Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: A fist punch out of the blue - Maximoffék & Bo-Wei

Fu Bo-Wei Hétf. Szept. 02, 2024 11:36 pm
• doing the best they can •
a fist punch out of the blue
Amikor megértettem, hogy Fu-Xi kardját kell megtalálnom, a lényem mélyén valami feléledt. Ez a kard nem csupán egy ősi fegyver volt; sokkal több annál. Éreztem a hatalmát, a benne rejlő erőt, amely a világok rendjét egyensúlyban tartotta évszázadokon át. A legenda szerint a kard maga is élt, és az igazságot képviselte, megvédve az emberiséget a káosztól és a sötétségtől. Ha valaki rossz kezekbe juttatná, beláthatatlan következményekkel járna, és a rend felborulna.
Ahogy egyre mélyebbre merültem a gondolataimban, rájöttem, hogy a kard megtalálása nemcsak egy küldetés volt számomra, hanem kötelesség is. Az ősi vérvonalam emléke megdobbant a szívemben, és éreztem a súlyát annak, amit a kard jelentett: a hősiesség, a bölcsesség, és az emberiség iránti elkötelezettség örök szimbólumát. Fu-Xi kardja egy híd volt a múlt és a jelen között, és rajtam múlott, hogy ezt a hidat megtaláljam és átjárhatóvá tegyem.
Ahogy megérkeztem a helyiségbe,talán egy magasan lévő lakásban találtam magam, egy puha ülőalkalmatosságon ülve. A szemem lassan hozzászokott a furcsa, más környezethez; a magas ablakokon át beszűrődő cikázó fények táncot jártak a falakon. Éreztem, ahogy a mellkasom szorul, a szívem pedig gyorsabban ver; ez a hely teljesen idegen volt számomra, mégis valahogy ismerős is egyben. Az érzés, mintha egy másik világba csöppentem volna, átjárta az egész lényemet.
Ekkor vettem észre őket. Két fiatal fiú állt előttem, a szemük csillogott a meglepetéstől, ugyanakkor valami ismeretlen bizonytalanságtól is. Az egyikük mintha gyorsabban mozdult volna, de erre nem vennék teljesen mérget. A légkör vibrált a döbbenettől és a várakozástól. Éreztem a saját meglepetésem is, hiszen soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen helyzetben találom magam. Ahogy a két fiúval találkozott a tekintetem, éreztem a kérdéseiket és a zavarukat.
Talán ők sem voltak felkészülve erre a találkozásra. Az arcukra kiülő bizonytalanság azonban valami különös megnyugvást is adott nekem; mintha éreztem volna, hogy nem vagyok egyedül ebben az idegen világban, hogy valami vagy valaki vezetett ide ebben a pillanatban. Minden olyan valószerűtlen volt, de valamiért mégis úgy éreztem, itt a helyem, és talán ez a két fiú jelentette a kulcsot ahhoz, hogy megértsem, miért. Aztán elmondtam mit szeretnék, de csak zűrzavart fakasztottam. Nos legalább nem feltételezték rólam, hogy rájuk támadnék. Az egyikük valamit varázsolt talán? Idézett? A másikuk pedig megállás nélkül magyarázott. Aztán ki varázsolt, valami holmit adott át nekem. Én már másodjára ismételtem el szó szerint ugyanazt. Ettől most úgy éreztem, mintha begyakoroltam volna a mondandómat, de ha harmadjára is el kell mondanom, hát legyen.
Aztán egy csapásra megvilágosodtam. Talán az érdekli őket, hogy a tárgy mit kaptam működik-e. Megráztam a fejem, bízva abban, hogy jó a feltételezésem. Végül eszembe jutott az is, mi lenne a tökéletes megoldás. Hát persze, a talizmánt mit megkaptam csak akkor működik, ha viselem is. Le is raktam hát gyorsan a holmimat a földre és felnyitottam, hogy kutathassak rejtett tartalmai között. Na nem sok mindent hozzam magammal, csupán a legfontosabbakat. A medált végül a nyakamba akasztottam és harmadjára is elismételtem mondandómat ha nem ugyanolyan lelkesedéssel, de legalább annyi kitartással. Szerettem volna azt sugallani nekik, hogy békével érkeztem.
- Barátsággal érkeztem, a nevem Fu Bo-Wei és a segítségeteket szeretném kérni. - kezdtem neki egy újabb meghajlással immáron talán sikerrel és békés gesztussal.
- Egy távoli világból, amit ti talán Ta Lo néven ismertek. Azért jöttem, hogy megkeressem az őseim kardját és a két hiányzó gyűrűt, amelyek veszélyt jelenthetnek, ha egyesülnek a többi gyűrűvel. Meglehet szokatlan, de hiszem, hogy okkal nyílt ide a portál.
「R」

_________________
"You have the heart of our dragon."

Re: A fist punch out of the blue - Maximoffék & Bo-Wei

William Maximoff Hétf. Aug. 12, 2024 10:12 pm
• doing good for good reasons •
Bowie &
Tommy

