Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Heads-up, Lover Boy!

Thea D. Elliot Vas. Május 26, 2024 8:07 pm
• doing good for bad reasons •


Heads-up,
Lover Boy!
Füves pillangókkal kezdődött. Ray elvitte az aktuális hódítását a koncertjükre, aztán teljes extázisban elújságolta nekem, hogy a harmadik szeme mágikus aurát pillantott meg a frontember körül. Megérdeklődtem, ugyan nem drogozták-e be őt is a lepkék. Tagadta. Jó testvér lévén, átruccantam hát Amerikába, és lenyomoztam neki az énekest.
Azóta Bayville a kedvenc sorozatom. Elkezdtem egy X-men spin-offot miatta.
Alapvetően a tinidrámáért nézem. Tetszenek a karakterdinamikák. Élesben rohadt frusztráló lehet átélni, innen tömör szórakozás.
Amikor értesültem a forrócsokizásról, könnyed, kínos lötyögésre rendezkedtem be Niel Topsfieldben. Légió kivonta magát a programból, így premier plánból füleltem a nyüglődését a lányok miatt. Kikészített a srác. Jó értelemben. Pótolta a kiesett kamaszkoromat.
A hirtelen műfajváltás padlóra küldött. Szabályosan bepánikoltam, Niel heves reakciói etették a feszültséget. Egy gonosz variáns, hét főbűn, két véresre nyúzott love interest, sok-sok trauma. Szerettem volna visszakérni a mozijegy árát. A kibontakozó trancsírozós horrornál inkább dobbantottam. Át David Haller Xavier csinos kobakjába.
Régóta kerestem a tökéletes pillanatot a bemutatkozáshoz. Sosem érkezett el. Ez sem lesz az, de lejjebb adom az elképzeléseimet, mert: a) mégsem bízhatjuk Freddy lelkének istápolását Alversre, b) muszáj kihasználnom a lehetőséget, hogy szívességet tegyek a világ legerősebb telepatájának, c) rajongói kötődés.
– Picsába – csúszik ki, amikor Xavi tudati szintjére emelkedem a háttérből. Hasogatok mentálisan, elkap a klausztrofóbia, annyian nyúlkálnak, kapálóznak, feszülnek egymásnak a fejében. – Te aztán sokat eltűrsz, hogy működjön a szerszámod. Elismerés.
Felmérem rajta keresztül a környezetünket. Vajon mennyire van innen a kórház?
– Figyelj, nem húzom az időt. A barátnődnek majdnem kitépték a szívét, épp a műtőasztalon fekszik. Gondoltam, szeretnél róla tudni.
Lediktálom neki a címet. A részletek és a körítés ráér útközben.
Notes from Your Fairy Godmother.

_________________
e3LSyg4.gif7KQSLv1.gif
Hi! It's me, the voice in your head.
Spyche

Re: Heads-up, Lover Boy!

David H. Xavier Hétf. Május 27, 2024 5:08 pm
• doing bad for bad reasons •

Thea-Xavi
Karácsonyi előkészületek, agyam eldobom! Nem elég nekünk a nyálas ünnep fényfüzérekkel, kötelező vacsorával, most hogy barátnőm van még ajándékot is kell venni, nem, ezek megbeszélést tartanak, még nagyon hip-al járulva hozzá ehhez a baromsághoz. Fogadok Winifred bevállal valami hülyeséget, előzsebez nekik egy égig érő fát. Topsfieldet akaszthatnák a tetejére.
Már úgy számolom, hazajöhetek, ezek a barmok befejezeték, majd átkopogok a csajomhoz, lenne-e kedve házat lopni. Csak valami hétvégit, ahol nyugton lehetünk ezektől.
Gyanúsan kihalt a villa, sehol nem hallom idegesítő gondolataik zizegését, hogy a falhoz verdesik őket a hormonok. Lustán heveredek le ágyamra, félig lelóg róla a lábam, épp a telefonom bökdösöm, amikor látom Winifred SOS jelét. Mi a…? Ezzel egyidőben új hang csendül fejemben, megrezzenek.
-Ki a lófasz vagy már megint?
Talán csak nem regisztráltam? Valahogy nagyon rosszul indít, mert a szerszámom emlegeti.
-Mi van?
Körbefordulok, de ez valami nem kívánt agybaj lehet már megint, különben ki?
-Csak szólok, nem szeretem magamban a nőket! Engem nem teszel buzivá, világos? Nem emelkedsz a felszínre, nyugton maradsz, mindjárt elnyomlak.
Hadarom a xanaxos üvegcse felé nyúlva. Különben is az éppen kialakuló aggódásomnál tartottam.
-Mi van?
Bődülök fel megint hangosan.
-Te vagy a távollátó spiritiszta? Jó, mindegy, de csak hogy tudd, el foglak nyomni! Mondjad hol van és utána dugulj el, nem fogok veled hangosan beszélgetni az utcán, ha bolondnak néznek, nem te leszel az oka!
Kitépték a szívét? Nem jó leforrázva érezni magad, hidegnek minden végtagod, vészjelzők csilingelését hallani agyadban, rájönni, hogy félsz, nagyon félsz. Rühellek félni, iszonyat kellemetlen.
Felkapom farmerkabátom az ágyamról, indulásra készen.



Francba-SOS-Ki vagy doki?
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Heads-up, Lover Boy!

