Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: The money heist

Volstagg Vas. Jún. 02, 2024 5:26 pm
• doing good for good reasons •
Legion & Volstagg


- Azt mondám, örülök, hogy még jobb kedvre tudálak deríteni és hogy győzni fogunk! - veszek elő egy kissé maibbnak tűnő nyelvezetet, hisz hiába a Mindenek Beszéde, minekáltal angolul hallanak, ha több évszázaddal korábbi angolsággal szólalok meg, mit már alig-alig érthetének meg mai fülek.
Ennek ellenére frissen fejt tejbe áztatott tökként vigyorgok, amiért úgy is megnyerém modorommal a fiúcskát, hogy fogalma sem vala, miről szólék.
- Nana, ne becsüld le gyerekkorom óta egyik legjobb cimborámat, az asgardi Viharistent!  Bepöccintené ezt kisujjával.
Thor ereje meghaladja az enyémet. Midőn a másvilági Mjölnirt forgatám, akkor tudék csak felérni vele, de ezzel nem dicsekszem.
Kacarászok azon, hogy autogramot kell adnom. Nagy hevességemben el is kapom a legényke csuklóját, hogy ne remegjen, mialatt kézírásommal illetem. Rövid nevem hamar felkerül vékonyka karszárára cirádás, rúnákhoz hasonlatos betűstílussal.
- Köszönnéd meg inkább, hogy dicső fegyverednek megadám a hozzá illő eposzi jelzőt, mit majd negédesen emlegethetsz a kastélyod visszafoglalásodról szóló történeteidben! Ki ne feledd, hogy kardod tőlem kapá címzetes nevét! - vágok vissza némi méltatlankodással, hogy nem becsülé vidáman osztott dícsérő szavaimat.
Hangulata úgy változik, mint Loki alakja, ha épp kedve tartja. Az elébb még vígsággal aláírást kére, most berzenkedik. No de a csatát megnyerénk! Ünnepelek magamban és már várom a győzelmi lakomát. Széles vigyorral figyelem Midgardra Pottyant Bobot, amint telefont ránt.
- Ejha! Mindenek Atyja Odin kincstárához majdhogynem méltó e hely, hercegem! Családod öröksége a világmindenség végezetéig gazdaggá tőn téged, csupán ne tékozold el! - kapja meg elismerésemet és intelmemet, akárha gyermekeimhez és az ő gyermekeikhez szólnék.
- Őrségváltás lenne? A sárkány elmene ebédjét fogyasztani és külde helyébe egy másikat, ki még nem érkeze meg? Ezek a trollok mily elővigyázatlanok. Az asgardi testőrség sosem követne ilyen hibát, de ez a népség nem mérhető hozzájuk - adok gyors magyarázatot arra, hogy miért nem pillantánk meg a pikkelyes szörnyet.
Nem kell kétszer mondani, hordom én az aranyat, mire Bob hercegnek szüksége vala odakünn. Ezeken a polcokon temérdek arany áll.
- Oly sebes pakolást még nem látál vala, mit aranyhoz szokott markaimmal bemutatandó lészek! - vállalom el a feladatot.
Minek aprózzam el a cipekedést, ha erőmnek köszönhetően egyszerre majd az egészet el tudom vinni. Elbüszkélkedem azzal, hogy mekkora súlyokat valék képes megemelni és nekiveselkedem az egyik polcos alkalmatosságnak. Tán negyven mázsányi lehet, mi rajta nyomakszik és könnyűszerrel felkapom, hosszú karjaimmal épp átérem. Az első adagot már a kamion végéhez vivém, midőn a fiúcska kiáltozni kezd. Ahogy felemelem a rakományt, odapillantok, hová a legényke indul, no de ezért a polc lába beakad és az összes aranyrúd az aszfaltra borul. Elég jó súlyban pottyannak egymásra, fel is sebzik a járdát és kidöntenek a helyéből egy tűzcsapot is, miből kezd szivárogni a víz. Némelyik csillogó nemesfém az én bocskoromra esik, de nem tőn kárt lábamban.
- Midgardra Pottyant Bob! Hallod-e, hogy e sárkány épp oly hangot tuda kibocsátani, mint a rend őrzéséért felelős földi had gépszekerei, mik kék jelzőfénnyel villódzának? Különleges teremtmény lehet.
Meg akaroám nézni saját szemeimmel! Abbafejezem a lebucskázott aranyrudak feladogatását és itt hagyom a kamionost, ki pakol a járgány belsejébe. Hunyorgok, keresem éles szemeimmel a tüzet okádó, pikkelyei páncélja mögé rejtőző óriásgyíkszörnyeteget, de csupán midgardi rendőrjárműveket látok.
- Hát ezért nem lelénk meg a mágiaforgatót! A sárkány hozá létre az illúziókat és önnön magát egyszerű autónak mutatja, hogy megtévesszen minket! Volstagg, az Éles Eszű viszont átláta vala e leleményen és most menten felborítandó lészen az őrteremtményt!
Mielőtt fokozódhatna a varázslátvány azzal, hogy egyenruhások szállnának ki a kocsiból, odalépek és elejénél fogva felemelem a rendőrautót, majd jól földhöz vágom. Akkora lendületet adok bele, hogy még ugrik is egyet visszapattanásában. Oh, pont Midgardra Pottyant Bob felé!
- Vigyázz, te földönkívüli herceg! Rádrepül a sárkány! Szeld ketté a Sosem Tévesztő mágikus pengével! - kiáltok oda neki.

