Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Lacey Harries Ma 11:56 am-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


In front of Sorry

Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

Niel & Lacey

Igyekszik, szánnivalóan próbálkozik nekem megmagyarázni azt, amivel sosem találkoztam. Persze a féreglyukak problematikáját nagy vonalakban minden középiskolás érinti, de ő most úgy mesél róluk, mint valami titkos, ki tudja hány lakásból álló házról, amelyben ismeretlenek laknak. A névtáblák jó része hiányzik az ajtókról, többek közt az én világoméról is.
- A fura könyved nem jegyzi meg, hogy melyik ajtót nyitottad már ki? - szegény Niel tutira nem találkozott még senkivel, aki ennyire tudatlan lenne, ha átjárókról és portálokról volt szó. Tényleg bánom, hogy a zsigeri ellenkezésem meggátolt, hogy kiműveljem magam a témában Topy segítségével, ezért cseppet sem csodálkoznék rajta, ha az itteni Topy sem válaszolna a felvetésmre. Az övére viszont én megteszem, és bár az ötlete legalább valami irányt mutat, azért józanul átgondolva cseppet sem tűnik megvalósíthatónak. - Azt nem hiszem, Niel... Tartok tőle, hogy papírok nélkül senkit sem alkalmaznának egy ilyen helyen, legyenek bármilyenek a képességei... Nálam meg semmi sem maradt, bár szerintem rajtam az sem segítene... Itt csak egy szellem vagyok...
Azt már fel sem hozom, hogy nagyjából a jóindulatukra vagyok utalva, mert hiába éltem otthon a magam életét, nem szorulva senki másra, most pácban lennék, ha Laze és a többiek ennél kicsit anyagiasabbak lennének.
- De tényleg kedves tőled, hogy próbálsz segíteni... De talán jobb lenne, ha nem nagyon lennék szem előtt... Nem akarlak bajba keverni benneteket...
Miért érzem annyira undoknak magam, amikor ezt kimondom? Talán mert amikor rám néz, már ha éppen elég bátorságot szerzett is, olyan az arca, mint aki éppen most akarja közölni egy ötévessel, hogy nem kap kiskutyát karácsonyra. Próbálom nem kínozni tovább, így inkább másra terelem a szót, valamire, amiről talán szívesebben beszélne.
- De ha már rólam beszéltünk, akkor jó lenne, ha én is többet tudnék rólad... Időnk van... Laze-t is faggattam a Bayville-ben élőkről, és... Nos, sokban különbözöl Topy-tól, ha igaz az, amit mesélt... Bár ő sem szereti a macskákat... 
Emlékszem, hogy hogy harcoltak meg egymással, ahogy Topy odaköltözött és arra is, hogy az "itteni" Topy hogy nézte Darwin-t. Pont úgy, mint aki attól fél, hogy oroszlánná változik egy pillanat alatt és szétmarcangolja.
- Azt mondta rólad, hogy jó fej vagy... És hogy ne lepődjek meg, ha visítozó lányok vesznek körül a Starbucks-ban... Tényleg így van?

***
(C) Ross

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..
Lacey Harries
Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Mostanában leginkább magamon kívül
Munka/hobbi : Növényorvos, kert és önkéntes ideiglenes szállás-tulaj
Ki van a képen? : Chrissy Costanza
Lacey Harries
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Május 05, 2024 1:27 pm
Bloom & Niel

