Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 15:01-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. 19 Szept. 2024 - 19:11

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. 18 Szept. 2024 - 22:29

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. 18 Szept. 2024 - 21:47

» Egy utolsó fejezet
by Danny Ketch Szer. 18 Szept. 2024 - 21:18

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Aurora Knightley

Aurora Knightley Kedd 4 Jún. 2024 - 22:51
• doing the best they can •
AURORA SELINI KNIGHTLEY


ÁlnévN/A
BecenévRory
Szül. idő2009. július 05.
Szül. helyFöld-6969, Ciprus
Foglalkozásdiák, boszorkány
Csoportcivil
PBDove Cameron

   
FONTOS INFORMÁCIÓK
CSALÁD:
Michael: édesapja; arkangyal. Egy küldetés miatt vegyült el az emberek között, majd egy misztikus esett révén átkerült a DCföld992-ről a Föld-6969-re. Itt esett szerelembe Elarával, aki az új Földön nagyon sok segítséget nyújtott számára. A pittyenés során tűnt el ő is, mivel érzékelte a felfordulást, amelyet Thanos okozott. Visszatért a Mennyekbe, viszont ezután megtiltották neki, hogy visszatérjen a hétköznapi életébe, a családjához. Úgy gondolták, így becsületesebben ellátja kötelezettségeit, viszont ennek ellenére sem tudta megállni, hogy ne figyelje távolról őket, amikor lehetőségében állt. Aurora nagyon apás gyermek volt, így amikor eltűnt az életükből nagyon megviselte az elvesztése.
Elara Morgan: édesanyja; boszorkány, aki a csillagkép mágiában jártas igazán. Ezenfelül kiemelkedő tudással rendelkezik a mágia legtöbb ágával kapcsolatban is, főleg elméleti szinten. A csillagkép mágián túl kapcsolatba tud lépni a szellemvilággal, varázslat segítségével képes az elhunytak lelkeivel beszélni, ért az asztrológiához, alkímiához. Brooklynban ezoterikus üzletet vezet, melynek igencsak széles a portfóliója: ásványokon keresztül, álomfogókon át, gyertyákat és minden csecsebecsét meg lehet találni. Hétköznapi emberek számára egyszerű szemfényvesztés, leginkább egy hobbiüzletnek tűnhet. Viszont, akik tudják, hogy mit keresnek igencsak hasznos dolgokat lelhetnek a polcokon, mivel a legtöbb hasonló jellegű üzlettel ellentétben itt valóban mágiával ellátott eszközöket lehet találni. Aurora nagyon jó kapcsolatot ápol édesanyjával, mindent meg tudnak beszélni, felnéz rá.
Melisande Morgan: Elara húga, aki szintén boszorkány, bár annyira soha nem ásta bele magát a csillagkép mágiába, mint testvére. Az okkult dolgokat annál is inkább űzte, főleg a főzet keverésben jártas. Ha nővére nincs a háznál, akkor ő viszi az üzletet és felügyeli Aurorát. Menő nagynéni, aki időnként szereti levetkőzni lazaságát és átmenni tyúkanyóba, amikor unokahúgáról van szó. Kapcsolatuk Aurorával leginkább testvéri jellegű, kivéve, amikor nagynénje kijátssza az „idősebb” kártyát.

JELLEM:
Empatikus, mélyen átérzi saját és mások érzéseit, ez a tulajdonsága nem mindig tisztázott, hogy jelleméből fakad vagy képességéből. Azonban emiatt előfordulhatnak hangulatingadozásai. Amennyiben nem taglózza le empatikus mivolta, akkor határozott és céltudatos. Különösen, ha arról van szó, hogy elérje az álmait. Intuíciója révén pedig erős megérzései vannak, melyre gyakran szokott hallgatni, noha nem mindig a helyes irányba vezeti őt.
Nem szokása megriadni a nehézségektől, nagyon kitartó és bátor. Magabiztos és talpraesett, ami miatt hajlamos túlzottan is elbízni magát. Nem szokása előre tervezni, eléggé spontán tud lenni, mely miatt később szokott szembesülni a felkészületlenség nyers ízével.
Habár titkolja valódi mivoltát, nem jelent számára akadályt a barátkozás és ismerkedés vagy éppenséggel tömegben lenni, könnyedén alkalmazkodik. Azonban pontosan emiatt nem mer mély barátságokat sem kötni.
Családcentrikus, fontos számára a rokonai biztonsága, ha bajba kerülnének előbb kelne útra, minthogy a rendőrséget vagy segítséget hívja.

