Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

» Egy utolsó fejezet
by Danny Ketch Szer. Szept. 18, 2024 9:18 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Serious problems

Stephen Strange Hétf. Okt. 30, 2023 12:06 pm
• doing good for good reasons •

     
To: Niel

Egyre inkább gondolkodom, hogy megkeresem Miss Chavezt, segítsen beazonosítani dolgokat, mert bár egyre közelebb jutok egy-egy megfejtéshez, mindig az a kérdés motoszkál bennem, hogy az a szabály, ami itt érvényes, ott mennyire? Mert akkor valójában teljesen feleslegesen keresem ezeknek az értelmét.
Az érkező észbe kap, aminek örömére leteszem a csészét, hogy teljesen az érkező felé fordulhassak, miután felismertem, ki is toppant be szó szerint hozzám.
- Üdvözöllek, Niel. - bólintok, ám még elcsípem a hátteret, remélehetőleg, s végre rá is tudok figyelni ténylegesen, főként, mert nem fest valami túl jól.
Már-már éppen válaszolnék neki, mert nagyon alaposan végigtekintettem rajta, sérüléseket keresve, hogy ellássam, de az az egy szó átmenetileg minden más kisöpör a fejemből. Kivéve azt, hogy meg akarom vizsgálni.
Komolyan nézek rá, majd előbb behajtom az előttem lévő kódexet.
- Kezdjük az alapokkal, és elölről. - teszem arrébb a kódexet. Mostanra már nem nagyon szeretek bármit is elemelni. Legfeljebb, csak egy kicsit kölcsönvenni... úgy örökre.
Mozdulatomon látni, hogy ha igent kapok válaszul a következő kérdésre, vagy akár nemet, ha úgy látom, akkor megvizsgálom.
- Először is: van-e sérülésed, fáj-e valahol? - közben érkezik egy tanonc, kezében egy tálcával, rajta teával. Idevarázsolhatnám, de az egyszerű tevékenységek is hozzásegítenek a fókuszáláshoz s gyakorláshoz. A tálca Niel elé kerül, ha akarja, elfogyaszthatja.
- Mi az oka annak, hogy a multiverzumokról kívánsz beszélni? - kicsit hosszasabb szünet után mondom ki ezt a kérdést. Mostanában a legtöbbször használt szó, s egy ideje az egyik leginkább nem kívánt szó, amit hallani akarok.



Re: Serious problems

Niel Topsfield Hétf. Okt. 30, 2023 12:04 pm
• doing good for good reasons •
Strange & Niel

Valószínűleg komoly dolgot csinál, tele van papírokkal körülötte minden és a teát elnézve kissé megbánom ezt a mindennél fontosabb attitűdött.
Egy egész lépést még hátrálok is, miközben sokféle kíváncsi kérdés cikázik agyamban, vajon mi mindent fejt meg épp és kicsit le is fagyok, amikor saját, gunyoros stílusában emlékeztet mennyire bunkó tudok lenni.
Az, hogy hajamba túrok gondolom nem hatja meg, bár amilyen bocsánatkérően nézem teáját, akár neki is szólhat.
-Elnézést, szépet, legalább magának.
Biccentek és végre felpillantok rá, némi arocomba toluló vérrel, mert mennyire rendes ahhoz képest, hogy rátörtem és majdnem…rángattam?
Oké ez csak a válla! Remélem nem rángattam basszus! Bár elengedni csak akkor engedem el, amikor megjegyzi mennyire kétségbeesetten kapaszkodom belé.
Igaz a portál mögöttem némán eloszlik, a New York-i szentély falai elhalványulnak, bár egy óvatos gyíktekintet azért még befigyel és Dartiról is mesélnem kell majd neki. Igaz a Konsognatusok egészen picikék, max a térdemig ér és teljesen ártalmatlan, de szinte hallom, hogy rákérdez mi a franc, utóbbi nélkül, talán csak a csodálkozásik fog jutni.
Veszek egy mély levegőt, aztán hosszas sóhajjal levágom magam a közeli székre, amit mutat
-Elnézést, hogy zavarom, sőt abuzálom Dr. Strange, mindjárt veszek még pár levegőt és esküszöm jobban kitisztul a fejem. Hosszú is ráadásul, de jó lenne, ha megbeszélnénk. Nagyon sürgős, amit most éppen csinál? Mert utána segíthetek.
Ajánlom azonnal valamivel chillebb formában, mert gáz, ha ennyire zaklatott vagyok és ezzel az orvostekintettel néz rám. Dominicnak igaza volt, fel kell nőnöm, összeszedni a maradék, elgurult gyógyszerem és soha nem förmedni Strange-re!
-A multiverzumokról lenne szó.
Kezdem, kicsit még ficergek a széken, aztán egyszerű in medias res-el felvezetem a sztorit.

