Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Wake up, let me close

David H. Xavier Szomb. Jún. 22, 2024 3:07 pm
• doing bad for bad reasons •

Freddy-Xavi



Magadhoz tértél, azt mondták szabad, úgy érzem kell, hogy melletted legyek. Te tanítottál meg kontextusba helyezni ezt az általam mindig is felhipeoltnak tartott kifejezést “úgy érzem”
Én nem akartam érezni Winifred…

Igaz, hogy az ébredésedig sokat kellett várnom, azt akartam, hogy teljesen elmúljon az altató hatása, addig volt időm fel alá-járkálni a folyosókon, beszélgetni Kaine Parkerrel és venni ezt-azt.
Elintézni az emlék módosításod. Itt közbeiktattam képességemet, a rezidens őrködött, mialatt eszméletlen testedhez osontam, megpróbáltam kizárni mennyire ramaty állapotban látlak, fókusz a küldetésen, fókusz rajtad, rajtunk.
Mély levegők, föléd hajlás, összetört tested látványának kizárása, a harag és gyűlölet mellététele. Soha nem fogom megmondani neked, hogy majdnem megöltem Topsfieldet. Nem azért, mert még mindig szereted (legyen mondjuk husz százalék) de mert miatta történt ez veled és tegyük Kaine Parker érdemei közé, hogy nem fojtották meg a kibaszott műtőasztalon.
Kell néhány perc föléd hajolva, mire lenyugszok, megszokom a látványt, néhány perc, hogy ne megcsókolni, meggyógyítani akarjalak. Orvos leszek Winifred, ebben a pillanatban mindennél jobban el akarom végezni a szakot.
Csak lelket nem gyógyítottam még, agyat, emléket. Belenyúlok, mert meggyőzött egy Fantom, legalább végignézem pontosan mi történt, elkönyvelem Topsfieldet a világ legbénább mágusának. Arra emlékszel utoljára, hogy megérkeztek, a világ legröhejesebb bohóca, az a variáns fenyeget benneteket a báty megölésével, fekete gomolygó ködök, ez az utolsó, amit látsz. Nem öltenek testet, elsötétítik a világod, mintha egyszerűen megtámadtak volna. Még a variáns is lehetett, haragudhatsz Niel-re helyettem. Aztán időt hagyok az elmédnek, testednek felébredni, remélem…kevésbé fog fájni.

Egészen úgy viselkedtem érted mint egy normális ember, szóba álltam a lakótársakkal, hozom ezt a sok felesleges vackot.
Még az ajtóban is meg kell torpannom miatta, fél lábbal nyitom ki, rám akar záródni, kizárni téged, de a kurva giccses, rózsaszín hélium léggömb és a csokor világ klisés “gyógyulj meg” felirattal előbb beérnek.
Érted marha jó képet vágok hozzájuk, nem látod hogy összeszorul torkom, mert még mindig olyan állapotban látlak, amilyenben sosem akartalak. Mosolygom, mint az ideális barátok, amikor a nőjük élethalál harcot vív a konkurens fiú buzi variánsával.
-Szia
Jelentem ki egyszerűen, néhány hosszú lépéssel nálad. Biztosan kába vagy még, pocsékul érzed magad, de talán hatnak a fájdalomcsillapítók, elég idő elelt, hogy beszélni is tudj és bármikor tudom hívni a nővért, hogy növeljék az adagod, ugyanis minden rezdülésed figyelem, orvosként is.
A lufi madzagját az ágyadhoz kötözöm és van egy váza, amibe beleejtem a gazhalmazt. Széket húzok eléd, keresem a kezed, ugyanakkor ellenőrzöm minden csöved a helyén van-e, egyelőre nem tudok belekötni az ellátásba.
-Mennyire vagy rosszul? Egy tízes skálán?
Ráncolom össze szemöldököm, bár igyekszem eltüntetni a két part köré szorult aggodalmat.


Meggyógyítalak
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Wake up, let me close