Thea D. Elliot Hétf. Május 27, 2024 8:06 pm
• doing good for bad reasons •


Heads-up,
Lover Boy!
A mobilját nézzük, a díszlet többi része kiesik a fókuszból. Homályos foltokból is felismerem a szobáját. Fontos jelenetek játszódtak itt: házi műtét, Romy komikus ájulása, karban-fuvar Kaine-től, telepatás leleplezés, Xavi kiborulása, összetaknyozott búcsúlevél. A belépőm lesz a legújabb a sorban. Megtisztelő.
Arra készültem, házon kívül találom. Korán visszaért. Feltételezem, átlejtett a nappalin, le sem szarta a kanapén kidőlt Romyt, sőt, még örült is a csendnek. Tipikus Xavi. Dekkol egyedül a kuckójában, mint egy emós tini, akinek derogál a társaság meg a jókedv. Niel ünnepi karóba húzása után azért lopna Freddyvel egy nyaralót. Hatalmas figura.
Pontosan ilyen szívélyes köszöntésről álmodtam.
– Spyche – török a lényegre. – Tehát a pasikat szereted magadban. Fantasztikus. Megjegyzem. Az elnyomással ne fáradj! Élvezek alul lenni.
Akármennyire szórakoztat a pikírt közjáték, akad rosszabb, sürgetőbb hírem a látens homoszexualitásánál. Kiterítem a lapjaimat Freddyről, mielőtt áttérnénk a Káma-Szútrára.
A vészjelzés felborzolta a kedélyeit, erre erősítek rá, gyűlik, halmozódik bennünk az aggodalom, hideglelős, idegrázós, gyomorszűkítő rettegéssé érik. Nehéz nem empatizálni, amikor a szó legszorosabb értelmében együtt érzünk.
Pszichésen, válaszokkal tompítanám a pánik élét, először a fel nem tett kérdésére felelek:
– Majdnem. – Azt a higgadt, lágy tónust használom, amit Beccánál szoktam. Még a távollátó spiritiszta címkét is lenyelem. Ideiglenesen. – Fogjuk rá. A Metropolitan General Hospitalba vitték. 101 St Andews Ln, NY 11542 – idézem vissza Crys SMS-éből.
Felkapjuk a farmerkabátot, a máskor hanyag, elcsigázott mozdulatokat felpörgeti az adrenalin, a tettek oldják a tehetetlen szorongást.
– Lényeges infóim vannak. Biztosan nem érdekel? – duruzsolom, amint kiérünk az utcára. – Dehogy dugulok el! Te viszont nyugodtan kussolhatsz, addig is levezénylek egy agytornát. Első feladvány: milyen sűrűn használják a személyiségeid a képességeiket titokban, tőled függetlenül?
Helyes megfejtés: soha. Ha kiderül, hogy a meghasadt tudata tudattalanul a barátnőjét kukkolja, akkor kénytelen leszek átértékelni ezt a szerelmi szálat, a saját erőfeszítéseimmel egyetemben.
– Apropó, ne járasd le magad feleslegesen! Belülről is hallak.
Kegyes leszek, nem gyötröm tovább. Krízishelyzetekben normális a prefrontális kortex deficitje, hagyok neki időt előgereblyézni az emóciók alól a racionalitást.
– Utolsó lehetőség! Meséljem el, mi történt Freddyvel, vagy a lakótársaitok inkoherens beszámolóiból szeretnéd összefércelni a sztorit, amikor már rég késő?
Hiszek a srác intelligenciájában. Előbb-utóbb rá fog jönni, mekkora szívességet teszek neki. Nálam hasznosabb képzeletbeli barátot keresve sem talál.
Notes from Your Fairy Godmother.

_________________
e3LSyg4.gif7KQSLv1.gif
Hi! It's me, the voice in your head.
Spyche

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Heads-up, Lover Boy!

David H. Xavier Vas. Jún. 02, 2024 6:56 pm
• doing bad for bad reasons •

Thea-Xavi
Azóta rühellem jobban a házi vöröst, mióta megrándult miatta a csuklóm. Heverésszen csak magának a kanapén, addig jó, amíg befogja.
A szobámban tervezem megvárni Winifredet, amikor valami elmebeteg hang női tónusban buzerálni kezdi az agyam. Rohadék személyiségek! Főleg azokat gyűlölöm, akik sértegetnek.
-Te, akinek nincsen teste csak ne papolj! Nocsak, egy perverz hang, mi a képességed? Hogy mindig alul vagy?
Ha új személyiség jelenik meg a tudatomban, az új erőt is jelent. Valami ennyire idegesítő legalább kölcsönözzön nekem halálos tekintetet, vagy ilyesmi.
Egészen addig csak bosszant és a xanaxom keresem, amíg be nem nyögi ezt a dolgot Winifredről, mert utána inkább csak zavarodottan kutakodok, mintha orrot kellene fújnom, de nem találnék zsebkendőt.
Nehézkes levegőt veszek, xanax helyett kulcsot, telefont ragadok. A hang hazudhat a fejemben, de Winifred vészjelzése másról tanúskodik, nem tetszik ez a tüdőmbe áramló fojtogató, jeges, feszítő érzés, vagy kézremegés, egyetlen bemetszésnél sem volt ilyen vészes.
Ráadásul a hang a fejemben gondolatot olvas, még egy telepatára önmagamban semmi szükség, nagyot fújok, hátha kiokádom magamból.
-Mi az, hogy kitépték a szívét? Ki volt az?
Közben kirontok az ajtón és Romyra megintcsak nagy ívben szarva rohanok a kijárat felé.
-Jó
Mormolom, amikor megvan a cím, kabát, félig felrántom magamra, ügyetlenül ragadom meg a kijárati ajtó gombkilincsét is.
Kirohanok az utcára, nyugtalanít a hang, eszkalálja a feszültséget gyomor és mellkastájékon. Nem örülök a hirtelen rám törő, erős émelygésnek.
-Milyen kérdés ez és minek? Egyébként nem, nem jellemző, most, hogy elnyomom őket, egyedül Karamit nem tudom teljesen. De ez neked úgysem mond semmit, igaz?
Honnan a kurva égből tudna róla? Francba, ez egy pocsék nap!
-Nem kell ide még egy telepata! Kurva felesleges nekem ugyanaz a képesség kétszer!
Mérgelődöm, miközben hívok egy taxit, okosórán. Rohadtul remélem, hogy két percen belül itt lesz.
-Az istenit milyen késő?
Kiáltok fel az üres utcán hangosan, de legalább látok közeledni egy kocsit, ez lesz az enyém.
-Mesélj, mindent. Bár meg kell fontolnom mennyire hihetek neked, Hang. Ugyanis elég furcsa, ha valaki random megszólal a fejemben nem kötöm azonnal össze a bizalommal, szeretettel és szivárványhidakkal!
Bizarr az egész, kezd olyan hülye érzésem lenni nem nőtt új személyiségem, más áll a háttérben. De ostobaság, Én elvileg szinte sérthetetlen vagyok, engem nem lehet csak úgy… vagy igen?



