Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Journey into Madness

Josh Foley Kedd Szept. 03, 2024 7:44 pm
• doing good for good reasons •

We went to Hell and back




Jó srác vagy. Ez a mondat hosszasan visszhangzott még és akkora súlya lett, hogy nem is értettem mi történik. Ezért amikor bíztatott, hogy nekem is menni fog, némiképp kételkedtem ebben. Túl sok minden szokott kavarogni bennem és most mintha…
Persze éneklek itt, mint valami mutatványos épp csak a felém hajított zöldség hiányzik. De aztán ő ebből is kizökkent, megragadja a karom és kihúz innen, tőle nem várt módon. Talán a hely teszi. Nem tudom. Mindenesetre jól érzem magam, biztonságban csak azért, mert ő is itt van. De nem áll szándékomban eggyé válni ezzel a hellyel, megpróbálok visszaemlékezni, hogy miért is vagyunk itt. Megállítani ezt az ámokfutást és helyre hozni azt, ami elromlott. Talán sikerül. Talán nem. De menjünk tovább. Én pedig megyek is, amíg menekülés közben a helyzet úgy nem hozza, hogy meghúzódni kényszerüljünk, csak ez a meghúzódás nagyon bénán sikerült, mert majdnem bezuhantunk a székek közé és csak kis híja kellett ahhoz, hogy ne sérüljön meg ő, mert esés közben megpróbáltam védeni őt. Nem volt mibe kapaszkodnom csak belé és őt is szépen húztam magam után nem pedig eltoltam, hogy legalább az egyikünk biztos talpakon maradjon.
Nem mondhattam azt, hogy bocsi nem akartam, véletlen volt, mert erre egyikünk se készült fel. A szemeibe néztem – bárcsak ne tettem volna – és onnan próbáltam viszont látni magam, de túlságosan kényelmetlenné vált volna a helyzet, ha közelebb húzódom hozzá, csak ezért, a fényviszonyok sem voltak túl jók ehhez.
Aztán arról kérdez, hogy vajon mi válthatta ki a kalauz megjelenését.
- Nem tudom, hogy volt-e más. – vallom meg őszintén, most érezve azt először, hogy csapdában vagyunk és tehetetlen vagyok az üggyel kapcsolatban.
Ezért keresem a jegyem, hogy legalább azt tudhassam meg hová tartunk vagy nincs valami utalás a dologra. De helyette amikor megfordítom valami mást látok egy torz tükröt a valóságra, vagyis annak a valóságnak a mását, amit látnom kellene akkor is, ha nem ezen a vonaton száguldoznánk. Mi voltunk azok. Tettem egy bugyuta próbát arra nézve vajon át tudok-e nyúlni a tükrön vagy bármi ilyesmi, de mielőtt bármit is tehettem volna az összes reflektorfény ránk szegeződött.
- Bárhol lehet. – sóhajtok kelletlenül, de figyelek az utasokra. Agymosottnak tűnik mind, agyevő zombiknak – nem, nem azok szerencsére, csak látszik, hogy nem a saját maguk uruk és őket látva rájövök, hogy nem akarok ilyen lenni és egy lenni közülük.
- Várj! – szólalok meg a földre került Soorara pillantva.
- Nem próbáltunk ki minden lehetőséget. Add ide a jegyedet, kérlek Soora. – nyújtom a kezem felé, hogy felsegíthessem őt és megszerezzem tőle a vonatjegyet. Ki kell próbálnom valamit. Ha ezt pedig közönség előtt és stresszben kell tennem, akkor megteszem.
Ha Soora ideadta a jegyét, akkor gyorsan egymás fölé helyeztem őket, így már nagyobb lett a tükrünk. Ott kerestem a megoldást, mert itt nem volt. Háttal álltam az ajtónak, de ahelyett, hogy a mögöttem lévő ajtót nyitottam volna ki, hát az ellenkezőjét tettem, benyúltam a szabad kezemmel a tükörbe és ijesztő módon átment a kezem rajta, csak túlságosan nagy volt és nem értem el vele semmit. Ekkor húztam ki a kezem onnan s, adtam át neki.
- Menj át rajta és nyisd ki az ajtót. Te beférsz ide. Engedj ki minket. – a kalauz kacaghatott a tömegből és a fények egyre erősebbek lettek. Én pedig ezt egy jelnek vettem. Talán annak, hogy nincs kiút és tényleg itt fogunk dekkolni életünk végéig, de az is lehet, helyesen döntünk. Mindegy. Összeillesztem a két jegyet, hogy Soorának nagyobb felületje legyen. Az ő keze talán befér és az ajtó is kinyílik. A jó ajtó, amit ott a tükörben is láthatunk.
- Ne foglalkozz a kalauzzal és velem se törődj. – kérlelem, bár remélem nem kell és fontosabb neki, hogy valamennyire nyugodtabb helyre kerüljünk ebből a káoszból.
Endlessness with Dust
Time is a storm in which we are all lost.

photo plus.png

_________________
underworld •• This is what happens when you listen to the voices of the underworld. They crawl into your soul and rot you from the inside.

 

Re: Journey into Madness

Sooraya Qadir Szer. Júl. 24, 2024 8:16 pm
• doing good for good reasons •


Elixir & Dust

Journey into Madness


- Jó srác vagy. – Nem tudom, honnan jön ez a felismerés; nem tudatosult bennem igazán, hogy valaha is másképp gondoltam volna rá. Talán, mert korábban egyáltalán nem szántam sok gondolatot annak – ha bármennyit -, hogy milyen ember is ő és milyen célok vezérlik. Hallottam félszavakat a múltjáról, és bár nem vagyok olyasvalaki, aki túl sok hitelt adna a pletykáknak, valamilyen szinten nyitva hagytam annak lehetőségét, hogy Elixír egyszerűen csak hozzánk sodródott a kiváltságosok világából. Pontosabban, hogy a szükség vezérelte hozzánk. Ebben a pillanatban nehéz elhinnem, hogy ez így lenne. Sokszor dolgoztunk már egy csapatban, de azt hiszem, és ez egy erős talán, mintha most kezdeném csak megérteni őt. Lehet, hogy mégiscsak van bennünk közös vonás.
- Menni fog! – biztatom tovább határozottan. Ha én legyőztem az illúziót, neki is sikerülni fog. Lehet, hogy nehezebben, hiszen a saját akaraterejét leszámítva nem áll rendelkezésére semmilyen mentális védelem a mágiával szemben, de biztosan nem lehetetlen.
Rá kell ébrednem, hogy nem a fülem tréfálkozott velem: Josh valóban azt mondta, hogy… Igazából nem is számít, mit mondott, hiszen csak az illúzió okolható miatta. Még az is lehet, hogy nem az igazi arcomat látja – hogyan készíthetne vagy láthatna bárki illúziót olyasmiről, aminek még sosem volt szemtanúja korábban?
- Köszönöm – felelem hát tárgyilagosan. Míg Josh valami értelmet próbál találni a kottában, amivé a térképünk változott, én legszívesebben gondolkozás nélkül rontanék előre, hogy darabjaira szedjem a kalauzt.
Nem, nem teljesen szó szerint.
Azért az még az én figyelmemet is leköti, hogy Josh a semmiből énekelni kezd, mintha valamelyik Mamma mia filmbe csöppentünk volna.
- Na, ne mondd – mormogom magam elé, döbbenten pislogva a semmibe. Esküszöm, még öt perc ebben a kocsiban, és legalább az egyikünk teljesen meghibban.
Van tippem, kicsoda.
Nem szeretném megvárni.
- Elég ebből. – Úgy ragadom meg Elixírt a karjánál fogva, mintha teljesen normális lenne férfiakat tapogatni; egy részem erősen átkozódik, de ezen a ponton már nem bírom ki cselekvés nélkül. Ha sokáig várakozunk, Josh tényleg belesüpped a szomorú énekes szerepébe egész valójával.
Szóval nemes egyszerűséggel a kabinajtó felé húzom őt, még mindig vigyázva, hogy ne érjen minket a reflektorfény. Már csak pár sor választ el minket, az utasok is tétlenül tűrik, ahogy kifelé igyekszünk – aztán az egyik fénysugár iránya olyan hirtelen változik meg, hogy csak a reflexeimnek múlik, hogy Elixírt arrébb ráncigálva ki tudjuk kerülni, kis híján bezuhanva az ülések közé. A mellkasára kell szorítanom a tenyerem, hogy ne zuhanjak rá teljesen. Zavartan köhintek párat, néhány óvatos lépést hátrálva a folyosó irányába, és persze minél messzebb húzva a kezeimet a fiútól. Csak remélem, hogy az arcomat elöntő pír nem ér el a kalauz által befolyásolt valóságig.
- Legutóbb akkor került elő, mikor áttörtem az illúzión és… - És megakadályoztalak benne, hogy késekkel dobálózz. – Történt akkor más is, vagy ennyi lenne az egész?
Ezen a helyen másképp telik az idő és mintha az események sorrendje sem lenne egészen a helyén; az öt perccel ezelőtti történéseket is nehéz hűen felidézni, összemosódnak a dolgok.
Nem egészen tudom mire vélni, hogy Josh a jegyét kezdi vizsgálgatni, egészen addig, amíg meg nem látom a túloldalán megjelenő tükröt. Összeráncolt homlokkal húzódok közelebb hozzá, hogy lássam, milyen tükörkép fogadja őt. Legnagyobb meglepetésemre az igazi Joshhal találom szembe magam.
- Most már el tudod hinni? – kérdezem lelkesen.
És akkor egyszerre minden reflektorfény megáll a mozgásban, hogy aztán egyenesen ránk szegeződjön. A kocsi utasai egy emberként kezdenek izegni-mozogni, lassú és bizonytalan mozdulatokkal, ám egyértelműen azzal a céllal, hogy a közelünkbe férkőzzenek. Innen nincs kiút, adják a tudtunkra kórusban.
- Hol van ő?! – kérdezem fojtott hangon, őrült tempóban kutatva a szememmel a tömegben. Hiszen az előbb is jelen volt, mikor a tömeg látszólag ránk támadott. Nem akarom megkockáztatni, hogy kisöpörjem a homokformámmal a vagont: attól tartok, azonnal elhúzná a csíkot, ha úgy érezné, ez az egy esélye van meglépni.
Végül a türelmem, úgy tűnik, meghozza a gyümölcsét. Olyan természetességgel vegyül el az utasok sűrűjében (mintha az imént még sokkal kevesebben lettek volna), mintha ő is egy lenne közülük.
Ezúttal nem elhúzódok az értem nyúló karok elől, hanem megpróbálom áttúrni magamat a tömegen, hogy elérjek hozzá. Talán alábecsülöm a tömeg agresszivitását, mert egy pillanat múlva a földön találom magamat, karjaimmal a hátam mögött támaszkodva tartom meg magamat. A fejem búbja erősen lüktet. Dühösen lököm vissza magamat álló helyzetbe, az ellenállásra való tekintettel kissé imbolyogva, és cserébe arrébb is taszítva néhány rám ragadt koloncot.
- Miért nem jössz ide hozzám? – kiáltom a kalauznak fenyegetően, ahogy ismét közeledni kezdek felé.