Winifred Wilson Vas. Jún. 23, 2024 9:10 am
• doing bad for good reasons •
David & Freddy
Zavarnak a zajok. A poroszkáló neszek kint, a gépek búgása, pittyegése bent, a vér tompa zúgása a fülemben. Zavar minden. Piszkálja az orrom valami éles szag, viszket a csuklómban az infúzió, szorít a kötés. Kényelmetlen létezni.
Kóvályog a fejem, kóvályognak benne a felismerések, elbotlanak egymásban, felhorzsolják magukat, felhorzsolnak engem. Zsibbadva ülepedik le, hogy kórházban fekszem. Lehet, hozzám poroszkálnak a léptek, a gépek biztosan értem búgnak, a vér zúgása pedig azt jelzi, élek. Meg kellene könnyebbülnöm. Félek. Kísértenek a saját, kába gondolataim.
Nyílik az ajtó. Szétrebbennek a gondolatok.
Kínlódva feljebb tornázom magam. Díszes, tarka virágcsokor, rózsaszín luftballon érkezik, egyáltalán nem illenek a komor hangulathoz, a kopár szobába. Hozzád illenek itt a legjobban. Próbállak helyrepislogni, körém aggatod a dekort, magadra aggatod a mosolyt. Hova tűnt Dulifuli?
– Szia… – pihegem.
Odaadom a kezem. Ez nem zavar, az érintésed kényelmes. Megnyugtat a bőröd melege a bőrömön, az ujjaid az ujjaim között. Elcsitít a határozottság a tekintetedben, ahogy körbepásztázol, mintha képes lennél rendre parancsolni a csöveket, a belém csepegő oldatot, a valóságot.
Még nem akarok ébren lenni, David. Én fáradt vagyok idomítani a világot.
Lemeredek a kezedre. Fáradt vagyok a matekhoz is, de kiszámolom neked a fájdalmam. A fizikaira célzol, ugye? Az nem vészes. Távolról sajog. Biztos a gyógyszerek, vagy a karomba pumpált izé.
– Négyes? – saccolom. Mély belégzés, azonnal megbánom, elfullad a vége. Szaggatottan préselem ki a folytatást. Muszáj, akkor is, ha szétszaggat: – A többiek…? A többiek hogy vannak?
Rászorítok az ujjaidra, kevés erő jut a mozdulatba, lopok vele a tiédből. Megviseltnek látszol, úgy ahogy a festményeket, szobrokat viseli meg az idő, másképp szépek tőle. Én úgy lettem megviselt, mint egy plüss, amin áthajtottak. Összefoltoztak tűvel, cérnával, a vattát nem tömték vissza rendesen. Még plüss vagyok. Csak már egy másik.
Elhúzom a nyakamnál a lenge, világoskék anyagot, bekukucskálok. Múmia-felsőtestet találok alatta. Köldöktől mellig fehér gyolcsba csavartak, elfedték a sérülésem, ezzel meg a pirulákkal. Sejtem hol bujkál, óvatosan megrajzolom a vonalát ruhán keresztül. Kiráz tőle a hideg.
– Ebből durva heg lesz – suttogom szórakozottan. – Pont középen van. Mint egy cipzár.
Talán lerántották a lelkemről, és kiszivárgott rajta egy picit. Talán ezért ébredtem arra, hogy kár volt felébredni.
A halál nem olyan ijesztő, amikor sokan várnak a túloldalán.
Asszem elromlottam. Meg tudsz javítani?
Helena

 

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Wake up, let me close

David H. Xavier Hétf. Júl. 01, 2024 6:31 pm
• doing bad for bad reasons •

Freddy-Xavi



Belelesek a fejedbe, mert egyszer megengedted nekem. Most egy kicsit én hagyom magamnak összeszorulni belső szerveim, mert a puszta létezésed is kényelmetlennek tűnik számodra. Pedig milyen fontos.
Nem látszik rajtam se szánalom, vagy rosszkedv, ahogy belépek, bár a bohócok sajátos vigyorát is hanyagolom és az igyekvő félmosoly is megbicsaklik út közben.
Ujjaim valami szilárdat, megnyugtatót próbálnak a tieid közé varázsolni, jobbnak lenni a mágusodnál, aki veszélybe sodort, azt akarom, hogy legyen valaki, aki a felszínen tart, egy mentőcsónak, most megbízhatónak érzem magam bólyát játszani. Te süllyedsz, én maradok és nem hagylak alámerülni, ígérem, nem hagylak.
Eltúrok egy kis tincset a homlokodból, valami zavarót, ami nem tökéletes, félrehúzom, hogy kiláss.
-Az jó, akkor nem kell morfium. Most már rendben leszel.
Simítok rajta végig, ülök melléd közel, emelem kézfejed is ajkamhoz, inkább aggódó tűnődéssel szenvedélyes csókok helyett, most a csendességet kapod.
Szemöldököm goromba ráncba szalad, tessék itt a Dulifulid, megérkezett.
-Csak egy halott van. Az énekesed báttya. Te vagy a második legsérültebb, Nielt még műtik, de amilyen mázlim van túléli.
Teszem hozzá acsarkodva, hálás lehetsz, hogy nem kapcsoltam le a kurva gépeit, mély belégzés, túlságosan önmagam vagyok, nem erre van most szükséged.
-De ne aggódj, biztosan jól lesz.
Azonnal ficeregni kezdesz, mert te sem tudod meghazudtolni önmagad, még betegágyban sem, meg kell nézned a kötést, ellenőrizni mibe csavartak.
-Ne törődj vele, ha begyógyul végigcsókolgatom azt is. Ez a plüss hasonlat morbid.
Húzom mosolyra ajkam, mert tetszett, kedvelem a gondolatmeneted, az engedélyt, amivel ajtót nyitottál magadba és a cipzárt is.
-Winifred, erről már szerettem volna beszélni veled… Azért ugye tudod, hogy itt vár még rád egy nagyszerű élet és vannak emberek, akik ha pótolni nem is tudják őket, melletted állnak. Nem magamra gondolok, bár ott vagyok a sorban én is, Te egyszerűen mindenkit elvarázsolsz, mindenki vigyázni fog rád, helyettük is. Beszéltem Kaine Parkerrel, szerinte Topsfield se szándékosan sodort veszélybe. Ugye tudod, hogy mind itt vagyunk, melletted?
Rossz ember rossz feladatra, de be kell érned velem Winifred, ha másért nem, mert egyszer már nekem is meghalt az az apám, akit szerettem.