Francba-SOS-Ki vagy doki?
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Heads-up, Lover Boy!

Thea D. Elliot Vas. Jún. 02, 2024 9:08 pm
• doing good for bad reasons •


Heads-up,
Lover Boy!
Haláli. Még mindig duzzog, amiért Sith-Romy kiropogtatta a csuklóját, holott kapott rá gyógypuszit Arrow-tól, a közbenjárásommal. Xavinak nehéz a kedvére tenni, kemény fába vágtam vele a fejszémet. Pesszimistább megfogalmazásban fogpiszkálóval próbálok digitális zárat feltörni. Szerencsére ismerem a jelszót: Winifred.
Később hálás lesz nekem meg az aberrált képességemnek.
– Gyakorolnod kellene a sértegetést, Xavi. Ilyen gyenge riposztok után egy szavad sem lehet Topsfield tehénfejűjére. Adok egy tippet: az igazság csak azoknak fáj, akik nem merik beismerni. Perverznek hívni engem olyan, mint téged isten komplexussal vádolni. Megvonnád kérlek a vállunk? Köszi!
Filozofál róla, milyen hatalommal ruházhatom fel, üdítő társaságommal arányosan. A beszólásai után a fantáziájára is időszerű lenne rágyúrni. Gyilkos pillantás? Komolyan? Millió meg egy praktikusabb, izgalmasabb trükkel rukkolhatnánk elő.
Megenyhülök, hiszen kis híján elered az orrunk, és pityergő fiúkat sosem vegzálnék. A pszichopata, szadista géneket Conrad nyerte.
Némán lesem, hogyan marad hoppon jó barátunk, Xanax. Nyugtató helyett a tüdőnkben tomboló jeges hurrikánnal haverkodunk. Sóhaj születik belőle, megkísérelne kilélegezni engem magából.
– Nem tépték ki, csak majdnem – helyesbítek ismét.
Ugráltam a nézőpontok között a jelenetben. Rosszkor kötöttem ki Freddyben. Pontosan éreztem, hol roncsolódtak a szövetek, korrekt anatómiai térképet festhettem volna a fájdalmáról. Megkímélem Davidet a véres részletektől. Erősnek hiszi magát, de önámítás az ereje. Összeomlott. Remegünk, émelygünk, görcsbe rándulnak a belső szerveink. A dac tart egyben. Mártírian felcsapok hát céltáblának.
– A terrorista. Legfőbb antagonista. Apád gyilkosa – szavalom a Karami verset, hadd érezze a törődést. – Számold le a szótagokat! Szerintem korrekt haiku volt. Rímekkel.
Taxit rendel, tovább fortyog. Effektívnek ítélem a stratégiát: hajtja a zavart düh, a valóságban tartja, szétszakadás és szedatívum nélkül. Segítek neki elcsitítani a többieket. Van benne rutinom.
– Valóban. Teljességgel felesleges vagyok. – A kormány birtokában a szemünket forgatnám, annak hiányában lelki szememet forgatom. Háládatlan egy kölyök ez a Xavi. Bár fárasztó, kedvelem a karaktertípusát: szarkasztikus, egoista, végtelenül szórakoztató. Egy ifjabb Dr. House-ra emlékeztet. Lábsérüléssel együtt tökéletes a hasonlat.
Hiába invitáltam mentális csevegésre, felharsogja az egész szomszédságot. Taktikát váltok, oszlatni kezdem a bizonytalanságot, mielőtt kikészül tőle, és coping mechanizmus gyanánt kinyírja a sofőrünket. Beiktatok egy pár másodperces látogatást a kórházban.
– Nyugi, jól halad a műtét. Nem fog belehalni – kezdem a legfontosabbal, mihelyt visszatérek. – A többit a kocsiban tisztázom, és ismétlem: visszavehetsz a verbalitásból, elnavigálok benned pszichés. Vagy szánt szándékod elmeroggyantnak tűnni? Pardon. Véletlenül sem korrigálnám a gondosan leépített imázsodat.
Behuppanunk az autóba, berreg a motor, elbódít az illatosító markáns, mesterséges szaga. Ablaknyitásra, légzőgyakorlatokra noszogatom magunkat, mialatt belevágok a tájékoztatóba.
– Felbukkant Niel gonosz, buzi variánsa. Az egyszerűség kedvéért hívjuk Transzfieldnek. Drámai és tragikus a háttérsztori vele meg a bátyával, de ez téged úgysem izgat. A Bayville lakógyűlés átözönlött Niel nyitva felejtett portálján, bele Transzfield csapdájába. Fekete, ködös alakok tobzódtak a helyiségben, eleinte formátlanul. Freddy nekiállt megmenteni a napot, kötelet idézett Transzfield lába köré. Ekkor felbukkantál te. Pontosabban a képmásod. Mint utóbb kiderült, a füstlények a hét főbűnnel korreláltak. Démonok. A bujaság rákapcsolódott Freddyre, és alakot öltött. A te alakodat. Készülj fel, Xavi! A barátnőd utolsó emléke az, hogy mosolyogva átszakítod a mellkasát. – Ha megingatja a kép, ha kizökken a jelenből, akkor felülkerekedek egy pillanatra, és megmutatom neki, hol. Odanyomom a hüvelykujjunkat a lágy részre a bordáink találkozási pontja alatt.
Amikor sorozattá csupaszítalak titeket, az emberi érzéseken, a zsigeri feszültségen és átélt kínokon túl, a valóság ellenkező oldalán, rajongok a groteszk szimbolikáért. El akartad rabolni a szívét. És majdnem sikerült.
Notes from Your Fairy Godmother.

