Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei
Nincs

Re: Theoretical dispute - Daredevil & the Punisher

Matthew Murdock Szer. Feb. 28, 2024 8:53 pm
• doing good for good reasons •


Theoretical dispute

It would have been better if you pulled yourself together and got out of my sight again, because the end of our fight will be one of us dead or in prison.


Egyáltalán nem támogatom azt, amit a maffia művel, de jelenleg Marietti a védelmem alatt áll, így nem engedhetem meg, hogy baja essen, míg tartanak a tárgyalások. Hogy aztán mi történik, az másik dolog. Sosem díjaztam Frank módszereit, de azt be kell lássam, hogy vannak emberek, akik tényleg halált érdemelnek, még ha ezt a jog rendszere nem is látja be. Ugyanakkor a füleimben itt csengenek Lantom atya szavai is, miszerint egyikünk sem Isten, hogy eldöntse ki élhet, vagy kinek kell meghalnia. Ezt Istennek kell eldöntenie. Bár a dolgokat úgy is fel lehet fogni, hogyha Isten úgy gondolja, Marietti-nek élnie kell, megvédi a Megtorlótól, ha pedig nem, nos hagyja meghalni Frank kezei által. Viszont én arra tettem fel az életemet, hogy megvédem azokat, akik nem tudják magukat, így az hogy engedjek Frank-nek, sérti az önérzetemet. – Átfordítanám, mindketten tudjuk, hogy minden erőmmel meg fogom akadályozni ezt. – Ahogy korábban is tettem és ahogy máskor is megtettem már. – Te is tudod, hogy ez nem ilyen fekete vagy fehér. – Hogy segítenék a maffiának? Van benne valami, azonban én most nem A maffiának segítek, hanem egy maffia tagnak, akit előállítottak. Azt azonban már látom, hogy nem igazán lehet rá hatni, minden bizonnyal már makacsul elhatározta magát és ugyan ezzel a vehemenciával ragaszkodik is elhatározásához. Bár azt nem tudom, mikor csapott fel önjelölt igazságosztóvá. Korábban a célközönsége csupán olyan emberek voltak, akik segédkeztek a családjának halálában, vagy fenyegették a szeretteit... úgy értem Karen-t.
Mikor végre megvilágosodni látszom afelől, hogy nem hajlandó tárgyalni, úgy döntök, akkor küzdjünk meg és ennek olyan módon engedek teret, hogy előveszem a felszerelésemet és egyértelműen jelzem felé, hogy felkészültem, hogy összecsapjunk. A botom azonban nem sokáig pihen Frank mellkasának passzírozva, ugyanis érzékelem, hogy támadásba lendül és habár a botot még el tudja kapni gyorsaságából fakadóan, de azzal a lendülettel én azt el is engedem és szabályosan kiszökkenek a rúgásának vetületéből, majd amennyiben sikerül, kigáncsolom a másik lábát, amire jelenleg a súlypontot helyezte és megpördülök tengelyem körül. De nem maradok ténykedés nélkül, ugyanis felpattanok félig guggoló pozíciómból és a kezemben maradt bottal kiütöm a másikat a kezéből, hogy az bumerángként szálljon vissza hozzám, így ismét két bottal rendelkezve a kezemben. – Jobb lenne még az elején feladnod, mert még a végén tényleg szétrúgom a hátsódat. – Ezúttal erőteljesen koncentráltam a lehetséges fegyvereire, hogy ne ismétlődjön meg a fejbelövésem, ami az első találkozásunkat eléggé megalapozta. Ekkor hallom meg, hogy van a birtokában egy eszköz, aminek szerkezete hasonlatos egy bomba szerkezetével, de ez mégis valami más. A távirányítót is felfedezem, amit kihasználva, hogy Frank a támadásommal van elfoglalva, meg is szerzek, bár kicsúszik a kezemből és elrepül néhány méterre tőlünk. Utána tekintek, majd Frank-re, aztán ismét a távirányítóra, majd ismét Frank-re.




