Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei
Nincs

Re: Szép kis mulatság!

Cortez Constantine Csüt. Jún. 27, 2024 7:19 pm
• doing bad for good reasons •
Gabriel


Nem értem miért baszogat az ég öregasszonyokkal.
Istennek valami különös terve lehet velem, ez mondjuk már világos volt, amikor gyerekként megláttam az első szellemem, de mostanában a húsvér rusnyaságok jobban kísértenek. Éppen vásárolok, már megint basszus, ha nem vigyázok lassan plázakandúr leszek és beállhatok Szarházi mellé klisének.
Most éppen néhány dolgot a lakásba, szent célom ugyanis valamennyire összepakolni, és a rohadék macskám óta felfogtam, KELL NEKI ALOM.
Meg felmosórongy, nyilván miatta. Lehet megkérem az Istent, játsszon “Mindenhatóst” tanítsa meg wc-be hugyozni a dögöt.
De ha már mosdó, én is meglátogatom, nincs kedvem teli hólyaggal csomagtartóba pakolni és sík ideg lenni a hazafelé forgalomban.
Wc-ről kifelé jövet ér a sorscsapás Gabriel egyik, ha nem a legutálatosabb megjelenési formájában. A vénasszonytól instant hánynom kell, arcomra vándorol szokásos, viszolygó fintorom, épp csak nem öklendezek rá, pedig én aztán sok csúnya dolgot láttam.
-Neked semmi szégyenérzeted, Gabriel? Komolyan semmi?
Fordulok felé bazdmegfejjel, fogadjunk direkt azért változik protkós nyanyává, mert pontosan tudja mennyire gyűlölöm.
Meglátom kezében a mappát, már falnak megyek, lerakom a felmosórongyot ott, a férfi és női mosdó találkozási pontján, ahol sok szükségét végezni szándékozó kerülget minket. Fú de szar lehet wc-s néninek lenni!
-Áá, rájöttem, ez a wc-s néni szereped. Annyi emberi forma létezik és te pont kiválasztod a leggázabbat.
Undorodva a mappára meredek, azonnal rágyújtok, ha meglátom Garbirelt különben is mindig rá kell gyújtanom.
-Mi a szent szar ez már megint? Az nem volt elég, hogy rám szabadítottál egy gyereket? Fogadjunk azt a kurva macskát is te küldted.
Rúgom felé az egyelőre üres, újonnan vásárolt alomtálcát.


Cupcake ipsum dolor sit amet pudding liquorice. Sweet roll tiramisu danish chupa chups oat cake.

_________________
"Ne higgyj az ördögben, ő hisz benned"
..

Szép kis mulatság!

Gabriel Szer. Jún. 19, 2024 9:29 pm
• doing good for good reasons •

     
To: Cortez

- Már te is rászálltál? - elégedetlenül szusszantok egyet. De nincs más, engedelmeskedek. Csak tudnám, miért én leszek a bébiszitter. Tény azonban az, hogy ehhez az Ő energiája kell és képessége. Én is odamehetnék, de akkor hol van az egészben az univerzumi tanulság, ha annak nincs “emberi” szemtanúja.
Az egyik kedvenc formámba változom. A második kedvencbe, amit kifejezetten a számára tartogatok mindig.
Ráadásként egy idegesítően vibráló, tyúklábmintás, neonpink és neonzöld mintázatú női kosztum, hatalmas, indigólila és jajzöld mintákkal kevert sál, na meg az elmaradhatatlan (ehhez a ruhához) szemüveg és az általánosságban a testhez tartozó, ugyancsak embert riasztó fogsor és arc”tartás”.
Hónom alatt egy bőrmappa várakozik, aminek tartalmát majd az út során fogja megkapni, mert ki nem adhatom a kezemből. Az a Teremtőé, s csak átmenetileg használhatja más.
A közelében lévő egyik női mosdóban jelenek meg, hogy onnan lépjek ki, mintha mindig is ott lettem volna. Majd, ahogy meglátom, határozottan felé tartok, felvonva orromat, mintha a szemüveg nehéz volna, így a fogsor már lassan vicsorrá változik.
- Téged kereflek fiackám. - mutatok rá. - Van egy kif tennivalód.
Ugye hozod a szokásos formád? Mert akkor ... jóóóó móka lesz!




 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.