Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Cortez Constantine

Cortez Constantine Hétf. Május 27, 2024 6:38 pm
• doing bad for good reasons •
Cortez Constantine


ÁlnévÁh, minek? Lucifer úgyis rájönne.
BecenévCC
Szül. időIsten tudja (majd tőle megkérdezem), valamikor este
Szül. helyDCföld992, Brazília
FoglalkozásDémonvadász
CsoportAntihős
PBBenjamin Wadsworth

FONTOS INFORMÁCIÓK
Anyád. A Te anyád szidhatom, mert te már rohadtul nem tudod az enyém, szóval állj csak meg a sarkon, várj, amíg elszívom ezt a tetves cigit. Ha szerencséd van, nem rajtad nyomom el.
Szóval anyám meghalt, amikor születtem, valahol Brazíliában, legalábbis az én világom Dél-Amerikájában, valamikor régebben, mint ennek a világnak az időzónája. Faternak például volt annó egy abszurd fixációja, ilyen, hogy focista leszek, kac-kac, vagy szappanopera sztár, ehelyett voalá,  halállal indítottam. Anyám belehalt abba, hogy én éljek, bár a 992-es bolygón már módosult ez a tudatállapot is. Ott már mások hentelik a démonokat. Apám annak rendje és módja szerint elkezdett vedelni, úgyhogy semmi megható abban, ami család révén történt velünk, nővéremmel elkerültünk a nénikénkhez. Ennyi. Kurvára felesleges így nézned, nem veszem be a szempilla lesütést.

Érkezett a képesség, megtudtam, hogy a felmenőim mágusok, most kapaszkodj, olyan oltári hülye nevük volt, hogy még neked is varázsol humorérzéket. Nevető Mágusok Rendje. Szerintem akkor nevettek utoljára, amikor kitalálták. Az a helyzet, hogy örököltem minden szart, itt ez a világ hemzseg a mutánsoktól egyszerűbb volt nem elárulni nekik, hogy Isten létezik és néha nagyobb geci a másiknál, simán bevette mindenki, én is mutáns vagyok.
Jó az, sosem törtem magam túl élénken tagadni. Azóta kiderítettem hogy az ördögbe kerültem ide, nem Lucifer csinálta, pedig először patát sejtettem a dolog mögött. Valami lila szörny, hereállal, komolyan zacskók voltak a fején és ezt veszik itt komolyan, a Teletabit, csettintett egyet, eltűnt a lakosság fele, aztán vissza csinálták és megjelentünk. Én, itt, tök véletlenül. Annyira nem rázott meg a dolog, ne szepegj kurvára nem hat meg az álszent kéztördelésed, meg a kislányos szoknya húzogatás. Ide csettintett a barom egy tök más valóságból! Aztán az erőm ugyanúgy működik, szellemek, démonok is vannak, semmi sem változott.
Illetve, Volkovék. Azelőtt egy normális családdal sem voltam jóban, de ők rendben vannak, segítettek az elején, mert fiatalon kerültem ide. Legalábbis úgy néztem ki. Szegény bogota-i gyerek, csettintés után szabadon, család nélkül.


KÉPESSÉG
Ha már kiderült az a röhej (mágusklánom neve)  belevetettem magam a kacagásba. Okkultista lettem, de mint állat, reggelire is varázslatot ittam tej helyett. Kösz szar gyerekkor, rettegés a szellemektől, végül felhasználtam az egészet ellenetek. Igaz, hogy én nem sokszor nevettem közben, de most már egyre többször baszok a képetekbe haha-hát.  A kacagás komfortzónájából kissé kiléptem, Amerikába mentem, mint Eddie Murphy és fekete mágiát tanultam. Úgyhogy woalá, akármekkora árat is kell fizetnem, engem nem csap be egy kis wudu, mert nálam jobban kevesen csinálják. Legalábbis ebben a világban, lehet otthon szar lennék, isten tudja ezt is. Mondjuk tényleg nem sétagalopp, ha lenne kedvem lelkizni kitálalnék mekkora szívás az egész démonosdi. Jól számolod, ez lesz a harmadik szál cigi.


Kurva jó definíció, ezt hallgasd: Birtoklási ellenállás

Mintha bankban lennénk. Azt jelenti, nem fogsz tudni manipulálni, immunis vagyok az elmekontrollra, megszállásra. Szívás, tudom, nektek.

Voltam én már minden, csaló, szélhámos, ügyesen forgatom a lapokat, sokszor előbb lyukat beszélek az ószövetségtől felforró agyatokba, mintsem elővenném a keresztet, vagy kántálásba fognék. Egyszerű üzlet, neked is megéri, én sem fogom mérgezni magam miattad.