   
A man with a plan

   
✿ Elli
   


   
   

_________________
I tell the stories to make them feel better.
I tell the stories to make myself feel better.
THE STORYTELLER

David H. Xavier and Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: The money heist

David H. Xavier Pént. Jún. 07, 2024 7:13 pm
• doing bad for bad reasons •
Volstagg & David
The big money heist


Mosolyt erőltetek megint, már felreped ajkam széle ettől az idióta szerepjátszástól, ráadásul ennyi vigyorgás sok új ráncot szül tökéletes arcomra. Ez is a veres melák hibája!

Jackként sokkal lelkesebb vagyok, még a kibaszott viharisten legendáját is szívesen szopkodnám, lassan elfog a hányinger magunktól, így visszakényszerítem a homályba, ahol tovább nyüzsög és követelőzik ezerfelé tört személyiségem egy-egy beteg üvegszilánkja. Mindenki ki akar törni a fényre.
-ÚÚú, hát ez nagyon menő, köszönöm
Jack még meghatottan nézi a karjára kerülő firkát, amikor visszaszorítom. Úristen, ez teljesen beteg. Emlékeztetnem kell magam, sose hagyjam kettesben őket, teljesen rákattant Volstaggra. Köhintek, szépen vissza egyengetem karomra az ingem, elsimítom a gonosz gyűrődéseket.
-Negédesen? Én sosem vagyok negédes, Volstagg a kardokat szívesen áldó, megemlékezem majd rólad egészen biztosan.
Nyomom el a fintort, aztán már a vagyon szállításán gondolkodom, miközben bámulom, ebben még ő sem képes demotiválni. Ajkam szegélye ezúttal őszinte félvigyorra ráng.
-Hát igen, tényleg jól be kellene ezt osztani…
Félek, hogy Karami hozzáférhet. Volstaggban mondjuk nem bízhatok annyira, és Karami, mint terrorista jól el tudná rejteni. Ugyanakkor elcsapná fegyverekre, kaszinókat vásárolna fel.
-Tudsz jó rejtekhelyet?
Kérdezem gyorsan, amíg sikerül egy pillanatra elnyomom a terroristát. Közben foghegyről válaszolok Volstaggnak és szavait ízlelgetem, emberek, valóban mennyivel kevesebbek nálunk, mutánsoknál, vagy akár ezeknél az Asgardiaknál. Őket nem tudnám csak úgy kifosztani.
-Úgy van, szart sem érnek. Helyes Volstagg a hatalmas markú, segíts a szövetségeseimnek pakolni.
Hagyom meg mély lélegzetvétellel. Itt úszkálnak már a felszínen, ki akarnak törni, a többi, erős személyiség azt mondja szükségem van rájuk, hogy Karami szart sem ér, annyi minden van még, annyi minden lehetnék. Nagy, elakadó lélegzettel felügyelem a munkát, kéne még gyógyszer, önkontroll. Újabb mély levegővétel kell, amikor ez az idióta kiborítja az aranyam. Hogy a jó kurva eget, én változom sárkánnyá majdnem.
-Mit csinálsz?
A fél utcát tönkrebassza, ráadásul felharsan a rendőri járőröket jelző szirénaszó. Kurva életbe már! Beletúrok egyre gravitáció ellenesebb hajamba, kissé megtépem.
-Persze, gondolkodj, máskülönben hogyan vegyülhetne el a midgardiak között? Mindjárt jönnek tüzet okádani, amit te majd lövésnek hallasz.
-Hé!
Jézusom, ez elindul a rendőrök felé! Hablatyolásából azt veszem ki, a rendőrautót nézi fenevadnak. Úgy is jó. Felőlem nyirassa ki magát a barom. Ismét felfelé álló hajam túrok, agyam majd’ felrobban, izzik, sokféle képesség, nagy erő, túl nagy erő, nem bírjuk el. Lélegzem, nézem, ahogy megy, avagy majdnem nekimegy a rendőröknek, vannak kommandósok is, ezaz, mindenkit ki fogunk nyírni és szórakozni, ahogy Volstagg felborítja a kocsit, nem igaz? Még segítünk is neki, hiszen olyan sok mindenre képesek vagyunk…együtt.

