Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei
Nincs

Re: Two can play that game...

Stephen Strange Szer. Jún. 19, 2024 11:56 am
• doing good for good reasons •

     
To: Gwen

Nem engedi el, most viszont mellőzöm a drámai sóhajt. Helyette egy ideig kitartóan tartom rajta a szálakat, ám nem mozdítom. Jelezve ezzel, hogy míg nem támad, én sem. De nem fogom elengedni. Parker variánsai mindig okoznak fejfájást.
Azután hagyom elolvadni szikraként a szálakat. Kíváncsi vagyok, miként reagál erre.
- Hát persze, hogy meg akarod nézni a gubancot. - bólintok. - Tipikus.
Az összes hasonló variánsa ugyanolyan Parkernek. Mintha egy energiaminta lenne.
Érdeklődéssel nézek rá. Nem tudja, ki vagyok?
- Azt ne mondd, hogy nálatok nincs belőlem egy. - érdekesnek érdekes, ám megeshet. Még a mindenhatóságot kedvelő énem is fejet hajt a tény előtt: nem minden univerzumra vagyok kíváncsi.
- Hogy nem te vagy a gazfickó helyett a gazcsajszi. - uh, ez szánalmas szóvicc volt, a közepén el is akadok, de ha már kimondtam, kimondom.
- Nem, nem keverlek. Pókháló. - mutatok fel. - Maszk. - mutatok rá.
- Ugyanolyan be nem álló száj, s visszafeleselés. - mint én, teszem magamban hozzá. Enyémnek kell lenni az utolsó szónak, és mindig nem kell igaznak lennie. Már annyira nem foglalkoztat. Vagyis mégis.
- Valóban nem. Ezért is jó, hogy összefutottunk. Ha nem találsz haza, hazakísérhetlek.
Egy ideig nézek rá.
- Addig nem, míg el nem mondod, ki vagy, s mi is az az út. A nevem Doctor Strange és a New York-i Szentély tagja vagyok.
S felettébb ajánlom, válaszoljon, mert nem játékból álltam meg.



Re: Two can play that game...

Gwen Stacy Hétf. Május 27, 2024 10:24 pm
• doing good for good reasons •
to Dr Strange
Nem számítottam arra, hogy valaki pont engem akar elkapni. Vagy legalább is ebben a világban nem. Hallom a férfi hangját, de csak azért sem engedem el a pókhálómat. Mégis miért tenném? Oktalanul kapott el. Semmit nem követtem el. Csak a fránya pókmicsodám jelzett, hogy valami gáz van és utána akartam volna járni.
Kitartó vagyok, így addig nem is eresztem a „mentőkötelet”, míg nem érzem azt, hogy az a valami elengedi a bokám. Óvatosan emelkedem fel és nézek le rá. Mégis ki a franc ez a pasas? Leereszkedem hozzá, de tartom a kellő távolságot tőle. Nem tudom, ki lehet, és mit akar, de ő mégis úgy beszél hozzám, mintha ismerne engem.
-Nem tudom ki vagy és, hogy mégis mit szeretnél tőlem. Csak éreztem, hogy valahol valami gubanc van és utána akartam járni, hogy mégis mi a franc folyik itt.-Mármint ott… Vagyis nah, a közelben. A pókérzékem még mindig nem hagy nyugodni, de most sajnos jobban fókuszál erre a pasasra, mint arra a bizonyos fura érzésre, ami arra késztetett, hogy felvegyem a maszkomat.
-Nem tudom kire gondolsz. Sose láttalak téged. Figyelj szerintem összekeversz valakivel. Én nem is e világi vagyok…-Tárom szét a karjaimat. Oké ez így elég hülyén hangzik, de valljuk be őszintén ő is igen furán néz ki. Talán nem fog annyira bolondnak tartani.
-Szóval mehetek utamra, vagy megint le akarsz rántani engem, mikor ugorni készülök?-Nem szeretnék egy újabb pofára esést, így előbb megvárom a válaszát.

Ciaran

Re: Two can play that game...

Stephen Strange Szomb. Május 25, 2024 5:19 pm
• doing good for good reasons •

     
To: Gwen

Érzem, ahogy elkapja a lasszó a suhanó alakot, s visszatartja. Rántok még egyet, hogy érthetőbbé tegyem szándékomat.
- Volnál szíves elengedni azt a hálót, mielőtt a flaszterre lennék kénytelen rántani? Nem a hálót. Téged. - sosem fog felnőni egyik formája sem, de a haverjai sem. A fénynyalábot kiengedem a kezemből, s az el is hullik apró szikrákkal a semmibe.
- Elmondanád, mit keresel itt?
Kilépek a sikátorból, nincs kedvem ott ácsorogni. Van, ahol elviselem az ilyen körülményeket... nnnneemmm, ott sem. Így arrébb is megyek. Sem látványban, sem egyéb érzetekben nem szeretném ezt tovább érzékelni.
Emlékeztet valakire, aki éppen olyan szétesett volt, mint ez az utcarész.
Aztán csak összevonom a szemöldököm, s az illető irányába tekintek.
Ez az energia csak részben ismerős. Ugye nem?
- Mondd, hogy te vagy az, akit gondolok. - sóhajtom ki a szavakat. De hogy most melyikre is mondjon igent a kettő közül, azt el nem árulom...



