Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» But who's gonna give you your goodnight kiss
by Niel Topsfield Ma 11:40 am-kor

» Angels can cry
by Lacey Harries Ma 11:02 am-kor

» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Basic date with a psycho

David H. Xavier Csüt. Aug. 08, 2024 9:20 am
• doing bad for bad reasons •



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"




+18

Minden olyan természetes veled, mintha előre tudtam volna, hogy könnyedén hozzám simulsz, önként adod a csókokat, zenélnek majd érintéseid és halkan cseng az enyém permetes bőrödön.
Lenyűgözöl. Minden pillanattal egyre jobban Winifred, pedig igazán keményen ágáltam a romantikus butaság, egyáltalán a kapcsolat fogalma ellen és most öröm, gyengédség vezeti ujjaim, szétáradó, gyomorbizsergető éhes kéj minden lélegzetemmel, beléd.
Az ujjak, a levegőm, a csókom és remegéseim, elnyelem az illatod, bőröd ízét válladon, közelséged ölelésedben és a kérésed, a még egy kicsit, az arrát. Mint egy lelkes dzsinn teljesítem, reszketős elánnal, gyönyörködve remegő szemhéjadban, figyelve minden rezdülésedre, még jobb legyen, mélyebb, intimebb, tökéletesebb ez a pillanat. Nem akarom, hogy elfelejtsd Winifred, élvezd, idd magadba, öleld át, hagy nyűgözzön le engem is a látványod, ajkad sóhajba hajló íve. A pici mozdulatok összege.
Kiülök a medencéhez, ahogy szeretnéd, nem féltelek már meztelenségemtől, neked adom.
Magabiztosságot kölcsönzök, csinálj velem, amit szeretnél, hagy legyek én is óvatlanabb, minden jó lesz, amit ma tőlem kapsz.
Külön figyelmet szentelsz a középnek, pillanatra beléd nézek, olyan jól szórakozol. Husáng? Elvigyorodok. Merész vagy. Az én gyomrom reng bele, ahogy megérzem combomon a fejed, reszket a lélegzetvétel, hogy te a száddal bontod ki, fogaddal téped fel. Még a végén én fogom gyakorlatlannak érezni magam. Milyen…röhejes, mennyire logikus lenne. A husáng is csak miattad, neked áll, mintha majáliskor állították volna fel, ünnepnap, randi, harc a szívedért.
-Mi lenne baj Winifred? Minden pillanatod tökéletes.
Remegnek meg combajim, amikor hozzám érsz, aztán követi testem többi porcikája, az elfojtott sóhajok, érintésed zamata. Simogatlak én is, vállad, mellkasod érem, aztán fejem kissé hátracsuklik, hogy hangosabb nyögést engedjek a térnek. A puszi, arra, zavarba hoz. Megint olyan spontán és Winifredes, senki másnak nem jutna eszébe csak úgy, ez. Elvörösödöm. Döbbent, megbabonázott mosollyal nézlek.
Együtt felhúzzuk, ketten, vezetem ujjaid, megtanítalak. Szépen felhelyezett, biztonságos réteg lesz belőle, csókra invitálom ajkad, milyen ügyes vagy, közben magamhoz húzlak, érezheted combodra feszülni a művet.
Hátrahajlik egy tincsem, kósza, rakoncátlan, de te megzabolázod. Mosolyom szétkenem a szádon, tiéd, szeretlek, neked adom sóhajaim, ahogy utat török kezemmel, ahogy finoman, lágyan sodor barlangodba a víz.
-Te már engem rég. Az első pillanatban. Örülök, hogy viszonozhattam.
Hajlok beléd finoman, lassan, ahogy víz diktálja tempóm, ahogy lágy, ringó élvezettel sodor beléd a világ. Átölellek mindenhogy, karral, csókkal, lopom sóhajaid és rezdülésed, irányíts, hogy irányíthassalak. Felveszem a ritmust, amit szeretnél, az élvezet könnyű mozgását először lassú, hömpölygő, szokj meg, ne engedj el, kapaszkodj. Berántom magunk a hullámvasútba, azt akarom, hogy nevess rajta, sikíts a gyönyörtől, fogd a kezem, kapaszkodj.
-Bízz bennem, jó lesz.
Együtt robogjunk, Te vagy a legszebb kilátás közben.











_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

Winifred Wilson Szer. Júl. 31, 2024 10:09 am
• doing bad for good reasons •
18 éven aluliaknak nem ajánlott!
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Élvezem az érintéseid ritmusát, az ajkad ütemét az ajkamon, a cirógatásokét a mellemen. Melletted végre nem érzem sietősnek a tempóm. Öblös, lágy dallamra ringunk együtt, mélyen kondul, végigrezonál a csontjaimon. Ott visszhangzunk egymás sóhajtásaiban.
Szeretsz. Szeretlek. Belehabarodtam magunkba.
Megint új, különleges ízű csókot kóstoltatsz velem. A nyelvem és minden porcikám a tiédre válaszol, feloldódom, elmossa a víz a gátlásaimat, cseppenként törlöd le rólam az aggályokat.
Tényleg szeretsz. Az enyém vagy. És nem bírok betelni veled. Felderít a kezem, megjegyzi az összes domborulatot, ívet és kanyarulatot rajtad. Ellenőrzöm, nem képzellek-e. Igazolást találok a szívdobbanásaidban, a csiklandós szusszanásokban.
Megbabonázod a zsebem, lebűvölőd rólam a fürdőruhát. Rád foghatom, ugye?
Elharapok a nyakadon egy sóhajt, nyögést biggyesztek mellé. Ellenőriznem kellene valahogy azt is, én létezem-e még, de szétrebbennek a gondolatok, morzsák, szöszök a selyemlepedőn, amit kirázol, összegyűrsz, elsimítasz, rám borítasz.
A halvány vámpírnyomaimat dörgölöm rajtad, talán csak mélyebbre vésődnek tőle.  Bal karomban megfeszülnek az izmok, olyan szorosan foglak át. Jobb kezem telhetetlenül siklik le a tiédre.
– Itt… még egy kicsit… – suttogom. Reszketnek a pilláim, elmossák, összefésülik a fényeket. Megbillen a világ. Belezuhanok egy résbe a valóságon. Körbezeng a vallomásod, végtelenül csendül a nevem.
Nyelsz egyet. Megkapaszkodik a tekintetem az ádámcsutkád emelkedőjén. Gyorsabb lenne erszénybe süllyeszteni az alsónadrágodat, engem viszont lefoglal, hogy nézzelek. Hogy távolabbról igyalak magamba. Melegséggel tölti meg a gyomrom a látványod, csodálom a mozdulataid, a lélegzetvételeid, a létedet. Bamba mosollyal, rajongással, a lelkemben szikrát hányó csillagszóróval. Mert sosem érintettek még így. Senkinek nem kellettem ennyire.
A medence peremére ültetlek, úgy térdelek eléd, hogy hozzád férjek, ne takarjanak a pezsgő habok. Beszívom az ajkam. Nincs kire haragudnod. Első vagy és egyetlen, talán utolsó, nehéz így nem izgulni, határozottságot diktálni a tagjaimba, a szemembe. Ismét velem rezdülsz. Csókkal nyugtatsz. Merészséget pumpálsz belém. Bátrabban vigyorgok rád.
Különben visszaszívom a pöcköt. Inkább husáng.
Felprüszkölök a saját agyficamomon.
A combodra hajtom a fejem, foggal tépem fel a gumi csomagolását. Valahol egy beragadt fiókban karistol a zavarom, kopácsol benne a szégyenlősség. De annyi színben láttalak, ismerem az árnyalataidat, a mogorvát, a sebezhetőt, az odaadót. Nem attól fogok kizökkenni, ami a gatyádban van. Ezt így eldöntöttem.
Elrakom néhány pillanatra az óvszert.
– Nem baj? – kérdezem, mikor már súrollak odalent.
Különös, pulzust szaporázó, arcot, tüdőt égető az élmény. Fura és új. Veled mégsem szorongok vagy félek tőle. Kíváncsiság pulzál az ujjbegyeimben, a tapintásodra, az érzetekre fókuszálok, forró, kemény, bársonyos rajta a bőr. Nem kéne ilyesmit, nem vagyok olyan lány, azt sem tudom, mit csinálok, mégis, mire utolérhetne a vészjelzés, már mindegy. Odahajolok. Nyomok egy puszit a végére. Jár ide is.
Visszaidézem a kotont, összevonom a szemöldököm, összehúzom a szám, annyira koncentrálok a feladatra. Rád bazsalygok, amikor odanyúlsz segíteni. Büszkén szegem fel az állam, feszítem hátra a vállam, amikor sikerül a mutatvány. Aztán már a karjaidban kuncogok, ficergek.
Imádom, hogy nincs köztünk semmi, ott kezdődöm, ahol te véget érsz, és lassan, zsongva a leghalványabb válaszvonalak is kimállanak. Először kívülről súrolod, dörzsölöd őket. Belezsibbadok, elkábulok, a lábam között tömörül a vágy, tovább hömpölyög a testemben, mintha kívülről, belülről is nőne a víznyomás. Feljebb emelkedem rajtad, esetlenek a csókjaim, kapkodva keresnek fogódzkodót az ujjaim, a hátadon, a hajadban, a karodon. A csípőmre vezetem az egyik tenyered. Igazíts magadhoz!
Mielőtt visszaereszkednék, mielőtt végleg kilopnád belőlem a szavakat, a füled mögé tűrök egy tincset.
– Úgy érzem, zsebre tettél.
Érteni fogod az üzenetet, igaz? Kiragadni dolgokat az univerzumból, elrabolni, birtokolni őket, ahogy eddig csak én tudtam. Ahogy most te teszed velem.

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

David H. Xavier Kedd Júl. 30, 2024 3:33 pm
• doing bad for bad reasons •



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"




+18

Minden neked szól, még a zavarom is és nem bosszant annyira, mint kéne, pedig kettőnk közül nem én vagyok szűzlány. Mennyi minden volt a “megveszem érted” egyszerű, megszállott kifejezésében, hogy most a csókjaidon csüngnék, vagy pillantásodon, ami túl sokat ígér a ma esti Davidnek.
Félszegen elmosolyodom, nagy levegőt veszek és megpróbálok normálisan állni, testem minden, rád izgult felületével.
Nem bírom nélküled hosszan, olyan vagy, mint magaslati levegő a túrázó tüdőnek, besszippantalak. Milyen hülye érzés romantikusnak lenni, mintha felszálltam volna egy léghajóra, pedig pontosan emlékszem rá milyen lebegni, Jack-el szokszor átéltük. Most másom levitál, egy olyan “szerv” aminek a létezését is tagadtam. Elragadtad a lelkem, liftezik tőled a belsőm és nem adok belőle Jack-nek, sem másoknak. A fényen tartasz Winifred…
Mámorok találkoznak egy-egy koccintásban, pezsgünk kívül, belül.
Mindenhová kapok csókot, külön és megnevezve, utánahehegek amikor kihűl a helye, szerencsére tovább állsz.
Csókba fullad az öröm és befejezetlen mozdulat, nyelvem játékba hívja a tiéd, felhevült testünk vásznán.
Izgága vagy, simogatsz, felfedezel, míg én mintegy kába élvezetben még a melleid matatom. Néha elkalandoznak ujjaim a vízcseppek nyomában, de mindig visszatérnek halmokat simogatni, lecsókolni ajkadról az újra-újra ellopott lélegzeteket.
Érzem tenyered combomon, beszívom ajkam, de így is elhal nyögésem ajkadon, szétmaszatolom a tiéddel. Jó helyen jársz, most ott gondolkodom.
Most találkozom először ilyesmivel, de remélem nem ijedsz meg, szűk lesz neki az alsó és a víz, lesiklanak ujjaim oldaladon, felfedezem feneked ívét, a fürdőruha alsó központi részét, amibe kíváncsian túrok, kereslek, megerősítenek szavaid, közben mormogok, hogy jól van, szólok, ha valamit rosszul csinálsz, de tökéletes vagy.  Eltűnik, hirtelen, amit már a pokol péniszére kívántam és végre hozzád férek, semmi sem választ el kíváncsi, élvezetet ígérő ujjaimtól.
Lágyan simogatlak, elkapom a zavart pillanatokat, megszeretem ezt az izgalmas, új momentumot és igyekszem a lehető legtöbb sóhajt előcsalni belőled. Szeretleket kapok.
-Én is szeretlek Winifred Wilson
Csókolok ajkadra, nem érzem mennyire jó neked, elmossa a víz, de pillantásom az óvszeres dobozokra siklik. Nyelek egy izgulósat, ne vedd észre, nem szabad.
-Rendben. Várj mindjárt megszabadulok tőle.
Le kell hajolnom levenni a fürdőruha alsót, nekem nem megy elegáns egy másodpercben, kell több, vergődős mozdulat.
-Aha, legyen ez.
Evickélek a csomaghoz, kiveszek egy nagy méretűt, mert annak képzelem magam, egyelőre bontatlan.
-Próbáld meg.
Izgulsz, érzem rajtad, megerősítő csókkal megyek félelmeid elé.
-Én is örülök, hogy én lehetek az első. Most úgy érzem, kifejezetten haragudnék arra, aki megelőzött volna. De így rendben van.
Szép lesz, biztos vagyok benne, gyengéd leszek és alázatos, új szó kerül szótáramba, a szeretlek mellé. Neked adom a figyelmem, a segítségem, akár felhelyezésnél is, vezetem a kezed, ha elakadnál, közel húzlak, hogy érezzem meztelenséged és egyre jobban kívánom, hogy megtörténjen, lágyan és természetesen, mint ahogy a medence keltette hullámok zsongatják felénk a tökélyt.










