Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Lyra Bloodstone

Elsa Bloodstone Vas. Nov. 05, 2023 6:04 pm
• doing bad for good reasons •
NÉVLyra "Bloodstone"

ÁLNÉVnincs

BECENÉVLi, Lyra

PBLily Collins

CSOPORTcivil

FOGLALKOZÁSAKönyvtáros

VILÁGFöld-6969

KOR36

STÁTUSZszabad

ISMERTETŐ
Nos a képregénybe eléggé bonyolúlt, de én ide szeretnék belőle egy egyszerűbb karaktert:

Lyra a mi féltesónk, akiről semmit nem tudunk. Apánk Ulysses Bloodstone  nagyobbik gyereke. Az anyja ismeretlen, még felesége előtt volt valakivel viszonya volt. ( ennek történetét rád bízom)
Eléggé rossz időket élt Ulys, épp sok ellensége volt, és sok dolga. Lyra az anyjánál nevelkedett, amíg biztonsági okokból el nem vitte Eric Simon Payne-hez. Ő egy jó barátja volt, bár külön utakon jártak, de régi megbízható ember. Sötét Démonvadász, akinek a gondozásába adta a lányt. Egy ideig nála volt, megtanult önvédelmet, fegyverekkel bánni. Ezt hogy Lyra mennyire élvezte, szerette, és mennyire merült bele, rád bízom.
Tovább került egy másik családhoz, a lány tudta ki az igazi családja, de soha nem mert beállítani. Egy kedves szerető családja lett, és úgy élte életét. Akkor döbbent rá ismételten, hogy ki is ő valójában, mikor tíz évvel később kapott egy levetett Payne-től, hogy az édesapja meghalt.

Innentől kezdve teljesen rád bízom. Arra gondoltam lehet könyvtáros a foglalkozása, ebből kifolyólag lehet az is akár, hogy mindig is foglalkozott a szörnyek, vallások, okkultizmus dolgaival, vagy csak simán történelemmel. Mennyire szeretne ennek a világnak a részese lenni esetleg, vagy nem. Illetve ő is Bloodstone örökös, én úgy képzeltem el a lánykát, hogy inkább a család vonzza, mint a vagyon. Persze Elsa nem vonna meg semmit tőle, ahogy bizonyítva lenne, hogy ki ő. De nem ilyen ármánykodós karakterre gondoltam ^^

Ha megtetszett írj rám, megbeszéljük a továbbiakat :3
PB-hez nem ragaszkodom, ha van egy jó ötleted ^^
Bloodstone helyett kell egy vezetéknév is, azt is rád bízom :3

—CODING—

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.