Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 15:01-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. 19 Szept. 2024 - 19:11

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. 18 Szept. 2024 - 22:29

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. 18 Szept. 2024 - 21:47

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Our alliance

David H. Xavier Vas. 7 Júl. 2024 - 13:49
• doing bad for bad reasons •

Illyana-Xavi


David Haller most kissé háttérbe szorul, hiszen ő csak egy telepata, de mi, itt benne, zúgva a gondolataiban, Légió vagyunk, temérdek képességgel, sokat sejtető mosollyal, ami azt üzeni a lánynak is, féljen mindenki a hatalmunktól. Többek vagyunk, mint orvul meggyilkolni Charles Xaviert csak mert nem foglalkozott velünk, csak mert nem vett fel az iskolájába, hiszen többek vagyunk nála, vagy az iskolájánál, nekünk az egész világot, más bolygókat kellene birtokba vennünk.
A haj, amin osztozunk és mogyoróbarna, kissé az ég felé meredezik, vibrálunk, temérdek az erő, a test nehezen bírja, megváltozik, még az édes pofi is nyúlánkabb, még Karami is jelentéktelen bennünk.
-Légió vagyunk
Közöljük mereven és hidegen egyszerre, zsongva, vibrálva a sokféleségtől.
Az nem tetszik nekünk, hogy flúgosnak neveznek, vagy egyáltalán összemérnek Xavier inkompetens, harmadrangú kölykeivel, mi túlmutatunk az ilyen emberi dolgokon. Azt hittük, talán a lány is túlmutat. Épp csak beakad elménkbe ez a gondolat, amikor portál nyílik alattunk, annyira meglepődünk, hogy bennünket képes egyáltalán meglepni bárki, egy pillanatra kiesünk a fényből és David Haller újra átveszi a hatalmat.

Hatalmas káromkodással esem valami kurva kényelmetlen padlóra és a fejem éppen szétbaszódik a fájdalomtól. Mogorván felpillantok egy random, szőke lányra, aki kb. csak rémlik fejfájás előttről. Rohadt közel voltam már Charles Xavierhez, erre most valami kibaszott próbateremben vagyok. Felülök, barátságtalanul körbenézek, annyira fáj a fejem, hogy hányingerem van, úgyhogy beletúrok a zsebembe gyógyszerért. Nem akartam beszedni semmit, mert kevésbé működnek a képességeim olyankor, de kurvára nem ott vagyok, ahol lennem kéne, csak ezt az ócska fejfájást akarom megszüntetni. Az Ilyanat felfogom és hogy megkínál valamivel.
-Kérek. Bármit amivel be lehet venni egy marék gyógyszert. Mondjuk legyen víz.
Kászálódok fel a talajról, meredek bambán a sakktáblára, aztán vissza rá.
-Hová hoztál? Gondolom majdnem kinyírtam egy rakás, ártatlan mutánst, bocs. Nem akartam.
Teszem hozzá, mert egyébként tényleg, alapvetően védem a saját fajtám, nem gyilkolom, csak ha elvesztem az irányítást… Azt sem tudom melyik buzi jött elő, de vannak ott bőven olyanok, akik talán még Karamitól is rosszabbak. Őt sacc per kábé tudom irányítani, mi nagyjából kooperálunk, de… Megszámolom hány darab tabletta van nálam.
-Gondolom Xavier embere vagy.
Vagyis lehet totál elbuktam az egész beszivárgási küldetést.



