Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Lacey Harries Ma 11:56 am-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


What We do in the Shadows

Hétf. Feb. 26, 2024 9:22 pm
What We do in the Shadows Pizsi
Kissé meglepődöm mikor megosztja végül velem, hogy mit is csinált pontosabban a koktéllal? Oké persze lehet nem most kellett volna ezt kipróbálnia és nem egy koktélba keverve, de azért nem tűnik olyan vészes dolognak. De ettől függetlenül valahol megértem a többieket is. De biztos tanult ebből az esetből.
-Amúgy kár érte. Szívesen megkóstoltam volna, de most már sosem tudom meg, hogy mit kotyvasztottál.-Oké nem szerettem volna berúgni, de attól még kíváncsi voltam rá arra, hogy mégis mit sikerült összehoznia.
Nem mondom azt, hogy mindenkit könnyen ki tudok ismerni, mert nem… De tény az ittenieket próbálom minél jobban megismerni. Ezért sem szoktam annyit dumálni. Inkább megfigyelek. Ma este is látszódott, hogy ki kivel van szorosabb barátságban. Mert oké, hogy egy család vagyunk, de azért azon belül is van egy kis kivételezés, bárki bármit is mondjon.
-Azért biztosan sok meglepetést tudnál még okozni. Nem merném bátran kijelenteni azt, hogy teljes mértékben ismerlek… Ahogyan senkit sem és ahogyan engem sem. Ehhez azért szerintem több idő kell.-De nem is akarok ebbe mélyen bele menni. Nem akarok itt filozofálni. Ahhoz túl késő van már, nah meg a film sokkal jobban érdekel most engem.
Örülök neki, hogy sikerült így megnevettetnem. Talán az ő estéje is jobban zárul ezzel. Senkinek sem úgy alakult, ahogy azt terveztük volna. De bízom benne, hogy kis idő elteltével csak jót nevetünk majd az egészen.
No de! Ideje elkezdeni a filmet, mert a végén bealszom mire a végére jutnánk és nem szeretném harmadszor is újra kezdeni. Azért annyira nem tűnt olyan jónak.
Elfintorodom ahogy arról a patkány emberről kezd el mesélni. Esküszöm elbeszélgetnék az olyanokkal, akik ezeket a lényeket kitalálják, hogy mégis hogy jutott az eszébe? Mivel elvetemült ötletből vezérelve alkotta meg ezt a fura lényt?
Nem húzom el a karom, csak mosolyogva figyelem, hogy mégis mi lesz ennek a vége. Viszont arra nem számítottam, hogy csikizés áldozata leszek. Nevetés tör ki belőlem és már próbálom is ellökni őt magamtól.
-Ne már Laze!-Ha végül megkímél engem, rendbe szedem magam, a hajamat, visszaülök a helyemre, majd kicsit csúnyán nézek rá. Ez igazán aljas húzás volt a részéről. Csak aztán vissza ne kapja,… duplán.
-Na jó! Azt nem hiszem el, hogy ezek a patkányizék halálra csikizik az áldozataikat.-Nyilván nem vagyok rá mérges egy kis csikizés miatt, de ezt próbálom nem nagyon kimutatni felé, így inkább csak elindítom végre azt a filmet.
-Aztán nehogy eljárjon a szád az izgalmas részeken!-Emelem fel kissé fenyegetően az ujjamat, majd azért előkerül egy apró mosoly és végül a képernyőt kezdem el figyelni. Az eleje már nem lep meg, hisz nem is olyan rég láttam már. De azért néhány jelenettől én is „megugrom” kissé. Nem bújok el, nem takarom el az arcomat. Annyira nem ráznak meg a véres, vagy ijesztő jelenetek. Viszont néha grimaszba rándul az arcom, főleg mikor megjelenik az a patkány izé. Igazán ocsmány egy lény…
What We do in the Shadows - Page 2 Nzovte14


Gwen Stacy
Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Ki van a képen? : Chloë Grace Moretz
Gwen Stacy
• doing good for good reasons •

Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szer. Feb. 21, 2024 2:20 pm
What We do in the Shadows
Normify Bones | Thought Contagion
Burkoltabban kellett volna közölnöm vele azt, hogy a Langgal való beszélgetéseimben néha ő a téma, de nem rossz szándékból. Ha elkezdem ezt kimagyarázni, csak még gyanúsabb leszek, ezért egyszerűen csak legyintek egyet, mintha azt akarnám mondani, hogy áh ez nem is olyan, amit érdemes lett volna megemlítenem.
- Nyugi, semmi baj nincs azzal, hogy nem tudsz versenyt inni Langgal, nem is kell. – azt nem teszem hozzá, hogy lányoknak mennyire rosszul áll a részegség, mi férfiak egy dolog vagyunk, de lányt részegen látni rémesebb és azt nem nagyon tudom a helyén kezelni megfelelően. Mármint ki tudok bírni egy hányást és felfogni a haját egy lánynak, ha kell, de közben a megrökönyödött pofákkal, amiket vágnék közben nem tudok mit csinálni. Nálam ez olyan természetes reakció, hogy jobb is, ha ma erre nem került sor.
Az érdeklődésére, ami a megbabrált mentát illeti először nem áll szándékomban válaszolni, ez olyan titok, amit nem lenne ildomos kiadni, még akkor sem, ha olyasvalaki kérdezi, akit sokkal szívesebben látok mosolyogni, mint sírni. De másodjára meggondolom magam, ha őt nem avatom be, akkor gyanúsnak fogok tűnni.
- Tudod a növények is, ahogy a te pókfonalad, aprócska szövetekből áll, én nem tettem mást, mint az egyik ilyen növényi sejtet felruháztam vagy inkább felnagyítottam azt a tulajdonságát, amire azt mondanák rá mások, hogy stresszoldó. Tudod mi történik akkor, hogyha valaki már nem stresszel? Feloldódik. Hogy ez az alkohollal, hogy ütközött ki az már a többiek szervezetétől függött és attól mennyit nyakaltak be. De amíg nem ették meg a mentát is, addig védve voltunk a sztrip-parti fenyegetésétől. Plusz a víz jó ellenszer mindig. – kivéve amikor nem, de ezt nem hangoztatom már hangosan.
A szavaira, hogy szerinte én miért nem vagyok rossz szándékú, meglepődőm és gyanakodás színlelve úgy mérem őt végig mintha azt a könyvet keresném, amiből ezt kiolvasta rólam, mert biztosan nyitott könyvvé váltam előtte. Persze mindent azért még nem tud, de ez tetszik, megint meglepetést okozott. Mondanám, hogy lapozzon még egy kicsit, képletesen persze, abban a könyvben, de félek olyasmit találna ott, amit még nem szabad.
- Lenyűgöző vagy, szóhoz sem jutok. Ezt még senki nem állapította meg rólam ilyen hamar, vagy legalábbis nem kötötte az orromra, hogy ennyire belém lát. – nevettem el a végét, persze egy kicsit túloztam tudom, de tényleg ő az, aki így meg merte mondani nekem, hogy mit lát rajtam és a viselkedésemben. Ez durva. Durván menő. Hangoztatni persze nem fogom. – Igen, a családban pedig az a jó, hogy összefogás van, bármi is történjék, bárkivel. Mindig ott lesznek és számíthatsz rájuk. – ez pedig tényleg fontos.
Ahogy az italkeverésről beszélt és a végén megemlítette a kidőlést én is kidőltem nevetve, mert igaza volt, figyelhettem volna jobban is.
- Jól van, legközelebb tényleg követni fogom az utasítást a koktélnál és megígérem, hogy nem rosszalkodok a hozzávalókkal. – legalábbis annyit nem, hogy bárki észrevegye, maximum kicsit felfrissítem a növényt, hogy élet legyen benne. Mindig azt mondják, hogy dolgozz friss hozzávalókkal.
Persze újra felülök, mert ennyire nem akarom lelakni Gwen szobáját se, lazának hiába vagyok laza. Van, amit mégse engedhetek meg magamnak.
- A saját szemében senki sem cuki, mindig mások látják őt annak. – magyarázkodom s, le is sütném az arcom, mert valójában nem csak egy „cukit” kellett volna mondanom rá, hanem azt, amit gondolok, de mivel ki nem mondtam hangosan, bátran emelem fel a fejem és hangzik el ígéretes dallamként az, amit a filmről mond. Az elejétől akarja nézni! Háh! Ez felbátorít miután az ágy végébe száműzi a laptopját és kérlelő, kérdő nézés nélkül helyezkedem el mellette, tartva egy kis távolságot, de nem túl nagyot, mintha az öcsémmel néznék esti mesét gyerekként. Legalábbis ezt sulykoltam az agyamnak.
- Patkánytestbe zárt emberi lélek, aminek emberarca van, nem patkányé, de patkányos jegyekkel rendelkezik. – na ezt jól megmondtam. – Tehát patkányszerzet, ratling. Tuuudod. Ami óvatosan elkezd felmászni a karodon. – itt elkezdtem már az ujjaimmal is ráijeszteni szegényre és a karján szemléltettem, hogy mászik fel a ratling. – Majd amikor nem veszed észre megharap! – csak én csikizni kezdtem el az oldalát, nem csipkedni a karját. Tudom, mindjárt kilök maga mellöl a pimaszságom miatt és még a filmet se akarja megnézni velem, de felkészítem őt a horrorra, ami ránk fog várni! Inkább most az elején nevesse ki magát, mint a film közben megrökönyödötten nézni a rosszabbnál rosszabb részeket.