Aprót rándítok vállamon, mert felkészültem rá, hogy elhajlanak feltúrt tincseim bántó frekvenciái alatt. Még egy suta félmosollyal is próbálkozom, milyen jó, hogy nem fog ordítani.
Először iróniát sejtek mögötte, hogy pont nem látja, de aztán szemlesütve felfogom, talán megértette, tényleg sajnálom.
-Igen, ezt belekalkuláltam. Hogy ijedt és sokkos állapotban voltál, sokkal jobban, mint mi.
Főleg, hogy Laze valamit szívott is. Még sosem láttam igazán megijedni…
Fáradtan huppanok le a fotelébe, azt hiszem derogálna beismerni, hullaként jöttem megint, avagy null huszonnégy ez a túlfeszített, fáradt állapot jellemző. Biztos azt hiszi órákig fel fogom tartani, tíz percenként egy-egy bocsánattal. Pedig valahol tényleg nem én tehettem róla, egyszerűen beindult a könyv. A pillanatnyi magam elé meredésből kizökkent a kódok és ajtók hieroglifája.
-A varázstárgyam egyik képessége, hogy képes féreglyukat nyitni egy hosszú folyosóra, innen nyílnak a különböző világok. A te ajtód valamelyik a milliárdból, de ha megfejtem a kódját, úgy, mint hogy ez a 6969-es Föld, meg fogom tudni keresni.
Pislanok rá kissé laposan és reménykedve, talán nagyjából el tudtam magyarázni a helyzetet.
Nagy levegő, folytathatnánk tényleg órákig a bocsánatkérősdivel, azt hiszem ő sem akar becsapni, még mindig haragos és csalódott. Egyetlen húsvér elszenvedője lehet ennek, én, aki elfoglalta a babzsák fotelét.
Darwin a macskája, kicsit bólintok erre, elég fancsali képpel, szintén, ebből is volt konfliktus.
-Áh…
Nyer értelmet az üzlettársak kifejezés, különleges növények, na igen, Laze el is hozott valamit.
-Addig találhatunk neked valamit, bármit. Ha ennyire értesz a növényekhez hasznos lehet a kutatómunkád az itteni világ számára. Már ha szeretnéd… Például a Wakandai Egyetemen.
Jut eszembe a többiek mind jólnevelt egyetemisták, csak én kerültem ki teljesen az oktatási rendszer minden hagyományos módját. Kósza ötlet, nem is tudom honnan származik, de rossz lehet feleslegesnek érezni magad.





With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szer. Május 01, 2024 8:33 am

Niel & Lacey

Látszik, hogy habozik, és néhány pillanatig azt hiszem, talán azt hiszi, nem csak szavakkal fogom bántani, ahogy eddig tettem. Mindkettőjükkel. De aztán nagyot sóhajtva belép, miközben arról biztosít, hogy a kiabálás ebben a helyzetben több, mint normális lenne.
- Szerintem a kiabáláson már túl vagyunk... - tartok tőle, hogy ez az emlékeztető tökéletesen felesleges, mert ő pontosan ugyanolyn jól emlékszik mindenre, ahogyan én is. - És pontosan tudom, hogy sajnálod... Látszik... Gondolom, akkor is sajnáltad, csak túl ijedt és túl dühös voltam, hogy észrevegyem. Én is sajnálom, hogy így alakult... 
Annak a holminak az említésétől persze még most is kiakadok és talán ha látnám megint, nem folyna ennyire "barátságos" mederben a társalgás, de Niel tapintatossága megment az újabb hisztitől. De nem ment meg a szabadkozásától. Ha nem motoszkálna még bennem valahol mélyen az akkori rettegés árnya, hát vihognék mindkettőnk kínján. De így nem teszem, csak azt figyelem, ahogy bátorsága még kitart és helyet keres magának. Ó, szóval hosszabb beszélgetésre kell számítani. Ő a babzsákfotelt választja, én meg a közeli ágy szélét, ahonnan tökéletesen hallom minden szavát. Hallom, csak nem értem.
- Kódok? Ajtók?
"Otthon" nem szoktam ilyen ostoba lenni, de most annak érzem magam, mert rá kell döbbennem, hogy ha jobban érdekel "Topy" képessége, talán már régen megoldást lelhettünk volna erre a problémára és egy kusza, és roppant fura emlékként gondolnánk erre az egészre. Niel Topsfield egy távoli ismerős lenne a szó legtisztább értelmében és Laze meg egy rokon, olyan, amilyennel nem sokan büszkélkedhetnek.
- Ne kérj elnézést... Nekem kellene megköszönnöm, hogy megpróbálod... Nem foglak sürgetni...
Igyekszem nem túl fancsali képet vágni, főleg most, hogy a reményt csillogtatja meg előttem, a hazatérés reményét. Ő meg, mintha megérezné, hogy mit is gondolok, az "otthoniakról" kérdez, így az árnyékot az arcomon már nem tudom  titkolni többet.
- Aha... - bököm ki az egyetlen szót, de aztán én is érzem, hogy ez így túl kevés és túl elutasító, ezért folytatom, remélve, hogy nem hozom még nagyobb kínba, mint amilyenben eddig volt. De még sosem beszéltünk arról a mások világról
- Darwin biztosan hiányol... És az üzlettársaim is... Tudod, a házam... Ahol találkoztunk... A kert, ami körülötte van... A Titkos Kert... Egy vállalkozás... Különleges növényeket árulunk... Itt semmit sem csinálok... Tök feleslegesnek érzem magam...

