Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


In the world of girls

Vas. Okt. 29, 2023 7:39 pm

Ha fura barátaid vannak, ne akarj normális lenni...
//Niel & Laze//

 
 
A konyhában pakolgatom a tányérokat és a poharakat. Nicky most ment el, miután így lassan, zárás előtt nem sokkal sikerült leülni és enni egy mandulakrémes tekercset. Ha nincs megint egy „jóakaró”, - tényleg nem értem, honnan tudják, hogy mivel kell megvesztegetniük - valószínűleg ma is csak néhány kávéra futotta volna az időnkből, bár ennek legfőbb oka egyértelműen nem a krónikus és az új lakótárs érkezése óta immár katasztrofális méreteket öltő alvásdeficittel sem kezelhető időhiány, hanem az én kiábrándítóan válogatós természetem. A kajára visszatérve Topy (megölne, ha tudná, hogy elárultam a legeslegtitkosabb nevét, mert mindenki Nicky Topsfield-ként ismeri) persze már kísérletet sem tett arra, hogy felesleges pénzkidobásként megtöltse bármivel is a ház aprócska hűtőjét, inkább betársult önként vállalt fagylalt és kávé-diétámba, előre bocsátva, hogy amennyiben gyomor- és/vagy agyvérzéssel kórházba szállítanák, vagy netán elhalálozna, mind a gyógykezelésének, mind a hamvasztásának költségeit én állom kizárólag. Ez utóbbi felvetésnek persze mindketten igen nagy jelentőséget tulajdonítunk, mivel közös megegyezéssel úgy döntöttünk, hogy – a közelmúlt eseményeit szem előtt tartva – nem akarunk teljes testi valónkban a földbe kerülni, inkább vállaljuk a halálunk utáni teljes elfeledtetést.
 
Ha már megfosztjuk e földdarab élőlényeit maradványainktól, ezt kompenzálandó, a Veloso-kávé maradéka kerül a ház mögötti komposztálóba, én pedig elöblítem a csészéket. Megkérdezem Dr. Who-t (aki tulajdonképpen inkább Dr. Where and When) arról, hogy van-e mára még valami teendőm, de a kétségtelenül brit akcentussal eladott dicséretére (ki programozza ezeket a cuccokat?) megkönnyebbült sóhajjal indulok az emeletre, hogy Darwin is részesüljön a napi dögönyözésben.
 
A néhány, vagyis nagyjából 30 percnyi macska lélek – és persze szőrápolásból azonban nem lesz semmi, mert a fentebb említett négylábú szupersebességgel és felháborodott nyávogással száguld le az emeletről és a nyitott ajtón át ~Franc, megint elfelejtettem becsukni!~ már ki is rohan a fák közé, én meg indulnék utána, amikor meghallom a fura sercegést. Szem összeszűkül, homlokráncok idő előtt megjelennek (ennyit a kellő hidratálásról esténként!) s amint a fura, ózonhoz hasonló illat is megcsapja az orrom, már rohanok is felfelé. ~Ó, hogy az a…!~
 
- Topy! Megöllek, ha ijesztgeted a macskát!


_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..
Lacey Harries
Hozzászólások száma : 50
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Mostanában leginkább magamon kívül
Munka/hobbi : Növényorvos, kert és önkéntes ideiglenes szállás-tulaj
Ki van a képen? : Chrissy Costanza
Lacey Harries
• doing good for good reasons •