Josh Foley a Nap Hősének tart

Re: Journey into Madness

Josh Foley Szomb. Jún. 29, 2024 1:25 pm
• doing good for good reasons •

We went to Hell and back




- Nem tesz semmit, természetes, hogy ezt teszem. – mert a képességemet használni olyan, mint úszni a vízen, vagy járni. Egyik sem megerőltető, de fáradni elfáradhat az ember benne, ha nem olyan természetesen teszi azt, mint a levegővételt mondjuk.
- Igyekszem. – tényleg nagyon igyekszem, de még mindig nem a szokásos külsejét látom. Ezért is adom fel inkább és törődöm bele, hogy amíg nem intézzük el a fickót, addig ez lesz. Nem tetszik, persze, hogy nem tetszik a helyzet, de nincs más, amit tehetnék. Ha volna valószínűleg megtenném, de így teljeséggel képtelen vagyok rá még. Persze hinnem kéne magamban, felerősíteni a képességemet, páncélt emelni magam köré, mintha olyan könnyedén menne az, de még ez sem megy a rám telepedő szomorúság miatt. Mi a franc van velem? Hangosan persze nem kérdezem meg tőle, egyszerűen csak zavar, hogy ez történik, hogy így rányomódik valami a hangulatomra is és elhiteti velem, búslakodni a legjobb a világon.

Soorayat nem illet volna így megbámulnom és dicsérni most, hogy tudjuk mi az, ami megszédíti a szemünk és az eszünket talán, de mindenhogyan jobb volt őszintének lenni, mint hallgatni róla.
- Szép vagy, azt mondtam szép vagy Soora. – csak más szavakkal, de már nem is olyan lényeges, inkább csak készen álltam arra, hogy mehessünk, ha olyannak látja a helyzetet.
- Na persze. Ne viccelődjünk az énekhangommal, nézd meg. – elkezdtem mondani egy hosszú monológot, amiből ének lett basszus, mármint nem azzal a szándékkal kezdtem el a szöveget felidézni, mert énekelni akartam volna először csak megmutatni, hogy nincs ebben tehetségem, de a dolog mást mutatott. Ez érdekes. (Tomorrow is closed / There's no future at all / We've burned it all down / Down to the ground / I saw it written on the bathroom wall / I've lost my place / We all have / But I hope someday we're gonna get it back.) – Oké, ez furcsa volt. – jegyzem meg és igyekszem nem tudomást venni róla, hogy ez a hely ennyire kikészít. Ez egyszerre kétségbeejtő és szívesen húznám el a csíkot innen. Az énekhangomat nem fogom hiányolni az fix.
- Elterelhetem a figyelmét ezzel a gyönyörű Arielt is megsüketítő énekhangommal. Mit gondolsz? Amíg rám figyel, addig te letudod őt csapni vagy valami? Ha elveszti az eszméletét, talán szabadok lehetünk és tisztán láthatunk. – ez persze csak feltevés volt, de talán járható út, ha meg is húzódtunk valahol és ő át is formálta magát homokká még mindig volt miért aggódni.
- Oké. Csapj oda neki, ne sajnáld, nem fogom feléleszteni egyhamar. – az tutifix, csak ha vonaton kívül vagyunk és egy biztos helyen, akárhol, ahol kontrolálni tudják a képességét vagy valami hasonló. Nem mondom, hogy ez jó ötlet, de inkább a vonatlakók legyenek szabadok, mint mi rabok örökre. Vajon a többiek tudnák, hogy hol vagyunk? Jönne valaki a keresésünkre? Ez szokatlanul kétségbeejtő érzés volt, még a számomra is.
- Mivel csaltuk őt ide legútóbb? Emlékszel? – kíváncsiskodom és előveszem a jegyemet, hogy megnézhessem mivel állunk szemben, hová is tartunk most. Hát ez az, a jegy szép volt, ám amikor megfordítottam nem egy szokványos infót találtam rajta, hanem egy tükröt!
- Te is látod? – Sooraya felé mutattam a tükrös részt, lehet volt rajta írás, de most az számított, hogy ő mit lát benne, ha belenéz, már ha belenéz egyáltalán, mert én nem a fekete hajt láttam magamon az fix.

Ha a kalauz közben újra megjelenne:
Endlessness with Dust
Time is a storm in which we are all lost.

photo plus.png

_________________
underworld •• This is what happens when you listen to the voices of the underworld. They crawl into your soul and rot you from the inside.

 

