Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Anna Marie

Anna Marie Kedd Ápr. 02, 2024 11:09 pm
• doing good for good reasons •
Anna Marie


ÁlnévVadóc
BecenévVadóc, Marie
Szül. idő1992.05.18
Szül. helyCaldecott County, Mississippi
FoglalkozásX-Men
CsoportHős
PBAlycia Debnam-Carey

FONTOS INFORMÁCIÓK

Család:
Szülei Owen és Priscilla, ők nevelték fel Caldecott-ban. Viszonyuk jó volt, de Marie mindig is lázadó, és visszahúzódó volt.
Vezetékneve rejtély, nem használja, és senkinek nem árulja el, mióta elszökött tőlük. Mikor előjöttek mutáns képességei, anyja megvolt rémülve, az apja eléggé erőszakosan reagált, így pár nap múlva el is szökött. Azóta nem hallott róluk, és nem is kereste őket. Régi családjától teljesen elszigeteli magát.
Nincs testvére. Már az x-menek a családja.

Mostoha Anya: Mystique - Mikor Marie elszökött 14 évesen otthonról, Mystique egy kedves nő képében találta meg, majd vitte a Testvériséghez. Egy éven keresztül nevelte őt, tanította a képessége használatára. Felvette a Vadóc nevet. De kapcsolatuk megromlott, mikor rájött, hogy nevelőanyja, csak kihasználja a képessége miatt, és majdhogynem elvesztette a józan eszét is a folyamatos erőhasználattól. Sok ember lakozott már a fejébe... ekkor elszökött.

Mostoha Testvér:  @Kurt Wagner - Miután Marie rájön egy érintés által, hogy Kurt valójában Mystique valódi gyermeke, egy kapocs alakult ki köztük. Elkezdtek testvérként tekinteni egymásra.

Párkapcsolat: Remy LeBeau, alias Gambit: Igazi se veled, se nélküled kapcsolat. Hamar erős kötődés alakult ki közöttük, de kapcsolatuk/szerelmük Vadóc átka miatt sosem teljesedik be. Néha megtörnek, de mindig visszatalálnak egymáshoz. Talán egy nap lesz megoldás a problémájukra.

Külső:
- Haja barna színű. Különlegessége: két szőke/hamvas csík elől a hajába
- 170 cm, sportosabb testalkat.
- Szereti az élénk sminket.
- A sötét színeket részesíti öltözködésében előnyben.

Utált dolgok:
- Utálja a cigit, bagót, így sokszor beszól Logannek is.
- Ha ismételnie kell magát.
- Ha szörnynek kezelik.
- Ha nem érintheti meg azt akit akar, kesztyű nélkül.
- Mikor nem nyugszik meg éjszakánként az agya, és nem tud elaludni...
- Hazudnak neki, titkolózik valaki előtte.
- Logan edzésterve.
- Küklopsz ezdésterve
- Reggeli Edzés.
- Korai Edzés.
- Kesztyűk

Kedvelt dolgok:
- Ha tovább tud aludni.
- Ha kap egy kis "Én" időt.
- Reggeli kávé illata.
- Arra vágyik, hogy megérinthessen valakik.
- Béna becézések.
- Edzeni egészséges időben.
- Remy edzései.

Tulajdonságok:
Átoknak véli a képességét, és nem áldásnak, hogy szerencsésebb mutánsok szokták. Ennek ellenére vidám természet, főleg mások előtt. Szereti a tipikus lányos dolgokat, a bevásárlást, sminkelést. Ha már kesztyűt kell mindig hordania, így elég szép kis gyűjteménye van belőle, minden ruhához, és alkalomra.
Eléggé visszahúzódó addig, amíg fel nem tud olvadni az adott környezetben. Makacs, és kissé lázadó szellem. Jó lelkű, és segítőkész... igyekszik a képességét jó ügy érdekében felhasználni, és segíteni. Nehezen bízik meg az emberekben, de folyamatosan igyekszik.