Winifred Wilson and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Okt. 29, 2023 7:24 pm
Lacey, Niel & Laze
It is never too late to be what you might have been.
SZÓSZÁM: ∞ | ZENE: Came for War | CÉL: Föld-TRN454 |
Most úgy éreztem, hogy itt az ideje egy kevés időt Nielre szentelni, neki többször kell elmondani, hogy a közösség hasznos tagja és ha költözni akarna akkor azt gyorsan felejtse el, törölje ki az agyából, még a memóriájába se tartsa meg. De iszonyat nehéz úgy, ha azt hiszi magáról valami kolonc volna, pedig nem az. Nem voltam itthon amikor erről tett újabb nyilatkozatot, mármint, hogy ő akkor elcuccol, csak a végére értem ide. Most amúgy sem volt jobb dolgom, szóval úgy voltam vele, hogy meghallgatom őt, figyelek rá, megnézem ezeket a kapujait, ha már az első, amin át lettem löködve és a második, amit ő nyitott anno nem haltam bele, a többibe se fogok. Én a naiv!
De nem baj, érdekelt őszintén, hogy mennyit fejlődött és mire képes. Jó volt látni a fejlődését, ha nem is megtapasztalni. Az mindenesetre dicséretes, hogy most már azt számolom hány ilyen kaput tud megnyitni egy perc alatt! Szóval elismerésem a srácnak, hogy nem adta fel.
- Mekkora? Van olyan legendásan magas, mint amilyen a Zeusz-szobor volt? – nem felhergelni akartam őt, csak kíváncsi voltam, hogy tizenkét méter magas vagy sokkal emberközelibb, amivel szelfiezni is lehet és elküldeni a csoportba, hogy ők ezt nem látták – még – de én már igen.
- Áh mindent értek. Miből gondolod, hogy engem ez nem zavar? – tényleg nem zavart, mert én még nem éreztem át a többiek aggódalmát, nem tudtam a természetemből fakadóan, túl laza voltam, ha mellettem csapódna be egy csészealj akkor is nyugodt lennék, csak akkor kezdenék el futni ha valamilyen pusztító fegyvert fognak rám, mint a Támad a Marsban. Na jó, ennyire nem vagyok laza és nyugodt, nekem is vannak határaim.
- Jól van, menjünk be egybe? Egy Transformers világhoz mit szólsz? Remélem nem csak dísznek akartad nyitogatni őket és fitogtatni az erőd, mert azt nem nekem kell, hanem a lányoknak.– itt pedig nem mondtam ki senki nevét se névlegesen, remélve, hogy Niel nem Kaine, de ha mégis, akkor képzeletben már készültem egy újabb strigulás ötlettel, de ez már privát projekt lenne, Lilit nem tudom bevonni, Romyt sem, mert az előző róla szól és gyanút fogna, az újabban érkezettek pedig nem tudom mennyire tudnak titkot tartani, Kainet pedig meg sem próbálom kérdezni, hogy segít-e ebben a bugyutaságban, mert a végén még kiröhögne. Szóval amíg nem ismerem meg jobban a lányokat, addig egyedül strigulázok csak.
- Vagyis, én bemegyek ebbe a portálodba, remélem vissza tudsz hozni minket. Na csá, aki marad az a záptojás! – s, már léptem is be nagy bolondul az egyikbe vagy újba attól függően, hogy mit szeretett volna tenni, mindenesetre én nem maradtam. Ha már meg akarja mutatni nekem is mire képes akkor azt megnézem alaposabban is. Így léptem be az egyik ilyen portáljába és ugrottam ki a másik végén, ahol már nem ő volt, hanem valamiféle lakás. Nem baj, innen ki tudunk kerülni. Inkább egy lakásba kerüljünk, mint egy sivatagba.
 
JÁTÉKOSTÁRS: Niel és Lacey| MEGJEGYZÉS:  :flee:   

_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)
Laserian Harries
Hozzászólások száma : 309
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Sosehol
Munka/hobbi : egyetemista
Ki van a képen? : Rudy Pankow
Laserian Harries
• doing bad for good reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Okt. 29, 2023 7:23 pm
I.részLacey's girl world
In the world of girls Laze,Lacey,Niel

Baywille közelében van egy tök jó placc, ahová kievett a fene sötétedés után, méghozzá Laze társaságában.

Miután mégsem léptem le és tisztáztam a félreértést a lányokkal, megismertem Freddyt, Kopasz rám üvöltött, hogy rohadtul álljak le a drogokkal (nem szívok, lövök semmit, egyszerűen túlhajtom magam, hogy ne dilis alter világokból származó gonosz Niel öléseken agyaljak) úgy döntöttem ma nem megyek Strange agyára, hogy vegyük át mégegyszer az asztrálsíkot és ültessük végre át gyakorlatba.

Még enni is sikerült, háromnegyed hamburger ment belém, amikor közöltem a hagymás rész már Arrowé, nem mintha Lili a közelben lett volna.

Gondolom az én saram, hogy hébe-hóba bukkanok fel, akkor is egyenesen a szobámba nyitok portált, csak bedőlök az ágyba és legfeljebb mosdóba járok ki. Vannak a háznak olyan területei, amiket még fel sem fedeztem!

De ha már ilyen lustán töltöm a délutánt, eszek és próbálok szocializálódni, legalább azokkal a Baywille tagokkal, akiket ismerek, rávettem Lazet, jöjjön már ki velem hátra a placcra, ahol normális emberek (például ő) parkolni szoktak és számolja hány portált tudok megidézni egy perc alatt.

Egészen lazán öltöztem fel, skinny fekete farmer helyett most bővebb edző nadrágban jövök egy régebbi KISS feliratú pólóval, mert a stílusomtól csak gyakorlás címén nem akarok eltérni.

-Ha gondolod aztán a gyűjteményem is megmutathatom, mármint a zsebvilágosat, ahol még Strangeről is van szobor.

Varázskönyvem most okosóra képében pihen karomon, de amint megcsinálok egy perc alatt öt portált, zihálva előkapom.

-Na akkor érdekel? Thanos is van, csak a többieknek nem mertem mondani a blip miatt. Szóval berugdostam az ágy alá a kurvanagy végtelen köves kesztyűjét. Persze csak műanyagok, de érted a morális problémát?

Szédülök, mint állat, mert öt portál marhasok volt egy perc alatt, csak most már nem látszik annyira a fejemen, ha szenvedek, vagy össze akarok esni. Nagy ívben szarok az ilyen dolgokra, a kis, fekete, zöld, kék pamacsok idővel úgyis eltűnnek majd látóteremből.


 


Isley








_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •

Winifred Wilson and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.