Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 15:01-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. 19 Szept. 2024 - 19:11

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. 18 Szept. 2024 - 22:29

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. 18 Szept. 2024 - 21:47

» Egy utolsó fejezet
by Danny Ketch Szer. 18 Szept. 2024 - 21:18

» two disasters
by Volstagg Szer. 18 Szept. 2024 - 20:35

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: But who's gonna give you your goodnight kiss

Winifred Wilson Szer. 18 Szept. 2024 - 11:12
• doing bad for good reasons •

Pocketful of Christmas

Messze bóklásznak a gondolataid, hetedhét országon túl, a tested viszont itt hagytad, kővé dermedt, omladozik, kiszivárogsz a repedésein. Egész világok súlyát cipeled, persze, hogy beleroskadtál.
Az elején mesének hittem a történetünk, annak már túl szomorú, keserű szájízzel bóbiskolnék el rá. Talán mégsem klappoltunk. Rólad legendákat írnának, nekem kiadatlan, titkos dalok szólnak. Lehetek a nap, néha megvilágíthatlak, táncol majd a fényemben a tündérporod, és szép befejezés ez, költői, csak nem a gyermeteg részemnek való. Az happy endet várt. Együtt, amíg meg nem. Tőled hiába remélte volna, igaz? Te magányosan kalandozol, más világokban, túl az Óperencián. Integetnél a vonatról, küldenél levelet, örülnél nekem, amikor hazatérsz. Nem vinnél magaddal. Mentsvárat kerestél, nem társat.
Mosolygok, a napodként, és az árnyékodba rejtem az igazságot. Sosem vallom majd be. Nem érzed köztünk a távolságot. Ügyesen leplezem. A karodhoz préselem a karom, a kisujjad köré fonom a kisujjam, beérem a szerepemmel, univerzumokon túlról, ereklyével váltott üzenetekkel.
– Nem szúrtad el – csitítalak. – Egyszerűen vacak az időzítésünk. És valahol érthető, hogy most igen, akkor nem. – Kispórolom a lényeget, eleget ismételgettük a szeretleket, papíron, szóban. A dolog logikáját sem magyarázom. Szerintem pont azért utasítottál el, mert lett volna esélyünk, azóta elfogyott, nincs tétje, így mersz vallani. Annyira féltél elköteleződni bármelyikünk mellett, hogy inkább fejest ugrasz a semmibe.
Egyszer majd megfejted. Rájössz, mennyire mást akartunk. Te nem rám vágytál, Niel, sem akkor, sem most. Neked kandalló kell, pöfékelő kéménnyel, az utat jelző füstjelekkel. Én erdőtűz lettem volna a nyomodban. Akárhogy is, fellángolás vagyok. Kialszom. Megnyugszol. Visszatalálsz Lilihez. Mi nem tudnánk működni. Részben a béna igyekezetem miatt kötöttünk ki a kórházban, és ha nem választottam volna mást, ha nem száműznénk engem közösen az égboltodra, akkor képtelen lennél lerázni egyetlen oldallal. Fejezeteket követelnék a könyvedből.
Szóval magamhoz húzlak, elpislogom a döntést, a vonásaidra rajzolja a tekintetem.
Elengedlek.
– Bonyolult – sóhajtom a titkokra, rád. Egy utolsó simítás a fürtjeid közé, elvarázsolt vigyor a butaságokra, amiket hadoválsz. Pikulát mentettelek meg. A többieké az érdem. – Oké. Próbálkozom majd, de nem ígérem, hogy sikerül. Mindent túlbonyolítok. Elég kaotikus az agyam. Szerencsés vagy, amiért te nem hallod. – Ez bezzeg kiszalad, átgondolatlanul. David és a telepátia olyan természetes összetevője lett az életemnek, mint a tiédnek önmagaddal harcolni.
Mindegy. Nem fogod érteni. A távolságunk része. Ott tart engem a magasban, nem érsz fel. Megénekelted.
Lassabban követem a hirtelen mozdulatod. Leesik, hogy menekülsz, tőlem, az érintések elől, meghúzod helyettem a határt, feltépnéd érte a sérüléseidet. Genyóság megsértődni rajta, ugye? Azt hazudtam, elengedlek. Megállapodtunk. Messzi napsugarak, Mackótestvér csókok nélkül. Beleegyeztem.
Visszazökkenek magunkhoz.
– Aha. Igazából ilyen, csak zöld alapon – biccentek le a saját, vörös pulcsimra. Kiterítem kettőnk közé a párját, megnyomom a csilingelő, világító nózit. – Puha és simán lesz benne hely a degeszre tömött pocakodnak. A filmhez… – Kiszúrom a kicsavarodott pózt, felszisszenek, elképzelem belefeszülni a varrataidat. – Várj, segítek! – mászom mögéd kibogozni a zsinórt. Amint a markomba fogom leesik, hogy megy ez gyorsabban, kevesebb mocorgással és kellemetlenséggel. Eltüntetem rólad, félrerakom a zsebembe.
– Néznivalónak… – Bámulom a hátad, a fehér kötést váltó sápadt bőrt, az izmok, a csontok halovány árnyékkal satírozott vonalait, és elhal a nyelvemen a mondat.
Pukkadjak meg. Szeretlek.
Meggyőzhetem magam a rajongásod múlandóságáról, ezerféleképpen levezethetem, miért nem illettünk volna össze. Akár még igazam is lehet. De ezen nem segít. Mindig ott lesz a sorok között, milyen nagyon szerettelek. Annyira, hogy muszáj elhinnem, sosem válthatnád valóra a rólad, a rólunk szőtt álmaimat. Másképp képtelen volnék szélnek ereszteni őket.
Viselkedhetek egyszer, utoljára önzőn? Ugye megengeded?
– Bocsi – mormolom. Orvul átölellek hátulról, mielőtt felhúzhatnád Rudolfot. Az egyik tenyeremet közvetlenül a szíved fölé tapasztom. – Mindjárt abbahagyom. Most már tényleg – fogadkozom. Megpihentetem rajtad az arcom, együtt lélegzem veled, megjegyzem a dobbanások, a szusszanások ritmusát, az illatod, lopok ujjbeggyel egy röpke tapintást a gyolcs határánál, belőled. Rosszabb vagyok nálad, sokkal. Nem érdemlek tündérmeséket. A lapockáid közé, a csupasz bőrödre pecsételem a búcsúcsókat.
Végül elengedlek, most már tényleg. Mert megígértem. Neked, magamnak, Davidnek.
Elhúzódom tőled, és talpra pattanok, odacsettintem az ünnepi terítőbe öltöztetett asztalt. Előkészítettem rá mindent: meggyújtott, illatos gyertyákat, gőzölgő forrócsokit, sós és édes süteményeket, cukorral dekorált mézeskalácskunyhót. Sarah gyártotta le hozzá a falakat, szigorúan laktóz nélkül.
– Szóval rákerestem, mit ajánlanak online – csivitelek, üde vigyorral, mintha nem most temettem volna el a második szerelmem. – Van egy mese, Klaus a címe, még nem láttam, de aranyosnak tűnik. Aztán betehetnénk a Die Hardot, a férfiúi büszkeséged kedvéért. Különben én is szeretem az akciófilmeket. Kikapcsolnak.
Hotelből csórt házimozi rendszert idézek az ágyainkkal szemközti falhoz, majd elindulok konnektorba dugni a hosszabbítót. Über menő lenne képességből megoldani, de arra sokat kellene gyúrnom, és most másra gyúrok. Szuper baráttá válni neked, szuper barátnőnek maradni David mellett – most ez a feladat. Az elején tuti botladozom, aztán majd belejövök, nem? Szerzek tapasztalatot. Megtanulok egyensúlyozni. Rendben leszünk. Mindhárman.





