Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Add már Uram a Tetőt!

Crystalia Amaquelin Szer. Szept. 04, 2024 12:10 pm
• doing good for good reasons •


Olyan hirtelen örültem meg és örömömben öleltem meg Lancet, hogy amilyen hirtelen történt az ölelés olyan gyorsan is ért véget, mintha meg sem történt volna.
- Felméred a károkat, a munkaidőt és megmondod te az árát. – hagytam jóvá, én ezekben a dolláros dolgokban még mindig nem tértem napirendi pontra. Lehet, hogy ami nekem soknak tűnt az kevés volt és ami kevésnek az sok volt. Vállat vonok, majd meglátja alapon.
Annak érdekében, hogy tényleg esélye se legyen meggondolni magát már nem is voltunk Bayvilleben.
Boldog mosolygós arcom volt, mint annak a kislánynak az égő épületnél, csak most annak örültem, hogy rendbe hozunk valamit közösen Lance-el és az jó lesz. Határozottan jó lesz. Teljesen feldobódtam.
- Vihart szeretne? Nem probléma! – már be is álltam pozícióba, hogy egy kis szélet kavarjak, amikor Lance pillantásából érzékeltem, hogy az úr nem olyan komolyan gondolta a szavait, mint ahogy én vettem. Ez is valami földi dolog, oh! Hát abba hagytam a mozdulatot és nem kapattam fel a széllel semmit sem, sőt még el se kezdtem.
- Oh Doctor Strange! Én Crystalia Amaquelin vagyok. – végig pillantok a férfin, azt a varázslót keresve benne, akit Niel emlegetett. Végül is, elég Stranges volt, talán a magassága lepett meg, alacsonyabbnak képzeltem, körülbelül akkorának, mint Nielt. Valamilyen téves elképzelésem volt arról, hogy a varázslók olyan picikék maradnak, igaz én is alacsony voltam egy szavam sem lehetett.
Lockjaw közben kíváncsian nézte őt, nem tudta eldönteni róla perpillanat, hogy kutyás ember akarom mondani varázsló-e vagy sem. Mindenesetre a tőle telhető legártatlanabbul pillantott a férfira.
- Átküldheti nekem és akkor ki tudom vetíteni Lancenek nagyban is! – lelkesedem az ötlettől és már le is diktálom neki, hogy milyen címre küldje, hogy meg is érkezzen. Ha pedig így tesz, akkor az okosórának tűnő szerkezet jelez is, hogy megkaptuk amire szükségünk volt.
Kicsit beljebb lépünk a helyiségbe és nem is tudom, hogy mitől hallgatok el először, a romok látványától vagy attól, mert kíváncsi vagyok és mindent látni akarok, majdnem fel is szállok a földről és pár centivel lebegnék is, de aztán erőt merítek Lance komoly vagy inkább kiégett morcos ábrázatából.
- Hol kezdjük Lance? Vegyem le Lockjaw nyakörvét? – vagy inkább ne, mindenesetre megvárom a tanácsát, hogy szükségünk van egy plusz teherbíróra vagy még nem. – Először pucoljuk el a törmelékeket, igen tudom. Hová rakhatjuk azt, ami már használhatatlan? – fordulok Strangehez és szándékosan nem teszem fel a kérdést, hogy ugye tud feneketlen szemetest idevarázsolni nekünk, mert félek, hogy abba Lockjaw is beleugrana, azt meg nem akarom.


Lance, Strange & Crystal
Lord & Master — ∞ szószám


_________________



People are Strange, when you’re a stranger.

Re: Add már Uram a Tetőt!

Stephen Strange Kedd Júl. 09, 2024 4:52 pm
• doing good for good reasons •

     
’Add már Uram a Tetőt!

Nézem, ahogy a gyűrű szikrája bezárul Wong mögött. Ő Kamar-Tajban fog jókat szórakozni, nekem marad New York City. Nagyszerű.
Inkább belekortyolok a teámba, s ami meglep, hogy a szélsebes...
Nem brit humor, de valós az a szélviharos sebesség. A bejárati ajtó kinyílik, Wong nyitotta még ki.
Leengedem a bögrét, felugrik az egyik szemöldököm.
- Remélem, a tetőt is ilyen viharos gyorsasággal fogják megjavítani.
A kis izére nézek.
Mindenkinek nyavalyája, hogy kis állatkával közlekedik? Kispárna nincs?
Ráfókuszálok a lényre, azt figyelve, mennyire evilági. Lassan már mindegy, mert már nem csak egy idővonalból vannak idekeveredve.
SOKBÓL.
Varázsló legyek a talpamon, hogy nyomon kövessem a mágia rezgését, ahogy ezek működése minduntalan változtat a mi idővonalunkon.
- Wong kitérne a hitéből, ha azt mondanám: igen. - aztán hozzáteszem, korty előtt. - Nagy Beyoncé rajongó. - a tekintetem a másikra irányul.
- Doctor Strange. - kézfogást már az orvosi kezem sem kívánta: mindenki keze tele van baktériumokkal, vírusokkal, én meg sikálhattam a kezem ezerszer jobban. Szóval, most is csak nézek a kézre, kortyolok egyet. A remegő kezem úgyis árulkodik. Mázli, hogy nem tele töltöttem a bögrét...
- Fost? - állok meg a mozdulatban, már fordulva a lépcső felé, visszafordulok a férfihoz, félig.
- Ha fost akarnék feltenni, az nekem is megy. A portálnyitogató suhancok meg nem a maga dolga. - Wong megint humornapot tartott, amikor őket találta be? Ja, igen, tudom. A brit humor.
Egy pálmaágat rakok arrébb, ahogy megyünk fel a lépcsőn. A kedvenc helyem, persze, hogy a legjava oda csapott le. A tető után.
A rozoga párkányon hagyott tablet felé nyúlok.
- Az épület tervrajzát átküldöm. Kinek tudom átküldeni? - legalábbis ezt a részét megkapja. Aztán majd rejtélyes módon törlődni fog, és tovább sem tudják küldeni. Nem kell ehhez techgurunak lenni...



