Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei
Nincs

Re: Knockin' on Xaviers door

David H. Xavier Pént. Feb. 23, 2024 12:15 pm
• doing bad for bad reasons •



Knockin' on Xaviers door

First step forward
--Zene --  feat.  @"Kitty Pride"




Persze, hogy jól csengő, mert minden elég menőn hangzik, ha hozzávágunk egy x-et. Charles nem érdemelte meg a Xaviert és kitartóbban kellett volna gyűlölnöm, hogy én se vegyem fel. De ha elég bosszúságot okozok neki, még az orra alá dörgölhetem, hogy az ő neve alatt futok, hibáztathatom.
A portás lánynak megnyerően mosolygom, nem szabad, hogy akár futólag feltűnjön arcomon bármiféle árny, sejtelem valós indokokról.
-Akkor most megnyugtattál. Bár gondolom te már régóta itt élsz és remélem egy idősebb mutáns ellen se lesz akkora kifogásuk.
Ami persze nehezebb ebben a küldetésben, hogy erősek lehetnek, sőt megszállott hévvel védhetik az apám. Nagy levegőt veszek,  mintha izgulnék, ezért is fontos kellően beilleszkedni, mintha csak egy utolsó, ide illő lego darab lennék.
Valahol szórakoztat, hogy azzal csesztetem, meg fognak majd vizsgálni, megérné levetkőzni a lány előtt, már csak azért is, hogy zavarba hozzam. De persze úgy teszek, mint aki megkönnyebbült. Nem mintha Charles előtt szívesen vetkőznék, de talán nem is fogom látni ma még, olyan elfoglalt az álgyerekeivel.  A telepatánál aprót rándul a szemöldököm, de remélem nem túl észrevehető. Kicsit fáj a fejem a temérdek zúgástól, mégis próbálom kizárni őket és elhatárolódni a személyiségeimtől.
Ha Xavier nem lenne az apám, eszem ágában sem lett volna “segítségért kuncsorogni” nála, nem hiszem, hogy ezek, akár Ciklon, vagy bármelyik bohóc hatásosabb segítséget nyújtana, mint én saját magamnak, némi orvosi befolyásolással, avagy mondjuk úgy, bármit felírnak nekem, mert eléggé meggyőző vagyok.
-Végülis érthető.
Bólogatok a Ciklonos tesztelésre, kényelmetlen arra gondolni, hogy apám elé állnék ilyesmivel, valahogy kibulizhatám, hogy még ne találkozzunk személyesen. Először is kedveljen meg Kitty.
-Én is nagyon örülök Kitty.
Köszöntöm mosolyogva, a srámos vigyor remélem ezúttal is elég megnyerő lesz, hiszen ő máris lenyűgöz azzal, hogy a kapu túloldalán találom magam és csak döbbenten pislogok a bezárt vas konstrukcióra.
-Hűha, nem vagy semmi és gondolom nem csak portásként funkcionálsz az X-eknél, ahhoz túlságosan értékes képességnek tűnik.
Földönkívüli szubsztancia…
-Szóval tudok utazni az űrben is?
Remek, ezt is kipróbálhatom. Ha bármiféle űrhajót felfedezek náluk, ne felejtsem el ellopni.
Unottan bámulok a füves területre. Aha, ez jog szerint engem illetne, az egész, tudtommal a nagyszüleim birtoka volt. Most meg össze-vissza csövezek “idegeneknél” már aki az, ne felejtsem el, vagy egy szeretőm.
-Ha jól tudom ez Charles Xavier magánbirtoka volt ezelőtt, ugye? Örökölte. Különben nagyon kellemes, a gyerekek biztos élvezik, szoktak frizbizni meg hasonló…
Nyálas szarságok.
Teszem hozzá gondolatban. Undorító idillt hozott össze az az idióta! Másoknak!
-Nahát és gondolom jól felszerelt sportpálya. Nagyon szerencsés mindenki, aki itt tanul. Te itt nőttél fel?
Fókuszálok a lányra, őt nehezebb utálni, mert kellemes jelenség. Gyűlölöm, ha meg kell erőltetnem magam. Lehetne pattanásosabb, vagy magashangú, hülye gondolatokkal, de nagyjából rendben van.
Persze, ez a hatalmas tér mind lehetne csak az enyém, berendezhettem volna gonosztevő bázisnak, Karami indíthatna innen terrortámadásokat és lakhatnának itt a híveim is, de nem….gyerekekkel kellett összemocskolni. Kicsit nézelődöm, ki is zökkent, amikor kérdést intéz hozzám.
-Bocs, csak épp lenyűgözött mennyire iskola jellege van és ahhoz képest mégis mennyire barátságos. Ha érted az ambvivalenciát, amire gondolok. Tudod én tipikus, unalmas gimibe jártam. Most már 23 vagyok és a Wakandai Egyetemen tanulok.
Hajolok hozzá kicsit közelebb, bizalmasan megsúgva, mintha ez is akkora titok lenne mint X sulisnak lenni.