_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

Re: But who's gonna give you your goodnight kiss

Niel Topsfield Vas. 15 Szept. 2024 - 12:15
• doing good for good reasons •

The Upside Down

But who's gonna give youkiss



Mereven ülök a helyemen, mint egy odaragasztott, málló szobor, amit már lebontott a természet, ki volt téve heves esők viharának, ráomlott a föld és koszos lett. Csak mélyen visszhangoz még néhány őt képviselő filozófiát, az egyik az irántad érzett szerelmem. Titkos, mint a papirusz, amit mélyre eltemettél, talán nyolcvan év múlva veszed elő legközelebb. Nem baj. Minden lélegzetvételemmel próbálom beszívni a halk, lényegtelen biztatást, hátha átmossa a bensőm és meggyőzi. Igazat adok neki, másrészt hazugság lenne teljesen ignorálni a mély sajgást, ami ottmarad utána a lelkemben, szakadék, amibe nap, mint nap belezuhanok. A harcos mágusok azt mondták a szenvedés erősebbé tesz, hogy Strange sem lenne az, aki, ha nem cibálja meg az élet előtte és egy vállvonásnál már jobban átérzem ezt a filozófiát, engem sem rángathatna jobban. Érted leszek erős, ha nem rontasz be hozzám, könnyebben feladom. Nem születnek rólad “nagy” dalok csak “kis” halálok nélküled.
-Igen, mi próbáljuk ki először.
Lelkesedem veled, ez valamennyire hazugság nélkül dob fel, engem is érdekel mennyire működik.
Lazán tartjuk egymás kisujját, minden hozzád vonzó érzés forró, remegő bizsergéssel telít, kicsit kábán, lázasan pislogok előre tőle. Nem akarom, hogy elengedj, jobban fájna, mint hogy így tartasz, csak egy kicsit, barátként, a semmi ágán, egyetlen laza ujjal.
Egyetlen hátradőléssel, én vagyok Piton, pedig elárultam Lilit, más lány mellett fekszem az “avarban” és érzem azt, hogy örökre egy pegazuson fog szállni tőle a lelkem, felszögelve egy messzi világ nem létező égboltjára. Meredek a plafonra, aztán lazán becsukom szemem és hagyom, hogy az elektromos kisülések a karomon a világ legboldogabb emberévé tegyenek a boldogtalanságban. Hiszen csak egy mérleghinta az egész, elég ha itt vagy, parázslik a bizsergés, életben tart, tovább lök, már fel tudok állni, enni, nem minden éjjel ordítok Liam-et.
Feléd fordulok, próbálok levegőtől mentes tüdőmbe oxigént lopni. Végigsimítom pillantásoddal az arcod. Lágyan, mosolyogva, beiszom vonásaid minden jelentéktelen részletét.
-Nem, dehogy haragszom. Semmi baj. Tudom, hogy én szúrtam el akkor. Nem voltam még elég jól. Ironikus nem, hogy most tulajdonképpen rosszabbul vagyok, más is szárad a lelkemen, mint egyetlen, ócska variánsölés és dacolás a bátyámmal, most mégis milyen tiszta. Talán ezt hívják fejlődésnek.
Kissé megrántom a vállam, hozzátoldom egy mosollyal. Nem is kell megjátszanom, te varrod a számra.
-És ez jó.
Behunyom a szemem és nem azért mert kvittek vagyunk, magamban tartom, hogy jobban csináltad, de hozzám érsz, magad felé fordítasz, a jéghidegben ért napfény átmelegít. Érezni akarom, élvezni, megélni a gyomorremegést, homlokod lágy vonalát az enyémen, arcod közelségét, lélgezeteid ritmusát.
-Miért nem lehetnének tikaid? De jobb kimondva, tényleg. Figyelj, nem szeretném, ha sokat gondolkodnál ezen. Nekem sokat jelent, hogy itt vagy, megmentettél, nem kell ezzel törődnöd.
Elakadnak a szavak, amikor ennyire közel érzem a pilláid, ahogy egész testemben remegek és minden vágyam még fél centi, a szádig. Kiszárad, fizikailag fáj nem mozdulni. A szerzetesen útja az önuralom, a varázslás egyik szegmense, önmegtartóztatás.
-Aha
Nyögésem kissé árulkodó, gyorsan rányelek. Minden erőmmel el akarok mozdulni tőled, hogy ne legyek gyenge, minden erőmmel erős akarok lenni, mert így is megmaradok a közeledben.
Aztán felülök, egész hirtelen, belesajdul a tüdőm.
-Laktózmentes mézeskalácsot? Komolyan? Megmutatod? Rudolfos? Naná! Persze. Világítani is fog? És megesszük az egész házat, rendben? Van valami forró csokid hozzá, vagy hozassak? Milyen laza lesz, degeszre zabálni magunk csokis latózmentes mézeskaláccsal valami karácsonyi filmen. Csak ne Kevint, légyszi.
Hátranyúlok, megpróbálom kioldani a kórházi felső zsinórját. A mellkasom még át van kötve,  egészen derékig, különben is…mindegy, David Haller biztosan izmosabb.






