Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

» Egy utolsó fejezet
by Danny Ketch Szer. Szept. 18, 2024 9:18 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Angels can cry

Cortez Constantine Hétf. Jún. 24, 2024 4:25 pm
• doing bad for good reasons •
Angel's can cry




Hogy én mennyire gyűlölöm az Istent! Nem tudnék választani. Ha mérlegre tennének, mint ahogy szokás, egyesek szerint, egyik serpenyőbe kerülnek a bűneid, másikba a jótettek, esküszöm nem könnyebbülnék meg, ha a tollas haverok fogadnának egy biztosan perverz, bárányfelhőket eregető Szent Péterrel.
Kurva felelőtlen kisangyaloknak ilyen küldetést adni, mert láss csodát, itt van egy, aki hamarosan úgy elkárhozik, hogy Lucifer neki adja majd a Mammon lábkörmének piszkálására vonatkozó feladatokat. Szóval a kurva istenit!
Villanás és bevágódás előtt ezt a parancsolatot szegem meg, zuhanáskor, amikor nekivágódom a falnak, magamban, talán félhangosan még mindig őt szidom.
Szarom le a kibaszott angyalt! Az állatok nem tehettek semmiről!
Egy szárnyas legfeljebb a porhüvelyét veszíti el, feljön érte valaki, lehúzza a pokol szarszagú wc-jén, aztán öblögesse magát kénnel.
Úgyhogy komoly erkölcsi dilemmához érkezem, amikor zúgó fejjel, tántorogva feltpászkodom. Kelezhetett egy karcolás a halántékomon, mert nedves, ragacsos anyagot érzek fülem felé csorogni. Fél kézzel eltérítem a gyér és tökéletesen jelentéktelen vérpatak térképeszti útját.

Az angyal vergődik, zihál és zokog, most először nyel igazi, sós emberkönnyeket. Félhangosan mormolja a miatyánkot, szanszkritul. Összeszorult gyomor lesz jussom, ahogy elhaladok mellette, szemöldökráncolásom mögött rejtegetett megvető eggyüttérzés. Kissé lenyomom a fejét, szemébe nézek, felismerés villan egy pillanatra, látja, hogy látok.
-Mindjárt összeszedlek, lehet paktumot kötni, ha az ördög, akkor az Isten is kihallgat, felőlem képvisellek a tárgyalásodon, ha tudsz jó érvet. A mennyben még nem voltam.

Érzem, hogy bámul utánam, ugyanakkor megnyugszik, álla talajt fog, behunyja szemét, próbálja elnyomni a pánikzihálásokat. Később összeszedem.

Átépek a talpam alatt ropogó üvegdarabokon, falba kapaszkodom, hogy a tönkretett kirakat maradványain túl a boltba sétáljak.
Két zihálást kell elnyomnom, valami csaj, biztos itt dolgozik, talán ő lett volna az egyik Szarházi szakértő, mentőt hív.
-Jól vagytok?
Futó pillantással felmérem az alkalmazott állapotát, aztán megmerevedek, mintha az üvegszilánkokba sétáltam volna. Ami egyébként megtörtént, de olyan arcot vágok, mintha mezítláb lennék.
-Az állatok? Jól van mindegyik állat? Láttam a kirakatban egy nyuszit.
Őrült mód fordulok a romok felé, minden feleslegeset félredobok.
-Azt a meg*ott k*va istenit!
Hogyne, rondán beszélek, számra veszem a nevét, ő is leküldheti értem Gábriel haverom, hogy fülön fogva cibáljon a színe elé. Akkor is kurva, a nyulak más tészta, a túltenyésztett, plüssszerű aranyosak, az a kirakatban főleg. A mélyére kell ásnom és megmenteni, legalább olyan tiszta lelkű, ártatlan lélek, mint a kislány…volt.


To: Bloom

_________________
"Ne higgyj az ördögben, ő hisz benned"
..

Lacey Harries and Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Angels can cry

Lacey Harries Hétf. Jún. 10, 2024 9:09 pm
• doing good for good reasons •

CC & Lacey

A világok valahol mélyen tökéletesen egyformák. Mondom én 2 világnyi tapasztalattal. De a munka mindenhol pénzt ér az esetek többségében, főleg, ha büdös. Persze nem ez vonzott a kisállatboltba, inkább az a bengáli, amit az egyik hirtelen elhatározással szervezett bevásárlásomkor láttam meg. Persze ez ürügynek kiváló volt akkor, és - hiába talált már gazdit Balu - indoknak tökéletes Rob számára, hogy kisegítőként néha - egyre többször - alkalmazzon, ha ő éppen árubeszerzés ürügyén inkább kártyázna a haverjaival.

Ahogy ma is. Szerencsére nincs se karácsony, se húsvét, és nem vetítenek mostanában kisállatos filmeket sem, ami miatt megrohannák az üzletet az elszánt, de annál tudatlanabb vásárlók. Így van időm takarítani. Bár a "főnök" becsületére legyen mondva,az állatkák nem szenvednek semmiben hiányt, az nem mondható el róla, hogy pátyolgatná szegény leendő házikedvenceket. Amit én most megteszek helyette, ha már minden ketrec és terrárium tiszta.

Vonzalmam legújabb tárgya egy patkánypár, akiknek Rob a nem túl fantáziadús Ebony és Ivory neveket adta, bár jobban illene rájuk a Macskapótlék I és II elnevezés. Ugyanis most éppen Darwin-t helyettesítik.