Sooraya Qadir a Nap Hősének tart

Re: Journey into Madness

Sooraya Qadir Szomb. Jún. 22, 2024 8:45 pm
• doing good for good reasons •


Elixir & Dust

Journey into Madness


- Köszönöm, hogy meggyógyítottál – fordulok Josh felé halvány mosollyal az arcomon. Egy pillanatig sem szeretnék úgy tenni, mintha természetesnek venném a gesztust, csak azért, mert tudom, hogy képes rá. Igazából fogalmam sincs, mennyi erőt követel meg tőle egy ehhez hasonló seb eltűntetése, de néhányszor láttam már, hogy kimerítheti egy súlyosabb sérülésről való gondoskodás. Ezért is kérdezek rá, hogy van: egyrészt a személye miatti aggodalom, ám talán, ami jelen esetben ennél is fontosabb (kell, hogy legyen) a küldetés sikere miatt. A történtek után azt hiszem érthető, hogy elbizonytalanodtam, mi lesz a dolog végkimenetele: hogy képesek leszünk ketten véghez vinni a ránk bízott feladatot, vagy itt maradunk a többi fogságba ejtett mutáns megbabonázott társaságában.
Nem mondhatnám, hogy a válasza teljes mértékben megnyugtat, ugyanakkor nyugtázom, hogy nem számol be semmiféle különleges fáradtságról, és az elcsigázott hangulatán túl én sem észlelek rajta ilyen változást.
- Ez az egész csak egy káprázat. Ha tudatosítod magadban, biztos vagyok benne, hogy a szomorúság is el fog múlni. – De könnyebb mondani, mint így tenni. Korábban sikerült megtörnöm az illúzió rám gyakorolt hatását, most viszont ismét kifacsarva látom a valóságot Elixír fekete hajával és saját, elegáns ruhámmal. Megkönnyebbülésemre ezúttal sokkal visszafogottabb öltözetet hordok, mely mind a karjaimat, mind a lábamat megfelelően takarja, kizárólag a mellkasomat és a nyakamat hagyva fedetlenül. Kevés erőm van ahhoz, hogy vitatkozzak mindennek valóságával. Időnként, mintha két különböző valóság mosódna össze, úgy jelenik meg előttem a kocsi valós képe, ez az átmeneti kettősség azonban inkább összezavar, mint segít, a rám telepedő fáradtságot mélyíti.
Igaza van Elixírnek: rá kell jönnünk, mi teszi ennyire erőteljessé, méghozzá lehetőleg azelőtt, hogy összecsapnánk vele. Bele sem szeretnék gondolni, mi van akkor, ha eddig visszafogta magát. A kérdés csak az, hogy hogyan?
Elmekontroll, illúziók, a valóság manipulálása – akár egy is elég lenne a képességei közül, hogy tömegekben tegyen kárt, mint ahogyan tesz is minden egyes perccel, amíg akaratuk ellenére tartja a vonaton a társainkat. Fel nem tudom fogni, hogy lehet, hogy mind ezidáig elkerülte a figyelmünket. Mi történhetett, amiért hirtelen ámokfutásba kezdett? Ha ezt tudnánk, valószínűleg közelebb lennénk a válaszhoz, hogyan állíthatnánk meg őt, ám erre igen kevés esélyt látok jelen körülmények között.
Amikor arra jutunk, hogy megkeressük a kalauzt, tekintetem egy hosszabb pillanatra elidőzik a mellettem álló fiú vonásain, mielőtt halkat szusszantva az alsó ajkamba harapnék (egészen megfeledkezve róla, hogy ezúttal nem rejti el maszk az arcom ezen részét). Nem szabad teret engednem az aggodalmaimnak, mégis… Nyugtalanít ez az egész helyzet.
Zavartan vonom össze a szemöldökömet, mikor azt mondja – igazából nem is vagyok biztos benne, hogy jól értettem őt.
- Tessék? – Bizonyára a hallásom szórakozik velem. Az első illúzió is épp eléggé megkavarta a fejemet, és ez már a harmadik ilyen bűbáj, aminek ki vagyunk téve; nem lenne csoda, ha cserbenhagynának az érzékszerveim. Esetleg mindkettőnket.
- Mármint én is látom – teszem hozzá, amikor a kottáról érdeklődik. A hirtelen megkönnyebbülését nem tudom másnak vélni, minthogy félreértett, de sajnos ki kell ábrándítsam, egy cseppnyi tudásom sincs a témában.
- Még az is lehet, hogy most van. – Kissé szórakozottan jegyzem meg, nem hiszem, hogy valóban énekpárbajra kerülne sor.
Valamiféle megkönnyebbülés vesz rajtam erőt, mikor végre elindulunk a következő fülke felé. Sokkal jobb tenni valamit, mint egy helyben várakozni. Folyamatosan kiszolgáltatottnak érzem magamat ezen a vonaton, mintha figyelnének. Pillantásom másodszorra is gyanakvóan fut végig a jelenlévőkön – minthogy nem idegen tőle, hogy eltűnjön és felbukkanjon valahol, a kalauz akár meg is jelenhetett közöttük időközben -, majd a kocsi tetejére vándorol. Nem látok kamerákat, de talán csak az illúzió teszi.
- Tetszik az ötlet. Mégis úgy lenne igazán hatékony, ha meg tudnánk lepni őt. – De hogyan? Az eddigiek során minden az ő akarata szerint történt, mintha minden mozzanatot tökéletesen az irányítása alatt tartana. Hogy kerülhetnénk egy lépéssel elé, ha látszólag mindig, mindenről tud? – Majd én elintézem őt. Már korábban meg kellett volna tennem. – Ha nem állt volna ki egy kés a hátamból, bizony nem sok minden akadályozhatott volna meg benne.
Még véletlenül sem szeretném azt mondani ezzel, hogy nincs szükségem Josh segítségére, de tény, hogy úgy a legveszélytelenebb, ha csak az ütés pillanatában érintkezünk vele, ennek a feltételnek pedig képes vagyok eleget tenni a képességemmel. Homokformában egy pillanat alatt előtte teremhetek, hogy lecsapjak rá.
Valami azt sugallja, hogy kerüljem el a kocsin végighaladó reflektorfényeket, és valószínűleg Elixír is ezt a kimondatlan gondolatmenetet követi, amiért az ülések közt szeretne meghúzódni. Hangtalanul bólintok, mielőtt könnyed léptekkel a négyes menedékébe szökkennék, minél több időt hagyva Joshnak, hogy kövesse a mozdulatomat.



Josh Foley a Nap Hősének tart

Re: Journey into Madness

Josh Foley Vas. Jún. 09, 2024 9:25 pm
• doing good for good reasons •

We went to Hell and back




- Fuh rendben. Ez csak illúzió. – amely úgy telepedett rám, mint aranyra a rozsda, a természetre a reggeli köd és folytathanám mi minden ért váratlanul és szomorúan. Szomorúan, én sem tudom megmondani miért. De próbálkoztam. Először kihúzni a tőrt Sooraya testéből és gyorsan körbe fogni őt az erőmmel, hogy meggyógyuljon és a fájdalmai azonnal megszűnjenek. Talán az aranyszálak felkelthették mások figyelmét is, talán ezzel jeleztem a „vendéglátónknak”, hogy nagyon is itt vagyok kapjon csak el, de nem hagyom magam.
Ugyan meggyógyítottam őt és igyekeztem továbbra is a segítségére lenni, azt reméltem, hogy minden a legnagyobb rendben lesz, ha azt a helyiséget elhagyjuk, de nem. Itt még rosszabb érzés fogadott.
- Csak szomorú és bánatos vagyok. Nem tudom megmagyarázni miért. – talán, ha nem úgy néznék ki, mint egy emos vagy gót, esetleg akkor javulna valamit a közérzetem, de még az sem segít most.
- Rá kell jönnünk miben rejlik az ereje, ez nem játék. – ha minket is beszippant itt ragadunk, azt pedig sosem bocsátanám meg magamnak.
- Keressük meg. Nincs más mód. – értek egyet Soorayaval. Másnak tűnik, én még nem vagyok képes átlátni ezt az egészet, nem látom őt a réginek ez pedig idegesít, mert nem ehhez szoktam és ha így kell látnom őt, csak még inkább megzavarodik a róla alkotott kép a fejemben, nem mindig látom őt így, sőt, ha belegondolok a nagyis megnyilvánulásom volt az első, amikor a sötét anyagjai nélkül láttam őt. Persze nem mondom, hogy nem szép így, mert az volt, megértettem, ha ő inkább rejtegette ezt a külvilág elől, ahol a férfiak garázdálkodnak.
- Gyönyörű vagy Sooraya. – jegyzem meg csak úgy, az őrület kellős küszöbén állva, semmi rosszindulat, semmi gúny nélkül, amitől azt hihetné, hogy bármi hátsó szándékot kell látnia egy apró bók mögött. Szeretem, ami szép a szemnek és szóvá is teszem, ha olyan.
Bólintok, amikor megkérdezi, hogy a kottát kell tudnia elolvasni és kicsit meg is könnyebbülök, hogy ő ért ehhez.
- Talán. Remélem nem az énekhangunkkal kell harcolni a kalauzzal, mert nekem nincs jó énekhangom. – mondom a nyilvánvalót, amit megszoktam, amit elfogadtam, énekelni sem szeretek, dúdolni talán, magamnak.
- Mehetünk. – újra bólintok. Most már nem annyira bizonytalanul, alaposabban szemügyre véve a felhozatalt és a kalauzt keresve a szemeimmel. Hol lehet?
- Rá kell jönnünk mivel ejthetjük őt csapdába. Talán ide kéne tapasztani őt, hogy ne mehessen tovább. Megpróbálhatom lefogni és te leütheted vagy fordítva, hogy ne okozzon több fejfájást nekünk. Ha elveszti az eszméletét, akkor akár ez az egész megszűnhet annyi időre, hogy mi akcióba lépjünk. – próbálok agyalni, megoldásokat kreálni, amíg újra feltűnne a kalauz.
- Húzódjunk meg a négyes ülések között? – kíváncsiskodom, mert nem vagyok hajlandó rá ülni egy székre sem, félő, hogy itt ragadnánk és mi is agymosottak lennénk.

Endlessness with Dust
Time is a storm in which we are all lost.

photo plus.png

_________________
underworld •• This is what happens when you listen to the voices of the underworld. They crawl into your soul and rot you from the inside.

 