Freddy
Still love you
BadLiar

_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: But who's gonna give you your goodnight kiss

Winifred Wilson Csüt. 12 Szept. 2024 - 11:18
• doing bad for good reasons •

Pocketful of Christmas

Végül önző vagyok, tolvaj, idén maga a Grincs. Ellopom a karácsonyod. Tilosban járok, beriaszt bennem minden, amit valaha a párkapcsolatokról, a szerelemről elképzeltem. Nem így írták meg a nagykönyvben. Nem szabadna olvadnom a melegedtől, libabőrözni a légvételeidtől, felvenni az ütemed, zümmögve dúdolni mélyről a dallamod, miközben máshoz hangoltak. Kísért a jövő karácsonyok szelleme. Hogy foglak megmagyarázni neki? Magamnak?
Drága kincsként bánok az ajándékokkal, túl értékesek a zsebembe. Birizgál a meghatottság, az öröm, keserédes a nyelvemen, mert én elrohantam, te elkéstél, és mit mondok majd Davidnek?
Apró fejrázással szórom ki a gondolatot. Ne neszeld meg.
– Senkinek? – Ámulok, cirógatom a védőréteg mögé rejtett lapot. Ennek sem kéne ennyit jelentenie, neked nem lehetek különleges, egyetlen. Másnak vagyok az. Betemetem lelkesedéssel az aggályokat. – Akkor majd kísérletezünk vele együtt? Teszteljük? Mi próbáljuk ki először? – Ficergek, mocorgok ültömben, közös kalandok incselkednek a fantáziámmal, olyanok, amikről anno listát készítettem. Mielőtt ennyire lehetetlenné és bonyolulttá váltunk. Elutasítom ezt a kitérőt is, egyenes út vezet tovább a soraidhoz, olvasni akarom őket, nekem szólnak, most az egyszer biztosan. Papírra vetetted őket.
Gyanúsan feszengsz. Elbizonytalanodom. Talán hiba volt hozzád bújni közben. Vagy úgy általában. Mire felcsendül a hát igen, és vallomássá érnek a rímek, lazábban fogom az ujjaidat, engednélek menekülni. Tudod, én azt csináltam. Menekültem. Akkor még bennem visszhangoztak felelet nélkül az illatos szavakba csomagolt érzések, én kértelek, ne haragudj, bírd ki kicsit a rajongásom, elmúlik, túllépünk.
Bekeretezem a bizonyítékot, eszembe juttatja majd, hogy valamikor szerettél, lettél volna a hercegem, lehettem volna a hercegnőd.
A napra rábólinthatok, az távol van, te is megírtad, magasan függ, elrejti az égbolt. Messzebb nem űzhetnél.
Kezdődik. Elsodor tőlem a csend, még tovább fog lökni a válaszom. Nem fair tőlem ennyire sajnálni, ilyen veszettül igyekezni horgonyt vetni, csitítani a hullámokat, hátha maradsz. Hátha a partomon tarthatlak, és nem futsz zátonyra, nem lékel meg a szomorúság, az elutasításom. Elszalasztottuk a lehetőséget, épp akkor szalasztottuk el, amikor tolvaj lett belőled is mellettem. Belefulladtunk az ábrándjaimba.
Sok a kép vízről, tajtékzó tengerről. Pedig egyszer bárányfelhőn galoppozó pegazus voltunk. Emlékszel?
Ketten roppanunk bele a biccentésedbe, a valaki másba. Visszafekszünk a betegágyra, kikúrálni a szívünket. Nem én törtem össze, értem, hogy nem én. De kirakhattam volna a szilánkokból egy szép mozaikot, valami újat, biztosat.
Vajon elhajózhatsz még tőlem fájdalom nélkül? Indítsalak útra? Vagy várjak, míg maguktól feslenek el a kötelek? Ha most jól csinálom, segíthetek neked valahogy?
Feléd fordulok. Közel vagy. A karodhoz ér a karom.
Túl könnyű közel lenni hozzád. Túl… természetes. Mintha sosem létezett volna köztünk távolság. Pedig van. Mérföldekre nyúlnak az elhallgatások meg a megbánások.
– Nem haragszol rám? – Megmártózom a szemed kékjében. Ez is víz. Tiszta tó egy erdő mélyén, virágos mező mellett. Biztos rejtőzik a közelében mesebeli kunyhó. – Haragudhatsz. Tényleg nem hittem el igazán. Nehéz volt, mert… – Beharapom, lenyelem a savanyú valóságot. – Igazából mindegy miért.
Esetleg máskor elárulom, később. Amikor nem taposod a lelkem meggyötört köszönömökkel a semmiért. Amikor már nem kínozna téged végighallgatni, mennyire makacs volt az én szerelmem is, de bénán porba tiportuk. Akkor majd nevetünk rajta. Kikacagjuk magunkat, amiért egymásba habarodtunk, versenyt futottunk benne, és mindketten veszítettünk. Megint csaltam, rossz startvonalnál álltam, jóval előtted. Mire utolértél volna a salakpályán, elfáradtam, megmártóztam inkább a medencében.
– Ne köszönd. Kvittek vagyunk. Én sem tartottam magamban.
Az arcodra simítom a tenyerem, magam felé billentem. Lehunyt szemmel koppantom össze a homlokunkat. Megcsap egy szusszantás, és felmerül bennem, hogy valószínűleg ezt sem kellett volna. Gyenge, buta vagyok határokat húzni. Nem értek hozzájuk, sosem én rajzoltam őket. Muszáj lesz megtanulnom.
– Azt hiszem, jobb így. Jobb kimondva. Próbáltam elnyomni, az sem vált be. Most meg már különben sem lehetnének titkaim.
Bár visszahúzom a kezem, és az oldalamra henteredve a térdeim közé préselem, a kobakom nem moccan a tiédtől. Leeresztett pillák alól kancsalítok az orrod végére. Súrolja az enyémet. Sóhajtósan, kurtán nevetek.
– Ne izguld túl! Kérhetsz hülyeséget. Meg nem muszáj elhasználnod – vonok vállat. – Gyűjtheted a kívánságokat a hecc kedvéért.
A tekintetedbe mélyed a tekintetem, beleszédülök.
– Hoztam mást is. Építettem laktózmentes mézeskalács házikót. És van pulcsim a méretedben. Fel akarod húzni? Öltözzünk össze megint? – firtatom, szinte a szádba mosolyogva. Az ünnepi egyenruha baráti dolog, azzal tuti nem lövök mellé. Rudolf azt hazudja majd nekem, rendben leszünk, nem rontottam el, nem rontom el újra meg újra, minden kósza érintéssel…





