Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Gabriel

Gabriel Kedd Jún. 18, 2024 9:41 pm
• doing good for good reasons •
GABRIEL ARKANGYAL


Álnévsok van
BecenévGabe, ark
Szül. időa mindenség kezdete előtt
Szül. helyspórádikusan szétoszolva a mindenségben
Foglalkozásarkangyal
Csoporthős
PBGabriel Aubry

FONTOS INFORMÁCIÓK
Testvéreim a legfontosabbak a Teremtő után. Olyan egységet alkotunk, amiről az emberek nem is álmodnak. Érezzük egymást, távolság sem szabhat határt, hogy kommunikáljunk egymással, hiszen voltaképpen Egyek Vagyunk.
Mindössze feladatainkban és energiánkban térünk el. Mint egy test: egészet alkotnak együttesen, ellátva mindenki a saját funkcióját.
Az én funkcióm a kapcsolat, kommunikáció, látomások, jóslás, hiszen ezzel nyilványítom ki a Teremtő akaratát. Képes vagyok álmokba lépni, azt formálni. De hatalmam korlátozott: csakis a Teremtő akaratával és beleegyezésével használhatom, és ennek örvend szívem, hiszen minden az Ő akarata.
Vagyis hát... vannak dolgok időnként, amikor nem értek egyet a Teremtő akaratával. Például szerintem nagy tévedés volt odadobni a szabad akaratot az embereknek. Pont a felelősség részét képtelenek elfogadni és követni, pedig abból tanuhatnának a legtöbbet.
Ám mivel a Teremtő akarata az elsődleges, ki vagyok én, hogy szembeszegüljek vele?


Meg időnként információkat adni azoknak, akiknek nem kéne....


KÉPESSÉG

Teremtés, Manifesztáció
Részt vett a világ megteremtésében, követve a Teremtő akaratát és kívánalmait. Ugyanígy képes a semmiből valamit alkotni, ebben azonban szigorúan követi és alkalmazza az adott hely törvényeit.

Pusztítás
Ahogy Teremteni, úgy Pusztítani is képes. A Teremtő akaratának engedelmeskedve, vett már részt világok elpusztításában. Valójában ez is manifesztáció, hiszen a gondolati elvet követve alkot valamit, vagyis a valamit valamivé átalakítja, ehhez azonban pusztítania kell.

Térugrás
Eltér a teleportációtól, mivel számára nem létezik távolságbeli különbség, ahogy energiái befogják az egész univerzumot. Sokkal inkább egy kivetülése tudatának, amely akár fizikai testet is képes ölteni. Korlátai nincsenek, sem időben, sem térben, egy mégis van: amennyiben a Teremtő akarata ellenében történik, képtelen megtenni.
Időtorzítás
Csakis kivételes esetekben alkalmazza, s csakis a Teremtő utasítására. Ezzel képes időt kivágni, lassítani, gyorsítani, megállítani. Utóbbit képes akkor bármikor megtenni, amennyiben feladatához kapcsolódik. A többi esetben csakis a Teremtő jóváhagyásával teheti, s akkor sem mindig egyedül tudja megtenni.

Kommunikáció
Ebbe minden beletartozik: telepátia, empátia, álomjárás, neten keresztüli kommunikáció a verbális mellett. Ebbe tartozik a technológia és az AI is, keze ugyannakkor kötve van: rajtuk keresztül bármikor képes kommunikálni, érteni őket, ám irányítani csakis a Teremtő beleegyezésével, tiszteletben tartva a szabad akarat eszméjét. Ehhez kapcsolódik egyéni feladata, mint arkangyal: A Teremtő Akaratát hozza nyilvánosságra.

Arkangyali képességek
A legutolsó, s egyben a legbonyolultabb, hiszen ezek nem egyéni feladatainak specifikusságát, hanem arkangyali munkájának összességét adja meg. Legtöbben csodatételnek mondanák. Gabriel csak illúziónak.



