Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Mirror stares back hard

Pént. Május 17, 2024 3:47 pm
Rogue & Bishop
   
Banner, a magányos zseni, aki egyedül küzd a belső szörnyetegével.
- Össze tudsz hozni nekem egy találkozót vele? Cserébe jövök eggyel.
Van pár tudományos kérdés az univerzumokkal, az időutazással és az erőmmel kapcsolatban, amiről meghallgatnám a tudós véleményét. Lehet, hogy pofátlan kérés, de Vadóc egész nyugodtan mondhat nemet. A hangsúlyból is érezheti, hogy most nem a parancsnok beszél belőlem. A bögre mögül nézek rá.
- Tudsz még részleteket erről? Tudomásom szerint több szervezet is foglalkozik ilyesmivel. A Hydra és a velük dolgozó orosz maffia, akikre már rég vadászok. Meg egy még feltáratlan, kibernetikában utazó csoport.
Ha Anna Marie ezek nyomára bukkant, tenni kell valamit ellenük. Értem, hogy őt LeBeau érdekli, de attól még fontos lehet, amit talált.
A homályos utalásokból megint csak azt látom, hogy Gambit a lehető legsimlisebb alak. Nem ő állt a támadás mögött, de nem is maradt ki belőle.
- A felköltözöttek vezetője mondta, hogy történt egy ilyen eset. Egy távoli, különálló csoportjukat támadták meg és csak egy lány élte túl, de neki is törlődtek az emlékei. Érdekes, hogy Gambit pedig elrejtette az emlékek egy részét...
Dolgozhatott olyanokkal, akiknek van ehhez ereje vagy technológiája. Kortyolok egyet a teából és sóhajtok.
- Akik a morlockokat fenyegették, azokat én is meg akarom találni, mert valószínűleg nem álltak le, csak lapulnak. Ha hallok valamit LeBeau-ról, szólok, de ugyanezt tőled is elvárom. Tudhat valamit a mutánsokat fenyegető erőkről és közös ügyünk, hogy azok ellen felkészüljünk! - jelentem ki határozottan, majd lassan megkavarom az italt még egyszer.
- Ha már itt tartunk...nem hallottál véletlenül durva harci robotokról, amik gyanúsan fejlett technológiát használnak? Olyat, ami még nem is létezhetne.
Muszáj a Bástya nyomára bukkannom és azt is meg kell találnom, amelyik Shard után érkezett. Vadóccal személyesebb témákról is szeretnék még beszélni, de nálam mindig a feladat az első. Néha az utolsó is, de ma kivételt teszek.

   


   

   

   
   

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Time is passing us by. What a beautiful moment.
If we took it away, we could use it on some other day.
THE EQUALIZER
Lucas Bishop
Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Xavier Intézet
Munka/hobbi : ⠀⠀⢻⣿⣿⣧⡀⢀⣼⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣷⣾⣿⣿⠏⠀⠀⣀⣀⠀⠀⣀⣀⢀⣀⣀⣀⣀⡀⣀⡀⠀⣀⣀ ⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⢣⣤⢀⣼⣿⣿⢠⣾⣿⣿⢸⣿⣋⣉⣉⡁⣿⣿⣆⣿⣿ ⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣯⣡⣾⡿⢻⣿⣿⠟⣿⣿⢸⣿⣛⣛⣛⡃⣿⡿⢿⣿⣿ ⠀⠀⢀⣼⣿⣿⠟⠻⣿⣿⣿⡟⠁⠘⠛⠋⠀⠛⠛⠘⠛⠛⠛⠛⠃⠛⠃⠀⠙⠛ ⠀⢠⣾⣿⣿⠏⠀⠀⠙⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣠⣿⣿⡿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Ki van a képen? : Aldis Hodge
Lucas Bishop
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szer. Május 15, 2024 10:02 am
Painful mess
People say it’s crazy What’s the loss to me, curse at me brutally, you'll lose to me
Szeretek zavarba hozni embereket, de a poén az egészbe, hogy saját zavarom szoktam legfőképpen poénkodással leplezni. Távol voltam, és még kezelnem kell az új dolgokat.

- Természetesen, örülök, hogy nem makacskodtak tovább, és elfogadták a segítséget. - régen is próbálkoztunk ilyennel, hogy befogadjuk őket, de ők jobban érezték magukat a föld alatt. Kicsit megértem őket, de itt mégis biztonságosabb, megvédjük egymást, és azért kulturáltabb körülmények között élhetnek. Ahogy mindenkinek kéne, és joga van hozzá.
- Mr. Banner eléggé különc, szóval mondtam is neki szívesen látjuk itt. Eléggé elzárkózott az emberek, és a külvilág elől, nekem leginkább magányosnak tűnt. De esze valóban a helyén van, és a kíváncsisága is. Azonnal analizálni akart. - mosolyodtam el, de nem adtam meg neki a válaszokat, nem voltam olyan állapotban. - Nagyon eszes, azért vicces lenne, és kíváncsi lennék egy konzultációra közte és a professzor között. - semmit nem értenénk a beszélgetésből, de kíváncsi lennék, hogy mennyire menne köztük az összhang, esetleges farokméregetés.
Kicsit elgondolkodom azon, hogy honnan kéne tudnom. Nem tudom, ezt se tudnám megmondani.
- Inkább kijavítom magam: rossz megérzésem van az egésszel. A házban találtunk egy titkos labort. Ráadásul ember méretű ketreccel- rázom a fejem. - Első körbe úgy tűnik, hogy emberi kísérletetek folytak ott. Lefotóztam, és elmentettem a koordinátákat, Professzornak is jelentést teszek róla. Arról viszont fogalmam sincs, hogy Remy mit keresett ott, attól félek csúnyán belenyúlt valamibe. - és idegesít, hogy nem engedi, hogy segítsünk rajta. Bár azt is kinézem, hogy ezzel is minket akar védeni... de ha ismer tudja, hogy ez nem lesz olyan könnyű. Tudom szakítottunk, vagyis ellöktem, meggondolatlanul, de akkor is az ő dolga úgy érzem az én dolgom is.
- Régen történt. Az érintés alatt véletlenül betekintést nyertem a tudatában, de azt hittem ezt elárulták neked a többiek. Remy fiatalabb volt, és nem volt az X-ek között. Valaki még ott volt, de homályos volt az arca, mintha igyekezett volna elnyomni... éreztem a fájdalmát, és a megbánást. De nem ő intézte, és nem ő támadott, ahányszor igyekeztem vissza emlékezni arra a gyors, és olykor homályos emlékfoszlányokba. Annyit tudok hogy köze volt hozzá. - ennél többet nem tudok, pont ezért keresem Remy-t, hogy ezt megmagyarázza, amit én nem hagytam akkor neki.