KINÉZET:
Világos bőréhez középhosszú, enyhén hullámos tejfölszőke haj társul. Gyakori küzdelme vele, hogy hamar ledobja magáról a festéket, bármilyen sötét árnyalatot is választ az elfedésére. Szeret kreatív lenni a frizurájával, így változó, hogy éppen felfogja, befonja, vagy csak egyszerűen kiegyenesíti. Szemei zöld színűek. Nem túl magas, alig 157 cm, melyhez vékony, atlétikus testalkat társul. Szeret változatosan öltözködni, így igen széles ruhatárral rendelkezik.

ÉRDEKESSÉGEK:
* A Midtown High School diákja, jelenleg 10. osztályba jár.
* Dráma és az Atlétika klub tagja a suliban.
* Fontos számára, hogy kiválóan teljesítsen a tanulmányai során.
* Családi hagyományként foglalkozik asztrológiával, horoszkópokkal, spiritualitással.
* Kilenc éves korában elkezdett naplót vezetni és azóta sem unt rá.
* Rövidlátó, ami miatt legtöbbször kontaktlencsét visel, de alkalmasint lehet látni szemüvegben is.
* Gyakran lóg a telefonján, egy csomó mindent szeret azon intézni, de ettől még a naplóját imádja kézzel írni.
* Van egy ezüst nyaklánca egy szív alakú medállal a végén, mely nyitható és két régi kép látható benne a családjáról, egyiken az édesapjával és az édesanyjával, a másikon édesanyjával, a nagynénjével és a család cicájával, Hógolyóval.


   
KÉPESSÉG
NEPHILIM KÉPESSÉGEK:
Angyal vérvonalának köszönhetően örökölt néhány adottságot, melyeket egyelőre tudat alatt, akaratlanul képes használni.

Empátia. Képes érzékelni a környezetében tartózkodók érzéseit. Hátránya, hogyha sok ember van a közelében, nem mindig tudja kikapcsolni a képességét és elkülöníteni magától, hogy kihez tartozik az adott hangulat. Ez képes mentálisan leterhelni őt.
Angyal aura. Egy láthatatlan energia. Szent erejéből kifolyólag képes jótékony hatásokat kiváltani, például pozitív, nyugtató hatással van rá és közvetlen környezetére. A démoni, negatív erőket, illetve testét megszálló hatásokat pedig távol tartja. Az erősebb akaratokat kihívás elé állítja. Amennyiben sikerül is átvenni az uralmat a teste felett, kellemetlen érzéseket generál. Ezzel az aurával képes különböző dimenziókba utazni, anélkül, hogy az fizikálisan kárt tehetne benne. Hátránya, hogy Aurora még nem képes tudatosan aktiválni az auráját és ha elveszti az eszméletét a hatása is megszűnik.
Energia manipuláció. Fényenergiát képes magába szívni és azt alakítani védőpajzzsá vagy összesűrített energia lövedékekké. Jelenleg nem képes tudatosan használni ezt a képességét. Emiatt létrehozott pajzsai jellemzően könnyen áttörhetők, energiaütései pedig gyönge csiklandozásoknak felelnek meg. Érzelmei nagy hatással vannak az energiára manipulációjára, ebből kifolyólag, ha hirtelen haragból támadna, akkor valószínűleg nagyobb energiákat tudna megmozgatni.
Fejlett erőnlét. Angyal vérének köszönhetően lassabban fárad el, nagyobb a fájdalom küszöbe, jobban terhelhetőbb. Ez az adottsága automatikusan működik, főleg sportolás közben szokta érzékelni jótékony hatását.
Fejlett érzékelés. Látja a túlvilági dolgokat (pl.: szellemek) és azt is érzékeli, ha nem egy közönséges emberrel van dolga. Egyelőre nehéz meghatároznia, hogy melyik „jelzés” mit jelent, ha korábban még nem találkozott hasonlóval (pl.: egy démonnal).