_________________
DÖREÖRDÖG

Re: Theoretical dispute - Daredevil & the Punisher

Vendég Vas. Feb. 18, 2024 5:24 pm
Vendég


Daredevil & Punisher ©️️️️






Murdock próbálkozik hatni lelkemnek arra az apró kis részére, amiben még mindig sejti az emberség egy apró szikráját. Mindketten katolikusok vagyunk és mindketten másképp értelmezzük a megbocsájtás fogalmát, mint egy átlag hívő.
Én úgy fogom fel, hogy Isten a kezembe adta a büntetés lehetőségét azzal, hogy elvesztettem a családom. Így nincs mi visszafogjon, mert csak a saját életem forog kockán.
Murdock is belekóstolt abba, hogy milyen saját kezűleg igazságot osztani, de nem tudja átlépni azt a határt, ami után elfogadná, hogy nem fog semmilyen felső erő igazságot szolgáltatni azoknak, akiknek ártanak a hatalmukkal visszaélő szemétládák. Talán sokat birkózik ezzel, de az apja és az Isten szava mindig visszafogja őt attól, hogy belássa, a rendszer amiben működni akar átverhető és kicselezhető.
De azzal sokat kockáztat, hogy nappal bújik bele az ördöghacukába és ezzel jelzi felém, hogy látja értelmét szembe szállni velem.
- Ha nem most, akkor máskor intézem el. – nézek bele a sötétvörös lencsékbe a szeme helyén, mintha a tekintetét keresném – Mindketten tudjuk, hogy csak addig fog életben maradni, amíg nem találok módot a legyilkolására..
Murdock előrántja a botot a combján lévő tokból és a mellkasomnak szegezi. Tovább folyik a meggyőzésre való törekvés, de tudom, hogy már kezd kétségbe esni.
- Az már a te bajod. – nyomom meg egy kicsit a mellkasommal a bot végén – Elversz, hazavonszolom magam, meggyógyulok, Marietti pedig utána aggódhat miattam. Te pedig segítettél a maffiának.
Ha Murdock azt hiszi, hogy le fogok állni pár szép szó miatt, akkor valami nincs rendben a fejében. Ha elhiszi, hogy az ő útja a járható, csak áltatja magát.
Egy pillanatra eszembe jut Karen. Szegény biztosan nem örül ennek. Mindketten sokat jelentünk számára, de van olyan okos, hogy ne kárhoztasson minket a módszereink miatt. Murdock sokat köszönhet majd neki a mai nap után.
Előbb Murdockra nézek, majd a botra és végül megint Murdockra. Tudom, hogy mindketten pattanásig feszült idegekkel nézünk egymással farkasszemet. Ő hozzászokott, hogy képzetlen ellenfelek sokaságával harcol, de hallani fogja, ha elhatározom magamat. Én nagyrészt a saját súlycsoportommal kezdek és nem fogom vissza magam.
Szóval nincs sok értelme húzni az összecsapást.
Mind a két kezemmel egy kobra gyorsaságával csapódik ki. A bal a fegyvert próbálja megragadni, míg a jobb a csuklóját próbálja elkapni. Akár sikerül, akár nem a súlypontomat kicsit előrébb tolom miközben hátra dőlök és a vasalt csizmámmal indítok egy rúgást a lábai közé.

Megkapta a válaszom.

What I do is not vegeance, PTSD triggered outburst
or bad cooping with my grief.
It's Punisment of the wicked.


Re: Theoretical dispute - Daredevil & the Punisher

Matthew Murdock Szomb. Feb. 03, 2024 12:10 am
• doing good for good reasons •


Theoretical dispute

It would have been better if you pulled yourself together and got out of my sight again, because the end of our fight will be one of us dead or in prison.


