Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Freya Davis

Freya Davis Szomb. Jún. 01, 2024 7:57 pm
• doing the best they can •
FREYA DAVIS


Álnéválnév helye
BecenévJudy Hopps
Szül. idő1990.06.01
Szül. helyNew York; Föld-6969
FoglalkozásRendőr néni
CsoportCivil
PBJessica Biel

FONTOS INFORMÁCIÓK
Ha túl akarod élni a találkozást velem!
1. Ne szólj hozzám, amíg nem ittam meg az első kávémat.
2. Ne szólj hozzám, ha éhes vagyok! Inkább adj egy Snickers-t.
3. Ne szólj hozzám a piros napokon.
4. Nem szokásom megosztani a kajámat, főleg ha az édesség. Szóval jobban teszed, ha nem lopkodsz a tányéromból. De most komolyan!
5. Ha alszom ne merj felébreszteni!!!
6. Ne rángass el egy újabb nyálas, romatikus vígjátékra. Nem vagyok rá vevő.
7. Versengő típus vagyok. Sosem foglak hagyni nyerni és utálni foglak, ha te hagysz engem nyerni. Küzdjünk meg!
8. Ne áradozz nekem a szuperhősökről. Azok csak idióta pizsamába bújt idióták!
9. Makacs vagyok. Megpróbálhatod, de úgy sem fog sikerülni meggyőzni.
10. Az utolsó és legfontosabb szabály! NE MERÉSZELJ HOZZÁÉRNI A MOTOROMHOZ!


KÉPESSÉG

Szóval lássuk a különleges képességeimet... Hogy mi? ... Már miért ne lennének? Jah, hogy csak a szuper gonoszoknak és hősöknek van?... Na akkor most fogd be és hallgass végig.
Szóval! A különleges képességeim...
1. Képes vagyok meginni a forró kávémat 5 másodperc alatt és közben nem is hisztizek, hogy milyen meleg és égeti a torkomat.
2. Képes vagyok már az első falatnál leenni magam még akkor is, ha nincs semmi szósz, öntet vagy bármi folyó cucc a kajához.
3. Képes vagyok... És most kapaszkodj meg... 10 gombóc fagyit is megenni egyszerre, vagyis nah egymás után, megállás nélkül. Oké utána lehet, hogy rosszul leszek és a WC-n kötök ki, de te képes vagy rá? Na ugye....
4. Képes vagyok 10 perc alatt elkészülni... Igen, sokszor elalszom... De nem, soha nem kések...
5. Különleges az erőm. Például képes vagyok egyedül kinyitni a befőttesüveget, vagy haza cipelni egy zsugor vizet, kiütni téged, ha a motoromhoz nyúltál, vagy beleettél a tányéromba.
6. Én képes vagyok mindig ott lenni, ahol a baj van. Nem úgy, mint a szuperhősöknek nevezett idióták, akik kényük kedve szerint döntik el, hogy megjelennek vagy sem... Mégis őket imádja az egész világ.
7. Képes vagyok teljesen kizárni az olyan embereket, akik hidegen hagynak.
8. Képes vagyok a szabadnapomon délig is aludni és nem felébredni a telefoncsörgésre...
9. Képes vagyok minden hónapban elviselni azt az iszonyatos fájdalmat, amibe ti pasik belehalnátok.
10. Képes vagyok nem zölddé válni és hatalmasra nőni, mikor ideges vagyok.

Nah ugye, hogy megmondtam, hogy van különleges képességem!


ELŐTÖRTÉNET
Kedves Naplóm!...
Nah még mit nem. Nem, nem én nem az a fajta lány, nő vagyok, aki ilyen hülyeséggel bajlódik. Van így is elég sok papírmunka az őrsön, minek nekem több?

