Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

» Egy utolsó fejezet
by Danny Ketch Szer. Szept. 18, 2024 9:18 pm

» two disasters
by Volstagg Szer. Szept. 18, 2024 8:35 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei
Nincs

Re: Rain announces lightning

Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor
• doing bad for good reasons •


 
[size=14]
Elégedetten szemléltem, hogy Vörös Óriás kezeiben milyen jól is mutatott a Yanyuedao. Nem mertem katanát, de még nagamakit sem ajánlgatni, ugyanis nem voltam lelkileg felkészülve arra, szeretett pengéim fogpiszkálónak tűnjenek az Asgardi markában. Így döntöttem végül a Guan Dao mellett.
A megfelelő fegyver kiválasztása után, magam is harci formámba bújtam, és immár Tenko alakomban kíváncsian indultam el vele.
Az épület, amihez vezetett, már messziről nekem is birizgálta az ösztöneimet, ugyanis a szó legszorosabb értelmében bűzlött, mint a kotera. A környéket átjáró ótvar buké haloványan ismerős volt, de nem ugrott be egyből, hogy honnan. Nem is görcsöltem azon, hogy az adott emléket megpróbáljam előbányászni. Inkább tettem, amit az esetünkben szó szerint magát macskának kikiáltó barátom kért, és az érzékszerveimet az épületből kiszűrődő kis jelekre fókuszáltam. Igyekeztem minden kis hangot, moccanást, szagfoszlányt, és mozdulatot elkapni, amit csak lehetett. Persze ezzel egy időben akaratlanul is az jutott az eszembe, és vettem tudomásul a tényt, hogy a férfi érzékelhetően Loki ellen, és nem az oldalán szokott harcolni, hisz fel sem merült benne az a gondolat, hogy az illuzionista alakváltót esetleg előre küldje felderítő gyanánt, mielőtt itt felhívná ránk a figyelmet. Az én ninjákhoz és szamurájokhoz szokott cseresznye virág illatú piciny lelkem ezen picit ugyan meglepődött, de ha valakik mesteri szintre fejlesztették az alkalmazkodást, hát azok mi, rókák vagyunk. Ráadásul az ő fegyvere, az ő szabályai, úgy voltam vele!
- Hárman biztos fogadó bizottságként siettek az üdvözlésünkre! - próbálom gyorsan a tudtára adni, ám a bezuttyanú ajtó, és a gyorsan felcsattanó fegyver ropogás, már lehet elnyomta a hangomat. Villanásnyi idő alatt jelent meg Nogitsune a kezemben, természetesen katana alakban (nálam nem hatott fogvájónak szegény pára), és azon voltam, hogy tettleges nem tetszésemet nyilvánítsam épp vele ki, a fogadtatás milyenségét sérelmezve, mikor telibe talált valami folyadék.
A jigoku-ból szalajtott oni se tudja, hogy honnan érkezett ez a fura anyag, de az arcom, ruhám teljesen elázott.  Két mozdulat közben fagytam le az idegen, na meg ismeretlen anyag érintésétől. Első volt, hogy ellenőrizzem, méreg, sav, netalán valami baktérium-vírus alkotta koktél. Szerencsémre egyik se volt. Vagyis nem teljesen. Ahogy megperdült a szemeim előtt a világ, és kezdtek a színek összekeveredni, indult fel bennem is az a bizonyos pumpa, igen csak nyaktörő sebességgel.
Ezek képesek voltak hallucinogén vacakkal, nem is lepermetezni, de egyenesen füröszteni benne! ENGEM!
-Hogy az a fekete tyúk első tojásából napvilágot látott, sikoltozásba öltöztetett, ködmönbe bújtatott, rézhasú, nagyfejű, szultán udvarát megjárt, csőszkunyhóba elrejtett, pikkely páncélt hordó, repedt sarkú, büdös szájú, ritka fogú, csempe szobába felnevelkedett, mocskos, tetves, rabló Baba Yaga szakadna a nyakatokba, és érezné ott otthon magát! - csusszant ki véletlen hangosan is a morcosságom, ahogy fellobbant az egész testem, hogy a ruháim szárítása mellett, pár másodperc alatt ezt a vackot is párologtassa le rólam, és esetlegesen a szervezetemből. - Pofátlanság ilyesmivel rám támadni! - morogtam volna tovább is, ha fel nem recsegnek a hangszórók. Azonban az onnan, még nálam is érthetetlenebb összevisszaságot magyarázó hang megakasztott a háborgásomban. Kissé talán vörösen felfénylő pillantással néztem körbe, majd lestem egyenesen a ránk bámuló kamerákba, szép sorba mindbe.
- Minek nyúlsz hozzájuk, ha még a feliratokat se tudod elolvasni? - tikkelt be enyhén a szemem, hisz én voltam a bakija elszenvedője, akárki is legyen a nagyokos gép, pontosabban gomb kezelő!  - Várj egy pár percet, mindjárt mi is oda érünk! - szusszantottam, ámbár előttem sem volt teljesen világos, hogy ez ígéret volt, vagy fenyegetés a részemről.
Persze a szájalásomtól függetlenül Volstaggra lestem, és immár jóval halkabban, neki folytattam.
- Ha a kezelős szobába akarunk menni, ami lehet érdemes lenne, ez a mikrafonos alak is képes volt onnan követni minket a szemeivel, akkor arra kell mennünk! - lőttem be a kacsómmal a menetirányt légvonalba! Az eddigiek alapján, már azon se lepődtem volna meg, falakon áttörve indulunk meg a célunkhoz, de erről is mélyen és bölcsen hallgattam. - Ebben a teremben nem látok fegyver lelket egyet sem. Ha van is bármiféle penge itt, az nagyon fiatal, és még annak is hamisítvány.   - tettem hozzá, finoman elhintve, hogy nincs szükség a szoba további átkutatására. Nem mondom, nem izgatott a kérdés, vajon milyen lelke lehet egy Asgardi fegyvernek. Hogy jelennek meg ők. Az nyilvánvaló volt, hogy nem fog tudni úgy materializálódni, mint mondjuk az enyéim, de valami lélekformára számoltam azért, hisz az mindennek van, ami kellően öreg, és igazi mester kovácsolta.
 
