Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Nimue Valen

Nimue Valen Szer. Jún. 12, 2024 11:38 pm
• doing the best they can •
Nimue Valen


ÁlnévAqua
BecenévNimi
Szül. idő1990.05.02
Szül. helyOslo, Norvégia
FoglalkozásFutár?
CsoportCivil
PBEmily Rudd

FONTOS INFORMÁCIÓK

Család:
Anna Valen és Peter Valen szereti szülei. Három éves volt, mikor Oslo-t ott hagyták, és Amerikába költöztek, mivel az édesapja elég jó állást kapott. Hajós kapitány volt, amit imádott, turista hajókat vezetett, és Viking történetekkel, Norvég mitológiával boldogította a kedves utasokat. Öccse Martin Valen már itt született. Soha nem értette, ha apja ennyire szereti hazáját, mitológiáját, és történelmét, miért nem tértek soha vissza.
Azt se értette, akkor miért nem norvég eredetű, mitológia személyről kapta a nevét,és miért egy Arthur király legendájából a tó úrnőjéről. Mindenképp egyedi, és jelentéssel bíró nevet szerettek volna neki, és anyját a Nimue név varázsolta el, oly annyira, hogy ezt a nevet kapja. Édesanyjával nagyon jó viszonyt ápolt, és apját is imádta, de sajnos eléggé keveset találkoztak.
Minden félre tett pénzéből egy saját hajóra gyűjtött,amin lakhat az egész család, és világ körüli útra indulnak.
Végül Nimue főiskolai tanulmányaira ment el több spórolt pénzünk, mivel a lányukat mindenképp A Tengerészeti és Tengerészeti Tanulmányok Programba szerették volna látni,de ez sokkal költségesebb volt. Nimue fél évet bírt az iskolában, dacára annak, hogy eléggé rugalmasak voltak, és személyre szabható volt a napirendje is.
Ekkor kezdett el az édesapjával romlani a viszonya, és a család is eléggé szétesőben látszott. Eddigi kényelmes élete nem adott rá okot, hogy előjöjjön belőle a mutáns génjei, így egy nagyobb veszekedés alkalmával minden vizatartalmú dolog felrobbant, majd lebegett körülöttük.
A szülők megijedtek, de ekkor már nagyjából hallottak ilyen furcsa dolgokról... így egyértelmű volt a lányukat hova viszik el, a Xavier intézetbe.
A szülők, és az öccse bipp-eltek. Nimue nem, a hosszú évek folyamán meggyászolta szüleit, és a testvérét, megtanult nélkülük boldogulni, mire visszatértek, teljesen elhidegült,és öntörvényű lett. Szereti őket, de jobb ha távol tartja magát tőlük, és mindenkitől.

Személyiség Gyerekként, kedves, önzetlen, odaadó, lelkes, és állandóan mosolygó volt. Felnőttként sokat változott. Igencsak nehéz természet. Akaratos, makacs, öntörvényű, és mindig neki van igaza. Szereti ha maga irányíthat, mondván, hogy az a biztos, és az a jó ha ő maga csinálja a dolgokat. Nem bírja a kritikát, de felszíva magát, el tudja fogadni, főleg ha építő jellegű, és igyekszik tanulni belőle. Utálja a hazugságokat, és a füllentéseket, de ő maga nagyon jó benne, de igyekszik ezt nem sűrűn kamatoztatni. Mióta egyedül van, eléggé megkeményült még jobban a természete, és nem bízik senkiben, nem enged senkit közel magához. Egyébként meg jó szívű, nagyon tud szeretni, és mindent megtenne a barátaiért... ha lennének.
Eléggé jó a meggyőző képessége, nagyon jól kitudja dumálni magát helyzetekből.

Kinézet: A haja eredetileg sötét barna, de miután előjött a másodlagos mutáns képessége, folyamatosan változtatja a haja színét, hosszát, fazonját. A szeme kék, ezt nem szokta megváltoztatni, tini korában, mikor Xavier intézetben élt sokszor szórakozott ezzel is, hol lila, ha mérges volt vörös szemekkel járkált. 165 cm-ével átlagos magasságnak mondható.
Öltözéke, inkább a kényelmes preferálja, szereti kedvenc együttesei, animéiből készült pólót hordani, és farmert. Szereti a színeket.

Kedvelt dolgok:
Igazi kocka, imád más világokba átmenni, így sokat olvas, videójátékozik, mangát olvas, anime-ket néz, és sorozatokat. Imádja a virágokat, ha sok zöld veszi körül, de kedven színe a kék. Szereti a képességét, de fél is tőle. Imádja a vizet, a hajókat, ez valószínűleg mindig is öröklődött a családban. Álma, hogy világot járjon saját hajójával, és első megállója Norvégia lenne.