_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

Re: But who's gonna give you your goodnight kiss

Niel Topsfield Kedd 10 Szept. 2024 - 9:47
• doing good for good reasons •

The Upside Down

But who's gonna give youkiss





Pislogok, hátha csak látomás ő és az illat, az a titkos karácsony, ami függőket aggat a lelkemre és bármilyen hiányos, megtaposott egy szar, akkor is világítani érzem.
Gyógyul, Freddy apró forradásokat éget rá, vagy tűt ragad, cérnát, úgy varrja be a szívem, hogy nem fáj. Mert plüss, megígérte, hogy ki vagyok tömve és egy játék pikachu nem lehet gonosz…
Mosolygom, hangosan, kis szisszenésbe váló idézőjelkacaj, ami a térdemnek szól, együtt nézzük. Izgatott gyomorrmegés válaszol az érintésedre, a körökre, rád. Vörösség, bizonytalan, torokszorító baromság, talán túl sok volt a dal, az ipheonra feltölthettem volna a barátos képeink, még hazudhatnék mindkettőnknek…
Beléd bújok, el magunk elől, az illatodba a Rudolfodba, mint egy kissrác, csak a testemen végigszánkázó forróságnak nincs köze kisfiúkhoz. Megborzongok minden leütéskor, bizseregnek a csilingelő akkordok nyakamon. Beszívlak, kifújlak, puha vagy, plüss, elrejtem magam benne. Belesóhajtok a tarkóm simogatásába, az érintéseid nekem szóló szeretetébe. Lehet, hogy hülyeséget csináltam, hadarva mondom el, érezlek, tudom, hogy te is megfeszülsz, legszívesebben kagylóba zárnám a sóhajod, de átalakítva, lefejteném a feszültség rétegeit, balzsamot kennék rá, aztán visszahallgatnám újra és újra. Izgulok, sajnálom, hogy rád ragad, előbb engeded el, biztos barátos nótát vársz én kicsi pónim csomagolásban mert nekünk pegazusunk van. Szeretném, ha megismételnéd a szusszanást, feláll minden pihém körülötted, mintha elektromosságot vezettél volna a szőrtüszőimbe. Nem tudod mennyit jelent a puszi, ég tőle az arcom, oldalt pillantok rád egy mosolyban, de nem merem viszonozni, az enyém félre csúszna.
Szelíd szerelemmel bizsergek melletted, mivel óvatosan bánsz a könyvvel, a belőlem származó apró szelettel.
-Aha… Nem tudom még pontosan hogyan működik, sosem adtam senki másnak lapot belőle. Az a gyanúm nem fog, a könyv üresnek tűnik, de néha írások jelennek meg benne, nem lehet pontosan meghatározni hány oldal. Néha kevésnek, néha soknak tűnik, szerintem nincsenek határai.
Motyogom ölembe ejtett ujjaim tanulmányozva. Örülsz a dalnak, de még nem olvastad, összerántja zsigereim a szúró aggodalom.
Nem nézek fel, bámulom béna, semmit markoló ujjaim, szomorú szögben vetek béna pillantásokat a takaró gyűrődésekre. Bólintok, de talán észre sem veszed Kopasz hogyan értette a múzsát. Bekuckózol hozzám, de remegek, ahogy nekem dőlsz, akkor is, amikor összekulcsolod ujjaink. Kiszárad szám, kába bizsergés nyüszít bennem, hívja az éhes, sebzett farkasok falkáját. Kaparnak, szenvednek a kitörni vágyó dolgok, meg sem mozdulok melletted, hagyom, hogy tekinteted felfalja a soraim, hagyom, hogy visszautasíts.
-Hát igen
Bólintok a semmibe, elhangzik ez a tényszerű megállapítás, de megengedted, nekem adtad a szabad választás jogát. Persze nem kellene az orrod alá dörgölni, megtarthatnám az érzéseim, elrejthetném a nyomorom, a zsebszobában nálam is jó helyen van. Csak azt akartam…hogy tudd. Csak azt, nem is tudom. Sokáig tart, biztos emészted, feljönne, kihánynád, remegek. Úgy fogom fel a képkeretet, hogy belerakod, mint egy diplomot, aminek szántam, elrakod és ott porosodik majd valahol, régi, szomorú emlékké válik. Megmutathatod a gyerekeidnek, egy zenész írta, biztosan szépen szólt volna, ha kiadják. Eltávolodom, saját kagylóhéjam a parton marad, mintha valaki más testéből nézném mi történik vele. Velem, a dallal.
Feléd fordulok, amikor te is, megemelkedik a pulzusom, meg akar őrülni a szívem. Csomót húz gyomromba, amit mondani fogsz, elszorítja a torkom és légzésem. De már nem fogok sírni. Egy kicsit felnőttem Freddy, képzeld. Az élet iszonyat sallereket osztott ki hozzá, addig rúgott, amíg belém nem baszott egy adag kéretlen önálló tudatot. Mégis nehéz nem lecsorogni, amikor azt mondod te is szeretsz, nehéz nem hinni benne, mozdulatlanná válni melletted. Nehéz, túlságosan remeg a gyomrom, szétesik a pillanat, üveggolyó, eltörik, ezernyi irányba gurul. Mosoly születik, hal meg az ajkamon. Eltávolodik a szeret, közbeékelődik egy más, bicentésre görbül nyakcsigolyám. Lefekszel, folytatod, el kell mondanom, minden rendben van, erre készültem, fáj, de tudtam. Visszahanyatlok melléd. Nehéz nem el sírni a téli égbolt összes csillagát. Zuhanó nóva leszek, lehullok eléd és te nem kívántál.
-Persze, tudom. Csak szebben is el akartam mondani. Volt egy olyan érzésem, nem hiszed igazán. De nem baj, mondtam, hogy nem baj, csak engedd meg nekem.
Hagy legyek egyedül, hagy éljek ezzel egyedül.
-Szólok. Persze, szólok és köszönöm. Hogy nem bántasz miatta, nem szivatod vissza velem, köszönöm.
Átveszem az ajándékom, halványan elmosolyodom a kuponokra. Disznóság lenne csókot kérni, de semmi más nem jut az eszembe. Nézem a csillagaid.
-Fogok. Amint eszembe jut valami jó. A karácsonyt már megkaptam.
Emelem fel a kisujjam, hogy összefűzzem a tiéddel. Most kicsit halott vagyok, ne haragudj érte.