_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

Winifred Wilson Szomb. Júl. 06, 2024 8:48 pm
• doing bad for good reasons •
18 éven aluliaknak nem ajánlott!
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Fontosnak, értékesnek tartasz, ki sem kell mondanod, kisilabizálom a mosolyodból, a pillantásodból, ami egyedül rajtam pihen meg ennyire lágyan, kedvesen. Könnyű így önbizalmat növeszteni. Büszkének lenni rá, hogy engem választottál. Az agymenéseimmel, a csalfa szívemmel együtt.
Igazából benned bízom, nem is magamban. Meggyőz a csókod. Puha, átható. Rólunk mesél. Átjárja a vágy, rajongás zsibong benne. Valódibb, őszintébb bármilyen vallomásnál. Talán már a pavilonban többet ígértek az érintéseid egy éjszakánál. Talán ezért gabalyodtam beléd, hiába tűnünk lehetetlennek, túlzottan másnak. Nem klappolunk, de olyan közel rántasz, hogy végül hozzád idomulok. Végül kitöltjük a réseket.
Bazsalygok, szemérmetlenül mustrállak. Hozzászoktam a zavaromhoz, a tiéd viszont új. Bájosan hullanak a tincsek a homlokodba. Nekem szól. Értem engedted el a pirulákat, az ismerős tompaságot. Miattam ágaskodik az a pöcök. A kedvemért vagy emberi. A kedvemért érzel. És szeretnék forró kamillatea, képregény-illat lenni neked. Kellemes, otthonos emlék, megnyugvás, mentsvár az összetett, kaotikus világodban.
Belekuncogok a kényeztetésbe, a bőrömről lekortyolt cseppekbe. Előveszem a pezsgőt, odakínálom neked a teli poharat, leitatlak, mint a moziesten. Felhajtom a sajátomat. Maradt még a jakuzzi peremére idézett üvegben.
– Hmm. Nem csak a hajadra. A szemedre is – nyomok puszit a csücskébe –, az orrodra és a szádra – folytatom a sort puszikkal. – Rád. – A nyakadon, az ádámcsutkádon fejezem be. Rezeg bennem a nevetésed, megtölti a mellkasomat a könnyed „imádlak”, közelebb von hozzád, pedig azt gondoltam, rég elfogyott köztünk a távolság.
Szerinted rendben a tempóm. Túláradok. Lubickolok az élményben.
A nyelveden kóstolom a pezsgőt, téged lélegezlek be, megtelik az illatoddal a tüdőm, bizsereg a pillanat a gyomromban. A fogam közé csípem a fülcimpád, miközben a mellem simogatod. Belefeszülök és elernyedek tőle egyszerre, a szédítő nyomás nem távozik a sóhajommal, sőt, szétterjed. Forrón tapadok hozzád a langyos hullámok között, pucér bőröm a nyögéseid ütemére dörgölődik a tiédhez. A jobb kezem a szíved felett zongorázik, majd halvány köröket rajzol a mellbimbód köré. A bal elindul a tarkódtól, végigsiklik az oldaladon. A combodon találok fogást. Beljebb merészkedem. Felfedezlek az alsónadrágodon keresztül, óvatosan tapogatom ki, mit rejtegettél annyira. Félig kíváncsiság. Félig szükség. Muszáj hallanom a torkodban szétmorzsolódó hangokat, érezni a hasamban a pulzálásod.
– Nem sietsz. Én is akarlak. És veled együtt akarom élvezni. Szóval… – Visszaterelem a mancsom, megkapaszkodom a válladban, míg te lejjebb kalandozol. Ráspolyos a folytatás: – Ha valamit rosszul csinálok, szólj, okés?
Kutakodóan cirógat a tekinteted, az ujjaid. Elbódulok tőlük. A nyakhajlatodba temetem a homlokom. Elrontottad a zsebem, elrontottál engem is. Elillan rólam a bugyi, magától, és nem bírok mást reagálni, egyszerűen lehunyom a szemem. Erősebben préselem hozzád az arcom, szorosabban ölellek. A pironkodás vékony gally a lángoló tűzben. Már nem érdekel. Nem érdekelnek mások, az sem, mi volt tegnap. Nem számít, mit hívnak szerelemnek. Mennyire hű vagy sem a szívem. Belezúgok egy kicsit ebbe. A víz csiklandozásába, a hátamat fújó hűvös szellőbe, a közelségedbe. Kettőnkbe.
– Szeretlek, David Haller – suttogom picit aléltan, nevetősen.
Szeretkezni úgy tudunk, ha szeretlek. És ennyi biztos. Néhány hét, pár randi múlva senki sem fér majd közénk, kifakulnak a képből a régi mesék.
Lopj el, jó? Legyek teljesen a tiéd!
A medence széle felé biccentek. Az üres poharak, a félig teli pezsgős üveg mellett bontatlan óvszeres dobozok sorakoznak fel.
– Majd választasz? – mormolom. – Tényleg totál amatőr vagyok. – Fészkelődöm, kellemesen megborzongok. Szabadjára engedek egy nyögést, mielőtt kipréselem a végét: – Azért… megpróbálhatom én felhúzni?
Beharapom az ajkam. Lustán, de dolgozik bennem a szégyenlősség. Ez a kérdés felbirizgálja. Kedvem támad a habok alá bukni, elbújni előled. Aztán eszembe jut, hogy imádsz, és úgy döntök, jajgathatnak a gátlásaim, akkor is feszegetni fogom a határaimat. Veled szabad. Arra biztattál, tapasztaljak. Hiába láttál a fejembe, kellek neked.
– Tudod… Örülök… – A hajadat túrom, finoman a karodba mélyesztem a körmöm. Figyelem az elhalványuló félholdakat. – Hogy te vagy az első…
Eddig minden tetted megerősítés, biztosíték. Azt hiszem, megbecsülsz majd. Nem játszadozol velem, nem vacillálsz. A te szerelmed igazi. Ugye, David?

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

David H. Xavier Szomb. Júl. 06, 2024 12:49 pm
• doing bad for bad reasons •



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"




+16

Okék vagyunk, bár mindig megrémülök, amikor sírni látlak, ott kísért a miattam szörnye, de sosem tudod meg, hogy elbizonytalanodom, vagy olyan kényelmetlen, bosszantó szarságok gyötörnek, mint a félelem és magamtól féltelek leginkább.

Kikapcsolom gondolataid monitorozását, amikor elégedett leszel, még a végén zavarba jönnék a méztől és azt, amit te Dulifuliságnak tartasz, nem lehet illúzió. Próbálok veled megnyugodni és neked szentelni minden figyelmem, anélkül, hogy te magad elvonnád, rólad.
Megnyerem a csatát ellened, amikor végre büszkeséget sugárzol azért, aki vagy, somolygásom végigsimít okos, vonzó testeden, arcodon, ajkadon, elcsípem kimondott szavaid, ráharap a sóhajom.
-Az jó, bármiért is tartasz annak, elfogadom.
Biztosan igazam van és nem szabad gondolkodnunk, ritkán fordul elő, hogy tévedek, egyszerűen meg kell élni a túlfűtött pillanatokat egy zárt liftben, meggyőzni téged mennyire különleges vagy, elveszni egymásban, foglyul ejteni a valahol nyálas, de képtelenül vonzó pillanatot, szeretni egymást, vagy téged, ez utóbbi is elég, hogy pillanat boldogságokat lopjon belém.
Akkor is, ha különbözünk és indokolatlanul lányos vagy, úgy tűnik eddig senki, soha nem volt elég lányos hozzám és talán ezért működünk mi jól Winifred, a fiússágom katalizálja.
Valahol meglepődöm, mert Niel Topsfield a túlfűtött érzelmi vehemenciájával nem bánt elég jól és ezért valahol megint bántani akarom, pedig felém billent téged. Nem merek rá mondani semmit, még a végén tönkretenné ezt a szépent, inkább csókkal viszonzom, azt hiszem köszönetet is jelent, meg akarom mutatni mennyire gyönyörű lehet egy csók, zsibbasztó, bizsergető, neked szóló.
Tetszik a dolog visszafogott idillje, a ruhád anyagának érintése a nyelveden ragadt pezsgő cseppek, megrészegítesz.
Mivel működök, reagálok rád, csak mélyebbre omlik hajam ettől a mosolytól Winifred, ne csináld. Nem tudom értelmezni, tetszik? Gyengeségnek tartod, hogy máris felizgattál? Szerencsére te sem hagysz gondolkodni, alámerülünk, veled szoros ölelésben a pezsgőfürdő testi mámorába. Nagyobb elánnal izgatnak mozdulataid és a rólad lecseppenő fröccsenések, amiket a klóríz ellenére lecsókolok. Van egy a nyakadon, válladon, ajkad peremén.
-Persze, igyunk még. Pont a hajamra?
Túrom félre, vizes lesz, de tudom, hogy jól áll a csapzott mozdulat. Hamar ráakadsz, hagyom magam nyakat csókolni, vagy amit akarsz. Talán most te szívod ki, megjelölsz, de leragadsz az ádámcsutkámnál. Érezheted a torokrezonációt, ahogy felnevetek. És a vallomást ajkadra fonódni.
-Imádlak.
Mert ennyire random van, hogy megtalálod a leghülyébb pontjaim. Még ebben is lenyűgözöl.
Közel vagy, ugye tudod, érzed mennyire, forró csókkal honorálom, hogy nem ijedsz meg odalenn sem, sőt izegsz-mozogsz rá, ritmusra.
-Nem, tökéletes a tempód. Semmit nem sietsz el.
Milyen jó, hogy nem tudsz gondolatot olvasni Winifred, én sietném el, csúnyán, követelőzőn venném birtokba a tested máris, sürget az egyre erősödő késztetés megkapni téged, túlságosan kívnálak, minden nevetéseddel, mozdulatoddal, a pántod lassú lefejtésével rólad, végül melleid ívével, amit finoman körülzárnak lenyűgözött ujjaim. Amit csók előtt, közben, után simítanak végig, reszketeg, hozzám cseppet sem illő nyögéshullámmal, látom, érzem, magamhoz vonom félmeztelenséged.
-Én nem sietem el?
Nem akarom megkérdezni, csak csinálni, rossz hatással van rám az udvariasságod, ahogy lenyúlok és bugyi részen keresztül végigsimítok rajtad, sőt már a bemenetet piszkálom, keresem a rést rajta, monitorozva közben azt a bizonyos sebességet, téged.








_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

Winifred Wilson Vas. Jún. 23, 2024 1:49 pm
• doing bad for good reasons •
16 éven aluliaknak nem ajánlott!
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Elmorzsolod, lecsókolod az utolsó könnyet, nyomtalanul eltűnik a nevetésedben, az arcomra záporozó puszikban.
– Oké – kuncogok. Sziporkázik a pillanat, rámarkolok a zakód aljára, annyira nem bírok mit kezdeni a zizegésemmel.
Oké, hogy nem sietünk.
Oké, a kompromisszum.
Több, mint oké a mosolyod. Legszívesebben kiállítanám egy múzeumban, aztán ellopnám magamnak, elrejteném, senki ne láthassa. Belekóstolok ebbe is, lecsípem az ajkadról. Édes, áthatóan. Már én sem aggódom. A mézédes dolgokat nehéz megkeseríteni.