Tudom, ha bárkinek elmondanám, hogy patkányokat dédelgetek egy macska helyett, zakkantnak néznének. De teszek rájuk. És bárkire, aki a hatalmas üveg portálon keresztül bebámul az üzletbe. Ahogy az a fura tag is az előbb. Azt hittem, amikor megláttam befelé bámulni, ahogy a nyuszit fixírozza. A nézésétől fázni kezdtem, gyorsan visszatettem a rágcsálópárt a helyére és már menet közben elhatároztam, hogy azt mondom, ha bejön és meg akarja venni, hogy már eladtuk valakinek. De aztán odakint marad és én már majdnem az ajtóhoz érve hallom meg az ordítást.

Azt hiszem, a furcsa srác üvölt fájdalmasan, megerősítve bennem azt, hogy nem biztos, hogy szeretném, ha bejönne a kereskedésbe, míg egyedül vagyok, de aztán meglátom, hogy egy másik vonaglik a földön, fájdalmát ordítva világgá. Na, ez rendesen betépett! Automatikusan nyúlok a kulcs felé és fordítom el a zárban, aztán a polcok és tárlók között rohanok hátra a pulton heverő telefonhoz. Ismerős szám, nem először lesz rosszul valaki a plázában. S miközben elhadarom a helyet és azt, hogy mi történt szerintem, odakint hirtelen fény támad, épp csak akkora, hogy árnyakat rajzoljon az üvegre. Én még bemondom az üzlet címét, de a telót letenni már nincs időm.

Bomba! Még szerencse, hogy a gondolatok gyorsabbak, mint a berobbanó üveg darabkái, vagy a boruló polcok. És gyorsabbak, mint a test, ami valahol a leguánok és a siklók előtt ér földet. És nálam is gyorsabbak, mert nekem beletelik néhány szívdobbanásnyi időbe, amíg feltápászkodok az iroda padlójáról, ahová a légnyomás lökött nem sokkal ezelőtt.
De a gondolat csak éppen leelőzi a haraggal vegyes elszörnyedést az üzlet romjai láttán. És a kérdést, amit félek feltenni.


- Mindenki jól van? A mentők hamarosan itt lesznek!
***
(C) Ross

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..

Thea D. Elliot and Cortez Constantine a Nap Hősének tart

Angels can cry

Cortez Constantine Vas. Jún. 09, 2024 11:32 am
• doing bad for good reasons •
Angel's can cry


Forgalmas vasárnap délután az egyik bevásárlóközpontban. Jönnek-mennek az agyatlan fogyasztók, táskákkal, gyerekvisítással, a pláza egy olyan szegmensében, ahol a kutyasétáltatás és dohánybűz kényelmesen megfér egymás mellett. Ezért vagyok itt én is. Rágyújtok az emberi káoszban, miközben Szarházin és tápanyagdús élelmezésén gondolkodom a kisállat kereskedés előtt. Oda nem kéne égő bagóval bemenni, bár az esetleges felháborodást pont leszarom, az állatokat még tartom valamire és ez nem feltétlenül egészséges az üveg mögött lakóknak.
Szemezek egy túl aranyos nyúllal a kirakatban, erőszakkal fordítom el a fejem, pont az kéne, még egy dög az életembe. Máskor rendelek, baszki.
De ki akarom kérni valami szakértő véleményét, ha már rám maradt a macska, mi a halállal etessem, hogy ne pusztuljon bele a velem való életmódba. Avagy jutalomfalatok néhány ingyen fuvarért a pokolba.
Éppen elsiet mellettem egy nagyon űzött képet viselő, verejtékező fiatal srác, akinek abszolút nem tulajdonítanék jelentőséget, ha képességtelen kis pöcs lennék én is. De látom a túlvilági lényeket és a gyerek angyal.
Hangosan visszapattintom öngyújtóm fémes fedelét, mire megtorpan, jobb a hallásuk. Mivel földi formát öltött, csak az árnyékában látom, hogy húzza maga után törött szárnyait. Szőke, idétlen képű, hülye egy porhüvelyt választott, de fiatalabb példányoknál előfordul, hogy mellé lőnek. Valami gond lehet vele, tekintetünk találkozik, ajka elnyílik, kezét aztán fejéhez kapja, felüvölt, ott a kisállatbolt előtt, a bevásárlóközpont zsúfolt, izzadt, emberszagú közepén és fél térdre ereszkedik. Sejtem mi baja, de tököm kérte tőle, hogy tömegbe vesse a fanatizmusa. Néha…jobban rühellem őket, mint a démonokat.
-Fáj-fájfájfáj
Üvölti. Az emberi gondolatok és érzések hagynak némi kívánnivalót maguk után, ha egy angyal ide kerül és premier plánban érzi át őket. Elindulok felé, közben kukának nyomom a szinte alig szívott cigit, kurva sokkal tartozik már a kis tollas főnöke. Ekkor azonban az angyal szenvedései fokozódnak, halvány fénypászma vibrál körülötte, ami aztán erős energialöket formában tör ki. Ez a jószág szentsége, ami olyan erővel éri a közelében tartózkodókat, hogy bizony repülnek. Repülök én is, neki a kisállatbolt szembefalának.


To: Bloom

_________________
"Ne higgyj az ördögben, ő hisz benned"
..

Thea D. Elliot a Nap Hősének tart

Re: Angels can cry

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.