_________________
Rogue - Vadóc
Anna Marie
Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás ideje : 2024. Mar. 30.
Munka/hobbi : X-Men
Ki van a képen? : Alycia Debnam-Carey
Keresem :
Remy LeBeau - Gambit
Jean Grey, Scott Summer, Ororo Munroe, és a többieket

Anna Marie
• doing good for good reasons •

Lucas Bishop a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Május 11, 2024 3:13 am
Rogue & Bishop
   Legalább a rendfokozatomat pontosan tudja. Vitatkozni tényleg nem fogunk. A tejesteán sem. Elfogadóan bólogatok és vetek egy pillantást Vadóc kezére. Ritkán látni. Itt tényleg nem fenyegeti veszély. Nem vagyok érintős típus és azt sem kedvelem, ha valaki engem próbál ölelgetni vagy a vállamra tenni a kezét. Szóval Anna Marie-nak nem kell tartania váratlan érintkezéstől.
- Ha engem ismersz, őt is ismered - viszonzom a vigyort egy mosollyal, ami leginkább Shard gondolatának szól.
Nagy öröm nekem, hogy még ha variáns formájában is, megint itt van a húgom. Nehéz neki itt, de együtt mindenen átmegyünk.
- Ezt nem várjuk el. Az ő külsejükkel veszélyes lenne kint élni. Joguk van a biztonságos élethez és nem várunk érte fizetséget.
Ebben az első pillanattól egyetértett velem a Professzor.
A szemforgatást követő mosolyt figyelem és félig elhúzott szájjal értékelem a poént.
- Folyamatosan jönnek újak és távozók is mindig akadnak - emelem ki komolyan.
Néhány ex-X már a látókörömbe került.
- Ezek szerint neked is volt szerencséd beszélni a tudóssal? Milyen benyomást tett rád? - firtatom csillogó érdeklődéssel a szememben.
Óriási koponya és amikor a Hulk formáját tudja uralni, akkor a legjobb élő erő. Olyan figura, akire szükség van. Őt is legendák övezték az én időmre, ezért vagyok kíváncsi az igazi, jelenkori Bannerre. Emellett Vadóc feszültségét is oldani akarom. Figyelek az ilyen jelekre, mint az ökölbe szoruló kéz. Jobb a bajt megelőzni, mint utólag orvosolni.
Figyelmesen hallgatom, amiket Anna Marie megoszt velem. Egészen feltárulkozik. Ez nekem azt mondja, hogy megijedt. Kétségbe esett. Az arcomon láthatja az együttérzést.
- Mire alapozod azt, hogy tudnod kellene, mi történik? Van még bármi más információ vagy részlet, amit tudsz?- kérdezem, miközben beleiszom a teába, ami már kezd hűlni.
Nem csak rajtaütéseket végeztünk a seregben, hanem nyomozómunkát is. Tudok ilyenben segíteni.
LeBeau tolvaj életformáját nem kommentálom. Ha Vadóc azt látta a fejében, hogy befejezte, akkor befejzte. Azóta viszont újrakezdhette. A morlockok elleni támadás hallatán viszont megfeszülnek az arcizmaim. Én vagyok a Védelmező számukra, szívemen viselem az ügyüket. Tudnom kell, miről van szó.
- Mit értesz morlockok elleni támadáson?
Ha nem múltbeli eseményről van szó, hanem előkészületben van egy támadás, azt meg kell állítanom. És akkor már én is keresni fogom Gambitet...