Akkor is tudod a helyes választ, amikor dunsztom sincs, mit szeretnék hallani. Lubickolok a tekinteted lágyságában, lebegek a szavaidon, az érintéseden. Magad felé billented az állam, billen vele mindenem, te vagy a gravitáció a liftben, és eszemben sincs túlszárnyalni, hálás vagyok, amiért a talajon tartasz, biztosan, megingathatatlanul.
Neked elhiszem. Kihúzom magam, határozottan, okosan, bonyolultan, és majd mindig magad mellett akarsz, hiába nem kellek semmire.
– Nem attól tartalak összetettnek – szúrom közbe, a rend kedvéért.
A tövig bekapásnál felszisszenek. Csak röviden. Hamar visszaterelsz a vágányunkra.
Szereted a gondolataimat. Pedig néha engem is idegesítenek. De te szereted őket. Cserébe leszek jutalom, díj, leszek vonat, ami megvár. Bármilyen dilis hasonlat.
Elcsábítottuk, elraboltuk egymást.
Színektől vibráló, érzelmektől zsúfolt festményt pingál a fantáziám, rólunk, nekünk. Leragadok a részleteinél, homályos paca kerül rá, összemosódnak az alakok a háttérrel. Kijavítod helyettem. Néhány mondattal, gondos ecsetvonásokkal.
Elhúzódnál, fintort gyűrnek rád a kételyeim, holott én rég máshol járok. Nem eresztelek, odahúzom a tenyered, belesimítom az arcomat. Bámullak, hátha belelátsz a fantáziámba, talán lefékezel kicsit a kép előtt, amit közösen festettünk. Vacsorához képzelem magunkat, kettesben, a kis asztal alatt összegabalyodó bokákkal, csilingelő evőeszközökkel, csilingelő kacagással. A te tányérodon burzsuj keleti, az enyémen hagymás házi koszt. Majd fogat mosunk utána. Forgathatod a szemed a pókemberes műanyagpoháron, a csibés hálóingemen, azon mennyire kislányos vagyok, mennyire elrontom az eleganciád. Később odakuporodnék melléd az olvasólámpák meleg, bensőséges fényében az ágyon. Stephen Kinget lapozgatnál, én Batman legújabb kalandjait. A fülemben suhogna a papír, a kezem alatt emelkednének a légvételeid.
Kitapogatom őket most is.
– Elég jó vagy. Sokkal jobb, mint hiszed. Senki nem bánt még velem ilyen szépen. – Megkísérlem visszacsókolni rád az édes mosolyt, amiből a taxiban csentem.
Leöblítjük a félelmeinket pezsgővel, csókokba, simogatásokba csomagoljuk őket. Egyszerre süllyed a mellkasunk a sóhajtásoktól. Kényelmesebben simul a kezed a derekamra a legkényelmesebb ruhánál.
Kell pár közbeiktatott lépés, amíg lehűt az éjszaka, hogy aztán újra robbanásig hevüljek. Most érzem magam először gyönyörűnek. A te pillantásodtól.
Követem a suta mozdulatodat a boxeralsóig, bár takarod és takarja a félhomály, pislogok párat a domborulatra. Enyhén elkerekedett szemmel vigyorgok fel rád, lángoló fülemig szalad a szám. Mellé szegődik a tiéd. Beléd csimpaszkodom, elmerülök veled a vízben, a bódulatban.
Csillognak rajtad a cseppek, a medence fényei kékes-ezüst csillámot szórnak rájuk alulról, felülről a terasz sárgás hangulatvilágítása aranyozza be őket. A válladba  masszírozom a harmat-gyöngyöket, végiggörgetem a karodon, a lapockádon. Halkan rezonál a torkom, az ujjaid és a körülöttünk pattogó apró buborékok adnak dallamot a hangnak.
– Kérsz pezsgőt? – tűröm félre a tincseidet. Tökéletesen mutatnak nedvesen, hátrafésülten. – Azt hiszem, én is túl sokat fogok gondolni a hajadra. – Belemarkolok hátul, gyengéden meghúzom. Ahogy hátrébb biccen a fejed, jobban hozzáférek a nyakadhoz. Végigpuszilom, megnyalom az ádámcsutkádat. Meglepődöm rajta. Elég random ádámcsutkákat nyalogatni, már majdnem bocsánatot kérnék érte, amikor megemelsz.
Másképp préselődünk egymáshoz, nekem feszül a tested ott, ahol korábban nem. Érzem a keménységét az alsónadrágodon, a bugyimon keresztül. Abban nem vagyok biztos, a forróság melyikünké. Elakad a lélegzetem, belém rekeszti egy nyögés. Helyezkedem rajtad, de nem találok nyugvópontot, egyetlen pocikám sem nyugszik, erősebben pezsgek a jakuzzinál, a lábam között, az alhasamban. Borzongató, játékos áramütések cikáznak a gerincem mentén. A csípőm együtt ring a hullámokkal, és a rekedt sóhajtások összeállnak egy kurta hahotává. A végén mégis megtanítasz táncolni.
Összefonom az ujjaimat a tarkódon, lehunyt szemmel döntöm homlokodnak a homlokom. Átadom magam a cirógatásoknak, még több párát lehelek rád a gőztől sűrű levegőbe. Eltüntethetném a topomat, hogy jobban hozzám férj, de azt akarom, te vedd le rólam. Jelzésképp feltartom a karom, utat csinálok a mozdulatnak. Közben elbizonytalanodom.
– Elsietem? – döntöm oldalra a kobakom. – Szeretnéd még birizgálni a pántokat?

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

Re: Basic date with a psycho

David H. Xavier Szomb. Jún. 22, 2024 9:00 pm
• doing bad for bad reasons •



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"




+16

Behunyt szemhéjamon át is látlak, keresztül a csókon, megnyugtatásodon, rajtad. Igazat adok, pontot az egyszavas mondat végére, hogy számít. Így hagyom magunkat, boldog számításban.
Horkantásod követi az enyém, mintha hasonlóbban nevetnénk, egyformábban, mint amikor golyóval a lábamban elkezdtél érdekelni. Amikor túlláttam gyerekes rajongásodon, neked szól, a stílusodnak, megborzolt hajam ünneplem.
Leharapod a fintort az ajkamról, tessék, neked adom, most már a tiéden élhet tovább. Trágya mód romantikussá teszel Winifred…
Lehet, hogy nem minden könnycsepped tüntetted el, hagyj egyet nekem, ellopni, hátha kicsit érzékeny leszek tőle, ahogy szeretnéd. Mégis nevetve maszatolom szét ujjaimon.
-Határidő? Milyen butaság ez? Ne stresszelj, nem siet senki sehová.
Kapsz egy csókot az arcodra, pont oda, ahol az értelmetlen könnyek nyomát hagytad.
A térdcsapdosás megint hirtelen jön, de Dulifuli védelmében csak szórakozott pislogást vált ki belőlem. Eláruljam, hogy nem vagyok kis, kék törpe rajongó?
-Áh…
Rakom össze a mogorva törpvédelmet, valóban átsuhan egy egészen új fintor ajkamon. Belenézek a fejedbe, csak egy pillanatra, pont erre számítottál tőlem. Mosollyá vasalod ezt is.
-Köthetünk kompromisszumot? Hogy azért annyira nem vagyok puha? Egyszerűen csak kevesen tudják, hogy tudok mosolyogni.
Rántok vállat és adom a fintort, csókold le ezt is. Ráncokat a homlokomról, Hókuszpók pózba húzott szemöldököm. Helyet cserélünk, én adok csókot rád, öltöztetem az arcod, ajkad.
-El sem tudom képzelni hogyan lehetne beléd keseredni.
De megegyezünk abban, hogy nem bántalak. Úgy szállok ki az autóból, hogy ez nálam óriási dolog. Érted biztosan legyőzném azokat a személyisérészeket, akik nem túl lojálisak hozzám.

Boldogan szuszogsz amiért olvaslak, boldogtalanul amiért nem ugyanaz a könyvünk?
-Winifred, egyáltalán nem vagy buta.
Nézek egy pillanatra mélyen a szemedbe, amíg ajkam nem rándul ismét felfelé.
-Majd letesztelem, egyszer ott leszek melletted, végülis egyelőre csak néhány szoba választ el bennünket.
Épp csak elferdítem a szám, észlelem valami túlgondolás mászott a buliba, gyorsan megnézlek mi bánt már megint. Jó ég Winifred…
-Szerinted azért akarok veled lenni, mert jó vagy bármire is? Tudom, hogy szemét vagyok, de azért ott még nem tartok erkölcsileg, hogy ennyire tárgyiasítsalak. Nem azért kellesz, hogy jó legyél nekem…valamire. Hogy lennél egyszerű? Túlszárnyalsz ezekkel a hülyeségeiddel. A személyiséghasadástól nem leszek összetett.
Magam felé biccentem az állad, óvatosan, ujjheggyel.
-Igen, rohadt tehetséges vagy túlagyalásban és megint azt csinálod. A recepciós tövig bekaphatja és pont azt gondolom, amit mondtam, hogy tetszel, ahogy vagy, ezekkel a hülye gondolatokkal. Szeretem a gondolataid.
És elcsábítalak. Már itt a liftben, kislányoknak szóló pózzal, hogy nem hagylak tovább gondolkodni, vagy elég mélyen nézek a szemedbe, miközben meggyőzően érvelek a csodálatosságod mellett. Igazából én loptalak el Winifred Wilson és eltulajdonítom pillantásaid, sóhajod az illatod, ami még a liftben megszállja az orrom, egy kicsit a vidámságod is, amit minden létezőre ráragasztasz, akkor is, ha az egy szekrény érzelmi szintjén van, amit te kedvesen Dulifulinak hívsz.
Liftezik tőled a gyomrom, sűrűsödnek a légzések, belegabalyodok az ajkaidba és te olyan természetesen heveredsz le étlapot karikázni, mintha itt laknál. Illesz mindenhova. És én…nem hagylak béként. A hümmögésed késztet sóhajra, megint valami ostoba gondolat arról mennyire kevés vagy.
Megforgatom a szemem, de követlek, kihúzok egy tincset a szemedből, hogy alaposan belenézhessek, azon keresztül újra fejest ugrom gondolataidba. Nem tetszett a rák, komolyan ezen akadtál ki?
-Hát persze, hogy nem szereted a rákot, de ez nem baj, miért ne lehetnénk mások? Miért ne ehetnénk és olvashatnánk mást? A lényeg, hogy ugyanannál az asztalnál csináljuk, ugyanabban az ágyban. Én meg nem szeretem a hagymát. A házi kosztot telepakolják vele. És? Akkor nem kapsz hagylót.
Könnyedén veszem egészen a rossz érzésedig, amit nem tudsz megmagyarázni, tudom, hogy velem kapcsolatos, talán jobbn belelátsz a romlott lényembe, mint szeretném. Ott hagyok egy fintort, kissé távolabb húzódom, megnézem a mennyezetet. Felesleges lenne szeretni, ha úgyis elveszítelek, mert túl tiszta vagy hozzám. Nem tetszik saját gondolatspirálom.
-Nekem is megvannak a félelmeim. Nem vagyok hozzád elég érzelgős, elég jó...és hogy majd rájössz.
Úgy csinálom, mintha ez lenne a mondat vége, a pontok most a plafonnak csattannak, a poharak zökkentenek ki, a beteges igyekezet elcsábítani. Tetszik a szín, amit zavarod kölcsönöz, amivé zavarod formál, hogy ujjaim nyomát felváltják az ajkak, megkóstolom milyen íze van a pánt alatti bőrnek.
Sok, mély levegővel telítődik a tüdőm, belőled szívok egy adagot, drog vagy érzékeimnek, megremeg hasfalam, amikor arrafelé kószálsz a gombolásban. Engedélyt adok, ingem után nyílik ajkam is, sok kis sóhaj követi, mert kezed alaposan körüljár. Én is lesimítok a derekadra, ami kivillan a hirtelen rádkerülő fürdőruhából. Csókba csuklik az egyik vágytól remegő levegővétel, érzem mellkasomon a tiéd, le és fel mozog benned a csókhoz használt levegő. Épp csak megérzem bőröd, amikor tudatosodik, eltüntetted rólam a ruhát. Kicsit aggódom, hogy összegyűrődik a zsebedben, de aztán megnyugtatom magam, biztos van vasalód és én magam mondtam  egy ponton túl megszűnnek az OCD-s tünetek. Ott állok előtted bokszeralsóban. Sok mindent csinálsz, amíg én bámullak, idomaidon felejtem tekintetem, először meg sem hallom mit kérdezel, éppen megfordultál.
-Ja nem, nem kell, szerintem jó lesz az alsónadrág.
Ráncolom szemöldököm, gyorsan elé is húzom a kezem, azt hiszem felborzoltad a kedélyeim ágyéktájon is. Fekete, egyszerű bő nadrág, nem szorít le semmit. Ráadásul bámulsz, lehajlik fejem, néhány tincs zavartan arcomba hullik. Szörnyű, hogy átveszem a hülyeségeid. Talán a tempód is, nem ácsorgok sokáig rivaldafényedben, leülök melléd, hamar rám akaszkodsz, felemellek, ajkamon már mosoly hódít, csábító, ahogy mondtad, de hamar eltűnik a tiéd ölelésében, miközben bemellek a vízbe.
Érzem ahogy körülölelnek a pezsgő habok, az ital bizsergése tompán dübörög ereimben, nyaldosnak a mesterséges hullámok, éppen ahol kellemes, felcsapnak hajlataidba, csúszkálnak ujjaim bőrödön. Deréktájon szorosan foglak, kicsit megemellek, aztán túlságosan szorosan ölellek át, érzed majd összes domborodó vágyam. Ha hagyod, hogy csókoljalak, belelendülök, mintha elmosnák gátaim a habok, én is felfedező útra indulok derekad, hasad körül egészen merész tájakra, a fürdőruhafelső alá.








_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

Winifred Wilson Szomb. Jún. 22, 2024 8:31 am
• doing bad for good reasons •
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Benne van az ölelésedben a megerősítés, ott csüng az igazam a sóhajtásodban. Nem vagy rossz. A gonoszok nem foglalkoznának a véleményemmel, iciri-picirit sem inognának meg egy hisztis kislánytól.
– Számít – puszilom lehunyt szemhéjadra, és eleresztem a hármaspontokat, a titkaidat, a bonyolult, kifürkészhetetlen világodat. Még rajzolom hozzád a térképet, csupán most kötöttem meg a túrabakancsot.
Felhorkantok, ezt is tőled loptam, görgetek belőle kacajt .
– Helyes! – Elteszem a sisakot. Megnyertem az összeütközésünket, engem viszel vacsizni, nem Cerebrot. – Szerintem a gép nélkül tényleg haszontalan, és gyanúsan ritkult tőle a prof haja. Nem érné meg – túrok dús fürtjeid közé. Megint nevetek. Ezúttal a fintorodon. Gyengéden a fogaim közé csípem az ajkad, azt képzelem, belekóstolok a grimaszba, tesztelem, mennyire savanyú.
A kósza könnyek érted folynak, mert abban, mennyire félsz bántani, sűrű magány kavarog. Utána a vonásaidon megülő bánatra, a hangodat átitató szomorúságra peregnek a friss cseppek, ahogy elismétled a beismerésem. Sután letörlöm őket. Nem fair helyetted sírni, amikor én bántalak. Amikor miattam leszel savanyú. Keserű.
Szereted a rendet, a logikát. Ilyesmik mentén igyekszem értelmezni magunkat.
– Van valami határidőnk? Amíg beléd zúghatok? Amíg hajlandó vagy randira vinni?
Ebből lehet még gondunk. Én folyton elvétem a tempót, főleg a szerelemben. Túlnyújtom, elsietem, félresiklunk egymás mellett. Talán a te ütemedet sem sikerül felvennem. Biztos ezért nem tanultam meg táncolni, ahhoz egyszerre kell mozdulni.
A térdemre csapok, úgy vágok bele a védőbeszédbe.
– Dulifuli aranyos! Ő a kedvenc törpöm! A Hófehérkében is Morgó a legjobb! Valójában nem bunkók, csak keménynek mutatják magukat, hogy ne vegyük észre, mennyire puha a szívük! És ettől különlegesebb, amikor megnyílnak!
Elhalkulok, összeszorítom a szám. A méltóságod ki fogja ezt is forgatni, igaz? Megsértődsz majd rajta, mi? Fura szokás kerekedik ebből, de ismét puszival próbálom elejét venni a duzzogásodnak, ezúttal a homlokodra pecsételek egyet, az apró ráncokra. Végighúzom az ujjamat a szemöldöködön. Tetszik az íve. Azt hiszem, minden tetszik rajtad. Igen, még a fintorok is.
Ellágyulok, szinte visszafolyok melléd.
– Ugyanazt – duruzsolom. Helyére zökken a világ. Nem emlékszem, mikor akartuk utoljára bárkivel ugyanazt, és erre bátran építhetek mesét, itt vagyunk mi, és ott a célunk, együtt boldognak lenni, biztonságban. – Rád is vonatkozik! Ha valaha úgy érzed, boldogabb lennél nélkülem, mint velem, szólnod kell! Inkább szakítsunk, minthogy belémkeseredj!
Leporolom a válladról a hanyag rándítást.
– Az bőven elég. A véletlen bántásokat megbocsátom.
Otthagyom a taxiban a kételyeket, a múltat, a jövőt meg Xavér tatát. Megkapaszkodom benned, és kevésbé inog az élet, stabilabb a talpam alatt a jelen.