All secret meetings take place in the fancy room



_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)
Laserian Harries
Hozzászólások száma : 309
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Sosehol
Munka/hobbi : egyetemista
Ki van a képen? : Rudy Pankow
Laserian Harries
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Hétf. Feb. 19, 2024 8:28 pm
What We do in the Shadows Pizsi
Én is hasonlóan döntöttem volna, mint Laze. Szeretem mind a két édességet, nehezen tudnék választani közülük. Próbálom a csokit pont a felénél elválasztani. Nem tökéletes, de azért nem olyan nagy a különbség a kettő között. Hagyom hadd válasszon egyet, majd a másikba bele is harapok.
-Hogy mi?-Lepődöm meg a válaszán. Oké, hogy nem vagyok az a nagy iszákos, de azért nem is vagyok egy baba, aki egy korty után már totál káo.
-Nah ezt még visszakapja az a kis pimasz… Mondjuk tény. Amilyen tempóban ő iszik… Szerintem ritka az olyan ember, aki képes tartani vele a lépést. hozzá képest tényleg rosszabbul bírom az alkoholt.-Mosolyodom el. Nyilván nem vagyok megsértődve, de az biztos, hogy kapni fog egy tockost tőlem legközelebb. Mondjuk engem az is meglep, hogy rólam beszélgettek. Kicsit kíváncsi lettem, hogy vajon még miről lehetett szó, de nem teszem fel a kérdést.
-Nem, nem. Most már mondd el! Hogyan babráltad meg?-Igen is érdekel, hogy mégis mit művelt azzal az itallal. Vajon tényleg túlreagálták a többiek, vagy csak Laze gondolja azt, hogy ő nagyon is ártatlan volt az egészben és csak egy kicsit akart jobb hangulatot.
-Nos erre elég egyszerű a válaszom… Itt vagy és bocsánatot kértél egy félreértés miatt. Nah meg én azt figyeltem meg, hogy sokkal jobban érdekel az téged, hogy a többiek hogyan is érzik magukat, mint te… Lehet van, mikor nem éppen a legmegfelelőbb dologgal próbálkozol, de szerintem tényleg nincs semmi rossz szándék mögötte. Szereted a lakótársaidat, amit megértek. Mindenki jófej. Jó kis banda gyűlt itt össze. Mondhatni már egy család része vagy.-Szerintem a bandában senki sem rossz, vagy jó. Mindenki keresi a helyét, mindenkinek megvan a maga gondja és habár nem feltétlenül mondják ki, de ott van az a kötelék, ami kialakult. Biztos vagyok benne, hogy ha Laze bajba kerülne mindenki rohanna segíteni neki Kainenel az élen.
-Azért nem ugyanaz a kettő. Egy ételnél tényleg jó néha ha nem recept szerint dolgozunk, de egy koktél… Szerintem az érzékenyebb dolog főleg akkor, ha nem az a cél, hogy egy korty után kidőljön.-Igen most a mai koktéljára célzok, de nem rosszból mondom ezt neki. Inkább csak megosztom vele a meglátásaimat, vagy tanácsot adok neki. Nem akarom megváltoztatni, de egy ilyen nagy csapatban elkerülhetetlen az alkalmazkodás. Ezt is vehetné annak.
-Oh dehogy vagyok az… - Nem, én nem tartom magam cukinak. Egyszerűen csak megosztottam vele az észrevételeimet. Egy kiscica cuki, vagy egy baba… De én… Nah inkább bele sem megyek ebbe. Ő sem ismer még olyan jól engem.
-Szerintem az elejétől.-Azzal fel is állok, hogy elhelyezzem a gépet az ágy végében, majd kényelmesen elhelyezkedem az ágytámlánál. Ha Laze nem jönne először csak értetlenkedve pislogok rá, majd megütögetem a matracot magam mellett. Elég nagy az ágy kettőnknek. Bőven elfér ő is mellettem.
-Hogy tessék? A mitől?-Nem fogtam fel, hogy mit mondott. Mondjuk sok fura lénnyel találkoztam otthon, így nem hiszem, hogy a filmben lévőktől megijednék. Ha ő is elhelyezkedett akkor elindítom a filmet, miközben a gumicukros zacskót kinyitom és kettőnk közé teszem.
What We do in the Shadows - Page 2 Nzovte14