***
(C) Ross

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..
Lacey Harries
Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Mostanában leginkább magamon kívül
Munka/hobbi : Növényorvos, kert és önkéntes ideiglenes szállás-tulaj
Ki van a képen? : Chrissy Costanza
Lacey Harries
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Márc. 17, 2024 1:53 pm
Bloom & Niel

Nagyjából akkor szedem magam össze és nézek rá, amikor beinvitál az oroszlán barlangjába.
Azt hiszem tehetség kell hozzá, hogy valaki ennyire béna legyen minden nőnemű egyeddel és napok, hetek kelljenek hozzá, mire összeszedje magát és megkezdje a bűnbocsánatért esedező körutat. Ahogy felpillantok, továbbra is ellenséges, de valamennyire sorsába leteörődő arcára, rájövök, egy hosszú canossa első lépcsőfoka, és titkolt gyávaságom legszívesebben ostobán heherészne: kösz, most nem.
Aztán mégis bemegyek, mert annó eldöntöttem, hogy a hősködéssel bátorság is jár, még ha valahol egyszerűbb is lenne legyőzni egy tűzokádó sárkányt.
-Kösz. Egyébként nem baj. Mármint, ha kiabálsz, lehet ettől éreznéd magad jobban.
Lépek be a szobába óvatosan és jó nagy levegővel, amivel majd én is védőburkot képezhetek egy esetleges farkasüvöltéshez magam köré, bár inkább csak reszketegen kifújom a vendégszoba közepén, ahogy körülnézek.
Nem, azt hiszem Bloom nem rendezkedett “még” be hosszú távra.
Közben megkapom, hogy egyetért és hülye voltam, úgyhogy veszek még egy jó nagy levegőt. Hozhattam volna nyugiteát vagy valamit, Laze szereti, gondolom ő is.
-Sajnálom.
Nézek a szemébe, legalábbis most már felelősséget vállalva ezért az egészért.
-Mondanom kellett volna, amikor megtörtént többször és tennem valamit, hogy jobban érezd magad. Ha esetleg, ha bármi van, amíg megoldom, szükséged lenne akármire, akkor kérlek szólj.
Pótolok be néhány elmaradt mondatot.
Közben rázom a fejem, mert befejezi a magáét, amivel nem értek egyet.
-Nem, nem tehetsz semmiről. Ha valakinek ekkora erejű varázstárgy van a birtokában, mint nekem, akkor nekem kell kontrollálnom, ti, te nem tudhattad.
Próbálom felmenteni legalább ez alól, különben is állítólag szeretek minden terhet egyedül cipelni. Csak rázom a fejem megint, de aztán rájövök, hátha megkönnyebbülés neki is a bocsánatkérés, úgyhogy gyorsan biccentek, hangosan is hozzáteszem.
-Semmi baj.
Aztán azt hiszem keresek valamit, amire leülhetek, mert a változatosság kedvéért elfelejtettem eleget aludni. Ha akad széke, akkor arra, ha semmi olyasmi, talán a fal mentén, a földön is jó lesz.
-Hát, rájöttem, hogy minden világnak van egy kódja, a miénk 6969-es Föld és ha megfejteném a tiéd, valamint azt, melyik ajtó mögött hányas kódjelzés lapul, akkor azt hiszem igen. Elnézést, hogy ez ennyire lassan megy, de nem adtak használati utasítást hozzá, még épp csak kapizsgáljuk honnan származhat egyáltalán ez az ereklye. De ha megfejtem, nem lesz akadálya a világok közti átjárásnak. Nagyon…hiányoznak az otthoniak?
Teszem hozzá halkan, sokkal halkabban, mint a hosszas magyarázatot a kódokról, esetleges pozitív kimenetelekről.




