Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 15:01-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. 19 Szept. 2024 - 19:11

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. 18 Szept. 2024 - 22:29

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. 18 Szept. 2024 - 21:47

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Sigyn

Simonette Murray Szomb. 17 Feb. 2024 - 8:43
• doing good for bad reasons •
Simonette Murray


ÁlnévSigyn
BecenévSig, Sigyn, Simone, Sim, Simi
Szül. idő2009. 02.16
Szül. helyManhattem
Foglalkozásdiák
CsoportBajkeverő
PBEmma Myers

FONTOS INFORMÁCIÓK


Család

Egy átlagos család egyetlen leánygyermeke, a semmi különös tökéletes iskolapéldája.
Egyke, édesanyja Flora Murray botanikus, Egyetemi tanár, édesapja biológia szakos középiskolai tanár, tehát tanult szülei vannak, ráadásul mindketten az oktatásban dolgoznak. Szüleivel mindig is jó kapcsolatot ápolt, gyermekkorában csupán átlagos traumák érték (szobafogság, Joe viszonzatlan szerelme az oviban, köröm alá került tárgya)
Bár szülei tanárok, nem nevelték olyan szigorúan Simet, noha próbáltak elitista allűröket plántálni belé, valamint művészeti magán középiskolába küldték, mert arra hamar rájöttek, Simone nem lesz biológus, vagy tanár, cseppet sem konyít a matekhoz és előadásai is pocsékak, ahhoz pedig, hogy értelmiségi legyen, művészt kell faragni belőle.
Simone ugyanis imád és nagyon ügyesen tud is mangát rajzolni.


Jellem

És pontosan olyan, mint egy anime rajongó kislánytól elvárnánk. Hét méterrel a föld felett lebeg, elég extravagáns a stílusa, imádja ugyanis az unikornisokat és a rózsaszín, harsány színeket.
Törékeny kinézetű, nagy jóindulattal néz csak ki 16-nak és igazán elbűvölő tud lenni bizonyos pillanatokban. Sim általában nem akar rosszat, csak nagyon szeret néhány dolgot…
Az animék és mangák mellett (kedvence a Konosuba és valamiért azonosul a hasznavehetetlen istennővel, bár még nem érti miért) imádja ugyanis a Harry Pottert. Alapvetően rendkívül rajongó, kocka jellem, aki túlságosan belelovallja magát a “természetfelettibe” Magániskolája nyilvánvalóan a Roxfort és “kitalálta” hogy ő bizony ért a varázsláshoz, vagyis a parti trükkökhöz. A dolog kvintesszenciája egyébként, hogy hókuszpókuszai tényleg működnek, ámbár egyelőre nem érti, hogy miként, csak, hogy teljesült a legnagyobb álma, mert ő mindig is érezte, hogy rendelkezik varázs képességekkel.
Mint minden tisztességes rajongó, természetesen létrehozta saját FRPG oldalát, ami Harry Potter témájú, Ahol Rowling befejezte címmel, ahol a szerzői jogok miatt Rokfortnak hívja a Roxfortot. Természetesen rávette néhány osztálytársát, hogy játszanak az online világban vele és eléggé beleéli magát az írás kitalált, perverz világába. Mint egy tisztességes mangaka fangirl. Vegyünk egy mély levegőt és vizsgáljuk meg kicsit közelebbről a dolgot, szó szerint. Simone-nek négy karaktere van, két tanár és két diák, mind a négyen srácok. A bájitaltan szakos Bill Skarsgård pb-vel rendelkező karakter az egyik lány diákjával kavar Simone billentyűzete szerint, amellett, hogy kissé merev, apjáról mintázott fiktív figuráról beszélünk. Másik tanára Tom Hiddlestone (hehe) SVK tanár, hiszen Sim az admin, miért ne vihetné az egyik legmenőbb tárgyat ugye? A szerelmi sztorik kitalálásán felül persze rengeteg keratív kalandot biztosít játékos bázisának, mert egy jó admin szerint ez is fontos. Az SVK tanára meleg, Simone ugyanis nagyon szexinek találja, ha két fiú… és szokott is arról fantáziálni, hogy két fiú, vagy belelátni a dolgokba, hogy két fiú…
Másik két karaktere diák, az egyik a Griffendélbe, a másik a Mardekárba jár, bár Sim önmagát Hugra/Hollóhátasnak vallja (azért ott az a szülőktől származó elitizmus) A Griffendéles kviddics kapitány mindenre kapható csajozós karakter, aki a fiúkat sem veti meg, míg a Mardekáros abszolút Scorpius Malfoy, konkrétan ő, mert egy fanfic nagyon megtetszett neki és mint tudjuk ő Albus Perseus Potterrel kavar.
A kiscsajnak tehát van fantáziája. Az életben, IRL, ahogy legyintve nevezné, nem ennyire nyílt, sőt van, hogy fiúk közelében szótlan, avagy annyira zavarba jön, hogy hülyeséget csinál. Általában azért aranyos lánynak látják, rendkívül hülye pofákat tud vágni és a maga módján tényleg édes, meghát senki nem lát a fejébe… Hiszi ő. Önmagát introvertáltnak vallja, aki az internet világában éli ki perverz vágyait. 4 éve ismeri a világ nyilván leghelyesebb fiúját Lachlan Smith-t, de a járásukat talán csak ő gondolja túl és egyes fantáziáiban Lachie sem hetero… De odáig még nem jutott, hogy vérezni kezdjen az orra, ha meglátja. Illetve…majdnem, de ezt majd a játéktéren.
Simone, aki egyébként Discord nick nevét a Sigynt használja becenévként, emelett igyekszik a Harry Potter szent elvei szerint élni, vagyis számára és szerinte is rendkívül fontos a bajkeverés és zűrzavar keltés, amit lehet, hogy eleinte nem gondol rossz szándékúnak, de ahogy a dolgok végéhez közeledik, elromlik az is. Talán csak Lachi előtt akar felvágni. Miatta kezdett el LOL-ozni is. Igen, az az álma, hogy Lachinek is legyen Rokfortos karaktere, nos meglátjuk…