Értékelem Tommy lelkesedését. Jól esik, hogy ennyire bevon a családi életébe a bamf gyerekekkel. Néha kíváncsi vagyok, milyen lesz, amikor vérszerinti gyerekei is lesznek. Ha lesznek. Róla nehéz elképzelni, de végülis, Pete bá’ is eljutott a házasságig, és az unokahúgunkig, szóval akadhatnak még csodák. Addig is élvezem, hogy folyamatosan képben vagyok a bamfokkal és az aktuális párjával. Vagy plátói párjával? Ezt se feltétlen lehet behatárolni, de kedvelem a srácot.
Világi nyugalommal lapozgatom Tommy telefonján a galériát. Nem félek attól, hogy olyasmi is lesz itt, amit nem akarok látni. Hamarabb venné észre és lapozna tovább, mint hogy én észleljem, ha zavarja. Amúgy is millió képe van a gyerekekről.
A plafonon megnyíló portál viszont új. Határozottan nem az én alkotásom. Végignézem az ázsiai fantasy-szökevény zuhanását, és még a szám is tátva marad attól, ahogy először csak a kanapén ül, aztán szép lassan feltápászkodik. Még mindig nehéz elhinnem, hogy valódi. Szerintem valaki szórakozik velünk. Ha Loki már meglenne ebben a világban, rá gyanakodnék. A sajátunkat szerintem pont nem érdekeljük annyira, hogy minimálisan is kreatív legyen.
Ameddig Tommy odalejt segíteni, én felvakarom az állam a padlóról. Sóhajtok. A fülemet megütő távol-keleti monológ a reményeim szerint véletlen sem egy elduruzsolt átok. A telefont már épp letenni készülnék, mikor kedves testvérem kikapja a kezemből. Én inkább az orrnyergemet kezdem masszírozni. Számot vetek a lehetőségeinkkel. Aztán inkább csatlakozok a kanapénál ácsorgó nyelvi korláthoz.
- Nem garantálom, hogy sikerül, mert képességet adni jelenleg nem tudok. De ha nem jön be, még mindig csinálhatok fordítógépet - ajánlom a tesóm javaslatára. Azért még reménykedhetünk abban, hogy mivel nem szuperképességről van szó, csak interpretációról, ezért sikerülni fog. Vagy nem. Meglátjuk. Régen ez nem okozott volna gondot.
Összeszedem magam, koncentrálok, és minden meggyőződésemet beleadom a varázslatba.
- Értjük egymást - a biztonság kedvéért még kétszer elismétlem. Aztán a másik kettőre nézek, várakozva. - Nos? Értjük egymást? - ha nem, akkor marad a tolmácsgép. Az eszközök teremtése legalább zökkenőmentesen szokott menni.

Bábeli zűrzavar
Helena

Re: A fist punch out of the blue - Maximoffék & Bo-Wei

Thomas Maximoff Vas. Aug. 04, 2024 11:35 am
• doing good for good reasons •
Bobo & Billy
Felzárkóztatom öcsit, ne legyen belőle elhanyagoló unokabáty. Hetente szállítok fotókat a kölykök mérföldköveiről, a friss adagban szerepel Mirabel első ruhája Kev acélos barátnőjétől, Kurt, Luisa és Camilo a Fekete Rigó fedélzetén, bevetésre készen, aztán a csoportos csimpaszkodás Volstagg szakállán. Megdöntötték a múltkori, három Bamfos rekordot, sikerült négy főre bővíteni a láncot. Strapabíró az asgardi arcszőr. Segít a vastag bőr a képükön. Az istenség elsődleges kritériuma.
Szokásos kedd. Vagy szerda. Csütörtök? Nem követem. Míg Billy a porontyokat csodálja a mobilomon, elrejtek néhány új olvasmányt a polcain, majd nézem a plafonból potyogó kung fu harcost. Aléltan tesped el a díványon, pislog nagyokat. Elszaladok legyezőért, megsuhogtatom vele, hátha gyorsabban magához tér. Végül csatlakozom a tesához, majmolom a bamba, döbbent ábrázatát. Hívatlan vendégünk kényelmesen elheverészik, azon morfondírozom, szándékosan tervezte-e ide a délutáni sziesztát. Nem úgy fest. Tanácstalanság, idegesség villan át rajta, a szuperszonikus sasszememnek kínosan egyértelmű. Odalejtek mellé felsegíteni.
Mosolyog, halandzsázik. Így, hogy egy mukkot sem értek belőle, különösen hosszú a monológ. Visszatulajdonítom a telómat Billytől, csávókánk orra alá nyomom, és bazi vontatottan eltátogom neki, hogy mondja el még egyszer. Mutogatom mellé kézzel, körkörös mozdulattal, örök körforgás, folytonos ismétlődés, az ilyesmit vágnia kell. Más kérdés a fordító nyelvfelismerője mennyire vágja majd a misztikus kínai dialektust.
– Tommy – bökök magamra. Meg is hajolok, keleti kultúrákban szokás, és küllemre annyira ázsiai a cimbora, hogy bekapcsol az összes sztereotípiám. – Billy – gesztikulálok az öcskösre. Végül a jövevényre szegezem a mutatóujjam, kérdőre vont szemöldökkel. Legalább a lényeget tisztázzuk. Meg kéne gyorsban tanulni ezt a humbugot. Mihez állhat közel? Hiába magoltam be nemrég a koreait, itt nem segít. Egyébként lazán elfelejtettem azóta.
– Saranghae – kacsintom oda az egyetlen megmaradt kifejezést, mielőtt az ikremhez fordulok. – Tesó, nincs interpretációs varázsigéd? Meg akarom interjúvolni mágikus Jackie Chant, de az activityhez bazira nem lesz türelmem.
Transzdimenzionális migráns klub
Helena