   


   

   

   
   

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Time is passing us by. What a beautiful moment.
If we took it away, we could use it on some other day.
THE EQUALIZER
Lucas Bishop
Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Xavier Intézet
Munka/hobbi : ⠀⠀⢻⣿⣿⣧⡀⢀⣼⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣷⣾⣿⣿⠏⠀⠀⣀⣀⠀⠀⣀⣀⢀⣀⣀⣀⣀⡀⣀⡀⠀⣀⣀ ⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⢣⣤⢀⣼⣿⣿⢠⣾⣿⣿⢸⣿⣋⣉⣉⡁⣿⣿⣆⣿⣿ ⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣯⣡⣾⡿⢻⣿⣿⠟⣿⣿⢸⣿⣛⣛⣛⡃⣿⡿⢿⣿⣿ ⠀⠀⢀⣼⣿⣿⠟⠻⣿⣿⣿⡟⠁⠘⠛⠋⠀⠛⠛⠘⠛⠛⠛⠛⠃⠛⠃⠀⠙⠛ ⠀⢠⣾⣿⣿⠏⠀⠀⠙⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣠⣿⣿⡿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Ki van a képen? : Aldis Hodge
Lucas Bishop
• doing bad for good reasons •

Anna Marie a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Pént. Május 10, 2024 5:52 pm
Painful mess
People say it’s crazy What’s the loss to me, curse at me brutally, you'll lose to me
Mosolygok rá, kedvesen, és nem tenyérbemászóan.
- Csigavér őrnagy, senki nem óhajt veled vitatkozni. - kacsintok rá. Gondoltam ezzel felfogom idegesíteni, de na, rég láttam, és leakartam tesztelni, hogy valamit fejlődött e a humorérzéke. Hát nem.

- Fúj, tej a teába? - látványosan kirázz a hideg. - Ízlések és pofonok, de leginkább pofonok, ha engem kérdezel. - lehúzom a kesztyűimet, itt nem kell félnem tőle, hogy kettesben vagyunk, bármi olyan szitu alakulna ki, hogy vigyáznom kéne. Amúgy is már profiként megy az érintések elkerülése. De a kávéfőzés, így sokkal egyszerűbb.
Örülök, hogy nyugis volt itt minden, és jó sok minden történt. Kicsit lelkiismeret furdalásom van, amiért sokáig távol voltam, de ez nálunk a "régiekkel" elég gyakori. Sok a kiküldetés, vagy már igencsak rászoktunk arra is, hogy vakációra megyünk, amit mondjuk ki, soha nem vakáció.
- Rendben, nagyon kíváncsi vagyok Bishop női megfelelőjére. - vigyorgok. - A lényeg, hogy tegyenek azért valamiért, amiért itt lehetnek. - vonom meg a vállam, miközben hallom, ahogy lefő a kávé, szinte beleremegek.
- Most már szakácsunk is van?  Hűha, mi történt ebbe a pár hónapba? A professzor már bárkit beenged? - forgatom a szemeim, de azért látszik a játékosan megbúvó mosoly, hogy viccelek. De amúgy , komolyan kicsit fura, hogy ennyien jöttek hirtelen.
Majd úgy döntök, hogy Felteszem Bishopnak a fejemben motoszkáló kérdéseket, hisz végül is ő is lehet tud segíteni nekem.
- Inkább Bruce került oda, ahol épp Remy volt. - sóhajtok. - Volt is egy kis incidens, Bruce épp hogy nem változott át, nagy és dühös zöld szörnnyé. Nagy balhét így megúsztam, de elcsúsztam róla... - összeszorul egy pillanatra az öklöm, de dühömet inkább a kávén vezetem le, hogy minél dühösebben megigyam.
- Valószínűnek tartom Nate csupán egy álnév. Se vezetéknév, se semmi ami beazonosíthatná. Őszintén szólva egészen nyugtalanító érzéseim vannak, mintha tudnom kéne mi történik, és még sem tudom... rossz előérzetem van, és nem hiszem, hogy piti tolvajlásról lenne szó. Tudjátok jó, hogy Rem már rég felhagyott azzal, már nem szerette azt az életét. Szerintem bőven... bőven behozta. De ... láttam , mikor megérintettem.... Professzor gondolom elmondta. Azt láttam, hogy a morlockok elleni támadásban segített... Nem függhet össze az ügy?  - tudom, hogy valahol ott a válasz, de egyszerűen nem akar előjönni. Utálom, hogy elcsesztem, utálom, hogy nem adtam esélyt Remynek, és elkergettem. Egyszerűen.. csak szeretnék egy esélyt kapni tőle, hogy megmagyarázza, hogy... tisztázzuk. Ráadásul üldözik, hát segítséget se akar kérni??



_________________
Rogue - Vadóc
Anna Marie
Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás ideje : 2024. Mar. 30.
Munka/hobbi : X-Men
Ki van a képen? : Alycia Debnam-Carey
Keresem :
Remy LeBeau - Gambit
Jean Grey, Scott Summer, Ororo Munroe, és a többieket

Anna Marie
• doing good for good reasons •

Lucas Bishop a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szomb. Május 04, 2024 7:29 pm
Rogue & Bishop
   