KÉPESSÉG

Életenergia Elszívás:
Ha valaki hozzáér csupasz bőrfelületéhez, annak elszívja az életenergiáját, az illető emlékeit, tudását, személyiségét. Ha képességekkel rendelkező emberhez ér hozzá, annak képességeit is.
A képesség átvétel nem tart örökké, ha mutánsokról van szó, csupán az érintkezés idejétől függően pár percet, vagy órán át tart. Robotokon nem hat a képessége, csakis szerves élőlényeken.
Egyszerre több emberfeletti képességekkel is rendelkezhet. Nem volt még rá példa, így nem tudja mennyi ember, mutáns, lény képességét képes egyszerre magába szívni. De igyekszik ezt minél kevesebbszer csinálni, mert minden ilyen kapcsolat kihatással van rá pszichésen.
Külsőleg nem vesz át tulajdonságokat ( például izomzatot, magasságot, stb )
Kesztyűt hord, és folyamatosan vigyáznia kell, hogy ne érjen senkihez, mivel érintése halálos is lehet.
A képességét nem áldásnak tartja, hanem értelemszerűen átoknak. Soha senkihez nem érthet hozzá. Ez sokszor lelkileg is megviseli.
Első barátját akit megcsókolt, hónapokig kómába került.
Charles Xavier sokat segített nekik a képessége kordában tartásában, irányításában. Miután egy összeomlása utána Charles kiűzte az összes embert a fejéből, azóta tisztábban gondolkodik, és mintha ez a része tompult volna. Mára ha hozzáér valakihez nem megy át személyisége ( valószínűleg egy gátat épített az elméjében, ami nem engedi át a személyiségeket ) .
Sok gyakorlásnak hála, tovább fejlődött: ő dönti el, és korlátozza ( érintés hossza ) mikor és mennyi emléket, tulajdonságot vesz át.
Amit nem tud a mai napig kontroll alatt tartani: az életenergia, és a képessége elszívása.

Harci kiképzések:
X-menként harci kiképzésekben vett részt, így eléggé fürge, és jól ért a közelharcokhoz. Gambit több harcművészetet is bemutatott neki, így azoknak egyvelegét alkalmazza. Ehhez hozzátartozik némi akrobata mutatvány is, de azokat inkább bohóckodásnak véli, inkább tréfálkozik vele, de néha nagyon is hasznos, főleg ha egy lövést kell elkerülni.
Repülőt vezetni nem tud, egyszerűen még nem tudta rávenni magát.


ELŐTÖRTÉNET
Nem tudom hova tartok, csak el innen. Nem tehettem róla, esküszöm, én ... nem akartam bántani. Mikor megcsókolt, úgy éreztem, hogy a fejemben van, éreztem, láttam jeleneteket az életéből... egy pillanat volt csupán az egész. Majd összeesett, én pedig nem értettem mi történik. Remegtem, nem tudtam hirtelen ki vagyok, két ember emlékei váltakoztak bennem. Egyszer Cody voltam, máskor Marie...
Az anyám rémült arcát, apám szemrehányását, nem bírom tovább nézni. Nem mertem, nem engedtem vigasztaló érintésével közelebb engedni magamhoz. Cody, az első fiú akit megcsókoltam pedig kómába került. Hát miféle szörnyeteg vagyok?
Nem akarom őket bántani, nem akarom, hogy megtaláljanak, csak belepakoltam a legnagyobb hátizsákba amit otthon találtam, és el kellett jönnöm. Fogalmam sincs hova.

*****

Mikor beálltam egy hozzám hasonló, mutánsokból álló csoportba, akik Testvérisgének hívták magukat, azt hittem... törődnek velem. Mystique magához vett, anyám helyett anyám volt, úgy viselkedett velem, mint aki jót akar, és segíteni akar. Otthonra leltem, de nem így lett. Egy évet töltöttem ott, és rájöttem csupán kihasználnak, a fejem pedig túlcsordult. Képességeket loptam, emlékeket szereztem... megannyi ember lett a fejembe... nem bírtam sokáig tartani magam. Elszöktem. Stoppoltam, vándoroltam, de a folyamatos fejfájások, mindig más ember emlékei...
Az örület szélén álltam... majd megláttam egy másik mutánst. Egyedül volt, és erős volt... elbújtam a kocsija hátuljába, valahogy úgy éreztem bárhova megy, az nekem is jó lesz.