ELŐTÖRTÉNET
Energiáink néma csendben, tisztelettel és szomorúan nézik a világrész helyét. Szomorú szívvel, ám megértően. Érzéseink, ha vannak is, egyáltalán nem olyanok, mint más létezőké. A szeretet érzése sem olyan, mint amiről imákat rebegnek, s várják. S talán éppen ezért, könyörtelennek is szoktak tartani bennünket, meg nem értve és érezve, mit mi érezünk.
Fájdalom például most nincs bennünk. A világ ezen része olyan káoszba és rend-ellenesség irányába mozdult el, mely már hatással volt más világokra is, s maga sem tudott fejlődni. A lelkekről gondoskodtunk, a Teremtő rendkívül gondos és körültekintő volt ebben.
Így mikor összegyültünk, s energiáinkat összeadva, a Teremtéssel ellentétes erőket mozgattunk meg, a világ egy szempillantás alatt megszűnt létezni.


- Nem vágyom tógára. De bongyor fürtökre sem... mi, nehem, azt meg végképp nem. Méghogy a bokámon szárnyakat. Van elég a hátamon. - bökök a hátam felé, ahol szárnyaimat szétfeszítem, majd összecsukom.
- Szerinte... - Michael hirtelen tűnik el mellőlem, éreztem a rántást, de mivel “kezem” még mindig magyaráz, így maradok.
- Éppen. Beszéltünk.
Hogy egy testvéri dumálást nem lehet végigvinni úgy, hogy az egyik nem tűnik el, vagy háromszor közben...
Aztán újra felbukkan, elégedett mosoly ragyog az arcán, az enyém is felderül.
-...m Rafinak is szólni kéne, meg Urielnek is.
Mi négyen nagyon összetartunk és tartozunk, s ezt az emberek is érzékelik. S amit tervezünk, ahhoz mind a négyen kellünk majd. S érzem Michaelen, hogy sikerült megmentenie a lányát.

A tér hirtelen változik körülöttem, de még van annyi időm, hogy a küzdelem, háború energiáit le tudjam redukálni viharrá. Eső formájában hullott alá a kín, düh és fájdalom, ahogy betoppantam oda, ahová nem akartam. Ez a rész Michaelé, de nem tehetek mást, mert mindennek oka van. Már ekkor tudtam, hogy ebbe majd Michael lánya is bele fog vonódni, idő kérdése csak. Érzékeltem testvérem energiáit, hiszen az elszakíthatatlan, ám minden más kivitelezhetetlen volt, és nem véletlenül, tudtam ezt is. Így a sugallatok küldése mellett egyelőre más egyebet nem tudtam tenni, mert nem az én feladatom volt, hogy egyangyalban odareppenjek s kihozzam onnan őket. Szép történet lesz, popcornt most viszont nem kérek hozzá.


Megigazítom a fehér raszta hajat a visszatükröződésben. Várom Őt. Üzenetem van a számára, és sokkal jobb egy egyszerű hétköznapi ember mását felvenni, mint csak odahoppanni elé, átadni az üzenetet, és hopp, már itt sem vagyok. Lucifer különösen figyelmébe vette ezt az embert, és mindig minden: nem történik véletlenül.
Az emberi alakom tükörképe megmozdul, ahogy felállítom a székről. Nem fizikai, de megérinthető. Hm. Talán a fehér rasztahaj kicsit túlzás volt, azért arra felfigyelnek. Főleg, hogy női kosztümöltönyt illuzionáltam a női megjelenésű testre.
Érzem az energiáját, s kezemben a bögrével lépek elé.
- Csak most, csak neked. - kihúzok egy cetlit a... felső belső zsebéből, ami női ruhában állítólag nem létezik. Nah, most létezik. A cetlit átnyújtom felé. Egy szimbólum, s megkaptam az engedélyt a Termetőtől, hogy most már birtokolhatja ezt a szimbólumot, ki előttem áll: elérkezett az ideje. Belekortyolok a kávéba, s rámosolygok. Azt elfelejtem, hogy az illúzió annyira tökéletes, hogy a hófehér, ám szándékosan kicsit csálé fogak enyhén bebarnulnak a fekete lötty hatásától.

Emme

Re: Gabriel

Percike Szer. Jún. 19, 2024 5:54 pm
• doing everything in your service •
Kedves Alkotó!

Ha ezt a szöveget olvasod, örültünk a karakterednek, lapodnak, személyednek és minden X molekuládnak. El vagy fogadva! Először is üdv az őrültek világában, ne fogd vissza magad, írj rá bátran a régi motorosokra, vagy bárkire, aki szimpatikus.  

Foglalj avatart, univerzumot, vagyis nyilatkozz róla, hogy helyi 6969-os földi, vagy másvilágbéli, galaxisbéli utazó vagy-e, és engedd szabadjára grafomániád!  


https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.