_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Re: Knockin' on Xaviers door

Kitty Pryde Szer. Feb. 21, 2024 2:03 pm
• doing good for good reasons •






David & Kitty

Knocking on Xavier's Door

©️️️️️️️

Amikor beleszólt a vendégük a kaputelefonba, és azt állította, hogy túlkoros lenne a jelentkezéshez, el kellett nevetnie magát.
– Én a helyedben nem aggódnék ilyesmi miatt. Valóban nagyon hangzatos és jól csengő így ez a név, de az intézmény neve nem kizáró tényező.
És ahogy az illető tovább bókolt a fiatalságával, kénytelen volt zavartan elmosolyogni.
– Semmi ilyesmiről nincs szó, a képességemnek még csak köze sincs hozzá. – somolyogta – Huszonhat esztendős leszek januárban.  
A kérdésre, hogy megvizsgálja-e, láthatóan mély gondolkodóba esik.
– Szó se róla. Nem kifejezetten a kompetenciám az ilyesmi, meg egyébként is az ilyesmi felmérése errefelé leginkább mindenki számára egyedi. Valakit, aki elemi erővel bír, nem hasonlíthatok egy technopatához. És én sem kelhetnék versenyre egyetlen telepatával sem. De annyit megtehetek, hogy körbevezetlek a birtokon, hátha addig előkerül a Professzor, vagy ha ő nem is, legalább Ciklon.
És amíg mindezt elmagyaráztam, le is értem a megfigyelő helyiségből a kerten át a kapuhoz. A végre közvetlen bemutatkozástól szélesebb mosolyra húzódtak az ajkaim. Kezet ráztam vele.
– Kitty Pryde, üdv végre személyesen is.
Meghagyja neki az első sokkot rendesen kiheverni, elnézőn mosolyog csak hátra a válla felett, ahogy a fiatal férfi megtapogatja a nagykaput, mintha maga se hinné el, ami az imént történt. Most már büszke rá, hogy ilyen és ehhez hasonló reakciót tud kicsalni emberekből, bár sejtette, hogy David is tartogat még egy-két meglepetést.  
A humortól hirtelen remek kedve támadt.
– Miért, mit gondoltál? Még szép, hogy ez az adottságom. Amennyire tudom és próbáltam, minden evilági anyaggal és matériával működik. Nem mondom, volt már dolgom egy-két földönkívüli szubsztanciával, ami áthatolhatatlannak bizonyult, de összességében megbízható képesség, lehet rá számítani.
Ha David is kicsodálkozta magát a kapunál, tovább vezeti magukat a főépület felé, útközben pedig rálátásuk nyílik jónéhány hektárnyi zöld területre.
– Ez az intézet saját birtoka. Amolyan rekreációs, szabadidős terület, ahol lehetőségünk nyílik szabad levegőn is tenni azt, amit az épületen belül. Lehet sportolni, valamivel hátrébb van úszómedence is, és ha valakinek nem volt elég a gyakorlótér, van egy kinti berendezésünk is, ami átmozgatja a diákokat rendesen. Ha bármikor kérdésed támad közben, csak szólj.
Eztán elvezette a fiút a főbejárat felé, ahol tán nagy csalódására azzal kellett szembesülnie, hogy az csak a megfelelő ujjlenyomat felismerésével nyílik ki.
Impozáns előtérbe érkeztek indokolatlanul nagy belmagassággal, faragott márványlépcsővel, és megannyi ajtóval.
– Azt hiszem, kezdem az idegenvezetést az intézet hagyományosabb helyiségeivel. Erre. – intett maga után, és míg a tantermek és a könyvtár felé haladtak, hangot adott kíváncsiságának.
– Mondd csak, David, hány éves vagy?  