Freddy
Still love you
BadLiar

_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: But who's gonna give you your goodnight kiss

Winifred Wilson Vas. 8 Szept. 2024 - 11:05
• doing bad for good reasons •

Pocketful of Christmas

A szájzugodban remeg a pillantásom, követi a tiédet az éjjeliszekrényre, egyikünké sem időzik rajta hosszan. Karácsony-morzsákat csempészek a szobádba, és a műfenyő gyöngéden behajló szálai, az igazi ágak kemény, szúrós tüskéi között azon mélázom, milyen furcsa. Furcsa körülötted a levegő. Nehéznek érződik a tüdőmben, a mozdulatok bezzeg szédülten lebegnek benne, csak félig irányítom őket, sodor, röptet egy antigravitációs tér. Te vagy a középpontja.
Kicsit te is szédültnek tűnsz. Megtámasztom a hátad, ahogy feljebb ülsz, és kiprüszkölök egy nevetést.
– Tényleg jobban hasonlít egy bohócra. – Mosollyá csitul a kacaj, bágyadt, meleg köröket ró rajtad a tenyerem. Közelebb hajolok, nézegetem veled a térdedet. – Nem baj. Nem kell elmondanod. Érzem, hogy sokat jelent.
Felkepesztek melléd a matracra, ölelést kanyarítok a közelségünkből. Tényleg érzem, mennyire fontos, mert csimpaszkodsz, sóhajjal szívod magadba a neked szánt ünnepi aromát, akárha egész mélyről úsznál fel érte. Viszonzom a bújást, belekenem a vigyoromat a hajadba, a nyakadon zongorázom Rudolf hamiskás csengőszólamait. Hümmögök a drága iPhone-ra, értékesebb nála ez, a most, hogy túlélted, és nem kell egy Niel formájú lyukat betömnöm a lelkemen, aztán elakad a dal, ujjaim megtorpannak a tarkódon. Hülye ötlet? Ajjaj. Mit műveltél, Niel? Aggodalom feszíti rajtad szorosabbra a karomat, átsuhan bennem pár rémkép, megerőltető varázslatokról, súlyzózásról, butaságokról, amikre egyedül te vetemednél alig beforrt sérülésekkel, kókadtan.
Hagyom, hogy elhadard, befejezd. A végén megkönnyebbült, meghatott szusszanást fújuk a füledbe. Eltávolodom, kutatom a tekinteted, a köszönöm alig hallható, elérzékenyült hápogás, inkább az arcodra nyomom pusziként. Már nyúlok is hátra a borítékért.
Ceremoniálisan nyitom ki, régészeti leletként vigyázok rá, egy gyűrődés sem eshet rajta. Az üres papírt azonnal áttetsző mappába rejtem, lássam, sérülés viszont ne érhesse. Ámulattal simítok végig rajta.
– Adtál nekem egy darabot a mágikus könyvedből. Írtál nekem dalt – motyogom, kábé transzban. Próbálom feldolgozni. – Én is tudok rajta üzenni, vagy csak te? És mi történik, miután betelik? – Közben kihajtogatom a másik lapot, rövid, cikcakkos sorok futnak végig rajta, elbűvölten rajzolom át a kontúrjukat, puhán, véletlenül se maszatoljak bele. Elolvasom a címet, és kibukik belőlem egy Ó. – Így értette a múzsát… – idézem fel Mr. Kopasz Menedzser múltkori megjegyzését, zavart bazsalygás birizgálja az ajkam szegletét.
Rakok vánkost, eligazgatom, és a válladnak dőlök, melléd kucorodom a meséhez.
Írtál nekem dalt, szajkózom magamban. Nem akar leülepedni.
Nagyra nyílt, nedvesedő szemmel, lassan fogadom be a szöveget, picit távolabb tartom, mielőtt összekönnyezném. Eltátogom magam elé, közben kitapogatom a kezed, összefűzöm az enyémmel. Az első szakasz közepétől pislogás oszlatja el a szomorkás, hálás bizsergést. Magasra szalad a szemöldököm, forró szirmokat bont az ábrázatomon a pír. Oldalra kémlelek rád. Lenyelem a torkomba ékelődött döbbenetet.
– Ez egy… szerelmes dal… – Hülye megállapítás. Valószínűleg sejtetted, hogy az. Én azért belereszketek a felismerésbe, mégsem engedlek el, makacsul kapaszkodom beléd, haladok tovább a vallomásodban, épp arról regél, lemaradtál a vallomásomról. És elgázolt az élet…
Belecsúsznak a végtelenbe a percek, én pedig kicsúszom a valóságból. Vissza a Narnia utáni napokba, az álmokba rólunk. Belerándul a szívem az összes szeretlekbe és ne haragudjba, zsinóron cibálják a szavak, csavarják, facsarják a hasonlatok. Hosszan konganak, rendszertelenül süvítenek át rajtam a részletek.
„Mert szeretlek, mint vakok a látomást”
Kell egy kis haladék megemészteni.
„Szomorú dal leszel, egy ki nem adott kottán”
Elcsigázott mozdulatokkal hántom le rólad a mancsom.
„Ne bánd, ne keseregj, kérlek hagy szeresselek”
Idézek egy üres képkeretet.
„Ne haragudj, hogy a napommá tettelek.”
Felnyitom a hátulját, az üveglapra helyezem a papírt, majd visszazárom.
„Távolról, csak halkan, sötétben, ha úgy van”
A kulcscsontomon koppan a fém szegély. Erősen préselem magamhoz. A saját ereklyém.
„Ne űzz ki, ne küldj el, fogadd el a dalom
Mást nem adhatok, Te vagy a napom”

