Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 15:01-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. 19 Szept. 2024 - 19:11

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. 18 Szept. 2024 - 22:29

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. 18 Szept. 2024 - 21:47

» Egy utolsó fejezet
by Danny Ketch Szer. 18 Szept. 2024 - 21:18

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Through my window

Gwen Stacy Vas. 10 Márc. 2024 - 21:31
• doing good for good reasons •
to Lazac
Nagy örömömre tényleg bent van Laze és a függönyt is elhúzza, de amit mond azt már nem hallom, amin kissé meglepődöm és az talán ki is rajzolódik az arcomon.
-Ha nem hallasz, akkor miért jöttél az ablakhoz?-Akkor szerencsém nem lehet, hogy pont akkor sétált ide, mikor én beszéltem hozzá. De végül is Lazeről van szó. Ez is biztosan csak valami átverés a részéről. De a lényeg, hogy végül kinyitja azt az ablakot és már tolja is a szokásos Laze dumát, amit kénytelen vagyok lecsapni.
Egy gonosz vigyor terül el az arcomon. Próbálom valahogy vissza hozni a bohócot, Az-t. Halloweenkor elég sok időm volt gyakorolni és szerintem a végére elég jól ment a dolog.
-Gwen? Mégis ki az a Gwen? Az az ügyes kezű dobos lány?... Igen… siránkozott, könyörgött, hogy ne öljem meg, de hiába… Szükségem volt a testére, hogy bejuthassak ide.-Azzal beljebb is lpek óvatosan mozdulatokkal, de a tekintetem továbbra is egy elvetmült gyilkoséhoz hasonlít.
-Sok friss és fiatal hús. Kész arany bánya. De hogy lásd milyen jószívű vagyok veled kezdem, így nem kell végig nézned a társaid halálát.-És azzal egy gonosz kacaj szökik ki belőlem. Hogy miért nem mentem színésznőnek?... Hú utálnám, nagyon utálnám.
-A fánk illattal vonzom magamhoz az olyan édes falatokat, mint te!-Na jó a végét már nem bírom ki nevetés nélkül, így az egésznek annyi, de igen jót mulattam ezzel.
-Szóval igen, amint mondtam hoztam finomságot is.-Mikor félre áll beljebb is jövök és végre, mikor talajt ér a lábam kiegyenesedem és a kezébe nyomom a szatyrot, ami tele van finomságokkal.
-Köszönöm szépen. Bocsi, csak itthon hagytam a kulcsom és abban reménykedtem, hogy nyitva van az ablakom és elkerülöm ezeket a cikis pillantásokat, amiért olyan dilis vagyok, hogy itt hagytam a kulcsot… De az ablakom zárva volt, a szomszédaim nincsenek otthon, aztán éreztem, hogy te itt vagy és tényleg!-Tárom szét a karjaimat, majd leveszem a sálamat és a kabátomat is. Idebent sokkal jobb az idő.
-Azta! Nagyon szép a szobád!-Még nem jártam nálam. Azt tudtam, hogy szereti a növényeket, de nem gondoltam volna, hogy ennyit tart itthon. Egészen hangulatos így a szobája. És milyen nagy rend van. Nah talán ez lep meg a legjobban.
-Amúgy persze, minden rendben. Bocsi, hogy így rád rontottam. Nem is akarok ám zavarni! Viszont ne edd meg az összes édességet. A többieknek is hoztam. Lehet a mászás miatt kicsit megsérültek, de az ízük attól még jó.-Az én kedvencem is ott lapul benne, de most nem fogom kikapni a kezéból, hogy kivegyem azt. Ha megmarad, akkor annak örülök, ha nem akkor így jártam.
-Mikulásasszony? Neeem… Én nem lennék jó abban. Meg félek a játékok összetörnének, ahogy a pókháló segítségével közlekednél épületről épületre.-Azzal oda is sétálok az ajtóhoz, majd megköszönöm neki még egyszer, amiért beengedett és ha nem állít meg, akkor vissza is vonulok a szobámba, ahol még a cipőmtől is megszabadulok.

