Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Lacey Harries Ma 11:56 am-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


In the world of girls

Szer. Dec. 27, 2023 8:25 am

Ha fura barátaid vannak, ne akarj normális lenni...
//Niel & Laze//

 
 
Ezek ketten komolyan olyanok, mint ha éppen most engedték volna ki őket egy diliház zárt osztályáról. Az csak az egyik dolog, hogy képtelenek bármilyen tanácsot vagy utasítást követni, de hogy ha meg is próbálják, az is úgy tűnik, mint ha éppen tennének az egészre magasról.
Nyilván ez az oka, hogy a csendes lejövetel inkább rinocéroszok vonulásának tűnik, és hogy a halk és kevésbé macskabosszantó érkezésnek nem része a hangos értekezés arról, hogy szegény állat alakváltó. Az irányíthatatlanul kirobbanó tüsszentés is sokat segít abban, hogy Darwin megkedvelje őket, így mikor leérnek, a konyhapulton feléjük bámuló kandúr már felpaprikázva dobol a farkával a patyolattiszta konyhapulton.
Kösz, hogy figyeltek arra, amit mondok – húzom el a számat, amint leérnek - vagyis inkább lezuhannak - a lépcsőn. – Most már kezdem elhinni, hogy egy másik világból jöttetek. Ott nyilván egészen más fogalmat takar a lassan – folytatom kissé szarkasztikusan, miközben az egyik másvilági bacikkal tüsszenti tele a konyhámat, egy életre elásva magát Darwin előtt, a másik meg, akár egy szikkadt kaktusz, a vizeskancsó felé tántorog. – Ott találsz zsepit.... – mutatom a dobozt a pult sarkán az allergiásnak. A zöld levelekkel illusztrált papírdobozt a macska valamilyen szerencsés összejátszásnak köszönhetően szokásától eltérően még nem játszotta le a földre és nem tépte cafatokra a tartalmát. - Ott meg a szemetest – a sarokban álló, fém hulladéktartóra utalva, hogy aztán, ahogy elmegy mellettem a magát Laze-nek nevező alak, engem is megcsapjon a borsmenta illata. - Ezt meg én utálom...  - próbálom oszlatni az átható mentolos szagot, meg kicsit távolabb lépni a tömény illatforrástól és azt figyelem, hogy dönti magába az első pohár vizet. Aztán, amikor már a másodiknál jár, akkor kezd el némileg érthetőbb dolgokról beszélni. Vagyis már nem próbálja szóra bírni a bengálit, aki a tüsszögőt ítéli veszélyesebbnek és őt követi a fényló zöld szempár. – Kösz, de a ház csak az enyém. Nicky csak néhány hónapra költözött ide, amíg nem talál magának a belvárosban lakást. Szerinte túl messze van a menő helyektől és akkor sem éri meg neki ennyit buszozni, ha ingyen van - csak amikor már kimondom, akkor jut az eszembe, hogy teljesen hülye vagyok, hogy elmondom, hogy egyedül lakok itt általában. A végén még kinyírnak és akkor cseszhetem. De még marad egy ideig – javítom ki magamat rögtön, csak hogy elejét vegyem a későbbi meglepetéseknek. – Melyik növénynek? próbálom megválaszolni az egyszerűnek csöppet sem nevezhető kérdést, mivel fent nagyjából két tucat, idelent meg további harminc különböző növényfajjal osztozunk a szobákon, a konyhán és a fürdőkön.  Ha készen álltok, megismerkedhettek a másik lakótárssal is... Ő Darwin von Harrington nyújtom a közelebbi felé a jutalomfalatot, amit a biztonság kedvéért nem téptem apró darabokra, nehogy az ujjaik és a kézfejük bánja a megjósolhatatlan kimenetelű bemutatkozást. – Ki kezdi?



_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..
Lacey Harries
Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Mostanában leginkább magamon kívül
Munka/hobbi : Növényorvos, kert és önkéntes ideiglenes szállás-tulaj
Ki van a képen? : Chrissy Costanza
Lacey Harries
• doing good for good reasons •

Laserian Harries and Han Yeonu a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Dec. 19, 2023 3:07 pm
Lacey, Niel & Laze
It is never too late to be what you might have been.
SZÓSZÁM: ∞ | ZENE: Came for War | CÉL: Föld-TRN454 |
Kíváncsian pillantottam Nielre, amikor megkérdezte tőlem, hogy mit művelek. Vállat vontam. Ugyan mit művelhetnék? Perpillanat még én magam sem tudtam, nemhogy válaszolni tudjak a kérdésre. A nyúzott arca se kelt bennem félelmet, pedig kellene, bár, ha mindennapossá válik az, hogy így látom őt, fel se tűnik a nyúzott és még nyúzottabb közti árnyalatnyi különbség. Arra se jövök rá, hogy mitől kezd el prüszkölni, de aztán megsemmisítem a növényt, mag nem lesz belőle, hanem „elporlad” mert most nincs erőm visszatekerni azokat a növényi sejteket, amiket úgymond kikényszerítettem a kis magból.
- Baszki. – csak ennyi, arra, hogy józanodjak ki és nem szereti a macskamentát és agyvérzést kap tőlem. Szemet forgatok.
Körbe járnám a szobát és pár dolgot le is nyúlnék, ha nem akarnék kimenni innen. Szóval nem szereti a Black Veil Bridest Niel, újabb dolog, amit fel kellene írnom a listámra, ahol azt vezetem mivel lehet felhergelni a legjobban a lakótársaimat. Úgy néz ki ez a banda valahol az elsők között lesz.
- Majd megkérdezzük tőle, máskülönben lehet smink nélkül is jól néz ki a csaj. Vagy önbizalomhiányos, amit megjegyzem kétlek, elég erős képet mutat magáról. – az persze mindegy, hogy mi a valóság, most csak találgatok s, ez még inkább levisz Nyugalomföldére, mert hülyeségen gondolkodom, nem azon, hogy itt ragadtunk.
- Nem mérgező, mérgező növényt senki sem tesz ki a lakásába, hacsak nem olyan lökött, mint… - s, azon nyomban kint is vagyok a szobából és már lopok is a növényből. Azt is zsebre vágom. Megjegyezve, hogy ez a növény miként nézett ki valójában és hasonlót formáljak belőle én is, de az elmém most mindenen is cikázik. Mi ez a hely? Milyen növények vannak itt? Ki az a lány a képen? Na meg az, akivel most találkoztunk? Úgy értem, valójában kik.  
- Remélem azok örömkönnyek lesznek. – sóhajtok visszapillantva rá s, nyugodt szívvel zsebre téve a növény származékát, még egy levelet nem tépek róla, pedig megvan hozzá a késztetés, mégsem teszem. Inkább azt kérdezem, hogy mit tenne most a lány. Hát nem ad nyugtató választ. Nem is baj, az viszont meglep, hogy szembe pillantok a lánnyal amikor kikukucskálok fentről. Lehív minket és arra utasít, hogyan menjünk le. Én eleget is tennék ennek hacsak Niel nem rángatna magával lefelé a lépcsőn.
- Járni még tudok. – magyarázom neki csendesen, de mire leérünk szembe találjuk magunkat az állattal, amit elijesztettünk. Olyan volt ő, mint egy kisebb uralkodó, aki mindjárt megszólal és pökhendin odaveti nekünk, hogy húzzunk el a házából, mert nem lát minket szívesen.
- Ha alakváltó volna, már rég kidobott volna minket a lakásból, nem gondolod Niel? – teszek fel egy újabb hülye kérdést és ha megpillantom a vizes kancsót meg a poharat, már megyek is afelé. Kikerülve a macskát, mielőtt belém kapna vagy rám fújtatna, amiért számára még mindig bódító szagom van, kivéve, ha ez a macska tényleg utálja a macskamentát.
- Szép macska, a mi világunkban is vannak ilyenek. Beszélni nem tudnak, remélhetőleg itt sem beszélnek. – pillantok vissza a pulttól miután kitöltöttem magamnak egy pohár vizet és George Weasleyt megszégyenítő módon iszom bele a pohárba és kacsintok a lányra, hogy aztán megihassam a vizet is nyugodtan. Egy pohárral persze nem elég, muszáj töltenem magamnak egy újabbat. De azt már nem iszom ki teljesen, csak még pár kortyot belőle.
- Jobban leszek így már. – jegyzem meg csak úgy. – Szép a lakásotok berendezése, ahogy a növény választás is. Mi a neve annak ott fent az emeleten? – kérdezem, bár valószínűleg olyasmit fog mondani, amit én nem fogok ismerni egyhamar, de semmi baj nincs vele. Vettem mintát és ez pont elég.