Despacito || Szószám: 401 szó

_________________





I don't have any gifts, just a curse.


David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Knockin' on Xaviers door

David H. Xavier Vas. Jan. 07, 2024 11:00 am
• doing bad for bad reasons •



Knockin' on Xaviers door

First step forward
--Zene --  feat.  @"Kitty Pride"




Nem hiába a naiv, kedves lányok a kedvenceim, ajkam máris menyerő mosolyra rándul, amikor hangjából ítélve először megpillant, valami belső kamerán. Bezzeg az a fasz nem ismerne fel, csak egyszerű diák alapanyag lennék egy túltelítődött, beteg masszában.
Milyen lehet ennyi különcnek egy rakáson? Mindenki X papája, mint egy kövér télapó az ölébe ülteti őket, aztán este kapnak egy bögre kakaót?
Bár a lány hangja is felettébb fiatalnak tűnik, így igazán feleslegesnek tartom ezt a diszkriminációt.
Azért kicsit szemtelenül próbálok mosolyogni a kamerába, vegyen csak nagy totálban.
-Úgy tudom az iskola címében is benne van “tehetséges fiataloknak” sőt én már talán túlkoros is vagyok tanulónak, főleg hogy a harmadévet taposom egy Egyetemen.
Fél pillanatig várok, aztán meglepetten pislogok a kamerába.
-Nem mintha te öreg lennél. Vagy a képességed tart fiatalon?
Lehet valami száz éves nénivel beszélek, erre ráerősít, hogy néhány lézengő diákot fegyelmez, miközben hozzám igyekszik. Ilyen fiatalon csak nem lehet tanárnéni. Vajon mondták már neki, hogy teljesen úgy hangzott? Vonásaim gyorsan enyhe érdeklődőbe rendezem és engedelmesen bólogatni kezdek erre a biztatásnak szánt monológra. Mondhatjuk, hogy Jack képességét elnyomom, avagy az összes többi személyiségemét a hülye erejükkel, csak Karami olyan erős, hogy kikandikáljon a fejfájós rések között.
Kiböfögök erre gyorsan egy “értem”-et.
-Na és mi lesz? Meg fogtok vizsgálni? Személyesen a professzor úr?
Igyekszem visszafogni hangomból a csöpögő iróniát, elég ha nagymenő focikapitánynak tűnök valami harmadrangú ligában. Éljenek a klisék!
Úgy tűnik valamilyen formában találkozni fogok Vele, mert a döntést máris hárítja, hát ajkamra harapok és a földre bámulok, még ujjaim is ökölbe szorulnak, ne remegjek az idegességtől. Módszeresen kell kitervelnem az egészet, fokozatosan beszivárogni, rájönni a titkaikra, hogy tönkretehessem őket.
Nagy levegő, majd ráfogom, marhára izgulok az egész meghallgatásditól. Jacket közben próbálom annyira kontroll alá vonni, hogy személyisége se kandiláljon ki és majd csak az erejét haszáljam. Idióta, elárulna. Vele könnyebb, mert elfogadott főnöknek, csak idegen gondolatai zsongnak fejemben idegesítően. Most is fáj.
Kisvártatva felbukkan, úgyhogy élőben is meg tudok ereszteni felé egy kissé rosszfiús, vagány vigyort, még kezem is kinyújtom felé. Esküszöm majdnem azt mondom, David Xavier, hogy vigye el az apokalipszis az öregem!
-Örvendek, David Haller, mint már mondtam. Köszönöm szépen.
Annyira beleélem magam, hogy észre sem veszem, ki se nyitotta a kaput, csak amikor már konkrétan átgyalogol rajta.
Éppen eltátom a szám, amikor kinyúl értem és áthúz a másik oldalra, gyorsan megfordulok megtapogatni szilárd-e a felület, amin átjöttünk.
-Azta! Szóval a képességed valójában nem az, hogy egy fiatal lány testébe zárt kétszáz éves könyvtáros néni vagy, hanem átmész? Bármin?
Torpanok meg mielőtt istenesen körülnéznék az apám teremtette mutáns paradicsomban.