Gwen Stacy
Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Ki van a képen? : Chloë Grace Moretz
Gwen Stacy
• doing good for good reasons •

Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szer. Feb. 14, 2024 10:48 pm
What We do in the Shadows
Normify Bones | Thought Contagion
Számíthattam volna arra, hogy ilyen kedves lesz. Végtére is, ő hős, önfeláldozó. Haragos gondolom akkor lesz, ha valaki iszonyatosan felbőszíti, de az illető akkor is megérdemelné. Őszintén hamar el akartam mondani neki, hogy miért vagyok itt, ezért sem kerteltem sokat, hanem egyből rá zúdítottam mindent. Ha valakit meg akartam volna ma bántani, az nem ő lett volna. Én pedig nem vagyok vak, ha valakinek valami nem tetszik, azt észreveszem, idővel persze, de a hangjában volt valami akkor, ami bogarat ültetett az elmémbe és csak most mászott ki, hogy ezt tisztázhattam vele. Vagy legalábbis elmondtam neki az én verziómat.
Amikor feláll az ágyától arra számítok, hogy az ajtóhoz megy és kinyitja azt mondván: „Tessék, nagylelkű vagyok, kinyitottam neked az ajtót, most távozhatsz!” de nem ez történt. Az ajtó helyett az asztalához sétált és édességgel tért vissza! Melyiket kérem? Magamban végig veszem a lehetőségeket, amit mondanék most legszívesebben hangosan nem fogom kimondani, ezért a fülnek is szépen csengőt választom.
- Osszuk el mindkettőt, lehet az enyém a kisebb a csokiból. – az a baj, hogy az édességet szeretem és ezt ő is tudja. Bár nem hagyom előtörni belőlem a kisgyereket, aki örömködik az édességnek, mert azon lehet én is nagyot néznék, nemcsak ő.
- Köszönöm. – egy harapás a csokirészemből és miután azt sikerült lenyelni, újra megszólalok, mert ugye tele szájjal nem beszélünk. – Lang mesélte, hogy nem bírod a piát túlságosan és nem akartam, hogy rosszul érezd magad a többiek között. Csak ezt titokban akartam tartani. – egy nagyothalló társaság kellős közepén, igen, teljesen lehetetlen küldetés. Mire is számítottam, nem igaz? Le is biggyeszteném a szám, hogyha nem kaptam volna csokit tőle. – Egyszerű filmnézés is lett volna. De most már mindegy, így alakult. – vállat is vonok, mintha ennyire nem érdekelt volna. Nem is érdekelt, hogyha a többiek orrolnak most rám, azt nem akartam, hogy ő is közöttük legyen.
- Csoda menta, kicsit megbabráltam a növény… Áh nem érdekes. – legyintek a végén, mintha ez annyira unalmas volna, hogy szóra sem érdemes. – Igazából számítani lehetett volna rá, hogy egyszer csak jön, csak arra nem mikor. – ebben a percben nem nagyon emlékszem arra, hogy Romy mikor említette Lancet, az biztos volt, hogy a földszinti szoba az övé, ha kigyullad ott valami, akkor sem szabad bemenni oda. Inkább égjen fel a szoba, de az a hely szent és sérthetetlen. Na ezért se telepítettem be oda növényeket. Majd, ha szüksége lesz valamire, akkor beviszek valamit, addig nem. Elég nagy játszótér nekem a lakás többi része, meg a kert.
- Miből gondolod, hogy nem akartam rosszat tenni? – kicsit megbillentem a fejem, kíváncsi vagyok arra, hogy mennyire sikerült megismernie. – Lehet, hogy egész végig ez volt a tervem, nem? Talán a többieknek igaza van. Nem is értem, hogy te miért nem ugyanazt látod, amit ők. – még meg is böktem a vállát, hogy hatásos legyek, bár ezt lehet nem kellett volna, mert megtörtem a színészkedést komolysággal. - Persze, hogy vannak receptek. Bár van, amit jobb érzéssel elkészíteni, akkor igazán benne van a szíved lelked, mint Lili ételeiben például az övé. Jó, persze tudom, hogy ő tud is főzni, a receptet pedig tuti kívülről tudja már. Bárcsak az italok keverése is ilyen volna! – csak ugye nem ilyen, az ember azt hinné ért hozzá, de aztán kiderül, hogy valamit elszámolt. De ebből születnek a legjobb eredmények! Még ha káoszra volt ítélve, akkor is. Amit megjegyzem nem szeretek, az teljesen más, hogy erről másoknak az a véleménye, hogy a káoszt addig nem szeretem, amíg nem én vagyok az, aki életre kelti. A szavaira pedig egyszerűen képtelen vagyok nem elmosolyodni. Még most sem értem, hogy akarhatna bárki ártani egy ilyen kedves lánynak, mint Gwen? Vagy ki feltételezne róla, olyat, hogy ártó szándékú? Hát ez az! Azon még inkább elkezdek kuncogni, hogy a vállamba bokszol.
- Cuki vagy. Te meglátod mindenkiben a jót. – ismerem végül be s, még mielőtt kifaggathatna, hogy ez most honnan jött, a gumicukorból is veszek és egy időre elleszek azzal.
- A Blackbirdst 32 percnél hagytuk abba, ha jól emlékszem. Kezdjük elölről vagy folytassuk onnan? – kíváncsiskodom. Nekem azzal sincs bajom, ha több mint fél órával tovább maradok itt, maximum, ha úgy érzem bealszok akkor időben szólok éber szemmel nem fogom tudni végig nézni. Bár horrornak horror, a trailerében van egy rakás undorító rész, menekülés is. Valószínűleg elaludni nem fogok.
- A ratlingtől (patkányszerzet = saját értelmezésben) félsz? – kíváncsiskodtam, bár, ha szerencsém van, nem fogja tudni, hogy mi az és ha megjelenik, nos akkor jön el az én időm, ilyen egyszerű. Talán félni fogunk, amikor hirtelen beugrik a képbe, vagy nevetni. Kiderül.