With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Márc. 09, 2024 1:39 pm

Niel & Lacey

Ha magyarázatot reméltem eddig, hát most megkaphatom. Persze, hogy ez az első gondolatom. A második meg az, hogy egy nagy francot! Niel Topsfield, aki itt ugyanolyan "Topy", mint "otthon" az én Nicky-m, ugyanis legalább annyira kínban van, mint én. És nyilván emiatt már jó ideje az ő gyomra is nehezebben emészti meg az én látványomat. Pont úgy, ahogyan az enyém az övét. Mert a legutolsó közös emlékem róla az, hogy cefetül haragszok rá. Az övé meg az lehet, hogy egy sárkány vagyok, de legalább is egy hárpia. Még szerencse, hogy ezekkel ebben a világban sem kell versenyeznem.
De térjünk inkább vissza rá.
A pillantásával max. akkor találkoznék, ha leheverednék a lábai elé, de persze erre nem most fog sor kerülni. Fogai koccannak az ajkát díszítő karikán, kezét meg a zsebébe rejti, vagyis nem igazán birkózott meg eddig ő sem azzal, ami történt. Ez csak annyiban vigasztal, hogy nem csak én érzem magamat rémesen. 
Mégis ő az, aki megelégeli a szótlan álldogálást és annak ellenére kezd bele a mondókájába, hogy az invitálásom minden volt, csak nem szívélyes. Nehézkesen kezd bele és azt hiszem, csak mentegetőzés lesz az egész, szabadkozás, meg a véletlenek emlegetése és az én ostobaságomé, hogy minek nyúlok olyan dolgokhoz, amik világegyetemek között nyitnak átjárókat, de mégsem ezt kapom. Inkább egy ígéretet, amire talán azóta vártam, hogy megláttam a méretes nappalit Baywille-ben.
Persze nem néz rám, vagyis még mindig szörnyeteg vagyok a szemében amiatt, ahogy velük viselkedtem, így azt sem hallom tisztán, ami pedig nagyban javítaná a kapcsolatunkat, így mikor ahhoz jut, hogy nem talált mentségeket és hogy Laze-t sem okolja, azon túl, hogy magamat még mindig őszintén és rémesen önző módon sajnálom, őt is elkezdem szánni.
- Gyere be... Nem fogok kiabálni... - ha ő ígér, én is megteszem, bár ez sokkal kevésbé nagystílű felajánlás az övéhez képest. Ám talán legalább akkora lépés verbális kommunikációnk ösztönzésére, mint az a valóban megtett hátrálás, amivel nagyobb utat engedek neki a szobám belseje felé. - Ha vigasztal, én pontosan így gondolom... 
Hát, ha Niel óvatosan kezd, én meg ostobán és félreérthetően folytatom, így mielőtt megszólalna, már javítom is ki magamat, csak hogy ne gondolja, feleslegesen vállalta a veszélyt azzal, hogy bekopogott.
- Mármint nem azt gondolom, hogy az egész a te felelőtlenséged miatt volt, sokkal inkább, hogy az enyém miatt...
Ennyire szánalmasan rég kezdtem egy párbeszédet, de ez a világ a "legjobbat" hozza ki belőlem.
- Én sajnálom, hogy ilyen helyzetbe hoztalak benneteket...
Tényleg sajnálom, de már csak az a remény maradt, amit a szavai keltettek bennem és amit most nem igazán tudok titkolni. Mohón vetem rá magam a szóra, amit ő mondott ki először és amire mostanában gondolni sem tudtam.
- Jól értettem, azt mondtad, hogy vissza tudsz vinni? Haza?
***
(C) Ross

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..
Lacey Harries
Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Mostanában leginkább magamon kívül
Munka/hobbi : Növényorvos, kert és önkéntes ideiglenes szállás-tulaj
Ki van a képen? : Chrissy Costanza
Lacey Harries
• doing good for good reasons •

Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Márc. 03, 2024 4:32 pm
Bloom & Niel