Konyítok az alkímiához, nem, kurvára nem adok receptet!
Már mondtam, hogy látok mindent, de azért aláhúzom kétszer, mert a szaros memóriátokban nem bízom! Mindent. Démon, vámpír, a jó isten, még az angyalokat is. Gábriel szeret csorba fogú emberekben  megtestesülni, ne is kérdezd, valami fétis. Minden halott megvolt már ennek a retinának, még a mágiát is érzékelem.
Kurva sok nyelven beszélek, kántáláshoz kell az olasz, latin, héber, asszír, arab és szanszkrit, legalább ötven nyelven tudok ördögűzést végrehajtani. Na most már összehugyozhatod magad!

Ez nem jelenti azt, hogy ne lennének gyenge pontjaim. Ha befogod a szám, és nem tudok beszélni már csak a feketemágiás alkímia rítusok maradnak, de azoknak ára van.

Van pár káros szenvedélyem, mint látod, függőségekért nem kell a szomszédba mennem, de cserébe gyakran mosok fogat, jól van? És én ellentétben mindenki mással tényleg bírom az alkoholt meg az  adrenalint. Na igen, túlzottan szeretem a veszélyt, mintha ilyenkor érezném élőnek magam, bár jártam egy pszichiáternél, aki szerint egyszerűen csak meg akarok halni.
A lelkem elkárhozott, tavaly, elbasztam valamit. Úgyhogy adrenalin függőségem táptalaja, hogy minden igazán nagy démon a véremet akarja. Az, az igazi művészet, hogy még mindig életben vagyok, úgyhogy a félrediagnosztizáló buzik bekaphatják.


ELŐTÖRTÉNET

Ennyi, meguntam, most már visszaküldelek a pokolba. Kirántom számból a cigi maradékot, boldogtalanul hullik ki belőle az elhasznált csikk. Keményen rátaposok, kezd felbaszni a végtelenül ironikus tény, hogy egy perverz démonnak ecsetelgettem az élettörténtem és olyan faszságokról is vallottam neki, amiről soha senkinek, még ha nem is kurvamély potenciállal.
Sok mindenről nem beszéltem, próbáltam a szar gyerekkort is csak foghegyről állítani be, mintha légyzümmögés lenne a háttérben démonokat látni, érzékelni, vagy szellemektől bújni ágy alá, hogy az átkokról, fekete mágia ráhatásairól ne is beszéljünk. Ne beszéljünk…
És általában tényleg a cselekvés híve vagyok, valahogy kezelni kell az agyamat bolygató adrnalintöltetet.
Feltűröm ingem, kivillan azték rúnákkal tetovált karom és gyűrűm falatnyi tartalmát máris a szarházi szemébe loccsantom. Nem számít rá, azt hiszi lelki dolgokat böfögök még neki, felvisít, a megszállt bájos arca csúnyán eltorzul, de karomon máris izzik a rúna és a latin szavak őrült dühvel hörrennek elő rajta. Ha lehetne latinul káromkodni megint a sátánt szidnám, vagy az anyját, vagyis a kurva istent, de ez egy szofisztikált nyelv, még a kiejtésem is papos.
A kislány teste megfeszül, vonaglik, ezt most nem hagyhatom, mert egy éve éppen egy hasonló esett miatt lettem hivatalosan elkárhozva. Lucifer megmutatta a paktumot, általában idősebb férfi tenyérbemászó képmásával mászik fel és nem általja az orrom alá dörgölni fiatal képem. Azt is csak Isten tudja pontosan mikor születtem, az idő kurvára megbicsaklott nálam ezzel a csettintéssel, amikor ide kerültem fiatalabb test jutott, de nálunk Dc-n korábban volt és mintha többet éltem volna. Franc tudja, van ID-m 19 és 25 éves korra is, valójában lehetek akármennyi.
Ezt most nem baszom el. Amikor a tíz éves teste megfeszül, ismét fekete mágiához nyúlok, törékeny rést képezek a talajon, pupillám elvékonyodik és érzem az árnyak belülről szaggatnak. Igazából nem okoz testi torzulást csak leírhatatlan módon fáj, de néhány másodperc a lelki üdvéért nem nagy ár.
A pokol kapuja megnyílik, az ördögűző szöveg segít, fekete gomolyfelhő hagyja el a kislány testét. Luciferhez vendég érkezik, megint mocskos szájára veheti Cortez Constantine elátkozott nevét - gondolom miközben nem kis erőfeszítéssel bezárom a pokol kapuját a démon mögött.
Emme

Percike a Nap Hősének tart

Re: Cortez Constantine

Percike Hétf. Május 27, 2024 7:15 pm
• doing everything in your service •
Kedves Alkotó!

Ha ezt a szöveget olvasod, örültünk a karakterednek, lapodnak, személyednek és minden X molekuládnak. El vagy fogadva! Először is üdv az őrültek világában, ne fogd vissza magad, írj rá bátran a régi motorosokra, vagy bárkire, aki szimpatikus.

Foglalj avatart, univerzumot, vagyis nyilatkozz róla, hogy helyi 6969-os földi, vagy másvilágbéli, galaxisbéli utazó vagy-e, és engedd szabadjára grafomániád!


https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.