Elsőre nem esik le, mit vállalok, amit más nem. Kell pár másodperc, hogy összerakjam: kifürkészted az agyamból a vallomást. Jókedvűen felszusszanok. Elfogadtam a határaidat, ismered az enyémeket, nem tukmálnám rád a gondolataimat, egyszerűen közelebb érezlek tőle, azért szólítanak téged.
A szakolvasmányok újabb szusszantást piszkálnak elő, egy csalódottat.
– Az olyanokhoz buta vagyok… De a krimiket szeretem! Talán pont a butaságom miatt. Mindig meglepnek a csavarok. És a horrort is bírom! Jó, néha megijedek, és eltüntetek ezt azt… De tök csendben, sikoltozás nélkül csinálom!
Dunsztom sincs, melyikünket győzködöm vagy épp miről. Hogy találhatunk közös pontokat? Hogy nem nyúltál velem mellé és jó vagyok valamire a tolvajláson kívül?
Talán hazudtam magamnak. Az aggodalom mégsem maradt a kocsiban. Tartok tőle, mit szólsz majd, amikor rájössz, mennyire egyszerű vagyok hozzád képest.
– Amit nem agyalok túl… – sóhajtom. Létezhet ilyen? Tehetséges vagyok a túlgondolásban, állandóan gondolatspirálokon csúszdázom. Afféléken, mit feltételez rólunk a recepciós, te mit értettél a mindenhogyan akaráson, vagy azon, ne toljuk túl. Hirtelen zuttyanok vissza a pillanatba, lerántasz a spirálról, olyan pózban hajolsz fölém. Nincs már közönségünk, nem osztozom senkivel a csókodon. Az ujjaid elvonják a figyelmem a gombról, aztán a bőrödet bámulom, és ez nem oldja a zavart, viszont forralja a hangulatot. Perzsel a lélegzeted a nyakamon, csiklandoz.
Bennreked a válasz, rejtély, mit felelnék arra, hogy jól csinálom a barátnősdit és a suhanc az elnöki lakosztályos randimért ácsingózna.
Belázasodtam? Nem, várjunk. Attól rázna a hideg.
Akkor gutaütés. Aha. Gutaütést kaptam tőled.
A lakosztály hűvös borogatás rá, eltereli a figyelmem a gyomromból lefelé induló zsibongásról, ami azt üzeni, én is mindenhogyan akarlak. Úgy csókolsz, mintha nem lenne ennél természetesebb, mintha évek óta gyakorolnánk, és rutinból menne. Kicsit mindig más az íze, kicsit másképp fut végig tőle a gerincemen a vágy.
Mellém dőlsz, a hajam birizgálod. Belebizsereg a fejbőröm.
Váratlanul hagynak alább a tünetek, megneszelem a távolságot, közted és köztem, nem olvadunk annyira össze, hiába tekergeted nevetve a tincsemet. Hiába hallgatnám örökre a nevetésed.
Tanulmányozlak. Közelről. Egészen messziről.
– Keleti és burzsuj. Sok fűszerrel – memorizálom.
Mosolygok, mert kacagsz a választásaimon, az összefirkált étlapon, és simogat a vidámságod, közben tovább kalandozom, borúsabb terepre. Elmormolok egy ühümöt. Fel sem fogom, mire böksz. A hátamra fordulok, onnan mustrállak.
Valahogy… nem stimmelünk, David. Lehetek olyan lány, aki néha horrorisztikus krimi regényt lapozgat, de olyan sosem leszek, aki burzsuj-mód falatozik keleti fűszerezésű rákot. Allergiás vagyok egy csomó herkentyűre! Azt sem tudom, héjjal együtt eszik-e a kagylót! És butaság, okkal nem csomagolom szavakba. Igazából nem erről szól, könyvekről vagy kajákról. Igazából képtelen vagyok elmagyarázni, mi zargat fel. Megint. Folyton.
– Nagyon mások vagyunk – szökik ki. Mindegy, neked sem újdonság, biztosan észrevetted. Azt nem merem firtatni, vajon működni fogunk-e a közös rabláson, a szenvedélyen túl. Azt sem, mi van, ha a zsebembe és a kleptomániámba szerettél bele, nem belém. Kiakadnál, minek görcsölök hülyeségeken. Helyette puhább kérdést rakok össze, tompábbat:
– Nem zavar? Hogy ennyire más vagyok. Egyszerűbb… Hétköznapibb? Érzelgősebb? Tudod. Ilyesmik.
Igazad van, ráérünk. Enni, megfejteni kettőnk talányát. Lesz időnk mindenre. Talán pont a pezsgő a nyitja, esetleg a pezsgőfürdő. Szóval koccintok veled.
– Rád. Ránk.
Hidegen zizegnek a kortyok a torkomban. Megelőzöl. Nekem félig tele a poharam, a tiéd üres. A pántomat emelik az ujjaid, az enyémek közül majdnem kicsúszik az üveg. Vöröslök, közelítek a ruha színéhez. Nem vagyok ehhez hozzászokva. Általában én sietek, rohanok le, ostromlok másokat. Most elnyílt ajkakkal, dübörgő szívvel dermedek eléd, míg a vállamat csókolod. Szoborrá változom, formára gyúrnak az érintéseid.
Megbűvölten nézem, ahogy kigombolkozol. Kiürítem, elcsettintem a poharamat.
Ez már az a rész lehet, amit nem bírok túlagyalni.
Félretolom a kezedet az útból. Lekívánhatnék rólad mindent, de nincs kedvem. Inkább a zakód alá nyúlok, és lesimítom. Egyesével bújtatom át a gombokat a lyukakon. Felpislogok rád, engedélyért, mialatt végighúzom a tenyerem a hasfaladon, fel a mellkasodon, könnyedén, óvatosan, néhol alig érintkezünk, a bőrödből sugárzó hő, az elektromos kisülések felborzolják a pihéket a karomon.
– Van nálam. – Lefejtem az ingedet, és átvillanok egy világoskék bikinibe. Vannak pántjai, amikkel játszhatsz.
Mezítlábasan pipiskedem fel. Közel vonlak, belerántalak a csókba, ne csupán a szánk találkozzon. Áthelyezem a súlypontom, súrolom a cipődet a lábujjammal, leveszem rólad, zoknival együtt, a jobbat, aztán a balt. Felemelem a combom, először a nadrág anyagához dörzsölődik, aztán hozzád. Mire elhátrálok, enyhén zsibbadok, intenzíven pulzálok. Libabőrt fúj rám a hűs, esti szellő, és már téged sem takar előle több. Magamhoz vetkőztettelek. Kipirulok tőle. Tőled. Az egésztől.
Muszáj mozognom, csinálni valamit. Teletöltöm, elpakolom a poharainkat, bekapcsolom a jakuzzit, majd visszafordulok hozzád.
– Adjak fürdőnacit…? – ajánlom fel, a vége szaggat, hömpölyög bennem valami, hullámokban mos át, és remeg tőle a tüdőm. Kellemes lenne belefulladni.
Felülök a jakuzzi peremére, onnan gyönyörködöm a látványodban, beiszom, részegedésig kortyolom. Csodálom az arcod határozott élét, a nyakadat és a kulcscsontodat megfestő sötét árnyékokat, a halványabbakat a mellkasodon és a hasadon domborodó izmok között. Visszaterelem a pillantásom a tekintetedig. Izzik, szebben, élénkebben a fénygömböknél.
Halk zubogással árad mögöttem a víz. Hangos zubogással árad bennem a sóvárgás. Némán hívlak magamhoz. Rád csimpaszkodom, a derekad köré kulcsolom a lábam.
– David – lehelem rád –, azt hiszem, elcsábítottál.
És muszáj lesz beemelned a habok közé. Én elfelejtettem járni.

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

David H. Xavier Pént. Jún. 21, 2024 7:52 pm
• doing bad for bad reasons •



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"