Meggyógyítalak
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Wake up, let me close

Winifred Wilson Hétf. Júl. 01, 2024 9:18 pm
• doing bad for good reasons •
David & Freddy
Kótyagosan oldalra dőlök, egyszerre billenek a mosolyoddal. Simogatlak az ujjbegyemmel, próbálgatom, mennyire tartasz erősen, ki tudnék-e csúszni a markodból. Belemozdulok a mozdulatodba, követem a félretűrt tincset, szemmel, arccal. A néma, elcsigázott puszi felszakít egy szúró sóhajt a tüdőmből.
Rendben leszek. Szeretném elhinni neked. Meg szoktál tudni győzni. De most visszhang nélkül koppan az ígéret.
Ismerős barázdák terelnek vissza hozzád, kitűzik a dulifuliságot a szemöldökeid közé. Eltanakodom, mi rosszat csináltam.
Fojtogat a kötés, mindenütt viszketek. Fagyosan, égetőn sugárzik valami a mellkasomból. Rettegés? Pánik? Lelassul az idő, hosszan kong bennem, hogy egy hallott van, az énekesem sem talál jelentésre, míg ki nem mondod a nevét.
Kitépem a kezem a kezedből, meginog az infúziós állvány, feszítve rándul csuklómban a tű. Megcsóválom a fejem. Nem téged akarlak lerázni. Csak a valóságot. Csak túl valóságos vagy.
– Ne aggódjak…? – habogom. Nedvesség gyűlik a szemembe. Kipréselem és letörlöm, mielőtt könnyekké dagadhatna.
Öt. Hat. Feljebb mászom a skáládon. Szeretnék megállni, a légzésemre figyelek, arra, biztosan jól lesz, nem a mázlidra, ami a túléléséhez kell. Lüktetek. A gyolcs összefog, tart a cipzár.
Visszanyúlok érted. Tapogatózom a kezed után, megdermedek a célvonalban. Felismerés ékelődik a lomha pislogások közé. Morbid plüss hasonlat. Hallottad. A gondolataim között jársz. Téged is félteni kezdelek tőlük.
Követi az ajkam a tiédet, leutánozza az ívét, bár reszket. Bólintok. Helyeslek minden mondatodra. Sziklaszilánkokat, tonnás kavicsokat centrifugál a gyomrom. Ki kellett volna üríteni a zsebemet mosás előtt, David. Nem rakhatod így be a szennyest.
– Tudom.
Nem tudom.
– Vigyázni fogtok rám.
De ki vigyáz rátok?
– Persze, hogy nem szándékosan.
És magát is véletlenül tette kockára? A sorsot, a végzetet hibáztassam? Azok juttatták kórházba, neki semmi köze hozzá?
– Tudom – ismétlem, hazudom.
Még. Még itt vagytok.
Potyára erőlködöm, ugye? Olvasol a sorok között. Amíg magamat nem bírom becsapni, sosem verlek át.
Kimászom a matrac szélére, hogy a nyakadba boruljak, átöleljelek, mentőövként. Egyedül elsüllyednék. Könnyű lenne. Valahol vágyom rá. Mégis beléd csimpaszkodom, mert tartok tőle, ha megfulladok, ugyanott leszel, mint most én. A semmi peremén, ugrásra készen.
Hét. Nyolc. Kilenc… Végtelen. Ehhez a fájdalomhoz nincsen mérce. Tátongó szakadékot hasít a karcolásaimból, belerepednek a csontok, elszakadnak a szövetek. Sírok, nem jutnak túl a szavak a hüppögésen, belülről suttogok neked.
Nem léteznek többé, David. És ebből nem lehet felépülni. Te is érted. Ismered, milyen. Ezért nem akartál engem szeretni. Mindenki eltűnik egyszer. Kiszakítják egy részedet, magukkal viszik, nincs rá megoldás vagy gyógyszer. Elkopsz, elhasználódsz. Hogy leszel utána önmagad? Hogy legyek rendben, ha nélkülük én sem létezem?
Asszem elromlottam. Meg tudsz javítani?
Helena

 

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Wake up, let me close

David H. Xavier Vas. Júl. 07, 2024 2:16 pm
• doing bad for bad reasons •

Freddy-Xavi

Aggódva fürkészlek, egy kicsit a gondolataid is, mert egyszer megengedted és próbálom azt sugározni, amit mindketten elvárunk tőlem. Biztonságot, szilárd talajt, bátorító mosolyt, ígéreteket, amik után csak bénán kapkodhatok, mint a kibaszott lufik héliumja után, mert csak levegő most minden. Fogom a kezed, elsimítom hajad az arcodból és hülyeségekkel vigasztallak. Mintha most én is hülyeség lennék neked.
Áh, igen, máris elbaszom, áthallatszik hangomon Topsfield gyűlölete és arra játszom, ami bennem a leggyengébb, benned a legerősebb. Az empátiára.
Szóval aggódsz, hát persze, az mindegy, hogy ártott neked, te akkor is aggódsz.
-Nem kell, túlélte. Jaj Winifred.
Ijedek meg, hogy egy ilyen fontos és rólad szóló pillanatban Niel-el idegellek. Gyorsan megpuszilom az arcod, mintha ott, ahol érintem nem lehetne már könnyes.
-Tényleg jól van. Semmi baj, itt vagyok.
Kapkodom a kezeid után, de a gondolataid elillannak és egyre összetettebbek, egyre érzelemdúsabbak, tudod, hogy ez nekem némiképp magas, hirtelen nem értem mi minden a bajod, csak azt, hogy több is van. Azt hiszem nagyon üres, amit mondok, elfanyalodom.
-Én jól vagyok, ő is jól van, ne velünk törődj most. Mi lenne, ha magadra figyelnél egy kicsit? Hogy neked rossz? És én itt vagyok, hogy valamennyit felfogjak a bánatodból. Ahogy te is ott voltál nekem, emlékszel?
Lágyan beszélek hozzád, fogom a kezed, van nálam zsebkendő egy átlagos, farmernadrág zsebben.
Átölellek, lágyan, de mentőövként, remélem. Magamhoz vonlak, óvatosan, féltem a kötéseid, a sebezhetőséged. Fogalmad sincs mennyire gyengévé teszel…
-Winifred…semmi baj, sírj csak, akár örökké is sírhatsz.
Nyálas hülyeség mi? Senki sem tud örökké sírni, de még én is sírtam, amikor meghalt a nevelőapám, akkor neked majd nagyon sokáig fog tartani.
-Tudom…tudom… De ezek a részek egy kicsit majd összébb forrnak. Sokára. Hogyne léteznél nélkülük.
Kicsit eltollak magamtól, hogy lássalak és odaadjam a zsebemben tartogatott SOS papírzsepidarabot.
-Te egy teljesen egyedi személyiség vagy, aki igazából mindig is külön egységet alkotott. Eleinte talán úgy érzed nem vagy önmagad, aztán visszatalálsz hozzá. Én sem morogtam akkoriban annyit. És ha változol, az sem baj. De nagyon is létezel. Valószínűleg ők is léteznek valahol és a legkevésbé sem akarnák, hogy Te ne létezz, tudod?
Bármilyen keveset is tudok róluk, ez biztos.
-Hogyhogy nem mondtad el senkinek? Sokan…szeretnének megölelni.
De  most be kell érned velem.


