Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Winifred "Freddy" Wilson

Winifred Wilson Szomb. Okt. 28, 2023 8:36 am
• doing bad for good reasons •
WINIFRED GEMMA WILSON


ÁlnévKit, Klepto
BecenévFreddy, Winnie, Gem
Szül. idő2001. 07. 05.
Szül. helyWales, Cardiff
Foglalkozástolvaj és széf
Csoportantihős
PBRuby Stokes

FONTOS INFORMÁCIÓK
CSALÁD
Apu eredetileg Castor Winifred volt, most már csak Castor Wilson. A tanúvédelem hajlamos legyalulni a ritka vezetékneveket. Mondjuk a faterre ráfért a gyalulás. Az eredeti neve alatt gazfickókkal bratyizott, adósságokat halmozott fel, és sofőrt játszott rablásokhoz. Volt pár közös melónk, mielőtt Jan bácsikám tüsszögni kezdett a borstól, amit apu az orra alá tört, és bosszúból félholtra verte őt. Azóta vagyunk Wilsonok. Én azért a Winifredet is megőriztem.

Anyut Milanának hívják, Szerbiából lépett le, hogy új életet kezdjen. Legalábbis ez a hivatalos sztori. Ha engem kérdeztek, az öccse, Jan bácsi elől menekült.

Jan bácsi a Pink Pantherök főnöke, ami egy nemzetközi rablóbanda. Elég menők. Az már kevésbé menő, hogy a szerb maffiát is ő vezeti, és bedolgozgat náluk is rosszabb fiúknak. Amúgy állítólag mutáns, szerintem csak pszichopata. Nem vernek át ezzel az "érzelmektől való függetlenség, fejlett logikai képesség, az objektivitás és a racionalitás megőrzése" maszlaggal, amit Xavér profék az adatlapjára firkantottak.

Mindkét ősöm épp AWOL amúgy, hosszú sztori, de a lényeg, hogy a blip óta nem találom őket.

TULAJDONSÁGOK
Mindig gyanús, nem szépít-e az ember, de figyu, én tök őszinte leszek, oké? Bénán hazudok, szóval muszáj. Egyszer megpróbáltam elhitetni egy interjún, hogy van diplomám, és végül inkább elraktam a HR-est a szőnyeggel együtt.

Kezdjük is ezzel! Nem bírom a feszkót. Bepánikolok, és rám tör az iszkiri. Más ilyenkor húzza a nyúlcipőt, én valamiért zoknistúl zsebre vágom.
Állítólag kleptomániában szenvedek. Mondjuk szerintem pont én szenvedek a legkevésbé tőle. Sajna elblippeltem, mielőtt ezt megbeszélhettem volna a pszichológussal.
Könnyen zavarba jövök, főleg, ha szerepelni kell vagy tetszik valaki.
Sokszor zsigerből reagálok. Nem erősségem a tervezgetés és a megfontoltság.
Gyönyörű rendet tartok magam körül. A mélypontomon eltűnődtem rajta, hogy kukásnak állok, és elsuvasztom a világ összes szemetét meg mérgező hulladékát, amolyan szuper környezetvédőként. Aztán rájöttem, mennyire sok meg mennyire unalmas munka lenne.
Mértékkel szeretem az izgalmakat. Csak sajnos nehezen lövöm be a mértéket.

Külsőleg nincs rajtam semmi extra érdekesség. Átlagos magasság, átlagos alkat, barna haj, zöldes szemek. Kapóra jön a szürke-egér jelmez. Az én szakmámban jobb nem kitűnni.

ERŐSSÉGEK
x Lopás, rablás, dolgok eltüntetése
x Rendtartás
x Túlélési csomag zombi apokalipszishez
x Őszinteség  

KEDVENCEK
x Mate, a haverom, anyu és apu
x Képregények, filmek, animék
x Furi és/vagy undi lények
x Helyes, akrobatikus fiúk
x "Nagy bevásárlások"  

GYENGESÉGEK
x Szereplés és színészkedés
x Fizikai feladatok (harc, futás, mászás stb.)
x Hiányos ismeretek és műveltség
x Rosszul tűröm a feszkót