_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Re: Knockin' on Xaviers door

Kitty Pryde Pént. Jan. 05, 2024 2:55 pm
• doing good for good reasons •






David & Kitty

Knocking on Xavier's Door

©️️️️️️️

Mi tagadás, elég mélyre ásta magát a komplexumban – arról nem is beszélve, hogy bőven van még a látható óriáson túl olyan terület is, ami sehogy sem látszik avatatlan szem számára. Ilyen föld alatti irányítószobából jött elő ő is, séta közben igyekezve beüzemelni, hogy a karján hordott kütyü odaadja neki a kapunál felszerelt kamera képét.
– Semmi akadálya! Néhány perc az egész, és ott vagyok––– működj már, te… ! – épp csak mutatóujját vezette a karórába, és ki belőle, máris kapott kameraképet. Na, csak azért… – Nahát, milyen fiatal vagy! Megkockáztatnám, hogy még nálam is fiatalabb. Egy pillanat…
Még valami apróságot állított az okosóráján, hogy ez a csatorna oda-vissza működjön, és amerre járt, a kamerarendszer közvetítsen a főbejáratnak, így végre a vendégük számára is felfedve az arcát.
– Üdv végre így is – integetett szerényen a hüvelykujjra adott válaszul. Majd gyorsan hozzátoldotta, mert eszébe jutott, hogy ezt még nem tette meg. – A nevem Kitty.
A kaputelefonnál kapott képből jól látható volt, ahogy a folyosókat rótta, míg értőn végighallgatta David bemutatkozását. Szóval telekinézis…
– Nektek nem órán lenne a helyetek? – intézte szigorúan valakikhez, akik elhaladtak mellette, majd folytatta. – Az, hogy milyen intenzitással jelentkezik vagy bír a képességed, nincs összefüggésben azzal, hogy milyen gyorsan vesszük fel veled a kapcsolatot. Annak viszont már sokkal inkább, hogy mennyire gyakran folyamodsz hozzá, elnyomod vagy esetleg leplezed-e. Semmiképp sincs köze ahhoz, hogy más esetleg jobb vagy erősebb nálad. – mosolyogta biztatón.
Bár tagadhatatlan tény volt, hogy a Professzornál erősebb telepatát nem ismert, de erről csak Jean jutott eszébe, így inkább gyorsan elhessegette a gondolatot.
– Van olyan diákunk, aki bejár, igen. Most így hirtelen nem látom akadályát, hogy így legyen, de ahogy Te is mondtad… Én csak tapasztalatból beszélek, a döntéshozatal nem az én kezemben van.
Gyanús kellett volna, hogy legyen neki, ahogy a vendége a Professzorról beszélt neki. Személyeskedőn. Sértetten. De nem volt az.
Kivilágosodott közben a kamerakép, fák lombkoronáját, napfényt lehetett látni a háta mögött, madárcsicsergést hallani, mely egyértelmű jele volt annak, hogy maga mögött hagyta földalatti és föld feletti területeket, és közeledett a főbejárat felé. Lassan az alakja is láthatóvá vált, onnantól pedig nem telt bele sok időbe, hogy a kovácsoltvas kapu mögé lépjen. Vett egy mély lélegzetet, és mindenféle megfontolás nélkül átlépte az akadályt, egyenesen amaz elé.
– Végre szemtől szemben. Semmi telefon, semmi kamera, csak mi, egymás közt. – mosolyogta.
Legalább egy fél fejjel alacsonyabb volt, mint a fiú, átkozta is magát, amiért ilyen picire nőtt.
– Szóval hogy egy szó, mint száz, a „procedúra” vége mindenképpen az lenne, hogy magával a Professzorral találkozol. De folytassuk ezt a beszélgetést odabent inkább.
Maga után intett, hogy amaz kövesse. És míg ő könnyedén átlépett a rácsokon, ez nem volt elmondható a vendégükről. Ahogy az sem, hogy ő ellenben kiválóan szórakozott.
– Csak vicceltem. Gyere. – visszanyúlt érte, és finoman áthúzta a rácsokon.