Re: Journey into Madness

Sooraya Qadir Kedd Jún. 04, 2024 10:58 am
• doing good for good reasons •


Elixir & Dust

Journey into Madness


Nem is gondolkozom, mielőtt Josh csuklójáért nyúlnék. Bármit is látok visszatükröződni a tekintetében, most nem tűnik elegendőnek, hogy észérvekkel figyelmeztessem őt.
- Minden rendben - sóhajtok fel megkönnyebbülten, mikor végre visszanéz rám. Egy pillanatra úgy tűnt, mintha egyáltalán nem észlelné a jelenlétem. - Az egész csak egy illúzió. Mármint, a késedet leszámítva. Az nagyon is valóságos, a helyedben nem hadonásznék vele - teszem hozzá. Közben elengedem, helyreállítva a kettőnk közti udvarias távolságtartást.
Gondolom, ez nem volt tervben - hogy valaki átlásson a mutáns-gyűjtőnk varázslatán. Az emberünk rendkívül kifejező módot talált rá, hogy a tudtomra hozza a nemtetszését. A dobás erősségéből ítélve azt sem tartom kizártnak, hogy inkább a játékból való végleges kiiktatásom volt a cél, mintsem figyelmeztetés, hogy tartsam be a szabályait.
- Nem tudod meggyógyítani. Ki kell húznunk. - Bármennyire is igyekszek higgadtnak tűnni, néhol meg-megremeg a hangom. Hogy a fájdalomtól vagy az idegességtől, nehéz lenne eldönteni. Csak arra koncentrálok, hogy átjussak a következő kocsiba, ahol több helyünk lesz végrehajtani a műveletet.
Amint a vagonba belépek, ismét különös fantáziakép elevenedik meg előttem: látok egy parókás-bajszos karmestert, aki Dumbledore-stílusú félhold alakú szemüveget visel, de van itt goth stílusú csellós és punk rocksztár is. Nem hat meg túlzottan a biodíszlet, mégis úgy érzem, muszáj minden arcot végignéznem, hogy meggyőződjek róla, a kalauzé nincs közöttük. Nem vagyok vevő több kellemetlen meglepetésre, azt pedig végképp nem szeretném, hogy Joshnak is baja essen a figyelmetlenségem miatt.
- Inkább használjuk ki az alkalmat. - Késlekedés nélkül fordítom felé a hátam. Nem tudom, hogy festhetek, hogy mennyire lehet mélyen a kés, de talán jobb is így.  - Csak gyorsan. - Addig van időnk, amíg nem koncentrálnak ránk az itteni utasok. Meg egyébként is, Elixír egy pillanat alatt begyógyítja a sebhelyet, mielőtt még jelentősebb vért veszíthetnék - láttam már, hogy megy ez.
Szóval felvértezem magam.
Legalábbis úgy gondolom, hogy felvérteztem magam. Ezzel szemben minden jel arra mutat, hogy én vagyok a fojtott hang forrása, amely valahol félúton lehet nyögés és ordítás között. Minden eltűnik, ami nem fájdalom. Sípol a fülem, csak tompán, messziről hallom, ahogy jó adag vér csorog le a talajra. Ezek szerint kint van már, megszabadultam tőle.
Ahogy újra elkezd kitisztulni előttem a helyiség, úgy tudatosul bennem, hogy a lábaim nem tartanak - karjaim a hozzám legközelebb eső ülésbe csimpaszkodnak, hogy ne csússzak le a földre. Semmi gond, túl vagyok a nehezén. A többi már gyerekjáték lesz.
- Minden rendben? - kérdezem egyből, miután Elixír meggyógyít. - Úgy értem, veled. - Remélem, nem fárasztja ki túlságosan a képessége használata.
Értetlenül ráncolom a homlokomat, ahogy a kocsiban körbepillantva teljesen változatlan kép fogad. Mintha az utasok semmit sem érzékeltek volna az elmúlt percek történéseiből. A mélykék, meghitt félhomályt három folyamatosan mozgó, fehér reflektorfény sugara töri meg, melynek mozgásteréből egyelőre kiesünk. A csend szinte tapintható, ami a zenés tematikát tekintve kissé különös. Nem mintha hiányolnám a felhajtást.
- Igen, a kalauz lesz az. Minél előbb rátalálunk, annál hamarabb vége ennek az őrületnek. - Fogalma sincs, mennyire szétrúgom majd a fenekét. Egyetlen kegyetlen ötlete sem marad majd, mire végzek.
- A kottát? Igen. - Tudatosan próbálok elvonatkoztatni attól, hogy ez nem a valóság. Kell, hogy legyen valami mélyebb tartalma, valami titkos üzenete ennek az egész felhajtásnak. - Szerinted fontos lehet? - Nem tudom mire vélni a hirtelen szomorúságát, vagy ha már azt illeti, azt sem, hogy még mindig itt vagyunk. Már csak ezen a vagonon kell túljutnunk ahhoz, hogy elérjük a legelső, mozdonyvezetői részt. Lehet, hogy a kalauz is ott vár ránk.
- Mehetünk? - kérdezem türelmetlenül. Ötletem sincs, mire kellene számítanunk az itteni utasoktól, de biztos vagyok benne, hogy meg fogjuk oldani. Nincs más opció.



Josh Foley a Nap Hősének tart

Re: Journey into Madness

Josh Foley Hétf. Jún. 03, 2024 5:12 pm
• doing good for good reasons •

We went to Hell and back




Nem tetszenek nekem ezek az új alakok. Sötéteknek és kíméletleneknek tűnnek, ezért kell nekem is annak lennem. Egy egész pillanatig sikerül megfeledkezni arról a tényről is, hogy vonaton vagyunk, annyira szűrreális az egész, míg az előzőben levegőért kellett kapkodni itt be kellene csukni minden ablakot és ezekre fullasztani a világot, hogy mi megmeneküljünk. Hirtelen tűnik el mellőlem Sooraya is. Fordulok jobbra, balra is, keresem őt. Az is megfordul a fejemben, hogy ezek a gonoszak csináltak vele valamit és kényszerítik őt. Tényleg nagy bennem a tenni akarás és a szándék, hogy kimentsem őt ezek közül a szörnyek közül, kerül, amibe kerül.
Azt megérzem amikor a csuklómhoz ér és azt mondja, hogy ne bántsam ezeket az embereket, mert nincsenek maguknál. Persze, hogy nincsenek maguknál! Ember így nem néz a másikra józanul az fix, mint akit most rögtön megtudnának enni, semmi perc alatt. De már nem állnak, kidőltek, mint a bábuk és ha Soorayara pillantok egy egész pillanatig csak a szemére nézve, ott keresve a saját mentsváramat is most. Nem tudom mit remélek, hogy önmagamat látom benne viszont, de nem így, hanem tényleg önmagamként, mindenféle romantikus vagy mögöttes szándék nélkül. Semmi ilyesmi nem történik, nem látok semmit, mert Sooraya szemei nem tükrök, amiben megnézhetem magam. Így csak a remény marad, hogy benne több az értelem, mint ebben az egész vonatban összességében.
A vagon végébe próbálom meg észhez téríteni magam, majd átlépni a következőbe, amikor Sooraya felhívja a figyelmem valamire.
A kalauzra, akire eddig nem figyeltem oda, csak akkor, amikor megnézte a jegyünket, még akkor sem igazán. A jegy! Elővenném és megnézném, hogy hová szól, mert biztos vagyok abban, hogy nem az Őrültek Expresszére vettünk jegyet, de még erre sincs időm, mert hátrapillantok Soorayara végül.
- Mi történt veled? – próbálom meg a tenyeremet végig simítani előtte és ha kell vagy lehet meg is gyógyítani őt itt és most. Nem hagyhatom őt sérülten. Éppen csak átlépünk a másik vagonba és előttem újabb furcsa vonatlakók tűnnek fel.
- Bírod még egy kicsit? Támogassalak, hogy gyorsabbak lehessünk? – kérdezem tőle, azt sem szeretném persze ha végig vérezné a helyet és erről álmodjon legközelebb.
- Azt mondod a kalauz lesz a kakukktojás? – kíváncsiskodom és megint a táskámba nézek. Csodás. Kottát láttok benne, gitárpengetőt, valami furcsa krikszkrakszokat, amit nem tudok megfejteni olyan kézírással írták, hogy az síralomház és én sem látok át rajta.
- Ezt te is látod? – mutatom fel a kottás lapot, amin valószínűleg eredetileg az én kézírásom volt, túlélőtervvel, lerajzolt akadályokkal és labdával, amit elhajítanak közben és még a hajítást is szimbolizáltam pár hajszálvékony vonallal. De most mást látok, a hely témája miatt és ez elszomorít, eszembe juttatja, hogy depis vagyok. Fogalmam sincs, hogy miért, csak érzem. Valószínűleg a többi utas is az. Az eredeti lapra még sok mást is felírtam. Többek között azt is, hogy tegyük fel a spéci röntgenszemüvegeinket, az segíteni fog a látásban.
- Én nem tudom elolvasni. – vallom meg neki őszintén és szomorúan. Ha pedig semmire sem jutunk, mert újra feltűnne a gyanús kalauz és nem csak a jegyeinket akarná ellenőrizni, hanem azt is milyen messze vagyunk képesek menni és akár még ellenünk hangolni a többieket is… hát akkor tényleg szomorú leszek. Meg sem tudom indokolni miért.

Endlessness with Dust
Time is a storm in which we are all lost.

photo plus.png

_________________
underworld •• This is what happens when you listen to the voices of the underworld. They crawl into your soul and rot you from the inside.

 