Múlt-szövetség-Kinyírni a gonoszt
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Our alliance

Illyana Rasputin Kedd 25 Jún. 2024 - 17:19
• doing bad for good reasons •
Our Alliance
Mire a Soulsword elérné őt, kőréteg jelenik meg a védekezőn feltartott karján. Ez már legalább a harmadik képesség az elmúlt tíz perc alatt, amit alkalmam nyílik megfigyelni. Érzem, amint ajkaim féloldalas mosolyra húzódnak az elismerés és talán az izgalom egyértelmű jeléül. Ki lehet ő? Mi lehet ő? Egyszer már hallottam, ahogy többesszámban beszélt magáról – vagy gondolom, magukról –, ami némiképp rácáfol a teóriámra, miszerint képes lehet magába szippantani más mutánsok képességét. Abban pedig biztos lehetek, hogy nem mágiáról van szó.
Haragtól izzó tekintete hideg nyugalommal találkozik, ahogy felveszem vele a szemkontaktust. Ó, nagyon jól ismerem ezt a dühöt. Érzem, ahogy a bennem élő démon kiéhezetten lélegzik fel a rokonlélekkel való találkozás hatására, ami oly ritkán fordul elő. Attól félek, ha most szabadjára engedném őt, ha ismét átengedném az uralmat, soha többé nem kapnám vissza önmagamat. Nincs lelkem, emlékeztetem magamat, ami visszatéríthetne… Arra pedig nem számíthatok, hogy Pixie másodszor is venné hozzá a bátorságot.
- Kik vagytok? – Nem úgy tűnik, mintha a „társaimat” vissza kellene fogni, láthatóan minden eddigi bátorságuk elpárolgott, miután megtapasztalták a fiú titokzatos erejét. Eddig nem igazán engedtem meg magamnak, hogy egy pillanatra is levegyem róla a szemem, most viszont szánok rá egy másodpercet, hogy futólag felmérjem a környezetem. A kicsi X-ek egymást pátyolgatják, bár láthatóan nincs szó semmilyen életveszélyes sérülésről. Egyelőre.
Könnyed fejmozdulattal libbentem hátra az arcomba lógó tincseimet, ahogy visszafordulok az ismeretlen felé a fejemben megszólaló hangra reagálva.
- Menjetek! – kiáltok hátra a kicsiknek, akárha az iménti figyelmeztetésnek próbálnék eleget tenni. – Majd én lerendezem ezt a flúgost.
Mielőtt még a szívére venné a rá aggasztott jelzőt, portált nyitok a lábaink alatt, ami egyenesen Limbo szívébe, az otthonomba visz bennünket.
- Itt szabadon beszélhetünk – vetem oda félvárról. – Illyana vagyok.
A helyiség, ahová érkeztünk, amolyan fogadóterem: rendkívül tágas, magas mennyezettel és sötét falakkal. Két egymással szemben álló kanapé áll a közvetlen közelünkben, a terem hozzánk közelebb eső végében kandalló, a másik végében egy sakktábla, egyetlen székkel.
Szótlanul intek, hogy foglaljon helyet. Éles kontrasztban áll ez az eddigi társalgásunkkal, mégis megkockáztatom a kérdést:
- Megkínálhatlak valamivel?
Senki sem mondhatja, hogy nem vagyok udvarias.
Ha úgy veszem észre, belenyugszik a helyzetébe, én is kényelembe helyezem magamat a szomszédos kanapén.
David & Illyana
What a party you are having here!


_________________
VILLAINAre you my hero or my villain

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Our alliance

David H. Xavier Pént. 7 Jún. 2024 - 16:40
• doing bad for bad reasons •

Illyana-Xavi


-De
Vágom rá, mert béna ilyet kérdezni. Erősítésnek érkezik, ellenem valami csaj. Zakatol, zúg fejemben a sok hang, képességből jut minden idegszálamra.
Túl sokan vannak idebent, odakint, hangok ezrei üvöltenek bennem…minden Charles hibája.
Zihálva veszek levegőt, alig látok a tekintetem elé telepedő vörös ködtől, meg kell halnia.
Homályosan látom azt is, hogy egy kardot emel felém az újonnan jött segítség, nem olyan béna, bár gondolatait most nem látom tisztán, túl sok hang keveredik bele, annyit kiszűrök, egyáltalán semmi kedvünk vele harcolni és nem is az élete árán védené meg a szarosokat.
Gyorsan vastag kőréteget transzformálunk karunkra és megpróbáljuk kivédeni a kard csapását, jó erős páncélt idézünk rá, hátha még vissza is pattan.

