Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Looking for a Challenge

Lilia Volkov Kedd Aug. 06, 2024 1:37 am
• doing the best they can •
Something new


Kellemes támasz volt az a bicepsz a kávészerzésben. Észlelte azt a befeszülő izmot is. Így is lehetett stabilitást adni a másiknak. Na meg felvágni a meglévő dolgokkal. A lényeg mégis az volt, hogy koffeinhez jutott a mutatvány következtében.
- Yup, az az egy Gregory van. Amúgy nem képesség, bár ő állítja, hogy az. Kizárólag tornászokkal randizik, az egyetemi csapat felénél már bepróbálkozott. A magyarázat szerint bejön neki a hajlékonyság. Nem fontos. De eleget hanyatt vágott, hogy szakértőnek nevezze magát a Győzelem terén is, nem csak Victoria butikjában - vigyorgott válaszul. Kedvelte ezt a fajta humort. A korai időzítés ellenére pompás ébresztőnek bizonyult. Egyelőre még nem annyira, mint a kávé, de közeledett.
Az érzékek elől eltűnés és visszatérés múlta csak felül a koffein bűvös erejét. Azért ivott még egy kortyot, ameddig Tommy gondolkodott a javaslatokon. Azért megnézte volna a szertornász srácok között. Kár, hogy túl gyors lett volna az ő szemének is.
- Oh, szóval van egy öcséd is? Ő is gyors, vagy másképp gyógyít? - na ez máris érdekes volt. Kíváncsi lett volna arra a versenyre. Mondjuk elég nehéz volt elképzelnie egy műtős-sprintet a sürgősségin. Ebbe inkább nem akart belegondolni. Viccnek is rossznak tűnt.
Sokkal érdekesebb volt a kölcsönös flörtölés Tommy és a szemközti Caleb között. A speedster felvont szemöldökére pimasz kis mosollyal reagált. Ameddig távol volt, szabad kezével megtámaszkodott a padon, picit Tommy korábbi pozíciója felé dőlt. Amint a srác visszapattant a helyére, megemelte rá a poharát és ismét kortyolt a kávéból. Nem is rossz. Legalább elmondhatta, hogy segédkezett egy kis kalandban. Ha más nem, felbujtóként.
- Hmm... - kezdte a gondolkodást. Aztán közelebb hajolt, könnyebben suttoghasson a srác. Nem mintha nem hallotta volna akkor is, ha a terem másik feléből suttog. Azért idegenekkel és új ismerősökkel még adott a látszatra. Akkor is, ha a másik fél egyértelműen nem közember volt. A felsoroltakon elgondolkodott, aztán felnevetett. Halkra vette, mégiscsak edzés volt. - Tekintve, hogy a fénysebességgel utazol, neked lehet megsúgnám, hogy mágikus kalandba keveredtem és szerencsétlenül találkoztam egy faliképpel. Te valószínűleg nem emlegetnél családon belüli erőszakot, vagy bántalmazó lakótársi kapcsolatot, hanem készségesen el is hinnéd az igazat - pimasz mosollyal zárta, mielőtt megkínálta volna a kávéval. A hajborzolást annyira nem értékelte, fél kézzel próbálta helyrehozni. A válaszra viszont bólintott. Ezt a későbbiekre vonatkozóan megjegyezte.