Vontatottan fordulok feléd, kincsként szorongatom a bekeretezett művedet, és annyi mindent szeretnék elárulni neked. Annyira meg akarnám osztani veled a saját oldalam, de nem bírnám ilyen gyönyörűen. Túl sok titok, megbánás tarkítaná. Féltelek. Ezért sem kétkedem, nem tagadom le az érzéseidet, hiába könnyítené meg a dolgom. Ismered a történetünket, ismered a válaszom, mégis elém tártad a saját igazad. Okkal tetted. Biztosan szükséged van erre. Rám, valamilyen különös, bonyolult formában.
Törökülésben, leszegett állal kémlelek fel rád a pilláim alól. Rudolf orrával vetekedhet a színem.
– Én is szeretlek – suttogom. – Nagyon-nagyon. Néha megijeszt, mennyire. Hogy még mindig. – Összébb húzom magam. – Meseszép a dal. Köszönöm. Az összes világ legboldogabb lánya lennék tőle. Ha… ha nem mondtam volna igent valaki másnak.
Hanyatt fekszem, az ajándékaidat dédelgetve a keblemen. Akár egy elfuserált Disney hercegnő. Az első, amelyik belefáradt a szerelembe, és feltámasztás helyett végleg megölné a herceg csókja.
Belerezonál a képkeret a pulzusomba. A műanyag csillagokat vizslatom, a téli égboltot, amit végül a plafonodra ragasztottam.
– Szívesen leszek a napod – mormolom. – Csak ígérd meg, hogy nem fogsz megperzselődni miattam, és szólsz majd, amikor ideje elbújnom a hold mögé. Jó? – Feléd döntöm a kobakom. – Most egy picit muszáj így maradnom. Magamhoz kell térnem. Addig tessék!
Odanyújtok neked három darab, sötétkék, kartonból kreált kártyát. Határozottan jobban sikerültek a makaróni hópehelynél. Matricákkal, glitterrel dekoráltam őket, és megszámoztam csillogós zselés tollal, mindegyik hátulján szerepel, hogy Winifred Gemma Wilsontól Niel Topsfieldnek. Oldalt karikát lyukasztottam rájuk, azon keresztül kötöttem egybe őket arany szalaggal.
– Kívánság kuponok. Készültem mással is, de kezdjük ezekkel! Egyedül te válthatod be őket! Kérhetsz bármit, bármikor. Így vagy úgy, teljesítem neked. – Eléd tartom a kisujjam. A kisujj eskü komoly fogadalom, attól lesz igazán hivatalos az egész.





_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Re: But who's gonna give you your goodnight kiss

Niel Topsfield Csüt. 5 Szept. 2024 - 10:17
• doing good for good reasons •

The Upside Down

But who's gonna give youkiss






Eljöttél. Egyszerre kiált fel és rezzen össze bennem valami, nem tudom mennyi időnk maradt még ezt játszani, de túlságosan félek-még mindig, hogy elveszítelek.
Megreszket a mosoly szájzugomban és megint elönt az az ismerős, gyomorremegtető érzés, ami túl magabiztossá tesz. Sóhajtós pillantást vetek a lezárt borítékra, nem fogsz örülni neki, de remélem felnőttesebben fogom már kezelni ezt az egészet. Kicsit feljebb ülök, nem is tudod mennyire fontos, hogy itt vagy és ma vagy itt, amikor eleve nehéznek érzek minden lélegzetvételt.
Mielőtt megszólalnál vagy elrebegném milyen fontos ez, összeFreddyzed a fát. Majdnem felnevetek, csak a fekete lyuk nem hagyja bennem, de pislogva figyelem a makarónidíszt és a tényleges karácsony illatot. Tudod, sosem volt igazán karácsonyom. Liamet nem érdekelte az ilyesmi, a szerzetesek nem tartották, mi egészen antiünnepes, egyedi bro programokat csináltunk, azt jelentette szeretjük egymást, semmi többet, és most itt vagy, a napként, itt vagy, mint Freddy, akit csak egyre jobban szeretek, ugye nem baj? Ugye nem baj, hogy ennyire elrontottam? Talán jobbat kaptál nálam, talán ez fontosabb, hogy nagyobb biztonságban legyél, vagy a szerelmet elég csak érezni, nem kell viszonozni, legalább tudom milyen, amikor érzed.
-Hópehely?
Hebegem bután és feljebb ülök. Nem látom olyan élesen, de még mindig sokba kerül mozogni. Hunyorogva vizslatom, aztán megköszörülöm a torkom, kiszárad, nagy dolog, hogy a Hópehely itt van.
-Kösz, hogy elhoztad, szerintem is hópehely és hogy eljöttél én…nem is tudom elmondani mennyire sokat jelent ez.
Nem is rád nézek közben, túl őszinte, mélyről jövő vallomás, a térdemnek címzem nyílt és naperős tekinteted helyett.
Hozzád bújok, neked dőlök, a derekad karolom át és rádpréselődöm Rudolfra. Belevonyít a fülembe valami, de nem zavar, szorosabban nyomom magam hozzád. Ebben a pillanatban nem tudnék megszólalni.
-Neked is…
Szívok be mély süti illatot. Nekem lettél Karácsony, mindig nekem vagy nagybetűs ünnep.
-Figyelj, vettem neked egy iphonet. Először azt hittem a drága és szerintem jó ajándék majd felvidít, de aztán rájöttem, hogy bármikor szerezhetnél olyat, ha akarnál. Aztán…volt egy nagyon hülye ötletem és
Óvatos pillantást vetek a borítékra.
-Két dolgot tettem bele. Az egyik egy lap a varázskönyvemből. Üres, de arra szolgál, hogy bármikor tudjak írni neked. Akkor is, ha véletlenül nem találnék haza egy másik világból. Szóval ősi, régi telefon, írásban, egyenesen Kamar-Tajból. A másik meg egy dal…neked. Lehet, hogy annak nem fogsz örülni. Nem tudom mi lelt, amikor beborítékoltam. Nem baj, ha nem énekelem el? Egészen fontos lett, szóval olyasmiket adtam, amik nekem is fontosak.
Darálom bele a Rudolfodba és nagyon remegve. Rettegek elengedni Téged, rettegek elhúzódni, elveszíteni, neki adni.

