Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Time is melding....

Mobius M. Mobius Kedd Júl. 09, 2024 4:43 pm
• doing good for good reasons •

     
To: Sigyn

Elkuncogom magam. Van benne szomorúság? Van benne nosztalgia? Inkább csak elengedés. Mivel úgysem emlékszem, sőt, egy ideig (nagyon hosszú ideig!) azt gondoltam, hogy így alkotott meg Kang. Vagyis semmi ifjúkor. Nem emlékszem, nincs mit sajnálnom. Jó így, ahogy van.
- Azt én is szeretném tudni.
Ezt már nagyjából teli szájjal mondom, mert közben a számba tolt valamit. Kéne reflexnek lennie, van is, de mostanában kihagy a reflex. Azt hiszem, vissza kéne menni edzeni egy kicsit. Sprint az megy, az mindig ment.
- Nem. Viccesen ízlett. - jegyzem meg. - Haribo? - valami rémlik. Valami. - Azok a kis macik? Gumimacik? De azok nem pattognak? - az utolsó két kérdést inkább mintha nem is hallottam volna.
Voltak gyerekeim. Amit láttam magamból az az, hogy szerintem azért egészen tűrhetően hoztam az apa figurát. De nem érzem azt az érzést, milyen is apának lenni. Egy ideig kerestem, de nem jött elő, így inkább hagytam.
Ránézek, fel a TemPadból, vagyis nem nézek rá, kicsit vizuálisan sürgetem Miss Minutes, hogy legyen szíves mozgatni a bitjeit.
- Mások is ezzel jönnek az elején. Aztán tessék, mi lesz belőle... - vagyis volt. Már nincs idővonal-törlés.
- Azt meghiszem, hogy puhára estél. - az apa-pocak azért megvan, büszke is vagyok rá, de inkább a töménytelen süti az oka, mint az apaság, tudom.
Belehajol a látómezőmbe, de biztosan fogom a TemPadet.
- A szellemírtók egy hatalmas nagy baromság volt. De ragadni ugyanúgy ragadok, mint ők. - így nem lehet, kutatni.
- Tudod, kit nyomogass. - Miss Minutes hangja szólal meg, és még szerencse, hogy nem ő jelent meg. Így is gyorsan terelek, becsapja a készülék tetejét, s elrakom a felsőm zsebébe.
- Te ki vagy, és mit keresel itt? - hohó, láttam én már csapdákat, és nagyon jól tudom, ki az ártatlan, és ki nem. A templomban lévő kisfiú például igen. És a tudat, hogy pár perc múlva ő nem is létezik, legalábbis ez a változata...
Nagyon nehéz lerakni a súlyokat a mellkasomról. Jah, igazából nincsenek is. Annyi.



Re: Time is melding....

Simonette Murray Szomb. Jún. 15, 2024 3:45 pm
• doing good for bad reasons •
Mobius & Sig




Úh, tényleg elütöttem egy pasast. Remélem nem mutogatós bácsi, a ballonkabát aggodalomra ad okot és ez a kétértelmű megjegyzés is lehetne flört, ha nem lenne legalább negyven éves! Vagy több! Mi van ha ötven?
-De biztos vagyok benne, hogy az volt fiatal korában!
Nyehergek rá, ahogy rajta fekszem, aztán rájövök, hogy ez mennyire kínos és a gumicukor gilisztáim is belenyomtam a szájába. Most tuti leüt, elrabol, vagy feljelent! Nem is tudom…börtönbe kerülni egészen menő lenne, már csak a fotó kedvéért is. Letartóztattak gondatlanságból elkövetett gumicukor szájba tömködésért!
Azt hiszem le kéne másznom a fickóról és már felkészülök a védőbeszédemre, aminek a konklúziója kb. az lenne, én nem is létezek, de annyira meglepődöm, hogy el sem kezdem.
-Komolyan ízlett? Ezek savanyú gumicukorka giliszták. A kedvenceim. Sosem evett még? Hogyhogy? És Harribot? Semmiféle gumicukrot? Nincsenek gyerekei? De valami rokona csak van, aki kínálta, nem?
Kérdezgetem, aztán mégis ő tesz le oldalra, nem én mászok magamtól, mert teljesen megfeledkezem róla.
-Áldozatokat? Jaj nem, én nem akartam bántani a bácsit. Teljesen jól vagyok, puhára estem, vagyis magára. Tudja én nem szoktam kikészülni az esésektől. Általában elég sokat esek.
Valamit előszed és rám fog, irtó érdekes szerkezet, rögtön behajolok megnézni.
-Ez micsoda? Tudja mire hasonlít? A szellemirtók szellem figyelő izékéjére.
Nagyon, nagyon érdekes. Ha hagyja, akkor megnyomom, hogy lássam igazi-e.