Értékelte a neki itt hagyott tartalék itókát. A mostani már úgyis kezdte a végét járni. Mire párat pislogott, teljesen átrendeződött a tornaterem, Tommy meg a lelátó tetején hirdetett szünetet. Az első abszurditáson pislogott, mire a speedster visszatért, már nevetett a dolgon. Csodálatos látvány volt, főleg a csapat döbbent arckifejezése.
- Genetika. A gimnasztikát természet adta tehetség miatt kezdtem, feles energia levezetésre. Nem látszik, mert nem bírom a reggeleket, a délutáni edzéseket jobban csipázom. A fura űrlény galaktikus blipje után sportösztöndíjig repített a gyászfeldolgozás. A kategorizálásom remek kérdés, én mutánsnak mondom magam, de hallottam már magamra a bőrjárót is. Amúgy szimpla alakváltás, elég korlátozott, egyetlen állati alakom van, slussz. Ad egy kis pluszt a gimnasztikához, jobb mozgáskoordinációt, némi hajlékonyságot, ugrásokban van, hogy visszafogom magam, de a legtöbb dolgot tanultam. Ha lenne mutáns csapat, abban versenyeznék, de sajnos nincs, így meg mégiscsak érdekesebb. Szólj, ha már nagyon unod. Ti a tesóddal megúsztátok a globális glitchet? - hiába hadart, ő nagyjából a második szó óta a labdát követte a szemével. Ha nem a kávé foglalta volna el az egyik kezét, már rég utána nyúlt volna. Aztán jött némi vakolat is a labdával.
Mire felocsúdott, már pár méterrel odébb volt. Csak egy icipicit szédült meg a hirtelen helyváltástól, de egész hamar magához tért. A kávét jobbnak látta letenni a padra. Észlelte ő is az érkező társaságot, volt ideje felpattanni.
- A labda miatt, a vakolat miatt, vagy az illetéktelen behatolás és úgy elrendelt kávészünet miatt? - kérdezett vissza, miközben a gyors romeltüntetést szemlélte egy apró, elismerő füttyentéssel. - Jössz nekem némi extra tejszínhabbal, amigo - súgott el a válla fölött a bujdosónak, miközben bájosan rámosolygott a morcosan közeledő edzőre. Ezt a fajta bűvölést nem a teremben tanulta, és nem is a macskaságából eredt, hanem a tényből, hogy élete első 17 évében legkisebb testvér volt. Az ártatlanul nézés pedig komoly művészet volt.
- Volkov, a maga vendége zavarja az edzést? Ki engedte, hogy vendéget hozzon?
- Nem olyan vendég, Anderson edzőnő - mosolygott bűbájos türelemmel. - A csapatról érdeklődött, még nem tudta eldönteni, hova jelentkezzen segédedzőnek. Sasszeme van a hibák és potenciális sérülések kiszúrásához - tette hozzá némi pillogással. Tudatosan játszott rá a cicás bájra. A mutatvány most is bejött, a szertornászok edzője morrant egyet, végigmérte a Lilia állítása szerint segédedzőnek jelentkező srácot.
- Azt majd én eldöntöm, tényleg van-e szeme hozzá, Mister...? - várakozó szünetet tartott, egyfajta utasításként. Itt volt az ideje, hogy Tommy az edzőknek is bemutatkozzon.