CSILLAGKÉP MÁGIA:
Rajzot és lehetőség szerint eszközt megkövetelő mágia, amellyel a csillagképek kelthetők életre. Aurora megbűvölt üveggolyókat használ fel a varázslathoz. A mágikus golyóbisokat fel kell dobnia, vagy pedig le kell helyeznie a földre. Közvetlenül ez után pedig a mutató-és középsőujjaival meg kell rajzolnia varázsidézéssel a leidézendő csillagkép szimbólumát a levegőbe.
A felrajzolt szimbólum hatással van a golyókra, a rajzolat alapján a csillagkép égen való elhelyezkedése szerint állnak össze. Az üveggolyók testesítik meg a csillagokat, közöttük pedig mágikus fonál jön létre, ami összeköti őket, ez generálja az energiát, mely létrehozza a konstellációt.
Aurora jellemzően 40 darab üveggolyót tart magánál egy kis tasakban. Ennél több golyót energiáját tekintve nem igazán használhat fel anélkül, hogy ne jelentsen az számára egészségügyi problémát (pl.: émelygés, hányinger, egyéb rosszullétek).
Amennyiben Aurora megidéz két 20 darab üveggolyót igénylő csillagképet, addig nem képes újat megidézni, míg azokat el nem tűnteti, vagy meg nem semmisítik valamelyiket. Viszont minden konstellációnak különböző ára van (ld. táblázat).
Mindegyik csillagkép rendelkezik legalább egy Nevesített Csillaggal. Ezek a csillagok más történettel rendelkeznek, mivel a konstellációban az az adott legfényesebb égitest. Emiatt különleges hatással van a csillagképre. Aurora egy már leidézett konstellációt elláthat a Nevesített Csillag attribútumaival. Ehhez további 5 darab üveggolyót kell fizetnie és a végrehajtásához koncentrálnia kell, melynek ideje eltérhet a csillagkép bonyolultságától függően. Azonban ezzel egy kategóriával megnövelheti az adott konstelláció értékét, viszont a folyamat nem visszafordítható.
A csillagképek szóbeli utasításra cselekednek, gyakran görög nyelvű instrukciókra. Általában Aurora közelében kell tartózkodniuk, kivéve, ha a képességük megengedi, hogy megadott parancsra eltávolodjanak.

A mágia gyengeségei.
* Aurora nem képes leidézni egyszerre ugyanazt a csillagképet. Ahhoz, hogy újra leidézhesse meg kell szakítania az előző varázslatot, vagy el kell pusztítani. Egy csillagkép sincs az éjszakai égbolton kétszer…
* Az elhasznált üveggolyókat Aurorának fel kell töltenie mágiával, ha újra használni akarja őket. A feltöltést egy rövid rituálé kíséretében csak nyugodt környezetben hajthatja végbe, tehát egy adott esemény alatt, mozgásban nem képes kivitelezni.
* A csillagképek nem megidézhetők teljes sötétségben, egy minimális fényt megkövetel hozzájuk a mágiája.
* Nappali világosságban gyengébbek a varázslatok, ellenben éjszaka erősebbek.

Csillagképek táblázata.

(A kép nagyobb méretű megtekintéséhez kattints rá.)

Mágikus üveggolyók használata.
* Aquila a II. kategóriába tartozik, de a Nevesített Csillaggal III. kategóriába ugrik. Ilyenkor a megidézéséhez idő kell, méghozzá a következő postban fog megtörténni az idézés.
* A konstelláció nevesítésénél 5-tel nő a felhasznált üveggolyók száma.
Például: Ha az Aquila csillagképet tervezi nevesíteni, melyhez már 10 darab üveggolyót felhasznált, további 5 darab üveggolyót kell felhasználnia.
* A félbeszakított konstellációnak ára van, a felhasznált üveggolyók fele ilyenkor hatástalanná válik. Mindemellett Aurora kimerültséget érezhet utána.
Például: Ha az Aquila csillagképet tervezi megszakítani, melyhez 10 darab üveggolyót használt fel, ebből 5 darab válik hatástalanná, tehát a maradék ötöt másik varázslatához felhasználhatja. (Páratlan szám esetén felfelé kerekítés történik.)
* A nevesített csillagkép félbeszakítása esetén, csak a rá költött plusz 5 darab üveggolyó válik hatástalanná. Mindemellett Aurora kimerültséget érezhet utána.
Például: Ha a nevesített Aquila csillagképet tervezi megszakítani, melyhez 15 darab üveggolyót alkalmazott, úgy a maradék 10 darabot akadálytalanul felhasználhatja a későbbiekben. (Páratlan szám esetén felfelé kerekítés történik.)
* Az elpusztított konstellációnak is ára van, ilyenkor a varázslathoz felhasznált összes üveggolyó hatástalanná válik. Aurora testén pedig viszonylag gyorsan gyógyuló hegek, sebek jelenhetnek meg miatta.
Például: Ha az Aquila csillagkép kerül elpusztításra, melyhez 10 darab üveggolyót használt fel, úgy mind a 10 darab alkalmatlanná válik a további használatra.
* Az elpusztított Nevesített Csillagnak is ára van, ilyenkor a felhasznált üveggolyók fele hatástalanná válik. Aurora testén pedig lassabban gyógyuló hegek, sebek jelenhetnek meg miatta.
Például: Ha az Aquila csillagkép kerül elpusztításra, melyhez a nevesítéssel együtt 15 darab üveggolyót használt fel, úgy 8 darab alkalmatlanná válik a további felhasználsára. (Páratlan szám esetén felfelé kerekítés történik.)