Meggyógyítalak
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Wake up, let me close

Winifred Wilson Vas. Júl. 07, 2024 6:28 pm
• doing bad for good reasons •
David & Freddy
Megszeppenek. Rémület pendül abban a jajban, a nevemben, nem hívtál még így Winifrednek, mintha a szakadék szélén lógnék és szavakkal nyúlnál utánam. Az ajkad is máshogy rezdül az arcomon, aggodalmat csepegtetsz a pusziba. Kikerülik a nyomát a könnyek, letörlöm őket, mielőtt jobban megijesztenének téged.
Ólmosan, vontatottan bólintok. Visszacsúsztatom az ujjaimat az ujjaid közé. Látod? Nem zuhanok. Elkaptál. És Niel túléli, rendbejön. Nem kell majd a szilánkjaimat szedegetned az árok mélyéről.
Mivel buzdítasz rá, önző leszek, a kedvedért.
– Megígéred? Hogy felépül? Hogy itt lesztek holnap, holnapután és azután is?
A válladra támasztom az államat, árad belőled a meleg, magamba szívom a hátadra simított tenyeremen keresztül. Nekidöntöm a fejednek a fejem. Puhán koppan. Valami nevetésfélét prüszkölök a hüppögések közé.
– Nem akarok… örökre… Már most… elfáradtam – szuszogom a nyakadba. Belesüppedek az ölelésedbe. Te létezel helyettem is. Majd egyszer meggyőzöd a világot, hogy fogadjon vissza magába, hiába szabdalt össze, tépte ki belőlem a tömést.
Arrébb terelsz, zsebkendőt nyomsz a mancsomba. Tikkadtan bazsalygok rá. Ezer éve nem használtam más pézséjét, utoljára anyu adott a sajátjából. Hímzett, pénztárcaszerű tokban tartotta.
Sokáig bámulok a fehéret szürkére színező foltokra. Latolgatom, mennyire fájna orrot fújni. Lemaradok közben a mondandód elejéről, ott kapcsolódom vissza, hogy te sem morogtál annyit akkoriban.
Galacsint gyűrök a nedves anyagból, a markomba zárom az ürességemmel együtt. Megtámasztom a homlokom a mellkasodon. Az enyémet lassú, erős dübörgéssel kongatja a szívem, feszegeti a bereteszelt kaput, a kötszerbe bugyolált heget. Büdös pukiszörnyek… Szerezni fogok egy ipari porszívót.
Áthatóan búg a nyugtatásod a fülemben. Logikus, amit mondasz. Követlek, oké a változás, oké, hogy a szüleim azt szeretnék, létezzek. Engem viszont lehagyunk, elbotlok a vigasztalásodban. Mert nem vagyok én. Nem érted. És ha te sem érted, akkor biztosan butaság. Átmosták az agyam a gyógyszerek, a kimerültség. Alszom majd rá. Kipihenem. Elmúlik. Ugye, David?
Felegyenesedem, távolabbról vizsgálom a vonásaidat. Aztán a gyűrődéseket a párnán. Kicserélem pókemberesre, az egyik szárazra, amit nem pityeregtem tele. Megpaskolom, eligazgatom. Neki magyarázom el.
– Nem akartam beszélni róla. Vagy gondolni rá. Attól igazibb. – Pislogás nélkül tapad a tekintetem a huzathoz, beleragad az egyik rajzolt hálóba. Elhomályosul a minta. – Talán… Talán azt reméltem, elhiszitek, hogy minden rendben velem. És akkor tényleg minden rendben lesz. Csak még egy kicsit…
Visszafordulok hozzád. Bár tiltakoznak ellene az izmaim, mosolyra húzom a szám.
– Ne aggódj! Szuperek… voltak. Jól neveltek fel. Majd… majd talpra állok. – Halovány a sóhaj, halovány az érintésem az alkarodon. – Szólok, amikor kell egy mankó, oké?
Én is ezt kérném tőled. Azt kívánnám, vigyázz magadra, hadd vigyázzak rád. Figyeled, mennyire önzőn viselkedem? Imádkozom, hogy nyeljen el a föld, mielőtt titeket elragadhatna, azért fohászkodom, inkább engem kínozzon, zúzzon össze az élet vagy a halál. Az én könnyeim simán sósak. A tiétek marnak.
Asszem elromlottam. Meg tudsz javítani?
Helena