Crystalia Amaquelin a Nap Hősének tart

Re: Add már Uram a Tetőt!

Lance Alvers Szer. Jún. 26, 2024 2:30 pm
• doing bad for good reasons •

Just here to do my job
Majdnem hátast dobtam, amikor a szőke UFO betalált egy megbízással. Befoghatta volna a tetőfedésnél, helyette tanoncokat emlegetett és Topsfielddel példálózott. Attól aztán megjött a kedvem a melóhoz. Akarta a faszom tovább finomítani a „kifinomult érzékemet” a fiatalokhoz. A kutyával utazás hab volt a tortán. Látszott, hogy a Holdról jött a kiscsaj. Ennél még Morozov is meggyőzőbben érvelt.
Mivel épp a kávéfőzőt vártam, kénytelen voltam végighallgatni a mondókáját. A tonnás teherbírására meg az ígérgetésre feljebb rándult a szám széle. Horkantva kortyoltam bele a tripla eszpresszóba. Duplának indult, míg elém nem libbent. Ja, jól fogom érezni magam. Ezekkel minden nap kibaszott parti péntek.
– Mennyit perkálnak?
Mérlegre tettem a díjazást. Tököm. Ha hajlandó voltam csirkeólt tákolni meg hangszigetelést telepíteni Wilsonnak, akár be is foltozhattam a kéglit Gandalféknál.
Rábólintottam. Menetrendszerűen megbántam.
Farsangi maskarában fogadott egy ürge, olyan brit pofával, hogy ránézésre hallottam az akcentusát. Morrantam egyet Crystal kérdésére. Kikészített az otthoni állatkert, de a bolhazsákja legalább tette a dolgát és nem hugyozta oldalba a kocsimat. Miközben odalejtett vele a blazírtan teázgató taghoz, felmértem a terepet. Tetőjavítás a faszomat. Szilánkok maradtak, tető sehol. Ácsolhattunk újat. Többes számban, mert ezt tonnás teherbírás nélkül nem hoztam le.
Biccentettem a fószernek. A korai őszülés azt üzente, a helyi gyerekcsőszök közé tartozik. Nekem egyre ment Wong vagy sem. Igazítson el, fizessen ki, a többi nem izgatott.
– Lance Alvers – nyújtottam kezet. Megspóroltam a magyarázkodást, a szerszámosládából meg a munkásruhából egyértelmű volt, mit keresünk itt.
Futó pillantást vetettem az alapanyagokra.
– Milyen üveg? Van rajta extra védelem? Felrakok én bármilyen fost, de portálnyitogató suhancokra nem terjed ki a garancia.

Strange & Crystal

—Hakrabi


_________________
hzC1HWW.gifaKROn0U.gif"
  Watch out for the cracks.
Rulebreaker & Earthbender

Crystalia Amaquelin a Nap Hősének tart

Re: Add már Uram a Tetőt!

