Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Lacey Harries Ma 11:56 am-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Peter Parker

Kedd Nov. 07, 2023 7:14 pm
NÉVPeter Benjamin Parker

ÁLNÉVPókember, Spider-Man

BECENÉVPít, Peter

PBDylan O'Brian

CSOPORThős

FOGLALKOZÁSAJelenleg: Midtown gimnázium tanára (biosz, kémia)

VILÁGFöld-6969

KOR26

STÁTUSZFOGLALT

ISMERTETŐ

Peter Parker már öt éves korában elvesztette szüleit, ekkor költözött Queens-be May és Ben Parkerhez nagynénjéhez, és nagybátyjához. Évekkel később szomszédjába költöztem én: Mary Jane Watson.
Gyerekkori jó barátja Harry Osborn, szinte elválasztatlanok voltak. Mindent együtt csináltak. Barátságukhoz gimnáziumba csatlakoztam. Jó barátok lettünk, támogattuk egymást, sokat lógtunk Harrynél, videójátékozva, filmeket nézve. Végig kerülgettük egymást Peterrel, de sokáig semmi komoly nem történt köztünk, mert mindig cserben hagyott, és megbízhatatlan volt. Arról nem is beszélve, hogy erősen éreztem, hogy titkol előttem valamit. Nos mint kiderült, ez az volt, hogy 14 évesen meg csípte egy radióaktívpók, így különleges képességre tett szert, azóta pókruhában menti a világot. Ezek után könnyebb volt minden, én is jobban megértettem őt, így elkezdtünk gimivégén járni, már a végzős bálra is együtt mentünk. Nem mondom hogy a kapcsolatunk zökkenő mentes. Sok mindennel kell megbírkozunk, neked a hősködéssel, és hogy rendesen fizető munkát találj, nekem pedig karrierem, ami az újságírás lett. Harryvel volt egy nagy álmotok, ami az édesanyja álma is volt: Világ meggyógyítása. Édesanyja sok kutatást kezdett el ennek nevében, mikor sajnos eltávozott. Ott tört meg Harry, és kezdett eltávolódni.
Gimi után fotóriporterkedtél a Hírhasonánál, közben felvettek a Empire State University-re. Segítettél a bosszúállóknak, miközben a saját gonoszaiddal is sikerült megküzdened. Ezek alatt Harry eltávolodott tőlünk, túl elfoglalt volt, átbulizott éjszakák miatt fáradt. ( Amit nem tudunk, hogy örökölte édesanyja betegségét, így Norman próbálta megtalálni rá a gyógyírt ).
Thanos elleni küzdelembe te is, én is, elpittyentünk. Mióta visszatértünk még zavarosabb minden, de pár év eltelt. Jelenleg keveset beszélünk egymással, szünetet tartunk.



Nos ennyi lenne nagyon, nagy vonalakban. Itteni Peter Parker a Marvel's Spider-Man videójátékból inspirálódott. Előny ha játszottál a játékkal ( vagy legalábbis láttad végigjátszást youtube-on), és több ismereted is van Pókemberről, nem csak filmes. Elég nagy vele szemben az elvárás, érthető okokból kifolyólag, elég fontos, és nem könnyű karakter. Meg kell ragadni a humorát, mind nagyjából ( persze nem életszerűen ) vissza adni a tudományos felét is. Mindenképp komoly érdeklődött várunk rá, mert elég fontos és sziklaszilárd karaktert szeretnénk belőle az oldal életébe, így ha lehet alapos megfontolás után hozd kérlek, és ha nem vagy eltűnős fajta Smile Elég aktívak vagyunk, és rengeteg jó plot lehetőségekkel tudunk megajándékozni cserébe ^^
Ami fontos:
- PB fix!
- Olvasd el kérlek a világleírást, kronológiát, hogy képben legyél kb mik történtek meg vele fix-en hősként.
- Rád bízom gonoszai meghirdetését, és hogy eddig kivel találkozott a csatatéren. Akik eddig említésre kerültek: Dr. Connors, mint gyík ember ( lapomban említettem meg, hogy megtámadta a sulit mikor ott tanultak), illetve Martin Li, aki épp még jó, és F.E.A.S.T.-et vezeti May-el.
- Ben bácsi klasszikus módon meghalt, tolvalj ölte meg.
- MJ-vel van szerelmi szála.
- Kivel dolgozott együtt egyetem után, Connors, Otto, ezeket is rád bíznám ^^
- ESU-n korábbi egyetemén végez kutató munkát másodállásban Dr. Warren-nél.
- E/1 írás <3 ^^

Ha további kérdésed van, nyugodtan keress meg, megbeszéljük, egyeztetünk :3 Nagyon várom ^^

Hozzá kapcsolódó keresések:
Harry Osborn

Egy kis kedv csináló a pb elképzeléséhez :3
Peter Parker Tumblr_nn67khcDFf1qk2n9zo1_500
Peter Parker QUHumcy
Peter Parker Ub7VuxF














—CODING—

_________________
Somebody Save Me
Mary Jane Watson
Hozzászólások száma : 80
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Újságíró - Hírharsona
Ki van a képen? : Holland Roden
Mary Jane Watson
• doing the best they can •
Vissza az elejére Go down
Kedd Nov. 07, 2023 9:45 pm
Én is várlak!
Szövegem:
Kezdhetném azzal is, hogy a te antagonistáddal nézel most farkasszemet, de ez így nem állja meg a helyét. Az én univerzumom Petere már meghalt a másik klón, Ben Reilly keze által. Odaát voltak konfliktusaink, elvégre rá programoztak be, de az utóbbi időben inkább bánom a tetteimet valamint azt is, hogy nem nyújtottam békejobbot, amikor még tehettem. Veled nem olyan régen találkoztunk október elején az egyetemi nyílt napon. A lakótársaim úgy gondolták, jó ötlet lenne kicsit asszimilálódni az emberek között. Aztán megpillantottalak téged és bekapcsolt a program a fejemben, ami a vérszomjas ösztöneimet szította a felszínre. Nem kis felfordulás árán melyet a lakótársaim (@Laserian Harries, @Rosemarie Morozov és @Lilia Volkov) idéztek elő terelés gyanánt sikerült az inkognitónkat megőrizni. Ugye te arra különösen ügyelsz? Általában én is. És bocs a válladért, nem szándékoztam széttrancsírozni a csontpengével, de te is könnyedén gyógyulsz tudom én. Nem haragszol rám, bár még érik bennem az elhatározás, hogy felkeresselek. Volna miről elbeszélgetnünk, például arról, hogy doktor Warren tényleg olyan jó ember a te világodban, mint azt állítod? Vajon tudod, hogy én is a klónod lehetnék?
Emme's Codes

_________________
My name is Kaine. I never run from anything. Tonight I make an exception.
..
Kaine Parker
Hozzászólások száma : 204
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : Mikor mi
Ki van a képen? : Jacob Elordi
Kaine Parker
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.