Adat - Adat - Adat

_________________
Be like the fox who makes more tracks than necessary,
some in the wrong direction. Practice resurrection.
TAMAMO-NO-MAE

Re: Rain announces lightning

Wade Winston Wilson Szer. Szept. 18, 2024 8:31 pm
• doing bad for good reasons •
To: Rain announces lightning
A helikopter szinte hangtalanul suhant az égen, az utas oldali ajtó nyitva volt, így a huzat, mint a viharos szél süvített át ruhám fölött. A hajamat úgysem tudta volna borzolni. Miközben a cél felé haladtunk, azzal szórakoztattam a pilótát, hogy életem különleges eseményeiről meséltem neki, mert mégis mi a francot csinált volna, miközben a célterület fölé vitt.
- Na és ekkor, Colossus arra kért, hogy várjak már egy pár pillanatot, de ekkor elsült a kezemben a pisztoly és ... - nem tudtam befejezni a mondókámat, ugyanis a pilóta megállította a helikoptert és hátrafordult. Kezével a fülvédő oldalára bökött, ami láttán arra a következtetésre jutottam, hogy meg kellene érinteni a jelzett helyen. Egyből meg is hallottam a hangját.
- Mr. Pool, eddig ki volt kapcsolva a mikrofonja és a fülese, de gondoltam, úgyis a feladatra koncentrál. A helyzet az, hogy megérkeztünk a célzóna fölé. Most mit óhajt tenni? - most mit óhajtok tenni? Megérkezem a célterületre, ahol a célpontok tartózkodnak és letrendezek egy pár H.Y.D.R.A.-s és illegális fegyverkereskedőt, akikért igen szép summát ígértek. valamelyik ipse beleköpött egy nagyhatalmú apuka levesébe, aki most azt szeretné, hogy legyek olyan jó és büntessem meg a rakoncátlan rosszcsontokat.
- Kiugrok a helikopterből. - mondtam és már ugrottam is ki a levegőben álló gépből, amikor a pilóta utánam szólt és itt most egy pillanatra állítsuk meg az időt.
- Mr. Pool! Nincs ejtőernyője! - kérem a kamerát egy kicsit a csodálkozástól elkerekedett szemeimre közelíteni, amik úgysem látszódnak a maszkomtól. Felvétel indul, most!
- A büdös picsába.