Despacito || Szószám: 455 szó

_________________





I don't have any gifts, just a curse.


David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Knockin' on Xaviers door

David H. Xavier Szomb. Dec. 23, 2023 7:19 pm
• doing bad for bad reasons •



Knockin' on Xaviers door

First step forward
--Zene --  feat.  @"Kitty Pride"




Próbálok úgy állni kapujuk előtt, mintha nem akarnám ráhányni a reggelim. Bár a mosoly baromi nagy túlzás lenne tőlem, ajkam széle csak megrándul, ahogy igyekszem, aztán hamar lankadok.
Procedúra, beszarás! Ezek komolyan felvételit csinálnak? A naagy X professzor személyesen választja üdvöskéit? Valami csaj szól bele és nem tűnik túl magabiztosnak, ki az isten lehet? Helyettes csak nem, annyira még apám se ostoba, hogy egy újoncot ültessen vezető pozícióba, hacsak ez nem a recepció.
-Szuper, akkor ünnepélyesen megragadnám az alkalmat így csinálni.
Mutatom hüvelykujjam, ha életre hívom harmadik, éppen nem elnyomott személyiségem a sokból még levitálok is nekik, csakhát Jack hajlamos elrontani a fontos küldetéseket. Kurvára rá kell lépnem az ő tyúkszemére is.
Úristen ez lesz a felvételi? Meséljek magamról? Anyám nevét nem kérdezik meg? Poén lenne Xavier arcába köpni, tudod, akit 23 éve egyszer megdugtál.
Köhintek, különben baszott rondát találnék mondani és igyekszem átgondolni ezt a kaputelefonon keresztül történő mélyinterjút.
-Képességem telekinézis. Motivációm fejleszteni, és hogy találtam magukra? Őszintén szólva nem kellett sok ész hozzá. Gondoltam, ha már személyesen nem tették tiszteletüket nálam mert csak a sokadik rangú telekinetikus lennék a sorban, házhoz jövök. Elszállásolni egyébként nem kell, elég, ha csak az óráikra bejárok, nem? Ha felvesznek, vagy ezt a nagy Charles Xavier dönti el?
Kicsit ironikus, érzem hangomon ahogy bizonyos jelzőket hangsúlyozok és ha a hang csinos tulajdonosa kinyitja kurvabiztos kapujukat személyesen is láthatja flegma pofázmányom.
Na most kéne Jack-el cserélni, mielőtt valami olyasmit mond, hogy tényleg idehányok. Tesztelni is fogják vajon az erőmet? Odavisznek az öreg pöcsfejhez, aki majd azt hiszi a Haller tök véletlen egyezés, nem az ő spermájából vagyok? Baromi kíváncsi vagyok hogy adják majd elő magukat a híres X-ek.