*Kifejezetten perverz
*Kifejezetten haszontalan istennő
*Megmagyarázhatatlan vonzalmat, illetve még mélyebb hűséget érez Lachie iránt, akit a szülei révén ismer, az anyja 4 éve ment tanítani oda, ahol Lachie apja is dolgozik.
*Egyelőre úgy van, hogy járnak, szerinte, bár néha kételkedik, hogy Lachienek bejön az ő tapír feje.
*Avantgard
*Néha úgy viselkedik, mintha egy nagyon beteg lányregény főszereplője lenne, sőt ő maga egy nagyon beteg lányregény.
*Szerinte tapír feje van és lapos, másokat ebből kiindulva azonosít.
*Minden álma egyszer világi balhét csinálni a sulijában, illetve az egészet átváltoztatni valódi Roxforttá.
*Nagy vágya továbbá, hogy Lachie karaktert csináljon valamelyik fiújának. (Akár lányt is)



KÉPESSÉG

Sigyn mindhalálig hűséges volt Lokihoz és addig egyáltalán nem nyugodott, amíg rá nem lelt reinkarnációjára. A hűség istennőjeként mindent elkövetett, hogy ugyanazt az utat járja be, mint szerelme és a hozzá közel álló lánykarakter életét vette birtokba, hasonló módon, mint Lachie, hiszen mindent úgy akart csinálni, mint ő, ezért ébred tudatára Simoneben is, fokozatosan.

Először csak óvatos, apró kis parti trükkökben. Sigyn varázsol, tényleg és valójában, hiszen a mágia istennője is, bár önmagát eleinte Simone személyiségével párhuzamosan hasznavehetetlen istennőnek tartja. Ahhoz, hogy varázsoljon szüksége van kezére és saját maga által kreált rúnákra, illetve igékre, még nem megy neki nonverbálisan. Noha Simone miatt sokat merít a Harry Potterből, idővel igazából ösztönösebben fog cselekedni és nagyobb dolgokat is véghez vinni, egyelőre mágiája tényleg csak apró parti trükkökre összpontosul. Mintha bűvészkedne, eltüntet dolgokat, aztán elővarázsol máshonnan, vagy saját rituálét talál ki szerencsére, pénztalálásra és idióta kis csínjeihez. Egy ajtó például éppen a jó helyre vezet, vagy mások nem látják meg őt, mintha láthatatlan lenne. Képes bort varázsolni gazdátlan poharakba, vagy előhúzni a kalapból egy élő, tenyéren száguldozó, rózsaszín pónit. Esetleg dalra fakasztani egy poharat, megtáncoltatni egy széket. A varázslás mértéke és sikere persze lelkivilágától függ, ha zavarban van, nem elég koncentrált, vagy valamiért képtelen megszólalni (ha helyes fiút lát ez elő szokott fordulni) nem is sikerül a varázslata, vagy balul sül el. Egyelőre senki sem hiszi el neki, hogy tényleg varázsol, azt gondolják  bűvésztrükköket tanult a Harry Potter mániája miatt, noha Sigyn egyre ügyesebb és terve egyre közelebb kerülni ahhoz, akinek örök hűséget fogadott.