*****
Xavier Intézet, tehetséges fiatalok számára. Végül utunk ott ért véget. Charles segített, megmentetett. Képessége segítségével rendbe hozta a fejem, és a nem kívánatos személyiségeket. Napokig voltam ágyban, amíg teljesen rendbe nem jöttem, a folyamatos fejfájás miatt. Majd... soha nem éreztem magam jobban. Az iskolájában folytathattam tanulmányaimat, gyakoroltam hogyan használjam, kontrolláljam a képességemet. Amit ők ajándéknak véltek.. én pusztán átoknak. Soha, senkit nem érinthetek meg, és nyúlhat hozzám... mert nem túl kellemes dolog fog történni az illetővel. Ez egy tinédzserlánynak főleg maga volt a pokol, főleg ha tetszik neki valaki. Nézni, ahogy a többiek egymáshoz érnek... Ahogy teltek az évek, oszlopos tagjává váltam a csoportnak, és dacára annak, hogy rövid időben Testvériség tagja voltam, megbíztak bennem. Végre otthonra, családra találtam. Jean, Scott, Ororo, Logan, Remy, Kurt ... családom tagjai, akik bíznak bennem, és én is bármikor kezükbe adnám az életem. Hasznos csapat tagja lehetek, és végre nem ártok az embereknek, hanem segíthetek.
*****

Ellenszer?  Van gyógymód? Hallottam, ahogy Xavier erről beszélt, az egyik X-el. Aki felháborodott :" Velünk semmi baj, nincs mit meggyógyítani".
Egy professzor dolgozik rajta, és ezt Charles egyenlőre főleg, amíg nem biztos a dolog, titokban akarja tartani. Nem akar hiú ábrándokat kelteni, sem pánikot.
Kezem ökölbe szorult, szívem hevesen vert. Persze, akinek olyan adottsága van, amit teljesen képes irányítani, hozzá érhet akárkihez, könnyen beszél. Nekem halálos az érintésem. Ez egy átok továbbra is, semmi ajándék nincs benne. Folyamatos kísértések, ha tetszik valaki... itt Remyre néztem... nem érinthetem meg, nem csókolhatom meg. Nehéz olyanokkal együtt élni, akik ezt nap, mint nap megtehetik.
Elmentem, de végül... úgy tértem haza, ahogy elmentem. Továbbra is kesztyűt viselve. Felkerestem a professzort, de vaklárma volt...

*****

Mutánsok, és emberek soha nem fognak kijönni, de igyekszem mindig, az elfogadás felé fordítani tudásomat. X-men-ek között büszke mutánssá váltam, akik az ellenérzések ellenére igenis segíteni akarnak az embereken. Megtaláltam a szerelmet, de egyszerűen se veled, se nélküled édes, és fájdalmas története, ami folyamatosan éget belül. Nem tudom Remy-t megcsókolni, mert lehet megölném. De ő velem van, támogat, és ez fantasztikus.
A csapatommal azon vagyunk, és én is, hogy az emberek megbékéljenek velünk. Segítünk ahogy tudunk, és igyekszünk a legjobb formánkat mutatni. Álmom egy olyan világ, ahol az emberek ünnepelnek minket, és nem félnek tőlünk...


Emme


_________________
Rogue - Vadóc

Percike and Matthew Murdock a Nap Hősének tart

Re: Anna Marie

Percike Csüt. Ápr. 11, 2024 10:52 pm
• doing everything in your service •
Kedves Alkotó!

Ha ezt a szöveget olvasod, örültünk a karakterednek, lapodnak, személyednek és minden X molekuládnak. El vagy fogadva! Először is üdv az őrültek világában, ne fogd vissza magad, írj rá bátran a régi motorosokra, vagy bárkire, aki szimpatikus.

Foglalj avatart, univerzumot, vagyis nyilatkozz róla, hogy helyi 6969-os földi, vagy másvilágbéli, galaxisbéli utazó vagy-e, és engedd szabadjára grafomániád!


https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.