Ajjaj. Az első és második gondolatom is agyam falára forr, ahogy hirtelen felrántja az ajtót, pedig már mentem volna, mert azt hittem nincs is itt, elnapolhatok egy kellemetlen canossa járást.
De az ajtó feltárul és ő élesen, határozottan követeli a magyarázatot.
Torkomra forr egy nyelés, mintha félúton meggondolná magát és fél lépést teszek hátra.
Legalább olyan félelmetes, mint Kopasz, nagyon durva…
Minden kihullik fejemből, amit igazából nem is gyakoroltam be, arra gondoltam elütjük valami megsemmisült poénnal, imprózok, de most...
Legyőzött pillantást vetek a földre, már megint megrágom a piercingem és még remegő ujjaim is zsebembe rejtem.
Mert ez komoly dolog, elrángattam ide egy másik világból, összezúztam az életét, hasadás keletkezett a téridő kontinuumon, bántottam. Egész egyszerűen kifejezve valaki ártatlant, Laze közreműködése ebben teljesen lényegtelen és az is érthető, hogy Lacey Harries utál.
-Én…
Kezdem a földnek, érzem, hogy piercing rágásom mellé durva vörösség és hő is elönti az arcom.
-Igazán sajnálom és megpróbálom helyrehozni, mert azóta is kutattam. Már…már nagyjából tudom hogy működik, csak meg kellene találni az ajtódat. Szerintem…szerintem összejöhet a dolog és haza tudlak vinni.
Hebegem Lacey lábának, pedig ha feljebb emelném a fejem biztosan érezné rajtam az ólmos fáradtságot, látná a fekete karikákat szemem alatt, amik nem csak késői koncertekről mesélnek, tényleg haladtam, valóban kihasználok minden másodpercet, hogy ezt az egész terhet méltósággal cipeljem, mint egy férfi. Az a felnőtt, akinek a bátyám, Dominic sosem látott, de aki majd ott lesz, ha megtámadják a szentélyt.
Persze Lacey Harries nem tudja, hogy rajta kívül is mennyi mindet pakoltak rám, vagy hallgatja az agyamban felsikkantó késztetéseket, álljak már meg aludni néhány órát, leülni egy játék elé, olvasni valamit, a világ túl gyorsan pörög, mert a legrosszabb körhintára szálltam. És fáradt vagyok, nagyon fáradt. Néha már annyira, hogy szeretnék végre kiugrani, akkor is, ha iszonyat nagyot esnék, ha több métert kellene zuhannom. Eltörni a lábam, vagy az orrom, mert görbén nem lehetnék popsztár, senki sem kérne autogramot tőlem. Nem cserbenhagyni senkit, vágyni cserbenhagyni…mindenkit, csak néhány órára.
-Tudom, hogy nincs mentségem és nem is akarom Lazere fogni, én voltam felelőtlen.
Folytatom némi szaggatott lélegzet után, sután.



With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szer. Feb. 28, 2024 10:18 pm

Niel & Lacey

Újabban már legalább nem zárom kulcsra a szobám ajtaját és ha bekopog valaki, akkor nem bújok némán a párnákkal teli heverő legtávolabbi sarkába, csak hogy ne kelljen felelni. És ne kelljen azt hazudni, hogy persze, jól vagyok. Mert a kérdések elmaradtak, "megszokottá" váltam és mert az első néhány rázós nap után már nem is borultam ki látványosan, hát mindenki úgy hitte, valamennyire megbékéltem a helyzettel.

Ami persze nem volt igaz. Fortyogott bennem minden indulat, amit eddig nem zúdítottam senkire, és minden fájdalom, amit nem tudtam eltüntetni egyetlen intéssel.

Először persze Niel-re haragudtam és a "hülye" könyvére, meg persze Laze-re, aztán magamra, meg az egész világra, végül már senkire sem. "Csak" hiányzott a régi életem. Attól nem tartottam, hogy apám kutat majd utánam, mert szerintem ő tökéletesen boldog lesz, ha megtudja, hogy eltűntem. Remélem, Topy-t azért valamennyire izgatja majd a dolog és legalább annyit megtesz, hogy Darwin kedvéért ott marad a házban, amíg végre hazajutok...

Ha hazajutok...