Legkevésbé sem tartom viccesnek a morbid humorát, de ez már csak ilyen, nem vagyunk egyformák. Míg én abban lelem örömömet, hogy embereket verek össze és bíróság elé rugdosok, addig ő abban, hogy ezek az emberek kis szerencsével nem kelnek fel többet. Mai napig itt cseng ugyanis az a bizonyos mondata a fülemben, miszerint ha én kapom el őket, felkelnek, de ha ő, akkor ott maradnak. Igazság van abban, amit mond és amiben hisz, de úgy gondolom, se ő, se én nem vagyunk Istenek, hogy eldöntsük ki élhet és kinek kell meghalnia. Nem fogom hagyni, hogy tovább folytassa a városban, amit elkezdett. Az ördögös poénjára mégis egy kisebb mosoly féleség húzódik a számra, mert meg kell hagyni, ez nem volt rossz. Azon kívül szent igaz, hogy nem szoktam világosban flangálni. Nagyobb a lebukás veszélye és kisebb a bűnüldözés is. Szóval nem megszokott. – Ezt jól látod barátom, nem fogom hagyni, hogy Marietti-nek baja essen. – Legalábbis addig, míg én védem, semmiképpen. Ha lezárult a per, utána Isten lássa a lelkemet, de félrenézek. Kezemet rácsúsztatom a combomra és megmarkolom a botom foglalatát. – Úgyhogy vagy visszavonulót fújsz, vagy szétrúgom a hátsódat. – Azzal kirántom a botot és nekitapasztom a mellkasán lévő koponyának, mint egy fegyvert. – Mit választasz, Frank? – Tudom, hogy ami most fog következni, annak Karen nem örülne. Jól tudom, mindkettőnk felé gyengéd érzelmek fűzik. Ezért is kértem meg Foggy-t, hogy vigye el a helyszínről. Azt jól tudom, Frank nem bántaná és még véletlenül sem okozna kárt Karen-ben. Így inkább a lelkét féltem, mintsem a fizikai valóját. Igazából mindig óva intettem Frank társaságától, mert ez az ember nem teljesen ép. Ahogy embereket iktat ki, ahogy levadászta a családja gyilkosait. Ez mind nem ép ember elméjére vall. Ő egy veszélyes ember, ehhez semmi kétség nem fér. – Tudod élhetnéd az életed másképpen is, sosem érdekelt semmi a gyilkolászáson kívül? – Tudom, ez egy suta kérdés egy katonától, de valljuk be. Nem mindenki választja, hogy katona legyen. Van akit besorolnak. Bár mit is tudhatnék én, mondaná ő, hiszen én sosem voltam katona. Apám forogna is a sírjában, ha beálltam volna katonának az ügyvédi pálya helyett.