Re: Two can play that game...

Gwen Stacy Vas. Dec. 03, 2023 10:48 pm
• doing good for good reasons •
to Dr Strange
Ma úgy adódott, hogy nincs mit tennem. A mai napra a próbát is pihentetjük a fiúkkal, aminek egy picit örülök. Reggel nem is dobott ki az ágy túl korán. Jó volt kicsit lustálkodni. Végül úgy döntöttem elmegyek egyet sétálni a városban. Szeretem New Yorkot. Oké nem a legtisztább hely és néha az illatok is orrfacsaróak, de azért megvan a maga szépsége. Igaz ez a város nem mindenben egyezik meg, mint az én világomban létező New York. Az egyik büfé kocsinál meg is állok, hogy vegyek magamnak egy hot-dogot.
Már éppen beleharapnék mikor  pók micsodám aktivizálja magát. Ezek szerint nem tűnt el, még itt van, csak eddig mélyen szunyókált. Tény nem is igen kerestem a bajt, vagy avatkoztam közbe egy bűncselekménynek. Mondhatni elég nyugisak a napjaim ebben a világban.
Most viszont azon kapom magam, hogy a hot-dog valahol a földön landolt és én a legközelebbi sikátor felé futok, hogy magamra öltsem a maszkomat. Igyekszem nem túl feltűnően közlekedni az épületek között. Nem akarom felhívni magamra a figyelmet. Egy pillanatra meg is állok au egyik ház tetején, hogy körül nézzek.  De semmi furát nem látok…
Éppen kivetem a láómat és elrugaszkodom az épülettől, mikor valami megragadja a bokám és visszaránt engem. Egy hangos nyögéssel zuhanok vissza pofára.
-Mi a franc?...-A bokám felé nézek és akkor veszem észre azt a fénylő valamit. Mégis ez meg mi a fene? De nem sok időm van megcsodálni azt a valamit, mert elkezd engem húzni. Automatikusan próbálok meg megkapaszkodni valamiben, de végül a hálómat vetem ki és azt fogom szorosan, bízva abban, hogy a pók fonál erősebb ennél a valaminél.


Ciaran

Two can play that game...

Stephen Strange Vas. Nov. 05, 2023 2:08 pm
• doing good for good reasons •

     
To: Gwen

- Mégpedig? -amennyire megszokott közegem volt azelőtt egy ilyen étterem, mostanában már éppen ennyire nem érdekel. Az viszont, amint kintről érzékelek, annál inkább.
Egy ideig még képes vagyok figyelni az előttem ülőre, aki borzalmasan képes tartani a villát, de már ilyeneken sem akadok fenn, egyszerűen csak tudomásul veszem.
Meg azt is, hogy az a bizonyos veszélyérzet egyre jobban és közelebbről érződik.
- Ne mondd, hogy már megint. - halántékdörzs, aztán csak legyintés.
- Menj, majd rendezem a számlát, úgyis az volt a célom. - ó, hát ez is, korábban az egom az egekbe robbant volna. Ne nézzen csórónak! Most meg úgyis az vagyok, a vagyonomat felemésztette a rengeteg műtét és kísérlet, a Szentély meg nem úgy jótékonysági intézmény, hogy felvet bennünket a pénz.
- Sajnálom. - és tényleg így is gondolom, de már állok, mert Köpeny fészkelődik zsebkendő formájában.
Az utcára érve már a szokásos formájában van, s az érzet irányába veszem utamat. Ez éppen az az energia, amit régóta keresek már, s most kapok az alkalmon. Méghozzá elég közel van.
Be is tájolom, ám Köpeny mozgása egy teljesen másik irányba mutat.
- Érzem én is... - mormogva sóhajtom orrom alatt, s az újonnan jelzett irány felé haladok. Egy sikátor. Nem a kedvenc helyem.
A sikátorba érve, máris útjára engedem a fényszálakat, hogy elkapja, mielőtt még elillanhatna. Más kérdés, sikerül-e, s hogy azt kaptam el vele, akit terveztem.


Re: Two can play that game...

Ajánlott tartalom
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.