Mert ez volt itt a legfontosabb kérdés, és az összes többi csak utána következett. Miből fogok megélni, amíg itt ragadok? Meddig kell várnom, míg az itteni Topy jóvoltából hazamehetek? Mégis mihez kezdjek magammal? De mert ezekre a kérdésekre még nem igazán tud felelni senki, így nem is jelentkeznek túl sokan, hogy megadják a válaszokat. De nem hibáztatom őket, hiszen rendesek... Befogadtak, pedig idegen voltam... Elviseltek... 

Talán ezért is lep meg a kopogás, hiszen azt hittem, rajtam kívül nem nagyon van más a házban, hiszen vagy az egyetemen vannak, vagy az éppen aktuális feladataikat végzik... Csak nekem nincs semmi.

- Gyere! - szólok ki, de talán túl halk vagyok, vagy az ajtó vastag, mert nem mozdul a kilincs. Így feltápászkodok és az ajtóhoz sétálok, talán titkon reménykedve abban, hogy az odakint álldogáló meggondolta magát.

De nem... Niel Topsfield kitartott, s az ajtót kinyitva legelőször a bűnbánó arcot látom meg, s csak aztán tudatosul bennem, hogy mit is mond. Védőbeszéd... Hirtelen minden emlék kristálytisztává válik, a hangom meg túl élessé, amikor félreállok az ajtóból, hogy bejöhessen. 

- Hallgatlak, Topsfield!

***
(C) Ross

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..
Lacey Harries
Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Mostanában leginkább magamon kívül
Munka/hobbi : Növényorvos, kert és önkéntes ideiglenes szállás-tulaj
Ki van a képen? : Chrissy Costanza
Lacey Harries
• doing good for good reasons •

Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szer. Feb. 28, 2024 7:00 pm
Bloom & Niel

Hatalmas levegőt veszek Bloom zárt szobaajtaja előtt. Még egy utolsó hajvakarás mielőtt bekopognék, ettől csak méginkább égnek merednek tincseim.
Szerettem volna beszélni vele már amióta ide hoztam, csak én és ő, Lazac hülye viccei, a többiek hátbaveregetése és buli címszavak nélkül.
Csak én és a megtestesült bűnöm, akiről még nem is szóltam Strangenek, bűnbánó mosollyal, óvatos felajánlással, visszaviszem, mert elméletileg már működhet.
Nem akartam megoldás nélkül beállítani, azt hiszem keveset foglalkoztam vele és nem is igazán kedvelt meg a lányt. Lehettem volna nyomulósabb a “filmes” estén, de lefoglalt nyomorom a lányokkal.
Az egész kaotikus életem csak tovább nyomott, mint migrénesek agyát a melegfront.
Három kopogás elég lesz. Ha nincs itthon, jövök máskor, bár-mint piercing rágás közben emlékeztetem magam rá, nem ő az egyetlen lány, akivel tisztáznom kell pár dolgot. Fogalmam sincs mi történik mostanában ezen a fronton.
Bár Bayvillebe költözéssel jobbra fordultak a dolgok, nem akarom kiskanállal kikaparni a vénáim, hogy variánsaim vannak, akiket assinként kellene levadásznom, azért még nem épültem fel teljesen a dologból.
Ad1 kösz Bishop, hogy megmutattad mekkora kórokozó tudnék lenni, ad2 és Strange, hogy feltetted azt a kérdést megismertem-e őket eléggé ahhoz, hogy képes legyek rutinosan ölni. Én, akit tudom, sokan béna szarnak tartanak, például Laze, aki látott sírni.
Ha feltennének egy sokat érő kérdést, jól vagy-e már, csak hazudnám, hogy persze. Azt hiszem én sem feltétlen hívom majd meg a variánsaim teára, mielőtt megpróbálnám megölni őket, de a Bayvillebe költözéssel megint olyan, mintha lennének körülöttem, barátok támogatnak, hallgatnak meg, vagy csak mosolyognak amolyan “jó reggelt” haver fejjel, és néha ennyi pont elég, hogy ne őrüljek meg teljesen.
Nem mindenkivel rózsás viszont a helyzet, az egyikük éppen itt lakik és ha kinyitja, felemelt kézzel lépek egyet hátra, fegyvertelenül.
-Készültem védőbeszéddel.




With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.