@Frank Castle







_________________
DÖREÖRDÖG

Re: Theoretical dispute - Daredevil & the Punisher

Vendég Szer. Jan. 24, 2024 8:07 pm
Vendég


Daredevil & Punisher ©️️️️







Sokan úgy tekintenek rám, mint egy őrültre, akinek az agya végleg megbomlott, amikor meghalt a családja és elvesztette az egyetlen visszatartó erőt, ami megakadályozta abban, hogy mindenre a lehető legagresszívabb módon reagáljon a körülötte lévő világra.
Ebben a gondolatmenetben egyetlen érv sincs a helyén.
Örökké gyászolni fogom Mariát és a gyerekeket és úgy gondolom, hogy mindegyikőjük megérdemelte volna a szép hosszú és élményteli életet. Viszont miután tényleg végeztem azokkal, akik a halálukat okozták és elkezdtem járni az országot volt időm gondolkodni és tisztázni a dolgokat magamban.
A nagyfiúk, Stark és a csapata sosem fog leereszkedni arra a szintre, hogy köztörvényes bűnözőkkel, uzsorásokkal, dealerekkel és stricikkel kezdjenek. Az olyan vérzőszívű szamaritánusok is, mint a Vörös, meg a sérthetetlen bőrű haverja és a világító öklű jampec....
Ők sem fogják megérteni, hogy amit csinálnak az csak a szennyvíz eltakarítása és nem a forrásának a megszüntetése. Ahhoz, hogy tényleg elérjünk valami eredményt muszáj átlépni azt a határt amit Kandahárban napi szinten át kellett lépnem.
Lehet azt mondani, hogy nincs az a mennyiségű lőszer és az a mértékű félelem, ami gátat szabna a toborzásnak, de nem véletlenül tojják össze magukat a gengszterek amikor bárhol meglátják a falra pingálva a mellvértemen lévő koponyát. Egyszer majd valamikor el fogunk jutni oda, hogy már senki sem mer a Gnucci és Fisk félék keze alá állni, mert az életüket többre fogják értékelni a mocskos pénznél, amit kapnak.
Nyomon követtem Marietti perét és bármennyire is forgott a gyomrom attól, hogy elvállalta a védelmet, azt el kell ismernem, hogy Murdock nagyon jól bánik a szavakkal. Ha én is olyan megvezethető szájtáti lennék, mint a sajtósok jó része, akkor meg is kajáltam volna az érvelését.
A puska elsütése után kitör a káosz. Murdock kutyafüle persze simán kiszúrja kakas kattanását még azelőtt, hogy elsülne a fegyver és ezzel megmenti a rohadék életét. Remélem, hogy ez azért okoz neki pár kellemetlen percet, amit a lelkiismeretével tusakodva tölt el.
Marietti felpattan és egy olimpiai sprinter gyorsaságával indul meg a kocsija felé.
Tudom, hogy kevés időm van, amíg eléri a páncélozott járgányt, így ismét visszatartom a levegőmet és meghúzom a ravaszt.
Balszerencsémre sokkal gyorsabban fut és sokkal több civil van a környékén, mint az optimális lenne, így több lövést nem kockáztatok meg.
Ezt a lehetőséget buktam.
Látom, hogy Murdock még odaszól a pufók társának és sejtem, hogy kinek a védelmét bízza rá. Legalábbis mintha láttam volna valahol megvillanni egy szőkés loboncot.
Murdock elég merész, hogy csak úgy elrohan a vak világba ekkora nyilvánosság előtt. Remélem, hogy a sokk minden erőt vesz annyira, hogy ne kezdjenek el azon gondolkodni, hogy miként képes erre egy vak ügyvéd.
Nincs idő elpakolni, nincs idő menekülni. Mire ezt a böhöm nagy puskát induláskész állapotba hoznám, már itt fog lihegni a nyakamba.
Ha pedig harcolni akar, akkor nem fogom könnyen adni magamat.
Halk, kimért puffanás jelzi a megérkeztét, pont olyan, mint ahogy egy ember a nindzsák halk belépőjét képzeli el.
- Ami hatékony, az kevesebb karbantartásra szorul. – fordulok felé
Nem vártam, hogy fényes nappal fel meri venni a szado-mazo hacukáját, de úgy tűnik, hogy van annyira biztos a dolgában, hogy ne féljen attól, hogy valaki összeadja a kettőt és a kettőt.
- Úgy tudtam éjjel van az ördög órája. - mérem végig a jelmezét – Mi legyen Vörös? Én nem fogok leszállni Mariettiről, te nem fogod hagyni, hogy új szellőzőt lőjek a homlokába. Valahogy el kell döntenünk, hogy kinek legyen igaza.
Tudom nagyon jól, hogy magam ellen játszok, ha húzom az időt, de ha elhitetem vele, hogy hülyébb vagyok, mint amilyennek gondol, akkor lesz esélyem harc nélkül leszerelni. Csak a síp távirányítóját kell majd elérnem...


What I do is not vegeance, PTSD triggered outburst
or bad cooping with my grief.
It's Punisment of the wicked.


Re: Theoretical dispute - Daredevil & the Punisher

Matthew Murdock Csüt. Jan. 11, 2024 10:42 pm
• doing good for good reasons •


Theoretical dispute

It would have been better if you pulled yourself together and got out of my sight again, because the end of our fight will be one of us dead or in prison.