Izzó tekintettel meredünk a tiedbe, ne szórakozzál. Kiköpünk oldalra, ez nem is jellemző David Hallerre, de őt elnyomjuk, David Haller pojáca, aki túl sokat ad a megjelenésére, különben sem támadna meg senkit, lustaságból.
-Úgy van, ellenünk semmi esélye egyikőtöknek sem. Fogd vissza a társaid és nem esik bántódásotok.
Igaz, nekünk nem ti kelletek, hanem Charles Xavier.

Megszólalok a fejedben, saját David hangomon, kevésbé hangzom őrültnek, mint amikor mind egyszerre beszéltünk hozzád.
“Te talán ismered Xaviert, ha minden igaz a buzi iskolátok is a közelben lehet. Megegyezhetnénk, ha a kezemre játszod, segítek, bármiben. Ha van valami, amire vágysz, talán meg tudom adni, sok képességem van.”
Meredek rád, kicsit háttérbe szorítva most a többieket, Karami ugyan jobb telepatának hiszi magát, baromság, én vagyok az eredeti és valóban…nem köpnék a betonra, ha rajtam múlna, szépen el is igazgatom a rajtam feszülő, elegáns inget.




Múlt-szövetség-Kinyírni a gonoszt
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Our alliance

Illyana Rasputin Szomb. 1 Jún. 2024 - 20:47
• doing bad for good reasons •
Our Alliance
- Ugye nem bánod, ha csatlakozok? - Közvetlenül a háta mögött jelenek meg, a kardom csapásra készen a levegőbe emelve. Nem szeretném meghagyni neki a lehetőséget, hogy kivédje a támadásomat és a fülembe sikoltson, köszönöm.
Ami azt illeti, csak cirógatom. Kétségem sincs afelől, hogy ebben a pillanatban igazi kárt okozhatnék benne, ha más miatt nem, a meglepetés erejének köszönhetően. Csakhogy egyáltalán nem áll szándékomban többet tenni a fiú elüldözésénél.
Mindeddig távolról figyeltem a mulatságot. Egy másik Illyanát meghatott volna a kibontakozó csatajelenet; gondolkozás nélkül rohant volna, hogy odategye a maga részét, a világért sem mulasztva el a lehetőséget, hogy szétrúgjon egy ilyen helyes feneket. Nos, egy ideje már túllendültem azon a ponton, hogy megrémisszen az X-ekkel kapcsolatos érdektelenségem. Más lenne a helyzet, ha Peterről vagy Kittyről lenne szó. Nincs senki a világon, akinek megengedném, hogy egy ujjal is hozzájuk érjen. Most azonban, ha meg kéne neveznem az érzést, ami a leginkább valami hűség vagy ragaszkodás félére emlékeztet, az a dac lenne: hiszen egyáltalán nem engedtem meg, hogy így bánjanak a béna kis újoncainkkal.
Ugyanakkor engem sem védett meg senki, nem igaz? Tétlenül nézték, amint apránként felemésztettem magamat. Egy örökkévalóságig rohadtam a Limbón anélkül, hogy bárki is utánajárt volna a feltámadásom hírének, és most, hogy mégis itt marasztaltak - miközben alig vagyok több egy démonnál -, továbbra sem számíthatok a segítségükre a lelkem visszaszerzésében.
Szó mi szó, remek lehetőségnek tűnt ez arra, hogy az utódaimhoz is eljusson a tanulság: csak magukra számíthatnak.
Arról nem is beszélve, mennyire kíváncsi vagyok ! Látni akartam, mi mindenre képes ez a titokzatos mutáns, akiről furcsa módon sosem hallottam még ezelőtt.
Persze, azt mégsem hagyhatom csak úgy, hogy a srác ténylegesen kinyírja őket a szemem láttára. Ne feszegessük, miért.
- Nem tudom, feltűnt-e, de nem vagytok egy súlycsoportban - jegyzem meg mosolyogva, miután visszahúzom a kardomat. Itt, a Földön talán még én sem vagyok képes versenyezni ennyi különböző képességgel - ki tudja, meddig tart a repertoárja -, de tudok egy helyet, ahol senki élő nem kerekedhet felém. Ha tovább folytatja a dühöngést, hamarosan ő is megismerkedhet vele közelebbről. Most, hogy felfedtem a jelenlétem a kölykök előtt, már nem hagyhatom, hogy ismét bántódásuk essen.
David & Illyana
What a party you are having here!


