Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

» Egy utolsó fejezet
by Danny Ketch Szer. Szept. 18, 2024 9:18 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Welcome back - Shu Kyoko & Fu Bo-Wei

Fu Bo-Wei Hétf. Szept. 02, 2024 11:51 pm
• doing the best they can •
Welcome back
Amikor megértettem, hogy meg kell találnom Fu-Xi kardját, valami mély és ösztönös érzés ébredt bennem. Tudtam, hogy ez a kard nem csupán egy régi fegyver, hanem valami sokkal jelentősebb. A kard hatalma legendás volt, olyan erő, amely évszázadokon keresztül fenntartotta a világok egyensúlyát. Azt mondják, hogy maga a kard is élő, és az igazság megtestesítője, amely megvédi az emberiséget a káosztól és a sötétségtől. Ha rossz kezekbe kerülne, annak katasztrofális következményei lehetnek, és a világ rendje megbomlana.
Ahogy egyre inkább belegondoltam a küldetésbe, rájöttem, hogy a kard felkutatása számomra nemcsak egy feladat, hanem egy szent kötelesség is. Éreztem magamban az ősi vérvonalam erejét, és megértettem, hogy a kard több, mint egy fegyver; az igazság és a hősiesség szimbóluma, valamint a világ iránti elkötelezettség jelképe. Fu-Xi kardja egy kapocs a múlt és a jelen között, és rajtam múlik, hogy megtaláljam, és megvédjem ezt az örökséget.
Az a gondolat, hogy valahol a világban létezik ez a hatalmas erejű tárgy, egyszerre töltött el izgatottsággal és félelemmel. Tudtam, hogy a kard megszerzése nem lesz egyszerű; olyan erők őrzik, amelyeket még fel sem foghatok. Mégis éreztem, hogy a sorsom elválaszthatatlanul összekapcsolódott ezzel a küldetéssel. Az emberiség jövője is függhet attól, hogy a kard jó kezekbe kerüljön. Nem habozhattam, mert a kard volt a kulcs nemcsak a világ, hanem a saját lelkem megmentéséhez is.
Ahogy ezek a gondolatok átjárták az elmémet, egyre inkább úgy éreztem, hogy a kard szinte hív engem. Mintha egy ősi, belső hang vezetne és irányítana ezen az úton. Fu-Xi kardja többet jelentett, mint egy egyszerű tárgy – az emberek reményét, a múlt emlékeit, és a jelen küzdelmeit jelképezte. Meg kellett találnom. Bármi is vár rám ezen az úton, szembe kell néznem vele, mert a világ sorsa múlik ezen a küldetésen.
Szükségem volt hát rég látott barátom segítségére, ki számtalan történetet mesélt már nekem erről a világról. Biztosra vettem, hogy sokkal jobban kiigazodik itt, mint én valaha fogok. Épp ezért szomorított el, hogy noha biztosra vettem, akár világokkal odébb is érezheti hívásom, nem felelt rá. Egy ideig még próbálkoztam, mielőtt elindultam volna. Ha csupán egy kis meditációra vágyom, itt is megtehetném, de túl zsúfoltnak tűnt ez a hely is ahhoz, hogy megfelelően lecsöndesíthessem az elmém.
Ahogy elmerültem gondolataimban, hirtelen megéreztem valamit. Valami gyorsan és csendben közeledett felém, olyan sebességgel, hogy szinte alig tudtam követni. A megérzéseim jelezték a jelenlétét, ahogy a levegő megváltozott körülöttem. Az aurája titokzatos volt, nem tudtam egyértelműen megállapítani, hogy barátságos vagy ellenséges szándékkal közeledik. Valami azonban mégis megriasztott.
Nem volt időm gondolkodni. Éreztem, hogy az ismeretlen erőhöz közeledik, és ösztönösen tudtam, hogy reagálnom kell. A testem azonnal megfeszült, ahogy felkészültem a várható ütközésre. Bár nem éreztem egyértelmű veszélyt, valami azt súgta, hogy jobb, ha óvatos vagyok. Az első koccanásra készen álltam, az izmaim készenlétben, a reflexeim élesek. Tudtam, hogy bármilyen szándéka is legyen ennek a közeledő lénynek, nem hagyhatom, hogy meglepjen. Aztán bekövetkezett a súrlódás, szinte megugrottam a pillanat hevében, mikor éreztem a erőtér túlfeszülését. Ekkor jöttem rá arra is, hogy balga mód nem ismertem rá Yoko erejére. Mikor megpillantottam az arcát és a hozzá társítható hamisítatlan orgánumát, már mosolyra állt a szám. Rég látott barátomat mindig öröm volt újra és újra hallgatni.
- Shu Kyoko! Hát mégis feleltél hívásomra. - egyszerre hajoltunk meg, mintha mindig is szinkronban csináltuk volna mindezt, de még mindig csak szélesedő mosolyt csalt ki belőlem a jelenléte. Lelkesen bólogattam hát arra, hogy volna-e kedvem teázni. Csak azt volna. Meg minden mást is, de csak szép sorjában.
- Nem kételkedek abban, hogy ismered a város legjobb teaházait. Vagyis teázóit. Még ezt tanulnom kell, mi micsoda itt, kérlek nézd el. Fontos céllal érkeztem, meg kell lelnem örökségem, hogy aztán útra kelhessek egy újabb megszerzéséért, mi ugyan nem engem illet, mégis szükségszerű a békesség érdekében.
「R」