_________________
e3LSyg4.gif7KQSLv1.gif
Hi! It's me, the voice in your head.
Spyche

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Heads-up, Lover Boy!

David H. Xavier Pént. Jún. 07, 2024 8:00 pm
• doing bad for bad reasons •

Thea-Xavi
Kezd kurvára idegesíteni a fejemben tomboló, gúnyos, női hang. Azért is gyanús, hogy zemélyiség, mert egy átlagember képtelen ennyire ironikus lenni. Köszörülhetné a gondolatait máson!
-Megvagy! Biztos, hogy kikúrt képességű töredék a becses neved máskülönben rohadtul nem tudnál a tehénfejűről. Rossz humorérzékkel, különben értékelnéd, hogy én ilyet nem mondok! Mi ez a többes? Vállam nekem van, te kiszállsz a buliból!
Valami nem stimmel, akármennyire koncentrálok, kurvára más érzésem van, mint személyiség részecskéimnél. Idegenebbnek, kitörölhetetlenebbnek érződik, hasonlónak, mégis teljesen másnak Karami Jamail megszállásnál.
Ha nem Winifred szívének esetleges kitépésével riogatna, már komoly lépéseket tennék, hogy elkussoltassam fene nagy humorát, de…
-Majdnem? Mi az, hogy majdnem?
Rivallok fel, sebzetten, mint egy rinocérosz, akire rá mertek lőni, mintha másképp képtelen lennék kifejezni ezt a… Sokféle jelző illene jelenlegi kedélyállapotomra. Romyt is szívesen felborítanám kifelé menet az őrjöngő harag, tehetetlenség és ijedelem levezetésére. De őt már intézte Jack, illetve ő intézett engem. Ezt…sosem fogja kiheverni az egóm. De mi az, hogy majdnem kitépték Winifred szívét? Először remélem a kurva hang túloz, hogy nem kell hinni neki.
-Metafora?
Aztán agyamban kattogni kezd vészhívása és valahol mélyen átkozni kezdem meggondolatlanságát. Bárhol is volt miért nem ment el onnan?
Remegek, szét akarok esni, egy fal segítene, egy pohár víz. Nevetséges, hogy Winifred ennyire fontos lett. Ráncolom szemöldököm, mert szóba kerül Karami, mert tudja. Személyiség, más nem lehet. Jelenlátó, mindentlátó, szar humorral.
Fájó fejem tenyerembe temetem, próbálom kiűzni, egyedül akarok lenni…
Kis csönd után, már azt hiszem megnyertem a csatát, amikor összerezzenek.
-Honnan tudod? Elő tudsz állni valami kézzelfogható bizonyítékkal? Át tudsz menni egyik elméből a másikba?
Női agytumor, kurva élet! Közben az utcán úgy teszek,  mintha telefonálnék, aztán “learakom” a fel sem vett készüléket, majd beszélgetünk fejben, nem?

Ugyanezt közlöd velem, majd azt hiszed a te ötleted volt. A Pszichés megnevezés elég hipokratikus tőled.
Kurva fülledt lesz, letekerem az ablakot, benn a kocsiban zavar a motor hülye szaga, ez egy rossz sofőr, rángat sebváltásnál.
Ó hogy a jó életbe, miért nem lepődöm meg? Fura lett volna, ha nem Niel-el kezded a mondatot! Ki tudod nyírni? Most azonnal? A buzi sem lep meg, az egész srác homokos tengerpart, nem tűnt még fel?
Mi az, hogy én? Az a buzi felvette az alakom? Ő volt, ő idézte meg azokat, akik bántották! Minden köcsög Bayville-s tőlem akarja megvédeni Winifredet, senki sem veszi észre, hogy buzifieldtől kell. Ez tetszik. Buifield. Illik a köcsög nyomorulthoz! El akar minket választani, direkt csinálta! Megmagyarázom neki, hogy nem én voltam, hiszen végig a házban tartózkodtam.
Elhalkulok, gondolatilag, így is tajtékozva “beszéltem” belül, lüktető fejjel, mintha kiabálnék. Csak rosszabb lesz, amikor megnyomsz, belülről, túl érzékletesen, beleszédülök, kénytelen vagyok nekinyomni homlokom az ablaküvegnek.
Nincs messze a kórház, kipattanok, szinte ráhányom jussát a taxisra. Nem kap jattot.
Hol van? Műtik? Válaszolj! Orvos vagyok, biztos beengednek.
Leszek, elfelejtem hozzá gondolni, csak betántorgom, nekitámaszkodom az információs pultnak. Ekkor jut eszembe, talán nem fog kelleni infó, belülről jön.


Francba-SOS-Ki vagy doki?
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Heads-up, Lover Boy!