Tommy & Lili
Helena


_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.ibb.co/qC9M0Fg/lili-cute.webp
Everybody wants to be a cat.
...

Re: Looking for a Challenge

Thomas Maximoff Szomb. Aug. 03, 2024 10:54 pm
• doing good for good reasons •
Lili & Tommy
Lepacsizhatnánk rajta, milyen kevésre tartjuk a magánszférát, az enyémbe lazán belehajol, letapizza a bicepszem, lopja az italt, és nem olyan pofásan gyorsan, mint én. Pofátlanul ráérősen. Sokat leszűrni egy szimpla kézfogásból, amikor perceptuálisan fél évig tart, ez a mutatvány meg aztán kimeríti az ismerkedést. Befeszítem stabilabb kapaszkodónak a karom. Beugrik egy random kép idegenekhez dörgölőző macskákról. Rövid hmm a válasz Brooke bokájára, hosszabb a kávénak szóló elégedett sóhajra. Lili. Megjegyzem a nevét, egyelőre. Aztán magától megragad, amint lesz mit kötni hozzá. Gregory például rögzül, fehérneműszakértőként.
– Passz. Van több Gregory? Az enyém elfelejtette említeni a kosárméret-adatbázisát. Honnan szerzi be az infót? Erre specializálódott a képessége? Szólni kéne Victoriának, hogy veszélyben a titka.
Fancsali pofával bólintok, stimmel a diagnózis, a gyors tanulás bármiből kiiktatja a kihívást, lelombozó, monumentális kereszt ez, egy örökkévalóság óta cipelem, azaz erről ennyit. Marad a hecc, a poén, esetleg a hacuka motivációnak. Feszülős szerkóban a felemáskorláton hintázni, szaltókat dobbantani a dobbantón, lelassítani a nézők meg a bírók kedvéért. Meglenne annak is a szépsége.
Megmentem tornász pajtit a tanhelyi balesettől, edző cimborát a bűntudattól. Visszatérek Lili pörgős, gyakorlatias ötleteiért, a labort bölcsen kizárja, jóváhagyom feltartott mutatóujjal. Türelmem az nincs. Billy kívánhatott volna, de megkopasztották az isteni hatalmától. Lecsúsztam a témáról.
– Hah, érdekes javaslat. Eszembe juthatott volna. – Bár magamtól nem venném komolyan. Meggyőzőbb olyantól, aki a milliszekundom törtrészénél tovább fontolgatta, sőt, látványosan eltöprengett rajta. – A gyógyítást az öcsémre hagytam. Megnézném, beelőzhetem-e benne. Végül is, ráérek. Szánhatok pár hetet a projektre.
Kölcsönös stírölésekbe bonyolódunk az odaát pózoló pózerrel. Lili megállapítja hangosan az egyértelműt. Eltátom a szám, amikor felcsapna párkapcsolati coachnak. Feljebb billen a bal szemöldököm, tudatosan ott tartom, miközben végigmérem őt. Lehet vagy húsz. Maximum. Utána végigmérem magam is. Ja, továbbra sem festek pancsernek, aki egyetemista lányok tanácsára építi a randikat. Féloldalasan rásomolygok. Kikérhetném magamnak, de hatásosabb és gyorsabb tettekkel tiltakozni. Átvillanok a terem túloldalára az egyik lattéval, menet közben lenyúlom a közelebbi edző tollát, mire a srác mancsába nyomom a poharat, rajta virít a nevem, a számom és egy képregény stílusú önarckép. Kacsintok, adok neki néhány másodpercet felfogni a történéseket, megvárom, míg elpirul a füle hegye.
Visszasurranok Lili mellé.
– Könnyű kiszúrni, amikor kimerevített pillanatképekben skubizod. Azt döntsd el te, mi lenne jó neked! – huppanok le a padra. Idáig hallom a fejében kattogó fogaskerekeket, odahajolok, a tenyerem mögül suttogok a fülébe. – A vállsérülésedet fixen észrevenném. Megkérdezném, honnan szerezted. Ha kínos a sztori, kénytelen lennél hantázni róla, de mi a garancia rá, hogy nem árulnak el a mikrorezdülések az arcodon? Szóval? Jó ötlet vagy nem? – Felegyenesedem. Nevetek a kínálgatáson, annyira szemtelen, hogy hajborzolással honorálom. – Kösz, kihagyom. Kakaó párti vagyok. – Felkapom a gazdátlan italokat, egyet odarakok mellé tartalékba, mielőtt körbecikázom a helyiségben a tálcával, nyugalmi pózba igazgatom a tagokat, és pakolok a markukba egy-egy poharat.
– Kávészünet! – zengem a lelátó tetejéről. A következő pillanatban ismét Lilit boldogítom.
– Te mit tanulsz? Sportnak miért pont a gimnasztikát választottad? Ember vagy? Mutáns? Mágus? Embertelen? Egyéb?
Szerválok egy labdát. Visszapattogtatom a plafonról, tetemes a belmagasság, hamar megunom a zuhanását várni, triplázok a lendületen. Potyogásnak indul tőle a vakolat. A biztonságunk érdekében ölbe kapom a lányt, kávéval együtt arrébb szállítom néhány méterrel.
A kényszerpihenőre küldött atléták kezdenek felocsúdni, felénk indul egy keménykötésű nő, csupa szigor, erélyesen dübörögnek a léptei. Előbb tippelném birkózónak, mint akrobatának. Esélyes, hogy ebből a klubból is kitiltanak.
– Mekkora bajban vagyok? – Míg Lili kikalkulálja a választ, összesöpröm a pusztításom nyomait, eldugom a szertárban a kilyukadt lasztit. A dühödt amazon öt méteren belülre ér. Lehúzódom a lány mögé, férfiasan pajzsnak használom.
Agy- és talajtorna felsőfokon
Helena

 

_________________
EmRh1sJ.gif
time is just a social construct.
Speeding through.

Lilia Volkov a Nap Hősének tart

Re: Looking for a Challenge

Lilia Volkov Hétf. Júl. 29, 2024 10:47 pm
• doing the best they can •
Something new