- Nálam ez életforma és nem nyitok róla vitát - szögezem le nyugodt hangnemben.
Annyiszor hallottam már, hogy lazíthatnék néha. Immunis vagyok erre és noha untat kicsit, hogy Anna Marie is ezzel jön, nem megyek bele mély indoklásba. Nem túl vidám téma és ha már visszaérkezett, oldódjon fel inkább. A diákjaink segítenek is azzal, hogy örömmel üdvözlik.
- Én a seregben szoktam rá a fekete teára. Volt ott egy igazi angol úriember, aki minden nap itta. Tejjel. Úgy kóstoltad már?
Laytonham egyéniség volt, teljesen kilógott közülünk. Élő példája annak, hogy kölcsönös elfogadással nagyon is jól megy az együttműködés.
Miközben a vízforraló teszi a dolgát, elmesélem Vadócnak a legutóbbi eseményeket.
- Itt mindig zajlik az élet, de többnyire nyugisan.
Még mindig a saját időmhöz viszonyítom és ahhoz képest még a Hydra tevékenysége is egy könnyű uzsonna. Épp ezért kell komolyan venni, mert minden elromolhat, ha hagyjuk a világot ugyanarra az útra térni, amilyet az enyém járt.
- Garantált, hogy összefutsz velük. Shardnak meg majd bemutatlak.
Fogalmam sincs, hogy jól ki fognak-e jönni. Mindketten tartózkodók, csípős a humoruk és ebből jó kapcsolat is születhet. Meg egymásra fújás is. Rájuk fogom bízni.
- Ő és a két testvére nem igazán nyitnak mások felé, viszont ha fizikai munkára van szükség, lehet rájuk számítani.
Mióta Tüske a lelkükre beszélt. A morlockokkal türelmesek vagyunk. A csatornaélet után felüdülés nekik, hogy nem kell küzdeni a napi betevő falatért, a tisztaságért, a jó levegőért. Néha túlzásba esnek, főleg a macskák, de tudom őket fegyelmezni és egyre többször ők maguk kapnak észbe.
- A két macskakinézetű egy fokkal társaságibb. Meg van a néma kukta, ő a társain kívül csak a főszakácsunkat bírja. Szerintem még őt se ismered. Asgardi egy másik univerzumból.
Később jött, mint Shard, úgyhogy Vadócnak új lehet.
A teafilter már ázik, kellemes teagőzzel keverve a kávé illatát. Nyitom a hűtőt a tej miatt, mikor hallom a bizonytalan kezdést. Ezek néha megmosolyogtatnak. Kivárom. Bólintok Vadócnak, hogy mondja csak, közben töltöm a tejet a bögrébe.
Igaz a szóbeszéd. LeBeau mindig úton van és Anna Marie-nak fontos. Az életem eseményei miatt van egy véleményem, vagy gyanúm, de ezt majd az illetékessel beszélem meg. Ha előkerül.
- Hogy került Bruce Banner elé?
Az első gondolatom, hogy ellopott valamit a tudóstól, de ezt nem mondom ki.
Én is megkeverem az italt. Még várok, amíg a filter rendesen kiázik. Addig leülök a bögrével az asztal másik feléhez és egyenes tartással hallgatom a lányt.
A név hallatán elgondolkodom és az államat vakarom. Legfőképp a másik univerzumból érkező látomások egyik szereplője jut eszembe. Nate szinte istenszerű képességekkel megáldott fiú, akit egy laborban "tenyésztett" ki egy tudós, akinek ugyanez a keresztneve. A képességei egy kicsit hasonlítanak Kábelére, akiről nagyon keveset lehet tudni, de szintén erre a névre hallgatott. Ez két másik világ, de a szálak össze szoktak futni és fontos lehet, amit tudok. Szigorúan nézek a lányra.
- Hogy ezen a világon kicsoda Nate, LeBeau üldözője, arról nincs információm. Az én időmben voltak feljegyzések egy ilyen nevű időutazóról, de ezek homályosak. Felmerül viszont néhány kérdés. Biztos vagy benne, hogy nem jogos okból üldözi LeBeau-t? És tuti, hogy te bele akarsz keveredni ebbe?
Gambitnek sok üldözője lehet, mert sok embert vert át vagy lopott tőlük. Minket is itt hagyott. Vadóc viszont még mindig az X-ek közé tartozik. Fontosnak tartom, hogy biztonságban legyen, ahogy mindenki más is ezen a helyen. Erre esküdtem fel.

   


   

   

   
   

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Time is passing us by. What a beautiful moment.
If we took it away, we could use it on some other day.
THE EQUALIZER
Lucas Bishop
Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Xavier Intézet
Munka/hobbi : ⠀⠀⢻⣿⣿⣧⡀⢀⣼⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣷⣾⣿⣿⠏⠀⠀⣀⣀⠀⠀⣀⣀⢀⣀⣀⣀⣀⡀⣀⡀⠀⣀⣀ ⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⢣⣤⢀⣼⣿⣿⢠⣾⣿⣿⢸⣿⣋⣉⣉⡁⣿⣿⣆⣿⣿ ⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣯⣡⣾⡿⢻⣿⣿⠟⣿⣿⢸⣿⣛⣛⣛⡃⣿⡿⢿⣿⣿ ⠀⠀⢀⣼⣿⣿⠟⠻⣿⣿⣿⡟⠁⠘⠛⠋⠀⠛⠛⠘⠛⠛⠛⠛⠃⠛⠃⠀⠙⠛ ⠀⢠⣾⣿⣿⠏⠀⠀⠙⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣠⣿⣿⡿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Ki van a képen? : Aldis Hodge
Lucas Bishop
• doing bad for good reasons •