Thea D. Elliot Szer. Jún. 12, 2024 2:29 pm
• doing good for bad reasons •


Heads-up,
Lover Boy!
Fénysebességgel nyerek felvételt a személyiségei közé, az átlagfeletti irónia az ajánlólevelem. Egyrészt imponál, hogy ilyen hamar keblére ölel, sőt, pszichéjébe fogad, másrészt kikérem magamnak. Messze felülmúlom a testén acsarkodó csőcseléket. Az én játszóterem milliószor tágasabb.
– Egy dolog derül ki a tehénfejűből: nem pusztán a humorom, a memóriám is élesebb a tiédnél. Rokkantra gyógyszerezted magad a moziest előtt, rémlik? Kókadt a szerszám és kókadtak a szilánkjaid. Konklúzió? Több tiszteletet! Karami Jamail hozzám képest láncra kötött korcs.
Élvezek az idegein piruettezni. Máskülönben alábecsülhet, lenézhet, oly mindegy. Nem a renomémra építettem karriert, a viszonyunkat sem erre tervezem felhúzni. Szívességekkel kufárkodom. A mai exkluzív, feláras szolgáltatás lesz.
– Kis híján, de mégsem – definiálom neki a majdnemet. A gondolatai közé sóhajtok. – Nem volt költői a kép. Nekem elhiheted.
Elérzékenyülnék, mennyire kikészíti a hír, rózsaszirmokat szórnék a dráma-tengeren hánykolódó shipjükre Freddyvel. A nárcizmusa rondít bele. Muszáj a tragédia kapujában is a felhorzsolt egóján rugóznia, infantilis bosszút forralni Romy ellen. Talán rossz hajóra tettem?
A folytatás emberibb, megpendít egy emocionális húrt. Citerázik bennünk a pánik, a hibáztatás is természetes. Távol áll a nevetségestől, akárcsak a tény, miszerint Freddy fontossá vált számára. Látom bennük a rációt. Logikusabbak, mint azt valaha felismerné. Winifred feltétel nélkül szeret, elfogad másokat. Davidet senki nem fogadta el, saját maga sem. Ha Niel az azonos pólus, ő az ellentétes.
Adok nektek egy esélyt, Xavi. Ne herdáld el! Bizalmam jeleként kapsz grátiszba őszinteséget, mintakiszerelésben.
– Igen, és semmi közöm a Légiódhoz. Egész eddig erre utalgattam. Alvers már a kórházban várakozik. Azon töprengett, Mindy odaért-e Romyhoz, illetve emésztette magát, amiért nem cibálta vissza Freddyt a portálon. Elég kézzelfogható? Esetleg kérsz beszámolót a többi lakótársad állapotáról?
Jóindulatú tumorként a megfelelő agyi régióit nyomtam, végre kapiskálja tőle, hogyan kezeljen engem meg a szituációt. Átvált E/2-re. Csatlakozom hozzá, szolidaritásból, bár a kulisszák mögé nem invitálom be. A tomboláson sem osztozom. A leghiggadtabb, legértelmesebb hang maradok a fejedben.
Örülhetsz, Niel olyan belső sérüléseket varázsolt magának, hogy az asztrálsíkról fogják visszarugdosni. Orgyilkosságot kizárólag borsos áron, motiváltan vállalok. Topsfieldet egyelőre élve preferálom.
Winifred és Niel mindig megborítanak téged mentálisan. Beszivárgok köztük a réseken. Finomak a szuggesztióim, hadd hidd saját akaratnak. Míg belül tajtékzol, rendbe rakom magunkat kívül. Hátrafésülöm a hajunkat, összekulcsolom az ujjainkat, lehunyom a szemünk, nyugtató ütemben töltöm meg a tüdőnket az ablakon beáradó levegővel.
A démont Transzfield keverte bele, nem Niel. Azért vette fel az alakodat, mert Freddy téged társít a bujasághoz. A jelek szerint megérte csökkenteni azt a dózist.
Odaképzelek egy kacsintást. Ha szorosabb barátság fűzne minket egymáshoz, elmesélném, hogy Nielt is sokkolta az eset. Garantáltan felvidítana a tudat: Topsfield egyik traumája a te arcodat viseli.
Figyelj, a kezdetek óta azt várod, mikor baszod el Winifreddel. Most itt vagyok, és előre figyelmeztetlek: hallgass rám, különben bekövetkezik. Ezen fogtok elvérezni. Niel nyomorék variánsán. Elég kárt okozott az a buzi, ne tetézzük!
Félreterellek az információs pulttól, ráerősítek az okos következtetésre. Mellettem semmi szükséged más segítségre. Biztatlak, csücsülj le az egyik kényelmetlen műanyagszékre.
Harmadik emelet, nyolcas műtő. Órák kérdése, és végeznek az operációval, utána körülbelül ugyanennyi, mire magához tér az altatásból. Feleslegesen rohansz. Lehiggadnál? Utána szívesen folytatom.
Hagyok fél perc csendespihenőt. Grasszálok a kórházban a tudatok között, kipécézek egy fejfájós, kialvatlan rezidenst. Kedvelem a túlhajszolt halandókat. Könnyen átengedik a kormányt, eszükbe sem jut gyanakodni. Később beszervezem kísérőnek, ne egyedül bolyongj a folyosókon.
Visszatérek ellátni tündérkeresztanyai kötelességeimet.
Na, tisztázzuk, miért monumentális gyökérség a megoldás, amit kifundáltál! Akármekkora géniusz vagy anatómiából, a pszichológiához kurvára nem konyítasz. Elmagyarázhatod neki, mi történt. Hajrá! Késő bánat, ebgondolat. A trauma ettől függetlenül rögzült. Fantomfájdalom leszel a majdnem kitépett szívében. Örökre a vigyorgó pofidat kapcsolja a sérüléshez. Ideális esetben időt kér, közben pár hétig, netán hónapig nem bír szorongás vagy fuldoklás nélkül rád nézni, még kevésbé hozzád érni. Rossz esetben magát okolja a zsigeri rettegésért, és összeszorított fogakkal tűr, míg bele nem pusztul. A kapcsolatotokkal együtt. Vajon kinek a vállán vigasztalódna utána? Osszam meg a tippemet?
Pont ettől tartottál, valld be! Végül nem te törted össze, ennek ellenére viselheted a következményeket. Hát nem felháborító? Kiábrándító, hervasztó, pusztító, et cetera. Újabb fricska az élettől. Megerősíti, mennyire rühell téged a végzet, sajnálja tőled a barátnősdit, ezt a röpke boldogságot. Ne félj! Megtanítom, hogyan tromfolj rá!
Szeretnéd megvédeni Winifredet? Jót akarsz neki? Akkor töröld az emléket! Gondolj bele! Niel töketlensége miatt szenvednétek mindketten. Messzebb sodornák tőled a történtek, közelebb hozzá. Rohadt igazságtalan lenne, nem? Mi a pokolért hagynád? Azért van a képességed, hogy használd!
Fontold meg, Xavi! Akár ördögszarvat, akár angyalszárnyat vizionálunk rám, okkal ülök a válladon. Nélkülem sosem hozod le.
Notes from Your Fairy Godmother.