Acsarog bennem a megfelelési kényszer és nem szokott. Mindig telibe szarom mit gondolnak mások, a saját döntéseimért Én vállalok felelősséget, akármilyen ironikus is magamra gondolnom légiónyi személyiséggel a tudatomban. Nem tetszik, hogy zavarba hozol etekintetben is és egyáltalán fontolóra veszem, hogy nem szopatom meg vérszerinti apám. Hallgatok, kínos a csendünk, mással akarok foglalkozni, így is érzem, minden pillanattal toxikusabb vagyok… Neked.
Beleülsz az ölembe, megint nagyon hirtelen, ez jellemző rád, meg tudsz lepni, pont amikor nem számítok rá.
Átölellek, hajszálaid közé sóhajtom saját frusztrációim, nem lennének, ha kevésbé lennél különleges és akkor…nem ragaszkodnék hozzád. Valahol nagyon utállak szeretni.
-Bonyolult?
Horkantok fel félnevetve, félironikusan.
-Talán csak miattad nem akarok az lenni. Ez számít? Ez segít, hogy ne bántsalak meg? Egyébként…
Lehunyom a szemem. Az vagyok. De nem fogok mesélni azokról, akik tök véletlenül meghaltak miattam, pontosítok én vagy valamelyik személyiségem közbenjárásával és ez csak egy példa. Talán azért akarok életeket menteni, mert elveszem őket, mert nem bírom…irányítani ezt a “bonyolultat.” Most nem beszélhetek erről neked, ma csábító leszek, hogy elvegyem a szíved előle, hogy rám figyelj egy kicsit…
Azt sem tudom eltitkolni mennyire érdekel Cerebro, mire kettőt nyelek már az ölemben van, lemaradok a hisztid első feléről, úgy meredek rá, mint egy nagyon értékes karácsonyi ajándékra. Charles egyikre se küldött semmit.
Aztán veszlek észre, némi akaraterő kell elnyomni a kapzsiságom és rád figyelni, de megteszem. Elhúzott szájjal, bazdmegfejjel, amit már megszoktál.
-Most veled vagyok randin nem cerebroval, egy ideig nem gondolok erre. Elrakod? Fura lenne ezzel érkezni.
Fintorogva adom vissza.
Nem hiszek neked, hogy teljesen elengedted a fiúid, de egyelőre rábólintok és annyiban hagyom. Az én harcom még csak most kezdődik, nem várok azonnal eredményt, főleg, hogy rossz vagyok ebben.
Megríkatlak megint, most, amikor azt gondolom kedvesebb vagyok a szokásosnál, megadóan grimaszolok, átvonul csodálkozásba. Leheletnyi “most mi van?” Amíg beszélni nem kezdesz, hallgatok.
-Nem úgy, ahogy kellene…
Fut át ajkamon egy fájdalmas fintor. Megrázom a fejem, mert érzem az egomnak mennyire szarul esik.
-Jó, ha nem változik majd nem viszlek több randira. Ez még csak az első, még megszerethetsz, nem?
Az első látásra baromságban különben sem hiszek. Egyáltalán mi az, hogy szerelem? Miért kell nekem mellőzöttnek lennem ebben a témában? Mit csinálok rosszabbul, mint ők?
-Miért hívsz akkor Dulifulinak? Az nem a mogorva törp volt?
Bámulok rád kissé értetlenül, mígnem mosolyba fakasztod ezt is. Sokkos állapotban voltam, nem nagyon emlékszem a részletekre, de örülök, hogy megnyertelek egy kicsit. Te is megveszel engem a pusziddal. A csókjaiddal, saját befejezetlen mondataimmal és szemöldökráncolással, miközben nézlek.
-Akkor ugyanazt akarjuk. Figyelj, ha úgy érzed nem lennél velem boldog, bármikor kiszállhatsz. Téged soha nem foglak bántani.
Rántok egyet a vállamon. Aztán helyesbítek.
-Szándékosan.
Az előbb is sírt és nem tudom miért. Megrándul szám szegélye. Mondjuk a válogatott idióták közül //kacc-kacc// ez nem nehéz, de hallgatok. Veled örülök, azt hiszem. Kicsit belelesek a gondolataidba, a valahol önzőnél és gyerekesnél elvigyorodom.
-Ahogy mindenki Winifred, csak te vállalod.
Most én csókollak meg téged. Vicces mennyire idegenül mozgunk ebben az elit közegben, de te mindennek elütöd  az élét és a drága hotelben az olvasási szokásaim firtatod.
-Főleg tudományos szaklapokat, szakkönyveket, neked unalmas lenne. Talán néhány krimit, horrort, ami félelmetes.
Mennyire mások vagyunk Winifred, mindjárt mondani fogod a lányregényeket.
Jobb ha nem olvasok a gondolataidban mert összezavarsz, egyszerűbb, ha szavakba szeded, én sem leszek olyan ciki. Követlek, figyeltem rád, megláttalak, ennyi. Rajtam kívül ő is, de ez most mellékes, kis mosolyokat csalsz ajkamra megint, érdeklődő pillantásokat a recepciós bamba képére.
-Értem, elnézést, hogy mást gondoltam és rohadt buzis dolog lenne tőlem, ha nem akarnálak mindenhogyan, most például, hogy lehet. De ne toljuk túl, a szex úgyis magától jön, fel sem fogod, az olyasmi, amit majd nem tudsz túlagyalni, csak megtörténik.
Közben eszembe jut, hogy szűz vagy, bocs, néha elég rámenős voltál. Az ölelésünk egészen sokat jelent, nyálasan sokat, nem is merem ragozni mennyit. Különben is zavarba hozlak, de ez előtt a pancser előtt? Szórakoztatsz kicsit. Lazán nekidőlök a lift falának, jobb karom megtámasztom fölötted, a nagyon csábítók hülye pózával, de kell ez neked, kell a srácnak és a fogalomnak, hogy együtt járunk. Rávigyorgom erre a pöcsre, aztán kizárja őt a csukódó liftajtó.
-Néha elfelejtem, olyan jól csinálod a barátnősdit.
Lopok csókot tőled, ebben a döglesztőnek gondolt pózbanm ami általában csak a filmsztároknak és nekem áll jól. Én make up nélkül is elbírom a szerepet.
Kicsit kigombolom az inggombot, engesztelőn belesóhajtok a nyakadba, bár ez nevetés, amolyan elharapott fajta.
-Ki előtt volt az? Ez a suhanc legfeljebb álmodozhat rólad. Szerinted nem akarná megfizetni az elnöki lakosztályt egy ilyen randira?
Értsd meg Winifred, az emberek zöme értéktelen.
A lakosztály legalább kielégítő és csók után leheveredek melléd az ágyra, felveszed a kedvenc magatartásom, sorolod az ilyen faszságokat, mint házi koszt. Szórakozottan nyúlok el melletted, ellopom egy tincsed, játszani vele.
-Meglepett volna, ha nem őrizgetsz. De hagyd csak magadnak, én kifejezetten nem szeretem a nagymamák ételeit. Azt hiszem burzsuj lettem amióta Amerikába jöttem, de alapvetően a keleti ízeket pártolom, a sok fűszerezést.
Alig várom, hogy azt mondd nem egészséges. Belenevetek a birizgálásodba, te is erszényes vagy.
-A kagyló finom, burzsuj alatt ezt értettem, vagy rák. De lehet valami tésztafélét is és vannak édességek.
Bökök valami full extrás palacsintára.
Nevetek, mert összefirkálod az étlapot, mert mind a hat édesség, mert Winifred vagy, pezsgőt akarsz.
-Ne viccelj, abban fogunk fürödni. Akkor először csak azt, enni ráérünk.
Követlek a teraszra, egy pillanatra elakasztod lélegzetem, ajkam sokatmondóan követi mohó tekintetem kerekedését. Winifred, ha itt vagy minek rendelni, végtelen leszel. Elfogadom az egyik poharat, nekikoccantom a tiednek, csilingelve összekacag mindkét üveg, mielőtt kortyolnánk a mámoros buborékokból.
-Rád iszom. Ránk.
Gyorsan lehajtom az elsőt, aztán a pántod alá nyúlok, csak kissé húzom fel a bőrödről.
-Gondolom van a zsebedben fürdőruha, vagy mindegy, miben szeretnéd kipróbálni az erkélyes jakuzzit?
Ujjaim vonalát követi az ajkam, lecsókolom róla a pántot. Előbb az egyiket, aztán a másikat, még a poharat is félreteszem, egyelőre üres, hogy gyorsan kibontsak én is egy-két gombot magamon is.








_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

Winifred Wilson Kedd Jún. 11, 2024 3:58 pm
• doing bad for good reasons •
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Besűrűsödik a levegő, kavicsként koppannak a lélegzetek. Megint elszúrtam, és igazad van, nem tudom, mire gondolsz, dunsztom sincsen, min mentél keresztül Xavér tata miatt. Aggodalmaskodom azon, kiket meg hogyan bántasz majd a jövőben, közben alig ismerem a múltad, és épp bántalak téged a jelenben.
Belelovallom magam. Igazad van ebben is. Pedig azt ígértem nem fogom, lazább leszek, könnyedebb. Drámák nélkül.
Hagyom, hogy megfogd a kezem. Csitulok.
Lesütöd a szemed, fáradtan. Félek tovább nyúzni, firtatni az elharapott mondat végét, belekontárkodni valamibe, ami nem rám tartozik és fel sem foghatom a buta agyammal. Tényleg nem férek bele, sem Niel variánsai meg kusza érzései, sem a te terveid vagy szilánkos személyiségeid közé. De szeretnék. Nagyon-nagyon szeretnék. Nem egészen értem, miért. Úgy vágyom rá, mint gyerekként a drága játékokra, amikre sosem futotta.
Azt hiszem, téged sem kaphatlak meg, max ellopni tudlak, abban sem vagyok biztos, meddig. Néhány napra, pár hétre? Amíg rá nem jössz, mennyire fárasztó velem. Amíg el bírom viselni a nekem szánt szűkös helyet az életedben. Másfajta kapcsolatot képzelsz, sekélyebbet, kötetlenebbet az enyémnél, világos a reakciódból. Sajnálom, lassan kopnak azok a kislányos fantáziák, velük nőttem fel, nehéz őket levetkőzni. Pedig muszáj.
Elveszem azt a közelséget, amit szabad. Odakuporodom melléd, szinte az öledbe ülök, átvetem a lábam a lábadon, a mellkasodra hajtom a fejem.
– Bocsánat. Túlreagáltam. – Megsimogatom a tarkódat, finoman hozzád dörgölöm az arcom. Mintha aludni készülnék. – Amúgy nem vagy rossz. Csak bonyolult. A többiek véleménye sem számít. Az zavar, hogy félreértenek téged, és kicsit attól félek, te is félreérted magadat. Nem vagy rossz – ismétlem el. Nem lehetsz az. Érzem. Fikarcnyi gonoszság sincs abban, ahogy velem bánsz. A rossz emberek másképp viselkednek.
Sosem foglak megfejteni. Bénán csinálom, a saját elképzeléseimhez méregetlek, az én nézőpontomból próbállak megérteni, nem látom tőle a tiédet. Sietek. Folyton ez velem a baj. Nem okolhatlak, amiért lemaradsz mögöttem. Én rohantam előre. Rád kényszerítem a hülyeségeimet, még a gondolataimat is. Holott néha nekem sem tiszta, mit akarok, fura ellentétekbe ütköznek a kívánságaim. Őszinteséget, nyíltságot kérek tőled. Közben remélem, azt hazudod, a rengeteg sebed, a forrongó bosszúd mellett is jelentek valamit. Hogy ha felültetnél velük a mérlegre, legalább megbillenne.
Nyugodtan zárd ki az agymenéseimet! Se fülük, se farkuk.
Fanyarul mosolygok. Szerinted túl jó voltam az X-ek közé, és meg sem kísérled leplezni, mennyire érdekel a Cerebro. Kurtnél, a kihasználásnál felpillantok rád, összeborzolt szemöldökkel, sértett csücsörítéssel. Visszafordulok menetirányba, lepakolom rólad a lábaimat.
– Nem az exem. Mármint X, persze, de nem az enyém. És szerintem a gép nélkül baromira nem mész semmire a sityakkal. – Oldalra sandítok, az öledbe pottyantom. – Tessék! A tiéd lehet. Ha elég erősen kólintod fejbe vele, biztos kicsinálhatod – puffogok. Különben pikulába veled, David! Azt állítottad, nem kell meghalnia, mégis ez az első ötleted. A szüleim tuti eltiltanának tőled.
Felhánytorgatod Nielt és Kurtöt. Begubózom tőle, leszegett állal nézegetem a körmeimet, igazgatom a szoknyámat. Jogos. Nem fair mesebeli románcért sírni, amikor ilyen csalfa a szívem. A mesebeli románcoknak nem én lennék a főhősnője.
– Elengedtem őket… Azért vagyok itt… – mormolom.
Búcsúlevelet írtam, nem kapaszkodom beléjük, nem keresek rejtett vallomásokat a gesztusaikban. Mit tehetnék még? Mondjak le a barátságukról, mert egy darabig többről álmodtam velük? Velük a frászkarikát… Nélkülük, egyedül álmodtam többről, ők nem kértek belőle.
Túl korai és hirtelen ez a randi. Fújjam le? Engedjelek el téged is? Hiszen hiába lehetnénk akármi, ha nem ugyanarra vágyunk és kettőnk időzítése sem klappol.
Az összetörésemnél lyukadunk ki. Vontatottan rád emelem a tekintetem, figyelem a vonásaidon rezdülő szomorú, csalódott fájdalmat, feltolulnak tőle a könnyeim. Igyekszem nem kipislogni őket. Az ölembe vonom a kezed, és csak kibukik egy csepp, lepereg az államon, az ujjainkon landol, halovány csíkkal köti össze őket. Felitatom a nedvességet a ruhámmal.
Nem fog menni. Kénytelen leszel te elküldeni engem.
– Semmi baj, nem könnyű eltörni. – Az ajkamhoz emelem a kézfejed, nyomok rá egy puszit. – A viszonzással sem lesz gond. Már most is szeretlek. Talán nem úgy, ahogy kellene, de attól még szeretlek. – Néhány másodpercig elnyel a szemed, mielőtt a beismerés súlya lerántja a pillantásomat a térdedre.
Feleslegesen aggódsz, potyára izgulok én is. Nagyon az elején járunk. Változhatunk egymás mellett. Alakulhatunk, fejlődhetünk, ilyesmik. Szépen, lassan. Amíg elég fontos vagyok ahhoz, hogy félts és magad mellett tarts, amíg elég fontos vagy, hogy vállaljam érted a rosszat, nem csupán a jót, addig megoldjuk. Ebben azért hihetek, nem?
Rászorítasz az ujjaimra. Felvigyorgok rád. Nem vársz választ a kérdésedre, mégis adok:
– Nekem sosem tűntél annyira komornak. Meglőtt lábbal is egész sokat mosolyogtál. Jaj, az például nagyon cuki volt, amikor a kioperált golyóval villogtál! – emlékszem vissza. A fickós virtusod fixen megsértődik majd. Engesztelésül nyakon puszillak.
Beillenél Alvers bácsival a kocsmába, Kénnel sem lenne fura együtt lógni, ülnétek egymás mellett némán, morcosan. Lehet, élveznéd. Úgy képzelem, ők telepátiával pont olyanok, mint anélkül. Csendesek.
Újabb borús arckifejezésen akadok fenn. Lecsókolom az ajkadról a hármaspontot és ezt a butaságot arról, hogy sosem leszel olyan, amilyennek akarlak. Szigorú ábrázattal felelek, hunyorítok hozzá meg minden.
– Boldognak akarlak, biztonságban. A többi nem izgat. Sőt… – Beharapom a szám, félresandítok, készülök a leleplezésemre. Alig jön ki belőlem hang, annyira kínos. – Kicsit tetszik, hogy egyedül engem kedvelsz. Különlegesebbnek érzem tőle magam. – Apró vállrándítást biggyesztek a végére, hátha ettől kevésbé gáz. Mert ilyet egyébként nem illik érezni. Drukkolni illene, szerezz minél több barátot, hadd lógj olyanokkal, akiknek a társasága örömet okoz. Valahol hihetetlenül önző és gyerekes vagyok, David. Jobb, ha tudod.
Vannak röhejes, bugyuta dolgaim. Ott a lépéseimből meg a tartásomból áradó dicsekvés, mialatt belejtek az oldaladon a hotelba. Vagy a rátartiság, amivel közelebb préselődöm hozzád, és kis híján nyelvet öltök a téged gusztáló hölgyre. Büszkélkedem, nagyzolok. Mutogatom, kit raboltam el. Tiszta ciki, igaz?
Felnevetek a fejedre húzott szemeteszsákon, el is képzelem, de láttalak alsónadrágban, és mivel a fantáziám nem csomagol nyaktól lefelé zacskóba, te pedig máshol is szép vagy, végül totál zavarba hozom magam. Megköszörülöm a torkom, áttanulmányozom az arannyal hintett járólapokat. A hobbid könnyebb téma, lecsapok rá.
– Miket olvasol? Én főleg képregényeket szoktam. Azért ha vannak kedvenc könyveid, azokat is el fogom!
Megilletődve mustrállak. Tábort ver bennem a zavar, tüzet gyűjt a képemen és a mellkasomban. Suttogok, ne füleljen le a kirittyentett elit.
– Félreértesz. Várj, megpróbálom elmagyarázni… – A csilláron tündöklő kristályokat lesem, keresem a megfelelő szavakat a boltíves mennyezeten. – Szóval, a moziesten… Lehet, neked fel sem tűnt, de gyengéd voltál velem, türelmes, és hát… szenvedélyes. Még senki nem bánt velem így. Hiába volt idegen az egész, feloldottad bennem a feszkót. Odafigyeltél rám. Érintésekkel és nem szavakkal, de attól még számított. A randinak sem a…  – Majdnem torkomon akad a szó. Ezúttal egy oszlopot pécézek ki támaszként. – Nem a szex miatt örülök neki. Azért, mert egyáltalán megszervezted a kedvemért. Kettesben, közösen csinálunk valami újat, ráadásul nyitottál felém, mesélsz magadról! Simán kihagyhatjuk belőle a szexet. Nem muszáj szeretkeznünk. Én sem akarlak téged kihasználni.
Elég a vallomásod és az ölelés. Elég, hogy az enyémmel együtt zakatol a szíved, és egyre ismerősebb a ritmusa. Szeretlek közel érezni. Szeretem hallani a mélyebb színt a hangodban, felismerni az üzenetet egy-egy grimasz mögött, szippantani az illatodból –frissen mosott, meleg paplan egy hűvös téli éjszakán.
Kibontakozom az ölelésből, intézem magunknak a szobát, akkor is, ha mégsem kerül elő egy darab óvszer sem a szebeinkből.
Megrogy a térdem a kérdésedtől, a pulton támaszkodom meg. Felhevülten, esetlenül kapkodom a tekintetem közötted és a recepciós között. Rajtad állapodom meg. Ez most honnan jött? Elfelejtetted? Direkt csinálod? Muszáj ennyire leégetni?
Előrébb döntöm a fejem. Abban bízom, a hajam majd elrejt.
– Már mondtam… – motyogom. – Totál amatőr vagyok. A moziest előtt soha nem is csókolóztam senkivel…
Átveszem a kulcsot, és miközben magam után vontatlak a lifthez, mentegetőzöm egyet a megszeppent srácnak:
– Köszi! És bocsi, tényleg félreérthetőek vagyunk! De nem pénzért vettem! – biccentek rád. – Eskü! Együtt járunk!
Az előtér zsongása, a kíváncsiskodó idegenek és a feltételezéseik eltűnnek a tükörfényes fémajtók mögött. Kettesben hagynak minket. Dübörög bennem a vér, lüktet a halántékom. Tehetetlen kínomban rámarkolok két oldalról a zakódra, és a mellkasodnak döntöm a homlokom, megismétlem párszor a mozdulatot. A felvonó halk búgással kacag rajtam.
– Ez nagyon kínos volt – panaszolom az egyik inggombodnak. – Legközelebb fizethetsz te…
Veszek pár mély levegőt, elhessegetem a kinti malőrt. Az elénk táruló feleslegesen puccos lakosztályra fókuszálok, és rangsorolom magamban, mit fogok először eltenni. A bárpult meg a jakuzzi is egész klassz.
Belekuncogok a csókunkba, csak mert olyan elképesztő az egész. Bólogatok mindenre, TV-re, kanapéra, pezsgőre és kajára. Míg az étlapot csekkolod, kipróbálom a baldachinos ágyat. Rávetem magam a matracra, puha, hangtalanul süppedős, extra kényelmes, még a takaróhuzat is babusgatóan selymes rajta. Pucér bőrre találták ki. Odanyúlok a menüért, a hasamon fekve, lábat lóbálva böngészem át.
– A mamám rakottkrumpliját szeretem a legjobban. Jaj, meg a túrós pitéjét! Sajnos már meghalt, és sehol máshol nem ettem olyan jót, de őrizgetek egy-egy tepsivel a zsebemben! Majd egyszer adok neked kóstolót!
Némelyik fogás annyira speckó, hogy fel sem fogom, mit olvasok.
– Juj! Kenguru comb – borzadok el. – Sosem falnék fel más erszényest!
Előkapok egy filcet, és bekarikázok hat érdekességet, amit viszont szívesen kipróbálnék, aztán felpattanok megmutatni neked.
– Te milyen kajákat szeretsz? Amúgy felbonthatnánk a pezsgőt a várakozáshoz. Rendelhetünk is rögtön pluszba!
Kipördülök a teraszra, közben visszabújok a vörös, pántos ruhába, kicsit azért, mert melegem van a hosszúujjúban, de főleg mert a kocsiban úgy tűnt, tetszik neked. Kiteleportálom a dugaszt az üvegből. A behűtött ital azonnal párát lehel a poharak oldalára. Széles mosollyal kínálom feléd az egyiket.