All secret meetings take place in the fancy room



_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)
Laserian Harries
Hozzászólások száma : 309
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Sosehol
Munka/hobbi : egyetemista
Ki van a képen? : Rudy Pankow
Laserian Harries
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Kedd Feb. 13, 2024 8:50 pm
What We do in the Shadows Pizsi
Nem igazán tudom hová tenni Laze látogatását, de nem zavarom el őt, inkább csak beljebb invitálom a szobámba. Érdeklődve figyelem őt, miközben leül mellém az ágyra. A kérdésemre nem hittem volna, hogy igenlő lesz a válasza, de a meglepettségen kívül nem reagálok mást. Csendben hallgatom végig őt. Igen ez az este nem éppen úgy alakult, ahogy az gondolom el lett volna tervezve. Tény az alkohol szerintem nem hiányzott volna, de voltak akik már a film elkezdése előtt sem volt már annyira szomjas.
Végig várom, míg befejezi a mondandóját, majd csendben felállok, az asztalomhoz sétálok és a fiókjából előveszek egy tábla csokit és ez zacskó gumicukrot, majd azzal ülök vissza mellé.
-Melyiket kéred?-Bár igazából kérhet mind a kettőből. El is felezhetjük őket, ha úgy akarja. Ha kitalálta mit szeretne az alapján osztom el magunk között a finomságokat.
-Ezt veheted amolyan bocsánat elfogadónak is. Csak tudod elég furán jött ki az egész. Így aztán végképp nem értem, hogy miért csináltad azt nekem külön. Oké erős koktélt kevertél, ezzel még szerintem nem is lett volna gond. Vannak, akik már jóval korábban elkezdték az alapozást. Én voltam egy kicsit naiv. Azt hittem tényleg egy filmezős este lesz. Nem igazán vagyok jártas az ilyen eseményekben. Oké amióta én is betépett pillangó vagyok már jártam bulikba, de mint Póknő erre otthon nem igazán volt alkalmam.-Nem, nem sajnáltatni akarom magam, inkább csak megmagyarázni, hogy én miért is nem számítottam arra, hogy előkerül az alkohol.
-Nem tudom miért akadtak ki a többiek rajtad. Mondjuk tény elmondhattad volna nekik, hogy mi is az a plusz, amit beletettél. De igazából az egész este ott borult fel, mikor az a fickó megjelent. Senki sem számított rá. Nem akarom hibáztatni félre ne érts, hisz minden joga megvan ahhoz, hogy ide jöjjön. -Mondjuk azt sem értem, hogy miért akadtak ki a többiek, hisz senki sem volt hibátlan. Laze nem akart semmi rosszat csinálni.
-De felejtsük el a mait. Kész káosz volt az egész. Tudom, hogy te sem akartál rosszat tenni, de esetleg legközelebb jobb lenne egy recept alapján kikeverni a koktélt. Biztos itt is vannak remek receptek, amik itatják magukat.-És az eredmény ugyanaz lett volna, de így nem okolhatták volna őt azért, mert mindenki leitta magát.
-Ne legyen önmagaddal sem bajod. Egyáltalán nem a te hibád ez az egész, inkább mindenkié. Nem kellett volna hagyni, hogy eluralkodjon a káosz cak azért mert megjelent a fickó... Bocsi, de elfelejtettem a nevét. De mindegy is, vége van, rendbe hoztuk a nappalit. Szóval nyugi…. Amúgy is, ha te nem ilyen lennél, akkor szerintem sokkal unalmasabb lenne itt az élet.-Mosolyodom el, majd a vállába bokszolok.
-Nah akkor már van kedved filmezni?-
What We do in the Shadows - Page 2 Nzovte14