Hangos csörömpöléssel szakadt be a tetőablak és tört darabokra az ablak keretje, ahogy a szabadesés okozta gyorsulás sebessége felszorzódott a testem súlyával és éppen az ablak alatt ülő, a kamerát néző és feltehetően korábban parancsokat vakkantó, Hydra hadnagyra zuhantam. A csörömpölés, vezetőjük azonnali halála, sokként érte a bent tartózkodó két másik Hydra katona és egy harmadik, gurulós ágyon fekvőt. Az első, aki a legkorábban magához tért  sokkból, a vezetőjéhez lépett és kezének két ujját a főnöke nyakához érintette.
- Hát, ez halott. - mondta, miközben felállt a korábbi pozíciójából és társa felé fordult. Én ekkor tértem magamhoz és kapásból egy golyót küldtem a vizsgálódó Hydra katona fejébe.
- Én is ezt mondtam volna. - mondtam és lassan feltápászkodtam, ami hatására a bent tartózkodó maradék két Hydrás, sikoltozni kezdett. Az egészségesebb kiejtette a kezéből a gépkarabélyt és elkiáltotta magát. Kérem a kamerát a hydrás arcára fókuszoljon, hogy jól lássa mindenki, ahogy megrémül és meglepődik.
- Áhhhh, ez feltámadt! - szavai hallatán, két kezemet az arcomra tettem és én is sikoltozni kezdtem.
- Úristen, valaki feltámadt?! Bang!! - üvöltötte a piztolyom is és immáron csak én és az ágyban fekvő Hydrás maradt.
- Nyugi már, tökre nem fogok lelőni egy sérültet. - mondtam és fordultam volna az ajtóhoz, hogy tovább menjek és osszam tovább a virgácsot a rettenetesen rossz kisfiúknak, amikor meghallottam egy ismerős hangot.
- Wade? - na beszarás, ez a hang senki másé nem lehetett, csakis és kizárólag Bobé. Odafordultam és most felismertem, ahogy ott feküdt az ágyon, jobb karja kicsit ernyedten és furcsa szögben lógott.
- Bob!? Beszarás, azt hittem, hogy kinyírtalak az Előtörténetemben, mert rosszul állítottad be a Power Point diavetítést. - mondtam Bobnak meglepett arccal, de ezt úgyse láthatta. - Hogy a fenébe kerültél ide? - kérdeztem, mire Bob ölelésre tárta a kezét és miután megtörtént a baráti ölelés, hozzá is kezdett a  történetéhez.
- A H.Y.D.R.A. megszerezte a testemet, miután lelőttél, és beadták nekem a feltámasztó szérumot, amivel vissza akarják hozzni a Führert. Hát nem csodálatos, hogy sikerült nekik visszahozni valakit az életbe, miután...
- Bang! Bang! Bang! - hangzott fel a Desert Eagle Cal50. ugatása, ahogy lelőttem Bob-ot. Most mit vagytok úgy oda, ha egyszer sikerült neki beadniuk a feltámasztó szérumot, akkor másodjára is sikerülni fog nekik. A kamerák és a vezérlő panel kezelőasztalához léptem, lazán lenyomtam a mikrofon gombját, mire az egész raktár területén megszólalt a 3. Birodalom indulója. Aztán recsegés. Sistergés.
- Das Tragen von Grün ist ebenso verboten wie das Rauchen. Hail Deadpool! - mondtam tökéletes német kiejtéssel, az egykori Führert megszégyenítő lelkesítéssel. Remélem a H.Y.D.R.A. morálját sikerült a béka feneke alá tolnom és csak ekkor hallottam meg valami lövöldözést. A fene se tudja, hogy kik voltak akik a kamerán felbukkantak egy nagydarab krapek meg egy karcsú nő volt, aki a zöld pizsamába öltözötteket éppen igyekezett lerendezni. Amikor mögöttük megjelent egy zöld ruhás katona, egy véletlenszerű gomb lenyomásával akartam segíteni nekik, de egy falikarból, valami folyadék spriccelt a nőre. A folyadék ártalmatlannak tűnt.  
- Bocsi, bocsi. - hangzott fel a hangszórókból. - Itt minden németül van! Ki a fene érti ezt a sok marhaságot?!