 
JÁTÉKOSTÁRS: Niel és Lacey| MEGJEGYZÉS:  :flee:   

_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)
Laserian Harries
Hozzászólások száma : 309
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Sosehol
Munka/hobbi : egyetemista
Ki van a képen? : Rudy Pankow
Laserian Harries
• doing bad for good reasons •

Han Yeonu a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Dec. 10, 2023 7:17 pm
I.részLacey's girl world
In the world of girls Laze,Lacey,Niel




Hihetetlenkedve meredek Lazera, úgy alapból is elég kiakadt fejjel, mintha görcsbe állt volna rajta a “jézusmária” Komolyan ennyire nyugodt? És ha nem tudom visszavinni magunkat? Vajon megértette, hogy ez nem kikapcs bekapcs gomb alapján működik, hanem rohadt béna vagyok benne?
-Jó, oké, lehet, hogy te laza vagy, de én meg síkideg. Mit művelsz?
Macskacsalogató? Eltátom a szám, aztán megrázom a fejem, le kellene ülnöm. Kedvelem a macskákat, főleg amióta személyesen ismerek egyet, de komolyan ez most a legégetőbb probléma? Idehívni a…macskát? Valami más szagot művel, amitől viszont elkezdek tüsszögni, de elég rendesen. Lehet, hogy Laze fingja fűszer szagú?
-Mi a fene?
Kérdezem elkínzott arccal és próbálok találni valami zsebkendőt, mert elég gáz lenne a lányt taknyos képpel fogadni.
-Nem, ez hapci, nem pont olyan, mint amikor hapci! Az ugyanaz a világ volt, ez nem tudom melyik. Ki írta rá erre a földre az azonosítóját? Te tudod Laze? Nem, a sajátunk kódját se ismerem bár azt, ha koncentrálok, végülis…
Szörcsögve lapozgatni kezdem a könyvet, de annyira felbasz, ahogy totál leszarom üzemmódban, halál nyugodtan vall saját elmebeteg koktéljáról. Vajon mondták már neki, hogy nem normális?
Kicsit Hermionenek érzem magam Ronnal szemben (ezt a buzi shipet most hagyjuk) ahogy bevágom a könyvet az orra előtt.
-Nem baszki, józanodj ki! Fú basszus, agyvérzést kapok tőled.
Fordulok el inkább, különben is valami ócska metál bandák posztereit bámulja, biztos az antipatikus szőke lány ragasztgat a falra, mint valami 15 éves.
-Mint nekem? Bocs, de én nem szeretem a Black Veil Brides-ot, fogadjunk, hogy a csaj is a srác sminkje miatt hallgatja.
Miért ismerem én Andy Black-et?
-Basszus, Laze, azt mondta maradjunk! Mit csinálsz? Ne nyúlj hozzá! És ha mérgező?
Valami nagy dög mutáns szart tépeget, konkrétan lopdos. Úgy hangzok, mint egy anya? Vagy valami középkorú tanító néni? Jézusom…
-Igen Laze, érted mindenki bőgni fog.
Meredek rá fájdalmas arccal, közben az évszázad kérdése is elhangzik.
-Szerintem igen, én magunkra hívnám.
Ekkor hallom meg a lányt és rezzenek össze, magammal rángatom Lazet lefelé a lépcsőkön.
-Aha, lehet az is jó ötlet lenne. És tényleg bocs, nem akartam rád ijeszteni, igazából mi is meg vagyunk döbbenve.
Lassan? Megpróbálok lassítani lezúduló lépteimen, mert a macskának nem tetszik, hogy jöttünk. Kb. egy tigrisre számítok, még a lélegzetem is visszafojtom, szinte le lesek rájuk.
-Alakváltó?
Olyan lenne, mint Lili, azért ennyire fontos a lelki békéje?
- Öhm…kösz, szívesen adok neki nasit, meg is szagolhat. Van közben zsebkendőd? Laze furcsa szagot áraszt.
Megint eltüsszentem magam, de olyan istenesen, hogy a macska tuti a csilláron fog kikötni. Én is majdnem lezúgok a lépcsőről.




 


Isley








_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •

Laserian Harries and Han Yeonu a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Nov. 26, 2023 6:18 pm

Ha fura barátaid vannak, ne akarj normális lenni...
//Niel & Laze//

 
 
Miközben lefelé igyekszem a pohár víz ürügyén, az odafenti elmebaj jár az eszembe. Talán ezért veszem észre későn Darwin-t, aki éppen akkor óvakodik vissza a kertből, megszokva már azt, hogy Topy sistergő átjárói gyorsan tovatűnnek és tulajdonképpen semmi kárt sem tesznek benne, ha nem próbálja meg elkapni a szikrákat. Ahogy meglát, először a lábamhoz dörgölőzik, talán azt jelezve, hogy nem igazán haragszik, aztán persze egy ugrással a konyhapulton terem, követelve az ilyenkor járó jutalomfalatokat. Persze, hogy megkapja őket, és miközben keresgélem és bontogatom a macska-nasit, némi helyzetjelentést is kap a kialakult állapotokról nyilván azért, hogy ha hangosan kimondom azt, amit feltételezek, vagy hatalmas idiótaságnak fog hangzani és akkor nem zaklatom vele szöszke barátnőmet, vagy nagyon is valószerűnek ahhoz, hogy felhívjam és leordítsam a fejét az eddigi legrosszabb tréfájáért.
Nem tudom, mit gondoltál, de nem Nicky csinálta a bajt odafent megint – kezdem, miközben falatonként adom neki a vékony, szalámiszerű és szerintem borzalmas szagú falatkákat. – Képzeld, két idegen alak van Topy szobájában – folytatom, és a méretes bengáli kandúr smaragdszín tekintete a csodálkozás helyett inkább türelmetlenséget tükröz, mivel a falatok az ő értékrendje szerit túl lassan érkeznek. – Az egyik azt mondja, hogy ő Niel Topsfield, vagyis nyilvánvalóan azért valamilyen rokonságban áll vele, vagy te másképp látod? Bár elég fura kérdéseket tette fel róla, ebből egészen egyszerűen meg az következik, hogy jó távoli rokonok lehetnek – adom oda neki az utolsó falatot is. Egy gyors simítás a gyönyörű bundán, Darwin játékosan kap a kezem után, én meg folytatom a monológot, miközben a beígért vizet töltöm ki, ám a nagyobb érdeklődésre számot tartva kikészítek még egy poharat és nekiállok kancsót is keresni, hátha nem csak Laze küzdene dehidratáltsággal. 
- Tudod, az is fura volt, hogy azt kérdezte, hogy Nicky nem gonosz-e, és hogy van-e Liliam, vagy Dominica nevű testvére… Szerinted ez nem ijesztő? – szövegelek tovább, miközben Darwin sokkal érdekesebb elfoglaltságnak találja a mosakodást, mint azt, hogy nekem válaszoljon. - Az egész helyzet az… Ilyet azért nem szokott Topy csinálni...  - állapítom meg immár sokadszorra. – Szerintem tutira kattant mindkettő odafent…
Ekkor hallom meg, hogy nyílik az ajtó és halk beszéd szűrődik le az emeletről. ~Na persze, még hogy odabent maradnak!~ A lépcsőhöz megyek és pont akkor nézek felfelé, amikor Laze meg le, így tökéletesen hallom azt is, amikor megjegyzi, hogy kedves vagyok és hogy nyilván éppen most telefonálok a zsarukért.
-          Ha már kijöttetek, gyertek le nyugodtan… És nem, nem a zsarukat akartam hívni, hanem Topy-t… Vagyis Nicky-t – javítom ki magamat rögtön a félreértések elkerülése érdekében. – Remélem, szeretitek a macskákat, mert az hamarosan kiderül, Darwin kedvel-e benneteket. Csak lassan és óvatosan, mert egy bizalmatlan és roppant kritikus "úr" fog szemügyre venni idelent, aki kissé morcos, hogy az átjárótok a frászt hozta rá. És beszéljetek, miközben jöttök lefelé… - nézek a bengálira, aki már kíváncsian és némi gyanakvással bámul a lépcső felé. – Már tudja, hogy jöttök… És akkor legalább nem kell felcipelnem a kancsót… Nem vagyok túl ügyes pincér… Addig keresek valamit, amivel kiengesztelhetitek...