 

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Wake up, let me close

David H. Xavier Hétf. Júl. 29, 2024 3:00 pm
• doing bad for bad reasons •

Freddy-Xavi


Igyekezlek úgy tartani, mint egy törékeny, megrepedt edényt, két kézzel és biztosan, elnyomva saját ijedelmem, vagy hogy mennyire gyűlölöm azt a hebrencs szőkét.
Összepréselem ajkam, muszájmosoly húzódik rajta, de téged Winifred, szeretlek.
-Felépül. Itt leszek.
Arra képtelen vagyok, hogy az idióta kis gennygumó nevében mondjak bármit, ha szerencsém van túldrámázza és nem lesz túl szerethető állapotban, ha magához tér. Nem akarom már, hogy szeresd, rám figyelj és nézz, engem láss, ahogy én téged, erősnek, emiatt is felnézek rád Winifred, eltitkoltad, elnyomtad, kár, hogy csak az agyakhoz értek, és ami igazán sérült, azt nem tudom meggyógyítani.
Ölellek és támogatlak, amennyire tudlak, fél kézzel, át téged, vigyázva a varratokra, csókokat nyomva homlokodra, hajadra, néhány könnycseppet csenve arcodról. Mély, rezgő sóhaj ráz meg bennünket, súlyosan veszek levegőt érted.
-Tudom, biztosan ez is megterhelő most, ébredés után.
Zsebkendőt húzok saját, fércelt zsebemből, van egy hülye szó, amire derogál gondolni, mégis ez történik. Babusgatás. Csókolom fejed, ami mellkasomra tévedt, figyelem milyen mozdulat fájhat hogyan segíthetnék, miben.
Amikor újra vissza hajolsz rám, átkarollak megint, alig veszek levegőt, csak halkan, lassan, nehogy megnyomjak valamit.
Óvatosan gondolataid közé lesek, úgy érzem magam, mint egy kukkoló, aki idegen hálószobában jár.
-Mondd el, mit nem értek, szeretném. Beszélj róla, beszéljünk rólad.
Fürkészlek, próbálom eltüntetni arcomról a hülyeség ráncait. Nem rólad szólt eddig?
-Nem butaság, ha fáj és persze nem lesz olyan egyszerű, hogy csak alszol rá és elmúlik. Valahol…sosem fog.
Pislogok le kilencvenöt fokban a te betakart térdeidre. Mire felpillantok már Pókemberes párnád van, nem hagyod, hogy én igazítsam meg, mert te jól vagy. Kisóhajtok valami távoli bánatot.
-Igen, tudom és ez igazából hatalmas teljesítmény, a többiek nem is gyanítják. Viszont nem egészséges rád nézve.
Sutának érzem a vigasztalásom, kevés hozzád.
-Tudod te is, az odázással csak késleltetted, hogy szembe kelljen nézned vele. Tudom, hogy talpra. Csak szeretném, hogy tudd, lehetsz gyenge és itt vagyok mankónak, most, akkor, bármikor
Megérintem a kézfejed, finom csókot lehelek rá, abban a reményben nézek újra bokrétagondolataid közé, hogy nem látok majd benned többes számot. Mindketten tudjuk, azzal a másikkal, hogy bennünk van önzés. Nem akarhatsz megvédeni…engem. Nem úgy, hogy magadból áldozol fel darabokat, legyen az bár a szomorúságod, azt sem kell teljesen elvennem tőled.
-Ne velem törődj most. Nekem sokat segít a létezésed, hagy viszonozzam. Próbálok itt lenni neked Winifred, a magam egyszerű módján. Kihasználnád, kérlek?
Nyújtom tenyerem előzékenyen, mintha a segítséget láthatatlan és számomra érthetetlen fogalmakban mérnék és csak el kellene venned.

Meggyógyítalak
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Wake up, let me close