Ki vagy doki? Avagy gumicukros idegen
Helena


_________________
“My mother always used to say: The older you get, the better you get, unless you’re a banana.”
Hye Ri codes

Re: Time is melding....

Mobius M. Mobius Vas. Jún. 02, 2024 6:47 pm
• doing good for good reasons •

     
To: Sigyn

Azért még egy utolsó, tanácstalan karszéttárás jár a finomságnak, amit a padon hagytam. Sokkal stílusosabb lett volna úgy beállni a másik elé. Nem, köpni azért nem köpnék, mert az olyan ... nem is tudom, nem igazán fűlik a fogam hozzá.
S ahogy fordulnék be a sarkon, egy tornádó söpör rajtam végig, s mire felocsúdnék, a földön vagyok.
- Ennyire azért nem vagyok lehengerlő... - a szusz visszatérte utáni első reakciómnak hangot is adok.
És érzek valamit lefolyni a hajamon?
- Tud... - folytatnám, de valamit a számba nyom, aminek egészen kellemes az íze. Körbenézek, mert nem akarok kannibál lenni. Találkoztam már furcsa lényekkel. De nem, nem belőle eszek. Figyelek az ízre.
- Mmm. Ez egész jó. Ez mi? - bökök a számra, majd a földön heverő izékre.
A kezem azonban már fogja, hogy levegyem magamról, mert más dolgom van. Kár, még kóstolgatnám ezt az izét.
Csakhogy mindenhol ragacsos vagyok.
- Ah, ne már. Így szerzel magadnak áldozatokat? Te jól vagy? Úgy értem, nem esett bajod? - s míg figyelem a reakcióját, előveszem a TemPadet, hogy beazonsítsam. Nem úgy emlékszem, hogy őt keresném, de ki tudja, ki és mi rejtőzik a huncut pofi mögött!




Re: Time is melding....

Simonette Murray Szer. Feb. 21, 2024 5:34 pm
• doing good for bad reasons •
Mobius & Sig