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

David H. Xavier Kedd Jún. 04, 2024 7:01 pm
• doing bad for bad reasons •



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"




Megérzem, hogy valami nem tetszik neked és hirtelen, mint egy ágyúgolyó támadja tudatom a baljós sejtelem, túl sokat mondtam. Egy megveszekedett másodpercig azt hittem lehetek teljesen őszinte, te elfogadsz parasztnak. Dulifuli, ahogy hívsz a legbunkóbb törpe volt, ha jól emlékszem azzal a Hókuszpókkal gyúrt szararcságra.
Mit hiszel, megígérem, hogy nem fogom bántani, mert a sok kivételezett kis köcsög sírna utána? Félreteszem a gyűlöletem és bosszúm mert a barátnőm van? Túl sokat kérsz… Behunyom szemem, félig, mintha kicsit bántanának a szavaid.
-Nem arra gondoltam, hogy besétálok és megölöm.
Ami igaz, nem vagyok ostoba.
-Nem is kell feltétlenül meghalnia.
Ez is igaz.
-Egyszerűen csak…
Most lelkizzünk? Megint? Fogalmad sincs milyen  minden idők szent télapójának elhanyagolt gyereke lenni, nem most ezen a tökéletesre tervezett randin akarom elővenni a szomorú kisfiút, megint.
-Bánt, hogy nem fogadnak el engem Baywilleben? Winifred, állj, állj, nagyon belelovallod magad.
Próbálom megfogni a kezed, közelebb férkőzni a spirálodba, valamennyire azonban engem is elnyel, megnyugtató baritonom felszíne alatt mindketten pontosan tudjuk milyen vagyok.
-Úgy gondolod nem férsz? Nézd Winifred, én megpróbálok elkövetni mindent, de ha ez sem győz meg téged…
Kissé hátrébb húzódom. Ismételgesd addig, amíg elhiszem, hogy nem férsz. Kicsit haragszom rád ebben a pillanatban, olyan jól indult, hogy a picsába keveredett ebbe megint Charles és Niel. Szar a palacsintában!
Nem jutna eszembe és meg sem tenném, ha nem te kérnél rá, hogy nézzek beléd, mogorván, kissé savanyúan, hogy sem a puszi, sem a nyugtatás nem elég.
-Nem volt más Winifred, aki a hibákat elköveti, én vagyok.
Sütöm le tekitetem, mert sejtettem, hogy kellemetlen lesz tapogatózni a gondolataidban. Tudod néha nekem is könnyebb nem látni…
-Miért nem megy? Nem kell osztoznod, ezek az én hibáim, nem leszünk összenőve. Hogy ígérhetném meg, hogy nem teszek semmi rosszat, amikor rossz vagyok?
Közelebb húzol, de tartok tőle, hogy ezzel el is löksz, avagy félteni kezdünk téged, én,  a Légiónyi személyiségem (Karami nem) meg te. Tudtam…tudtam, hogy félteni kell.
-A professzor ennyit tud, megszegni az ígéreteket. Egyébként legfeljebb ők nem voltak jók hozzád. Várj, Cerebro most nálad van?
Torpanok meg egy pillanatra és nem tehetek róla, beleszédülök, Cerebroval Charles ellen. Nyelek, nehéz, olyan kurva nehéz, hogy ne a megsemmisítésére gondoljak. Kibaszott puhánnyá teszel, ez nem tetszik.
-Ohh persze, nem akarod, hogy bántsam az exedet.
Kissé elkap a spirál bántani ezt a Kurtöt is, majdnem rákérdezek, minden fiúba beleszeretsz? Azt hittem különleges vagyok.
-Nem érdekel az a köcsög. Próbállak, jó? Ez is kurva nagy erőfeszítésembe telik. Cerebroval ugyanis kicsinálhatnám azt a faszt.
Vetem oda kissé ingerülten. Magamba fordulok, kell néhány mérges szusszanás az ablaküvegnek. Gyakran változtatod a hangulatom. Hogy aztán lehunyjam a szemem, csüggedten, mert még olvaslak.
-Te meg sosem fogod őket elengedni? Kurtot, Nielt.
De ja, esélyes, hogy apró darabokra törlek majd, mint a saját személyiségem.
Szóval most kellene kiszállnom és ezekre a bohócokra hagyományozni téged.
-Egyvalami zavar. Hogy összetörhetlek, mert nem akarlak. És szerintem a viszonzás nem döntés kérdése, illetve csak részben.
Kicsit kizökkentesz, hogy elveszed a nyakkendőm, de neked megengedem ezt is. Fásult bánat telepszik rám, hogy a logikus döntés az lenne, engedjelek el. Te olyan más minőséget hoztál, még a levegőnek is. Kissé megvonom a vállam, pedig az OCD-m követeli vissza.
Akármi? Tényleg vállalnád velem az akármit? Nem tudom Freddy, Niel és Narnia még túl élénk benned. A mi románcunk azt hiszem nem is lehetne sorsszerű, vagy szösszenet egy regényben, különben is azok nyálasok. Kicsit én is azzá válok melletted. Hagyom, hogy megrajzold a kezem, sebészujjak, ilyenek és kész. Biztosan érzed, hogy kizökkentettél.
-Na igen, azt hiszem ezek a komor figurák nem a te világod. Hogy kötöttél ki a kezemben?
Szorítok rá ujjaira, aztán nehezet kérdez vissza, Winifreden kívül egy kicsit mindenkit utálok.
-Alvers és Kaine Parker idegesítenek a legkevésbé, de előbbi még egy sört sem fogadott el tőlem, utóbbival pedig túl gyakran találkozom Romy fejében, mérhetetlenül idegesít ez a Csodapók dolog. Talán még Lazacben lenne fantázia, de ő nem normális. Illetve a két szőke lányt nem ismerem.
Gwen meg Lazac klónja. Buta vagy, még mindig semmi önbizalmad, még mindig tök rosszul látod magad és nem, nem akarok senkivel sem jóban lenni, engem elvből utálnak, nem vetted még részre?
-Winifred, azt hiszem én sosem leszek olyan, mint amilyennek akarsz. Nem hiszem…
Népszerű a hülye barátai körében, minden életet mindig megkímélő, mert ölni csúnya dolog. Tudom, nem is mindig akarok, nem is mindig jó, de mikor sírtam a vonatrablás áldozatául esett kalauz gyerek tök lényegtelen életéért?
Ha mégis bemegyünk, én legalábbis büszkén teszem, mert mellettem vagy és baszódjon meg a bennünket bámuló recepciós, vagy a rókaprémesek.  Berekesztem a gondolatolvasást, a szemeteszsák után azt hiszem úgyis ki fogsz mondani hangosan mindent .
-Azért ha ráhúzzuk a fejemre is, nem biztos.
Félvigyor neked, tessék, képes vagyok rá. Mormogok, elnyújtott hmm-nek hangzik. Én vagyok üres hozzád képest és azt, hogy szeretek embereket vagdosni, illetve valamennyire rászoktam Karami bűntetteire, nem fogom bevallani. Elég…sokat elvesz belőlem egyszerre ennyi személyiség.
-Szeretek olvasni.
Köpöm be csak úgy random. Nem hiszem, hogy leülnél velem és támogatnád ezt az unalmas folyamatot és nem, a romantikus lányregények sem hoznak lázba, gondolom kitalálod a Stephen King szerű olvasmányokkal vagyok el. Fogok tudni én neked bármi különlegeset nyújtani?
-Egyelőre te vezetsz. Elviszel repülni, vagy egy végtelen univerzmod, megmentetted az életem. Én csak a szexet adom.
Mert nem? A pavilon, a most is erről szól. Nem pegazusokról…
Örülök, hogy lelkes vagy, mert ilyet mondtam, mosolyogva hagyom, hogy az legyél, pedig úgy érzem hideg racionalitással tudnám elvenni az örömöd. Lenyelem. Halogatom. Önző vagyok, gonosz, majd rájössz. Hallom hogyan dobog a szíved, vibrálsz, úgy adom a csókot, hogy igazából sosem akarom majd tőled visszavenni. Szeretem, hogy boldog vagy. Ez viszont azt hiszem önzetlen.
Nem hagysz fizetni, Karami boldog, mert spórol magának, én nem, mert férfinak akartam érezni magam és csak szemöldököm vonogatom hogyan adhatnám vissza. Belenézek a recepciós fiú fejébe, hivatásos kurvának néz. Tökéletes.
Megint ez a Kurt… Tehát már táncoltatok is. Semmi olyat nem teszek majd, amit már ne tettek volna előttem. Hacsak…
-Szűz vagy?
Érkezik a random kérdés, a recepciós fiúnak már úgyis mindegy, fejben számolgatja mennyit érhetek és latolgatja hogyan lett milliárdos ez a lány.
-Rendelhetnek
Közli megrökönyödve, én meg mélyen, belül, örülök, hogy nem kell táncolnom, mert rühellem. Viszont mit szeret csinálni Winifred? Eszembe jut a vetkőzős póker.
-Igen, vagy hát tulajdonképpen ameddig akarunk, valójában nem vagyok a kurvája.
Vetek a srácra hamis vigyort, zavarba jön, remegve adja az elnöki lakosztály kulcsát.
Amikor félrevonsz szenvedélyesen viszonzom a csókot. Nem akarok csak ennyit adni, csak a kurvád lenni, de…rólam van szó. Belekulcsok kezedbe, vállat vonok.
-Feleslegesen puccos lesz. Látod?
Nyitok be, miután felérünk a liften, panorámás kilátást kapunk, erkéllyel, azon dzsakuzzi, előkészítve pezsgővel.
Csókollak, sok az aranyozott momentum is a szobában, például a baldachinos ágy széle, a kilincsek. Az egész hatalmas, itt tényleg van tánctér, ez a Tv szerű szinte mozi. Bárpult, biliárd asztal, az erkélyes medencén kívül márványfürdő, szerintem még a klotyóülőke is drága.
-Mondjuk a Tv nem rossz, meg a kanapé.
Az egész pontfényekkel kivilágított, a kanapé melletti asztal kristályosan csillog. Régi festmények a falakon, külön dohányzóasztal, szekrények.
-Mi tetszik a legjobban és mit csináljunk először? Igyuk meg a pezsgőt? Ja nem, rendeljünk kaját.
Jut eszembe hirtelen, van étlap is idefent, és választhat kaviárt. Kagyló, kacsa, steak, vannak egzotikusabb húsok, strucc, kenguru comb, minden a látványkonyhára építve.
-Még nem tudom mi a kedvenc ételed.
Böngészem a kínálatot, átadom neki. Az erkélyen van asztal is, lehet kivinni gyertyát, jobb ez így, ketten.