With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

Re: Serious problems

Stephen Strange Hétf. Okt. 30, 2023 12:01 pm
• doing good for good reasons •

     
To: Niel


Olyan helyet kerestem, ahol besüt a Nap fénye, s viszonylag zavartalanul lapozhatom az egyik nélkülözhetetlen olvasmányt. Itt mi nem az, lehetne mondani. Már leszoktam, hogy alvás közben is olvasok, tanulmányozom a könyveket. Helyette éberen őrzöm álmaimat is, s legfőképpen: jegyzetelem. Miss Chavez szavaiból okulva minden álmomat feljegyzem, s kielemzem. Az az első álom, amire én is érzékeltem, hogy nem egy egyszerű álom, s Miss Chavez is megerősítette, nagyon nem volt kellemes. S legfőképpen megerősítette a később látott ... párhuzamos énem holt teste, majd pedig Miss Chavez reakciója, amikor közeledtem felé. Az az ösztönös lefagyás, a bizonytalanságával adta a bizonyosságát még inkább az egésznek, keretet adva.
Most is az egyik az egyik álmom után nyomozok, tele volt mindenféle jelképekkel, még ha a történet először zavaros is volt, egyes jelenetek nagyon is bennem vannak, s abból kiindulva rajzoltam le (haha) a szimbólumokat, amikre szigorúan rámutattam az alvás előtt, hogy jegyezzem meg, figyeljek fel rá. Mint ahogy mindenre az álmomból. Lucid dreaming a meghatározás, noha időnként nagyon meg kell csipkednem magam, hogy rájöjjek, éppen álmodom. Vagy éppen a párhuzamos világok egyikében vagyok. Akkor végül is nem nevezhető lucid dreamingnek. Sóhajtok egyet. Végül a bevillanó képekből lassanként összeraktam a történetet is.
Az álomnoteszem a jobbomon hever, s végre megvan! Megvan az egyik szimbólum! Mielőtt azonban nekifognék elolvasni, kortyolok egyet a teából, amit magammal hoztam. Felfrissít minden kutatás alatt, de csakis, míg meleg. Gőzölgő illata végig körbevett, a csendről annyira már nem mondhattam el, az udvaron gyakorol az egyik csoport, Wong hanga felharsan minden alkalommal. S nem mondhatom el a zavartalanságot, a következő másodpercben, a nyugalomról sem.
A csésze még a kezemben van, amikor az első szikra pattan, s nyugalommal kortyolok tovább. Az érintés azonban meglep, meg is állok a mozdulatban.
Felismerem a hangot.
- Szép napot Doktor Strange..., á, Niel, neked is szép napot! - leteszem a csészét. Ha már valaki elfeledte az illemet (időnként én is szoktam, Wong tudna róla ódákat zengeni), akkor emlékeztetem.
- Mi... - ekkor tekintek már rá, s egyből felfogom, valami nem egészen kerek nála, s bekapcsol az orvos, végigmérem.
- ... nden rendben? Nem úgy nézel ki. Mi történt? - ha még elkapom a hátteret, ahogy átlépett, belesek, de sokkal inkább Nielre fókuszálok.
- Ülj le, és elengedhetnéd a vállam, mielőtt eltöröd, olyan kétségbeesetten kapaszkodol belém. - mutatok az asztal melletti egyik székre, pont oda, ahová, ha leül, a napot nem veszi el tőlem. Vágyom a fényére.





Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Serious problems

Niel Topsfield Hétf. Okt. 30, 2023 11:47 am
• doing good for good reasons •
Strange & Niel

Oké. Belenézek a tükörbe, mert szoktam, igaz mostanában sokkal kevesebbszer mint annó, csak fellépések előtt kvázi kényszerből, mert mi tökömet csinál az ember, ha olyan állít be hozzá, hogy sminkes?!
De most határozottan szarul nézek ki és eleget odáztam már bizonyos kérdéseket, udvariaskodtam Vele, kerülgettem, mint a forró kását, ha olyasmi történik, minthogy összefut az ember saját, gonosz variánsával és elég rendesen meggyilkolja, bizonyos dolgok átkattannak a fejében.

Úgyhogy vissza oda, hogy szarul nézek ki, így határozottan egyik barátom sem láthat (Kaine Parker nem számít, mert ott volt) vagy az együttes tagjai, akiknek beközöltem köhögök, fújják le a hétvégi koncertet, pedig a büdös életbe SOHA, csupa nagybetűvel, nem húztam ki magam fellépés alól, még ha lázasan is kellett színpadra lépnem.
De most kell egy hét, egy év, élet, ahogy kinézek, nem segít a víz, olyan a fejem, mintha végigdrogoztam volna a nyolcvanas éveket.

Kurva jó lesz ilyen állapotban Strange elé állni, jó napot, maga mindent tud, mi a franc? Csak előbb tényleg emberkész állapotba kell kerülnöm, kvázi ép elmével, mint olyan katonája, aki rohadtul nem csuklik össze holmi súly alatt és büszkén várja a kitüntetést, vagy legalább egy “ügyes vagy” szerű cuccot, amiért…
Megint a Wc-be hányok. Egy darabig még, aztán fogat mosok, kurvára remélem, hogy Strange a szentélyben lesz, bár ha nagyon nem találom New Yorkban, rárontok Kamar-Taj-ban, nem érdekel, ide most Wong is kevés. Akármilyen elfoglalt, ezt muszáj.
Ha itt van, nemes egyszerűséggel rátörök az irodájában, teremben, akárhol bujkál, ugyanez portállal, szinte már könnyű megidézni, nem annyira mint neki, de a szédülős állapoton keveset ront.
Aztán bármi szilárd felütet találok, asztal, szekrény, szék, Strange válla-jobb híján, rámarkolok, egyúttal meg is tart.
-Beszélnünk kell, fontos.
Teszem hozzá nem nagyon hagyva kiutat, bár lehet teljesen feleslegesen parázom, sőt egy idő után rájövök már átlendültem, itt semmi sem ciki, vagy zavarbaejtő, vagyok én, meg a külvilág, a mit szólnak és az ezernyi komplexus, amit halál nyugodtan taposhatok szarrá, mint egy elrágott jointot.
With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

Re: Serious problems

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.