Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 15:01-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. 19 Szept. 2024 - 19:11

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. 18 Szept. 2024 - 22:29

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. 18 Szept. 2024 - 21:47

» Egy utolsó fejezet
by Danny Ketch Szer. 18 Szept. 2024 - 21:18

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

(Z)űrlord & Groot… valahol piszok messze az űrben

Groot Szer. 4 Szept. 2024 - 2:42
• doing bad for good reasons •

I aM gRoOt! I aM gRoOt! I love you guys.

Talán az volt a legnagyobb gondja, hogy megint kisajátítottam a Defendert és eszem ágában sem volt visszaadni neki. Erre már nem volt szüksége, kinőtt belőle és mondjon bárki bármit ez már az enyém. Persze volt erről másoknak is egy-két szavuk, ha kellett akkor a kezeimre növesztettem a kütyüt, hogy ne tudják elvenni tőlem. Voltam olyan makacs már, hogy ehhez hasonló frappáns megoldásokkal álljak elő.
Talán a rosszalkodásaim, dacosságom miatt dönthettek úgy a többiek, hogy megkeressük az otthonomat, bárhol is legyen az a galaxisban. Nem látva át még a helyzet súlyát és nem is emlékezve a régi emlékeimre, csak találgatások lehettek arról, az elődöm hol volt. Talán Mordály emlékszik, másképpen nem tudom elképzelni, hogy belőlem miként szedhetnék ki azt az információt.
Valaminek a szomszédságában. Mit tudom én? Már nem kerestem régen a családomat, mert amióta az – új – eszemet tudtam, számomra ők voltak a családom.
Most is csak úgy beültem közéjük a helyemre és vártam, hogy történjen valami. Csak szúrós pillantásokat kaptam, mert csak azt hallották az irányomból ahogy nyomkodom a kis szerkentyűt, már megint.
Hallottam egy „Tedd azt már le.” és „Ha így folytatod fogpiszkálók nőnek a szemeid alá.” dorgálást, de nem törődtem vele. Rájuk se néztem.
Még hogy fogpiszkáló! Fújoltam egyet Mordály kijelentésére. Kérdezték is, hogy figyelek-e rájuk én meg le utánoztam őket, mennyire nevetségesnek hangzanak. Nos ez… Nem tetszett nekik. Meg is értem, lehet túl nyersen fogalmaztam, de már nem vagyok kis facsemete, nem kell úgy kezelniük, mintha most szöktem volna szárba és gyönge volnék, mert már nem voltam az. Csak ők ezt még nem látták be, ezért voltak konfliktusaink, nem azért, mert dacos tini lennék. Ugyan!
- Én vAGYok GrOOt! éN vagyOK Groot. (Majd alszom akkor, ha megérkeztünk az uticélunkhoz! Addig hagyjatok.) – dőlök hátra a székemben és a fejem fölé tartom a játék kijelzőjét és így kissé összegörnyedten nyomkodom tovább a játékot.
a little kiwi


_________________
Én
vagyok
Groot!

CNC

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.