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..
Lacey Harries
Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Mostanában leginkább magamon kívül
Munka/hobbi : Növényorvos, kert és önkéntes ideiglenes szállás-tulaj
Ki van a képen? : Chrissy Costanza
Lacey Harries
• doing good for good reasons •

Niel Topsfield, Laserian Harries and Han Yeonu a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Pént. Nov. 17, 2023 1:25 am
Lacey, Niel & Laze
It is never too late to be what you might have been.
SZÓSZÁM: ∞ | ZENE: Came for War | CÉL: Föld-TRN454 |
A lány kérdésére, hogy mi egy másik világból jöttünk-e megpróbáltam bólintani, Niel válaszolt neki helyettem, amiért most nagyon hálás voltam neki titokban. De hangosan ki nem mondtam. Én már mesterkedtem valamiben. Az előzőekre már nem tudtam mit reagálni neki, hogy a lányok őt csókolgatják és hasonlók. Bár odafigyelnék arra, hogy mit kérdez tőle és mit reagál az én unokatesós dumámra, amikor hirtelen törnek elő belőlem olyan mondatok, amik normál esetben csak a gondolataimban őrizgetnék. Normál esetben.
Ez nem volt az. A fejemben olyan elméletek születtek, amik csöppet sem voltak szépek. Macskamentával próbálkoztam. Valahogy vissza kell csábítani szerencsétlen macskát ide, még mielőtt kifut a világból is miattunk.
Nagyot nyeltem. Kellett a víz, nem volt vicc az, amit Niel mondott és meg is erősítettem a lánynak, hogy bizony most az a pohár víz tényleg jól jön. Próbáltam követni őket én is hozzátenni a magamét a dologhoz, Nielt is érdekli, hogy itt kik élhetnek és milyen formában. Ez jó.
Tényleg azt gondolja, hogy itt Liliamnak hívják a bátyját? Lehet nekem is el kellene gondolkodnom azon, az én tesóimat, hogy hívják és olyanokat felmondani a lánynak, hátha ráhibázok a dologgal.
Persze a bökdösésért is megkapom a magamét, fura lett volna, ha nem. Szóval vannak itt fiúk is. Jó. Egy kicsit megnyugodtam. El fogunk tudni itt vegyülni, ha kell.
- Nem kell ennyi mindent rá zúdítanunk szegény lányra. Lehet, hogy itt nincs is Bayville! Vagy nem abban a formájában ahogy mi ismerjük. Az is lehet, hogy… - nem folytattam, mert nagyban mesterkedtem a növénnyel, túl jól sikerült.
- Jah, én Laze vagyok. – bólogattam miután bemutatott minket a lánynak teljes nevünkkel. Vajon most le fog minket keresni az interneten? Van itt internet egyáltalán? Kerestem a szemeimmel az erre utaló jeleket, de biztos van. Kell lennie. Ha itt van fénykép, akkor annak is lennie kell. Nyilván ez az első alkalom, hogy másik Földön vagyok! Persze, hogy ilyeneket gondolok.
- Micsoda? Ez a macskacsalogatóm és a macska nem szereti és te se? – nézek Nielre megrökönyödve. Persze nem keresek rá magyarázatot. Inkább felsóhajtok és eltűntetem a macskamentát. Helyette borsmentával próbálkozom, ha eddig a macskamenta zavarta őket, most a borsmenta fogja.
- Aha… a víz az jól jön. – erősítem meg újra éppen, amikor Niel újra hátba ver. Az a baj, hogy ez nem fog segíteni rajtam, de nem magyarázok
Még így maradok hátratett kézzel a borsmentát markolva, majd előhúzom, amint kiment. Kicsit fel kellene lélegeznem, de nem fogok, mert Niel egyből kérdőre von, jogosan mondjuk. Most viszont nem tudom átérezni a helyzet komolyságát. Túl laza vagyok, még magamhoz képest is.
- Örökre itt ragadtunk? – a szemeibe nézek, egy egész pillanatig azon filozofálok mi minden hiányozna otthonról. Túl sok minden, amit nem tudok bevallani még neki sem. Így eljátszom, hogy nem vagyok megrémülve, hogy semmit sem jelent az ottani életem.
- Nyugodj meg. Ez pont olyan, mint amikor utaztunk egy kicsit a Grand Canyonba. Le kellett higgadnod és működött. Igaz, most spécibb a helyzet. Azt se tudjuk melyik a mi világunk igaz? – nekem lövésem sem volt, ez érthető is. Csak azt tudtam, hogy ez a szoba egyáltalán nem ismerős.
- Mi a francot ittam? – ezt a kérdést már kínomban röhögve ismételtem meg. – Nem tudom. Csak a szokásosat egy kis lazás beütessél. Lehet túl erős lett benne a lazaság. De ha beválik majd kaphatsz belőle te is. – nagy vigyor került az arcomra, mert büszke voltam magamra, hogy előbb saját magamon kísérletezek és nem rajtuk.
- De elmúlik, nem tudom mikor, most tesztelem le. – a vigyor eltűnik az arcomról. Mert ez csöppet sem biztató, de mielőtt még jobban kiakadna szépen elcsusszanok mellőle és Nicky cuccait kezdem el bámulni. A posztereit.
- Neki is jó ízlése van, mint neked. – bólogatok, csak az a helyzet, hogy bár a lány azt kérte maradjunk itt, amint elkezdek szemezni az ajtóval, már holt biztos, hogy nem akarok itt maradni.
- Menjünk ki innen. – meg sem vártam, hogy válaszoljon vagy megállítson. Inkább kiléptem és rácsodálkoztam a helyiségre.
- Baszki. Azt nézd meg mekkora… - az a baj nem jött a számra a szó a növényre, pedig itt volt a nyelvem hegyén. – Ilyen kell nekem is! Honnan lehet beszerezni ezt? – költői kérdés volt, persze. Nyilván virágüzletből vagy valami ilyesmi. De nálunk nem láttam ilyesmit. Egyből odamentem a növényhez és elkezdtem tapogatni. Normál esetben nem tapogatom agyon a növényt, de most kellett a minta belőle. Egy nagyon pici levelet le is csippentettem. Az pont elég lesz ahhoz, hogy otthon hasonlót hozzak létre. Ezt is zsebre vágtam, mint a fényképet.
- Ha felszívódunk a mi világunkból, szerinted megsiratnak minket? – fordulok vissza a növénytől és el is lépek onnan, még mielőtt le nem kukucskálnék a földszintre a lány után.
- Kedves lánynak tűnik. Szerinted most a zsarukat hívta ki ránk? – kíváncsiskodom halkabban. Ennél is nagyobb gubancban volnánk, ha igen.


 
JÁTÉKOSTÁRS: Niel és Lacey| MEGJEGYZÉS:  :flee:   

_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)
Laserian Harries
Hozzászólások száma : 309
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Sosehol
Munka/hobbi : egyetemista
Ki van a képen? : Rudy Pankow
Laserian Harries
• doing bad for good reasons •

Niel Topsfield and Han Yeonu a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Pént. Nov. 10, 2023 5:09 pm
I.részLacey's girl world
In the world of girls Laze,Lacey,Niel