Aurora által jelenleg ismert csillagképek.
SCUTUM (Pajzs):

TELESCOPIUM (Távcső):

PYXIS (Tájoló):

CHAMAELEON (Kaméleon):

SAGITTA (Nyíl):

AQUILA (Sas):

URSA MAJOR (Nagy medve):

SCORPIUS (Skorpió):

LEO (Oroszlán):

MONOCEROS (Egyszarvú):

Csillagkép szimbólumok.
Aurora a csillagkép szimbólumokkal képes különböző hatásokat kiváltani. Ehhez mindössze annyi szükséges, hogy egy adott felületre felrajzolhassa a mintázatot. Ezt követően, ha kimondja a hozzá tartozó varázsszót, a mágikus szimbólumírásnak a hatása rögtön aktiválódik.
Az effektusok lehetnek jótékony vagy kártékony hatások is. Ahhoz, hogy aktiválni tudja a hatását, az adott személy által viselt ruházatokra, magánál hordott eszközökre kell felrajzolnia a mintát. De akár megteheti azt is, hogy felrajzolja a talajra, amibe az illető beleléphet, miután kész van a minta. Ilyenkor ugyanúgy elnyeri a hatást, mintha ráírták volna a felszerelésére. Ennek viszont az a hátránya, hogy nem tudja személyre szabottan kihelyezni a jótékony hatást, így bárki, aki rálép a mintára, az megkapja annak pozitív vagy negatív effektusát. Ezekhez a helyben rajzolt szimbólumokhoz legalább egy kör kell, míg Aurora elkészíti a felületre a mintát.
A mágiát görög szavakkal lehet aktiválni, melynek többnyire köze van a konstellációhoz, melynek szimbólumát felhasználják.  
A mintával előre ellátott üveggolyóval képes kiváltani a felületre írós procedúrát. Ilyenkor elég a bűvös szavak elmondása után az üveggolyót hozzádobnia ahhoz, akit el szeretne látni a mágia pozitív effektusával. Ilyenkor az üveggolyó felülete puhává válik becsapódáskor, mint egy egyszerű lufi szétpukkad és a felületen csillámló port hagy, mely azonnal eltűnik, miután véghez vitte a hatását. Ez az üveggolyó értelemszerűen később nem használható fel.
Aurora egy üveggolyóra csak egy fajta szimbólumot írhat fel. Nem szerepelhet a megbűvölt golyóbisokon többféle mintázat!

Ismert szimbólumok:



   
ELŐTÖRTÉNET
Kedves Naplóm!

Bocsi a közönséges kezdésért, viszont még sosem csináltam ilyet és ez az első bejegyzésem. Ígérem, hogy kitalálok valami hangzatosabb nyitányt a későbbiekben, hogy ne az uncsi Naplós felütést használjam.

Nem igazán akad most megosztani valóm, de szerettelek volna felavatni néhány kezdő sorral, ha már Apu megvett. Szerinte nem lóghatok folyton a telefonon és néha élveznem kell az írás örömét.

Egyébként Aurora vagyok, röviden Rory, boszorkány tanonc. Izgi, mi? Sajnos békává (még?) nem tudok változtatni senkit, de egyszerű csillagképeket meg tudok idézni! Anya szerint van hozzá érzékem csak sokat kell gyakorolnom.



Anyu mutatott szuper védővarázslatot, amivel megakadályozhatom, hogy bárki is olvasni tudja a tartalmadat, amit ide írok. Így nem járok úgy, mint Dorothy a 3-C-ből.