Anna Marie a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Hétf. Ápr. 29, 2024 5:51 pm
Painful mess
People say it’s crazy What’s the loss to me, curse at me brutally, you'll lose to me
Nem vagyok igazán vidám, de a gyerekeket nem akarom letörni, mikor rám néznek, így igyekszem egy enyhén szólva is erőltetett jókedvet magamra ölteni. Bár  igyekszem magam azzal nyugtatni, hogy legalább életben van. Ez már biztos, de nem tudom biztosan kitől is menekül.
Közbe rá is jövök, hogy nem is olyan nagy baj, hogy Lucassal futottam össze. Sőt, legalább ő válaszol a kérdéseimre, ha tudja őket.
- Persze, hogy bírom, téged is bírlak. Csak néha tudod srácok... lazíthatnátok. De örülök, hogy itt vagy és őrzöd a rendet. - mosolyodom el, majd elindulunk a konyha felé. Csak reménykedem egyenlőre nem akar senki leszólítani, egyenlőre szeretném megemészteni a dolgokat, és meg tudni ezt-azt Bishoptól, mielőtt vissza szocializálódnék.
- Hm, teát is szeretem, néha megiszom. - vonom meg a vállam. - De a kávé...na az az igazi. Fel tudja dobni a napot. - így lelkesen neki is állok az elkészítésének. Nagyon vágyom a koffeinre..
Végig hallgatom a beszámolóját, csak bólintok.
- Szóval Kurt vissza jött, a drága öcskös. Majd fel keresem. - ha csak nem futunk össze, bár az biztos lesz mit megbeszélnünk.
- Ő hűha, akkor zajlik itt az élet. Ezekre a manókra kíváncsi leszek, ahogy a fiatalabb higanyra is. Illetve a húgoddal is, még nem volt hozzá szerencsém, csak a professzortól hallottam róla.- vigyorodom el, majd megvárjuk amíg a diák elvonul, cseppet sem zavartatva magát. Csak rázom a fejem, nem rég még én voltam az idegesítő diák. Bő infókat nem kaptam Xaviertől, mással voltam elfoglalva, így részletesen viszont senkiről nem tudok.
- Oh szóval tőlük van. - bólintok. - Helyes, valószínűleg idő kell nekik, de belejönnek. Jól kijönnek a többi diákkal? - eléggé elszigetelve éltek, félve az emberektől. Bár itt nem emberek élnek, még is sokkal szabadabbak, mint ahogy ők éltek, más lehet a világnézetük.
- Figyelj, én... na jó, öhm... - megkavargatom vagy huszadszorra a kávét. Már tuti elolvadt a két cukor. - Gambitot kerestem, megakartam vele beszélni a dolgot, kissé úgy érzem elhamarkodottan haragudtam meg, és nem hallgattuk végig... de mindig kicsúszik a kezemből. Viszont a legutolsó alkalommal Bruce Bannerel akadt össze... neki azt mondtam vagyis feltételezte valami Nate küldte... valami Nate az, aki üldözi szintén, és kezdem úgy érezni Ő az akitől valójában menekül, és már nem akar tőlünk segítséget kérni. - ebbe úgy kezdtem bele, hogy alaposan körbe néztem, és a gyerek az ajtót is becsukta maga után, azaz Púp. - Te tudsz, vagy ismerős neked ez a név? Aki esetleg üldözhet is mutánst? Arra is gondoltam csak valami becenév...



_________________
Rogue - Vadóc
Anna Marie
Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás ideje : 2024. Mar. 30.
Munka/hobbi : X-Men
Ki van a képen? : Alycia Debnam-Carey
Keresem :
Remy LeBeau - Gambit
Jean Grey, Scott Summer, Ororo Munroe, és a többieket

Anna Marie
• doing good for good reasons •

Lucas Bishop a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Ápr. 23, 2024 6:41 pm
Rogue & Bishop
   
Felhúzom a szemöldököm erre a kijelentésre. Ezek szerint nincs kedve beszámolni. Egy ilyen fiatal lány érdekesnek kell, hogy találjon nagyon sok mindent. De rendben, nem kötelező erről beszélni. A hirtelen jött komorsága arra utal, hogy amit vagy akit keresett, az nem lett meg.
- Biztonsági vezető vagyok. Ex-katona. Rengeteg a feladat. Őrzök, nyomozok - közlöm hivatalosan és kissé nyersen, de nem megvetően.
Amúgy kellenek az olyan feszültségoldó beszólások, mint amiket Vadóc elereszt. Nekem egyszerűen nem megy az az életstílus.
Summers... Tisztelem őt, noha sokkal fiatalabb nálam. Egy ideje már óvatosan bánok azokkal a jövőmből hozott sztorikkal, amik jelenkoriakat is érintenek. Például, hogy egy idős Summers mozgalma hozza el a mutánsellenesség végét. Ne csináljanak belőle istent itt és neki se szálljon a fejébe. Sok ilyet hordozok magamban és sóhajtok is.
- Summers-szel semmi baj nincs. Sokat vesz magára, ifjú kora ellenére. De valld be, hogy a magad módján azért bírod.
Ez megérdemel egy félmosolyt. Én se vagyok épp öreg és az itteni szolgálatomon kívül még minimum három világ megmentésén dolgozom.
- Tudom.
Nyugtáztam, hogy el lehetne érni, ha véletlenül minden X-et össze kéne trombitálni valami ritka nagy katasztrófa miatt. Sajnos van rá esély és épp ezért hasznos, hogy Anna Marie hagyott a társainak elérhetőséget.
A teával jól bekérdeztem, látom. Akármilyen feszesnek ismernek, mindenki tudja, hogy ilyenben nyugodtan lehet nekem nemet mondani. Olyanban nem lehet, ami veszélyeztetni valakit. De hogy ragadós és levakarhatatlan lennék, az finoman szólva sem jellemző rám.
- Az is van. Én inkább teás vagyok.
Határozott léptekkel megyek. Akik jönnek szembe, azokra feszültek figyelek, de szerencsére nem készülnek semmilyen kis csínyre. Egyszerűen örülnek Vadócnak. Ezt jó látni.
A konyhában hagyom, hogy előkészítse a kávéját. Én a megszokott fekete teát veszem elő és kezdem a vízforralást. Itt tisztítják rendesen a kütyüket. Az én időmben a szolgálati irodában tiszta vízkő volt a forraló.
- Van pár újonc. Mások hasonlóan tesznek, mint te. Eltűnnek egy időre. Kurt visszatért egy ilyen útról és hozott magával pár kis manót, akiknek hasonló az erejük és a kinézetük. Olyanok, mint egy neveletlen óvodássereg. Meg velük jött a haverja is, aki mintha Higanyszál fiatalabb kiadása lenne - sorolom el gyorsan a helyi híreket.
- A húgommal találkoztál már? Viszonylag kevés ideje érkezett - fordulok Vadóchoz derékkal nekidőlve a pultnak.
Nem tudom, megismerkedtek-e már Sharddal.
Bejön egy görbe háta ellenére is nálam jóval magasabb, az arcán gyíkokéhoz hasonló bőrlebernyegeket viselő, zöld bőrű srác és szó nélkül, ránk se nézve beteszi a bögréjét a mosogatógépbe, aztán távozik. A szememmel végigkísérem, ahogy mindenkit szoktam. Vele nem szokott gond lenni, de jobb vigyázni. Túl erős.
- A morlockjaink meg még tanulják a szocializációt - intek felé a fejemmel. - Ő volt Púp.
Lassan felforr a víz.

