Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Mirror stares back hard

Anna Marie Szer. Jún. 12, 2024 9:04 am
• doing good for good reasons •
Painful mess
People say it’s crazy What’s the loss to me, curse at me brutally, you'll lose to me
Aggódva tekintek rá, nem mondom, hogy mióta Bishop szó szerint hipp-hopp belecsöppent az életünkbe, nem gondolkodtam el jó párszor, hogy milyen lehetett az Ő világa. Bár az elhangzottak alapján, nem igazán akarnám ténylegesen látni. Eléggé szörnyen hangzik.

- Örülök, hogy rátaláltál erre a világra, végre békében élhetsz. - mármint, ahhoz képest, ahogy ott élt. Sajnos teljes béke itt sincs szerte a világban, és mutánsok számára se.
- Természetesen, hála az égnek a befogadás elég szépen halad, ezt magam is tapasztalom. Tervezem, hogy én is... szeretnék ebben az ügyben aktívabb lenni, beszélni a mutánsokról, megismertetni őket az emberekkel, hogy elfogadjanak minket. - ezen az úton haladtam legalábbis, amíg nem történt a Remy balhé. De igyekszem összeszedni magam, bárhogy is lesz. Vissza kell térnem, a családom érdekében. Ugyanis, akik ezen a birtokon élnek, mind a családom. Szeretném ha mindenki tudna tejestkörű életet élni, félelem nélkül, és már úgy érzem lassan készen állok aktívan is részt venni ebben a harcban.
- Oh, cuki vagy, hogy azt hiszed nekem volt kedvenc tanárom. Nem vagyok a legjobb tanuló, bármilyen meglepő is. - nevetek. - Én jobban szerettem a harci órákat. Logan is, Scott is jó tanár, de valljuk be, eléggé kibírhatatlanok, és még Logant mondom jobb változatnak. Egyébként még a professzor volt, ha választanom kell, tényleg próbálkozott, hogy egy kis tudást a fejembe tudjon ültetni, akár telepatikusan. - vigyorgok, de természetesen ezzel viccelek, azzal még nem próbálkozott, bár lehet nagyobb eredményt ért volna el.
Csak vigyorgok, mikor felajánlja maradjak, hát tulajdonképpen ez a hely hosszabb ideje az otthonom, mint neki, de azért jól esik ez a meleg fogadtatás. Kicsit megvallom, azért féltem, hogy igencsak hosszabb ideig voltam távol, hátha valaki erre megorrolt. Bár egy társunkat akartam, akarom vissza hozni, így nemes volt a küldetésem, főleg ha valaki kedvelte Remy-t.
- Köszönöm, ez jól esik. Jó itthon lenni, első sorba kiakarom pihenni magam, így nem igazán leszek hasznotokra. - nem mondom, hogy az alvás lett volna az elsődleges dolgom.
- Ismét köszi, hát remélem jutunk valamire. Te se habozz szólni, ha bárhol kéne szétrúgni pár segget, még talán jól is esne. - kacsintok, majd a táskámat a vállamra hajtom.



_________________
Rogue - Vadóc

Lucas Bishop a Nap Hősének tart

Re: Mirror stares back hard

Lucas Bishop Szomb. Jún. 15, 2024 7:49 pm
• doing bad for good reasons •
Rogue & Bishop
   