Re: Journey into Madness

Sooraya Qadir Szer. Május 29, 2024 8:23 pm
• doing good for good reasons •


Elixir & Dust

Journey into Madness


Kelletlenül húzogatom lejjebb a ruhám végét, valósággal meztelennek érzem magamat ebben a szerelésben. Még a négy fal között sem hordanék szívesen valami ennyire merész és figyelemfelkeltőt - a legalább négyféle ízlésficamról nem is beszélve. Elixírt elnézve ő sem élvezi jobban a helyzetet, egy ponton úgy tűnik, mintha végérvényesen a hajába gubancolódnának az ujjai. Végül is ez is egy módja annak, hogy lelassítsanak minket.
Nem szokásom a sértődöttet játszani, a kifakadás valahonnan mélyebbről jött, inkább az egész szituáció, mintsem Josh ellen irányul. Ennél több időt azonban ha akarnék, sem szentelhetnék a témának, a hippi utasoknak ugyanis továbbra is közelebbi ismeretségre fáj a foga. Az iménti kudarcom után abban sem vagyok biztos, hogy tudnám használni az erőmet.
- Most enélkül kell megoldanunk - jelentem ki a szokásos higgadtságommal, miközben megállíthatatlanul töröm előre az utat. Az a szerencsénk, hogy lassú, szervezetlen és bizonytalan a mozgásuk. Ha egyszerre vetnék ránk magukat, tényleg a képességem lenne az egyetlen reményünk.
Josh magától is elég dilis tud lenni, de ahogy a kamera felé kiabál, egyre inkább az a benyomásom támad, hogy komolyabb hatást gyakorol rá a légkör, mint rám (ha az álmos beszéde és a tompa felfogása nem lett volna elegendő bizonyíték). Ez csak megerősíti a teóriámat, miszerint valami mágiával kapcsolatos támadásról van szó. A professzornak volt egy olyan elképzelése, hogy a homokformámban ellenállóbb lehetek a varázslatokkal szemben is, a pszichés behatásokhoz hasonlóan.
Ez viszont… azt jelentené, hogy mégis sikerült átalakulnom részlegesen? Lehetséges, hogy meg sem éreztem a változást? Rendkívül ijesztő így bármivel is próbálkozni, látatlanban.
Nehezen kivitelezhető a manőverezés egy ennyire szűk térben, márpedig a nálam kétszer akkora, látszólag drogok hatása alatt álló férfival szemben ez lenne a legjobb esélyem. Ez nem jelenti azt, hogy nem tudtam volna leszerelni őt valahogyan, de azért örülök Josh gyors reakciójának. Minél hamarabb lerázzuk őket, annál jobb.
- Kösz - mosolygok rá futólag. Nincs se idő, se alkalom ennél többre: szabad az út a következő vagonba, mi pedig kihasználjuk a lehetőséget.
Kis híján felhördülök, mikor először megpillantom Josh kopasz fejét. Elég… rémisztően fest. Nem tudom nem észrevenni, hogy az ajkai még így is feltűnően teltek és formásak, mintha egy plasztikai sebész szabta volna csókra őket.
Itt le is szögezném, hogy kizárólag a karakterem beszélt belőlem.
Ha lehet, az utasok még visszataszítóbban festenek, az ugyanolyan kopasz fejükkel és fekete fogsorukkal.
Amikor azt kéri, csípjem meg, automatikusan a karjára pillantok. Remélem, ez csak bőrfesték, mert őszintén, fekete-fehérben vagyunk… Az alvadt vér is lehet ennyire sötét. Erős passz részemről, hogy hozzáérjek.
- Valakié biztosan - morgom az orrom alatt. Pillantásom gondatlanul esik a (megint) csupasz felsőtestére, nem, nem áll szándékomban megbámulni őt; ami azt illeti, kezd nagyon frusztráló lenni, hogy egy héten belül már másodszor kell így látnom.
Nem segít, hogy még kevesebb ruha van rajtam: felülről lehetnék akár fehérneműben is ugyanennyi erővel.
De ez nem az az alkalom, amikor megengedhetném magamnak, hogy leragadjak a részleteknél, vagy a saját kellemetlenségemnél. A mostani csapat már köszönőviszonyban sincs a korábbival. A groteszk külsejük ellenére ugyan lehetnének ártalmatlanok is, csakhogy hamar bebizonyítják, hogy nem ez a helyzet, amikor kivont fegyverekkel megindulnak felénk. Ezúttal valóban kifogytunk az alternatívákból.
Lehunyom a szememet egy másodpercre, hogy ne lássam a környezetemet. Minden idegszálammal próbálok elvonatkoztatni a levegő finom áramlásától a csupasz bőrömön, a csillogó anyagtól, ami épphogy fedi a mellkasomat. Valójában nikábban vagyok. Dust vagyok.
Mire kinyitom a szememet, az alakom homokból áll; egy szelídebb vihart alkot, amely végigsöpör a fülkében. Nem célom ártani nekik - hiszen most már látom, kikkel van dolgom. Egyszerű emberek zuhannak hátra az üléseik felé, a szabadon lévő bőrfelületükön felületes karcolások keletkeznek a részecskéimtől. Elixír ugyanúgy néz ki, mint amikor felszálltunk a vonatra, legalábbis számomra. Ahogy elnézem a késeivel - amik meglepő módon valóságosak -, ő még mindig benne van a fantáziavilágban. Éppen a karját lendíti, hogy elhajítson egyet. Gondolkozás nélkül nyúlok a csuklójáért, újra materializálva az emberi kezemet, hogy megállítsam a mozdulatban.
- Ne bántsd őket. Nincsenek maguknál.
Nos, nem mondom, hogy a náluk lévő kések csak kellékek lennének, a beavatkozásom következtében viszont senki sincs talpon, aki ellenünk használhatná őket.
- Gyerünk!  - terelem előre ismét Josht. Eddig is bevált, hogy hátulról fedeztem őt.
Olyan könnyen és gyorsan elérjük a vagon túlsó végét! Sejthetném, hogy valami nincs rendjén, még azelőtt, hogy megtörténne.
Josh éppen kilép a kocsiból a két szerelvény közötti átmeneti szakaszba. Én a helyszűke miatt a nyitott ajtóban várakozok, mikor éles fájdalom hasítja ketté a világomat. Egyszerre önt el jéghideg és forróság; Josh tincsei szőke-fekete foltokká mosódnak a szemeim előtt, ahogy a szúró érzés szétáramlik a hátamban. Azt hiszem, megtántorodom. Tompán, önkéntelenül pillantok hátra az utastérbe. A sok, eszméletlenül heverő ember között azonnal kiszúrom az egyetlen álló alakot, széles, túlságosan is ismerős vigyorral az arcán - mielőtt felszívódna.
- Josh- - Alighogy megszólalok, megérzem a vér ízét a számban. - Az átkozott kalaúz… Azt hiszem, képes helyet változtatni. - Nehezemre esik beszélni, miközben minden levegővételnél hullámokban tör rám a fájdalom. Ha egy egyszerű ember lennék, mostanra minden bizonnyal eszméletlenül estem volna össze. Csak az erősebb, mutáns testfelépítésemnek köszönhetem, hogy van bennem annyi erő, hogy az oldalfalba kapaszkodva tovább botorkáljak Elixír nyomában. Vagy ki tudja? Lehet, hogy a dühöm is elég lenne ahhoz, hogy éber maradjak. Nem volt jó ötlet belém állítani azt a tőrt.



[/quote]

Josh Foley a Nap Hősének tart

Re: Journey into Madness

Josh Foley Hétf. Május 27, 2024 2:35 am
• doing good for good reasons •

We went to Hell and back




Felsóhajtok kínomban és a hosszú loboncos hajamba túrok, ahol régebben nem akadtak meg az ujjaim, most valami gubanc meggátol abban, hogy normálisan hátra simítsam, inkább kihúzom még mielőtt a saját hajamba kapnék. Nem tetszik ez az ápolatlan frizura. Röviden jobb. Ezt akárhol aláírom.
- Lenne egy-két tippem, de talán jobb, ha nem tudjuk mit tartogatsz a zsebeidben. – rossz érzésem támad. Az biztos, hogy nem maradhatunk itt.
- Értem, akkor dobd be magad. – biztosítom és mutatok is irányt neki, hol merre kellene, mert elsőre nem esik le, hogy ezt felháborodásában mondta ki ilyen szépen és hangsúlyosan. Oh. Szóval megbántódott. Elhúzom a szám. – Bocs. Azt hittem. Felesleges. – nem itt fogok mentegetőzni, ahol lehet otthagyhatjuk a fogunkat.
- Pfff akkor az elménkkel kellene legyőzni az illúzióját vagy amit ránk vetít. De akárhogy is van. Füves zacsik voltak a táskámban. Nem tudom mi játszik velünk, de nem szórakozhat velünk! – ezt a kamerának mondtam, már ha láttam volna valami ahhoz hasonlófélét, de úgy tűnik itt nem azoknak van szeme, hanem a hippiknek.
Te jó isten! Régen lehet mindent megadtam volna egy ilyen élményért, de most, hogy előttem vannak a félmeztelen tagok meg a ruhásak is persze, akik megvadultak, úgy érzem ez még nekem is sok volna.
- Ne is! Ki fog meggyógyítani, ha történne veled valami? – nem voltam berezelve, de már nagyon zavart, hogy zakkant hippik vesznek körül, aztán az egyik el is ragadja Soorayat.
- Hagyd őt békén! – megragadom a zakkant hippit a karjánál és azon vagyok, hogy elhúzzam Soorayatól. – Ő már foglalt! Kopj le! – jobb kifogás nem jutott az eszembe. Ha így sem volt hajlandó békét hagyni Soorayanak és nem leptem meg egyáltalán azzal, hogy Sooraya foglalt volna, hát nem volt az végül is, akkor egy jól intézett jobb egyenes bal horog kombót eszközöltem az illetőn. Meg nem fog halni, csak megszédül egy kicsit, amit mi kihasználhatunk. Mielőtt vitiligóként elkezdene fekete foltozni a bőröm a bűntudat miatt, megpróbáltam elnyomni ezt magamban. Nem sajnáltam megvédeni Soorayat.
Kiélvezni persze ezt a pillanatot nem fogom, mert ha lehetőségünk adódik rá, akkor a következő vagonban kötünk ki. Ez is túlságosan gyanús nekem, mert amikor átlépünk itt is változás következik be, de annyi eszem még van, hogy elzárjam az ajtót, nehogy a hippik átakarjanak özönleni ide. Akkor pillantottam meg a kemoról szökött önmagamat is, de ha ez nem lett volna elég sokkoló, akkor a társaság sem volt valami bizalomgerjesztő. Jópáran a kemoról szöktek ide. Ha erről beszélni fogok Kevinnek, nem fogja elhinni, hogy miben volt rémem és ő tényleg csak örüljön annak, hogy nem néz ki így. A tarkómhoz értem, a csupasz fejemre, haj egy szál se. Legalábbis megpróbáltam kitapogatni, de valósággal a fejbőrömet éreztem ott, ahol a hajamnak lennie kellett volna. Ez nem volt baró. Újra leellenőriztem volna a táskám, ha nem valami oldalpántos kézi kés bigyuszra hasonlított volna. Kicipzároztam, hogy megnézhessem mi van benne. Egy elég éles tőr volt benne. A sötét szemű alienek pedig csak vigyorogtak ránk a fekete fogukkal.
- Csípj meg és mondd, hogy ez csak egy rémálom! – tartom a karom Soorayahoz, hátha veszi a lapot. De attól tartok, hogy nem fog hozzám érni, mert itt voltam valami sötét anyaggal összefogva odalent, csak egy kicsivel hosszabbal és úgy festettem, mint valami zsé kategóriás szumós csak háj nélkül, aki valami szekta vagy elmebeteg rituálé hóhérja, mert itt biztosan Sooraya volt a kiválasztott, neki még volt haja és ezekkel a belezőkésekkel csak nem akarhattak lyukat fúrni belénk? Ugye nem? De! Láttam az egyik kopasz tag szemén, hogy nem lacafacázik, elindul felénk. Sooraya pedig szépen homokká válik, én pedig igyekszem ebből a testből kihozni a legjobbat. Dartsozni fogok a késekkel, úgy tűnik több is akad az oldaltáskában.