Lazet csak annyival biztosítom “bármikor” egy percig komolyan nézek rá és próbálom nem ráncolni szemöldököm az anyján, pedig muteres témáknál szokásom. Talán ha józan lesz egyszer, random megtámadom, amennyiben ilyen gondja van talán kompetens leszek a témában és összeökölpacsizhatunk, de szar nekünk.
Jesszusom, oltogat, nagyon be lehet állva.
-Ők csókolgatnak engem Laze, ők csókolgatnak és hidd el, kurva idegesítő tud lenni.
Veregetem hátba, mert amikor egy csomó kiscsaj áll soran csak erre várva, nem akarsz herpeszt kapni…
Éppen belép egy lány a szobába, pont kiakadunk, amikor érkezik egy akkora oldalba bökés érkezik Lazetől, hogy belegörnyedek.
-Én vagyok hülye, hogy gyakorolni vittelek…
És nem szagoltam jobban körbe. De legalább nem úgy reagáltam “anyád” az a megbeszéltek fényében elég nagy taplóság lett volna.
-Nincs Nicky nevű unokatesóm, ellenben egy nagyon hülye érzésem ezzel kapcsolatban igen. Mondd csak Nicky mennyire…gonosz?
Kérdezem óvatosan a színes hajú lányt, amikoris Laze bevágja, hogy meghalt az anyja és erre egyszerűen muszáj leülnöm. Tenyerembe temetem arcom és szégyellem magam önmaga helyett is. Az előbb mondta, hogy nem akar róla beszélni!
Köhintek, de úgy döntök megjegyzés nélkül hagyom, majd bérelek neki egyet, bár asszem Lazenak csak az hiányzik, ami nekem, egy barátnő. Velem ellentétben neki simán össze is jöhetne.
Ahogy persze kimondja ki mindenki lehet itt nő - és Langon mindjárt elhúzom a számat, Liamen meg csak a fejem fogom. Torokköszörülve mustrálom a lányt, aztán óvatosan kérdezem.
-Nincs véletlenül Nickynek egy Liliam, vagy Dominica nevű nővére? Egy áldott jó lélek.
Ha én minden univerzumban egy dög vagyok, mert az anyám erre a szerepre jelölt és megnyertem az oszkárt, akkor Dominic(a) elvileg szerény virágszál egy Nicky kaliberű nősténydémonhoz képest. És Laze még nézegette a képét. Tényleg, mintha eltette volna. Remélem nem nyúlta le.
-Az hangzik furán, amit én mondok?
Nézek rá döbbenten, egyúttal megérzek valami iszonyat fura szagot, eleresztett egy galambot? Most meg udvarol a… Ki lehet a lány? Fáradtan megdörzsölöm a halántékon, legszívesebben egy egész medencét felitatnék most Lazevel.
-Igen, egy másik világból, bocs a káoszért, még nekem is új ez a “képesség”
Válaszolom a lánynak fáradtan.
-Nem, vannak nálunk lányok is. Mi épp eggyütt lakunk néhány fiatallal, a Bayville nevű nos helyen. Kaine Parker például egy pók mutáns, vagy Lilia…macska, Romy pedig nagyon kocka lány és néha Pikachunak képzeli magát.
Bólogatok neki, próbálok rájönni a logikájára, egyedül azt találom kb, értelmesnek, hogy itt talán fordítottak a nemek.
-Szóval Kaine a lakótárs pókunk, Lang pedig az én bandámban zenél. Niel Topsfield vagyok, ő pedig Laserian Harries és nagyon sajnálom. Téged hogy hívnak?
Felé nyújtom jobbom, ha szeretné megrázhatja. Közben azt hiszem megmagyarázza magának, hogy igazam van, akár elfogadta a békejobbom, akár letépi majd a karom. Bizonytalanul visszahúzom, biztos, ami biztos alapon. Ekkor megjegyzi, hogy menta, én meg iszonyat hangosan dörrenek Lazera már megint.
-Te csináltad azt a szagot? Laze azt hittem fingtál, baszki! Ha Topy én vagyok ja, nagyon utálja.
Megint hátbaveregetem, ezúttal kissé erősebben, viselkedjen már!
-Kösz, a víz segítene neki. És nem fogunk, nem is tudunk…
Csak akkor fordulok Laze felé hihetetlenkedve és széttárt karral, amikor úgy közli, hogy lépünk, mintha egy pillanatig is rajta múlna és a lány is elment már.
-Ugye felfogtad, hogy lehet örökre itt ragadtunk? Nem tudlak vezényszóra visszavinni Laze, még…nem megy a kontroll, érted?
Lehet majd nekem esik, egyrészt mekkora paraszt vagyok, hogy leüvöltöm a fejét (megint) másrészt béna szar, aki idehozta, de visszavinni már nem fogja tudni.
-Mi a francot ittál?
Kérdezem elkínzott arccal.



 


Isley








_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •

Winifred Wilson and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Nov. 05, 2023 8:31 pm

Ha fura barátaid vannak, ne akarj normális lenni...
//Niel & Laze//

 
 
Az értelmetlen dadogás mégis kezd értelmet nyerni és lassan elhiszem, hogy legalább az egyikük nincs teljesen betépve. Mert az, akinek nem vagyok az anyja, valami másik világról beszél. ~ Ó, Topy, bár itt lennél már! ~ Mert igen, ő beszélt arról, hogy a hülye átjárói egyszer talán másik világokra is nyílhatnak, nem csak az Eiffel-torony legfelső emeletére, vagy a Grand Canyon kilátójára. Ezek ketten csak beszélnek, Nicky nevű unokatestvérről, halott anyáról  ~Most ez tényleg komoly? ~, másik világról, ahova nem lehet visszamenni, és arról, hogy én vagyok a hülye Ken még bénább Barbie-ja, vagy hogy esetleg cukorból lennék. Szerintem, ha behúznék egyet neki, ez utóbbit határozottan cáfolni tudnám. De aztán már teljesen elvadulnak a dolgok és csak kapkodom a fejemet, ahogy az infók záporoznak rám.
- Te… Szóval ti… Egy másik világból jöttetek? – dadogom és közben azon imádkozok, hogy Topy most azonnal érezze meg, hogy baj van és hogy haza kell jönnie. Talán ezért hagyom figyelmen kívül azt a pohár vizet. Meg persze azért is, mert az a MÁSIK TOPY ~ Niel Topsfield??? Komolyan behalok! ~ olyat mond, aminek semmi értelme sincs.  Én meg persze gondolkodás nélkül kötök bele az értelmetlenségbe, már megint hamarabb járatom a számat, mint ahogyan kellene! – De miért lenne itt mindenki nő? A ti világotokban mindenki férfi? – bököm ki a legostobább kérdéseket, amelyeket eddigi életemben valaha is feltettem. Aztán persze még sikerül túl is teljesítenem a hülye kérdések tervét. – Ki a fene az a Kaine- meg Lang? És kiket hogy hívnak? – ezek ketten csak ontják magukból a képtelen dolgokat, amikor a magát Laserian-nak nevező hirtelen ráébred a valószínűleg teljes agyhalálra utaló arcom láttán arra, hogy az agyam nem igazán képes megemészteni ezeket az új infókat. Inkább hiszem még mindig azt, hogy Nicky hülye viccéről van szó, mint hogy ezek ketten egy másik Földről jöttek. Mondom ezt annak ellenére is, hogy a névbitorló még valami varázskönyvet is emleget, ami nem néz ki annak. De ezt persze nem fogom az orrukra kötni. Lassan formálom a szavakat, igyekszem teljesen hihető lenni, miközben a macskamenta illata kúszik az orromba. Menta?- Tudom, hogy hibát követek el, de rendben, tegyük fel, hogy hiszek nektek és igen, ha így nézzük, Nicky mágus, különben, hogy tudna máshogy ő is ilyen sistergő izéket csinálni? Mondom ezt úgy, hogy tudom, hogy egy szavatokat sem lenne szabad elhinnem, de ha titeket nem Nicky hozott ide, akkor nem igazán tehetek mást, ugye? – válaszolok, pedig az illat abban erősít meg, hogy a szöszke csajnak nincs köze ehhez az ökörséghez. És ezt meg is mondom nekik. – Ne próbálkozz a mentával, Darwin immunis rá, viszont Topy utálja az illatát – és úgy bámulom a két pasast, mint ha tényleg földönkívüliek lennének. Aztán Laz vizet kér megint, szerintem már vagy századjára és rájövök, hogy itt az alkalom, hogy igazoljam, vagy cáfoljam az állításukat. – Rendben, hozok vizet! De addig ne mozduljatok innen… - hadarom és indulok a lépcső felé. Le kell mennem és fel kell hívnom Topy-t. 