   


   

   

   
   

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Time is passing us by. What a beautiful moment.
If we took it away, we could use it on some other day.
THE EQUALIZER
Lucas Bishop
Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Xavier Intézet
Munka/hobbi : ⠀⠀⢻⣿⣿⣧⡀⢀⣼⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣷⣾⣿⣿⠏⠀⠀⣀⣀⠀⠀⣀⣀⢀⣀⣀⣀⣀⡀⣀⡀⠀⣀⣀ ⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⢣⣤⢀⣼⣿⣿⢠⣾⣿⣿⢸⣿⣋⣉⣉⡁⣿⣿⣆⣿⣿ ⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣯⣡⣾⡿⢻⣿⣿⠟⣿⣿⢸⣿⣛⣛⣛⡃⣿⡿⢿⣿⣿ ⠀⠀⢀⣼⣿⣿⠟⠻⣿⣿⣿⡟⠁⠘⠛⠋⠀⠛⠛⠘⠛⠛⠛⠛⠃⠛⠃⠀⠙⠛ ⠀⢠⣾⣿⣿⠏⠀⠀⠙⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣠⣿⣿⡿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Ki van a képen? : Aldis Hodge
Lucas Bishop
• doing bad for good reasons •

Anna Marie a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Ápr. 16, 2024 10:36 pm
Painful mess
People say it’s crazy What’s the loss to me, curse at me brutally, you'll lose to me
Kissé mulatságosnak találom, pont Ő vele futok össze legelsőnek, már az ajtóban. Valószínűleg ellenőrzi a helyet. Valamiért nagyon szívén viseli az iskolát, de ezért csak még jobban tisztelni tudom. De egyszerűen, imádom cukkolni az embereket, szeretem őket zavarba hozni. Arról nem is beszélve, hogy fel kell dobnom magam, nem tehetem meg, hogy depresszióba essek.
Nem szoktam ezt a drágám szót használni, de most hirtelen ez jutott eszembe. Sokkal jobb lett volna az "aranyom", vagy " te viruló virágszál, ki feldobja itt mindig a hangulatot" . Mit ne mondjak hatalmas nagy élmény, mikor ő , Logan, és Scott egy szobában vannak.
- Hát, tudod... semmi. Nem találtam semmi említésre méltót. - itt kissé elkomorodom. Nem tudom a professzor mennyit osztott meg a többiekkel, a "tanár" , felnőtt szekcióval arról, hogy merre járok. Természetesen a kemény mag tudja, nem is tudnám előlük már elrejteni semmit. Egy család vagyunk.
Bishop vigyáz ránk, de nem tudom mennyire van személyes dolgokba beavatva.
- Veletek? Mindig közösködtök Summers-el azon a bizonyos zabszemen? - vigyorgok. Tudja jól, hogy csak játszom vele, és tudja kezelni. Sokat kettesbe még nem is beszéltünk, most döbbenek rá. Azért remélem nem esek túlzásba a vérszívásban. Hajam zavaromba a fülem mögé söpröm.
- És ezt köszönjük neked. Sajnálom kissé kimaradtam ebből. De ha bármi lett volna a többiek tudják hol találnak meg. - mosolyodom el kissé szégyenkezve, de egyben nem is. Semmi rosszat nem csináltam az eltűnt időszakomba, és nem is hagytam őket cserben. Viszont picit rosszul érzem magam, remélem más is így gondolja.
- Öhm... - megdöbbenek a tea felajánlásán. Ismét zavarba jövök, de mély levegőt veszek. Kissé félek, vagy nem is tudok félek e beszélgetéstől. Lehet jól is esne, egy olyannal beszélgetni, aki nem áll olyan közel hozzám. - Miért is ne. Jól esne, bár lehet egy erősebb kávéval jobban járnánk. - követem őt a konyhába. Közben páran üdvözölnek, valakitől meg is kapom, hogy hiányoztam. Ők is nekem, bár nem bírom a zsivajt, de néha túl nagy  volt a csend, aminek általában örülök.
- Na mesélj, miről maradtam le? - kérdezem miközben én a kávé főző elé állok, és igyekszem nyitva tartani a szemem. Itthon vagyok, bár otthonom nélkül... de érzem már a biztonságot, és kezd az adrenalin elmúlni.