_________________
e3LSyg4.gif7KQSLv1.gif
Hi! It's me, the voice in your head.
Spyche

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Heads-up, Lover Boy!

David H. Xavier Szomb. Jún. 15, 2024 7:14 pm
• doing bad for bad reasons •

Thea-Xavi


-A szád is nagyobb! Személyiséghez képest baromira, még mindig én irányítok és senkinek nem engedtem meg, hogy sértegessen, főleg a szerszámot nem, vili? Ne akadj rá olyasmire, amihez nem értesz. Tiszteletet meg neked kéne produkálni, te költöztél idegen fejbe. Kókadt, túlgyógyszerezett fejbe.

Anyád. Hangosan anyádoznék annyira felbaszol, gyűlölöm, hogy csak védekezni tudok, mint egy ragályos betegség ellen. Sérted a férfiasságom, rosszkedvem hangosan forrni kezd kotnyeles hangodtól. Egyedül Winifredes híred zökkent ki, különben esküszöm kurvára tennék róla, hogy eltakarodj a gondolataim közül! Ezeket az ironikus megjegyzéseket elengedem a fülem mellett, majdnem, túlmagyarázás, tudni akarom mi történt és ott lenni, idegen, kellemetlen ez a rám törő, baljós rettegés.
Hangos belégzésekkel, ignorációval próbálom kerülni és funkcionálni, talán mert tudom, hogy Tehénfejű nem lenne rá képes. Az a fasz biztos, hogy bepánikolt. De a majdnem jó esélyeket ad, ugye?
-Akkor hogy? Tudod mit, nem fontos. Vagyis de, az, csak vannak prioritások. Tökre leszarom Alvers min emésztette magát. Egyáltalán mit keresett ott? Én miért nem?
Elharapom a mondatot, iszonyú dühös vagyok, mi az istenbe keveredett?
-Nem, leszarom őket, ő, csak ő érdekel.
Zihálom, aztán rájövök, hogy az egyik közülük (Romy) hallhatja, hogy magamban beszélek, ez elhallgattat. Ha fantom vagy, tököm tudja mi a frász, hallani fogsz így  is, nem? Egy másik telepata? Xavier egyik új mutánsa?
Rohanok, a kórház felé, agyamban veled és a kurva helyzetjelentéseiddel azokról, akik nem is érdekelnek. Neki persze köze volt hozzá, éreztem, hogy egyszer valami nagyon félresiklik a sírós kis tehénfejűnél, de azt kurvára nem bocsátom meg, hogy veszélybe sodorta. Egyre haragosabb hullámokat vet bennem minden szavad és még a kókadtságot is elfelejtem, Winifred fontosabb.
Akkor még megdögölhet, nem? Lehet imádkozni. Én nem preferálom sehogy, de lényegtelen. Ő az, akire a legnagyobb ívben szarok.
A taxiban végrehajtok egy rakás tök felesleges mozdulatsort és mire felfogom abbahagyod, de elmém apró és még szabad részében téged hibáztatlak. Fésüld otthon, édesanyádat! Morranok, alig hallhatóan, torokköszörülésnek tűnik. Winifred azt mondaná Dulifulibb vagyok, mint valaha. Ettől összerándulnak a belső szerveim. Hallgatok, hallgatlak, rád jött a szófoshatnék, akkor gyerünk, toljad, ami a lyukon kifér.
Milyen kezdetek óta? Valami perverz, kukkoló szellem vagy?
Az biztos, hogy nyomorék, ő és az összes variánsa
.
Én az információs pulthoz akarok menni, te mégis székre parancsolsz, nem tetszik, hogy dróton rángatsz. Kell néhány lélegzet az igaz, de rögtön meg akarom tudni hol műtik és ki az? Ismerek néhány jó sebészt, ha látnék egy adatbázist, rá tudnék bökni a legjobbra, be akarok menni hozzá, ott akarok lenni. Kiszárad a torkom. Mi van, ha meghal? Pánikba esem, kénytelen vagyok megkapaszkodni a székben, amire leparancsoltál, mint egy engedetlen óvodást. Gyűlöllek… Főleg, mert igazad van, teljesen felesleges és teljesen feleslegesen vagyok rosszul, azt mondod magához tér. Azt csinálom, amit mondasz, bármennyire is utálom ezt, lehiggadok.
Jó, jó már Niel előtt is meggyőztél. Módosítsam a tudatát. Legyek a legrosszabb barát és piszkáljak az agyába, amíg eszméletlen, nem is fog emlékezni rá, arra, hogy én voltam, vagy az én képemet felvevő valami. Jó, együtt tudok élni azzal, hogy szar barát vagyok, kezdetektől világos volt, hogy a romantikus, érzékeny rész, amire szüksége lenne, aki nem sodorná veszélybe most remélhetőleg haldoklik. Eggyel több gikszer a számlámon.
Vállat vonok.
Nem hagyom, hogy nála kössön ki, ő is kevés hozzá! Jól van, mondd, hogy hová hozzák, ha kijön és én leszek az első látogatója. Nem akkora szemétség, végülis egy rossz emléket gyógyítok meg.
Megmagyarázom magamnak, nagy levegőkkel és széken maradással.
Akárki is vagy, hülye, idegesítő hang most nagyon hálás vagyok.