Anya szerint képzett boszinak vagy varázslónak kell lennie annak, aki fel akarja törni a védőmágiát. Mázli, hogy nem hemzseg velük a világ.



Amennyire nem volt mit mondanom az első pár alkalommal, annyi dolog történt most, hogy azt sem tudjam hol kezdjem…

Egy űrből érkezett idegen eltűntette a bolygón élők felét, köztük Apát is. Nagyon furcsa most nélküle, nagyon hiányzik. Anya is kiborult, még sosem láttam ilyennek.



Anya télen Amerikába akar költözni…

Állítólag megörököltünk valami házat és egy üzletet is egy távoli nagybácsitól, akit utoljára öt évesen láttam.

Szerintem anya csak azért akar elköltözni innen, minél távolabb, mert minden Apura emlékezteti. Én viszont nem akarok menni. Nekem így hirtelen túl sok ez a változás, de Anya szerint majd jobb lesz…

De legalább ’Elis nene is jönni fog velünk, mert neki éppen kapóra jön az amerikai tanulmányai mellett az ingyen lakhatás.



Becsszó, hogy legközelebb rendszeresen írok!

Sajnos eléggé elúsztunk a költözéssel. Tökre kihalt volt a ház. Amikor megérkeztünk egy matracon kellett aludnom a földön, mert még nem érkeztek meg a cuccaink!

Azóta van ágyam és elkezdtük otthonosabbá varázsolni a helyet. Szó szerint! Anyu szerencsére ismert pár hatásos mágiát, ami megoldotta, hogy többé seprűhöz se kelljen nyúlnunk. Megbűvölte a tárgyakat, hogy ami lehet, magától lássa el a feladatát.



Most, hogy kezdjük belakni az új házat, nem is olyan rettentő. Persze nem egy Ciprus. Itt hidegebb van, teljesen más a közhangulat. Cipruson, abban a kis part-menti községben, aminek anno mi is a tagjai voltunk, mindenki ismert mindenkit. Itt viszont ez nem mondható el.

Hiányzik a tenger, a barátaim. Szerintem Apa sem élvezné annyira Amerikát.

Jövő héten fogok kezdeni az új suliban, kicsit félek, hogy milyen lesz. Szurkolj, hogy jól menjen a beilleszkedés!



Anya a nyáron végre elkezdett komolyabb varázslatokat is megtanítani. Sőt, már magamnak írom az üveggolyókat! Persze felügyelet mellett.

Anyu azt mondta, ha továbbra is jól tanulok és gyakorlok, akkor a kövi évben némi zsebpénzért besegíthetek az üzletben is.



Találtam egy kiscicát és Anyu megengedte, hogy adoptáljam. ’Elis nene véleménye ellenére is Hógolyónak neveztem el!

Hé, attól még, hogy koromfekete, miért ne lehetne ilyen neve? Szerintem passzol hozzá!



Ma nagyon furcsa dolog történt velünk! Hirtelen, akik öt évvel ezelőtt huss eltűntek, most úgy döntöttek, hogy a legváratlanabb helyeken tűnnek fel ismét. Oké, a Bosszúállók voltak olyan jófejek, hogy visszacsinálták azt a katasztrófát, de hé, igazán szólhattak volna róla, hogy mondjuk… felkészülve érje a társadalmat?

Anyuval éppen csajos program jeligével kifosztottuk a fél áruházat. A bevásárlásból tartottunk vissza, amikor a kereszteződés zebráján hirtelen felbukkant emberek elől kellett elrántania a kormányt. A váratlan manőver miatt átkacsáztunk a szomszédos sávba, majd ütköztünk a szemközti forgalomban jövő Jeeppel.

Ahogy forgott a kocsink, telibe kapta az én oldalamat. Már készült leperegni előttem az egész életem, láttam a fehér fényt és esküdni mernék, hogy valaki a nevemet is mondta. Biztosan csak képzelődtem.

Egyébként karcolás nélkül megúsztam. A helyszínelők szerint csoda történhetett, amiért túléltem a balesetet.

Anya biztos volt benne, hogy Apa volt. Merthogy Apa odafentről vigyáz ránk. Igen, ezt sokszor mondogatta nekem, amikor kicsi voltam. Gondolom azért tette, hogy jobban érezzem magam. Viszont először éreztem azt, hogy Anya ezt tényleg komolyan gondolja.

Túlságosan komolyan.



