Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Harry Osborn

Vas. Nov. 05, 2023 6:37 pm
NÉVHarry Osborn

ÁLNÉVmég nincs

BECENÉVHarry

PBCody Christian

CSOPORTcivil

FOGLALKOZÁSAGazdag, Emily Foundation cég vezetése

VILÁGFöld-6969

KOR26

STÁTUSZFoglalt

ISMERTETŐ

Harry Osborn-t nem igazán kell bemutatni. Itt is Norman Osborn egy szem fiú gyermeke, aki mindene. Miután Emily az édesanyja meghalt valósággal összeomlott. Az apja azóta nem önmaga, és bármit megtenne a fiáért.
Az édesanyja célja " Világ meggyógyítása " volt, így ennek szentelte életét, amíg tudta. Ezalatt érteni a környezet szennyezést, az állat populáció megmentése, olyan gabona termesztése, ami a nehéz időjárási körülmények között is teremni tud, hogy ezzel az éhezést is megszüntesse. Harry csodálta az anyját, így Ő neki is, ez volt az álma, amit együtt terveztek legjobb barátjával Peter Parkerel.
Peterrel gyerekkori legjobb barátok már óvodás koruk óta. Ugyanis Emily Osborn rendes óvodába, majd iskolába járatta fiát, nem szeretett volna különcöt belőle. Peterrel való barátsága a mai napig erősen kitart. Gimnáziumba már én is, MJ, csatlakoztam a fiúkhoz, és szinte mindent együtt csináltunk. Harry soha nem volt féltékeny, és soha nem zavarta, hogy én és Peter közelebb kerültünk egymáshoz, sőt. Mielőtt Peter bármit is nyitott volna felém, egyszer randiztunk Harryvel, de hamar rájöttünk, hogy hatalmas baklövést követtünk el. Azóta úgy csinálunk mintha meg sem történt volna.
Személyisége rendkívül kedves, segítőkész, és önzetlen, mindig mindent megosztott velem és Peterrel, és anyjával különböző segélyszervezeteknek segített.

Amit én nem tudok még róla:
Örökölte anyja betegségét Oshtoran-szindrómáját. A betegség először az idegpályát célozza meg, majd rendkívül gyorsan terjed.
Mikor Harry elkezdte érzékelni a tüneteket, úgy döntött, hogy a barátai ne hordozzák ennek súlyát: titokban tartja előttük. Olcsó kifogásokkal menekítette ki magát, mondván átbulizta az egész éjszakát, másnapos, és azért fáradt. Inkább higgyék azt a barátai, hogy élvezi a pénzét. Vagy éppen túl elfoglalt, hogy találkozzanak. Közben megalapította anyja emlékére az Emily Foundation-t, ahova első dolga lesz Petert is hívni, ahogy olyan állapotba kerül. Ha esetleg nem, akkor ár akarja hagyni a céget. De legfőbb célja, hogy együtt mentsék meg a világot.
Mostanra kezd kritikussá válni az állapota... és az apja arra kéri, hogy vegyen részt egy kísérleti stádiumban lévő kezelésen...


És ennyit szeretnék megkötni vele kapcsolatban. Én Harry-t is a Marvel's Spider-man 2 videójáték alapján írtam meg, és keresem :3 Nem gond ha esetleg nem tudtál a játékkal játszani, nagy vonalakban leírtam a dolgokat ^^. Nyitva hagyom viszont annak lehetőségét, hogy Harry végül melyik gonosz karakterét vegye fel: Zöldmanó, vagy a kísérleti kezelés egy szimbióta legyen azaz Venom. Venom esetében például nyitva maradhat Norman előtt a Zöldmanó. A Pb fix.
Nagyon kérem olyan alkossa meg a karaktert, aki tudja magáról nem az eltűnős fajta, mert nagyon szeretnénk vele tervezni :3

—CODING—

_________________
Somebody Save Me
Mary Jane Watson
Hozzászólások száma : 80
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Újságíró - Hírharsona
Ki van a képen? : Holland Roden
Mary Jane Watson
• doing the best they can •
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.