A rendőrök tüzelnek és az autó épp felénk száll, ki érdekel, rád vigyorgunk Volstagg, az idióta. Aztán kiválik közülünk Zero G.,  már cseszünk David Haller irgalmatlan fejfájására. Zero G. manipulálja a gravitációt, a kocsi megáll a levegőben, csak lustán lebeg felettünk, felszállnak a tüzelő rendőrök is, néhány golyó. Zero G. elmosolyodik.
-Nem is kell, hogy a földön rejtsük el, miért ne keresnénk a kincsnek új, saját bolygót?
Hiszen nincs gravitáció, nincs erő, amit ne tudnánk legyőzni, én Zero G. legalábbis. Noha a hold már foglalt és túl sokunk erejére lenne szükség hozzá, megoldható. Nincs gravitáció. Felszállok Zeroként és néhány tüzelő rendőr a földnek csapódik. Karami emberei beszarnak, az összes kibaszott kamionvezető elmenekül a közelből. David Haller tudja, hogy le kell nyugodnunk, túl nagy pusztítás lesz, túl sokan követelünk középpontot az elméjében, de Zero most valamiért erősebb.








_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Volstagg and Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: The money heist

Volstagg Vas. Jún. 09, 2024 8:21 pm
• doing good for good reasons •
Legion & Volstagg