Mert a nap

Mert, amikor beborult az ég, rám dörrent minden,
villámok hasítottak szét egy koponyát,
zápor mosta el enyv rágta lényem
Te ott voltál, hogy sugaraddal felszárítsd a földet,
megmentsd a világot, széttépd a rémálmot
Ragtapasszal csitíts, plüssöket varázsolj, átölelj, tarts még kicsit egy feledékeny képzeletben, ígérted, hogy szerethetlek, nem baj ha te nem.
Mert a nap nem lehet mindenkié, tudom
Engedd, hogy rólad szóljon minden álmom
Még egy kicsit…

Lekéstem a vallomásodról, elgázoltattam magam, halott lelkem kitárom, fogadd el imbolygó lépteim,
nem látok fény nélkül, nem érzek meleget,
nem terem gyümölcs, miattad élek.
Mert te vagy a nap,
Mert szeretlek, mint vakok a látomást
Mint fázók a közelséged
Mint rettegők, ha látnak a fényben
Mint éhezők, ha enni kapnak
Ne haragudj, hogy a napommá tettelek.

Lekéstem a mosolyod, le a szenvedélyed,
Rámtaposott közben, kiköpött az élet.
Bocsánatom semmi, elfúják a szélben
Engedélyed tart melegen a télben.
Nem csak hogy pislákol, erős lánggal lobog
Ellophatnák tőlem is a napot, lehet fáj majd neked
túl magasan függni, egem egyetlen csillagának lenni.
Ne bánd, ne keseregj, kérlek hagy szeresselek,
csendben és titokban, mennyben vagy pokolban.
Távolról, csak halkan, sötétben, ha úgy van
elég ha sávot vetsz a sűrű árnyékban.

Mert te vagy a nap,
Mert szeretlek, mint vakok a látomást
Mint fázók a közelséged
Mint rettegők, ha látnak a fényben
Mint éhezők, ha enni kapnak
Ne haragudj, hogy a napommá tettelek.

Mert amikor felszállnak reggel gondolataim
Nehéz, fém gépekkel harcterek egein
Bevilágítod a légvédelmi utat,
megpengeted bennem a gitárhúrokat.
Szomorú dal leszel, egy ki nem adott kottán
Létezésed mégis úgy zúg, mint az orkán,
a szeretlek kevés, olcsó elmondani
Többet jelent, hogy vagy, mint eddig bármi.

Mert te vagy a nap,
Mert szeretlek, mint vakok a látomást
Mint fázók a közelséged
Mint rettegők, ha látnak a fényben
Mint éhezők, ha enni kapnak
Ne haragudj, hogy a napommá tettelek.

Kérlek ne törődj vele, ha bámullak
Csak a napba nézek, amíg meglelem az utat
Maradj még, kicsit melegíts
Fönt leszel, eltakar majd az ég,
hiába nyúlok fel, odáig nem érek
Magasra rakott, elsodort az élet,
mégis itt vagy, betokosodtál
rohadék szívem fénye maradtál.
Ne űzz ki, ne küldj el, fogadd el a dalom
Mást nem adhatok, Te vagy a napom

Mert szeretlek, mint vakok a látomást
Mint fázók a közelséged
Mint rettegők, ha látnak a fényben
Mint éhezők, ha enni kapnak
Ne haragudj, hogy a napommá tettelek,
de Te vagy nekem a nap.





Freddy
Still love you
BadLiar

_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: But who's gonna give you your goodnight kiss