_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Re: Knockin' on Xaviers door

Kitty Pryde Szomb. Dec. 16, 2023 6:07 pm
• doing good for good reasons •






David & Kitty

Knocking on Xavier's Door

©️️️️️️️

Nem tudja, hogy keveredett ebbe a helyzetbe. Igazából csak egy átlagos napnak indult a mai is –lezuhanyzott, ahogy minden reggel, aztán készített magának egy könnyed zabkását friss eperrel és áfonyával, ahogy igazán szerette. A reggeliasztal mellett váltott néhány szót Logannel, aki már akkor indulóban és búcsúzóban volt. Nem látott bele semmi különösebbet, értelmét sem látta kérdezősködni, hiszen tudta, hogy Logan mindig visszatér a villába – ha pedig nem, a Professzor seperc alatt megtalálta. A hírek és a reggelije felett volt alkalma végiggondolni a napot: megígérte, hogy délután leveszi az újoncokat Ororo kezéről, hogy a nő is élvezhesse még a kinti napsütést, vagy meditáljon, vagy amivel a Szélboszorkány az idejét szokta tölteni – az újoncokra meg egyébként is ráfért, hogy egy kissé ráncba szedje őket. Ily módon szabad volt a délelőttje, de még így is rendelkezésére állt néhány opció, hogy azt mivel töltse el. Az egyik épp most sétált ki a konyhán keresztül a főbejáraton, Scott és Jean képében, akik küldetésre hivatkoztak, de Kitty-nek nagyon is úgy tűnt, hogy csak szórakozni akarnak egyet a városban. A másik lehetősége Vadóc volt, akivel ugyan kisimult a viszonyuk, és tűzbe mentek volna egymásért, amikor a helyzet úgy hozta, de ha a szabadidő eltöltéséről volt szó, nem sok közös nevezőt találni. Maradt hát a múlton és a Kurt-ön való lamentálás, vagy Mr. McCoy. Kérdés sem volt, mi mellett döntsön. Kitty szívesen töltötte Hank-kel az idejét, és még szívesebben értekezett vele a villán belüli életről, és azon kívül széles skálán bármiről – történelemről, költészetről, művészetről, irodalomról, és bármi másról. Kevés olyan dolog volt, amihez Kitty, vagy Hank, vagy egyikük sem tudott volna hozzászólni. Így volt ez most is, csodálatosan tartalmas, és nem mellesleg egy szempillantás alatt tovasuhant másfél órát töltött a Bestiával, aki buzgón rendezte a kertet a következő tavaszra, ő pedig boldogan segített neki ebben. Aztán legnagyobb bánatára Mr. McCoy is leköszönt, és a tény ugyan elszomorította, Vadóc tökéletes időzítéssel üzentetett, hogy szükség van rá az irányító szobában. A Professzor beletemetkezett a Cerebro-ba, neki meg vissza kellett vinnie egy könyvet a helyi könyvtárba. Kitty tudta, hogy ez nem igaz, de nem állt le vele vitatkozni.
Szóval így álltunk, az egyik oldalon egy félig üres villa, a másikon egy csapat fékezhetetlen fiatal mutáns, meg egy elmélyülten dolgozó Prof. Végülis, nem is volt ez olyan rossz. Úgyis gyakran panaszkodott, hogy alig van valami nyugis, csendes hely a villában, és az irányítóterem pont ilyen volt. Mindent kitalált – kávéval és az éppen olvasott  fantasztikus-történelmi trilógiájával befészkelte magát a forgós székbe. Alig csapta fel a könyvet ott, ahol utoljára abbahagyta, amikor látta – és hallotta – hogy valaki beletenyerelt a kapucsengőbe. Visszaprüszkölte a kávéját. Jó, persze, rajta vannak a térképen, nem titok, hogy itt vannak, de azért az sem épp gyakori, hogy a szó legszorosabb értelmében becsöngetnek, hogy helló, szabad-e jönni. Akkor fordult meg először a fejében, meg szó szerint a székében is, hogy ki és miért gondolta úgy, hogy jő ötlet őt ebbe a képletes és metaforikus székbe ültetni. Nem volt senki mögötte – hát hogyne, hisz mindenki szétszéledt. Vett egy mély levegőt, és egy gombot benyomva felelt a megkeresésre.
– Ha-halló! Üdvözlöm! Hát, igazából a jelentkezés maga egy hosszabb folyamat, ha úgy tetszik, procedúra, de végül is így is lehet csinálni… – vakarászta meg a tarkóját zavartan.
Látott néhány jelentkezést, köztük a sajátját, mióta X-men, de az általában feltételezte a Cerebro részvételét. Egy-két különleges esettől eltekintve. Önmagában ez gyanús kellett volna, hogy legyen neki, ugyanakkor azt is tudta, hogy a Professzor sosem küld el senkit anélkül, hogy meg ne hallgatná az illetőt. Végül ez volt az, ami meggyőzte. Bedugta a fülébe a kütyüt, amivel a kaputelefon csatornáját hallhatta, közben elindult a főbejárat felé.
– Meséljen kicsit magáról, kérem.