A vizsgaidőszak jött, látott, elmúlt. Lilia pedig kénytelen volt visszatalálni a hajnali kelések és hajnali edzések világába az órák előtt. Szívből gyűlölte a korai keléseket, különösen Bayville-ből. Nem mintha a tükör ne lett volna jó könnyítés, de ettől még zombinak érezte magát. És nem segített az általános hangulatán Romy és Lance költözése Európába, és hogy egy fontos rész veszett el a vibe-houseból ezáltal. Vagy épp a telenovella, amibe akaratlanul is belekeveredett. Komolyan fontolgatta, jobb lenne-e a Freddy körüli szerelmi háromszögnek, ha nemes egyszerűséggel kilépne belőle. De visszatartotta a tény, hogy lehet, épp Freddy-nek lett volna jobb, ha jelen van és ki tudja emelni a srácok esetleges farokméregetéseiből.
Ezen is csak azért tudott gondolkodni, mert a bemelegítésen és a saját gyakorlatain túl volt, az edzője pedig leültette a kispadra pihenni. És meginni pár deci vizet. Szíve szerint inkább a koffeint választotta volna, intravénásan.
Kívánsága nem egyedül vált valóra. A szellő csapta meg először. Aztán a kávé aromája és egy eddig azonosítatlan, valamennyire mégis ismerős illat. Oldalra sandított. Még sosem látta az edzésen, vagy a campuson, de az illatát már érezte itt. Egy dolog volt csak biztos: a srác a rossz oldalra pakolta a kávékat. Kizárt volt, hogy ennyit egyedül akart lenyakalni. Ha pedig a barátainak hozta, megfogadta, hogy kifizet egyet. Úgyhogy gond nélkül csusszant közelebb és hajolt el a srác háta mögött, hogy elmarjon egy pohár kávét. Kénytelen volt kicsit megtámasztani a karján, hogy hátra ne boruljon, de amint kiegyenesedett és beleszimatolt az éltető kávéba, már képes volt követni a tekintetét.
- Brooke? - indikált egy apró fejmozdulattal a lány felé. - Ősszel az egyetemi bajnokság első fordulóján kiment a bokája. A sportorvos szerint már teljesen felépült - belekortyolt a kávéba. Mélyet sóhajtott. Ez határozottan jobb lélekmelegítő volt, mint bármi más. Hiányzott neki Romy kávéja, akármennyire is édes volt. De ez sem volt rossz. Főleg más által leszállítva.
- Lili, részemről a szerencse - rázott kezet a sráccal. - Mármint az a Gregory, aki az összes tornász kosárméretét tudja? - vonta fel a szemöldökét, aztán csak megrázta a fejét. A srác határozottan felkeltette az érdeklődését. - Mármint a suliban keresed a kihívást, vagy a tornacsapatban? A sebesség itt nem elég, a mozgáskoordinációdnak is tökéletesnek kell lennie, hogy megúszd sérülés nélkül, de ha elég gyorsan tanulsz, akkor lehet, hogy nem a legjobb kihívás, ha beállsz - a hümmögés közben egy pillanatra elvesztették az érzékei a srác jelenlétét. Az orra inkább, mint a szeme. Hallani vélte a szellőt is, amit az arcán érzett. Határozottan jobban élénkítette a dolog, mint a kezében tartott kávé.
- Szóval gyakorlatias szak, ami pörög? Ha a kvantumfizikát untad, akkor a labor lehet, hogy bajos lesz. A kísérletekhez türelem kell. De a sebészet, idegsebészet, egyéb orvosi szakok, amik koncentrációt és odafigyelést igényelnek, talán működhetnek - válaszolt elgondolkodva. Persze azonnal eszébe jutott David. Nyilván, más évfolyam lett volna. De valahogy úgy sejtette, nem biztos, hogy a világ megérett Tommy és David összetalálkozására. Bár végülis, ki tudta? Egy próbát megért volna. Kezdte sajnálni, hogy úgysem lehettek volna egy évfolyam.
Észlelte, hogy egy pillanatra elszaladt a srác tekintete a terem másik fele felé. Követte a pillantást. Elmosolyodott.
- Szerintem tetszel neki. Biztos benne lenne a kalandban, ha azt keresed. Adjak iránymutatást? - az ajánlat csak úgy kiszaladt a száján. De nem is tűnt rossz opciónak. Legalább egy sikeres kalandban segédkezhetett volna. Az otthoni telenovellának akadtak kínos pontjai, és abba nem is akart a kelleténél jobban belefolyni.
- Amúgy szerintem simán beállhatnál edzőnek. Még senkit nem láttam, aki ennyiből kiszúrta a legapróbb hibákat - jegyezte meg egy kisebb hümmentéssel, majd újra a kávéjába kortyolt. Tovább gondolta a dolgot. És az otthoni dráma egyik kellemetlen elemét, a karácsony előtti műsort. Azután egészen biztosan ő is másként mozdította a vállát. - Várj, ez nem biztos, hogy jó ötlet. Akkor azonnal tudnád, ha valami miatt kisebb sérülésem vagy bénázásom volt. Jó lenne az nekem? - költői kérdés volt, nem várt rá választ. Bár most már jobbnak tűnt a kávé kérdést is megcímeznie. - Kávét? - ha eddig nem emlegette fel neki a srác, hogy másnak hozta, akár rá is játszhatott a történetre pimasz macska módjára, nem?