Nagyon sietek épp, hiszen el kell érnem a metrót, hogy még időben vissza slisszoljak, mielőtt a gonosz prefektánk, Marge (igen, imádom a nevét) ránk nyitná az ajtót hajnalban és elordítaná magát, hogy ÉBRESZTŐ
Pedig sokkal jobban szeretnék a Gumimacik főcímdalára ébredni, az van beállítva a telefonomon csengőhangként.
Éppen nagyon rohanok, ahogy megnézem a kijelzőt és rájövök az idő egyre sürget, olyan ádáz dolgokat csinálok ártatlan lány létemre, minthogy kiszökök a koleszból éjjel, hogy kalandokba keveredjek, de csak párszor hetente, hiszen fontos a kielégítő alvás és nem csinálhatom mindig matekon.
Fú, de rühellem a matekot!
Nagyon rohanok, befordulok egy sarkon, kiejtek néhány gumicukrot a candy-s zacskómból, szomorúan nézek a szétszóródó műanyag ízű színes giliszták után.
Sóhajtok, még rágni is elfelejtek, csak lenyelem az egyik már félig leharapott kis gumigyík fejét. Nem lesz ez jó az emésztésnek, ez sem.
Ahogy befordulok a sarkon, teljes erővel, mint egy apró, alacsony, szuperszónikus mini rakéta, beleütközök valakibe, aki első ránézésre egy irodista férfi.
Biztosan tetszene, ha 20 évvel fiatalabb lenne. Ezt gondolom, ahogy esés előtt megkapaszkodom benne, szerintem ugyanis biztosan botlani fogunk a becsapódás sebességéből ítélve, hacsak nem varázsló ő is, és kap elő hirtelen egy Nimbus 2000-rest. Mert nem hiszem, hogy Tűzvilláma lenne, akkor járna hozzá talár.
Sajnos a cukorkáim is zuhannak, méghozzá ahogy földet érünk, hirtelen azt veszem észre, rajta landolnak. Az arcán, haján, az egész fejére jut és az édes savanyú bevonat szintén szétszóródik rajta.
Nem örülök, hogy összeférfiződtek a gilisztáim!
-Bocsánat! Tényleg nem akartam! Nagyon nem akartam!
Nyöszörgöm a fülébe, miközben szerencsétlenül próbálok lekászálódni róla.
-A gilisztáimat megtarthatja, már úgyis összepasizta őket. Úgy értem nyugodtan egye meg, édes-savanyúak, főleg citrom, narancs és málna ízben.
Ahogy próbálok lekászálódni róla, tenyérrel véletlenül belenyomok egyet a szájába.


Adat — Adat — Adat
Helena


_________________
“My mother always used to say: The older you get, the better you get, unless you’re a banana.”
Hye Ri codes

Time is melding....

Mobius M. Mobius Szomb. Feb. 17, 2024 8:34 pm
• doing good for good reasons •

     
To: Sigyn


Pörkölt, ízesített anyaggal burkolt mandulát csipegetek a csúcsosra hajtogatott papírzacskóból. Egy ideje már figyelem a beszélgetést. Tudom, mi következik, és el kell jutni addig az egész beszélgetnésnek, ameddig...
- Ó, ne már... hát hányszor kell ezt végighallgatnom... - még a papírzacskót is eltartom magamtól, de már nem utánozgatom mimikálva őket. Azt már nagyon régóta nem. Felismerve, mennyi világot pusztítottunk el, semmi okom és jogom másokat kifigurázni. Nehéz súly a vállunkon, még ha tudattalanul is tettük. Azzal még jóvátehetjük, hogy a jelenlegi helyzetet támogatjuk. Loki cselekedeteivel összhangban.
Miss Minutes jelentkezik be, azonnal a belső zsebemben kezdek kotorászni, hogy kivegyem, s felpattintsam a TimePadet.
- Igen. - még nem nyeltem le az utolsó falatot, úgy hallgatom.
- Merre? - azonnal megjelenik a helyszín. - Ilyen rövid idő alatt repülve sem érek oda... nem, nem kell, megoldom. - leteszem a papírzacskót magam mellé a padra, kiborítva tartalmának felét, hogy megnyissak egy kaput.
Hamar el is tűnök mögötte. Hunyorgok, ahogy átérek, szétnézve a környéken, felmérve a terepet.
Erre kéne jönnie, nagyjábóóóóll... egy perc múlva.
Most már minden idővonal felszabadult. S szabadon dönthetnek a benne élők, hogy mennyire kívánnak szeparáltan lenni, vagy összeolvadni más idővonalakkal. Egészen más így követni az idővonalak alakulását, s ha nem lennék időtlen időkig a TVA-nál, egészen biztosan képtelen lennék ennyi történést egyszerre felfogni.
S sajnos vannak olyanok, akik elég rendesen visszaélnek a szabad akarat fogalmával, vagy azt szabadon, maguk szájíze szerint értelmezik. Kezem önkéntelen mozdulatot venne, hogy vegyen egy szemet a mandulából. Amit a padon hagytam....


Re: Time is melding....

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.