Utált Dolgok:
Utálja ha hülyének nézik, hazudnak neki. Nem viseli el, ha nem figyelnek rá, ha többször kell valamit elismételnie. Eléggé türelmetlen, nem szeret várakozni.

Egyén infók:
- Hajón él a neve Milady
- Nem tartja szüleivel a kapcsolatot, de néha utánuk néz, és beszélget messengeren az öccsével.
- Kedvenc virága a orchidea, liliom.
- Kedvenc színe a kék.
- Utál egyedül lenni, bár pont az ellentettjét mutatja.


KÉPESSÉG

Mutáns képességei:
Víz(folyadék) manipuláció:
Képes irányítani minden ami folyékony halmazállapot, formázni, és növelni. Például egy pár csak izzadságból képes egy nagyobbacska víz gömböt csinálni. De nem tud a semmiből vizet teremteni, így szüksége van mindig a közelben bármire ami folyékony.
- Víz ostor ( egy erős ostort tud formálni, ami eléggé kellemetlen ha megcsap )
- Víz oszlop ( egy víz oszlopot képes felhúzni: 4-5 méter magasat is képes )
- Jég páncél ( páncélt képes csinálni magára, maga köré, de megvannak a korlátai, 4-5 méternyit tud maximum, minél nagyobbat csinál, annál jobban elfáradt. Sok gyakorlást igényel)
- Víz gömb (ha egy embert csapdába ejt benne, megtud fulladni, minél tovább tartja annál inkább elfárad. A méretét tudja növelni, csökkenteni, akár 4 ember is beleférhet)
- Levegő buborék ( feje köré tud csinálni egy levegő buborékot, ami segítségével tud a víz alatt lélegezni. Képes nagyobbat is csinálni, amibe több ember is 4 maximum beleférhet, egyszer próbálta, de teljesen kimerítette, elájult. Sokat gyakorolna, menne neki. )
A képesség napos oldala:
Gyógyítás
Képes kisebb sebeket víz segítségével helyre hozni. Vágások, égések, repedés, foltok. A víz segítségével képes beindítani a szövetek regenerálódását.
Határai: nem tud betegséget gyógyítani. Törést is helyre tudna állítani, egyszer csinálta, és elájult.
A képessége árny oldala:
Vér manipuláció
Nos ez az a képesség, amit egyáltalán NEM használ. Nagyon mérges volt, mikor kiderült erre is képes, hatalmas nagy düh, kell hozzá. Képes az emberekbe folyó vért is manipulálni, és mozgatni. Vérmágiának nevezte el.
Amit még nem fedezett fel, de képes lenne rá: a vérrel irányítani egy embert, akár egy marionett bábut.
Hő szabályozás
Képes hő szabályozásra, így jéggé tud változtatni bármit , am folyékony, esetleg felforrósítani.
Határai: nem tud semmiből jeget csinálni, és nem képes tüzet sem csiholni, bármit felgyújtani, csak forróvá, meleggé tenni pl egy kád vizet.
Ami érdekesség, hogy a jéggé fagyasztást jobban tudja irányítani kezelni, mint a melegítést, azt csak kisebb dolgokra, és ritkán használja.
Spoiler:

Másodlagos mutációs képesség:
Alakformálás:
Enyhe formája az alakváltásnak. Nem tudja teljesen más ember formáját átvenni, egyszerűen csak apróbb változtatásokat képes magán végezni. Pl: kisebb-nagyobb orr, picit a mimikákat elsimítani, így fiatalabbnak is néz ki a koránál. Szeme színét is megtudná változtatni, ezzel inkább iskolás korában szórakozott, manapság megvan vel elégedve.
A haja színe, hossza, az amit rendszeresen használ, mikor milyen kedve van. ( van aki azt hiszi parókát használ )

Nem mutáns képességek:
X-men-eknél tanult, így részt vett különböző kiképzésen. Így eléggé jártak közel harcban, és közben hogy vesse be, hasznosítsa képességét. Ügyesen megy neki a Taekwando, ami mind ütésekre, rúgások használatában jó, támadó, és remek védekezésre is.

Fegyvere: Egy kinyitható bot, remekül forgatja, és elég sok erőt tud belevinni, hogy egy nagyobb darab embert is képes legyen remek technikájával földre küldeni. Illetve gépből képes fegyvereket alkotni, kedvence az íj, de ezt ritkán használja, csak nagyobb csatáknál.