_________________
Rogue - Vadóc
Anna Marie
Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás ideje : 2024. Mar. 30.
Munka/hobbi : X-Men
Ki van a képen? : Alycia Debnam-Carey
Keresem :
Remy LeBeau - Gambit
Jean Grey, Scott Summer, Ororo Munroe, és a többieket

Anna Marie
• doing good for good reasons •

Lucas Bishop a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Ápr. 16, 2024 6:16 pm
Rogue & Bishop
   
Az ajtó nyílik, pattanásig feszülök és megint kiderül, hogy nincs szükség a harci tapasztalatomra. Csak egy visszatérő lakó az. Maradok mellkasom előtt összefont karokkal. Nagyjából ismerem, amennyire őt lehet. Zárkózott, már csak a képességéből eredően is. Én ebben a felelősségtudatot is érzem. Nem akar mást életveszélyes helyzetbe sodorni, elvenni az erejét. Önös érdeke pedig, hogy ne kelljen mindenkinek az emlékeibe nézegetni. Elég Anna Marie-nak a saját nyomora.
- Vadóc... - szólítom azon a néven, amin a legtöbben.
Fel se veszem ezt a megszólítást. Zavar, de tudom, hogy neki hiába beszélnék arról, hogy senki drágája nem vagyok. Harcot meg nem provokálok. Maradok a kimért stílusnál, abból jobban ért.
- Mint mindig? - kérdezek vissza némi cinizmussal az ölelésre egy lebiggyenő ajkú mosollyal.
Senkit nem szoktam ölelgetni. Az ő képességével pláne kockázatos az ölelés, de ezt jól tudja. A kezeire nézek, hogy van-e rajta kesztyű. Ha nincs, akkor lehet, hogy készül valami tréfára. Azokat nem szeretem.
- Jót túráztál? Mesélj, mi újság a nagy világban?
Nem faggatom az utazása céljáról. Vannak sejtelmeim, hogy kit keresett, de az a magánügye. Amíg itt van, védem őt is, mint minden lakót, de a szabadság neki is jár.
- Én állandóan szolgálatban vagyok, hisz tudod - passzolom vissza a lasztit azzal, hogy ő vajon mennyire elérhető, ha szükség van rá.
- Rend is van, ahogy általában.
Úgyhogy akár lazíthatok is egy kicsit. Ami azt jelenti, hogy dumálunk, ha van kedve.
- Van kedved meginni egy teát? - dobom fel neki az ötletet fejemmel a kis konyha felé intve.
Ha rábólint, indulhatunk is.

   


   

   

   
   

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Time is passing us by. What a beautiful moment.
If we took it away, we could use it on some other day.
THE EQUALIZER
Lucas Bishop
Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Xavier Intézet
Munka/hobbi : ⠀⠀⢻⣿⣿⣧⡀⢀⣼⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣷⣾⣿⣿⠏⠀⠀⣀⣀⠀⠀⣀⣀⢀⣀⣀⣀⣀⡀⣀⡀⠀⣀⣀ ⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⢣⣤⢀⣼⣿⣿⢠⣾⣿⣿⢸⣿⣋⣉⣉⡁⣿⣿⣆⣿⣿ ⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣯⣡⣾⡿⢻⣿⣿⠟⣿⣿⢸⣿⣛⣛⣛⡃⣿⡿⢿⣿⣿ ⠀⠀⢀⣼⣿⣿⠟⠻⣿⣿⣿⡟⠁⠘⠛⠋⠀⠛⠛⠘⠛⠛⠛⠛⠃⠛⠃⠀⠙⠛ ⠀⢠⣾⣿⣿⠏⠀⠀⠙⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣠⣿⣿⡿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Ki van a képen? : Aldis Hodge
Lucas Bishop
• doing bad for good reasons •

Anna Marie a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Ápr. 16, 2024 5:39 pm
Painful mess
People say it’s crazy What’s the loss to me, curse at me brutally, you'll lose to me
Már egy jó ideje nem voltam itt, mármint rendesen. Árnyékként néha vissza tértem, feltöltöttem készleteimet, és a Blackbird repülőt. Természetesen elkértem, tud róla a professzor. Tudja, hogy a makacsságom nem ismer határokat, addig fogok menni Remy után, amíg meg nem találom, vagy be nem látom, hogy saját farkam kergetem, és ha ő nem akar vissza jönni, mindhiába.
Muszáj vagyok most már kicsit pihenni, mással foglalkozni, már egy jó ideje csinálom ezt,  és nem akarok professzor szemébe hálátlannak tűnni. Mégis a fizetésem tőle kapom, bár én ezt is részben munkának tekintettem, hisz egy mutánst kell visszahoznom. Nem kell, csak szeretnénk, szeretném. Az egész egy hatalmas hiba volt, hogy akkor elengedtem. De ide is tartozom felelősséggel, amit nagyon szépen el is hanyagoltam. Már tegnap éjszaka leszálltam, és helyén hagytam a repülőt. Még muszáj voltam pár helyet megnézem, újból megkérdezve nem látták e arra. Egyszerűen jól esett kocsikáznom, az álmatlanság ugyan nem hiszem jót tett, de egyenlőre nem érzem magam kimerültnek. Mai nap után, magyarázatokkal kell majd szolgálnom... hamar elfáradok. Úgy sem tudom elkerülni az elkerülhetetlent. Így nem besurranok, nemes egyszerűséggel bemegyek a fő bejáraton, ahol kedvenc nagy darab emberem már vár az ajtóban.
- Bishop drágám. - vigyorogva oldalra billentem a fejem. - Csak nem hiányoztam? Megengedek egy ölelést. - lehet nem kéne azonnal cukkolnom, de tudom jó fej, és nem fog kiakadni. Muszáj oldanom az esetleges kínos pillanatot.
- Látom őrzöd a házat, helyes. - beljebb lépek. Bár itt most kicsit feldobtam neki a szemrehányás labdáját, amit teljesen jogosan megkaphatok tőle. Bár nem hagytam az intézet viselt dolgait figyelmen kívül, folyamatosan tartottam a kapcsolatot valakivel, ha bármi gond lett volna azonnal jöttem volna, számíthatnak mindig rám, ezt úgyis tudják.