_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

Winifred Wilson Szomb. Jún. 01, 2024 10:56 am
• doing bad for good reasons •
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Felhúzom a lábam, a tiéd mellé, úgy fordulok feléd. Félrebillen a fejem, néma pillantásokkal hámozom le a gúnyt a véleményedről, kizökkent a ridegség, a keménység a hangodban, pedig sokkal dulifulisabb a meleg, szelíd mondatoknál, amiket előtte a fülembe suttogtál.
Bólintok. Tudom, vagyis hát sejtettem. Távoli, besavanyodott a kapcsolatod Xavér tatával, ennyi átjött. A többi újdonság, tátva marad tőle a szám. A kezedre játszani? Tönkretenni az iskolát? Bekapcsol a feszkó, az egyik kezemmel a válladat ragadom meg, a másikkal a térded markolom, rémülten meredek rád. Összemosódnak a szavak, annyira igyekeznék lebeszélni téged.
– Azt nem szabad! Én sem kedvelem, de nem bánthatod! Sokaknak az iskola az utolsó menedéke, ha bántod Xavér bát, azzal bántod a tanulókat is! És akkor a többiek bántani fognak téged! Az összes X ellened fordulna! Sőt, szerintem egész Bayville! És mi? – A mellkasomra csapom a tenyerem, mielőtt visszafektetem a karodra. Megrázom, kérlelően, aggódva. – Velünk mi lesz? Tuti szakítunk! Megesz majd engem a bűntudat, mert hagytalak ártani másoknak, elásni magad meg ilyesmi, aztán azért is mert nem foglak tudni megvédeni tőlük, max zsebre rakni, és akkor… akkor mihez kezdek? – Elengedlek, előrébb görnyedek, az üléshuzatot bambulom. – Nielnek lesz igaza a gonosz variánsokkal… Ti túl elfoglaltak vagytok, nagyobb dolgokkal, tervekkel meg terhekkel. Tényleg nem férnek ebbe bele a párkapcsolatok… Nem férek bele…
Csitítgatsz, puszikkal, gyengédséggel. Összezavar, azt érezteti, sosem tennél kárt bennem. Felfogod egyáltalán? Hogy mennyire fájna? Engem is megsebeznél. Mintha nem értenéd egészen.
– David… – Egy óvatos simogatással magam felé terelem az arcod. – Most nagy szükségem lenne rá, hogy belém nézz egy kicsit, oké?
Olvastam a leveled, sokszor, és nem érdekel, miket követtél el, mielőtt ismertük egymást, az valaki más volt. Mostantól viszont együtt vagyunk. Mostantól osztozunk az efféléken, a hibákon, vétkeken meg a következményeiken, mert nekem másképp nem megy. Nem tudsz úgy fontos lenni, hogy közben vállat vonok arra, mit csinálsz, kinek teszel keresztbe, hol baltázod el magadnak. Nekünk.
Közelebb vonlak a tarkódnál fogva, a homlokomnak döntöm a homlokodat.
Hagyok egy puszit az ajkadon, és reménykedem. Talán egyszer sikerül együtt rezdülnünk, a csókokon meg a telepátián túl. Talán leülepedünk egymásban.
– Sosem voltam elég jó közéjük – suttogom a kérdésedre –, túl sokat raboltam, szétizgultam a terepgyakorlatokat, ilyesmi. Aztán a professzor megszegte az ígéretét, nem vigyázott a szüleimre. Szóval leléptem a Cerebro sisakkal meg a repcsivel. – A fülem mögé tűröm a hajam, aztán a te tincseidet igazgatom. Rendezetten álljanak, amikor legközelebb csekkolod őket az ablaküvegben. – Kurtöt mentorféleként osztották hozzánk. Pár évig bele voltam zúgva. Hűséges. Mármint a profhoz. Baromira tiszteli. És ha azért érdekel, mert szükséged van infóra a Xavér tata elleni merénylethez, akkor soha többet nem válaszolok neked semmire. Azt mondtad, nem használsz ki. – Durcásan hunyorítok, összehúzom a szám.
Sajogva lüktet bennem a gondolat: mi van, ha tényleg rossz emberhez menekültem? Ha apróbb darabokra töröd majd a szívem, mint Niel valaha törte volna?
Figyelmeztettél. Aznap hajnalban, a zuhanyzóban. De nem tudatosult. Most pedig késő, már akkor késő volt, amikor időt loptam tőled, ne láss gyengének. Hogy ne lenne késő, ha érdekes a káoszom, és semmi sem zavar bennem? Szeretsz. Neked el merem hinni. Te leírtad, elmondtad, megmutattad, sosem vacilláltál más lányokon. Én pedig eldöntöttem, hogy viszonozni fogom. Téged választottalak. Hiába botlok bele útközben a választásomba.
Haloványan, tikkadtan mosolygok a korkülönbségünkön, az elvarázsolhatatlanságomon. Erőre kap a mosoly, miután kijelented: szabad téged vetkőztetni. Kiengedek egy reszketeg, nevetős sóhajt, visszatér a pír az ábrázatomra. Eltüntetem rólad a nyakkendőt, ne fojtogasson, elegáns vagy anélkül is. Felesleges rád a cicoma.
– Otthon visszaadom – nyugtatlak meg. Rémlik, hogy a szürke szombat hiánya múltkor megviselt. Biztos ragaszkodsz a ruháidhoz, ezek szerint nem magadon, de legalábbis ebben a dimenzióban.
Niel megint beül közénk, Sir Maximus hátán, hozza Narniát, a kislányos fantázia képeimet kettőnkről. Zsúfolt tőle az utastér, feszengve ficergek, te viszont kitessékeled, emlékeztetsz rá, miért vagyunk itt. Épp meghódítasz. Somolygok, ereszt a fémlánc a mellkasom körül.
Előreszaladtam.
Első randira viszel. Most kezdődünk. Akármi lehet belőlünk. Bár sorsszerű, regénybe illő románcok nem léteznek, varázsolhatunk valamit, ami vetekedik velük, nem?
Az ölembe veszem a kezed. Egyesével megtapogatom, milyen simák a körmeid, átrajzolom az ujjaid vonalát, az íveket a tenyereden. Rábiccentek a skót kastélyunkra. Látod? Írunk magunknak saját mesét.
– Kit nem bírok Skóciából? – Zavartan pillantok fel, közben koppan a tantusz. – Ó, Bayville-ből! Hmm. Igazából senkivel sincs bajom. Kéntől sokáig tartottam, az elején tök egyértelművé tette, mennyire nem akar a házban. Szerintem most sem kedvel, de én különben megbékéltem vele. Lándzsa bátyával hasonló a helyzet. És te? Kiket bírsz? – fordítom meg. Sokan lakunk ott, valakivel csak szimpatizálsz. Elindulhatunk egy névvel. Szépen, fokozatosan beépülhetnél közénk, hogy ne görcsöljek ennyire azon, milyen magányos lehetsz, miért nincsenek más céljaid, mint magadat és másokat pusztítani. Adhatnál egy esélyt nekik. Én is kaptam.
Persze tévedsz, klisés vagyok, egyszerű, buta álmokkal, és azért nem találtál semmit, ami idegesít bennem (az önbizalomhiányon kívül), mert nem ismersz eléggé. Nem számít. Egyelőre bejövünk egymásnak. Beérem ennyivel.
Szorosan simulok hozzád, pökhendin lejtek be a piperkőcök közé, hadd irigykedjenek. Luxus vacsorára hoztál, igyekszel a kedvemben járni, elcsábítani. Te, David Haller. Engem. Ki hinné el?
– Áh, egy kukászsákban is jól néznél ki – legyintek. Azért megjegyzem az öltönyöket és a Rolexet. Rögzítem a motor mellé. Akad nálam mindből, neked viszont különlegesebbeket csenek majd.
Tűnődve nézegetlek, üresnek tűnik, amit feleletként elém raksz.
– Nem igazán tárgyakra értettem vagy elcsaklizható, kiharcolható dolgokra. De ha még nem tudod, mi hoz lázba a rabláson kívül, az sem baj! Kereshetjük együtt! Én különben elég sokat kaptam tőled. Tudod, tapasztalatokat, élményeket. Például ezt vagy… azt… a pavilonban. – Elhalkulok, lekúszik a forróság a nyakamon, átterjed a mellkasomra. – Ilyesmit egyedül sosem szereznék magamnak. Ruhákat, ékszereket bármikor lopok. Különleges emlékeket nehéz lenne. – Bebarangolja a vonásaidat a tekintetem, kutatom, átért-e a jelentés. Látogathatnál gyakrabban az agyamba, megengedtem, úgy talán nem siklanánk félre, nem súrlódnánk ennyit. Mindegy. Kaptál meghívót, a többi rajtad múlik, ha terhes a hülyeségeimmel keringőzni odabent, biceghetünk idekint.
Legyűröm a kedvedért a kislányos aggályokat, beismerem az óvszer készletem, mire… Elvörösödsz? Elválnak az ajkaim, lassan pislogok rád. Széles vigyorra szalad a szám, szinte leszalad a képemről. Meghatottan remeg a széle. Elárulod, hogy szeretsz. Vajon a telepaták érzelmeket is fognak? Átélhetnéd velem, milyen így pezsegni és megnyugodni, elernyedni egyszerre? Akár egy forró, illatozó habfürdőbe merülni.
A zakód alá nyúlok, a derekad köré fonom a karomat, és magamhoz szorítalak, erősen, hosszan. A csókod nyoma a nyakhajlatomban pulzál, a szívdobbanásaid az arcomat masszírozzák.
Szeretsz. Nemrég méltóságodon alulinak nevezted az érzéseket, mégis elpirulsz miattam, vallomásokat duruzsolsz nekem. Megint becsiccsentek. Melletted kicsit mindig lerészegedek. Ezzel a kótyagos, ittas lendülettel húzlak magammal a recepciós pulthoz és csapom ki a százdollárosokat.
– Pénzem meg cuccaim vannak. Megbeszéltük. Majd viszonzod mással – csitítom a férfiúi méltóságod, utána meg csitíthatom a lányos zavarom. Ez… furán jött ki, igaz? Mintha szeretőnek tartanálak, és… mit is szoktak mondani? Természetben várnám a fizetséget vagy valami hasonló. Jaj. Igen. Totálisan félreérthető. Lehet, rád kellett volna hagynom az anyagiakat.
Félrevonsz, próbálok visszatérni a kínos kerülőmből.
– Szobaszervíz, szuper ötlet! – Te jobban kedveled a félreeső, kevésbé forgalmas helyeket, én pedig könnyebben fosztom ki őket. Nyugodtabban beszélgethetnénk, nem bámulna minket kaviár- meg rókaprémszagú embertömeg. – Hát… elég kétballábas vagyok. De megtaníthatsz táncolni! Mondjuk Kurtnek nem sikerült… – Elbizonytalanodom, asszem nem lesz hozzám türelmed. Vállat rántok rá. Legfeljebb csinálunk mást.
– Az elnöki lakosztályt kérjük! Rendelhetjük oda a vacsorát, igaz? És ahogy a… párom mondta, holnapig maradunk. – Felkémlelek rád. Úgy fest, a párom lettél. A barátomnak nem hívhatlak, az mást takar, a pasim sem lehetsz, olyanja menőbb, pasizós lányoknak szokott lenni. Szóval bocsi, ez jutott.
Közelebb tolom a pénzt, izgatottan bazsalygok a srácra, amíg elintézi az elintéznivalókat, és végre megkapjuk a mágneskártyánkat. Zizeg körülöttünk a levegő, lebegek a liftig. Mihelyt kettesben maradunk, az ajkadra tapadok.
– Még sosem szálltam meg elnöki szobában! – hadarom a csókok között. – Szerinted van hozzá olyan tágas, kertre néző erkély meg hatalmas fürdőkád, spéci funkciókkal? Muszáj kipróbálnunk! Fixen kifosztom az egészet, mielőtt lelépünk! Lesznek új bútoraink!
Átpördülök az oldaladra, felpipiskedem, visszaereszkedem talpra, ismét felágaskodom, a karodba csimpaszkodom, árgus szemmel lesem, mikor nyílik ki a felvonó és tárul elénk a lakosztály.