Bensőm dübörög az örömtől, hogy egy szignó ily boldoggá tevé az időjárást megszégyenítően változó hangulatú földönkívülit, ki következő mondatában ismét másként szól. De jól mondja. Rám mindenki emlékszik.
- Ki egyszer megismeré Asgard Oroszlánját, sosem feledheti!
A rejtekhely gondolatára megkarcolgatom szakállamat és hümmögök. Csettintek, amikor isteni szikra gyúl bennem.
- Tedd be egy bankba! Olyanba, amilyen itt az illúzió vala! Manapság már nemigen történnek bankrablások és ott sokkal nagyobb biztonságban lesz vagyonod, mint a kastély kincseskamrájának mélyén. Se trollok, se sárkányok nem környékezhetik meg egy őrséggel, figyelő gépszemekkel és villanyos védelemmel ellátott pénzkezeldében.
Ki is húzom magam, hogy milyen kitűnő ötlettel állék elő.
- Rendben van, Neveket Szintén Szívesen Osztó Midgardra Pottyant Bob hercegem! - jegyzem meg, hogy szépen átvevé szokásomat és hozzám illő, engem méltató jelzőkkel illet, melyeket netalántán később is használandó leszek.
- Ha a trollok nekidurálnák magukat, így kevesebbet tudnak elvinni, mint hogyha az egész polcnyit egyben felemelhetnék! - mentem ki véletlenül sikerült tettemet, hogy olybá tűnjön, szándékosan kezdék aranyrúdszórásba.
A magyarázatra értelem csillan fel szememben és lelkesen bólogatok. Való igaz lehet, hogy e vaslogika mentén épüle fel a varázs.
- Mily szerencsés fordulat, hogy vala már dolgod ily sárkánnyal és mágiatudóval és ismered trükkjeiket!
No hát egyszeriben meg is hallom a pikkelyes óriáslényt. Különleges tehetségű lehet a varázsló, már-már Lokihoz is felér. Nem félek én a tűztől, felkapom és elhajítom a sárkányt. De, egy kicsit félek. Mégis ezt teszem. A harci szellem felbuzoga bennem. Már okád is a kincs őrzője és cirógatva bizserget.
- Asgardi szervezetemen nem hatol át pisztolygolyó, ezt már máskor tapasztalám és pont ilyen érzés vala! Tökéletes a mágia, pontos, akár Nidavellir sivatagi napórái - adózok elismerően a herceg szavainak, mikkel felkészíte erre.
A levegőben megálló sárkány láttán megtorpanok. Bizony tuda repülni és nem hajigálhatom csak úgy. A többi báb is csatlakozik mellé, hogy a színjáték életszerűbb legyen. Már nem mozdulnak, sőt lepottyannak, ahogy a legényke bolygójáról e földre.
- Győzelmet aratánk, ahogy előre megmondám! - ütök egyet a levegőbe diadalittas nevetést hallatva.
- Á, az űrhajódat is a kastély mélyén rejtéd el? Mily körmönfont és fondorlatos! Ki indulna a sötét űrt átszelő csudaszekér keresésére palotád eldugott zugaiba? Midőn Asgard királya valék, Csillagzúzónkkal számos utat megtevék, mint például amikor Muspelheim ellen vonulánk. Az a jármű úgy néze ki, akár egy viking tengerjáró, sárkányos orral, mégis megőrize seregemet a setét űr fagyos hidegétől és légtelenségétől. Már hiányolám vala a fekete mindenség színes ködjei, csudálatos bolygói és ragyogó avagy kihúnyófélben lévő csillagainak közepette való kirándulást! Szíves örömest bepakolok oda is minden aranyat, de fizetségként vigyél magaddal bolygóközi utazásodra és utána hozz vissza, hisz Midgardon még küldetésem vala!
Melynek mivoltáról fogalmam sincs, de Örökéber Heimdall cimborám megüzené, hogy itt kell lennem.


   
A man with a plan

   
✿ Elli
   


   
   

_________________
I tell the stories to make them feel better.
I tell the stories to make myself feel better.
THE STORYTELLER

David H. Xavier and Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: The money heist

David H. Xavier Kedd Jún. 18, 2024 8:02 pm
• doing bad for bad reasons •
Volstagg & David
The big money heist




Persze, persze, sosem felejti senki. Ebben egyébként rejlik igazság, az biztos hogy én sem fogom.
Amikor azt tanácsolja, tegyem be pénzem egy BANKBA úgy meredek rá, mintha pofon ütötte volna az anyámat (csak egészségére) kissé képtelenül a helyzetre való tekintettel. Örülök, hogy Jack idiótasága már csak tompa visszhang fejemben, Karami üvöltő nevetésével együtt.
-Micsoda ötlet. És tényleg, senki sem rabolja ki őket…
Forgatom meg szemeim sokatmondóan, úgysem fog leesni neki. Persze döbbenetem döbbenetbe hullik, mert elnevezésekben soha nem fogom tudni lepipálni. Neveket Szintén Szívesen Osztó?
-Ne vesztegesd az aranyat!
Sziszegem még a dicséret előtt, amitől nevetséges módon kihúzom magam. Ha arannyal fog dobálózni hízelgés ide-vagy oda, én hajítom neki a rendőröknek.
Azok persze tüzet nyitnak, de már nem…nem is fogom fel teljesen mit reagál Volstagg a termetes, akin nem fognak az emberek golyói. Fáj a fejem, vibrál zsigereimben az oly sokáig visszatartott energia.

Lebegünk és szállnak körülöttünk a rendőrök, túl egyszerű lenne mindenkit meggyilkolni ezen a bolygón. Olyan törékenyek, jelentéktelenek.
Az Asgardi szónokol, nem érdekel bennünket, hülye javaslat, olyan hely kell… Több hang szónokol, egyszerre beszélnek, mindenki mást akar, kire hallgatunk?
-Nem, nem megyünk ki az űrbe.
Nézünk izzó szemmel a vörös bestiára és felemeljük őt is. Elveszti kapcsolatát a gravitációval ő és az arany. Megváltozunk, gyorsnak kell lennünk, égnek meredő hajunk nagy pusztításról regél és nem kell, hogy lefényképezzék az arcunkat, mert David Haller bajbakerül.Ezért mindenki elveszti az emlékeit az egész rablásról, aki még él és szemtanú lehet, szinte egyszerre. Tönkretesszük a biztonsági kamerákat egy-egy képességet kölcsönözve hozzá, ROBBANTÁS felrobban mind, még Karami emberei is megvakulnak. Ő nem örül. Nem érdekel bennünket ki örül. Vakok lesznek és süketek.