Laserian Harries a Nap Hősének tart

Re: Through my window

Laserian Harries Vas. 10 Márc. 2024 - 19:24
• doing bad for good reasons •
Through my window
Unstoppable Gwen
It's not the devil at your door
It's just your shadow on the floor

Szó szerint kievickélek az ágyamból, amikor tudatosul bennem, hogy ott bizony nem galamb gubbaszt, hanem nagyon is Gwen hangja van neki. Megviccelhetném. De nem vagyok ilyen. Inkább elhúzom a függönyt és szembe nézek vele, ahogy ott vigyorog.
- Szeretnél bejönni a szobámba igaz? – nagyon-nagyon halkan teszem fel a kérdést és inkább mímelem, hogy beszélek és mutogatok a fülemre is, hogy nem hallottam semmit sem. Pedig nem olyan vastag itt az ablak. Tudja ő is, remélem, hogy csak viccelek.
Na jó, hogy lássa mégis van egy csöppnyi kis szívem amire hatni lehet, kinyitom az ablakot, hogy ő bejöhessen rajta.
- Minden rendben? Nem szoktál az én ablakomon át bejönni, mint valami betörő Bayvillebe. Aggódnom kéne? Te tényleg az a Gwen vagy akit mi ismerünk, vagy egy másik? – tréfálkozok, de csak azért, hogy kétkedés mögé rejtsem azt ahogy végig nézek rajta.
- Fánk illatod van. – ehhez nem kell szuperképességű szaglás, ha valamit szeretsz, akkor tudni fogod akkor is, hogy mi van a csomagban. Ezt kiskorom óta fejlesztgetem, néha előttem van, amint anya megjön a bevásárlásból, felpakolja a bevásárlócsomagokat az asztalra és onnan próbál mindent elrakni a megfelelő helyére, ahogy az is, hogy szaladok oda hozzá megnézni mit rejt a csomag. Kicsit idősebb fejjel már sunyin kukucskálok a csomagba, azon morfondírozva vajon mi olyan lapulhat ott, amit szeretek. De most nincs semmi ilyen.
- Másképp… jól vagy? – hülye kérdés tudom, félre is állok az útból, hogy legyen elég helye szegénynek.
- Gyakorolsz Mikulásasszonyhoz? – kíváncsiskodom és utalok arra, hogy épp az ablakon csusszant be, a kandalló helyett. Jó mondjuk nem akarom, hogy tetőtől talpig kormos legyen, mert az semmi jót nem jelent.
- Nem kell válaszolnod. – tudtam, hogy nem így van, csak jól esett letaglózni őt valami sületlenséggel, cserébe az ablakos érkezéséért. Nem tudtam eldönteni, hogy most nevesek ezen, vagy apáskodóan rászóljak, hogy Bayvillenek van bejárata is. Biztos nem lett volna zárva. Hacsak valaki be nem zárt ide engem és nem tudok róla. De igen, jobb zárni a bejárati ajtókat, amikor idefent vagyunk és a földszínt őre Lance nincs itthon.





_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)

Re: Through my window

Gwen Stacy Vas. 10 Márc. 2024 - 18:48
• doing good for good reasons •
to Lazac
Én idióta barom! Hogy lehetek ennyire hülye? Komolyan képes voltam otthon hagyni a kulcsomat? Gwen mégis hol jár az eszed? Ennél összeszedettebb szoktál lenni. Most még a próba sem ment olyan jól, mint szeretted volna. Össze kell kapnom magam. Nem azért vettek be a csapatba, hogy aztán mindent elrontsak. Bíznak bennem.
De nincs akkor nagy baj. Csak beenged valaki a házba. Bár fogalmam sincs, hogy ilyenkor ki van itthon… És szerintem még az ablakomat sem hagytam nyitva. Még mielőtt haza indulnék szerzek egy kis édességet, azaz pontosabban, sütit, fánkot, muffint. Tudom, hogy mindenki mennyire édesszájú odabent. Sosem lehet elegendő kaját venni…
A ház előtt vagyok, de valamiért mégsem akaródzik bekopogni nekem. Talán mégis nyitva hagytam az ablakom… És akkor nem kell hülyét csinálnom magamból, hogy itthon hagytam a kulcsomat.
Oké kissé macerásabb most felmásznom, mert elég sok cuccom is van, de megoldom. A pókhálóm segít benne.
Szóval bizakodva indulok fel a falon, hogy megnézzem a szobám ablakát. Messziről még úgy is tűnik, hogy nyitva van, de mikor oda érek csalódnom kell magamban. Legközelebb valamivel ki kell támasztanom! Nem! legközelebb nem szabad itthon hagynom a kulcsot.
Az ablakom nem akar kinyílni, betörni meg nem szeretném az üveget, így tovább mászok reménykedve abban, hogy esetleg valamelyik szomszédom otthon van, de nem érzem a közelségüket és bekukkantva az ablakon nem is látok mozgást odabent. Sóhajtok egyet…. Lehet egyszerűbb lett volna bekopognom… Bár ha senki sincs itthon, akkor mindegy…
Felmászok a tetőre, hogy a ház másik oldalára sétáljak. Itt már érzékel valamit a pók micsodám… Ki kéne találni valami más szót erre, mert ez így nagyon hülyén hangzik… De rohadtul nem tudom megfogalmazni, hogy mégis mi ez…
Szépen leereszkedem, majd megállapodom Laze ablaka előtt. Bár be van húzva a függöny, de érzékelem a közelségét. Nah ilyen betoppanóm sem volt még ez idáig. Végül is ezt is el kell kezdeni valahol. Legalább nem Romynál próbálkozom. Ő első alkalommal sem rajongott azért, hogy az ablakon másztam be. Pedig jó móka.
Végül csak bekopogom a Lazacok királyához és várok egy kicsit, majd meg is szólalok.
-Laze! Én vagyok az Gwen! Be tudsz engedni? Itthon hagytam a kulcsomat… De hoztam finomságokat!-Türelmesen várok arra, hogy felfogja mégis mi a franc folyik itt. Így ha elhúzza a függönyt egy vigyorgó Gwen fog visszabámulni rá.

