Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: In the world of girls

Laserian Harries Pént. Ápr. 05, 2024 2:46 am
• doing bad for good reasons •





In the world of girls  - Page 3 JnpMvCd

Gwen, Niel & Lacerian


∞ szószám
Came For War
It is never too late to be what you might have been.




In the world of girls

- Hogy lehetnék komoly? Mindjárt ránk esik a plafon és mentőt kell hívni, ha valakit megölnek én akarok az első lenni, jobban járunk. – nekem még vannak papírjaim is, legálisak, az más kérdés, hogy nem értenének velem kapcsolatban sok mindent a sürgősségin…
- Igyatok inkább egy kis teát, tényleg jót fog tenni. – magyarázom, amikor visszatérek és helyet foglalok, persze nincs kinek, egyedül Niel hajlandó elvenni a nyugiteát, csak ugye még forró. Nem számít, az a fő, hogy ő lecsillapodjon.
A lányt is lekéne valahogy, azt mondja Harries, hát megáll az eszem! Már csak azt kéne kiderítenem, hogy Niel variánsa a bátyáméval költözött össze vagy mással. Egyből kizárom annak a lehetőségét, hogy esetleg az én variánsom legyen, túl szép ahhoz, hogy igaz legyen.
Nem is adok ennek hangot, csak magamban emésztem a dolgokat és felkapom a fejem arra, amikor menni akar. Hát persze, hogy menni akar, menő kecója volt! A macskáról nem is beszélve. Ki fogja etetni szegényt? Bár igaz most kapott enni jutalomfalatot, két percig kibírja a lány nélkül.
- Transformers világról beszéltem és az erődről, amit a csajoknak kell fitogtatnod. – javítani kezdem Nielt. Ha ő azt hallotta amit, akkor lehet tényleg úgy volt. Végtére is, még mindig kell egy kis víz. De nem csak nekem.
- Ez csak a második alkalom volt, hogy Niel kapuján utaztam, de biztos vagyok abban, hogy meg fogja tudni oldani, csak kell egy kis idő neki. Amíg visszanyeri az erejét és rájön a könyve nyitjára, megmutatom a kertet! Mit szólsz? Láttam, hogy tele a házad szobanövényekkel. Topyból nem nézem ki, hogy ennyire növényrajongó legyen, a bandája mellett biztos nem ér rá ilyesmire. – teszek egy javaslatot, jobb ötlet hiányában, ha kell neki is megmutatom miként vegye nyugodtan a levegőt, hogy jusson elég oxigén mindenhová és lechilleljen ebben az amúgy irtóra chilltelen helyzetben is.
- Bocs. – sóhajtok fel, amikor már Gwen is leteremt, hogy az ő világok közti járása sem volt leányálom, mint képzelem. Igaz.
- Hozzak valami szíverősítőt inkább? – kijózanítani nem fog egyikünket sem, de legalább elfogy a Don Pedro tequila és megkezdhetjük végre legközelebb azt amelyiket én is jobban szeretem.
- Uhh a többiek… - azt még nem találtam ki, hogy nekik miként fogom szép színben feltűntetni a gondatlanságból elkövetett másvilági emberlány áthozását a miénkbe.
- Igen, Kaine dolgozik valami kütyün. Megkérdezhetjük, hogy halad. Itthon van? – kíváncsiskodom. Bár az volna a legjobb, ha ő még nem volna itthon. Vagy épp kimenője van és kidobófiúskodik. Tényleg nem találtam még ki, hogy mit mondok a többieknek.



Föld-TRN454 | Föld-6969








_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)

Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Re: In the world of girls

Gwen Stacy Vas. Ápr. 28, 2024 12:35 am
• doing good for good reasons •


To Lacey, Niel & Laze
Azzal a céllal jöttem a nappaliba, hogy filmezek egyet nyugisan, de helyette egy káoszba csöppentem bele. Laze próbálja kicsit elviccelni a dolgot, de most egyikünk sem vevő erre. Értem én a célt, de most tényleg nincs ennek itt az ideje. Majd talán idővel szépen lenyugszunk, de ha folytatja a poénkodást félek az ellenkezőjét fogja elérni vele.
Végig hallgatom Niel beszámolóját és őszintén valamiért nem lepődőm meg rajta. Lazac és a nők. Oké, még nem láttam őt csajozni, de amilyen dumája van simán kinézem belőle, hogy szereti fűzni a lányok fejét.
-Nah ez egy jó ötlet Laze. Sőt az egyik szobát is mutasd meg neki. Ha jól tudom van még szabad szoba.-Persze az lenne a legjobb, ha még ma haza tudná küldeni Niel Laceyt, de még ő sem tudja pontosan, hogy hogy fog menni az neki. Így félő, hogy a ma estét itt kell majd töltenie.
-Niel te meg nyugodtan gondold végig. Ha tudok segíteni szólj. Megoldjuk ezt.-A kezem a vállára helyezem és picit megszorítom azt. Itt vagyunk mellette, nem kell aggódnia, nincs egyedül. Amiben csak tudunk segítünk neki.
-Kaine most nincs itthon sajnos, de majd megkérdezem tőle.-Bár úgy emlékszem, hogy még kell neki idő és nem is kevés. De ezt most inkább nem hangoztatom. Remélem Laze kicsit le tudja nyugtatni Laceyt. Nagyon rossz lehet most neki. Teljesen átérzem a helyzetét.
-Bent leszek a szobámban. Ha bármi van szóljatok. Lacey ne aggódj! Haza fogsz jutni!-Mondom neki bíztatóan, bár tudom ilyenkor ez nem sokat segít. Kezembe veszem a tálcámat, majd ott is hagyom őket. Nielnek talán most jobb, ha egyedül marad, hogy végig tudja gondolni a dolgokat. Laze meg foglalkozik a lánnyal. Talán a növényekkel kicsit el is tudja majd terelni a gondolatait.
Helena

Niel Topsfield and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Re: In the world of girls

Lacey Harries Vas. Május 05, 2024 3:32 pm
• doing good for good reasons •

Ha fura barátaid vannak, ne akarj normális lenni...
//Gwen, Niel & Laze//



Megtorpanok, ahogy megint beszélni kezdenek, bár legszívesebben már odakint lennék, csak hogy tudjam, mégis merrefelé vagyok a... 
Leesik végre... A másik világ tényleg egy MÁSIKAT jelent. Nem azt, hogy valahol a földgolyó egy megnevezhető pontjára rángatott el Topy névrokona. Ez a világ minden ízében "másvilág".
És már a jókedvet is értem, a furcsa pillantást a nevem hallatán. És már kezdem megérteni a "Topy-ügyet" is. Laserian Harries... Lacey Harries.. Niel Topsfield... Nicky Topsfield...
Hirtelen megy ki az erő belőlem, az kellene még, hogy a padlót is feltöröljem... Most kell leülnöm...
Azt már csak valahonnan távolról hallom, hogy ami idefele véletlenül, erőfeszítés nélkül sikerült, az visszafelé már akarattal sem megy... Hogy kell egy kis idő... 
A legközelebbi ülőalkalmatosságot - bármi is legyen az - elfoglalom és csak fejrázást kap a "rokon", amikor kertlátogatást ajánlgat a világvégére gyógyírként. A szíverősítőre is ugyanazt kapja, csak mert most éppen megfulladni készülök a pániktól. Ha nem jutok vissza, mi lesz Darwinnal és Nicky-vel és mi lesz a nővéremmel??? 
Egyetlen pillanattal az előtt, hogy kitörne belőlem a hiszti, meglátom a saját remegő ujjaimat, így összefonom őket az ölemben és igyekszem nem tökéletesen elmebeteg pillantást vetni Gwen-re, miközben ő valakit emleget, Kaine-t, aki esetleg segíthet, de aki nincs itthon és várni kell rá... 
Elkövetkező életem legutálatosabb szavává válik az, hogy várni...
De mert nem akarom elmulasztani az érkeztét annak, aki hozza a helyzet aranykulcsát, vagy mágneskártyáját, hát a szoba szóba sem jöhet...
- Nem, a szoba nem kell... Megvárom itt azt a Kaine-t... 
Hirtelen újból a testemben vagyok, száraznak érzem a számat és szikkadtnak az agyamat, s a korábbi történések furcsa ismétlődéseként én kérek most vizet.
- Az alkohol rossz ötlet lenne, de egy kancsó víz jól jönne... 
Végre rá tudok nézni a két pasira is, de csak azért, mert a lány elvonul a tálcájával, laza viselkedése azt sejteti, a baj talán mégsem akkora és hogy csak türelem kell egy kevés, meg az, hogy ne öljek meg senkit, aki segíteni tudna. Hiszen Niel is azt mondja, hogy megfejti a dolgot és hogy csak egy teányi időről van szó és lesz megoldás. Mire Topy hazaér, otthon is lehetek. Ő persze még nem tudja, hogy ezek után az egész házból ki lesznek tiltva a fura átjárói, ha nálam akar továbbra is lakni.
- Köszi! 
Gwen hátának legalább ennyi jut az udvariasságból, de nem marad több, így ennek a kettőnek már csak hallgatás marad egy ideig. Pontosan addig, míg rá nem jövök, hogy a türelmetlenségem nagyjából úgy sistereg bennem, ahogy az átjáró tette, amin idejöttünk, és mert engem is zavar, hát akkor őket mennyire feszélyezheti. Így esélyt adok a kétségbeesett és letört könyvtulajdonosnak, hogy agytekervényeit ne bombázzam a sürgetéssel és végül mégis belemegyek abba, hogy elfogadom a "tanulmányútra" szóló meghívást. Éppen azért, ha megkapom a vizet, egy jó adagot le is küzdök azonnal, csak hogy ne taplószáraz nyelvvel bökjem ki a békülésre szolgáló mondatot, ami elsődlegesen az itteni Topsfield-nek szól. Persze magamban azért megjegyzem, hogy erre a "névrokonság" dologra azért még rákérdezek.
- Ha megígéred, hogy rögtön szólsz, ha megvan a megoldás, vagy megjön az a Kaine, akkor hagylak töprengeni és jöjjön inkább a kert... Úgyis valószínűleg először és utoljára járok Bayville-ben...