*Elnézést a pontatlanságért, nehéz dolgom van úgy szeretett karakterekről beszélni, hogy még meg sem érkeztek, csak várjuk őket Very Happy

Gawain || Szószám: 601 szó

_________________





I don't have any gifts, just a curse.


Knockin' on Xaviers door

David H. Xavier Hétf. Nov. 27, 2023 4:50 pm
• doing bad for bad reasons •



Knockin' on Xaviers door

First step forward
--Zene --  feat.  @"Kitty Pride"



Szeretném megölni az apám, módszeresen, hogy halála lassú legyen és kínos, talán nyilvános, kikopjon belőle az X, még kurva iskolája címere is leszakadjon.
Hát talán akkor ideje kézbe vennem a dolgokat, vagyis rám jellemző precizitással besétálni a Xavier intézet tehetséges fiataloknak nevű szarba, leküzdeni a hátamon végigfutó tömény undort és úgy tenni, mintha pusztán David Haller lennék, aki mellőzi nevéből a Xaviert.
Éppen ellenkezőleg, csak díszelegjen, menjen mindenki agyára, szennyezze a levegőt. Persze, tisztában vagyok vele, hogy mivel erős gyógyszereket szedek, azért, hogy meg tudjam őrizni ép elmém, visszanyomni légiónyi személyiségem és az ezekkel együtt járó tehetségeket, nem vagyok erősebb telepata, mint a “világ legerősebb telepatája”  hogy a guta ütné meg pofaszakállát, ha van neki, ha nincs.
Az esti xanaxot kihagytam, reggelire se vettem be semmit, vagyis annyira kihagytam, hogy még a farkam is felállhatna adott esetben, nemrég próbáltam és működött, felvettem a kedvenc pólóm hozzá, direkt ehhez a hétfői fasz kivan kifejezéshez a Monday nevezetűt.
Tehát elég erős telepata tudnék most lenni, elég erős ahhoz, hogy elzárjam elmém Xavier elől, de még ne kelljen segítségül hívnom Karamit és Jack-től is tudjak kölcsönözni egy kis mutáns képességet, amivel bekopogtathatok ennek a szarnak az ajtaján, ami nem sokban különbözik annak a villának az agyament lakóitól, akikkel valami szuicid indíttatásból összezártam magam.
Mert még jól jöhetnek (például mutáns, mágus, pók hadsereg Charles ellen)
Tehát "bekopogok", ártatlan arccal, titkolt tekintettel, hogy Hallerék nem szóltak Charlesnek a létezésemről, vagy ha igen az öreg nem csekkolt le facebookon. Mekkora mínusz már, ha a sperma, akitől vagy nem jelöl be!
Én, hétfő feliratú pólóban, a kikúrt csengőt nyomva úgy, hogy minden tehetségem latba vetem, hogy elzárjam az elmém előle és minden más potenciális telepata elől.
-Hahó, itt kell jelentkezni?
Kérdés persze, hogy ennyi koncentráció mellett elő tudom-e hívni Jacket úgy, hogy ne áruljon el, csak a képessége csillanjon és én se essek össze, ami komoly melómba kerül már most! Gyűlölöm a létezés minden pillanatát, mert konkrétan fáj.





_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Re: Knockin' on Xaviers door

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.