_________________
"You have the heart of our dragon."

Re: Welcome back - Shu Kyoko & Fu Bo-Wei

Shu Kyoko Kedd Aug. 13, 2024 10:25 am
• doing bad for good reasons •


 
Hirtelen kaptam fel a fejem és révedtem egy pillanatra magam elé, hatalmas, hovatovább óriási kérdőjelekkel a fejem felett. Ismerős bizsergés simogatta végig a lényemet, ami nem is lett volna baj, sőt... Mindig örömmel töltött el, ha drága barátom életjelet küldött magáról!
Ami miatt akaratlanul is ráncba szaladt a homlokom, az a honnan volt.
-Tch! - csettintettem a nyelvemmel, majd egy gyors grimasz után neki is indultam megkeresni a kérdéseim forrását. Innen az Emberek Világából jött ugyanis a hívás, még pontosabban az Almák Városából. Azon nem fogtam volna még gyanút, hogy átjön Fu ide a halandók közé. Szíve joga volt, na meg képessége, miért ne tette volna. Főleg ha a munkája is ide szólította, de hivatalosan Kína-Japán volt a mi „szakterületünk”, vagy „tevékenységi körzetünk”. Szóval igen, komoly kérdés volt ez, hogy mit keresett a talizmánom New York-ban.
Vettem egy nagy levegőt, és kitisztítottam az elmémet, hogy követni tudjam az egyre gyengébb nyomot. Hát nem mozgott? Elindult, mintha muszáj lenne neki! Már nem csak a homlokomon gyűltek a redők, de a szemem is betikkelt. Szinte láttam, hogy valaki kicsalja a barátomtól az utolsó érméjét is, aki olyan jószívű, tiszta lélek, hogy képes lenne oda adni, csak mert azt állították, hogy becsületbeli ügy miatt muszáj, hogy az övéké legyen! Na jó, nem volt ennyire átverhető, én is tudtam, de hiányzott belőle az a dörzsöltség, ami a magunk fajtában viszont benne volt. Tényleg túl egyenesnek és önzetlennek láttam, akit pont emiatt féltettem. Kiváló harcos, jobb is mint én, de ártatlan is mellé!  Hatalmas sóhajjal döntöttem úgy, hogy a fene fogja a tömeget kerülgetni, sokan voltak az utcákon, mint a bolhák egy kicsapott kutyában! Helyette, szinte már megszokott módon másztam fel a háztetőkre, és úgy indultam meg. Jóval magasabbak voltak, mint Kyoto kerámia tetői, de jóval laposabbak is. Holott amaz is kényelmesen járható volt, ez meg egyenesen gyalog járda... tíz emelet magasan. Ki vagyok én, hogy ilyesmit visszautasítsak? Bevallom, gyenge róka volnék, és szívesebben szívtam madarakkal a levegőt, mint a lent terjengő szmogot a rengeteg emberrel. Senki érzékeny érzékűnek nem kívánom azt a szag-hang és villódzó fény kavalkádot, ami odalent van! Bele szédül az ember rókája! Fent se volt tökéletes csend, és tiszta levegő, de azért jó pár fokkal jobb volt a helyzet. Ösztönösen cserkész üzemmódba kapcsoltam, és sietősen a tolvaj nyomába eredtem. Ha Fu magától adta ki a kezéből a talizmánt, akkor is tolvajlás átejteni a barátaimat!
Míg fent haladtam, magamban azon morfondíroztam, hogy vajon elfogyasszam-e a talizmán bitorlót, a gaz tettéért, avagy hagyjam meg az életét. Végül az utóbbi mellett maradtam, mert tudtam, micsoda fejmosást kapnék, ha kimutatnám a ragadozóbb fogam fehérjét.  Akármilyen jó szívű is drága barátom, nem szeretném morcosnak látni, mert hát... valljuk be férfiasan, hogy amikor dühös, akkor nem kicsit ijesztő is! Szusszantam egyet, elnyomva egy sumák vigyort, miközben épp egy útkereszteződés felett lendültem át. Úgy éreztem, egyre közeledek a célomhoz, szóval ideje volt felkészülnöm a becsapódásra. Amíg nem tisztáztam, ki volt a kalandor lélek, aki megunta az életét, addig nem idéztem meg egyik róka társamat sem. Inkább pusztakézzel igyekeztem közelebbi ismeretséget kötni újdonsült áldozatom emberemmel. Ahogy belőttem az előttem sétafikáló elkövetőm hátát, minden teketóriázás nélkül rúgtam el magam az épp elkapott erkélyemről. Csak a lendület vétel után tudatosult, hogy a sok ótvar szag alatt, ismerős illatot is elkapott az orrom, ráadásul pont a célpontom felől. Nem mondom, hogy nem fehéredtem le, de ha már itt voltunk, baráti üdvözlésnek is lehetett az ilyet venni, ugye?
-Fu Bo-Wei!- szóltam neki végül az utolsó utáni pillanatban, hátha így tényleg baráti gesztusnak véli majd a malőrt... vagy legalábbis véletlen balesetnek, és nem szándékos frontális, esetünkben hátsó támadásnak. Attól nem tartottam, megsérülne. Álmába is ki tudja védeni az orvtámadásaimat, már kipróbáltam párszor zsenge kis róka koromban. Zavart mosollyal túrtam inkább bele a rozsdabarna hajamba, miután igazam lett, és végre ténylegesen szilárd talajon álltam megint, meg igazgattam helyre a kissé talán szétzilált ruhámat. -Jó újra látni téged! - somolyogtam nagyon ártatlanul, és hallgattam mélyen a korábbi félreértésemről. Ahogy illik meghajoltam barátom felé. Nem támadtam le egyből verbálisan (is), bár feszített a kíváncsiság, mi hozta őt ide, pont ebbe a nagyvárosba, de illetlenség lett volna egyből ezzel kezdenem a faggatózást. - Volna kedved egy csésze teához? - kérdeztem inkább, igyekezve ezzel megteremteni az alkalmat egy kiadós csevegéshez.
 