Szerintem több is történhetett a baleset pillanatában – már a riadalmon kívül.

Ma beszélgettem Mr. Cooperrel a buszmegállóban, aki azon panaszkodott, hogy a postás nem hozta meg időben a virágokat, ezért nem tudta meglepni velük a feleségét.

Teljesen hétköznapinak is mondhatnám, csakhogy Mr. Cooper két napja meghalt szívelégtelenségben, pontosan ebben a megállóban. Ahhoz pedig túl elevennek tűnt, hogy halottnak véljem. A para élményt tetézte, hogy rajtam kívül senki sem látta és hallotta.

Anya szerint a szellemével beszélgethettem.

Korábban sosem történt velem ilyen, csak Anyutól láttam már hasonlót.



Anya elmesélte, hogyan találkozott Apuval. Szerencsére nem a méhecske-virág hasonlat miatt, a suli hála az égnek megelőzte ezzel. Így nem kellett kínos pillanatokat átélnem.

Arról mesélt, hogy Apa mennyire nem volt hétköznapi ember, hogy valóban angyal és miként dolgoztak együtt annak idején. Hogy ezzel is megerősítse miért gondolta égi jelnek a baleset közben történt „csodát” és miért történhetnek velem furcsa dolgok.

Tehát, ha nem éreztem volna elég furinak magamat a boszorkány ősök miatt, akkor most az angyal vérem ráteheti a pontot az i-re.

Azt hiszem nem kell Anyuban kételkednem. Lehet, hogy Apa tényleg nem hagyott el minket. Ha így van, akkor tényleg értékelem Apa igyekezetét. De azért most már igazán hazajöhetne, miként a többi Pittyenésből visszatért emberek.



Csatlakoztam a dráma klubba. Úgy hiszem, hogy az atlétika önmagában már nem segít az őrületes boszorkány-angyal adottságok lekötésére. Így is nehéz, hogy nem beszélhetek ezekről senkinek, amikor szoba kerül a család, és hogy Apa vagy Anya mit csinál. Oké, Anyuékról még csak-csak egyszerűen megoldom a füllentést. De, amikor az elől kellett kitérnem, hogy én mit csináltam a nyáron…

Inkább nem dicsekedtem azzal, hogy Anyunak és ’Elis nenének segítettem be a csodaboltba. Már arra is hitetlenül tudnak nézni, amikor a szerencsehozó ásványok jótékony hatásairól beszélek. A dráma klubban viszont megtűrték ezt a furcsaságot.



Anyu elkezdett utazni, ezért parkoló pályára került a mágia tanulásom, melybe igazán örömömet leltem mostanában.

Nem értette meg, hogy tininek lenni milyen borzasztó nehéz!

Házi feladatot kaptam csak Anyától: csiszolgassam jelenlegi képességemet (és gondolom az üveggolyók felületét, hogy megfelelően karcolható legyen). Végtére is már önállóan, magamnak írtam az üveggolyókat.

’Elis nene viszont örömmel kezdett megtanítani bájital készítés fortélyaira. Szerintem csak el akarta vonni a figyelmét az újabb Don Juanról, aki összetörte a szívét.



Szétmegy a fejem.

A mai atlétika versenyen kiestem a megyei döntőből, mert képtelen voltam koncentrálni…

Letaglóztak a különböző érzelmek, amik nem az enyémek voltak, hanem mindenki mástól éreztem. Mindenki más érzései voltak, nem az enyémek! Aztán a gátfutás során az első akadály is padlóra küldött emiatt.

’Elis nene összerakott otthon valami gyógyteát. Lehet, hogy az íze rettenetes, de állítólag segíteni fog. Legalábbis esküdött rá, hogy nem megmérgezni próbál.

Anyunak elmeséltem videóhívásban, míg külföldön volt. Ő meditációt javasolta, szóval most már azt is napi rutinjaim között tudhatom.  



Anya elkezdett találkozgatni valami üzletemberrel, akivel Európában futott össze. Ethan normális fickónak tűnt, már-már ijesztően normálisnak. Emiatt nekünk is alakítanunk kell a normálist.

Tehát semmi hókusz-pókusz nem jöhetett szóba, még egy kósza abrakadabra sem, amikor meglátogat minket.

A magától sepregető partvis majdnem lebuktatott minket!

Egyébként nagyon fura, hogy Anyu új kapcsolattal próbálkozik. Elis nene szerint már ideje volt. Én azt hittem, hogy lelkiismeretesen vár majd Apura.