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..
Lacey Harries
Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Mostanában leginkább magamon kívül
Munka/hobbi : Növényorvos, kert és önkéntes ideiglenes szállás-tulaj
Ki van a képen? : Chrissy Costanza
Lacey Harries
• doing good for good reasons •

Winifred Wilson, Niel Topsfield and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Csüt. Nov. 02, 2023 9:58 pm
Lacey, Niel & Laze
It is never too late to be what you might have been.
SZÓSZÁM: ∞ | ZENE: Came for War | CÉL: Föld-TRN454 |
Megpróbáltam komolyan ránézni Nielre, ez sikerült is egy percig, mert sajnos nem voltam olyan anyakibeszélős showban, mint amire neki most szüksége lett volna, de megjegyeztem, hogy szeretne hallani az enyémről.
- Túl szomorú, most ne beszéljünk az anyáinkról. – kérlelem. – De nem felejtem el, hogy hajlandó vagy meghallgatni az egész sztorim. – ezzel a szomorú témát pedig megpróbálom lerázni magamról még mielőtt jobban a hatalmába kerítene és lehúzna a mélybe. Nem kell sok és egyik percről a másikra eszembe jut, hogy mekkora űr is van néha idebent, amit alaposan letakartam egy vastag indákból készült szúrós pokróc utánzattal, ami mindig fájdalmat okoz, ha nem figyelek. Most figyeltem!
Odaát már a csajról beszéltünk, amitől el is kezdtem volna pirulni, ha az alapozástól nem volna már elég pír az arcomon.
- Nem mondod, hogy te arcon puszilod a lányokat a szájuk helyett. – szemet forgatok, túl jól sikerül ez a dumám, kár, hogy nem hallotta ezt más csak Niel.
Lényegtelen a fénykép gyorsan zsebre kerül, majd leteszem később, mert belép a szobába a másik lány, aki a képen szerepelt és kiderül, hogy bizony ő lakik itt, ez az ő háza és ki is tenné a buliszervízt úgy ahogy érkezett. De nem hagyhatom neki. Vagy legalábbis az egyik részem nagyon azt szeretné, ha nem dobnák ki, hát miféle csodaszép lányszobába került! A másik meg szégyenkezik, de most túl halk.
- Nem mondtad, hogy van egy unokatestvéred Topsfield, akit Nickynek hívnak! – bököm oldalba Nielt talán a kelleténél túl jól, hát nem akartam ekkora fájdalmat okozni neki, de így sikerült.
- Az enyém meghalt, megértem, ha hasonló miatt nem akarsz a sajátodról beszélni. – le is biggyesztem a szám az érzés miatt. Most könnyen beszélek erről, kevés gátlás szorult belém.
És a lány csak beszél én meg csak bámulok rá. Niel szavait is meghallom nem kétség, de amikor azt mondja, hogy ő Bloom nem, hogy kifele lépnék, hanem hátrálok egyet az ajtótól. Közben neki is beszél Niel a multiverzumokról, amire megint csak igyekszem odafigyelni. A cérnát ott vesztettem el, hogy mindenki nő ebben a világban Niel szerint.
- Miiii? Neee! – reagálom le először azt, hogy mindenki nő, aztán azt már meg se hallom, hogy Kaine nőként. – Vagyis deeee! Gondolj bele, ha mindenki nő! Akkor Lang is nő! Meg a bátyád is nő! Te jó ég az én bátyám is nő és az öcsém is! Vajon, hogy hívhatják őket itt? – morfondírozok fennhangon ilyen sületlenségen. El is hessegetve annak a lehetőségét, hogy hallgassak szegény lányra, aki épp kitesékelne minket innen. Mondjuk jogában is állna, elvégre csak úgy idepottyantunk.
- Niel ez nagyon furán hangzik, ráijesztesz és az ablakon fog kidobni minket nem az ajtón tessékel ki! – attól függetlenül persze a hátam mögött teremtettem egy macskamentát valami napraforgómagból és igyekeztem felerősíteni, hogy az illata ide vonzza a macskáját. Legalább a macska miatt ne orroljon ránk. Remélem beválik.
- Nagyon szép neved van Bloom. – szándékosan bókolok, hogy eltereljem a figyelmet arról biza hátul a kezeim valamiben sántikáltak, Niel mellé is állok éppen ezért, hogy ne láthasson semmit sem. Most úgy festhettünk, mint két ázott veréb egymás mellett toporogva, de eskü nem rosszban sántikálok, csak a macskáját akarom visszaszerezni neki semmi egyebet.
- Igen, egy kis víz jól jönne, kérlek. – nézek rá kérlelőn, elővéve kisróka szemeimet, mert macskának én túl rossz lennék az fix, meghagyom ezt a szerepet Lilinek, neki jobban megy.
- Utána nem zavarunk, csak a pohár víz életmentő lehet. – sóhajtok is, hátha. Kétlem, hogy a megnyerő bemutatkozásommal bizalmat szavazott nekem, de én próbálkozom. Időt nyerni magunknak és a macskának is.

 
JÁTÉKOSTÁRS: Niel és Lacey| MEGJEGYZÉS:  :flee:   

_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)
Laserian Harries
Hozzászólások száma : 309
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Sosehol
Munka/hobbi : egyetemista
Ki van a képen? : Rudy Pankow
Laserian Harries
• doing bad for good reasons •

Winifred Wilson and Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szer. Nov. 01, 2023 4:05 pm
I.részLacey's girl world
In the world of girls Laze,Lacey,Niel

Van az az abszurd pillanat, ami minden lakótárs életében eljön, amikor a másik elkezd az anyjáról beszélni.
-Ha szeretnél róla bővebben dumálni, akkor én itt vagyok és valamennyire kompetens a témában.
Ajánlom fel viszont őszintén és a mély gondolatok mellett igazán lehetne kinek gázabb az ősmuter versenyt tartani, ha casások is tudják, akár név nélküli szavazással.
Többek között ezen is erősen agyalok, amikor hirtelen más világban találjuk magunkat, mert eltévesztem a házszámot egy kis Lazackodás miatt. Roncs essen a seggébe, de tényleg! Valami csajszobában vagyunk, ahol Laze, mintha nem lenne körülötte elég nő, bámul valami agyonfestett, démontekintetű szőkét.
-Oké, csak lehetne rajta fél kilóval kevesebb smink, bár ha metál bandája van…
Vállat vonok, ízlések és pofonok, nekem Gwen natúrabb szerelése például jobban tetszik. Nem nagyon van lehetőségem az idegen ciklon kinézetén agyalni, mert máris ránk tör egy lány, aki orvul megvádol minket holmiféle bulival, amire Laze hülyén lecsapna, Topynak is szólít, amit idegenek nem szoktak. Esetleg ha nagyon elvetemült butterflies rajongó, de akkor minimum a lábaim elé ájulna. Egy röpke másodpercig lever a víz, hogy anyámat látom, de csak mert Laze összezavar, az anyám ugyanis…kopasz, legalábbis most már, régen volt valami ványadt, szőke párszálas haja, de nem ekkora rózsaszín zuhatag az biztos.
-Az a baj, hogy nem tudom hogyan csináljam magunkat innen vissza, mármint a világba, ahonnan jövünk, úgyhogy egy pohár víz jól esne Lazának, szerintem alapozott, mielőtt eljöttünk.
Felé fordulok és mérgesen vállon bököm.
-Ez a te hibád, biztos mentálisan hatással voltál rám és kötöttünk ki egy olyan világban, ahol mindenki nő! Vagy az is lehet, hogy a csaj barbie és babaföldön vagyunk, esetleg cukorból van!
De most nem? Totál úgy néz ki, mint egy színes nyalóka! Ekkor kezd a lány beszélni, de mielőtt folytatná, megakasztom.
-Nicky Topsfield? Nicky Topsfield?
Túrok a hajamba és eléggé felviszem a hangsúlyt. Lazera bámulok, ő érti-e ezt mit jelent, miközben a lány E/1-ben lenyomja nekünk Bilbo jelenetét, amikor a Törpök váratlanul betoppantak hozzá.
-Várj, én nem ittam, csak várj egy percet. Niel Topsfield vagyok, 2025-ből, de azt hiszem egy másik világból, merthogy léteznek multiverzumok… és ha ez igaz.
Zuttyanok le a csaj ágyára. Talán engedélyt kellene kérnem, vagy mondani bármit arra, hogy nem kér a bulinkból, de a dolgokat összemozaikozva, óhatatlanul is az agyfasz kerülget.
-Nem…nem vegyülhetünk el egy olyan világban, ahol mindenki nő. Jézusom Laze, egy olyan világban vagyunk, ahol mindenki nő! Képzeld el Kainet nőként…
Fél pillanatig magam elé röhögök, aztán holt komolyan nézek a csajra.
-Ez a Nicky mágus, igaz? Tisztában vagy a variáns szó fogalmával? Elhiszed, ha azt mondom, én is mágus vagyok és Nicky fiú megfelelője a 6969-es Föld nevű bolygóról, de dimenziót ugrottunk és most itt vagyunk?
Előveszem még a varázskönyvet is, mint bizonyítékot.