Gwen Stacy
Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Ki van a képen? : Chloë Grace Moretz
Gwen Stacy
• doing good for good reasons •

Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Pént. Feb. 09, 2024 1:20 am
What We do in the Shadows
Normify Bones | Thought Contagion
Csak lazán Laze, persze, hogy megtudod csinálni. Egyeseknek talán nehezére esik beismerni, hogy hibáztak, de neked nem kell olyannak lenned. Nem ám! Ilyen és ehhez hasonló motivációs beszéddel igyekeztem lelkesíteni magam, hogy amikor Gwen megpillant ne a búskomort lássa bennem – amit kétlek, hogy fog, mert nem mutattam ezt az oldalam senkinek sem – hanem azt, akivel mindennap találkozik.
Az a baj, hogy hiába pillantok az arcára és darálom le neki jövetelem okát, már rögtön tűzfalba is ütköznék az elmémben, ha nem ismerném be magamnak ez a Pindúr pandúros pizsama milyen jól áll rajta. Lefogadom, hogy ennek van egy fiús változata a Pernahajderekkel, lelkiszemeim előtt el is képzelem ezt, de valószínűleg egy napig hordanám, mert utána visszasírnám a saját megszokott pizsama kombinációmat, mert a Pernahajderekkel túlzottan jellemezném magam.
Mielőtt persze elkalandoznék Gwen pizsamáját bámulva, rossz szándék nem vezérel esküszöm és a félmosolyt sem kell komolyan venni, amikor meghallom tőle, hogy meg akarta nézni a filmet, amit végül abba hagytunk a többiekkel. Miért nem hoztam magammal a listámat? Most fel tudnám sorolni neki, hogy milyen vagányságok vártak volna ránk, ha mindenki megissza az italát és nem esik pánikba, de inkább nem rohantam vissza a szobámba és ide vissza amíg ő arra próbál rájönni, hogy ugye még nem mentek el teljesen otthonról.
- Szuper volna, hogyha megnézhetném veled. De... – lépek beljebb egy kicsit a szobájába, hogy mégsem odakint beszéljem meg vele a dolgokat a folyosón. Nem is állt szándékomban kertelni, jobb minél előbb túl esni rajta, az a biztos, szóval mielőtt még kínosabbá tenném a helyzetet leülök mellé. Az még egy kicsit segít is, hogy megkérdezi, van-e valami baj.
- Igen, úgy érzem baj van. Mármint csak bocsánatot akartam kérni tőled, mert nem tudom miként értelmezted azt, hogy neked külön alkoholmentest készítettem és azután sem voltam valami jó formában. Amíg odakint ücsörögtem a pizzásra várva kicsit belegondoltam abba, hogy milyen érzés lehetett neked. Tudom, hogy én voltam Mr. Mufurc, amikor pizzát szerettél volna rendelni, de nem miattad nem válaszoltam a kérdésedre sem. Egyszerűen… - szégyelltem magam, lett volna a helyes szó, de helyette mással folytattam. - …túl sok volt, hogy azt hitték a többiek mérget adok be nekik, pedig csak spéci menta volt meg némi alkohol, aminek az arányaira igaz nem figyeltem, de bele egyikünk se halt. Mondjuk azt nem tudom ki mennyit ivott, de az enyémnek a végéből jégkása lett. – köszönhetően az ufó csajnak, remélem legközelebb szól, ha alkoholos jégkását akar és akkor legalább eldönthettem akarom-e vagy sem. Na mindegy, nem kellene tagadásban élnem és másokat hibáztatnom.
- Én vagyok a hibás mindenért, de nem akarom, hogy haragudj rám és azt sem mindketten nyugtalanul forgolódjunk az ágyunkban emiatt. Tényleg nagyon sajnálom, hogyha olyasmit éreztethettem veled, ami azt súgja ki nem állhatlak. Nincsen nekem senkivel sem bajom Bayvilleben, csak önmagammal és most nem Bloomra gondolok. Megbocsátasz nekem? – azt gondoltam bocsánatot kérni sokkal összeszedettebben tudok majd, de nem. Szerteszét cikáztak a gondolataim, amikor megpillantottam azt a virágot a szobájában, amit én adtam, vagyis csempésztem be a szobájába szó nélkül. Még nem száradt ki! De amilyen határozott voltam most, visszapillantottam Gwenre, hogy a saját eszembe juttathassam miért vagyok itt.