ELŐTÖRTÉNET

Belenézek a tükörbe és visszanéz rám egy ormótlan tapír fej. Ha igazi varázsló lennék, tutira át tudnék változni állattá és ezt kapnám, vagy a menyétet. Nem hiszem, hogy bármi menő állat jutna nekem animágiában. Menyét, borz, hörcsög, ilyesmi.  Mekkora cukiság lenne, belebújnék Lachie kabátjába, hogy közelről megszagoljam, például görényként átmásznék a karjába és lelopnám róla, mert ultra menő kabátjai vannak az illatával megáldva. Mindig másmilyennek érzem. Néha a legillatosabb szappan, vagy levendula, máskor az aromaterápiás gyertyáké, vagy egy ultra tejszínhabos csokis muffiné.
Kíváncsi vagyok engem vajon mennyire érez büdösnek, ha azért izzad a tenyerem, mert a közelemben van. Nagyon figyelek rá, először is mosom mindenem, ahogy a tisztességes lányok, kenem ott, ahol a rendes csajok szokták és ha éppen kedvem szottyan hozzá, permetezek magamra parfümöt is. Ha tényleg a fiúkat szeretné, persze nem szokta, csak az egyik titkos fanficemben shippelem Tom Hollanddal (egy kicsit) de arról nem tud, remélem, na akkor sokkal nagyobb szagskálát kellene elviselnie. Mert Tom tuti leizzad abban a jelmezben! Én megszagolnám, de Lachie nem biztos, hogy élvezné. Tom Holland illatára is nagyon kíváncsi vagyok!
Na, kész, remélem a szájfény ez az új, rózsaszín árnyalat sokat tesz, meg a push up melltartó, amit Kínából rendeltem.
Most nem én szökök hozzá, hanem azt találtam ki, őt csempészem be ide. Hadováltam valami titkos ajtóról, amit valójában én csináltam és totál Abszol-út beütése van. Úgy trükköztem vele, hogy balról a harmadik téglát kelljen megkopogtatni egy játék varázspálcával, ami világít. Mindenki azt hiszi, elemre működik.. Lachie közelében mondjuk gyakran elromlik, mindegy.
Bárcsak Londonban élnénk! Ráveszem majd Lachiet, hogy szökjünk fel egy gépre együtt és menjünk el a HP múzeumba, a többi programot megválaszthatja ő. Hűűű de izgulok! Általában belém áll a frász mielőtt találkozunk, mert mondjuk ha tényleg a barátnője vagyok és eljutunk odáig, hogy csók, következik majd a tapi meg a push up, én meg lebukok, hogy fele szivacs a dolgoknak. Isteneeem, lehet hogy meg tudom növeszteni a mellem bűbájjal? Nézem, meredten nézem a sminkem, mert mostanában, hogy 16 lettem, natúr arcmaszk nélkül még a jóisten sem láthat, de elég harsány-e ez hogy bejöjjön neki is? Vagy akkor most nem is járunk? Á, nem hiszem el, hogy tényleg ilyen fiúm lenne, szerintem csak álmodtam, amikor volt róla szó. Néztem rá, nagy szemekkel, ahogy szoktam és közben elképzeltem, ahogy Tom Holland hálóval leereszkedik érte, aztán már a Big Ben tetején romantikáznak. Holland bevallotta neki, hogy igazából nem tud hollandul, mire Lachie megcsókolta. Nem is tudom melyik lenne a kezdeményező, Lachie elég határozott jellem, de mégsem olyan, mint akinek nagyon bejönnének a nyomik. Inkább az olyan menő srácokra bukna, mint Pókember. Ha nem a lányokat szeretné, push uppal, tapír fejjel meg… rágógumi illattal. Mindig rágózom. Na, ha bejön ide, majd Mildred szobájába húzom, az tele van Twilight poszterrel, hátha hányingere lesz és elfelejt a pólóm alá nyúlni. Mondjuk csak LOL-oznánk és megint szívatna, miközben én vihogok. Aztán visszaszívatom. Nem akarok olyan fagyi lenni, aki nem nyalja vissza. Noha fogalma sincs valójában mekkora eperturmixnak képzelem, meg miket szoktam fantáziálni a hajáról, szájáról. Néha Tom Holland nélkül.



Emme

Percike and Kamala Khan a Nap Hősének tart

Lachlan Smith a Nap Antihősének tart

Re: Sigyn

Percike Szomb. 17 Feb. 2024 - 12:56
• doing everything in your service •
Kedves Alkotó!

Ha ezt a szöveget olvasod, örültünk a karakterednek, lapodnak, személyednek és minden X molekuládnak. El vagy fogadva! Először is üdv az őrültek világában, ne fogd vissza magad, írj rá bátran a régi motorosokra, vagy bárkire, aki szimpatikus.  

Foglalj avatart, univerzumot, vagyis nyilatkozz róla, hogy helyi 6969-os földi, vagy másvilágbéli, galaxisbéli utazó vagy-e, és engedd szabadjára grafomániád!  


https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.