Winifred Wilson Hétf. Júl. 29, 2024 11:47 pm
• doing bad for good reasons •
David & Freddy
Óvatosan bánsz velem, nagyon, és ettől gyengébbnek, sebezhetőbbnek érzem magam, csupa olyasminek, amit nem szeretnék. Neked fényre lenne szükséged, derűre. Ezekre lenne szükségem nekem is. Tőlem.
– Köszi – fogadom el az ígéretet. Keskeny a mosolyod, éles, felsérti a felszínt, megpillantom alatta, mennyire rosszul vagy. Miattam.
Beleremegek a puszikba, az ölelésbe, valahogy kétségbeesettek, túl bizonytalanok hozzád. Megint a törékenységemre emlékeztetnek. Emelkedik a mellkasod, reszketeg a lélegzeted, és rettegek. Beléd állnak majd a szilánkjaim. Nem lennél boldogabb nélkülem?
Megrázom a fejem. Pedig az, megterhelő. A sírás, a mosolygás, az ébrenlét. Kicsit minden. De te csókot nyomsz rá, próbálod simogatásokkal enyhíteni.
Másképp veszed a levegőt, talán belefulladsz a bánatomba. Nem fulladhatsz bele. Nem hagyhatom.
Lesütöm a szemem. Megérteni… Megbeszélni… A torkomon akadnak a fogalmak, és felkavarodik a gyomrom. Azt mondod, nem fog elmúlni. Muszáj fájnia, muszáj megszoknom, nevet adni neki, megérteni, megbeszélni.
– Félek, David. – Huzatos a beismerés, kisuhan, hűvösen, halkan. – Pont ettől félek. Mi van, ha már sosem leszek boldog? Ha soha, sehol nem leszek otthon? El vagyok veszve, mióta eltűntek, és így esélyem sem lesz megtalálni a helyem. Én… Könnyebb lenne velük együtt eltűnni… – Bűntudatos könnyek tolulnak fel. Émelyítően keserűek, nem sósak. – Sajnálom.
Megbénul a tüdőm a sóhajtásodtól. Egészségtelen, én is észrevettem, már korábban. De nem vagyok egész, eltörtem, kihullott belőlem a lényeg. Hogy lennék akkor egészséges?
Szorítom magamhoz a pókemberes párnát, belesajdul a sebem.
Bólintok. Elhalasztottam. Utolért. Ennyi volt.
Reszket a kezem a kezedben, az ajkad alatt, nem bírom leplezni, sem ezt, sem a rémülten rebbenő gondolatokat. Azt hiszem, hazudtam. Nem használtalak volna mankónak, örökké erősnek tettetném magam, azt lódítanám, talpra álltam, miközben térden kúsznék. Nem ez ijeszt meg. Csak az, hogy kilesheted, ezért be kell vallanom.
– De… – Elcsuklik a hangom, nedves arccal tiltakozom. – De nem lehetek gyenge meg szomorú. Az nem én vagyok. Úgy nem szeretnél. Nehéz lennék, terhes meg sötét. Nem akarok fájni neked. – Odanyúlok a homlokodhoz, elsimítok rajta egy barázdát. – Nem akarok aggodalmas ránc lenni. – Puhán, ujjbeggyel rajzolom át a szádat. – Inkább vidám mosoly. Érted…? – pillogok rád, szinte esdeklem.
Valami egyszerűre, ragyogóra vágytál, és eleve többet vettem el annál, mint amit szívesen adtál. Hányszor szóltál, ne görcsöljem túl, lazítsak, vegyem könnyedén.
Sokkal-sokkal több dologgal küzdöttél meg nálam, vékonyabb cérna fog össze, nem ránthatlak le magammal. Téged biztosan nem. Mégis arra kérsz. Úgy tartod elém a tenyered, mintha a világodat kínálnád rajta. Bátortalanul, csigalassan fölé emelem a sajátomat, belecsúsztatom, méregetem, a tiéd mennyivel szélesebb, aztán a mellkasomra húzom. Kattogok, nyikorgok, szorulnak bent a fogaskerekek. Leeresztem a szemhéjam, a kórház neonfényében áttetsző függöny. Felsejlesz mögüle.
– Így már nem fog segíteni. Belémkeseredsz. Nem… Nem csinálhatnánk úgy, mintha oké lennék? Hátha…
Felkémlelek rád. Hallom a választ, mielőtt kiejtenéd. Elengedlek. Elengedem magam. Előre roskad a vállam, a markomba zárom a béna, kórházi göncöt ott, ahol korábban hozzám értél.
Nyertél. Igazad volt. Elfáradtam. Kifakultam. Látszatra sem leszek a régi, és rájössz. Velem együtt sajogsz majd. Utálni fogom magam érte. Egyszer megutálsz érte te is.
Most viszont szükségem van rád.
Kinyújtom feléd a karom, alig bírom megemelni, elgémberedtem, zsibbadok, szúrok a hüppögéstől, ráz a bőgés. Tuti borzasztóan festek. Azért átölelsz? Azért maradsz még egy picit? Szeretsz még egy picit?
Asszem elromlottam. Meg tudsz javítani?
Helena

 