Crystalia Amaquelin Kedd Jún. 04, 2024 2:50 am
• doing good for good reasons •


Elszántam fordultam Lance felé. Ő ezermester volt az én szememben, olyan, akit mindig fel kell vidítani egy barkácsoló ötlettel, mert másképp sosem lesz jókedve. Persze nem ismertem még ki magam a világukban, voltak olyan szavak, amiket, ha a többiektől, ha tőle hallottam sem tudtam felfogni, ilyen volt például a szivi szó, amit Romyra használt. Ezt Lancenek szándékosan nem mondtam, nem tudtam, hogy micsoda az a szivi. Lehet Romy beceneve, de hogy melyik nevéből jön, azt nem tudom.
Mindenesetre megpróbáltam nagyon lelkesen elmondani neki, hogy egy nagyon jó barátnak – akivel csak egyszer találkoztam, de éppen elég volt, hogy a komor arcát lássam és megessen rajta a szívem (Wong a Nieles játékban) – segítségre van szüksége. Valószínűleg még vele is szót fog érteni, mert hasonlóan mufurc ő is meg Lance is, de ezt neki úgy mondtam, hogy kifinomult érzékkel rendelkezik, ha ilyen fiatalok veszik körül, mint amilyen én voltam vagy a többiek bayvilleben és kiemeltem azt is, hogy tanoncokról van szó, nem egyébről és Nielt is ismeri, nagyon jól.
Azt is elmondtam neki, hogy ez egy nagyszerű alkalom neki, mert nem helybéli munkáról van szó, hanem utaznunk kell, de Lockjaw segítségével semmi perc alatt ott vagyunk. Ha épp a szerszámosládája volt a kezében, amiből arra következtethettem volna, hogy ez is egy olyan mágikus láda lehet, amiben minden elfér, mint ami Freddynek van, akkor egyéb nem is kellhet, mert hopp rábólint és mehetünk is.
De még nem bólintott rá, muszáj volt elmondanom, hogy tetőtéri üvegjavításról van szó, de segítek én is elmozdítani a törmelékeket, nem lenne magára hagyva. Azt is elmondtam neki, hogy én egy tonnát is elbírok, csak bízzon bennem és keveset aggódjon. Ha szüksége volt valamire, ételre, kávéra, vízre, akkor készséggel pakoltam oda, még akkor is, ha tudtam találnánk ennivalót ott ahová megyünk.
- Jól fogod érezni magad, ígérem! A látvány majd kárpótol. Ha más nem, majd elmondhatod, hogy már voltál Kamar-Tajon és ha rossz arcok vennének körül minket, akkor rengeteg a hegy, amit lerombolhatsz. – bár reméltem, hogy erre nem lesz szükség és kedve sem, talán kiérzi, hogy ezt tréfának szántam. Amint meghallottam tőle az igent és látszott rajta, hogy talán tényleg segítene tetőt javítani, látná Kamar-Tajt is, egyből megfogtam a karját és nagy lelkesen Lockjawot is megkértem, hogy vigyen minket oda. Remélhetőleg jó helyen is fogunk kikötni, pár lépésnyire távolabb a piros köpenyes férfitól, aki feltűnik a látóhatárunkon.
Nem Wong úr volt az.
- Megérkeztünk. Hogy érzed magad? – kíváncsiskodom először, mert így biztos vagyok abban, hogy még nem utazott és mielőtt azt akarná, hogy hazamenjünk rögtön megszólítom a piros köpenyes urat is. – Elnézését kérem, ön ismeri Wong urat? – teszek felé egy lépést és közben felveszem Lockjawot is a karjaimba, nehogy neki fusson az ismeretlennek és a kis termetével akarja meg felborítani. Ha nagy lenne, talán sikerülne is, de úgy hiszem abban senkinek nem volna köszönete, ezért fogom most szépen meg. Amíg le nem nyugszik, mert úgy kalapál a szíve, mint akit felhúztak volna.

Lance, Strange & Crystal
Lord & Master — ∞ szószám


_________________



People are Strange, when you’re a stranger.

Lance Alvers a Nap Antihősének tart

Add már Uram a Tetőt!

Stephen Strange Vas. Jún. 02, 2024 7:48 pm
• doing good for good reasons •

     
’Add már Uram a Tetőt!'

Állok, teásbögrével a kezemben, és nézek felfelé. A Nap süt rám. A Nap. A nemlétező tető okán egyenesen az égből, rám, ahogy a lépcső alján állok. Wonggal.
Az ő kezében szerintem szotyi van, momentán csak azért nem érdekel, mert a morgása jobban leköt.
- Végre nem Szibériába nyitotta meg a portált.
Wong rám se néz, csak újabb szotyi köt ki a kezében.
- Helyette jött a tájfun.
Felkapja a kis bőröndöt, ebből tudom, hogy ez a munka rám hárul. Könnyű lenne mágiával megoldani, deee... semmi kedvem.
- Már feladtam keresést a munkára. Szélsebesen fognak rá jelentkezni. - azzal eltűnik a portál mögött.
- Ez még brit humornak is pocsék volt. -kortyolok bele a teámba.
Csakhogy ismerem már Wongot. Ha ő szerez segítséget, akkor az meg is érkezik. Azért most örülök, ilyen helyzetekben, hogy nem nekem kell PR bácsit játszani, hogy legyen kész a tető fejünk felett. Megint.
Ha jól számolom, ez már a harmadik égből jött áldás, mióta itt vagyok. Vagy hatodik. Valamit ki kell találni rá, kicsit sokba fog kerülni a tetőtéri üveg, minden egyes javításnál...



Crystalia Amaquelin a Nap Hősének tart

Lance Alvers a Nap Antihősének tart

Re: Add már Uram a Tetőt!

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.