ELŐTÖRTÉNET
Eléggé későn, tizenkilenc évesen kerültem be a Xavier intézetbe. Miután "elherdáltam" szüleim megtakarítását azzal, hogy kibuktam a főiskolából. Igazándiból nem buktam ki, csupán a sok hülyeséget nem bírtam elviselni. Volt mikor a tanárt kijavítottam, mert nem egészen pontos volt az információ, amit hajózási témában megosztott diákjaival. Biztosra veszem, ezek csak azért mentek el tanárnak, mert a szakmába nem tudtak tisztességesen elhelyezkedni...
Hálás lehet az intézetnek. Megtanultam kezelni a mutáns képességemet, ami mint kiderült a víz, folyékony halmazállapot irányítása. Vicces a sors, hogy ennyi közöm volt világéletemben a vízhez, és végül a képességem is ehhez kötődik.
Pár évet töltöttem ott, megtanítottak irányítani, tovább fejleszteni. Időközben az is kiderült, hogy másodlagos képességemként, tudom formálni a külsőmet. De inkább a viz manipulálására fókuszáltam rá. Szerelembe estem, jártam egy fiúval is. Minden remek volt, és úgy éreztem jó helyen vagyok. Pár év eltelt, mikor már terepre is akartam menni. Eléggé jól kibukott az évek folyamán mire vagyok képes, sokat gyakoroltam, és nem csak a képességemet, hanem magam is fizikálisan fejlődtem. Megtanultam küzdeni, verekedni, küzdősportokat, és egy bot lett a fegyverem. Így terepen belekeveredtünk pár rossz arcú mutánsba. Ez volt az első alkalom, mikor erős ellenfelekkel álltunk szemben, akik nem félnek komolyan megsebezni minket. Volt velünk egy rangidős X-men is, akit lefoglalt egy vele egyenrangú ellenfél. Végül alul maradtunk, sokan megsérültek, és sarokba szorítottak. Nem volt erőm irányítani, és lefagytam. A pánik, a félelem, olyat hozott ki belőlem..., amitől én magam is utólag megrémültem. Éreztem a vért, ahogy végig folyik, lüktet az ellenségemben. Éreztem, hogy meg tudom érinteni... éreztem, hogy tudok parancsolni... Így megparancsoltam, hogy fogja meg a fegyverét, és tartsa a torkához. Nate, a barátom akkor állt közénk, megállított ugyan, de én egy pillanatra rajta vettem át az uralmat... mikor kapcsoltam, hogy mit csinálok, elengedtem, én pedig elájultam...
Nem kell szerintem tovább ecsetelnem ennek mi volt a vége. Természetesen megakarták ismerni képességem ezen oldalát is. De én nem voltam hajlandó még egyszer átmenni ezen. Még egyszer ezt érezni, és bárkin használni. Szakítás lett a vége Nate-el, összetörte a szívem, ami még aggasztóbbá tette , hogy teljesen instabil ez a képesség, AMIT még megérteni sem akarok. Így végül ott hagytam az X-eket.
A bipp megtörtént több embert is, másnak megmaradt a családja, vagy csak egyik tagja tűnt el, nekem mindenki. A szüleim is, az öcsém is. Egyedül maradtam. Fogtam magam, apám félre tett pénzét, sajátomat, és minden mást is, a házon kívül.... nem bírtam ott maradni, így végül úgy döntöttem megvalósítom apám, és a saját álmomat. Megvettem a hajót, amiről mindig is álmodtunk, mondjuk nem olyan állapotban, ahogy álmodtuk, de valahol el kell kezdeni. Eléggé szép nagy vitorlást sikerült, jutányos áron, viszont rengeteg felújítani való volt rajta...
Az évek alatt, dolgoztam, futárkodom, a kis szigetekre ellátmányt vittem.. Igyekszem nem feketén dolgozni, de néha beesett, egy-egy olyan dolog... A lényeg, hogy alkalmi munkák, amik jó pénzt hoznak .Viszont szép kis pénz sikerülgetett össze szednem, és Milady egyre inkább bővül, és élhetőbb.
Emme

Percike a Nap Hősének tart

Re: Nimue Valen

Percike Hétf. Jún. 17, 2024 6:32 pm
• doing everything in your service •
Kedves Alkotó!

Ha ezt a szöveget olvasod, örültünk a karakterednek, lapodnak, személyednek és minden X molekuládnak. El vagy fogadva! Először is üdv az őrültek világában, ne fogd vissza magad, írj rá bátran a régi motorosokra, vagy bárkire, aki szimpatikus.

Foglalj avatart, univerzumot, vagyis nyilatkozz róla, hogy helyi 6969-os földi, vagy másvilágbéli, galaxisbéli utazó vagy-e, és engedd szabadjára grafomániád!


https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.