Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei
Nincs

Zagreus Lincoln Campbell

Zagreus L. Campbell Pént. Jún. 28, 2024 1:53 am
• doing the best they can •
Zagreus Lincoln Campbell


ÁlnévSparkplug/Szikra
BecenévZag, Linc
Szül. idő1998. április 17.
Szül. helyCincinnati, Ohio, USA
Foglalkozásdoktor
Csoportcivil
PBJack Falahee

FONTOS INFORMÁCIÓK
id. Lincoln Campbell - apja
Rita Campbell - anyja
Amanda Campbell - lánytestvére

ESFP: Lincoln a jelen történések teremtménye, ő olyan fickó, aki előbb cselekszik és csak később gondolkodik. A legtöbb fontos döntése impulzív, az éppen aktuális eseményeken alapul és kevésbé veszi figyelembe a következményeket vagy az alternatív lehetőségeket. Gyakran megfigyel másokat és gyorsan felméri az érzéseiket, érzelmeiket és néhány gyors megfigyeléssel könnyen összefoglalja a helyzetet. Szeret mozogni, egyhelyben nagyon ritkán látni őt sokáig, kivéve persze ha a Túlvilágban tartózkodik.
Mindig a személyes érzései alapján cselekszik, szilárd belső meggyőződései vannak a helyes és helytelen viszonyáról és ragaszkodik ezekhez, függetlenül a külső befolyásoktól. Nagyon kevés olyan ember van, akiben őszintén megbízik, vagy akit beenged az életébe, de nagyon ragaszkodik hozzájuk attól a pillanattól kezdve, hogy különlegessé váltak. Általában aszerint cselekszik, hogy mit akar tenni.
Lincoln nem egy nagy tervező, de képes kitörni egy praktikus megoldással, ha sarokba szorítják őt. Gyakran tárgyilagos, ha arról van szó, hogy mit igényel egy helyzet, akkor közvetlen, őszinte és egyenes a beszélgetésekben. Nagyon ritkán elmélkedik a „miérteken”, mert külső szemlélőként is megvizsgálja a történéseket.
Általában a saját elképzeléseihez ragaszkodik, és nem kedveli, ha ebből kizökkentik vagy megpróbálják kizökkenteni. Neki ugyanis világos elképzelése van arról, hogyan működik a világ, nagyjából látja, hogy minek kell történnie és nem szereti megkérdőjelezni azt.



KÉPESSÉG
Az alap embertelen fiziológia mellett – erő, gyorsaság, állóképesség, hosszúélet(?), mozgékonyság, jó reflexek – Lincoln az elektrokinézis képességével rendelkezik köszönhetően a terrigenesis szertartásnak, amin átesett.

Az elektrokinézisnek köszönhetően képes uralni, elnyelni és kilőni némi elektromágneses energiát. Ennek a képességének köszönhetően képes elkábítani vagy megölni embereket, sőt akár le tudja kapcsolni egy egész város áramellátását is.

Levitációs infúzió: Lincoln az általa generált elektromos energiát más személyekre is átviheti, ezáltal lehetővé téve, hogy azok a személyek lebegjenek, vagyis a föld fölé emelkedjenek. Ez egy specifikus alkalmazása az elektrokinézisnek, amely nemcsak az elektromos kisüléseket teszi lehetővé, hanem az energiák finomabb manipulációját is, amellyel fizikailag befolyásolhatja más emberek testét is.

Egyéb képességei:
Szakorvos: Képzett orvos, mély ismeretekkel rendelkezik az Embertelenek fiziológiájának sajátosságairól is, így ő a felelős azért, hogy a Túlvilágban segítsen más Emberteleneknek a Terrigenesis utáni átmeneti folyamatban.
Harcos: A SHIELD-kiképzés révén sajátítja el ezt a képességét, közelharcban jártasabb lesz. – Ezt kijátszás alatt szerzi majd meg, ami még odébb van.



ELŐTÖRTÉNET
Yat-Sen készítette fel a fiatal emberteleneket a Terrigenesisre, elmondta nekik, hogy meg fognak változni, de ez a változás jó, ne csüggedjenek, mert akármit is kapjanak a terrigen kristályoktól, attól kiemelkedőek lesznek. Mindenki szeret különbözni a többiektől, biztosan vágysz te is valamire, a természet pedig valamilyen módon megadja azt neked, talán nem pontosan úgy, ahogy vártad tőle, de bizony megkapod, ami neked jár. Yat-Sen készítette fel hajdanán Gordont, majd engem és most téged is, semmi okod nincs a pánikra. Ha pánikolsz, azzal csak magadnak ártasz. Nem kell kifogásokat gyártanod, hogy vajon neked is elfog tűnni a szemed, ha túl esel rajta, mint Gordonnak, mert nem fog megtörténni.
Gordon szemei nem tűntek el, lát ő azokkal, még ha te nem is látod ahogyan ő figyel és hall téged, elhoz ide újra, ha a nevén szólítod, Gordon ezt meg fogja érezni. Nem tudom a mikéntjét, de van hozzá tehetsége, hogy azt is meghallja, amit nem kell. Ő nem besúgó és nem is földközi taxis, de jó barát igen. Kicsit félelmetesnek gondolod őt a megjelenése miatt?
Ismered a Notre Dame-i toronyőr rajzfilmet nem? Gyerekek a Disneyn nőnek fel. Hogy te a Cartoon Networkon nőttél fel? Van ilyen. A szépség és a szörnyeteget csak ismered nem? Belle? Ádám herceg? Nem tudod ki az? Így hívják a Szörnyeteget. Hogy én honnan tudom? Van egy lánytestvérem. Szerinted? Hogy ez nem mentség? Nem is mentegetőzöm. Akkor meg minek vágok ilyen pofát? Milyen pofát, nem tudom miről beszélsz. Inkább foglalkozzunk most azzal, hogy szépen lenyugszol. Nem fogok neked Xanaxot adni és most tényleg a mobilod a legutolsó amire szükséged van. Pihenj, készülj fel, testileg lelkileg a holnapi napra. Hogy nem tudsz aludni? Mondanám, hogy nézzük akkor addig a csillagokat, de kétlem, hogy a csillagok számolásától megnyugszol és tényleg arra van szükséged, hogy lepihenj.
Hogy miért? Én is frissen ugrottam fejest a Terrigenesis szertartásba, nem viccelek, vegyél példát rólam akkor, vagy ha nem hiszed kérdezd meg Yat-Sent, olyan nyugodt voltam, hogy csak na. Neked is annak kell lenned, hiszem, hogy képes vagy rá. Ott leszek-e melletted? Majd, ha túl estél rajta meglátogatlak, ígérem. Nem leszel rémes. Majd hozok magammal tükröt és megnézed magad utána, de szerintem semmi baj sem lesz. Csak nyugodj le kérlek. Persze, pont én mondom.
Emme

Re: Zagreus Lincoln Campbell

Percike Csüt. Júl. 25, 2024 12:30 pm
• doing everything in your service •
Kedves Alkotó!

Ha ezt a szöveget olvasod, örültünk a karakterednek, lapodnak, személyednek és minden X molekuládnak. El vagy fogadva! Először is üdv az őrültek világában, ne fogd vissza magad, írj rá bátran a régi motorosokra, vagy bárkire, aki szimpatikus.  

Foglalj avatart, univerzumot, vagyis nyilatkozz róla, hogy helyi 6969-os földi, vagy másvilágbéli, galaxisbéli utazó vagy-e, és engedd szabadjára grafomániád!  


https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.