Nem igazán izgalmas az életem. Mármint, ha most fellépnék egy tehetségkutatón, bármennyire is tehetséges lennék az adott dologban, nem szavaznának be, mert nem tudnám megríkatni a zsűrit, vagy a közönséget. Boldog gyerekkor egy idióta báty mellett… A szüleim a mai napig együtt vannak és szeretik egymást. Szóval jahm… Nem mondom azt, hogy minden tökéletes volt, hisz olyan még a mesevilágban sincs. De nem cserélném le a gyerekkorom.

Nem, még nincs gyerekem, se pasim, se férjem és nem, nem a nőket szeretem. Hogy szeretnék-e? Igen, egyszer… Hogy nem leszek már fiatalabb? Nos erre én magam is rájöttem, köszönöm. Tudom, hogy nincs már sok időm, ha saját gyereket szeretnék… De nem aggódom. Nah meg sajnos a mai világban sok az árva… Ha én nem tudok szülni, akkor még mindig örökbe tudok fogadni egyet. Legalább így segítek is valakin, akinek szüksége van egy családra. Tény, akkor nem fogom átélni a terhesség gyönyörű pillanatait, mint a reggeli rosszullétek, a bazi nagy has, a megdagadt bokák, a fájó derék és miegymás.

De nem élek egyedül. Van egy kutyám, egy pitbull terrier, Csigusz…. Igen… tudoooom, hogy az egy csiga, abban az idióta mesében. De nem róla kapta a nevét… Csak ránéztem és ez jutott először az eszembe. Szóval ennyi.

Igen, rendőr vagyok. Vigyázok a békére, a rendre meg miegymás… Van munkám bőven, az úgynevezett szuperhősök ellenére is… Tudod azok az idióták azért nem olyan szuperek ám. Nem értem miért kell mindig őket sztárolni… Különleges képességgel mindenkinek sokkal egyszerűbb legyőzni egy rossz embert… Nah meg mióta olyan gáz tűzoltónak, mentősnek, vagy rendőrnek lenni? Mi már nem is számítunk? Kíváncsi lennék, hogy mi lenne veletek nélkülünk. Az igazi szuperhősök nem azok, akikről akciófigura készül, vagy a képregényben szerepel. De nem is megyek ebbe bele. Általában csak kiakasztom az érveimmel az embereket.
Igazából sokára döntöttem el, hogy rendőr szeretnék lenni. Nálam is megvoltak az alap szakmák. Tanár, orvos, állatorvos meg a többi. Gimi után még úgy volt, hogy Sporttudományra megyek. Egy félévet ki is bírtam, de aztán megvilágosodtam. Nem tudom mi volt az oka, csak úgy éreztem, hogy nem az az én helyem. Szóval átiratkoztam. Nem volt könnyű, de megcsináltam. Szóval vigyázz, hogy mit csinálsz, mert minden lépésedet figyelem.

A motorom?.... Az megvan már vagy két éve. Sokat kellett rá spórolnom, de minden pénzt megért. Na jó nem mindent, de érted… A motorokért már gyerekként is oda voltam. Apának is, volt, bár neki egy naaagyon régi fajta. Egyszer-kétszer el is vitt engem rövidebb utakra, mikor anya éppen nem volt otthon. Persze ez mindig a mi titkunk maradt. Anya utálta azt. Persze már nem motorozik. A nyugdíjasok boldog életét éli. Utaznak, kirándulnak. Aktívak, nagyon is.

Szóval jahm… Rólam körülbelül ennyit érdemes tudni. A többi meg majd alakul.
Emme

Percike a Nap Hősének tart

Re: Freya Davis

Percike Vas. Jún. 02, 2024 11:19 pm
• doing everything in your service •
Kedves Alkotó!

Ha ezt a szöveget olvasod, örültünk a karakterednek, lapodnak, személyednek és minden X molekuládnak. El vagy fogadva! Először is üdv az őrültek világában, ne fogd vissza magad, írj rá bátran a régi motorosokra, vagy bárkire, aki szimpatikus.

Foglalj avatart, univerzumot, vagyis nyilatkozz róla, hogy helyi 6969-os földi, vagy másvilágbéli, galaxisbéli utazó vagy-e, és engedd szabadjára grafomániád!


https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.