 


Isley








_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •

Winifred Wilson and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Okt. 29, 2023 7:55 pm

Ha fura barátaid vannak, ne akarj normális lenni...
//Niel & Laze//

 
 
A vigyorgó ismeretlenekkel mindig az a baj, hogy túl sokat képzelnek magukról, de amikor ez első nehézséggel szembesülnek, máris lefagy az arcukról az idegesítő jókedv. Így van ez ezzel a kettővel is. És most fognak szembesülni azzal, hogy én vagyok a probléma számukra. A nagyobb baj az, hogy nekem meg ők. És persze az is kérdéses, hogy Topy – nevezze magát bárhogyan is a piercinges fickó, ő NEM AZ a Topy, akit én ismerek – hogy tudta néhány perc alatt begyűjteni és ide teleportálni őket. Az eddigi alakok ezeknél azért sokkal tájékozottabbak voltak, mindig tudták, hogy hova és miért érkeznek. De ez a kettő úgy bámul rám és olyanokat mond, mint ha nem is ezen a világon élnének. Na jó, ha ötletgazdag barátnőm szállította ide őket, akkor a dolog megbocsátható, vagyis meg kell próbálnom nem túl undoknak lenni velük.
 
- Nos, kezdjük az elején, fiúk és ígérem, gyors leszek, és mire Topy… jó, Nicky Topsfield, ha így jobban ismeritek, befut, már végzünk is – ígérem fölényesen. – Szóval, kezdjük is ezzel… Ne akarjatok ilyesmivel megvezetni… Ő Topy, te lehetsz bármi más, az ilyen viccekre nem vagyok vevő… Ahogy azokra sem, amik az anyádról, az enyémről, vagy máséról szólnak. Az okokat pedig nem illik kérdezni. Maradjunk annyiban, hogy személyes… Nagyon… - még cincálom egy kicsit ezt az alakot, de ahogy őket nézem, a másik egyre ismerősebbnek tűnik. – Sajnálom, hogy nem sikerült irányítanod, megtalálnod, felkutatnod azt a valamit, bármi is legyen az, amit említettél, de vigasztaljon, Nicky-vel már csak ilyen az élet. De most sajnos elrontom a buliját, vagyis a bulitokat, bocsánat, így hiába a remek ajánlat, hogy ti ketten elegek lennétek, sajnos ki kell ábrándítsalak benneteket, túl sokan is vagytok – hirtelen azt érzem, hogy kezdek elmenni a pikírt stílus felé, így gyorsan próbálok némi pozitivitást is vinni az elutasításba. – Higgyétek el, nem azért mondok nemet, mert nem imádom a csaj partijait, inkább csak azért, mert úgy látom, nektek már sikerült valahol alapoznotok. Így, bár látom, hogy rendesen be vagytok tépve, azért segítek annyit, hogy 2025 van még mindig, az újév még messze van, de jó hír, hogy ez az a nap, amikor mindenfajta nagyobb hiszti nélkül kisétálhattok innen. Azt ugyanis a szöszke csajnak tartogatom, ha nem bánjátok. És köszönöm a felajánlást – fordulok immár az udvariasan bemutatkozóhoz. – De a macska még nálam is jobban utálja az idegeneket, azaz kérlek, ne vedd magadra. Vagyis Laserian… - fejbiccentés neki. – Kedves ismeretlen, aki Topy-nak nevezi magát és akinek nem vagyok az anyja… - bólintás neki is. – Bloom vagyok, ha eddig nem tudtátok volna… És bár mondhatnám, hogy örültem a találkozásnak… - mutatok a lépcső felé, remélve, hogy távozásra bírhatom őket Nicky visszaérkezése előtt. - Erre, uraim...
 


_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..
Lacey Harries
Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Mostanában leginkább magamon kívül
Munka/hobbi : Növényorvos, kert és önkéntes ideiglenes szállás-tulaj
Ki van a képen? : Chrissy Costanza
Lacey Harries
• doing good for good reasons •

Winifred Wilson and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Okt. 29, 2023 7:54 pm
Lacey, Niel & Laze
It is never too late to be what you might have been.
SZÓSZÁM: ∞ | ZENE: Came for War | CÉL: Föld-TRN454 |
A szememet forgattam.
- Semmi baj, nem szoktam szétkürtölni minden újnak, az eredeti Mi Casán kívül a többiek nem tudnak róla, szóval… te a kivételt képezed. – vállon is csaptam volna, ha nem folytatja a mommy issue-s szövegével és a transzparenssel, ami azt hirdeti, hogy egyikünk se nyomorék. Na mindegy.
A lányszobában más helyzet uralkodott, már jártam más lányok szobájába nem volt benne semmi újdonság, csak a szokatlan érzés, első dolgom volt növények után kutatni a pillantásommal, de valami máson akadt meg a szemem. A fotókon. Hát persze. Azokról tudjuk meg, hogy kihez, mihez csöppentünk be és a jelek szerint nem nyálkás űrlények uralta univerzumba és nem abba a kipufogós dolgosba, amivel Niel megint ijesztget.
- Ha felbőszíted akkor lehet, de nézd meg. Stílusa az van. – még szerencse, hogy meghallom, hogy valaki Nielt szólítja, mert nem lesz nyáltól csordogálós a fénykép se, amit zsebre vágtam.
Be is nyit egy lány, nem az a szőke, akire ráengedtem volna a nyáltengeremet, hanem a másikuk, akit szóhoz sem engedek jutni először. De aztán mégis muszáj, mert levegőt nekem is vennem kell.
- Mi jó szándékkal vagyunk itt! – nyugtatnám meg, ha Nielnek nem kellene közölnie vele, hogy ő Topy. Itt egy kicsit felhúzom a szemöldököm, azt hittem, hogy ismerik egymást és a lány azért kiált ide fel Topyt, mert Nielre számít erre fel pedig nem.
- Nem kell több fiú, mi elegek vagyunk hidd el. De a pia, kaja és nők jöhet! Egy jó házibulira sose mondok nemet! – főleg, ha ilyen random közlik, hogy lehetséges az is. Nem mondom, hogy nem alapoztam már meg az estére, de ha ezt tudom, akkor még két rövidet legurítok és töltök belőle Nielnek is. De tudta a halál, hogy itt bulival várnak! Vagyis dehogy, a lány épp azt közli, hogy reméli nem ilyesmiről van szó. Látványosan le is kúszik a vigyor az arcomról valamivel szomorúbbra.
- Nem mondod, hogy az édesanyádnak nincs fiatalkori képe és így összetéveszted mással. – valójában ez csak az egyik volt, amin meglepődtem, az még ijesztőbb volt, hogy szerinte a múltba is útazhatunk akár. – Milyen évet írunk most? 2025 van még mindig nem? – elég modernnek tűnt a lány szobája, hogy ne azt kezdjem el feltételezni, hogy esetleg a nyolcvanas vagy hetvenes évekbe csöppentünk, ott nem lett volna ilyen jó minőségű fénykép a falra aggatva úgy hiszem.
- Amúgy engem Laseriannek hívnak, de azok, akikkel jóban vagyok csak Lazenek szólítanak. – kezdeményezek bemutatkozást. – Igazán szép szoba, a tiéd vagy a másik szőke lányé? Az előbb valami macskát kerestél igaz? Segítsünk megkeresni? A macskákat nem szoktam elijeszteni. – főleg, ha macskamentával kedveskedek nekik, de ezt inkább nem hangoztatom a lány előtt és Niel előtt se, mert a végén még azt hiheti, hogy Lili ellen is felhasználok ilyesmiket, pedig nem! Esküszöm nem!