_________________
Rogue - Vadóc
Anna Marie
Hozzászólások száma : 17
Csatlakozás ideje : 2024. Mar. 30.
Munka/hobbi : X-Men
Ki van a képen? : Alycia Debnam-Carey
Keresem :
Remy LeBeau - Gambit
Jean Grey, Scott Summer, Ororo Munroe, és a többieket

Anna Marie
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Hétf. Ápr. 15, 2024 8:00 pm
Rogue & Bishop
   
A gépteremben csekkoltam a kamerákat és az elhárító berendezéseket. A legutóbbi incidens óta van pár fejlesztés, aminek a szükségességéről végre sikerült meggyőznöm a Professzort. A rendszer rendben. Sehol nincs zűr. A morlockjaink se balhéznak, Tüske szunyókál, Vadon meg a Danger Roomban vadul pár társával, akikkel jól együtt szokott működni. Mivel a biztonsági hálózatnak semmi baja, személyesen indulok el körülnézni. Az néha többet számít.
A szokásos ellenőrző körút. Ilyenkor megvizsgálom, hogy sehol nincs-e fizikai biztonsági rés, nem lett-e rosszul valaki és ha épp belefutok valamelyik lakóba, akkor beszélgetünk egy kicsit. Mindig van miről. Fut több nyomozásom, amiben segítenek és egyébként is érdekelnek az X-ek. Ritkán hagyok magamnak időt arra, hogy átgondoljam, mekkora esemény számomra, hogy bekerülhettem ebbe a legendás csapatba. A szövetségeseim lettek és még a másik univerzumból érkezett Shardnak is helyet adtak. Érte vagyok a leghálásabb a sorsnak. Ma valami dolga van, ezért nem kísért el. Kell neki a szabad időtöltés. Bármennyire szeretném mindig biztonságban tudni, legfőképp magam mellett, nem láncolhatom le. Megvédem bármi áron, de a szabadságát nem veszem el.
Vannak itt többen, akik hasonlóan szabad vagy nyughatatlan lelkek. Konfliktusokat generálnak, amiket aztán vagy ők oldanak meg vagy mi. Lelépnek és visszatérnek. Árulásra szerencsére nemigen volt példa mostanában, legfeljebb félreértésekre. Amik állítólag viccesek, de az én humorérzékem nem ezt mondja. Mások szerint nincs humorérzékem. Engem nem zavar, az én feladatom a védelem biztosítása, a mutánsok ügyének elősegítése és világok megmentése. Megy ez humor nélkül is.
Épp a bejárati ajtó folyosóját ellenőrzöm, mikor mozgást hallok. Nem fegyverrel a kézben várom, hogy ki nyit be, hanem karba tett kézzel. A hónom alatti pisztolytáskához nyúlni és tüzelni egy másodperc tizedrésze alatt is tudok. Fel vagyok töltve energiával és a mozdulat olyan rutin, mint egy fejvakarás. Lássuk, ki érkezik?

   


   

   

   
   

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Time is passing us by. What a beautiful moment.
If we took it away, we could use it on some other day.
THE EQUALIZER
Lucas Bishop
Hozzászólások száma : 124
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Xavier Intézet
Munka/hobbi : ⠀⠀⢻⣿⣿⣧⡀⢀⣼⣿⣿⡟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠹⣿⣿⣷⣾⣿⣿⠏⠀⠀⣀⣀⠀⠀⣀⣀⢀⣀⣀⣀⣀⡀⣀⡀⠀⣀⣀ ⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣿⣿⣿⢣⣤⢀⣼⣿⣿⢠⣾⣿⣿⢸⣿⣋⣉⣉⡁⣿⣿⣆⣿⣿ ⠀⠀⠀⠀⣴⣿⣿⣿⣿⣯⣡⣾⡿⢻⣿⣿⠟⣿⣿⢸⣿⣛⣛⣛⡃⣿⡿⢿⣿⣿ ⠀⠀⢀⣼⣿⣿⠟⠻⣿⣿⣿⡟⠁⠘⠛⠋⠀⠛⠛⠘⠛⠛⠛⠛⠃⠛⠃⠀⠙⠛ ⠀⢠⣾⣿⣿⠏⠀⠀⠙⣿⣿⣷⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⣠⣿⣿⡿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Ki van a képen? : Aldis Hodge
Lucas Bishop
• doing bad for good reasons •

Anna Marie a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.