ELLENSÉGEK
x Jan bácsi és Xavér prof
x Étel allergiák: kagyló, rák, bizonyos halfélék, szőlő
x Napsütés (folyton leégek)
x Monoton feladatok, túl sok szabály és megkötés


KÉPESSÉG
Van egy ultra exkluzív zsebdimenzióm, korlátlan kapacitással, és még az idő sem telik benne, szóval szuperül tartósít. Általában tipi-tapi útján transzportálok át tárgyakat, illetve azok részeit (ugyanez élőlényekkel, bár ezt inkább nem reklámozom), viszont kiokoskodtam, hogy az egymással érintkező cuccokat együtt is lehet kezelni. Mielőtt leléceltem, az adatlapom szerint 30%-os hibalehetőséggel ment a dolog.
Random példa: ha zsinórt kötök egy öntapadós nyílra, és a mancsomban tartom a végét, akkor olyan 70% esélyem van ügyesen meglékelni az üveget, anélkül, hogy letapiznám. Ami fullosan cseng, csak hát azt jelenti, hogy az esetek kb. harmadában nem jön össze a mutatvány vagy olyasmit is elteleportálok, amit nem akartam. Tárolóeszközöknél pont fordítva van, ott jóval bonyisabb külön kezelni a tálat és a levest, mint együtt eltüntetni őket. Előrébb vagyok egy kanállal.

Eddig talán a kamion volt a legnagyobb zsákmányom, sofőrrel és szállítmánnyal együtt. A sofőrt nem akartam zsebre tenni, de ahogy már magyaráztam, bazi nehéz eltüntetni valamit, a tartalmát meg ott hagyni. A járgányok amúgy full okés célpontok, szerintem azért, mert ilyen jól körülhatárolható egészek. Egy beépített széf könnyebben kifog rajtam, hiába kisebb. Ha puszta szemmel nem tudom felmérni, akkor sanszos, hogy nem fogom eltalálni a méretét, és csak a felét kapom ki, vagy véletlenül megbontom a tartóoszlopot mögötte.

Arról is van papírom Xavér papa mutánsmegőrzőjéből, hogy nincs lehetőségem „szervesen összetartozó dolgokat precízen szétválasztani vagy alkotóelemeikre bontani”. Szóval nem fogom kioperálni senkiből a tumort, lehántani bárkiről a bőrt, szobákat lenyúlni házakból, vezetéket kirántani a falból, sőt, hülye vagyok a kütyükhöz, úgyhogy alkatrészeket sem szerelek ki kocsikból. Max leamputálok pár végtagot (esküszöm, véletlen volt, utána vissza akartam adni), kibontok egy-két falat (csak óvatosan, már omlott rám épület), és hagyok egy négyzetforma lyukat a motorháztető alatt (hiába magyarázzátok nekem, hogy vegyem ki a szivattyút, ha dunsztom sincs mi az).
Egyszóval minél bonyisabb a feladat és minél nehezebb felmérnem, pontosan mit, mettől-meddig akarok elbamfolni, annál valószínűbb, hogy elszúrom.

A kipakolás is megy. Ha vágom hova rakom le, akkor látótéren belül bármit, bárhol és bármikor ügyesen visszaidézek, full változatlan állapotban.
Csukott szemmel sajnos csak érzésre megy. Így ejtettem múltkor a lábujjamra egy hűtőt. És mivel Xavér munkatábora mindenre kitért, azt is elárulom, hogy távoli helyre, hiába látom videó felvételen, csak akkor rakhatok le csomagot, ha totál pontosan el tudom képzelni, hova a nyűgbe küldöm. Mivel a tájékozódási képességem és a földrajzi tudásom nulla, jobb, ha nem fűztök nagy reményeket a Freddy postához. Különben sem tanácsos ilyenekkel stresszelni. Nagy a káosz a zsebemben, és rosszul teljesítek nyomás alatt, ti meg gondolom, nem akartok a megrendelt poroltó helyett egy tartály benzint.


ÖNÉLETRAJZ
Szenvedélyes gyűjtő (2001 - 2013)
Már képességem aktiválódása előtt is elhivatottan építettem túlélő készleteimet, kavicsokkal, falevelekkel, szalvétával és matricával kezdtem, majd tovább léptem az óvodai játékokra és az iskolatársak cuccaira.