Winifred Wilson Vas. 1 Szept. 2024 - 16:45
• doing bad for good reasons •

Pocketful of Christmas

Tanulgatom, hogyan legyek otthon bárhol. A sors kitaszított a családi fészekből, szárnyamat szegte, összetörte Nielt és úgy általában tökre leszerepelt, szóval már nem hiszek benne annyira, vagy hát gonoszabbnak hiszem, rosszindulatúnak. Megpukkadhat! Tákolok én magamnak boldogságot meg menedéket, nem kell a segítsége. Kapok mástól!
Összebarátkoztam Sarah kollégáival, bűvészkedtem nekik édességet, kávét és hasonlókat, azóta kedvelnek. Szerintem butácska kamasznak néznek, fiatalabbnak a koromnál, de nem gond. Több mindent megbocsátanak így. Joana például fedezett a hólopós szökéshez! Igaz, meg volt győződve róla, hogy David a bátyám, kvázi a gyámom. Félrevezető kombináció lehet a morózus, komoly ábrázata az állatkás pizsamáimmal, a modellalkata a törpeségemmel. Joana extrán lesápadt, amikor csókkal köszöntem el tőle a folyosón. Ott derült ki a tévedés, a padlón csörömpölő fémtálca és a szétszóródó szurik felett. Egész jól szórakoztam rajta.
Különben izgi pletykák keringenek, néha elcsípek morzsákat, egy-kettőben mi is szerepelünk. Iskola feelingje van tőle a helynek. Niel a legnépszerűbb, róla különösen sokat susmorognak, összeboronálják a látogatóival, latolgatják bírni fogja-e az éneklést, ilyesmik. Igazából popsztár Niel a téma, nem az én Nielem. Mármint nem úgy! Egyik verzióját sem tartom az enyémnek!
Jézus Maris… Mázli, hogy David nincs telepátia közelben… Ünnepi csoda, eddig milyen jól viselte az agyalásom. Napok óta a szentestén, lehetséges filmeken, laktózmentes mézeskalácson, ajándékokon pörgök. De a Szilveszterre ugyanennyit készülök majd! Kitárgyaljuk a csalfa szívemet éjfél előtt, aztán hátrahagyjuk 2025-ben. Remélem. Addig belefér szemérmetlenül sokat lógni Niellel, nála aludni, ápolni, gondozni egymás lelkét. Muszáj. Ez még nem megcsalás. David panaszkodott volna, ha az lenne. Ugye…?
Toporgok a küszöbön a szomszédból kiszűrődő Last Christmasre. Claire, az ügyeletes nővér fura pillantásokat vet rám, cselekvésre sürget vele. Kénytelen vagyok eligazítani a karácsonyi pulóvert, és benyitni, pedig nem efféle buta gondolattal terveztem érkezni. Inkább csillagszórósan, ártatlan barátság szikrákat röptetve.
Behúzom magam mögött az ajtót, nekivetem a hátam, vigyorogva sziát tátogok neked, próbálom eloszlatni a zavarom. Közben szippantok egyet a levegőből. Kizökkent, szinte felháborít a sterilitása, semmi karácsonyos nincs benne! A fények felé rebben a tekintetem. Gyerekkoromban mi is mű fát állítottunk, bár milliószor kaotikusabbat ennél, saját készítésű díszektől roskadozott és tarka égők villogtak rajta. Szerettem. Szedtünk mellé valódi ágakat az illatukért. Akad nálam, szívesen megosztom veled a trükköt, rakok vázában egy kisasztalra, frissen a zsebemből, sőt, akasztok makaróniból ragasztott, ezüsttel lefújt alkotást a fenyődre. Megolvad tőlük picit a hideg elegancia. Nem zavar, igaz?
– Hópehely – mutatok rá. Nehéz megfejteni, mit ábrázol, azért magyarázom. – Ovis koromban csináltam. Irtó ronda, akkor viszont büszke voltam rá. Elbőgtem magam, mert apu lebohócfejezte.
Felpattanok melléd a matracra, kitárom a karom, hogy átölelhesd Rudolfot a mellkasomon. Világít és csilingel a nózija, amikor megnyomod!
– Nagyon boldog karácsonyt, Niel! – Gyógyulnak a sebeink, így bátrabban szorítalak, sőt, finoman hozzád dörgölőzöm, hadd kapj a fahéj és süti aromából, amit a szezonális samponnal, tusfürdővel, mindenféle vacakkal kentem magamra. Osztozzunk ezen is!





_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

Niel Topsfield a Nap Hősének tart

But who's gonna give you your goodnight kiss

Niel Topsfield Szomb. 31 Aug. 2024 - 19:27
• doing good for good reasons •

The Upside Down

But who's gonna give youkiss




Valahol a szomszéd szobában karácsonyi dalokat hallgatnak. Kicsit idegesít mennyire klisés Mariah Carey, nekünk is volt Tv műsorunk, amiben előkerült, regálni kellett rá, kissé ironikus voltam. Mind piros, bojtos sapkában ültünk, még ott volt Liam is…
Nyikorog a bánatom, olajozatlan, nehéz vasszerkezet lettem, aki már mozdul, de csak lassan, sziszegve. Megszabadítottak néhány csőtől, úgy érzem nehezebb az életem nélkülük, már ételekből kell erőt nyernem, nem fut vénáimba infúzió, csak néha figyel be egy-egy erősítő vitaminkúra. Nem szögez ágyhoz egy tű, ki tudok menni mosdóba, csak lassan, nagyon kínlódva, de simán megteszem, hirtelen mozdulatok nélkül.
Már elkezdtek a kiengedésemről regélni, januárra datálják, Kopasz intézi a téli temetést is, Strange rendelt havat, de én esőt mondtam neki, nem fogják látni a könnyeim, ha minden úgyis rám zúdul majd.
Szomorú nosztalgiával várom a hazatérést, hiányoznak a többiek, lassan mindenkit vissza szólít a valódi élet és Bayville, csak Te ígértél nekem meghitt ünnepeket. Ezért küldtem el a bandatagokat kicsit hamarabb, ezért nem ittam Langgal semmit, hagytam az ajándékaikat a kis műfeyő alatt, amit Kopasz szerzett. Egész pofás karácsonyfa, nincs rajta szaloncukor, csak kék és ezüst fények, visszafogott, egy komolyabb Niel Topsfildhez illik.
Téged  várlak, mint egy elhagyott golden retriever, megígérted, lesem az ajtót, csüngök a kilincsen. Rendszertelenül dobol bennem a beteg, megviselt szív, izgalom bontogatja szirmát a torkomban és néhány rémkép lebbenti el fátylát az orrom előtt, hogy meggondoltad magad, logikusan vele leszel, aztán majd bocsánatot kérsz, sokszor kimondod a barát szót, minél jobban fájjon és én nem fogok rád haragudni. Vállat rántok, persze, hogy vele vagy, hozzá tartozol, a pikachu plüss felkerül a polcra, örök könnyeket varrtak fekete gombszemébe, de majd azt mondjuk csak lelkes, hiszen ez anime.
Dobog a szív. Mennyire szánalmas, hogy fontosnak érzem, itt legyél. Az ajándékom sem kellene átvenned, semmi drága, hiszen úgyis megszerzel bármit. Inkább személyes, két részből áll, az egyik mágia, a másik csak én vagyok és mindkettő elfér egy borítékban. Ott hever az éjjeliszekrényben egy Freddy felirattal. Még érte nyúlhatok és elsuvaszthatom, hogy sose találd meg, logikus lenne, de azt kidobtam az ablakon.




Freddy
Still love you
BadLiar

_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: But who's gonna give you your goodnight kiss

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.