_________________
VILLAINAre you my hero or my villain

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Our alliance

David H. Xavier Hétf. 27 Május 2024 - 17:21
• doing bad for bad reasons •

Illyana-Xavi

Zsong-bong, üvölt a fejem, kurvára lehetetlen lecsillapítani a száz gondolatot, egynek érezni magad, ha éppen ezer felé tépnek. Mindegyik erő felszínre akar bukkanni, kezd hajam is égnek állni tőlük, ahogy vadul beletúrok. Azt sem tudom hová rogytam le éppen, fogam csikordul, ahogy túl sokan, túl sokat akarnak.
Pedig már nem volt messze apám idióta iskolája, amit poénból meg lehetne támadni, hátha meghal valamelyik dédelgetett kiskölyke és elkezdi apának érezni magát, mert miattam nem fogja.
Tulajdonképpen rosszul vagyok, több száz személyiséget nem lehet elviselni, nem Davidként, nem úgy, hogy a nyomorult Xavier tetves életét akarom.
Zihálva nekidőlök egy megrugdosott, beszakadt kerítésnek, valami idegesítő tolvajbanda graffitijei áztatják az unalmas, mocskos falakat. Gyűlölöm a mocskot, minden ember büdös…
Gyűlölöm, hogy száz személyiségem közül csak kevesen értenek egyet.
Számunk végtelen, Légió vagyunk, kurva anyátok és még a nők kibaszott menstruációs gondjai is itt motoszkálnak a fejemben. Hogy lehet egy gondolatnak havibaja?
Persze, hogy felbukkan egy keménykedő banda a sarkon, az egyik baseball ütőt lóbál, valami iszonyat irritáló technot üvöltetve készülnek elmenni mellettem. Így is majd szét robban a fejem!
-Ó a jó kurva anyátok!
Fordulok az egyik felé, nem tervezem bántani, bár sokan követelik vérüket a fejemben, egyszerűen csak kiröptetem egyikük kezéből a JBL-t. A dolog betyárromantikája, hogy Charles egy idióta diákcsapata is éppen akkor fordul be a sarkon, amikor a gyereket abuzálom, véletlenül ő is repül a hangszórójával.
Megtámadnak, mert miért ne és itt már totálisan égnek áll a hajam, lassan el is vesztem kapcsolatom a valósággal, mert mindegyik idegszálam külön idegesítik. Mi vagyunk, nem én és mi nagyon dühösen küldünk tűzlabdákat az ellenfél felé, az egyik suhanc kabátja azonnal kigyullad. Persze ez nem az az ártatlan tüzecske, amit csak úgy el lehetne oltani…
-Fenébe, most miattatok mindenki meg fog dögleni! Pedig csak Xaviert akartuk
Közlöm a mutánsok felé fordulva, az egyik vízbombákkal sorozza az égett parasztot, míg a másik hangfrenvenciával próbálna arrébb tolni.
Nekem is van egy ilyen képességem, egyszerűen előhívom azt a személyiséget, amelyik sikít és együtt oltári nagy zsivajt csapunk, kitörnek a közeli házak ablakai, mind. De legalább a gyökér nem ég tovább. A pyrokinézist kilövöm, telekinézissel simán megmurdelnek, ha az ablaküvegeket beléjük baszom.





Múlt-szövetség-Kinyírni a gonoszt
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Our alliance

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.