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Wake up, let me close

David H. Xavier Kedd Júl. 30, 2024 12:47 pm
• doing bad for bad reasons •

Freddy-Xavi


Csak üres tenyérrel tartom a törékenységet, de félek elejtem a szilánkokat. Próbálok mosolyokat zabolázni és kétségbeesett vonal helyett egy erős férfi szilárd biztatását sugallni, mert megint nem arra figyelsz, akire kéne.
-Nem, nem lennék boldog nélküled.
Közlöm gondolataidra, kiragadom, a legfelháborítóbbat, lecsípem róla a középfokot, amblokk kizártnak tartom ezt most már, de elnyomom az e feletti tompa pánikot.
Nem elég az arcod átszelő sok, apró kis simogatás, kevés a gonoszan babusgatásnak titulált “itt vagyok”
-Winifred, semmi baj, ez nem rossz nekem, örülök, hogy itt lehetek melletted, hogy én tudom, emlékszel, amikor te voltál ott nekem?
Ez az eredetileg is helyes felállás, nem egy összetört barátra van szükséged, nem arra, akinek ezerféle különböző hang ordít a fejében és közben még kívülről is basztatják jelentéktelen gondolatok. Marge néni csirkét főz, Joshnak meg fáj a reumája. A régi David Haller akarok csak lenni, X nélkül, csónak, amiben elkényelmesedsz, szikla, amiben megkapaszkodsz, felület, ami nem enged tovább csúszni. Megfogom a kezed, szilárdan, biztosan, keresem rebbenő tekinteted mélyét, beléd merülök, a nedves felszín alá, megfulladni nem rossz Winifred, de egyelőre maradjunk életben.
-Tudom, hogy félsz és semmi baj, ez természetes.
Ujjam végigjár rettegő arcodon, de itt a kezem, nézd, hiheted, hogy nem fél semmitől. Apró sóhajjal fodrozom fel az eleve nyugtalan vized.
-Igen, tudom, hogy könnyebb lenne, de te ez butaság, leszel még boldog, még rengeteg minden vár rád és most is otthon vagy, abban a házban nincs senki, aki ne imádna, állna melletted, támogatna. Csak engedd meg nekik, nekem.
Lecsókolom azokat az elsírt cseppeket, amik mégis leszánkáznának arcodon, ha pislogsz, miközben ilyesmire gondolsz és csak próbálok biztatást kaparni a szünetekben. Lélegzetvételek sosem elkezdett mondatokhoz. Akkor szólalok meg, amikor kimondod. Sikerül nyugtató reszelősen, kicsit olyan tónusban, ahogy majd a betegekkel kellene beszélnem és ahogy talán sosem fogok. Hullára nem érdekel mások nyomora, Te vagy az egyetlen, Téged akarlak meggyógyítani.
-Lehetsz. Legyél. Winifred én a terheiddel együtt szeretlek, a gyengeségeid is. Engedd meg, hogy én legyek erős neked, összetörhetsz, megtartalak. Kérlek. Ne félj, ne félj tőlem és figyelj egy kicsit most magadra.
Rajzolsz rám, én nézek a szemedbe, szavakat keresek, kifejezések légióját, bármit ami segít most elengedni magad.
-Nem vágytam soha egyszerűre, mindig mondtam neked, mennyire nem vagy az, emlékszel? A könnyedén vevést másra értettem akkor és ez is változott, mélyebbek lettünk. Szerinted ki által zuhanok beléd? Winifred, elfogadod, hogy olyannak szeretlek, amilyen vagy? És a sötétséged ugyanúgy, ahogy a fényed.
Elveszed a semmim, azt hiszed világok vannak benne, de megcsömörlenél mennyire rengeteg, én vagyok selejt Winifred, de hagy szeresselek, amíg megengeded nekem. Hajolok, hozzád, a kezem után, rád és köréd, felfogni zokogásod, tompítani a gyász záporát, esernyőként.
-Nem. Nem vagy jól. Most figyelj egy kicsit erre, gyere, öleljük át azt is, ha nem vagy jól. Sosem keseredek beléd, nem én leszek az.
Ajkamba harapok, ölembe húzlak, ne kötésed zokogd össze, sírj belém, az illatom, ingem, hosszú, mély lélegzetvételeim mind felfogják. Simogatlak, kicsit mozgok is, csak a te ritmusodra, lágyan, most érted szóljanak a rezdülések.
-Szeretlek Winifred, így is nagyon szeretlek.


Meggyógyítalak
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Wake up, let me close

Winifred Wilson Csüt. Aug. 01, 2024 1:23 am
• doing bad for good reasons •
David & Freddy
Mégsem üresedtem ki teljesen, valamin fennakad a válaszod, az, hogy nem lennél boldog nélkülem. Port kavar bennem, tüsszög tőle a lelkem. Megkoptam, és így nem leszel az velem sem.
Plüss vagyok, szakadt, vacak, de a tiéd. Engedek a dédelgetésednek.
Sűrűn pislogok, összeragadnak a pilláimon a könnyek. Próbáltam. Próbáltam segíteni, magam mellett tartani téged, igen, emlékszem. Búcsú levelet írtál, majdnem leléptél, a végén egy milligramm Xanax többet ért nálam.
Vájkálhatsz a szememben, ellophatod az összes gondolatom, talán te megtalálsz köztük engem. Talán felrémlek abban, ahogy a kezedbe simul a kezem. Kimerülten biccentek, lent ragad az állam. Félni természetes. Biztos te is féltesz, aggódva cirógatnak az ujjaid. Igyekszem. Igyekszem belecsimpaszkodni a nyugtatásodba, az imádatba, támogatásba. Hagyom. Egyelőre csak neked.
Puha, forró az ajkad, sós cseppekbe borítod miattam. Adnék rá helyettük balzsamot, gyümölcsös, tuti utálnád, főleg mert ő jut róla eszembe. Gyomorszájon öklöz a pánik, kiszorítja a levegőt a tüdőmből. Megsérült. Bárki megsérülhet. Elmúlnak a dolgok, meghalnak az emberek. Egyszer mindenki elillan. Elhagytok. Magamra maradok. Egyedül. És nem fogom bírni. Gyenge vagyok. Beismertem. Engedélyt kaptam rá tőled. Ki fog adni, amikor elmész? Kivel leszek esendő, sebezhető, minden olyasmi, amit te elfogadsz tőlem?
Figyelek, magamra, a szilánkjaimra. Azt karistolják, végem. Nem menthetsz meg. Alig létezem. A kedvedért összesöpröm őket, makacsul egymáshoz préselem az éles széleket, ragasztónak használlak. Mélyen belém zuhantál, nem zavar a sötétségem. A jövő bizonytalan. A jelen biztos, itt, melletted. Határozottan, szilárdan öleled a bánatom, elnyeled a sírást. Átjár engem a meleged, megtölti az orrom az illatod, tisztábbra mosol. Közel vonsz, ringatsz, és elcsitulok tőled, elpilledek. Lajhárként kapaszkodom beléd, miközben leülepednek a porszemek. Most álmosan sóhajt a lelkem.
– Szeretlek – szuszogom vissza. – Én is szeretlek.
A mellkasodba temetem az arcom, elnehezedik a szemhéjam. Sajgok, fájok, lüktet a hiányuk, kopár fák nyeszlett ágai zörögnek bennem ott, ahol harsány lombkoronák bontottak korábban virágot. Azért hazatalálok. Bár szétmállottam és megtörtem, otthonra lelek a karodban.
– Köszönöm, David.
A tarkódra csúsztatom a tenyerem, a hajadba borzolok, magamba szívom a lélegzeteidet, gyűjtöm az emlékeztetőket, a bizonyítékot rólad, arról, hogy élsz, és velem vagy.
– Majd… majd elviszel havat lopni? Fehér karácsonyt szeretnék.
Nem kell többet ígérned. Elég ennyi. Hadd várjak valami mást, ha őket már nem várhatom.
Asszem elromlottam. Meg tudsz javítani?
Helena