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..

Niel Topsfield and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Re: In the world of girls

Niel Topsfield Csüt. Júl. 18, 2024 4:33 pm
• doing good for good reasons •
I.részLacey's girl world
In the world of girls Laze, Lacey, Gwen, Niel




Agyam eldobom Lazactól, meredek rá hihetetlenkedve, majdnem pofán vágom, de az erős ellenkezés lenne, még mindig túlságosan bírom a hülye fejét. Kissé kimértebben szisszenem neki mégis, a hideg hagnem nem jellemző, mégis hűl most tíz fokot.
-Sose mondj ilyen baromságot.
Közlöm enyhén agresszív kismalac fejjel, amúgyis rezeg a léc ma nála. Azért a nyugi teáját elveszem, ráfér az idegeimre. Az is bosszant, mennyire forró és idióta mód fújdogálni kell. Megfordul a fejemben, hogy Laze telenyomta fűvel, de legfeljebb betépek, a mának mára annyi.
Kár, hogy újra megszólal, esküszöm kár.
Fájdalmas képpel fordulok felé, igen, vágom a transformerst, ez azt jelenti béna vagyok. Beugrott róla az a dögös bige és úgy általában a csajok, ki hitte volna, hogy oda teleportáltatom magunk?
-Jó, mindegy, igazad van, az én hibám.
Laceyre sandítok közben. Valaki leszúrhatna…
Fél füllel hallom, ahogy sétálni akar vele, ez végülis jó ötlet, hátha kiokoskodják kinek a lány megfelelője és talán lecsillapodik. Én kevés vagyok hozzá, bénán meredek magam elé, aztán megrázom a fejem arra, hogy megint inni akar. Inkább gyorsan lelépnék Kamar-Tajba. Nyilván azon leszek, hogy visszajusson, de a kódok nem fogják megfejteni magukat. Gwenre is kissé fájdalmas képpel sandítok fel, örülök, hogy felhozza a szoba témát, a lány leokádott volna savval, ha én állok elő vele.
-Kösz, sokat segítenél a szobával, ma már…biztosan nem. Szükségem van egy kis időre.
A kicsit pedig nyugodtan tehetjük idézőjelbe. Kicsikar belőlem egy fanyar vigyort, hogy biztat, tökre jól esik, még biccentek is, olyan rendes tőle. Amikor Gwen is távozóra fogja, mintegy magam elé biccentve feltápászkodom.
-Mondd nekik, hogy én csesztem el, úgy volt, engem terhel a felelősség. Megyek…muszáj tanulmányoznom hogyan működik.
Közlöm Lazevel, Lacey viszont nem úgy fest, mint aki jól van, egyelőre a tagadás fázisában a szobát sem kéri, francba. Felkapom a bögrém beleiszom, keresem a benne ázó tudatmódosítót. Nem bírok ránézni, görcsbe rántja gyomrom a bűntudat.
-Laze, ha ebben nincs drog, adj neki, hozz vizet, old meg csak alkohol nélkül pls.
Szomorú, igazán megtört pillantást vetek végül rá, Laceyre. Igyekszem kevésbé cikin előadni, mennyire nem vagyok magabiztos a témában.
-Igen…azon leszek és ja, nézd meg a kertet, ismerd meg Lazacot, az ember nem mindig találkozhat a variánsával.
Még kisebb gócba rándul a gyomrom, szoros, izzadtságszagú csomó ez, saját alternatíváim rémtetteire gondolok és a szorítás mellkas, toroktájékon akkor sem enyhül, amikor elegáns kört idézek magam elé, aztán átsétálok a portálon.



//köszönöm mindenkinek :*//


 


Isley








_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

Laserian Harries a Nap Hősének tart

Re: In the world of girls

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.