Hamarosan már repülünk. Mi, Légió az temérdek arany és Volstagg egy Karami által meghatározott, titkos búvóhelyre a föld alatt. Régen metró volt. Itt adjuk át a fényt David Hallernak és vonulunk vissza, ide csattan a tagbaszakadt Asgardi a sok arannyal.
Egy hűvös, sötét, telegrafitizett alagútban, mélyen a föld alatt, itt megszűnünk Légió lenni, itt aztán David Haller hullasápadtan rámered az Asgardi-ra. Nem vette be a gyógyszerét.








_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Volstagg and Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: The money heist

Volstagg Vas. Jún. 23, 2024 12:40 pm
• doing good for good reasons •
Legion & Volstagg


Minő meglepődés fogadja bölcs javaslatomat, mely szerint a vagyonnak bankban a helye. Midgardra Pottyant Bob szemei oly körforgásba kezdenek, akár a bolygók e galaxis Napjának körötte.
- Oh, de ehhez papírokra lészen szükséged! Személyed azonosságát igazoló, számozott kemény kártyákra és még rengeteg egyébre, mibe a Római Birodalom legkiválóbb hivatalnokainak is beleőszülnének! Akkor tán...vájok neked egy kis barlangot egy nagy barlangba és eltorlaszolom. Csak mondd meg, e világ mely tájékán szeretnéd a természetbarát széfet!
Az arany lehullék a polcokról és a herceg némiképp indulatba jön, amiért vagyonát potyogtatom. A pisztolygolyók átlyuggaták öltözetemet és kissé megnyomák bőrömet is. Nem kellemes csiklandozásuk. Élethű az illúzió!
Csalódott orcát öltök, midőn meghallom, hogy a kedvemet még inkább fellelkesítő űrutazás elmarad. A felszállás viszont nem!
- Hehehej! Lebegünk, akár Asgard háznál tartott apró sárkányai a rozsmezőknek felette! Mily gyönyörű e világ ily távlatokból, nemde, arany barátom?
Ismét hátba vágnám, de tőlem messze szeli épp a levegőt. Vígan hahotázva szemlélem madárnézetből New Yorkot, majd a rejtélyes lejáratot és az alagutat.
- Utoljára tán akkor repülék így, amikor is forgatám a másik univerzumból kapott Mjölnirt, mi hasonlatos Thor pörölyéhez. Csak megragadám és hasítám a légnek világát, ahogyan mi most, viszont akkor háborúba indulék és csatázék, győzék, csatázék, győzék, vég nélkül. Még mostani erőmet is megsokszorozá a nemes fegyver, mi azóta semmivé lőn. Ezért dícséretes, hogy még egy ily repülőúttal is megajándékozol! - igyekszem szóval tartani újdonatúj barátomat, nehogy unatkozzon röptében, hisz én ilyen figyelmes valék cimboráimmal.
Földet érésem kevéssé kecses, de még mindig kisebbet koppanok, mint a temérdek aranyrúd.
- Kimerítéd magad, akár Nidavellir törpéi az ércbányák telérjeit? Pihenj le, Bob hercegem, míg én kivájom a kincseskamrát itt és annakutána visszaépítem, hogy senki ember fia ne érinthesse aranyid akaratod nélkül! Lásd, mily kiváló rejteket lelék örökségednek számára!
Kezdem is ütni a falat és egy rés után már nem ütöm, hanem szabom kifelé darabjait. Belé fogok izzadni, hisz egy egész termet ások és utána minden aranyat bepakolok szép rendben. Jussomat persze zsebre teszem, mielőtt távoznék. Nyolc...nem kilenc aranyrudat. Jó lészen az tíznek is.
- Midgardra Pottyant Bob! E tizenegy aranyrudat eltevém, ahogy megbeszélénk vala. E tucatnyi ragyogó fém elegendő jutalom a kalandért, miben részt veheték, hogy segedelmezzek néked dicsőséged és családod vagyonának megőrzésében. E pillanatban azonban szólít az éhség és emiatt fájdalom ugyan, de búcsút kell vennem tőled. Ha újra segélyemre lészen szükséged, megtalálandó lészel engem a Xavier Iskolában, hol főszakács valék.
Megnézem még, hogy nem ájuldozik-e és ha épkézláb leledzik, akkor indulok is ezen ismeretlen vidéken felderíteni egy jó tavernát, hol gyomrom is megkaphatja jussát. Bobtól is kértem meghívást, de ettől eltekintek a felette igen élvezetes repülőút mián, mivel megajándékozá Volstaggot, a Páratlanul Hibátlant.