 

_________________
EmRh1sJ.gif
time is just a social construct.
Speeding through.

William Maximoff a Nap Hősének tart

A fist punch out of the blue - Maximoffék & Bo-Wei

Fu Bo-Wei Szer. Júl. 31, 2024 11:11 pm
• doing the best they can •
a fist punch out of the blue
Amikor a hírek megérkeztek Ta Lo belső világába, először nem hittem a fülemnek. Shang Chi felbukkanása és a Tíz Gyűrű újraéledése nem volt mindennapi esemény, de a legaggasztóbb az volt, hogy a népem attól tartott, a maradék két gyűrű megtalálásával és az összes gyűrű egyesítésével valami rossz történhet. A bölcsek tanácsa engem választott ki, hogy átkeljek a külső világba, megkeressem az elveszett gyűrűket és őseim kardját, Fu Xi örökségét.
A portál, amely Ta Lo-t a külső világgal összekötötte, egy rejtett, misztikus kapu volt, amit csak a legkiválasztottabbak használhattak. A bölcsek figyelmeztettek, hogy a külső világ mostanra teljesen megváltozott, tele van ismeretlen technológiákkal és furcsa szokásokkal. Bár aggódtam, a kötelességtudatom erősebb volt a félelmeimnél.
Amikor a kapu előtt álltam, mély levegőt vettem, és elképzeltem őseim szellemét, ahogy figyelnek engem. Megerősítettem az elhatározásomat, és beléptem a portálon. Az utazás szinte azonnali volt, de mégis végtelennek tűnt. Mintha az idő és a tér összemosódott volna, és egy pillanat alatt több ezer éves világomból a 21. század bambuszerdejében toporogtam. Éreztem, az erdő minden egyes fűszála, kósza növénye él, szinte magamba szippantottam a qi lenyűgöző erejét itt. Aztán emlékeztettem magam, hogy ennél tovább kell keresgélnem. Összpontosítottam, megpróbáltam a kardra fókuszálni, mit még sohasem érintettem, aztán egy helyiség plafonján szaltóztam ki, pedig esküszöm egészen mást láttam a túloldalt.
A hirtelen átkerülés döbbenetes volt. Lakásnak tűnt, melynek ülőalkalmatosságára zuhantam, ami megdöbbentően puha és kényelmes volt az otthoni környezetemhez képest. A zajok és a fények körülöttem szinte elnyomtak, és egy pillanatra elvesztettem az egyensúlyomat. Ahogy próbáltam magamhoz térni, észrevettem két fiatal srácot, akik döbbenten bámultak rám. Az egyik éppen egy valamilyen eszközt tartott a kezében, a másik pedig fogalmam sem volt mit csinált. Az arcukon a megdöbbenés és a hitetlenség keveréke ült.
Hirtelen érkezésem nyilvánvalóan teljesen váratlan volt számukra, és én is próbáltam összeszedni magam. Az otthoni világom szabályai és szokásai az itteniektől mennyire térhetnek el? Éreztem, hogy a küldetésem most igazán elkezdődött, és bár a helyzet szürreális volt, nem adtam fel a reményt, hogy megtalálom a választ minden kérdésemre és teljesítem a küldetésem.
Ahogy megpróbáltam felkelni a kanapéról, észrevettem, hogy a két srác még mindig döbbenten néz rám, mintha egy szellem jelent volna meg előttük. A szívem hevesen vert, de próbáltam megőrizni a nyugalmamat. Tudtam, hogy most minden mozdulatomnak jelentősége van, és hogy minden szavam és tetteim meghatározhatják az utamat ebben az ismeretlen világban. Mosolyt vettem magamra.
- Barátsággal érkeztem, a nevem Fu Bo-Wei és a segítségeteket szeretném kérni. - kezdtem neki egy meghajlással, békés gesztussal. A probléma csak az volt, hogy az odahaza kapott amulettet mely segíthet a kommunikációban elfelejtettem a nyakamba akasztani.
- Egy távoli világból, amit ti talán Ta Lo néven ismertek. Azért jöttem, hogy megkeressem az őseim kardját és a két hiányzó gyűrűt, amelyek veszélyt jelenthetnek, ha egyesülnek a többi gyűrűvel.
「R」

_________________
"You have the heart of our dragon."

Thomas Maximoff and William Maximoff a Nap Hősének tart

Re: A fist punch out of the blue - Maximoffék & Bo-Wei

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.