Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

» Egy utolsó fejezet
by Danny Ketch Szer. Szept. 18, 2024 9:18 pm

» two disasters
by Volstagg Szer. Szept. 18, 2024 8:35 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei
Nincs

Kredit

Percike Vas. Nov. 05, 2023 10:13 pm
• doing everything in your service •

Alakulásunk története

Oldalunkat egy közösség lelkessége keltette életre, így elsősorban az ő érdemük, hogy mi itt lehetünk. Elhiheted, hogy iszonyat hosszú a lista ezért nem taggelem be őket egyenként, mégis a későbbiekben ki fogok térni azon szorgos kezekre, akik nekem Percikének rengeteget segítettek. A Föld-6969 nem létezik még hivatalosan a Marvel univerzumokban, ezt a közösség hozta létre, akik szabadkezet szerettek volna kapni úgy a képregényes, mint a filmes-sorozatos Marvelben.
Ha te is hasonlóképpen gondolkodsz, esetleg szívesen vinnéd Vasembert, a Fekete Özvegyet, akkor itt megteheted! A fantáziádnak egyedül én Percike szabok határt, na jó meg persze Stan Lee ha mesélőit szeretnél kérni egyik játékodhoz vagy ő úgy látja, hogy közbe kell avatkoznia. (Ha így áll a helyzet, kérlek mindenképpen jelöld a kis chatboxunkon, Stan Lee már öreg, nem mindig figyeli az üzeneteit, de ha jelzed akkor válaszolni fog a megkeresésedre és mesél neked egy történetet.)


 A Staffról


Az oldal létrehozója én, Percike vagyok, akihez bátran fordulhatsz, hogyha kérdésed, kérésed van. Tudásom szerint igyekezni fogok a válasszal. Bár lehetséges, hogy nekem is össze kell kapirgálnom azt a bizonyos információt amivel kapcsolatban kérdezel, ezért ha nem egyből válaszolok az üzenetedre ne ess kétségbe!
A második szerencsés, aki segít az ügyeimben, nem más mint maga Stan Lee a mesélőnk. Ő nem fogad el karaktereket, de bármikor készen áll, hogy elmeséljen egy adott kalandot neked, ha vevő vagy rá. (A mesélőt kérésre vagy egy kaland során adjuk ki.)
A harmadik staff tag pedig képzeld el a keresőd lesz, ha az általa meghirdetett karaktert vinnéd el, mert először bizony ő dönt arról, hogy az előtörténeted alapján megfelelően hoznád a karaktert vagy sem. Vagy éppen te is lehetsz az, ha megérkezik a keresetted. Szívesen konzultálok veled mielőtt elfogadom a karaktert, szóval nem lesznek itt problémák: remélhetőleg.



Kredit rész

Fontos információ, hogy az oldalt egy előre elkészített kódból használtuk fel, amelyet Ana oldalán találtunk. A kód csiszolgatásában nagy segítség volt  @Stephen Strange, aki nélkül valószínűleg kicsit szétcsúszva lennénk. A kis ikonok amelyeket az oldalon láthatsz azt a Cappuccicons Font oldalról használjuk fel, a képeket pedig az internetről kerestük. Egyéb kódjainkat pedig a Tumblrről kerestük ki és használtuk fel, illetve alakítottuk az oldalunkhoz, multiváltónk kódját @Matthew Murdock userétől kaptuk. Az oldal az apokalipszis túlélőinek köszönhetően jött létre, akiknek a segítségéért nagyon hálás vagyok ők pedig:  @Gwen Stacy,  @Kaine Parker,  @Lacey Harries,  @Laserian Harries, @Lilia Volkov,  @Lucas Bishop,  @Mary Jane Watson,  @Miles Morales,  @Niel Topsfield,  @Rosemarie Morozov, @Peter Parker, @Stephen Strange és  @Winifred Wilson userek, akik nélkül mi nem is létezhetnénk.













https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.