Rain announces lightning

Volstagg Kedd Szept. 17, 2024 9:55 pm
• doing good for good reasons •


   




- No, Ravaszdi Yoko! Szaglod-é, hány ellen tanyázik a kalyiba bensejében? - fordulok a leánykához, ki vala olyan kedves és velem tarta fegyveremet visszaszerző hadiutamon.
Szemlélem Külső-Queens ezen kies negyedének istenek háta mögötti raktárépületét, hová a szálak vezetének vala minket. Csúf környék, mogorva villanyvezetékkel, magányosan álldigáló, ablakokat nélkülöző téglafallal. Lerakatnak épp megfelel, kevés a bejárat-kijárat és a legfondorlatosabb elme sem számolna azzal, hogy itt a nidavelliri törpék kovácsolta évezredes fegyverek kereskedésére készülnek Midgard legmegátalkodottabb gazfickói. Mind a maffia, mind a zöld ruhás fajvédők kedvelik az efféle rejtélybe veszően unalmas és zord helyeket.
Míg szemem pásztázza a raktármonstrumot és a környező utcát, eső áztatja hajam, mi ennél sokkalta többet is kibíra már, ezért nem ölték sapkát e tavaszi alkonyon. Egyszerű harci pulóveremet ütlegelik a cseppek és ha sokat időzünk itt, midgardi divat szerinti farmerszőttesem és sportcsukám is átázandó lészen. Az eső jelzi a villámlás eljövetelét is, mi a gyülekező felhők mián már igencsak várható. Az eső elhozandó lészen majdan a dörgést is, mi a Mjölnirt forgató vérszomjas időszakomat idézi, amibe egyáltalában nem vágyom vissza.
Mélabúra viszont nem ad okot az idő, inkább izgatottságra, hisz nemsoká bárdom újra kezembe kaparinthatom. Két ily harcos ellen semmilyen Hydra-sereg nem veheti fel a kesztyűt, még ha egyenruhájukhoz tartozik is! Már ki is kiálthatnám győzelmünket, de nem kiáltozom, hisz csendes rajtaütésre készülünk.
- Készen állsz, hogy megmártsd fegyvered az emberektől eltérő fajok ellen felesküdöttek és üzletfeleik közül azokba, kik nem beszélnek más nyelvet, csupán a vérontásét?
Társalkodánk mi erről és Yoko úgy vélé, minden ilyen alkalommal meghal a lelke egy része. No de én nyugtatám, hogy ha gaz latrok ellen kel fel, akkor nem kell nyugtalankodnia, hisz a jó ügy érdekében, nemes szívvel vagdalkozik. Márpedig itt is tolvajok, gyilkosok és népirtók gyűlének össze. Kik elorzák fegyverem, azok eladák bizonyos setétben járó erőknek, akik pedig a Hydra-nál lelének újabb vevőre. Lélekolvasó Xavier csapata erejét megfeszítve nyomoza vala és kideríté, hol tervezik az átadást. Nem verék nagy dobokat, nem hirdetém jöttöm, hanem azt mondám, a titokzatos támadásról majd inkább utólag zengjenek dicső énekeket, mint előtte aggodalmas szózatokat.
Úgy állok itt gépszekerem előtt, mivel ideérkezénk, akár egy kapuőr. A leánykától kölcsönbe kapott rendkívüli vágófegyvert büszkén tartom magam előtt keresztbe téve, mintha csak a Bifröstöt őrizném és mindenkit el kívánnék kergetni, ki idetéved. Az idetévedők a másik oldal garázsajtaján keresztül érkezhetének, mi viszont a hátsó ajtót választánk. Vágjunk is bele! Az ajtóba.
A leánykát megelőzve teljes erővel lesújtok a szerencsétlen vaslapra, mit sütögetésre is lehetne használni, ízletes grillétkek készítésére is alkalmas volna, ám éjben járó alakok üzelmeinek elzárására szolgáló ajtóként építék be e falak közé. A zár és a keret is megadja magát, beszakad az ajtó, mi magunk pedig három állig felfegyverzett őrrel találjuk magunkat szemben.
- Tiltott fegyverek árusainak előörse! Reszkessetek hát, mert megérkeze Volstagg, Asgard Oroszlánja és vele társa, a Barangoló Szamuráj! - kiáltok, de egyúttal félre is ugrok, hisz mondatom felénél már úgy ropognak tüzes botjaik, hogy fülük nem hallhatá vala fenyegetésim.
- Itt lőnek! - mutatok rá a nyilvánvalónál is nyilvánvalóbbra a kedves leányka előtt.


   
My enemies' enemies
Rain announces lightning B35b2e31374abeac79e8c2a84b646890Rain announces lightning B174f952ccea3d638b0d0cec9929fdb8Rain announces lightning 577d05c08fe1ed67ac22261f2f5e4a54Rain announces lightning Kristofer-Hivju-Facebook-

   

_________________
I tell the stories to make them feel better.
I tell the stories to make myself feel better.
THE STORYTELLER

Re: Rain announces lightning

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.