Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Throwback thursday

Peter Parker Csüt. Május 09, 2024 9:38 pm
• doing good for good reasons •
change of plans
The plan was supposed to go relatively smoothly: wake up earlier, go to school, in time for a change, approach the girl after classes and finally ask her out to the ball. I certainly wasn't planning on any butt kicking action, let alone two world-ending events occuring on the same day.
A padlón érzett vibrációkon keresztül eljut hozzám annak ténye, hogy az imént a testemmel áttört falból újabb és újabb kövér darabok hullanak alá a folyosó és az osztályterem padlójára egyaránt. Az üzenetükkel egyidőben pedig az idegek eljuttatják az agyamba a becsapódás eredményét:
- Ahhh, a hátam... ─ tönkre felszínre szinte hörögve a szavak a számból, miután újra jut levegő az ütéstől megviseltté vált tüdőmbe. Szinte biztos, hogy ezt még holnap is érezni fogom, főleg, hza a továbbiakban is gumilabdaként leszek kezelve. Amire minden esélyem megvan, ugyanis a felvert porral telített levegőt szabályosan keresztülszeli az a természetellenesnek ható, Jurassic Parkba illő üvöltés, ami csak egyet jelenthet... sikerült felkeltenem a figyelmét.
Dübörgő léptek bírják táncra a linóleumon nyugalomra lelt törmelékdarabokat.
Már jön is. Mozdulj, Parker, mozdulj már!

1 órával korábban...

- Skacok, a világért se érezzétek úgy, hogy siettetni próbállak benneteket, de az őszintét megvallva, miattatok máris késésben vagyok, pedig szeretném tartani az ütemtervemet mára. ─ az utolsó pillanatban félredöntött fejemnek köszönhetően az arcomtól csupán milliméternyi távolságban suhan tovább egy késnek a hegye, valóságos ragadozó méregfogaként szúrva bele az üres levegőbe, de mivel pókösztönöm bizsergése intenzíven suhan végig gerincem mentén, elkapnom a támadást kezdeményező csuklóját, nehogy ledöfje pillangókésével az éppen hátulról közeledő társát. Nem szorítok rá a csontokra, éppen csak annyi erőt fejtek ki, ami ahhoz elegendő, hogy mozgásban lévő keze már az érintésem pillanatában megtorpanjon a levegőben. Sajnos ez egyben azt is jelenti, hogy kénytelen vagyok a biztonság kedvéért közelebb engedni a hátam mögül érkező alakot. Széles ívet ír le a penge, amit a bordáim közé szeretne becélozni, de pechjére, ez az elnagyolt mozdulat nekem bőven elég időt hagy a reakcióra. Elrúgom magam a földtől, továbbra is tartva az ATM rabló megragadott csuklóját, hogy miután arrébb rúgtam a lendületben lévő, domináns lábammal a szúrófegyvert, egy rántással segítsek rá arra, hogy a két amatőr tolvaj romantikusan egymásnak boruljon. Alig egy másodperccel azután érik lábaim a járdát, hogy ők az ütközéstől ők is betont fogtak.
- Awh, hát nem bájos, amikor így egymásra találnak? ─ a világért sem rontanám el nekik a nyilvűános olvadozásommal ezt a rendkívül fontos és intim pillanatot, ezért gyorsan le is hálózom őket, nehogy szétrebbenjenek. Ahogy elégedetten szusszanva körbepillantok a távozás előtt, arra leszek figyelmes, hogy több járókelő döbbent, csodálkozó pillantása szegeződik rám.
- Mi az? Ketchupos a ruhám? ─ magamat is sikerül a hirtelen jött gondolattal beparáztatnom, szóval gyorsan lenézek, hogy csekkoljam. Az egyik férfitól kapik is érte egy felhorkantást.
- Nevet rajta, pedig tényleg nagyon nehéz hálóhintázás közben ebédszünetet tartani! ─ a new yorki hot-dog árusoknak pedig hiába mondja az ember, hogy nem kér rá ketchupot, mert ők is tudják, hogy csak a sorozatgyilkosok nem kérnek ketchupot. De folt nincs, csak a bámészkodók merészkednek közelebb.
- Óh, ugye ez nem az a kínos pillanat, amikor az ember mögött áll egy híres színész és észre sem veszi? Mert a Social Network óta nagyon szívesen találkoznék Andrew Garfielddal. ─ nem mintha tartanék magamnál tollat, hogy autogramot kérjek tőle, de pacsizhatnánk. Ebből az álmodozásomból az a pasas zökkent ki, aki az imént derült a nem létező foltomon.
- Múltkor megmentettél attól a zsebtolvajtól. Nem volt alkalmam megköszönni. ─ nem láthatja ugyan, de széles vigyorral az arcomon rázom meg felém nyújtott kezét.
- Semmiség, örülök, hogy minden jól alakult. Megtenné, hogy hív nekik egy 911-es taxit? ─ mutatok a lehálózottakra.
- Intézném én, de a másik nadrágom zsebében van a mobilom, mert ez túlzottan kidudorodna tőle. ─ túl sok információ? Meglehet. Ha így is van, a nevetése nem arról árulkodik, hogy bánná, így én egy integetéssel később már suhanhatok is tovább.

A Midtown tetején öltözök át, az időspórolás kedvéért.
Így csak tíz percet kések. Volt már rosszabb.
A nagy rohanásban viszont nem veszem észre, hogy konkrétan belefutok valakibe, aki épp az osztályterem ajtajában magyarázkodik. Még megüti a fülemet a "mosdón voltam" félmondat, mielőtt kishíján felborítom a hang tulajdonosát.
- Áh, Mr. Parker, csak nem Mr. Thompsont szedte össze a mosdóból? ─ Mr. Hammond szavaira többen felröhögnek az osztályban. Félve vetek egy oldalpillantást a másik későre, attól tartva, hogy a rá jellemző gyilkos tekintetet kapom meg egy eltátogott "halott vagy" fenyegetéssel társítva, de Flash rám se bagózik. A szemei mintha karikásak lennének, és és minden további szó nélkül sétál a leghátsó sorhoz a helyére.
- Most, hogy mindenki itt van, átbeszélhetjük a múltkori dolgozat eredményeit...
Harmincöt perccel később izzadó tenyerekkel sétálok a folyosón, közelítve a szekrényemhez. Az övé mellett. Az egy új felső rajta? Ne már, Peter, szedd össze magad!
- Szia, MJ! ─ oké, a köszönés már megy, most dobj be valamit!
- Mi újság? ─ ... ehh, nem lettem az éjszaka során egy Tony Stark, de kezdetnek megteszi.
Midtown High (MSST)
2012. 05. 03.


_________________
Ezért imádom ezt a helyet: mindig meg tud lepni. Nézz csak meg engem... néha falra mászok, mégse lennék képes itthagyni.

Mary Jane Watson a Nap Hősének tart


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.