 

 
Adat - Adat - Adat

_________________
Be like the fox who makes more tracks than necessary,
some in the wrong direction. Practice resurrection.
TAMAMO-NO-MAE

Welcome back - Shu Kyoko & Fu Bo-Wei

Fu Bo-Wei Kedd Aug. 06, 2024 10:28 pm
• doing the best they can •
Welcome back
Három napja vagyok már ebben a zavarba ejtő és nyüzsgő világban, amit New Yorknak hívnak. Teljesen más, mint amit Ta Lo-ban megszoktam. Minden sokkal hangosabb, gyorsabb és zsúfoltabb. Az emberek sietve haladnak el mellettem, az autók dudálnak, és az épületek az égig érnek. Bár Ta Lo is különleges és varázslatos hely, itt a technológia és a modern életstílus varázsa egészen más értelemben fog meg.
Egy csendes parkban ülök, amely egyfajta menedéket nyújt a város zajától és nyüzsgésétől. Az egyik padon helyezkedem el, körülöttem zöld fák és virágok, amelyek egy kis nyugalmat hoznak ebbe a kaotikus világba. Az ujjaim között forgatom a talizmánt, amit az anyag rejtett magában. Ez a talizmán az egyetlen kapcsolatom a régi ismerősömhöz, Shu Kyoko-hoz, akinek jelenlétét valahol ebben a világban érzem. A talizmánnak reagálnia kellene a qu vonzására, hogy ide hívja Kyoko-t, de mintha valami akadályozná. Talán a város energiája zavarja meg, vagy egyszerűen túl messze van tőlem. Mindenesetre, az egyetlen reményem, hogy megtaláljam a kardot és a tíz gyűrű maradék két darabját, Shu Kyoko tanácsaiban rejlik. Ő mindig is több tapasztalattal rendelkezett, hiszen nem egyszer mesélt erről a világról, és az ő segítségével talán hamarabb elérhetem a céljaimat.
A park csendjében ülve, a talizmánt figyelve, emlékeimben felidézem azokat az időket, amikor együtt küzdöttünk és tanultunk. Kyoko mindig is erős és magabiztos volt, és a qu használatában is kiváló. Most azonban, hogy ennyire távol vagyok tőle, egyedül kell boldogulnom ebben az idegen világban.
Miközben a talizmánt forgatom, érzem, hogy az anyag melegszik az ujjaim között. Talán csak képzelem, de úgy tűnik, mintha egy pillanatra valóban megmozdulna benne valami. Fókuszálok, próbálom a qu energiáimat a talizmánba irányítani, hogy megidézzem Kyoko-t. De semmi. A talizmán csendben marad, mintha elvesztette volna erejét. Körülnézek a parkban, az emberek békésen sétálnak, gyerekek játszanak a játszótéren, és egy idős pár csendesen beszélget egy másik padon. Az élet itt is megy tovább, de én úgy érzem, mintha sok másik világgal odébb lévőben lennék, távol mindenkitől, akit ismerek és szeretek.
Nem adhatom fel. Tudom, hogy Kyoko itt van valahol, és meg kell találnom. Ő az egyetlen reményem arra, hogy sikerüljön megtalálni a kardot és a tíz gyűrű maradék két darabját. Felállok a padról, és mély levegőt veszek. A város zaja ismét körülölel, de most már határozottabb vagyok. Tudom, hogy mit kell tennem. A talizmánt gondosan visszateszem a zsebembe, és elindulok. Az emberek sietve haladnak el mellettem, az autók dudálnak, és az épületek az égig érnek. De most már nem érzem magam annyira elveszettnek. Tudom, hogy Kyoko valahol itt van, és meg fogom találni. És amikor eljön az ideje, meg fog keresni.
「R」

_________________
"You have the heart of our dragon."

Shu Kyoko a Nap Hősének tart

Re: Welcome back - Shu Kyoko & Fu Bo-Wei

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.