Persze jó volt látni, hogy Anyu végre boldog valaki mellett, aki nem Apa volt.



Sötét fellegként toppant be életünkbe Gábriel bácsi, aki szétpukkasztotta a kialakuló vidámságot. Komolyan sötét fellegekkel érkezett, jötte után rögtön leszakadt egy hatalmas égszakadás.

Tőle tudtuk meg, hogy Apa bajban van, fogságba került. Anyu segítségét szerette volna kérni a megtalálásában és kiszabadításában.

Anya kérdés nélkül Európába utazott. Természetesen egyedül, mert hallani sem akart arról, hogy vele menjek. Pedig szerintem elég fontos családi ügyről van szó, ami rám is tartozik!

Kimaradok pár a hetet a suliból, na és? Amúgy sem szokásom hiányozni. Lemaradni sem fogok.



Kegyetlenül kispadra kerültünk ’Elis nenével. Nem mintha ’Elis nene menni akart volna Európába, ő köszöni szépen nagyon elszórakozik az üzlet átmeneti vezetésével. De szerintem csak élvezi, hogy ő a főnök a háznál.  



Már több mint négy hónapja, hogy Anya elutazott, hogy segítsen Apunak. Viszont az utóbbi hónapban semmit sem hallottunk felőle.
Gábriel bácsi állandó látogató volt eddig, hogy hírt hozzon Anyáról, de ő sem keresett minket. Nem mintha élvezte volna a postás szerepét, nyilvánvalóan utálta.



’Elis nene látványosan kezd aggódni, próbálja tartani magát. De egyértelmű, hogy okkal maradhatnak el Anya mágikus üzenetei. Eddig lelkiismeretesen küldte mindig, hogy merre jár és mit csinál.



Kezd egyre kínosabbá válni minden alkalom, amikor megpróbáljuk kimagyarázni Anyát Ethan előtt. Nincs térerő ott, ahova utazott, még a galambposta sem megy el odáig, akkor mit vár a Wifi részecskéktől?

Naná, hogy nem adta fel és elkötelezetten ránk-ránk nézett, hátha segítségre lenne szükségünk. Végtére is nincs férfi a háznál…

Nem mintha szükségünk lenne rá. Amit mi nem tudunk megoldani, majd megoldja a varázslat.



Találtam egy rituálét Anyu jegyzetei között. Egy különleges mágiakört, mely angyalok megidézésre szolgál. Kínosan sokáig tartott előkészíteni, de elhatároztam magamat, hogy csak azért is megidézem vele Apát…



Nem sikerült Apát a szoba közepére invitálnom azzal a varázskörrel. Lehet, hogy elrontottam valamit?

Szerintem holnap este megpróbálom újra, csak ezúttal mást fogok megidézni.



Nem fogod elhinni, még én is alig hiszem. Most is remegek, ahogy ezeket a sorokat írom…

A rituálé másodjára működött!

És megidéztem vele Gábriel bácsit…

Rögtön megragadtam az alkalmat és Anyuról, meg Apáról faggatóztam.

Eléggé elkeserített a válaszaival. Úgy fest Anya is beleeshetett ugyanabba a csapádba, amibe Apa, mert a sugallatai nem úgy működtek Gábriel bácsinak, ahogy tervezte.

Szóval addig csüngtem a tollain, míg el nem mondta hogyan lelhetek a nyomukra.

Kinyögött egy címet kezdésnek. A hozzá csapott ukáz az volt, hogy keressem meg ott Coco bácsit. Első lépésnek határozottan nem tűnik nehéznek.

Anya és Apa ne aggódjatok, jön a segítség!
Emme

   

Re: Aurora Knightley

Percike Csüt. 6 Jún. 2024 - 16:36
• doing everything in your service •
Kedves Alkotó!

Ha ezt a szöveget olvasod, örültünk a karakterednek, lapodnak, személyednek és minden X molekuládnak. El vagy fogadva! Először is üdv az őrültek világában, ne fogd vissza magad, írj rá bátran a régi motorosokra, vagy bárkire, aki szimpatikus.  

Foglalj avatart, univerzumot, vagyis nyilatkozz róla, hogy helyi 6969-os földi, vagy másvilágbéli, galaxisbéli utazó vagy-e, és engedd szabadjára grafomániád!  


https://marvelmadnessreturns.hungarianforum.com

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.