// Köszönöm a játékot!  Volstagg  cheers //

   
A man with a plan

   
✿ Elli
   


   
   

_________________
I tell the stories to make them feel better.
I tell the stories to make myself feel better.
THE STORYTELLER

David H. Xavier and Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: The money heist

David H. Xavier Szer. Júl. 03, 2024 6:43 pm
• doing bad for bad reasons •
Volstagg & David
The big money heist


Talán most először láthat tőlem a Termetes őszinte félmosolyt, ahogy burkoltan a bürokráciát szidja. Még ha saját konyhanyelvén is adja elő, szívesen egy aktatologató képébe nyomnám az Egy Asgardi véleménye című szösszenetet. Nem is mond hülyeséget a barlanggal, talán nagyobb hasznomra lehet, mint elsőre gondoltam volna. Igaz módosítanom kell az emlékeit, nem tudhat a lelőhelyről senki.
-Rendben te hős barlangvájó, megmutathatod képességeid, jó mélyet áss nekem.
Aztán felejtsd el mit és hová rejtek, de csak magamban teszem hozzá a melót elme szinten majd csak az ásás után.

Kár, hogy aztán kissé többen leszünk idebenn, zeng tőlük a fej, repül a test, az arany és Volstagg. Nem is lesz szükségünk a barlangjára, légió vagyunk, nincs szükségünk másra. Csak a gravitáció tűnik el, felrobban minden bizonyíték, sokkal…többre vihetnénk David Haller, nagyon érdekes miért nem törtünk még világuralomra.
A behemót beszél, szája csak jár, be nem áll az Asgard-i pofa. Nem válaszolunk neki, mert nem érdekel bennünket Thor pörölye, vagy a hülye kalandjai.

Amikor hajam visszarendeződik, a gravitációnak megfelelő pozícióba, még Volstagg is észreveszi, hogy nem vagyok a helyzet magaslatán. Talán mert kevésbé kecsesen értem földet, amikor újra önmagam vagyok, a földön hasalok és majd szétrobban a fejem. Iszonyatosan fáj, ki sem bírom nyitni a szemem, leszorítom a talajra, amíg a nagy vörös lyukat ás nekem. Igen mégis…szükségünk lesz rá.
-Jó
Sziszegem és amíg ő dolgozik próbálom összeszedni magam, két hányóroham, aspirin és xanax segítségével, de olyan kikúrt szarul vagyok, hogy képtelen lennék belenyúlni a fejébe. Mi az ördög történt, hogy…előjöttek?
-Jó, vedd, vegyél tizenkettőt és nem baj, menj, én…kipihenem magam. Hé Volstagg, bízhatok benne, hogy erről senkinek nem beszélsz?
Faszt bízhatok én bárkiben is! Majd…felkeresem, máskor.
-Hogy hol?
Meredek rá, de jól hallom, azt hiszem, azt mondja Xavier.
-A kurva istenit
Köszönök el tőle, de nem hiszem, hogy felfogja, majd valami földönkívüli viszlátnak veszi.
Ő is ott van, ahol? Gyűlölöm Charlest, egyszerűen mindenki behódol a harmadrangú…képességeinek. Legyintek Volstaggnak, menjen, jól vagyok és nagyon próbálok jól lenni. Karami boldog, mindenki kibaszottul örül az aranynak, engem…kivéve.


//Nagyon köszönöm Termetes, egy élmény volt Very Happy//





_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Volstagg and Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: The money heist

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.