Endlessness with Dust
Time is a storm in which we are all lost.

photo plus.png

Arcpirító Easter eggek, csak a link:

_________________
underworld •• This is what happens when you listen to the voices of the underworld. They crawl into your soul and rot you from the inside.

 

Sooraya Qadir a Nap Hősének tart

Re: Journey into Madness

Sooraya Qadir Vas. Május 26, 2024 11:05 pm
• doing good for good reasons •


Elixir & Dust

Journey into Madness


Terroristák, mutánskereskedők, veszélyes mutánsok - ezekben az esetekben tudom, mi a teendőm. A fizikai fenyegetéseket könnyedén el tudom hárítani, a varázslatokkal szemben azonban éppolyan tehetetlennek érzem magamat, mintha randizási tanácsokat próbálnék osztogatni (ha lenne bárki olyan vak, hogy hozzám forduljon ilyesmivel). Nem tudom, működött-e az iménti próbálkozásom, hiszen arra is kell gondolnom, hogy talán én nem érzékelem a változást és mindez nem több puszta illúziónál. Bármi is legyen, elég motivációt szolgáltat ahhoz, hogy minél hamarabb meg akarjam találni a felelőst, hogy véget vessek a manipulációjának.
- Meg se merem nézni, mi van az enyémben - sóhajtok fel, a hangom azonban valahogy elcsigázottabbnak tűnik, mint ahogy a fejemben csengett.
A következő hölgy, aki elindul felénk, olyan szellős ruházatban van, hogy rá se merek nézni, miközben félrelököm. Nem akarom használni az erőmet, amíg nem feltétlenül muszáj - kétlem, hogy saját akaratukból cselekednének így. Vajon köztük vannak valahol az eltűnt mutánsok is? Ugyan azért ragadtak itt, amiért én sem tudtam használni a képességemet?
- A "homok" én vagyok - tör ki belőlem a felháborodás, amely látszólag még az álomittas atmoszférán is felülkerekedik. Hát ennyire nem figyel senki másra saját magán kívül? Remek, hogy ilyen eredeti ötletekkel áll elő, csakhogy nem tudom anélkül használni az erőmet, hogy ha csak minimálisan is, de kárt tegyek bennük. Egyelőre sikerült kordában tartani minden kísérletüket, már csak néhány lépés hiányzik hozzá, hogy elhagyjuk a kabint.
- Mi van, ha nem is változott át semmi? - Oké, nem értek sokat a mágiához, azonban jelenleg nem is tűnődöm sokat azon, hogy a teóriáim érdemesek-e a megosztásra. Szívesen javasolnám, hogy kezdje el próbálgatni a táskája tartalmát, de ugyan ki tudná megmondani, melyik a bénító és melyik az éles fegyver?
- Nem hagylak hátra - jelentem ki ellentmondást nem tűrő hangon. Lehet, hogy ő a csapatvezető, viszont én vagyok a nehézfiú kettőnk közül - ha-ha! -, nem áll szándékomban szem elől téveszteni őt egy pillanatra sem.
Mintha rám akarna cáfolni, valaki a nyakamnál fogva karol át, hogy magával rántson az ülések felé. A támadás váratlanul ér, kis híján az egyensúlyomat is elveszítem, mielőtt egyáltalán elkezdenék küzdeni a szorítása ellen. Nem akarom bántani, nincs okom azt feltételezni, hogy egyáltalán a tudatánál van... Jól jönne Josh segítsége a fickó leszereléséhez, de nélküle is megoldom, ha szükséges, csak nem lesz szép, ha áthajítom a hátam felett.
Miután ezt lerendeztük, szinte futva közeledek az ajtó felé - szigorúan magam elé terelve Elixírt.
Ha tippelnem kéne, a következő kocsi a negyvenes-ötvenes évekbe repít vissza minket. Egy csapásra minden szín kiveszik a világból, az új öltözékem pedig leginkább egy hastáncos jelmezére hajaz. Az üléseken kopasz, sötét tekintetű férfiak és nők foglalnak helyet, néhányuk kezében karcsú tőr. Ez a szín már közel sem tűnik olyan ártalmatlannak, mint az előző. Csak próbaképpen használom a képességemet, hogy homokká alakítsam a karjaimat a potenciális veszélyre készülve, az utasok viszont abban a pillanatban megőrülnek - annak ellenére, hogy semmi változást nem veszek észre a csupasz bőrömön.
Tényleg csak illúzió lenne?
Amint ők megindulnak felénk, én teljesen homokká formálom magamat (de legalábbis mindent megteszek ennek érdekében), és egy gyengébb vihart kísérlek előidézni a fülkében, vigyázva, hogy Elixírnek ne essen bántódása. Vajon történni fog bármi?



Josh Foley a Nap Hősének tart

Re: Journey into Madness

Josh Foley Vas. Május 26, 2024 1:16 pm
• doing good for good reasons •

We went to Hell and back




Ahogy a molyt a kíváncsisága öli meg, talán úgy sétáltam bele én is kelepcébe, de ez nem várt fordulatokat hozott. A hippi mozgalom kellős közepébe csöppentem, ezen nem segített az sem, hogy a hajam a szemembe lógott. Ki növeszt ekkora hajat? Nyilván én. De bakker akkor is megfésülhettem volna a hajam. Persze így se lehetett egy rossz szavam sem a külsőmre, az azonban biztos, hogy ez a társaságunknak nem tetszett. Ők ugyanis nagyra értékelték volna, ha én a másik vagonban maradok és nem lépek át ide. A táskám magam felé fordítottam és keresgélni kezdtem benne, de az olyasmivel volt tele, amivel én nem pakoltam meg az fix. Visszazártam még mielőtt kiszimatolhatnák nálam a Mary hónalját és a békés letámadásuk máshoz vezetne.
Csakhogy ezek nem a békés hippik voltak, akikről rémtörténetek szólnak, hogy milyen csodás dolgokat vittek véghez. Nem. Ezek nem az LSD-től voltak ilyen állapotban. Épp megosztottam volna az észrevételem Soorayanak, amikor nem a megszokott lány állt előttem, hanem ő is kifordult teljesen magából. Nem mondom, hogy rosszul nézett volna ki, de ezt most a megszállottak nem voltak hajlandóak megvárni, ők is a tettek mezejére léptek.
- Közeledünk. Úgy hiszem. – de, hogy a véghez vagy a teljes megsemmisüléshez azt nem tudom megmondani neki. Egy dolog biztos, minden használható, amit az Xeknél bepakoltam hirtelen átváltozott valami mássá, amivel nem fogom tudni megvédeni magunkat, hacsak nem ezzel akarjuk kiütni az ellenséget.
Látva, hogy Sooraya képessége hatástalannak tűnt rajtuk, úgy döntöttem, hogy nem kezdünk ki velük. Nem érte meg. Szerencsére fegyvert egy se rántott még, viszont nagyon szívósak voltak. El kellett lökni egy párat az útból, hogy haladhassunk.
- Mi az isten ez? Tele van a táskám fűvel, LSDvel és esküszöm nem én pakoltam tele vele. – épp elénk pattant egy félmeztelen nő is, aki nagyon szerette volna elállni az utunkat és leültetni minket közéjük. Hát ez az! Nem szabad és nem is fogunk leülni közéjük.
- Bakker de álmos hangom van. – mert nem a jól ismert Josh hangzása volt, hanem olyannak, aki nemcsak a fűre lép, hanem szívja is.
Úgy éreztem minél több időt töltünk itt, ilyen hippivé válunk mi is és bár egyszerre volt szexi és nem Soorayas a külsője, tudtam, hogy ő nem szívesen van ebben a formájában. Különben most is a leple nélkül jött volna, de nem így történt.
- Próbáld meg a homokkal sakkban tartani a lábuk, hátha orra esnek és békén hagynak minket. – teszek egy javaslatot, hátha sikerül valamit elérni ezzel.
Másképp szép volt a kocsi belseje, mindenhová felvésték a béke jelét, fű szag volt, meg még valami másé, amit jobb volt nem beazonosítani én mondom, az ülések barnaszínű bőrből voltak, az ablakokról pedig virágok lógtak le, mintha valami fesztiválra készültek volna, amire nem érkeztek meg. Biztosan ők voltak azok a hippik, akik a Woodstock fesztiválra készültek, de eltűntek az éterben és azt állították, hogy nyom nélkül felszívódtak a Scooby Doo furgon féle Csodajárgányból. Ezt is az ufókra fogták és jöttek a különféle összeesküvés elméletekkel. Ki gondolta volna, hogy most itt ülnek? Hát én nem az fix.
- Ne szagold be ezt a levegőt. Gázmaszkot is hoznom kellett volna. Bár valószínűleg az is valami haszontalanná vált volna. – sopánkodni persze nem fogok most, talán szét kéne hajigálnom az LSDt a táskámból, hogy azzal foglalkozzanak ne velem, de a végén még engem tartanának az LSD apostolának, azt meg nem akartam.
- Menj előre. Ne maradjunk itt, én majd megyek utánad. – ha tudok, ha pedig nem és le kell lökni valakiket vissza a helyükre, hát nem félek cselekedni. Utána sietek Sooraya nyomába, hogy egy újabb tortúra fogadjon.