All secret meetings take place in the fancy room



_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)
Laserian Harries
Hozzászólások száma : 309
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Sosehol
Munka/hobbi : egyetemista
Ki van a képen? : Rudy Pankow
Laserian Harries
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Csüt. Feb. 08, 2024 10:00 pm
What We do in the Shadows Pizsi
Amikor reklámozták ezt a Halloweenes filmes estét nem hittem volna, hogy ez lesz belőle. Én komolyan arra számítottam, hogy végig nézzük a filmet és utána nem tudom egy jót dumálunk, ökörködünk, esetleg játszunk valamit. De igazából így is jó kis este volt. Bár nem sikerült jobban megismernek a többieket, de kezdetnek talán jó. Majd a legközelebbi jobban fog sikerülni.
Persze a takarításban és rendrakásban én is segédkeztem. Sokan vagyunk és iszonyatos rendetlenséget tudunk magunk után hagyni, de legalább holnap reggel annál tovább maradhatok az ágyban. A zuhany jól esett, bár igyekeztem nem túl sokáig elfoglalni a fürdőt. Bár élveztem a jelmezem mégis jó volt kibújni belőle. Jövőre talán az utcára is ki kéne mennem vele megijeszteni pár gyereket… Na jó nem, az túl gonosz lenne…
Bár kezdek fáradni, de mégis elfogott a kíváncsiság a filmet illetően. Igaz nem sokat láttam belőle, de nem tűnt túl izgalmasnak, mégis iszonyatosan érdekel a vége. Így hát azt terveztem, hogy ha nem is csapatosan, de egyedül végig nézem azt.
Már éppen be is bújtam volna a takaró alá a laptopommal együtt mikor a pók micsodám jelzi, hogy valaki az ajtómhoz közelít. Mindaddig, míg nem kopogtatnak rajta nem is nagyon izgat a dolog, hisz sokszor mennek el az ajtóm előtt.
Meglepődve állok fel és sétálok az ajtóhoz, amit ki is nyitok. A meglepettség fokozódik, amint meglátom Lazet. Igaz nem számítottam egy látogatóra sem, de valamiért ő rá végképp nem.
-Öhm ami azt illeti a filmet szerettem volna végig nézni, de gyere be nyugodtan. Ha akarod csatlakozhatsz.-Bár fogalmam sincs, hogy miért van itt. Félre állok a Pindur pandúros pizsamámban az ajtóból, hogy beljebb engedjem őt. A szobám nem nagy, de nekem pont elég. Nem vittem túlzásba a berendezését, hisz nem célom hossz távon itt maradni, de azért érezhető, hogy nem éppen egy Barbie típusú lány szobája.
-Valami baj van?-Pillantok rá érdeklődve, miközben leülök az ágyamra. Persze ha akar ő is megteheti. Igazából oda ül, ahová csak akar.
What We do in the Shadows - Page 2 Nzovte14