Anna Marie nézése pontosan azt üzeni, amitől tartottam. A vészmadár jövőképemmel megijesztettem, vagy elrontottam a kedvét, ami amúgy sem volt túl vidám. Itt fejeztem be a világomról szóló meséket.
Egyet bólintok arra, hogy itt már békében élek. Mosolyt meg se próbálok, mert erőltetett lenne. Nekem a béke azt jelenti, hogy más feladataim vannak. Nincs semmittevés. A jelenlegi békét meg kell őrizni és az elrontására készülőket meg kell állítani.
- Ne aggódj amiatt, hogy te nem lépsz pódiumokra ilyen beszédekkel. Nagyon is hasznos feladatokat végzel. Mind azt tesszük, mindenkinek a szolgálata fontos.
Akit takarítja az iskolát, azt is ugyanúgy értékelem, mint akinek a diplomácia megy jobban.
Egy morgáshoz hasonló kuncogást én is megengedek magamnak. Vadócnak nem lehet ilyen nyálas dolgokat mondani, hogy kedvenc tanár. A fekete humor, amivel befejezi, sokkal közelebb áll hozzá.
- Hm, de ügyes ez a professzor, hogy betáplálja a tudást - próbálkozom én is egy viccel, de tudom, hogy nem sikerült.
- És melyik tanárt utáltad a legjobban? Akitől örülsz, hogy megszabadultál.
Rozsomákat és Küklopszot a jobban közé sorolta minden probléma ellenére.
- Akkor kipihened magad. Nincs mindenkiben húsz liter energiaital.
Majd utána segíteni fog ebben-abban. Tudom, hogy nem tud megülni sokáig a csinos kis fenekén.
- Szavadon foglak - mondom komolyan és rá is mutatok a szemébe nézve.
Elvigyorodom. Meg fogom várni, hogy kipihenje magát, aludjon, kikapcsolódjon, stb. Aztán keresni fogom, ha lesz olyan küldetés, amiben hasznomra lehet. A teámmal végeztem, félre is tolom a csészét.
- Ha majd kiheverted a világkörüli utat és úgy van, mit szólsz egy mutánsmentéshez a fiatalabbak oldalán? Például Julianék rendszeresen járnak ilyenekre. A morlockjainkat is ők húzták ki a csávából - érdeklődöm kíváncsian, hogy Anna Marie mennyire nyitott.


   


   

   

   
   

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Time is passing us by. What a beautiful moment.
If we took it away, we could use it on some other day.
THE EQUALIZER

Anna Marie a Nap Hősének tart

Re: Mirror stares back hard

Anna Marie Vas. Jún. 23, 2024 10:47 am
• doing good for good reasons •
Painful mess
People say it’s crazy What’s the loss to me, curse at me brutally, you'll lose to me
Hasznos feladatokat, mi? Inkább úgy érzem, hogy inkább manapság önzőeket. De egy hasznos tag vissza szerzése a x-men-ekhez vajon önzőnek számít, ha van benne személyes ügy? Fogalmam sincs. Egyszerűen igyekszem azt csinálni, amit helyesnek tartok.

- Oh ez pofoz egyszerű, Scott-ot. Többször is megakartam ütni, és ha adódott olyan alkalom edzésen, és sikerült, akkor ezt meg is tettem. De szerintem ezt ő is tudja. - vigyorgok. Nos igen, tisztelem, és bírom egyébként küklopszot, viszont, mint tanár, és főnök, eléggé bicskanyitogató a viselkedése. Igyekszik felelősségteljesen viselkedni, mint mi mindannyian, de ő ezt szereti idegesítően csinálni, és túlzásba esni.
- Utálom az energiaitalt, mintha benzint innál, be is tiltanám. - forgatom a szemeimet, hm lehet megvan a következő célkitűzésem?
- Természetesen benne vagyok, mindenbe ami mutánsok kiszabadítását illeti, de most úgy érzem kicsit pihennem kell, beszélnem kell a többiekkel is. Pár nap szabit kiveszek. - nevetek, főleg azért, mert az eltűnésem már eléggé úgy tűnt, hogy szabadságon vagyok. Az igazság pedig ennél sokkal bonyolultabb. Inkább pár hónap folyamatos kiküldetés volt, a repülőn aludtam, ha aludtam, és csupa feszültség. Most viszont, végre ledőlhetek az ágyamra, kitisztíthatom a fejemet.
- Kösz Bishop. A beszélgetést, támogatást, segítséget, szóval úgy mindent. - fogom magamhoz a táskámat, mintha attól félnék lába kelne.
- Ahogy összeszedtem magam, és még többet tudok szólok. - kifele azért vállon veregetem, nem tudom mennyire értékeli a gesztust, de tőlem ennyi teli, ami a hálámat illeti. Soha nem hittem volna,hogy ilyen jól ellehet beszélgetni pokróc kettővel, viszont már van, és látok különbséget, közte és Scott között.


Köszönöm a játékot  Superman



_________________
Rogue - Vadóc

Lucas Bishop a Nap Hősének tart

Re: Mirror stares back hard

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.