Endlessness with Dust
Time is a storm in which we are all lost.

photo plus.png

_________________
underworld •• This is what happens when you listen to the voices of the underworld. They crawl into your soul and rot you from the inside.

 

Re: Journey into Madness

Sooraya Qadir Szomb. Május 25, 2024 6:38 pm
• doing good for good reasons •


Elixir & Dust

Journey into Madness


Muszáj uralkodnom az arckifejezésemen, hogy ne áruljon el azonnal a nyílt fájdalom, amikor Elixír a táskájában kezd el kutakodni - vagy inkább kutakodást színlelni - ahelyett, hogy a képességével gyógyítana meg. Igaz, hogy nem volt szó ilyesmiről, de azt hittem vagyunk annyira egy hullámhosszon, hogy vegye az adást: ide akarom csalni az emberünket. Ha biztos lehetnék benne, hogy nem tart minket szorosabb figyelem alatt, most rátaposhatnék Josh lábára, hogy gondolja újra a helyzetet, azonban nem merem kockáztatni a lebukásunkat. Ehelyett tovább folytatom a színjátékunkat, mosolyogva nyúlok a zsebkendőkért, hogy a szörnyen bibis ujjam köré csavarjak egyet.
- Köszönöm szépen. - Egy jelzésértékűen hosszú pislantással adom a tudtára, hogy felfogtam az utasításait. Ennyit talán még le tudunk kommunikálni a megkérdőjelezhető csapat-telepátiánkkal.
Hamarosan fel is bukkan a jegyellenőr. Nem tudok szabadulni az érzéstől, mintha lenne benne valami ismerős - nem az arca vagy a mozgása, inkább...
- Gyakran dolgozik ezen a vonalon? - kérdezem bájosan, csak egy-egy futó pillantást vetve a vonásaira, mialatt a jegyemet ellenőrzi.
- Nem mon'hatnám, kedvesem. - Még kapok tőle egy fogvillantós mosolyt, mielőtt továbbállna. A könyvemet már korábban betúrtam a táskámba, így most csak átvetem a pántot a vállamon, és készen is állok az indulásra. Ezen a ponton már feleslegesnek tartom megjátszani, hogy ismeretlennel van dolgom, és persze egyébként sem lennék hajlandó egyedül előre engedni őt, amíg nem tudjuk, milyen természetű fenyegetéssel kell megbirkóznunk. Azt hiszem, túlságosan is megbízhatok a professzorban, mert van bennem egyfajta mély meggyőződés a döntését illetően, ami talán hamis magabiztosságba ringat: nem bízta volna kettőnkre a feladatot, ha úgy gondolná, nagyobb veszélyt rejthet magában, mint amivel meg tudunk birkózni. Igyekszem ennél reálisabban tekinteni a helyzetre, hiszen ő sem tudhat mindent előre. Nem árt, ha mindenre készen állunk.
Ahogy mondtam, mindenre.
A változás annyira feltűnő, hogy nem kell tükör ahhoz, hogy észrevegyem, valami nincs rendjén. A végtagjaim szabadon, a hajam teljesen feltupírozva; arrébb kell húznom az őrült tincseket, hogy egyáltalán fel tudjam mérni a környezetemet. Josh hosszú hajjal, hippi szerelésben. Utasok, hippi szerelésben, gyilkos tekintettel. Még nem tűnik annyira vészesnek a szituáció, hogy elmulasszam a megjelenésem helyrehozatalát, ám bárhogy erőlködök, a képességem hatástalan. Miféle varázslatnak vagyunk kitéve?
- Mi történik? - teszem fel a költői kérdést, épp egy másodperccel azelőtt, hogy a hozzám legközelebb ülő pasas nekem iramodna. Szerencsére felfigyelek a mozgásra a szemem sarkából, és marad időm lereagálni úgy, hogy egy jól irányzott rúgással visszatessékeljem őt a helyére.
Ezután nem kell kétszer mondani, hogy fussunk - ha szükséges, Elixírt is magam után rángatom, egy pillanatra sem hagyva figyelmen kívül a közvetlen környezetét. Ha bárkinek is az a remek ötlete támadna, hogy rávesse magát, készen állok azonnal közbeavatkozni.



Josh Foley a Nap Hősének tart

Re: Journey into Madness

Josh Foley Pént. Május 24, 2024 7:10 pm
• doing good for good reasons •

We went to Hell and back




A vonaton igyekeztem nyugodt lenni, mint akinek fogalma sincs arról, hogy mibe keveredett. Ha szerencsénk van, akkor valóban itt van a táskámban minden, amire szükségünk lehet. De ha nem volna elég, akkor megoldjuk Soorayaval.
Fel sem tűnik a monotonitás, csak, amikor ő ráun és valami furcsa kifogással szólít meg. Először nem tudom eldönteni, hogy ez most valami kódolt jelzés akar lenni, amit nem beszéltünk meg vagy más, de aztán meglátom, hogy tényleg szüksége van arra a sebtapaszra ezért először a gyógyító ösztöneim kapcsolnak be. Vagyis kapcsolnának, hacsak nem a táskámban kezdenék el keresgélni valami használható után.
- Csak egy pillanatot kérek, megnézem. – persze, hogy nem volt nálam. Felesleges, ha gyógyító vagyok, de azért előszedek egy papírzsebkendőt, amit rá szoríthat a kezére, hacsak nem hajlandó idenyújtani, hogy a papírzsebkendőn keresztül „csodát tegyek” vele. Bár valószínűleg ismét előadná, hogy mennyire erős ő és nincs szüksége az én segítségemre.
- Nincs nálam, de tessék, használd csak ezt. – kicsit közelebb hajolok hozzá, miközben felé nyújtom a papírzsebkendős csomagot. – Az első ellenőrzés után szépen átmegyünk a következő kocsiba, mintha csak az étkezőt keresnénk vagy valami hasonló. Nem tudhatjuk, hogy honnan figyel minket. – azzal visszaültem a helyemre és ha minden jól ment, akkor nemsokára a jegyellenőrnek is érkeznie kellett.
Jött is. Valami morcos képű, de amíg rendre mindenki odaadta neki a jegyeket és ő becsipogtatta a készülékével, addig minden rendben volt. Potyautasok nem voltak, legalábbis nem történt tévedés, mindenki ezen az elátkozott vonaton akart lenni, ahol mi. Csodálatos is volt a dolog, ha éppen nem a férfit tanulmányoztam volna miután elhaladt tőlünk.
- Ne hagyd itt a dolgaid! – kértem meg Soorayat és már pattantam is fel a székről, hogy szépen áthaladhassak a következő vagonba. Olyan lehettem, mint aki a mellékhelyiséget vagy az étkezőt keresi tényleg. De látva, hogy volt még itt kocsi ahová tartani lehetett, hát nem riadtam meg még előrébb és előrébb haladni.
Nem pillantottam hátra, hogy Sooraya vajon követ engem vagy mennyire maradt le mögöttem, most csak arra számíthattam, hogy a nyomomban van és nem egyedül fogok szembe nézni az alakkal, akit keresünk.
Át is léptem a következő vagonba, ám ott valami furcsaság történt velem. Vissza akartam fordulni, hogy figyelmeztessem róla Soorayat, hogy legyen óvatos, de itt már kevésbé barátságos utazók voltak. Mintha hippik közé kerültem volna, csak itt egyikük sem volt kiütve, inkább vágtak meglepett arcot, hogy mégis miként kerültem ide. A táskám is valami furcsa kékes-lilás-sárgás mintát vett magára és ha ez nem lett volna elég az öltözékem is megváltozott, nem beszélve a hajamról, ami iszonyat hosszúnak tűnt, eddig ugyanis nem éreztem, hogy ilyen loboncos lenne. Ez egyszerre volt jó és rossz jel is. Közeledünk.
- Csak nyugodjanak meg, én a mosdót keresem! – felálltak, persze, hogy nem hitték el ezt a random kitalált sztorit. Olyan tűz égett a szemükben, ami tuti nem én ébresztettem fel bennük. Egy dolog biztos volt, el nem kaphatnak bennünket, különben itt ragadunk hippiföldén.