 

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Wake up, let me close

David H. Xavier Csüt. Aug. 08, 2024 3:53 pm
• doing bad for bad reasons •

Freddy-Xavi



Rossz vagyok az érzelmekben. Csak mogorva szemöldökránc, ami elgondolkodva tart karjaiban, fürkészve vonásaid, összetett gondolataid, amiben a kibelezett plüss a legfőbb motívum. A rettegett asszociáció, nem szeretlek eléggé, ócska kis törekvések, tartani, felinni könnyeid, amivel bizonygatnám: mégis.
Nehéz együtt lélegezni veled és átvenni terheid súlyát, egyáltalán megaragadni. Csitó susogással, óvatos karomban ringással, időnkénti csókokkal homlokodra, arcodra, szádra.
Én sosem voltam plüss. Most is szilárd sziklaként ölellek és próbálok puhaságot közvetíteni, ugyanakkor biztos peremet, amiben megkapaszkodhatsz. Ez nem tűnik el, érdes kőfelülete van, lebiggyedő ajka, a tiéd után konyuló, vonásaidat fürkésző tekintete.
-Pihennél? Itt maradok veled, ha elalszol. Akkor is itt leszek, ha felébredsz. Mit szólsz?
Óvatosan végigvonul ujjam arcodon, megpróbálja lehozni az ott ragadt könnycseppeket, takarít. Eligazítom hajad, csak hogy hozzáérhessek. Párnád leszek. Aztán kimondod, hogy szeretsz, hunyorogva pislogok vallomásodra. Majdnem visszakérdezek, majdnem eltüntetem arcomról a meglepettséget. Végül elfogadom, mosollyal. Olyan, mintha nem is hozzám tartozna, túl szelíd. Senki más nem ismerné fel rajtam.
-Én is téged.
Nyugtázom és eligazgatom a takaródat. Még sokáig itt leszek, még sok “semmi baj”-t tudok mondani.
-Mit? Nem kell semmit köszönnöd.
Forgatom meg szemem, egészen a hóig. Ott rád mosolygom. Szórakozottan, ahogy a hülyeségeiden szoktam. Szeretem a hülyeségeid.
-Mindenképpen. Én viszlek el. Varázsolok neked fehér karácsonyt.
Akkor is, ha ő a mágus.


//Köszönöm Wake up, let me close 1f62a Nehéz tőle megválni Razz//

Meggyógyítalak
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Wake up, let me close

Winifred Wilson Szer. Aug. 14, 2024 5:00 pm
• doing bad for good reasons •
David & Freddy
Fáznék, dideregnék nélküled, beledermedtem volna az ürességembe. Az ölelésed melege, a forró csókok olvasztanak fel. Érzed mennyire fontos vagy? Elég erősen gondolom?
Megreszket a szám, a szemedbe merül a tekintetem. A barna legszebb árnyalata, csupa kellemeset idéz. Forrócsokoládét, puha, meleg pokrócot, esőáztatta, lágyan, illatosan omló talajt. Bólogatok, miközben az arcomat szárogatod, a tincseimet rendezgeted.
– Az szuper lenne. Örülnék – piszmogom. Nem erre találták ki a kórházi ágyakat, szűkösek két főre,
zavarni fog téged, de azt kérted használjalak ki. Szóval arrébb ficergek, helyet szorítok neked, erőtlenül húzom a csuklódat, invitállak magam mellé. – Hozzád bújhatok? Légyszi? Amíg elalszom. Utána kiosonhatsz! Ha… ha tényleg visszajössz, mire felébredek.
A mosolyod is megnyugtató, édes és bársonyos. Színeket, zamatokat csempész a kopárságomba. Megpuszilom mindkét csücskét, mintha odaragaszthatnám vele, fogságba ejtem veled a takaróm alatt, az ölelésemben.
– De én hálás vagyok – bámulok vissza rád. – Érted. Hogy szeretsz. Hogy szerethetlek.
A mellkasodba temetem a homlokom, hó alá ásom a bizonytalanságot. Tetszik a válaszod. Megpecsételem csókkal az ígéretet, hosszan, gyengéden tapogatom ajkad az ajkammal, ellopom az ízét, a lélegzetvételeidet, megtöltöm magam veled, legalább félig vagy akármeddig, legalább egy picikét. Könnyebb fáradtság váltja az ólmos kimerülést, olyan, ami lidércnyomás helyett pihentető álmokkal kecsegtet.
– Jó – szuszogom beléd. Elhelyezkedem a karodban, a mellkasodba mosolygok, belemarkolok a pólóba a hátadon. – Vigyél. Varázsolj. – Még mélyebbre, még közelebb fúrom az arcomat. Tuti bök az orrom. Tudtam, hogy kényelmetlen lesz neked. Azért kibírod, ugye? Csak… néhány percig… a kedvemért…
Asszem elromlottam. Meg tudsz javítani?
Helena

 
Gyönyörű volt, köszönöm! Én is nehezen engedem el. Wake up, let me close 1f614  Wake up, let me close 1f495

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

Re: Wake up, let me close

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.