Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Necessary evil

Crystalia Amaquelin Szomb. Júl. 13, 2024 7:05 am
• doing good for good reasons •
no one
can stop us
Lockjaw nagyon lelkes volt, örömében megugatta a vizet és a tőle telhető legtürelmesebb mégis legkönyörgőbb ábrázatával nézett vissza rám, mintha azt várta volna tőlem, hogy le fogom szidni őt, de őt egyszerűen nem lehet leszidni. Ahogy észrevette, hogy megengedtem neki a víz mellett nyugodtan sétálhat, sőt bele is vetheti magát csak vigyázzon, már ment is a dolgára. Persze csak a lábait mártotta bele és hagyta, hogy a kifele áramló víz neki csapódjon a kis lábacskáinak. Készítettem is róla néhány fényképet, annyira édes volt, hogy ezt a pillanatot muszáj volt megörökítenem. Ha egy nap újra találkozom a nővéremmel majd megmutatom neki, vagy legalábbis ezzel a céllal készítgetek képeket a kis cukiságról. Természetesen a nagyság is jól áll neki, de így picin leveszi az embereket a lábáról is és van, akik meg is nézik őt. Éppen kifele tartott a vízből, hogy megnézze min is ügyködöm, amikor a semmiből feltűnik egy másik kutya is. Megszokott, hogy a kutyák szeretnek ismerkedni vele, ő is kíváncsi rájuk, de nagy figyelmet egyiknek sem szentelt túlságosan.
Néhány pillanat múlva a kutya gazdája is feltűnt vagy legalábbis azt feltételeztem róla, hogy az, különben nem ajánlotta volna fel, hogy elhúzza a kutyáját Lockjawtól.
- Csak ismerkednek, semmi rossz nem történhet. – legalábbis Lockjaw megharapni nem fogja a fiú kutyáját, ha ettől tartana.
- Hogy hívják a kiskedvenced? – igaz nem volt olyan kicsi, de a Földön mindent kiskedvenceznek és ezzel még nem tértem napirendre, hogy miért.
OutfitBurn ∣ Tengerpart 2025, nyara ∣  @George Harries
a little kiwi



_________________



People are Strange, when you’re a stranger.

Re: Necessary evil

George Harries Szomb. Júl. 06, 2024 4:57 pm
• doing bad for bad reasons •
don't believe
Úgy érzem magamat, mint egy színházi előadó: mindössze két perc áll rendelkezésemre, hogy az új helyszínhez igazítsam a külsőmet, a technikusunk (vagy mi) pedig hamarabb szerel fel álcázott mikrofonnal és fülessel, mint ahogy egy F1 pilótának gumit cserélnek. Egy ideje már mozgásban voltunk, kívülről unalmas, belül mindennel felszerelt furgonból figyelve a célpont helyváltoztatásait, hogy kiválasszuk a tökéletes alkalmat. Tizenöt perc, és a tengerparton vagyunk.
Engem és Bobbyt kicsit távolabb tesznek ki, míg a csapatunk fennmaradó része továbbra is ugrásra készen várakozik - ezúttal már ránk, hogy mielőbb visszatérjünk a célponttal. Elég valószínű, hogy a Hydránál több kíváncsi szem szegeződik rájuk.
Az én ötletem volt, hogy Bobbyval társuljunk erre a projektre. Egyikünk sem szokott terepmunkához, ami azt illeti, mindkettőnknek ez az első alkalom, de csak az egyikünk izgul emiatt, és az nem Bobby.
Önkéntelenül sóhajtok fel, ajkaim pedig őszinte mosolyra görbülnek, ahogy először érzem meg a homokot a tornacsukás talpam alatt. Szórakozottan cirógatom meg Bobby buksiját a szabad kezemmel. Meglepően engedelmesen sétál mellettem; valahogy azt vártam, jobban résen kell majd lennem ahhoz, hogy ne repítsen egyből a hátsómra a lelkesedésével. Most, közelebb érve már leválasztom a póráz végét, hogy nyugodtan futkorászhasson a parton.
Úgyis tudja, hova kell mennie.
- Bobby, finoman! - kiáltok a Golden Retriever után gyengéd szigorral a hangomban. Nem vesztegette az időt, sem az iménti szagminta emlékét, szinte egyenesen a földönkívüli eb felé vette az irányt.
Kissé megszaporázom a lépteimet, habár egyértelmű, hogy négylábú kísérőm nem próbálkozik többel a szaglászós barátkozásnál. Mikor végre utolérem őt, bocsánatkérő mosollyal fordulok a lány felé.
- Elhúzhatom tőle, ha zavar - ajánlom fel udvariasan. Csak futólag pillantok végig rajta, a kedves virágokon és a szőke hajkoronán, mielőtt a szemébe néznék.


Anita Codes


Necessary evil

Crystalia Amaquelin Szomb. Jún. 29, 2024 6:15 pm
• doing good for good reasons •
no one
can stop us
Békésen sétáltunk Lockjawwal. Már két hónapja igyekeztem elvegyülni az emberek között Reed Richard szérumjának köszönhetően nagy sikerrel, már nem érzem rosszul magam és hányingerem sincs egy idő után és nem is szédülök, ez pedig nagy szó. Pontosabban mondva két hónapja váltam el a családomtól és biztosítottam őket, hogy minden rendben lesz itt velem, megismerkedem a kultúrával és majd visszatérek. Majd. Ez nem most akart eljönni. Azzal már tisztában voltam, hogyha újra beszélgetnem kell Jonathan Stormmal akkor ki fogok szaladni ebből a világból, még szerencse, hogy megtudom védeni magam és ki tudok állni magamért. Annyira nyomult, hogy nem tudtam eldönteni, hogy hol kell kikapcsolni nála azt a bizonyos leállítás gombot, végül csak sikerült, megértette, hogy akármilyen vonzó is legyen – mert tényleg az, nem tudok vitatkozni azokkal a lányokkal, akik úgy gondolnak rá, ahogyan én nem tudok – nem az én esetem, nem gondolok rá sehogy sem, csak barátként és nagyon hálás vagyok neki, amiért segítenek nekem és segítettek. De ennyi. Tényleg csak ennyi.
Persze az üzeneteket most is kapom tőle, mert nem képes elfogadni, hogy én ilyen vagyok és ennyire nem fogadom őt el olyannak, ahogy viselkedik. Gyűjtő, nem képes elfogadni, hogy van, amit nem kaphat meg, hiába próbálkozik. De én majd lehűtöm, ha legközelebb is gyógypuszit kér a szájára. Elterveztem, így lesz a legjobb.
- Hová szeretnél menni kicsi Lockjawom? – hajolok le hozzá és simogatom meg a kis arcocskáját. Tudom, hogy most törődésre van szüksége. Ám amilyen hirtelen teszem fel a kérdést, olyan gyorsan tűnik el elölem a táj is, ahol eddig voltunk. Egy szép partra hozott, ahol ugyan meleg volt, de még tudtam létezni a ruhámban, amint meglátta a vizet, ő már rohant is. Hát persze, hogy rohant! Miért tett volna másképpen?
OutfitBurn ∣ Tengerpart 2025, nyara ∣  @George Harries
a little kiwi



_________________



People are Strange, when you’re a stranger.

Re: Necessary evil

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.