Antonio Marietti. Az ember, aki legújabban felkereste a Nelson, Murdock és Page ügyvédi irodánkat, hogy védjük a hátsóját. Megmondom őszintén, nekem voltak fenntartásaim ezzel az emberrel szemben. Már elejétől kezdve hazudott nekünk végig. Foggy-nak és Karen-nek ezt nem említettem, mert az utóbbi hónapokban próbálom őket kihagyni Fenegyerek ügyeiből. Matt Murdock pedig csak egy vak ügyvéd, semmi több. Nem hall dolgokat, főleg nem emberek szívverését, amint az kihagy, majd szaporábbá válik minden egyes hazug szónál. Szóval elvállaltuk ennek a hazug csalónak a védelmét és, ahogy gondolni lehetett, első fokon megnyertük a pert. Bár én abban bízom, a másodfok el fog minket utasítani, mert habár nem szeretek veszíteni, de védeni sem szeretek bűnösöket. Ő pedig egyértelműen nem ártatlan, hiába szeretnénk elhitetni az esküdt bírósággal is az ellenkezőjét.
A tárgyalás a legkevésbé sem volt rövid és nem zajlott gördülékenyen sem. Cirka háromszor kellett beszédet mondanom, ami így egyszerre rendkívül megterhelő, minekutána az éjszakát többnyire nem az ágyamban töltöttem. Nyomoztam Gnucci család után, mert a szálak hozzájuk vezettek. Tulajdonképpen egy egészen nagy maffia hálózatuk van. Azon sem lepődnék meg, ha Wilson Fisk zsebében lennének. De kár volna teóriákat gyártani, nem is kell ok számomra az iránta érzett gyűlöletemhez. Sosem felejtem el, ki volt, aki miatt majdnem feladtam mindent, beleértve az elveimet is. A legrosszabb énemet hozta ki belőlem, amire korábban még senki nem volt képes.
Kilépünk a bíróságról és mindenki körbe éljenzi Marietti-t, mintha csak valami ünnepelt híresség lenne. Felfordul tőle a gyomrom. Aztán a következő pillanatban az újságírók minket is körül állnak, gyakorlatilag egy zárt kört alkotva körénk és Antonio Marietti köré. Azt hinné az ember, ekkora tömegben csak biztonságban lehet, de a következő pillanatban hallom, amint kattan egy fegyver biztonsági retesze. – Feküdj! - Az elkiáltásomra mindenki sikongatva tapad a bíróság lépcsőjére. Mögöttem Foggy Karen fejét védve hasal le. Én pedig Marietti-re vetem magam, aminek köszönhetően legurulunk az utolsó három lépcsőfokon. A tudat, hogy egy aljas gazembert védek, mégis sokkal jobban fáj, mint hogy összevissza töröm magam. Valami csoda folytán a szemüvegem mégis megússza egyetlen karcolás nélkül. A kis akciómnak köszönhetően senki sem sérül meg. Marietti villámsebességgel pattan fel mellőlem és száll be az autóba, hogy az elhajtson vele. Úrrá lesz a pánik a jelenlévőkön és mindenki jajveszékelve rohan amerre lát. Fényes nappal csak egyetlen ember pucájában vagy annyi vér, hogy lőfegyverrel támadjon, az pedig nem más, mint Frank Castle. Évekkel ezelőtt már összetűzésbe keveredtünk, de aztán felszívódott. Azt gondoltam, elhagyta a várost. Talán így is volt, de a maffia láttán vérszemet kaphatott. Nem tudom hibáztatni, mégsem engedhetem azonban, hogy vér folyjon, mert olyan kedve van. – Vidd Karen-t fedezékbe. – Szólok Foggy felé, majd én elindulok az ellen irányba. A háztömb irányába, ahonnan a lövés dördült. A tűzlétrára kapaszkodok fel, miután a sikátorban átvedlettem a hacukámat. Bár ha eddig nem is tudta, az iménti jelenet egyértelműsítette benne, hogy nem egy hétköznapi vak ügyvéd vagyok. – Rég láttalak, nem hiányoztál. – A háztetőre érve bepattanok mögé, mintha csak azt nézném, ő mit néz. – Látom nem javultál meg. – Célzok itt a továbbiakban is folytatott rossz fiúk lefegyverzésére irányított eszközeire és cselekedeteire.