Tommy & Lili
Helena


_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.ibb.co/qC9M0Fg/lili-cute.webp
Everybody wants to be a cat.
...

Thomas Maximoff a Nap Hősének tart

Looking for a Challenge

Thomas Maximoff Hétf. Júl. 29, 2024 11:36 am
• doing good for good reasons •
Lili & Tommy
Oázisra bukkantam New Yorkban, Wakandai Egyetemként fut, a névrokon országtól sétatávolságra, Billy kecójának hátsó udvarában. Az akadémiai sznobizmus továbbra sem műfajom, a különcök viszont igen. Beugrom megérdeklődni, milyen programokat kínálnak a sajátos nevelési igényű hallgatóknak. Biztosítanak-e gyorsban elvégezhető képzéseket, beszéli-e a fénysebességet valamelyik professzor, és a futócsapat ásza az idő berkein belül rohangál-e. Csak a lényeg.
Benézem a zónákat. Koreában hesszelek, amikor megszáll az ihlet, aztán kénytelen vagyok hajnalok hajnalán házalni a nyűgös sportolók között. Jézus stilóban átkelek az úszócsapat medencéjén, port kavarok a futócsapat salakpályáján. Lepacsizom Gregoryval, az egyik sprinterrel. Azt javasolja, próbálkozzak olyan területen, ahol nem verem kenterbe félgőzzel az összes létezőt. Elirányít a szertorna és ritmikus gimnasztika különítményhez. Nézek rá, miből feltételezi, hogy pusztán fürge vagyok, és nem kecses, hajlékony meg egyebek. Pöpecül állna mondjuk a tornadressz, ebben egyetértünk. Megér egy misét. Meg egy próbát. Főleg, hogy a maroknyi dologba tartozik, amit még nem próbáltam.
Berezgek az egyetemi kávézóba. Nyolckor nyitnak csak, de kiszolgálom magam. Lelassítok, amíg elhelyezem a fizetséget az italokért a kassza mellé. Megmutatom a kamerának. Korrekt vagyok, munkadíjat sem számolok fel, kiperkálom a teljes árat Billy kitalált vagyonából.
Több hordozónyi koffeinnel fékezem le, megvesztegetésnek hozom, odapakolom a padra, lehuppanok a rajta ücsörgő lány mellé. Élénk kék szempár meg a korán kelés fájdalma világlik az arcán.
Terpeszben könyökölök előre a térdemre.
– Bokasérülése volt? Gyanúsan kíméli a bal lábát – kommentálom az előttünk gyakorlatozó szőke hölgyet. Aztán odafordulok, nyújtom a jobbomat bemutatkozni.
– Hali! Tommy vagyok. Épp kihívásokat keresek, amiket nem lehet szuperszonikus felfogásból meg szuperszonikus fizikumból megoldani – hadarom, szándékom szerint felfogható tempóban. – Gregory a futócsapattól ide irányított.
Elkalandozik a tekintetem. Felszisszenek. Kimerevített képkockákon látom, amint az egyik edzőnek elterelik a figyelmét, közben a trambulinon gyakorlatozó srác készül kegyetlenül elszúrni a landolást, a szög alapján vállficamot jósolok neki. Odapördülök, elragadom a matracot a trénertől, és alá tolom, mire belesüpped, könnyed, hajborzolós szellővel visszatelepedem a helyemre.
– Van valami gyakorlatias, pörgős szakotok? – folytatom a csevegést. – A kvantum fizikát halálra untam. Sok mindenre képes az ember fogadásból. Ma már bealudnék a saját disszertációmon.
Ismerős. Elszaladhattam mellette párszor. Kétesélyes a szituáció. Vagy sokkolom a szervezetét és kiszalad belőle a kóma, vagy menthetetlenül korai neki a speedezés. Akkor megkörnyékezek valaki mást. Például a túloldalon feszítő srácot. Egyértelműen úgy feszít, mint aki megkörnyékezésre vár.
Agy- és talajtorna felsőfokon
Helena

 

_________________
EmRh1sJ.gif
time is just a social construct.
Speeding through.

Lilia Volkov a Nap Hősének tart

Re: Looking for a Challenge

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.