Gwen Stacy
Hozzászólások száma : 94
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Ki van a képen? : Chloë Grace Moretz
Gwen Stacy
• doing good for good reasons •

Laserian Harries a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Csüt. Feb. 08, 2024 6:32 pm
What We do in the Shadows
Normify Bones | Thought Contagion
A siralmas próbálkozásom után kénytelen voltam sok vizet inni, persze nem kellett annyi, de mégis muszáj volt. Mintha egy szomjazó récét akartam volna utánozni esküszöm. Előre engedtem a többieket, hogyha le akarnak zuhanyozni legyen idejük, ne én legyek a szar arc, hogy a növényeimmel kidekorált fürdőt összefestékezem. Már csak félig zavart, hogy mire viszonylag csend lett és tiszta volt a levegő is, langyos vízzel mostam ki a hajamból a színező sprayt. Olyan is lett tőle a fél karom az ujjaimtól a könyökömig. Szóval legalább háromszor eljátszottam ezt, amíg már végérvényesen hidegvíz nem várt rám. Finnyás nem vagyok, kibírtam azt is. Nyugodtan mentem a szobámba, mintha a hidegvíztől olyan könnyedén tudnék elaludni most, persze, de legalább most már tisztábban láttam és gondolkodtam.
Még fiatal volt az éjszaka, lefáradni nem fáradtam még le teljesen, de ami késik nem múlik ugye, ám nem a pizsamámat vettem fel, ahogy ezt most tennem kellett volna és a növényeimet segítségül hívva valami altatót nem permeteztettem a levegőmbe. Egyrészt a spéci altatóst még nem mertem magamon használni, nemhogy másokon, van a sima ugye, de ez az új… addig jó amíg csukva van a szirma és a bimbója olyan, mint a rózsáé, ami ki sem nyílt még.
Aludnom kellett volna már, nagyban horkolva a pizsamában, de ehelyett az volt előttem, hogy mennyire szar alak lehetek. Szóval kénytelen voltam magamhoz hívem valami lazát felvenni, egy fehér egyszerű rövidkarú pólót, amin egy gyerekrajzos futkosó mezei nyúl volt és egy ehhez illő nadrágot. Nem is lényeges igazából, mert nem bevágódni akartam, hanem bocsánatot kérni és a kettő közötti állapotomban azért van különbség. Most magamra voltam dühös, mivel gondolatolvasó nem vagyok, ezért kénytelen voltam kideríteni, hogy Gwen haragszik-e rám vagy sem. Pizsamában elég bénán nézhetett volna ki az a bocsánatkérés, valószínűleg komolyan sem vett volna. Ezért a mindig laza énemet elő véve kopogtattam be az ajtaján. Rövidre akartam én ezt fogni tényleg, mert az épületnek ezen az oldalán mindenki jól hallott mindent, még nálam is. Persze eszem ágában sem volt beszólni, hogy én vagyok az, aki az ajtaján kopogtat. Benyitni meg nem szoktam egyből a kopogtatás után. Tudom, hogy mit szabad és mit nem. Ha nem is látszik, még van némi tisztelet bennem és jól neveltség, csak nem mindenkivel szemben gyakorlom ezt igaz.
Amint Gwen ajtót nyit – ha ajtót nyit és nem a hangját hallom meg, hogy húzzak el innen, bár tőle ilyesmit hallani igaz szokatlan volna, de ki tudja már hányan haragudnak rám a mai után – egyből nem egy sziával kezdek, nem először találkozunk ma, hanem egy szokatlan kérdéssel.
- Van fél perced? Na jó, lehet, hogy több fog kelleni, de még nem készültél lepihenni igaz? – szándékosan nem kukucskálok be a szobájába, hanem az arcára pillantok.

All secret meetings take place in the fancy room



_________________
Poison Ian
The odd thing about ambition is this:
You can acquire it like a fever, but it is not so easy to shed.
- Holly Black
(Poison Ian by Romy)
Laserian Harries
Hozzászólások száma : 309
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Sosehol
Munka/hobbi : egyetemista
Ki van a képen? : Rudy Pankow
Laserian Harries
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.