Francba-SOS-Ki vagy doki?
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Heads-up, Lover Boy!

Thea D. Elliot Szomb. Jún. 15, 2024 10:35 pm
• doing good for bad reasons •


Heads-up,
Lover Boy!
A fehér, heteroszexuális férfiaknál nincsen szenzitívebb teremtmény e Föld kerekén. Felzavartam az alvó oroszlánkölyköt, beletrappoltam Xavi toxikus maszkulinitásába, galádul rátapintottam a legérzékenyebb pontjára: az érzéketlen péniszére. Kikiált nagyszájú testbitorlónak és két anyázás között tiszteletet követel. Rögtön az egekig respektálom.
Nem érzékeled, milyen nagyra becsüllek? Úgy kezelem ezt a kiruccanást, mint egy szentélylátogatást.
Leperegnek áhítatomról a hamvukba halt sértések, úgysem ellenem szólnak, pusztán a frusztrációdról. Nem ismersz, paraszociális kapcsolat ez a javából, a képességem részletei teljességgel kilógnak a keretei közül. Érdekesebb sztorit mesélek neked. Róla. A prioritásról, akit nem szarsz le.
A forrócsokizós, ünnepi készülődésen futott be a riadó Niel bátyától, onnan nyitott portált. Mindenki habozás nélkül átmasírozott segíteni. Vagyis a válasz: mizantróp vagy, te azért nem. Összegzem még egyszer! Transzfield a gonosz, homokos variáns csapdát állított. Az összejövetel jelenlévői beleszambáztak. Freddy el akarta suvasztani Transzfieldet, ám eltérítette a téged majmoló démon. Átszakította a mellkasát. Freddy zsebre rakta. Elájult. Ezt követően Crys kórházba szállította a teleportáló buldoggal.
Szárazan adagolom a tényeket, hisz lényegtelen a tálalás, reszelhetek rá szarvasgombát, attól még a torkodon akad. Majd leöblíted a megkönnyebbüléssel, amikor Winifred felébred. Remélem, a magánzárkába űzött bujaság átjut a pánik-ködön. Releváns adat lehet a későbbi epizódokban.
Egy kósza gondolat a lányról, és olyan feszültség ránt össze, hogy visszasírom a menstruációs görcsöket. Ezért ültem be másodpilótának. Roncsok lennénk, ha egyedül irányítanál. Bátran nevezheted feleslegesnek a meditatív technikáimat. Azok miatt nem dobtuk még ki a taccsot.
Oh, kérlek, az X-mennél messze nem vagyok ilyen involvált. Egyetlen csepp könnyet sem hullatnék a professzorért. A fantommal közelebb jártál.
Haragszol Nielre, haragszol rám, az egész világra. Egészségünkre! Szívesebben pácolódom a mérgedben, jutalom a hidegrázós, mellkastépő rettegéshez képest. A kukkoló szellem vádra megvonom a vállunk. Jó irányba tapogatózol.
Működik a krízisintervenció, sebezhető állapotban csíptelek el, hallgatsz rám, hiába edzettebb az elméd az átlagénál, szivacsként szívja be a sugallataimat. A visszatérő szorongás nem hiányzott. Inkább gyűlölj! Áldásom rá! Attól kevésbé leszünk rosszul, nem feszülünk be és gerjednek testszerte elvonási tünetek, kevésbé remegünk Xanaxért.
Sebzett kisfiú vagy, Xavi, akármennyit ellenkezik óbégatva a méltóságod.
Mi ez az idióta szöveg? Ne játszd nekem a félreértett rosszfiút! Kinek a könyvében leszel szar barát azért, mert megkíméled az érzelmi és pszichés kíntól? Winifredében biztosan nem. Ha ennyire kikezd a lelkifurka, írd az én számlámra!
Hát persze. Jézus, sőt Isten is legfeljebb a barátnőd talpa nyomát csókolgathatja, nem érnek fel hozzá. Fülig belezúgtál. Aranyos. Elmosolyodom rajta, már amennyire testetlen hangok képesek vigyorogni. Sosem firtattam, átszüremlenek-e az érzéseim. Ritkán nyitok kölcsönös kommunikációs csatornát. Na, mit mondtam? Meg lettél tisztelve.
Hozok valakit, és odakísérlek a szobájához. Fő az óvatosság. Ne keltsünk indokolatlanul gyanút.
Támogatom a mély belégzéseket. Terelgetem a folyamatot, akkor már csináljuk hatékonyan azt az önnyugtatást. A hálálkodásra válaszul megpaskolom a bal vállunkat a jobb kezünkkel.
Viszonozhatod majd!
Megszorítom magunkat, eltöprengek. Mennyire köteleződjek el melletted? Megérdemelsz engem a táborodban? És az igazságot vajon megérdemled-e? Voltaképp berzenkedek az értelmetlen szenvedéstől, elkél ide egy hős megmentő. Topsfieldet leköti a saját tragédiája meg a széttrancsírozott belsőszervei. Mellesleg eltöketlenkedné ezt is.
Van még neked valamim. Ő titkolja, egész ügyesen, mert fél ezzel terhelni téged. Te ritkán olvasol benne, sosem fogsz magadtól rájönni. Nekem meg elegem van bizonyos klisékből. Niel kimerítette az elhallgatás és mártírkodás kvótát.
Szippantok veled egyet a kórház fertőtlenítőszer- és műanyagszagából.
Winifred nagyjából egy hete megtudta, hogy halottak a szülei.
A térdünkre helyezem a tenyerünket.
Pedzegesd meg a témát! Nem akarja bevallani, de tagadni sem fogja. Bármilyen magyarázat megteszi, véletlenül nyomra bukkantál a fejében vagy összeraktad a viselkedéséből. A többit hadd ne rágjam a szádba! Nyerő pozícióból indítalak. Bizonyítsd be, hogy jó emberre fogadtam! Amíg átgondolod, hozom a gardedámot.
Bátorítóan rámarkolok a térdünkre, majd áttranszportálok a rezidensbe, akit korábban kinéztem. Két perc alatt visszasétálok vele Xavihoz. Kacsintással azonosítom be magam. Ha legközelebb ugyanilyen gyümölcsözően alakul a kooperációnk, fontolóra veszem a bemutatkozást.
Notes from Your Fairy Godmother.