 
JÁTÉKOSTÁRS: Niel és Lacey| MEGJEGYZÉS:  :flee:   

_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)
Laserian Harries
Hozzászólások száma : 309
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Sosehol
Munka/hobbi : egyetemista
Ki van a képen? : Rudy Pankow
Laserian Harries
• doing bad for good reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Okt. 29, 2023 7:53 pm
I.részLacey's girl world
In the world of girls Laze,Lacey,Niel

Minden magamra szedett depresszióm ellenére elvigyorodom, ahogy elképzelem a kultikus akciófigura hívőket. Hülye-és nekem is szükségem lenne némi ökörségre tőle, hát engedek a vonzásnak, ami ez esetben egy felfelé ívelő ajakrándulás és szórakozás azon, hogy introvertáltként szétgyaláztam a magénszféráját. Le is porolom vállam, kurva büszkén magamra, aztán a biztonság kedvéért kihajolok a képből.

-Én nem tudtam. Mármint az anyád, azt sajnálom, ha nem valami poén, röhögni rajta nem fogok, mert a mommy issue nálam is befigyel, hipokratikus lenne. Szóval nem vagyunk nyomorékok, csinálhatnánk róla majd transzparenst.

Gondolkodom el, félig poén, másrészt lehet ki kéne tűznünk valahova.

Igazából kicsit felcsesz, hogy még mindig úgy kezelik a réseim, mint valami fekete lyukat és nekem tulajdonítják, pedig ha ennyire jó lennék, felcsapnék Strange-nek. Ezért is kezdem el szinte unottan magyarázni, hogy nem, ez az ereklye, én semmiféle hozzáférést nem tudnék nélküle különféle domenziókhoz, főleg olyanokhoz nem, ahol dinoszauruszok élnek. Erre persze beleugrik az egyik portálomba, amire rácseszek és könyv és íme, így lesz a chocapic, illetve egy lányszoba, amitől még én is megilletődöm.

-Ki tudja mikor bukkan elő egy lökhárító!

Annak ellenére, hogy holt nyugodtnak tűnök, azért néhány homloki izzadtságcsepp elindul hosszú felfedezőútjára, egy például pólóm alá mászik. És még nyelek is, ahogy meglátom a szőke dominát.

-Na ezzel sem bújnék ágyba… tuti leharapja, nézz rá.

Ecsetelem, illetve kezdeném, amikor megjelenik egy tényleg szép lány és az egyik legtitkosabb bencenevemen szólít. Ahogy kb. csak Lang. Ha ő Transformers, akkor nagyon jól csinálja…

-Tényleg véletlen volt…

Kezdeném, de mégis honnan tudja a nevem?

-Én vagyok Topy.

Nézek rá furán, mármint egymásra gondolom, mert kölcsönös és jogos is a házam megnevezés ez ugyanis nem az én területem, semmilyen formában. Kicsit vacillálok, hogy rákérdezzek az évszámra, de csak a piercingem rágom meg, fémesen csattan fogaimon.

-ŐŐő

Házibuli? Laze-ra pillantok, végülis pozitív tényezőként könyvelem el, hogy egy nyelvet beszélünk, buli, pia és nők.

-Véletlenül csináltam, esküszöm! Mondtam, hogy nem tudom irányítani! Ugye nem az anyám fiatalkori verziója vagy, mint a Vissza a jövőbenben? Ugye ez nem a 16. emelet?



 


Isley








_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •

Winifred Wilson and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Okt. 29, 2023 7:49 pm

Ha fura barátaid vannak, ne akarj normális lenni...
//Niel & Laze//

 
 
A fura hangnak annyi, ami azt jelenti, hogy Topy odafent lehet és én megint papolhatok neki arról, hogy a hülye átjáróit mennyire utálja Darwin. Miért nem tudom meggyőzni arról, hogy a macskák mennyire gyűlölik a hirtelen megjelenő és sistergő izéket, főleg, ha aztán ő bukkan elő és vihogva igyekszik elkapni a bestresszelt négylábút. ~Én sem növesztek egy méretes kaktuszt az ágya közepére, csak azért, mert megtehetem!~ Így miközben a lépcső tetejére érve lassítok és a vendégszoba ~bocsánat, TOPY SZOBÁJA~ elé érek, azért – még mielőtt meglátnám a vigyorgó lakótársamat - már bele is kezdek az unalomig ismételt szövegembe, amit nagyjából ezerszer mondtam el már azóta, hogy kiderült, a legmenőbb és legcukibb barátnőm egyben a legidegesítőbb portálnyitogató ezen a világon.
 
- Már mondtam neked, hogy a házban a szikrázó ajtópótlékokat hanyagold, különben…
 
Azzal folytattam volna, hogy emlékeztetem a nem is olyan régen megtörtént esetre, vagyis hogy Darwin miatt megint cserélhetjük ki az ágyneműjét a matraccal együtt, ha bosszút áll szerencsétlen nyomorult az ijesztgetés miatt. De a kellőképpen epés és mindenképpen jogosnak érzett megjegyzéseket időlegesen el kell halasztanom addig,… amíg levegőt nem kapok. A látványtól.
 
A szoba közepén ugyanis nem az én szőke és ideiglenes ITT-tartózkodási engedéllyel rendelkező barátnőm áll, hanem… egy bőszen vigyorgó és egy kevésbé boldog ismeretlen, összekapaszkodva, ahogyan hajnalban szoktak hazatántorogni egy jobbfajta buliból. És nem elég a látvány, de a vigyori még olyat is mond, amitől tökéletesen elveszítem a tulajdonképpen meg sem talált fonalat. Persze a hidegvér most is fontos, és már nem először fordul ilyen elő, vagyis váratlanul sem ér teljesen a dolog, pusztán csak az lep meg, hogy ezt a kettőt még sosem láttam. Ha Topy-t azért nem nyírom ki, hogy megint elüldözte a macskát, azért egyszer mindenképpen megteszem, hogy idegeneket teleportál folyton – vagy hogy a frászba nevezik ezt – a házamba. És az sem javít a helyzetükön, hogy egyikük legalább próbálja menteni a menthetőt. De hiába is teszi, erre most esélye sincs.
 
- Miről hadoválsz te tulajdonképpen? Hol van Topy és mégis mi a fenét kerestek a házamban? – hagyom figyelmen kívül a hízelgő (?) „szép lány” megszólítást, és támadok rájuk, mielőtt még nagyobb ostobasággal rukkolna elő bármelyikük is, de aztán rájövök, hogy Nicky nincs itt és ez számomra csak egyet jelenthet. ~Na, azt már nem!~ Az sem izgat, ha elrontom az éppen szerveződő party-t. - Ugye nem azért ment el, hogy idehozzon még valakit? Itt ma nem lesz házibuli, fiúk! Se kaja, se pia, se nők!


_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..
Lacey Harries
Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Mostanában leginkább magamon kívül
Munka/hobbi : Növényorvos, kert és önkéntes ideiglenes szállás-tulaj
Ki van a képen? : Chrissy Costanza
Lacey Harries
• doing good for good reasons •