Kezdő tolvaj/rabló (2013 - 2015)
A zsebdimenzióm felfedezését követően először önállóan, majd csapatban dolgozva lovasítottam meg különböző tárgyakat. Referencia kérhető Jan bácsitól és édesapámtól. (Ha előbbihez fordulnak, kérem, ne említsék a tartózkodási helyemet, ha utóbbihoz, szóljanak, hol találták meg. Köszönöm!)

Tehetségprogramban mentorált (2015 - 2018)
Három évet töltöttem a Xavier Intézetben, ahol alaposan felmérték a képességeimet, és felkészítettek a legdurvább eshetőségekre.
Teljesítményemről Kurt Wagner tud részletes beszámolót nyújtani. (Ha elérik, kérem jelezzék felé, hogy várom a hívását. Köszönöm!)

Blippelt (2018 - 2023)
A nem-létezés öt évében meggyóntam bűneimet, és jobb emberként, tiszta lappal tértem vissza.

Bűnügyi asszisztens (2024)
Miután a Xavier Intézet vezetősége nem tartotta be az ígéretét, és nem csak, hogy nem vigyáztak a szüleimre, Kurt Wagnert is elhagyták, végső megoldásként nagybátyámhoz fordultam segítségért. Útjaink hamar elváltak, amikor eszembe jutott, mekkora tuskó.

Vibránium szállító/megőrző (2025)
Végkielégítésként nagy mennyiségű, lopott vibránium birtokában hagytam el korábbi munkáltatómat, ebből adódóan az elmúlt évet meneküléssel és bujkálással töltöttem, ami fejlesztette a megfigyelőképességem, az éberségem, az álcázásom és a gyorsaságom.

Bűvészsegéd (2025)
Több, mint fél évet dolgoztam Caleb Covington oldalán, aki korunk legmeghatározóbb bűvésze és előadóművésze. A kellékezésen kívül a műsorok lebonyolításában, illetve a speciális effektek megvalósításában is szerepet játszottam.


MOTIVÁCIÓS LEVÉL
Tisztelt Dr. Evil!

A mellékelt önéletrajzzal és alábbi motivációs levelemmel szeretnék jelentkezni a Brotherhoodhoz.

Xavér professzortól csupa rosszat hallottam a csapatról, és mivel utálom Xavér professzort, úgy gondolom, tökéletesen illenék ide. Engem sem kedvel a törvény, tehát örömmel tábort vernék Önöknél a határain kívül.

Első lopásomat csecsemőként hajtottam végre, pelenkámba rejtve nagymamám gyűrűjét.
Annyira elhivatott vagyok a hatékony és sikeres munkavégzés iránt, hogy amikor egyetlen egyszer lebuktattak volna, gyorsan létrehoztam egy saját zsebdimenziót a szajrénak, melyet azóta is kompetensen kezelek.
Remekül funkcionálok széfként, raktárként, eszközfelelősként.

Rengeteg tapasztalatom van a csapatmunka terén, olyan szervezetekkel működtem együtt, mint a Pink Panther nemzetközi rablóbanda, a szerb maffia, és Xavér papa professzor mutáns különítménye.

Teljesen önellátó vagyok, pusztán szüleim megtalálásához és nagybátyám elkerüléséhez szeretnék segítséget kérni. Cserébe készségesen felajánlom szolgálataimat, legyen szó konzerválásról, beszerzésről vagy akár értékmegőrzésről.

Bizakodva várom a válaszukat!

Köszönettel,
Winifred Gemma Wilson
Emme


_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

Percike a Nap Hősének tart

Re: Winifred "Freddy" Wilson

Percike Csüt. Nov. 02, 2023 2:33 pm
• doing everything in your service •
Kedves Alkotó!

Ha ezt a szöveget olvasod, örültünk a karakterednek, lapodnak, személyednek és minden X molekuládnak. El vagy fogadva! Először is üdv az őrültek világában, ne fogd vissza magad, írj rá bátran a régi motorosokra, vagy bárkire, aki szimpatikus.  

Foglalj avatart, univerzumot, vagyis nyilatkozz róla, hogy helyi 6969-os földi, vagy másvilágbéli, galaxisbéli utazó vagy-e, és engedd szabadjára grafomániád!  


https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.