Köszönöm, hogy belekontárkodhattam a drámába! Várom a további eseménydús hajózást. Wink (Bár az egyik shipet kicsit meglékeltem...)

_________________
e3LSyg4.gif7KQSLv1.gif
Hi! It's me, the voice in your head.
Spyche

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Heads-up, Lover Boy!

David H. Xavier Szomb. Jún. 22, 2024 2:34 pm
• doing bad for bad reasons •

Thea-Xavi




Gyűlölöm ezt a szellemet! Miért kell szóba hoznia a pöcsöm, baszakodnia és… MILYEN SZENTÉLY BAZDMEG?

Jó, elvisellek, érte elviselem, hogy egy nőhang csesztesse az impotenciám, csak félhangosan horkantok fel, hogy elszaródott a nyálas csokiparty. Vér került a kakóba, de ha kiderül, hogy Miatta, többet nem ébred fel!
Persze, hogy buzi! Úgy tudtam, hogy buzi!
Egészen addig szidom, amíg a lényeghez nem érsz, mert ott összerándulok, mintha én szakadnék ki a valóságból, egy percre szinte érzem, összeszorul a mellkasom, nem találok szavakat, gondolatokat, levegőt. Mimikátlan arcomon rángatni kezdenek a rettegés izmai. Nem örülök a bénító szorongásnak, a görcsbe rándult testnek, neked, a rossz hírednek a világ instabilitásának ebben a pillanatban. Össze akar omlani.
Próbálok megnyugodni a kocsiban és beazonosítani téged, tegezni, mint Winifredet, csak Winifredet… Fantom, ez lesz a neved. Hang a fejben, aki nem én vagyok.
Ne vonogasd a vállam baszki, eleget irányítják a testem mások, legalább te legyél jó fantom, ha már segítesz.
Förmedek rád feszülten, gondolatban, hátrasimítok, kényszeresen, idegesen egy arcomba hulló, nem oda való tincset. Ez az idegbeteg mozdulat legalább saját!
Nem, nincs lelkifurdallás, csak nem akartam elszúrni. Nem akartam rajta használni a trükkjeim, de igazad van, logikusabb, ha eltüntetem a fejéből a démont, aki bántotta, magamat. De miért érzem, hogy ez metaforikus és ez lesz? Mi van, ha kárt teszek a lelkében, nem egy démon, én, valahogy…
Elhallgatok, mert kurvára nincs közöd a félelmeimhez és nem lelkizni akarok. Nem is értem hogy kötök ki panaszkodásnál egy…fantomnak! Kell majd xanax, jó sok xanax.
Beérünk a kórházba és annyira kivagyok, hogy engedelmeskedem neked. Azt hiszem okos fantom vagy, egyelőre nem találok kivetnivalót a gondolkodásmódodban, csak a stílusod nem tetszik. Ha rám irányul, te csak ne agyalj a pöcsömön!
Hát persze, akarsz valamit cserébe!
Semmi sincs ingyen. De baromira leköteleztél, legyen, kérj amit akarsz, fantom. Bizonyos fokú őrültségnek érzem üzletet kötni egy szellemmel, de éppen nekem nincs jogom pajzsként használni ezt a fogalmat. Már éppen megnyugszom, nemsokára beszélni fogok vele, amikor…
Kicsit beteges és furcsa, hogy ennyi mindent tudsz, remélem tisztában vagy vele.
Horkantok fel magamban, sötét pillantást vetve holmiféle szemközti falakra. Aztán ott maradnak azokon a falakon, felragadnak rá. Megáll bennem az ütő, talán a keringésem is megtorpan egy pillanatra, ezernyi hülye gondolat cikázik át a fejemen, számra szorult tenyerem kínlódva folyik vissza törzs mellé. Azt sem tudom a mozdulatot te csinálod-e velem. Eltitkolta? Ezt? Ezt?
Hé Fantom, kösz…Meg fogom hálálni.
Azzal biccentve fordulok a kacsingató rezidens felé, elindulok Winifred fájdalmas keresztútján.


//hát ez csodálatos volt, köszönöm szépen, Fantom :* //
Francba-SOS-Ki vagy doki?
Helena

_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Re: Heads-up, Lover Boy!

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.