Winifred Wilson and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Okt. 29, 2023 7:47 pm
Lacey, Niel & Laze
It is never too late to be what you might have been.
SZÓSZÁM: ∞ | ZENE: Came for War | CÉL: Föld-TRN454 |
Komolyan néztem rá, amikor beközölte, hogy hány centis az a szobor. Azt hittem szó szerint kell venni a szobrot és nem műanyagra gondol! Bár persze sejthettem volna, hogy ő figurákat gyűjt, nem kőszobrokat. Logikus is. Ha azt hozzá vágná valakihez – mondjuk hozzám, jó okkal – akkor az illető kipurcanna nyomban a kőszobor kő mivolta miatt, de így, hogy műanyag maximum egy „Ez fájt baszki!”-t kap és annyi.
- Lehet, ki tudja? Még az is lehet, hogy valahol istenként tisztelik! – jut eszembe egy őrült ötlet, persze, majd pont így történik, csak az a baj, hogy ezt már sose lehet tudni ugyebár. Bármi megtörténhet, nem csak a mi univerzumunkban, hanem másban is. Erről az egész multiverzum dologról egyaránt tartozom köszönettel Kainenek és Nielnek is, mert ha ők nincsenek itt örök tudatlanság és sajnálkozás lett volna a jussom.
Ahogy ő közeledik én úgy próbálom hátra húzni a fejem, valószínűleg, ha tovább dőlök hátra így akkor már csak egy esés hiányzik, de szerencsére nem tart sokáig ez a képembe mászása se és beszélhetek.
- Nem blippeltem sehová és nincs lelkitraumám, legalábbis akkora, hogy sérült legyek miatta. Az anyám néha hiányzik, de ezt már tudja mindenki amióta beszéltem róla. – valszeg sokat ittam, megártott a citromos vodka, amit felturbóztam egy kicsit saját növényi adalékkal. Nem kellett volna a citrommal művészkedjek és a saját őrült elképzeléseimet mozgósításba hoznom. Ki tudja miket mondtam akkor vagy mennyire voltam nyomulós!? Vajon hány szerelmes üzenetet küldtem az évfolyamtársaim között lévő lányoknak? Mert azóta, ha elhaladok mellettük csak néznek, mintha szellemet láttak volna vagy nem tudom, de ijesztő ahogy bámulnak. Lehet csak én képzelem be és valójában másképp bámulnak, de akkor is… A figyelemhez nem szoktam hozzá. Lehetséges, hogy meggyőző volt a hangom a bálon, pedig csak sima bemondófiú voltam! Na mindegy. Nem dicsekszem.
Ő pedig beszél. Már sokadszorra hallom ezt a fontos dolgot tőle, de túlságosan nagy a bizodalmam a mágiájában és a tudásában, hogy azt higgyem szándékosan viccel és oszt ki megint. Pedig azt hittem én leszek az, aki majd kioktatja őt, de nem, ez fordítva történik.
Én pedig fejest ugrok gondolkodás nélkül a portálban, mert azt hiszem, hogy a mágia és a portálnyitás játék már neki. Hát nem az. Jól elbasztam persze, ez most majdnem olyan élmény, mint amit a testvére okozott csak most még inkább lövésem sincs hol vagyunk.
Nyelek egyet, amikor újra leteremt és a portál is bezárul mögöttünk.
- Miii? Azt hittem csak szívatsz! – ettől függetlenül körbe pillantok a lány szobában. – Nem tűnik kamionseggének. – meg is pillantottam a lányos csoportfotókat a falón lógni, le is kapcsoltam egyet, amit ilyen kis ruhacsipesz utánzattal felfogadtak. – Nézd! Tuti, hogy emberek laknak itt. Ez a szőke csaj, milyen vad baszki! Látod? – mutattam a fekete bőrkabátos „kinyírlak, ha a cuccomhoz érsz” pillantású szőke csajra. Részletekbe nem volt időm menni, mert meghallottam a „Topy! Megöllek, ha ijesztgeted a macskát!” mondatot és gyorsan zsebre vágtam a fotót. Leejteni vagy bármi ilyesmire időm se volt. Egyrészt Niel közölte, hogy nem tudja melyik világban vagyunk, másrészt már lépések zaja hallatszott.
- Hehehe. Itt fogunk meghalni azt akarod mondani? – kíváncsiskodom, de a választ már nem fogom megkapni, mert az ajtó felé pillantok és meglátom ŐT.
Először csak pislogok egyet. De még mielőtt megkérdezhetné, hogy kik a francok vagyunk mi, gyorsan előálltam a sokkoló magyarázattal. Tekintve, hogy Topynak hívta Nielt, csak kellett számítson az ő érkezésére, a mázlistája nem mondta, hogy neki csajai vannak a portáljain túl!
- Szia szép lány! Nem akarjuk rád hozni a frászt! Nem betőrök vagyunk! De itt van Topy ő is elmondhatja ezt! – ennél a pontnál pedig, ha Niel nem volt rám teljesen kiakadva akkor átdobtam a karom a válla felett és úgy álltunk a lány előtt, mint Pippin és Trufa, amikor elbúcsúzik Frodótól csak könnyek nélkül.
- Meg nem is a macskát akartuk zaklatni! – teszem hozzá gyorsan, mert azzal fenyegetőzött, hogy kinyírja Nielt.

 
JÁTÉKOSTÁRS: Niel és Lacey| MEGJEGYZÉS:  :flee:   

_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)
Laserian Harries
Hozzászólások száma : 309
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Sosehol
Munka/hobbi : egyetemista
Ki van a képen? : Rudy Pankow
Laserian Harries
• doing bad for good reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Okt. 29, 2023 7:45 pm
I.részLacey's girl world
In the world of girls Laze,Lacey,Niel

Laze kérdéséről, mekkora a Thanos szobrom, furcsa képzettársítás jut eszembe a péniszről.

Egy percre eltátom a szám, ahogy zöld barátom (nem szó szerint, csak növényhatározói értelemben) kurva nagynak képzeli a dolgot, aztán becsukom, mert valószínűleg csak rémeket látok, nem akar ő méregetni.

-Egy egyszerű kis szobor, nagyjából 30 centis.

Vonok vállat.

-De biztos vannak olyan világok, amelyekben gigászi Thanos szobrok nőnek.

Borzongok meg és agyban már feljegyzem, hogy az a végtelen, veszélyes folyosó a “zseb dimenziómban” milyen durva dolgokat rejthet.

-Miért, zavar? Rólad nem tudom elblippeltél-e, meg nem olyan figurának tűnsz, mint akinek bármi traumája van, de javíts ki, ha tévedek és belegázoltam a lelkivilágodba.

Hajolok hozzá kicsit pimaszul, mert azt hiszem megint csak kóstolgat, de harapdossa Arrow gumijátékát a türelmem helyett.  

Kicsit megmasszírozom halántékom egy tikkelő erét, aztán óriási levegőt veszek, főleg, amikor rákezd a Transformers világokra. Naja, az aztán kurva menő lenne, nekünk rontana egy tízemeletes traktor. Persze volt benne az a szexi kirakat bige, lehet Laze foga valójában arra fáj.

-Állj, állj, nem tudom ezeket irányítani és nem az én erőmhöz kötött, hanem az ereklyéhez.

Vajon hányszor mondtam már el ezt?

-Könyv nélkül nem megy…és nem szoktam fitogtatni semmit, sem neked, sem a lányoknak, nincs ilyesmire szükségem.

Vetem oda kissé foghegyről. Ahogy portált nyitok az megint más, de azért csinálom, hogy gyakoroljak, ugyanis nekem ellentétben vele, nem árt komolyan vennem néhány durva dolgot, például, hogy a gonosz variánsaim átjöhetnek ide és akkor nekem kell elpusztítanom őket. Laze persze hülyéskedhet, nem köti semmi, elbaromkodhatja az életét, oké…valamennyire irigylem érte.

-Figyelj, ez két különböző dolog, vannak a portálok, amiket multiverzális energiából csinálok én, de a zsebvilágok, a hosszú folyosóról az ereklye által nyílnak, tehát…

Kezdem magyarázni, kezemben éppen átváltozik a varázskönyv, miközben rajzolom a mágusok körét, hogy majd kikössek például a ház előtt, ugyanakkor felpiszkált azzal a Transformers világgal és szeretném bemutatni mi a különbség, ha egy ereklye által megyek más dimenziókba-például, ha elvesztem soha többé nem tudok kijönni onnan. Csak épp rálátást akarok neki biztosítani a zseb szobámra, ami teljesen ártalmatlan, de ahogy megnyitom a portált, fogja besétál rajta és kisebb sokkot kapok, mert fejében én még ki se találtam hová vezessen, ugyanakkor tele az agyam a zsebvilágaimmal, a könyvvel, ami belépést biztosíthat bárhová a világegyetemben és én nem tudom irányítani!  

Ijedten nyitom ki, ugrom be utána, de amikor egy szobába érkezünk már tudom, megint elcsesztem, mert ez nem mágusportál, hanem az ereklye vitt megint valahová. Illetve talán kombináltam a kettőt, ami még nem fordult elő eddig SOHA

-Olyan egy felelőtlen barom tudsz lenni! És ha tényleg egy kamion seggében lyukadsz, ami a kipufogóján fingik ki téged?

Akadok ki teljesen és oltom le egy lány szobában, ahonnan furcsa névre leszek figyelmes, valaki kiáltozza és ide tart. Topy?

Megáll bennem az ütőér, így szoktak becézni. A banda tagjai például, hát kiejtem kezemből a könyvet és egyelőre a portál is eltűnik mögülem.

-Most boldog vagy? Fingom sincs melyik világban vagyunk!

Nyögöm. Soha nem akarnék felvágni, már nem, amióta hősnek álltam és belenyomták fejem az igazi élet hatalmas szívásfosába csak túlélni minden napot, minden következő másodpercet.


 


Isley








_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •

Winifred Wilson and Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.