Endlessness with Dust
Time is a storm in which we are all lost.

photo plus.png

_________________
underworld •• This is what happens when you listen to the voices of the underworld. They crawl into your soul and rot you from the inside.

 

Re: Journey into Madness

Sooraya Qadir Pént. Május 24, 2024 1:47 pm
• doing good for good reasons •


Elixir & Dust

Journey into Madness


Meglehet, a szokásosnál is hallgatagabb voltam, mialatt az állomásra tartottunk Joshhal. Még mindig nem feledkeztem meg teljesen a legutóbbi találkozásunk körülményeiről, mikor a professzor összehívott bennünket a közös küldetésünk ismertetésére. Nem kételkedem benne, hogy gondolatolvasás nélkül is nyitott könyv voltam a számára, mert még az egyeztetés alatt rákérdezett, rendben lesz-e, ha mi ketten megyünk. Értékeltem, hogy csak mentális üzenetként intézte felém a kérdést, és nem Elixír füle hallatára. Minden esetre biztosítottam felőle, hogy nem jelent gondot számomra: már egészen korán elfogadtam, hogy az X-Men tagjaként nem tehetek minden alkalommal eleget a hitemből fakadó kötelezettségeknek. A világ megóvása mégis csak prioritást élvez a vallásommal szemben, és amíg ahhoz hozzájárulunk, azt hiszem, Allah is szemet hunyhat az apróbb vétkeim ellen.
Legutóbb persze szó sem volt a világról, az egyetlen ártatlan, megmentésre szoruló dolog Elixír jelmeze volt, amit szemrebbenés nélkül dobott le magáról a jelenlétemben, minden előzetes tiltakozásom ellenére. Persze azonnal elfordítottam a fejem, de az első pillanatokban nem tudtam nem látni őt. Most pedig a fél suli arról beszél, hogyan szaladgált Josh félmeztelenül ki a szobánkból és vissza, Laurie távollétében. Maga Laurie már azelőtt tudomást szerzett róla, hogy visszatért volna. Nem repesett a hírektől. A kontrollálatlan képességének hála tudtam, hogy nem is érdemes magyarázkodnom, amíg le nem csillapodik - azóta pedig nem találkoztunk. Attól tartok, a professzor tervei sem fogják elősegíteni az ügyemet, de emiatt már igazán nincs kedvem aggódni. Végső soron nem én tehetek a kialakult helyzetről.
Mi lehet Joshban, ami ennyire megbolondítja a lányokat? A felelősségtudat és komolyság teljes hiánya? Elismerem, van benne valami kisfiús báj, de erősen hírhedt arról, hogy ki is használja.
Először arra gondolok, Elixírt talán feszélyezi a kettőnk közt beálló csend: a szemem sarkából látom, amint az órájára, majd a vonatjegyére pillant. Aztán, ahogy futólag végighordozom a pillantásomat a környezetünkön, furcsálló, tapintatlan tekintetekkel találom szemben magamat, melyek célpontja egyértelműen Josh.
Volt időm hozzászokni, hogy kinéznek az egész alakomat fedő, éjfekete nikábom miatt, Elixírrel viszont olyan ritkán megyünk “normális” emberek közé, hogy egészen megfeledkeztem róla, esetleg feltűnő lehet a bőrszíne a kívülállók számára.
- Segíthetek valamiben? - intézem a kérdést a tolakodó szempárok irányába, elég hangosan és határozottan ahhoz, hogy hirtelen más érdekességet keressenek maguknak.
Nevetséges. Akár májbeteg is lehetne a sárgaságával, akkor is így legeltetnék rajta a szemüket?
Csak bólintok, mikor ismerteti a tervet. Egészen meglep a hozzáállása - majdnem, mintha tartana attól, mire kell számítanunk.
A felvetését megfogadva már azelőtt elhúzódok mellőle, hogy a vonat megjelenne a látóterünkben, és magam elé engedek pár embert, mielőtt követném őt a vagonba.
Sajnos a kevesek egyike, aki felszáll velünk a szerelvényre, éppen az Elixír háta mögötti helyet foglalja el, így kénytelen vagyok új pozíciót keresni magamnak: végül vele szemben, átlósan ülök le, hogy még mindig a legkevesebb feltűnéssel tudjunk egymással kommunikálni, ha a szükség úgy kívánná. Mindent elkövetek a testbeszédemmel, hogy ne érződjön a kettőnk közötti kapcsolat.
Egyelőre minden teljesen szokványosnak tűnik. Alighogy elhelyezkedem, előhúzom a könyvet a táskámból, amit külön erre az alkalomra választottam: szociológia szakirodalom, érdekes és száraz egyszerre. A tökéletes párosítás egy olyan alkalomra, amikor folyamatosan fenn kell tartani a külső környezetre irányuló koncentrációt.
Úgy tűnik, egy örökkévalóság telik el eseménytelenül. Végül hirtelen ötlettől vezérelve úgy döntök, magam pörgetem fel kicsit a történéseket. Egy ügyetlen lapozással alaposan "elvágom az ujjamat" és a lehető legfeltűnőbben szisszenek fel.
- Ne haragudj, hogy zavarlak, de nincs véletlenül egy ragtapaszod? - szólítom meg Josh-t, hogyha nem kapcsolna azonnal. Ideje magunkhoz csalni az emberünket.



Josh Foley a Nap Hősének tart

Journey into Madness

Josh Foley Hétf. Május 20, 2024 9:42 pm
• doing good for good reasons •

We went to Hell and back




A proftól különös feladatot kaptunk, amit nem akartam megkérdőjelezni, sose szoktam hacsak nem vagyok kötekedő kedvemben, de manapság egyre kevesebbszer voltam ilyenben. Mindent bepakoltam a hátizsákomban, az élelemről sem feledkeztem meg, nem mintha nem lenne élelem ott ahová megyünk, de jobb felkészülni én azt mondom.
Az állomáson vártuk a vonatot, ahogy minden más normális ember, csak közben többen is megbámultak. Elnézést, hogy nem tettem az aranybőrömre egy tonna alapozót és korrektort, hogy emberszínem legyen vagy mit is csinálnak a 5-Minute Craftsban, amikor tetoválásokat akarnak eltűntetni mások bőrfelületéről. Szerintem úgyis előtűnne az arany tónus, szóval meg sem próbálkozom.
Az órámra pillantok és a jegyre, amit az automatából vettünk. Kell a látszat, be kell olvadnunk, csak az arany külsővel mindent elérek csak a beolvadást nem. Nem baj, valamivel fel kell keltenünk a célpontunk figyelmét, egyértelműen én vagyok a csali.
- Minden percben meg kell érkeznie a járatnak. Ha akarod ülhetünk háttal egymásnak, hogy még véletlenül se legyen gyanús együtt jöttünk. Csak körbe szimatolunk és megkeressük a tagot. Ha szerencsénk van egyszerű lesz és nem fog gyanút, ha pedig nincs, akkor is találni fogunk valami megoldást. – biztatom Soorayat, úgy mintha csak egy egyszerű küldetésről lenne szó, végtére is erről van szó, semmi extráról, csak észnél kell lennünk. Legalábbis nem vehettem félvállról a dolgot, mint általában.
Kicsit odébb álltam Soorayatól a beszéd után, hogy ezt a csodás nem ismerjük egymást látszatott fenntarthassuk. A felszállókkal nem kell foglalkozni, inkább a jármű az, amire figyelnünk kell és már csak egy csodálatos perc van addig, hogy befusson és robogjon tovább. Hogy a vesztünkbe fogunk vele robogni? Persze, hogy igen! Így kell hozzáállni és majd a végén meglepetésként fog érni a siker.
Meg is érkezett a különleges járat, amire alig ültek fel, de ez csak nekünk kedvezett, kevesebb gond lesz, ha szembe kell nézni az alanyunkkal. Ki tudja mennyire bőszítjük fel? Hát erre derül majd fény.
Felültünk, annak függvényében, hogy Sooraya miként döntött foglaltam helyet magamnak. Ha velem szembe akart helyet foglalni akkor se panaszkodtam volna. A jegyet eltettem. Majd, ha jön a jegyellenőr akkor beszélhetünk vele. Kíváncsiskodhatunk.
A négyes számú kocsiba szólt a jegy, így ott is foglaltunk helyet, ez volt látszólag a legtávolabb a mozdonyvezetőtől. Az elején pedig úgy is tettem, mint aki tényleg oda akar elutazni ahová a vonat is megy. Nyugodtan ültem és néztem az eltűnő tájat. Valójában csak a megfelelő pillanatra vártam. Mikor érezheti magát biztonságban, mikor gondolhatja azt, hogy csak egy bolond aranybőrű mutáns vagyok? Hát ez az! Azzal, hogy felszálltam ide már felvontam magamra a haragját, mert azok a kamerák, amivel felszerelték a járatot, nekem nem tetszettek. Biztos voltam abban, hogy mindent és mindenkit is figyelnek.
Endlessness with Dust
Time is a storm in which we are all lost.

photo plus.png

_________________
underworld •• This is what happens when you listen to the voices of the underworld. They crawl into your soul and rot you from the inside.

 

Re: Journey into Madness

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.