Laserian Harries a Nap Hősének tart

Through my window

Laserian Harries Vas. 10 Márc. 2024 - 5:56
• doing bad for good reasons •
Through my window
Unstoppable Gwen
It's not the devil at your door
It's just your shadow on the floor

Körbe vettek a növényeim, biztonságos pajzsként óvták a szobám. Már a fal se látszott tőlük rendesen. Kicsi őserdő volt ez már, mint szoba. Először csak az egyik falból varázsoltam növényes oldalt, aztán szépen átkúszott a többire is. Óvatosan, mint ahogy ez a kúszónövényektől elvárható. Nem fojt meg szerencsére. Ha így volna valahányszor álomba merülnék nem valami kellemes érzés fogna el, hanem rémálmok életre kelt palántákról, amik a húsomon táplálkoznak. Na ilyen szerencsére nem volt!
Pihentettem az agyam. Szükség volt rá. Képzeletben újabb hasznos növényt terveztem, már láttam magam előtt a megfelelő hibrid növényt, újat félő, hogy nem tudnék kreálni, talán, ha nagyon megerőltetném magam akkor igen, de még fejlődnöm kell. Semmi sem megy egy csettintésre. Bárcsak így volna! De akkor meg az élet tök unalmas volna, mert minden egy csettintésre megvolna. Nem volna semmi izgalom.
Írtam közben a csoportokba is, ahol éppen taggeltek vagy nagyba ment a duma a következő tervekről. A HÖK VIP-ben például a következő megbeszélésről egyeztettek. Most kivételesen úgy döntöttem, hogy a nálam lelkesebbekre hagyom a döntést és egy egyszerű nekem megfelel ez az időponttal letudtam az én részeim. De a WE ARE PB viszont nem aludt. Van egy megszállott szaktársam, aki mémfalnak használja a csoportos beszélgetést, páran krákognak rá. Inkább hozzon létre egy mémoldalt és oda posztolja ezeket, mert ők nem kíváncsiak rá. Szerintem meg csak túlságosan komolyak, de ezt a véleményemet inkább megtartom magamnak. Nem akarok oldalt foglalni ennyi az egész.
Letettem a mobilt magam mellé és kissé el is nyúltam, ami nem is lenne tőlem olyan szokatlan, hogyha mostanában nem megoldásokon kattogna az agyam, amit a Hydra ellen alkalmazhatnánk. Bárcsak létezhetne ördöghurok a mi világunkban is! Hm…
Behunyom a szemem és elképzelem a lehetetlent. Túl sok minden kellene hozzá. Varázslat, ami nincs meg bennem, viszont, ha megkérném Nielt, aki haragszik rám és nem tudom mennyire volna hajlandó sületlenségekben részt venni. Biztosan több van benne, mint a teleportálás és zsebdimenziók létrehozása. Mi kellhet még az ördöghurokhoz?
Lopni kell egyet, tudom. Dzsungelvárosból. Honnan máshonnan lehetne? Vajon van ilyen? Hm. Amilyen lelkes vagyok a tervet illetően újra kézbe veszem a mobilt és lepötyögöm Nielnek az amúgy alapból hülye kérdésem, de érdekel a válasza. Ha pedig tud lopni valahonnan ördöghurkot, akkor azt tanulmányozhatom és sokasíthatom is. Valahogy.
Milyen menő lenne már! Azzal elkapni a Hydrásokat és revansot venni mindazért, amit tettek. Már épp oldalra fordulnék és felvenném az alvós pozícióm, amikor az ablakra nézek. Jó nagy galamb gubbaszt ott az biztos, mert még a függönyön keresztül is látszik a sötét árnyéka. Na jó, látom, hogy nem egy galambról van szó.





_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)

Re: Through my window

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.