@Frank Castle







_________________
DÖREÖRDÖG

Theoretical dispute - Daredevil & the Punisher

Vendég Csüt. Jan. 11, 2024 9:22 pm
Vendég


Daredevil & Punisher ©️️️️






Bármikor átfutom az újságokat vagy az online médiát rá kell jönnöm, hogy mocsok egy világban élünk. Akár a gazdaságot, szórakoztató ipart vagy a politikát mindig ott van a háttérben a megtörthető és megkenhető ember. Hányingerkeltő, hogy kellő pénzzel, pofával vagy nyomással bárki elérheti a mocskos kis céljait és ez ellen senki nem emeli fel a hangját. Ha mégis megteszi, akkor örökre megbélyegződik a többiek szemében. Így lehet a józan ész védelmében felszólalóból homofób, a centrális véleményen lévőből fasiszta. Csúnyán húzunk a szélsőségek felé és úgy tűnik, hogy nincs fék a lejtőn lefelé robogó kocsin.
Antonio Marietti ez ilyen félrevezető taktikákon kívül alkalmazott pár sokkal csúnyább módszert is, hogy kivágja a kis szeletét a New York alvilágából és tudta, hogy hol kell garázdálkodnia, ahhoz, hogy ne akasszon tengely a város legnagyobb keresztapáival. Persze névleg a Gnucciknak dolgozik, de nyílt titok az is, hogy csak azért tűrik meg őt, mert viszonylagos rendet tart azokon a területeken, amiket egy szép nap majd átvesznek tőle a Mama emberei.
Persze mindig van egy-két olyan dolog, amin megcsúszhat valaki és Antonio emiatt jókorát zakózott.
A sajátos ízlése a partnerek és a filmek terén szinte garantálták, hogy egyszer a radaromra fog kerülni. De a kerületi ügyésznek sikerül gyorsabbnak lenni és pár hónapra házi őrizetbe vette ezt a rohadékot míg előkészítette a perét.
De ha valaki az olaszokkal kezd, annak számítania kell arra, hogy a család nem fog kesztyűs kézzel bánni vele. Egy rosszkor fékező autó, egy gyerek iskolájába beszabaduló túllőtt narkós vagy egy jól időzített kibertámadás és máris kisebb mellénnyel lehet szembe szállni velük. Esetünkben az a mellény annyira kicsi lett, hogy fel sem vették.
Marietti ellen végül ejtették a vádakat, szabadon távozhatott és a slusszpoén az egészben, hogy még volt pofája rágalmazási pert indítani.
Az ügyész nem képviselhette magát, de olyan kezek köré került a védelme, akinek a tisztánlátásában nem lehet kételkedni. Még akkor sem, ha történetesen nem lát a fickó.
Tudom, hogy csóválná a fejét, ha beállítanék hozzá és elmondanám, hogy gyorsan a pénzéhez juttathatnám egy jól irányzott lövéssel. Pont ezért nem akarok vele beszélgetni.
Mariettinek a gengszterkedésen kívül is olyan viselt dolgai vannak, amitől egy gyengébb idegzetű ember sugárban hányna. Szerintem az ilyen csak szimplán nem érdemel életet és erről nem szeretnék vitatkozni egy olyan emberrel, aki a [i]Ne ölj![/] parancsolatot nagyon komolyan veszi.
A rákot kivágjuk a testből, nem pedig gyógyteát adunk neki.


Kicsit hűs a levegő azon a háztetőn, amin álldogával a puskán távcsövén keresztül szemlélem a bíróság bejáratát. Marietti úgy jön ki az ajtón, mintha egy filmcsillag lenne, Ezer wattos mosoly, ezer dolláros öltöny és hanyag flegmaság az újságírókkal szemben.
Tudom, hogy nem lesz olyan egyszerű a dolog, hogy csak meghúzni kelljen a ravaszt.
Nem, ha a Vörös őt védi.
De pár magas frekvenciájú síp segíteni fog, ha megfordul a fejében, hogy lőszert kellene spórolnom.
Lassan szívom be a levegőt, ahogy a célkeresztet a gengszter mellkasára igazítom, majd egy pillanatra megállítom a légzésem, hogy ne zavarjon be célzásba és az eddig a fegyver oldalán pihenő mutatóujjam lecsúszik a ravaszra. Lassan feszül meg nehogy a hirtelen rántás arrébb lökje az irányzékot a célról és egy kattanás jelzi, hogy már csak pár milliméternyire vagyok attól, hogy egy aljas mocsadékkal kevesebb szívja el a levegőt a jobbat érdeklő emberek elől.

What I do is not vegeance, PTSD triggered outburst
or bad cooping with my grief.
It's Punisment of the wicked.


Re: Theoretical dispute - Daredevil & the Punisher

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.