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

David H. Xavier Csüt. Május 30, 2024 5:14 pm
• doing bad for bad reasons •



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"





Tisztellek, azért ülhetsz most a kocsiban mellettem elmekonroll nélkül, titkos függöny mögött, láthatsz olyannak, amilyennek senki más, hallhatsz józan, őszinte szavakat ajkamra gördülni, ilyen közel a füledhez.
-Kiképzés.
Gunyoros kérdésem irónia és csodálkozás hibrid gyermeke, felnézek rád és fontos vagy, azt hiszem felesleges körbe-körbe ismételgetnem, mégis a kurva anyját az összes kiképzett X-nek, akiknek mindent megadott, miközben nagy ívben szart a vérére. Ki fogom nyírni Charlest, kegyetlenül kivégzem majd, jelenleg szívesen fojtanám a saját szarába. De most Rád akarok figyelni, egyelőre megelégszem azzal, ha ellopom a játékszereit.
-Tudod én nem vagyok jóban Xavierrel, de már mondtam milyen fontos vagy, ezért nem kérem, hogy játszd a kezemre, de arról sem fogsz tudni lebeszéli, hogy tönkretegyem az iskoláját. Ne félj, a barátaid nem fogom bántani, csak Charlest.
Jobb, ha tudja, pedig ez nem romantikus. Belső szótáram ádázul tiltakozik ellene.
Egy vizsgán…és egy vizsgára is került vissza.
-Hogyhogy nem vagy most velük? Annyi idióta alakulatuk van. Miért nem vagy az egyikben? Kurt…milyen kapcsolat fűz hozzá? Mennyire hűséges ő Charleshez?
Mennyire kell majd…megölnöm?
Bármennyire kellemetlen is most mosolyogni, érted megerőltetem magam, főleg ahogy zakóm igazítod és minden izzó érzékem külön hódolhat molekuláidnak. Szükségem van rá, hogy valaki visszagomboljon, Te lehetnél az. A zsebeden elgondolkodom, csak halkan csodálom, magamban.
-A káoszod is érdekes. Tudod, általában nem szeretem, de benned nem zavar. Hogy lehet, hogy benned nem zavar semmi?
Teszem fel a költői kérdést neked, magamnak, kicsit közelebb hozzád. Ha nem ezt hívják az emberek szerelemnek, akkor mit? Ez valóságosnak tűnik most, Te igazinak.
-Ne tüntess el, jó így, nem kell egyidősnek lennünk és ez remek hír, téged nem varázsolhat el senki más.
Azt hiszem ez az első igazán meggyőző kijelentésem Niel Topsfield ellen, főleg ahogy ruhát váltasz egyetlen pillanat alatt. Beindít a vörös, de nem reagálom le mással mint szemöldökfelvonással, talán látod tekintetemben hol képzellek most el.
Felhorkantok, meglazítom kissé a nyakkendőm, túl meleg lesz itt, a közeledben.
-Velem megteheted, amikor szeretnéd, nem vagyok szégyenlős.
Annál büszkébb mindarra, amit a ruha alatt találnál.
Tehát beletenyereltem valamibe? A Narnia máris olyasmi, amin szemöldököm ráncolom, de mert megfogadtam, hogy nem nézek beléd minden kísértés ellenére, megállom. Félig lehunyt szemmel hangosan sóhajtva, taxik aljára nézve.
Marad a kínos csend, amíg meg nem töröd bocsi-val, jár hozzá puszi, elpratálom szemedből a hajad és én veszem el csókod, nem az, akire célzol.
-Mert elloptál egy lovat? Ugyan. Különben is most itt vagy. Még épp csak meghódítalak, nem?
Ezért igyekszem ennyire jól csinálni. Monet-ra biccentek, sokat érhet, de nem akarom eladni a dolgaid, a te zsebed, igyekszem legyűrni a Karamitól származtatható telhetetlenséget. Inkább elmosom a partokat, el mindent, ami felkavar.
-Rendben, helyes, igazad van elég csak a kút. Lesz egy várunk például Skóciából, ott szépek vannak.
Minek nekünk az a tetves Bayville? Egyetlen jó arc se lakik benne.
-Te kit nem bírsz onnan?
Teszem fel a kérdést hirtelen, esetemben megfordítani kellene, ki az, akit el bírok viselni.
Ha ilyen járni valakivel, akár hivatalossá is tehetném, nem zavar. Több és jobb ez annál, mint aminek hittem, ócska, jellemtelen facebook státuszok “kapcsolatban”-ja veszti el pejoratív jelentését.
-Lehet, hogy ezért jössz be ennyire, nem szeretem a kliséket.
Ellenben izgat és bizsereg bennem a bevállalósságod,  kevesen reagánának ilyen élénken egy vonatrablásra. Karami most “másodállás” lesz, említeni sem szeretném, halkan nevetek, mert követeled magad a következő vonatrablásunkra. Most már téged akarlak elvinni. Másik kezemmel simogatlak, hogy legyen óvatos szimmetria abban is, ahogy egymáshoz érünk //autizmus//
Mekkora nyálas szar lenne tőlem, ha azt mondanám, amire igazából tényleg gondolo,k valamire, de gáz megfogalmazni holmiféle emberi szavakkal. A te szívedre, mert a Narniás lovon ül az még. Kissé vállat rántok, örülök, hogy nem látsz a fejembe, kicsit megint legyőzhetetlen szeretnék lenni.
-Semmi sürgős nincs, talán néhány szép öltöny, vagy drága óra, igen egy rolex. Jól néznék ki, nem?
Neked. Nehéz kérdéseket teszel fel, még a végén megállapítod majd, nincs személyiségem. Ezen kissé elfanyarodok, Topsfield fel tudna sorolni vagy százat.
-Nincs, mindent megszerzek, amit akarok.
Szökik ki biztonságos megalomán kijelentésem, és nem is kell tőled más, különben is a férfi adjon a nőnek.
-Én mit adhatok neked?
Mert nem egy éjszakára szánlak, hát szobát sem foglaltam, az teljesen más kérdés mit akarnék veled, ha már… és csak még jobban megőrjít a szenvedély, amit olyan élénken próbálsz elnyomni. Beleborzongok, közel vagy, egy őrült pillanatra azt hiszem igent mondasz. A következőben elkezdesz beszélni az óvszerről. A pír most rajtam lesz gyorsvonat, el akartál rabolni valamit, tessék, viheted a zavart. Gyorsan lenyelem, Én nem lehetek zavarban.
-Persze, miért is ne lenne nálad…
Inkább nyakadba csókolok, úgy majd nem látsz meg. Jönnek, mennek puccban, libben legyező, rókaprém, frakk és a te suttogásod egy óvatos csók, ahogy elveszem a vallomást, benne van a “szeret”
-Nekem jó, én szeretlek. Szerintem ez az.
Nézek rád, erre gondolsz-e, gondolataid nélkül vajon kitalálom? Te megmondod, próbálok beléd nézni. Olyan gyors vagy, felsóhajtok, főleg amikor kirakod a pénzt. Ezt is én akartam. A recepciós meg csak néz, mintha életében nem látott volna ennyit egy ilyen kicsi lánynál.
-Amúgy ezt én akartam fizetni.
Nézek rád, aztán a fiúra, aki gazdag egytemistáknak hihet minket.
-De előbb van foglalásunk, majd vacsora után megyünk fel és azt hiszem ez elég lesz az elnökire, csak holnap távozunk.
Nézek rá merően, semmi elmekontroll, közlöm, ennyi pénz már önmagában is manipulál.
-Figyelj, ha nem akarsz a krinolinos asszonyok közé ülni, felvitethetjük, vagy bérelhetünk erkélyt, megehetjük ott. Szerintem az elnöki lakosztálynak lesz is. Hátul meg, lehet táncolni. Gondoltam szeretsz. Szeretsz? Táncolni.
Hozzáteszem, kissé arrébb húzlak a köcsögtől, aki még mindig sasol.








_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

Winifred Wilson Vas. Május 12, 2024 1:26 pm
• doing bad for good reasons •
David & Freddyokay, fine, seduce me!
Van valami mágikus a szivárványokban, hiába magyarázzák meg az iskolában: esőcseppek, megtörő napsütés, fizika. Attól még ámulok rajtuk, megállok alattuk, elképzelem a kincset a tövükben. Az ajkadon játszó mosoly is szivárvány. Talán nem az óriási, égboltot áthidaló fajta, inkább az, amit apu kreált nekem slaggal a nagyiék kertjében.
Bár tovább helyezkedsz és szokatlanul kortyolsz a levegőből, azt állítod, jól vagy, így rábólintok. Engedsz az eszkimó puszinak, én cserébe a gondolataim közé engedlek. Ámíthatom magam, de a tinidrámás, kialvatlan verzióm jobban ismer engem, neki higgy. Nálam nincsenek karnyújtásnyi távolságok, kötődés-mentes afférok, vagy egészen a tiéd leszek, vagy sehogy.
Megcsap a sóhajod fuvallata, a szemedben látom elkerekedni a sajátomat.
Hogy nagyon szeress…
A torkomon akad egy légvétel. Durva, mekkora hatalma van a kimondott szavaknak, újabb varázsige, erősebb a teljes nevemnél. És lehet, elég nekem ennyi. Ha szeretsz, úgy igazándiból, ha fontosabb lettem a méltóságodnál, ami sosem hagyott volna kicsúszni ilyesmiket, béna emberi érzéseket meg vallomásféléket, akkor nem kell meghódítanod. Szerintem behódolok magamtól.
Bazsalygok, nevetősen szusszanok. Lázba hoz téged a repcsi meg a zsebem, ennyire még nem lelkesedtek érte. Vagy épp értem. Végül is, a képességem a csomag része, használhatod, kihasználhatod, nem firtatom, érdekelnélek-e nélküle.
– Jó, elvihetjük egy körre! Aha, megtanítottak vezetni, a kiképzés része volt, meg hát Kurt felelt a karbantartásáért, szóval sokat tébláboltam a fedélzeten. Nem meséltem? Majdnem négy évig jártam az X-suliba. A vizsgán is átmentem! Bár necces volt. Pont a Danger Roomból csettintettek el minket, aztán oda pittyentünk vissza. Ránk kapcsolt a legdurvább védelmi program, Kurt, a mentorunk meg sehol. – A fejemet csóválom. Nem untatlak a teljes sztorival, eleve sokat dumálunk rólam, keveset rólad. Túl készségesen osztom meg veled a részleteket, kicsalogatja őket a kíváncsiság a tekintetedben, a lágyság az érintéseidben és a szájzugodban.
– A zsebem? Végtelen. – Eligazgatom a zakód hajtókáját, visszabújtatok egy félig kicsúszott inggombot a lyukba, aztán elsimítom az anyagot a mellkasodon. Ott felejtem a tenyerem. Tetszenek a benne rezonáló dobbanások, az átszüremlő, egyre forróbb testmeleg. Halkabban, érdesebben cseng a hangom. – Nem lehet rendszerezni, valószínűleg hatalmas ott a káosz. Mivel csődöt mond benne az idő, senki nem látja a kupit. Ha elsuvasztanálak egy hétre, kiesne az a hét. Mint a padlizsánfejű kesztyűs porlasztásánál. Egy-két év a tarsolyomban és egyidősek lennénk, amikor visszaidézlek! Sajnos magamat nem bírom elrakni. Privát dimenzió. Én vagyok a kapuja. Az egyetlen. – A kék selyemből átvedlek egy vörös bársony ruhába, majd rögtön visszacserélem, nehogy a sofőr kiszúrja. – Ezért megy ilyen könnyen meg gyorsan az öltözködés. – Zongorázom az ujjaimmal a szíved fölött. – Másokat főleg vetkőztetni tudok.
Felhevül a kezem, perzselő gőzként csapódnak ki a lélegzetek. A következő kérdésed hűt le. Beledermedek. Lassan eresztelek el és ficergek hátrébb, a cipőd orrát vizslatom. Megfeszített idegszálakkal igyekszem elnyomni a választ, de minél jobban erőlködöm, annál kínosabban dübörög: Niel. Niel szerezte nekem a pegazust. Most pedig felbolygatja a pillanatunkat, kellemetlen emlékeket hoz a felszínre, plüssesőről, lopott ölelésekről, az ajkamat finoman karistoló piercingről.
– Segítséggel – nyögöm ki. – Narniából.
Ezúttal a szoknyám szegélyét fixírozom, számolom az öltéseket. Azt mondtad, teszel a csókra, barátkozhatok Niellel, hidegen hagy. Mégsem merek rád nézni. Dunsztom sincs, mitől tartok: attól, hogy tényleg nem izgat az egész és megharagszol, mert túlreagálom, vagy az ellenkezőjétől. Hogy hazudtál, a büszkeséged szólt belőled, és valójában jogosan aggódtam, bántani fognak a gondolataim, megvágnak a belém fúródott, hülye szerelem-szilánkok.
Reszketegen sóhajtok. Lehunyom a szemem néhány másodpercre, mielőtt végre rád emelem.
– Bocsi – törleszkedem hozzád, engesztelő puszit biggyesztek a füled tövébe. Felveszem a társalgásunk fonalát, eleresztem a képlékeny cérnaszálat, ami gödröcskékhez, Beatles dalokhoz fűzne. – Hmm, Monet? Talán az. Majd te beazonosítod. Nekem szimplán megtetszett. A kleptománia nem válogat.
Összefolynak a kacajaink, hullámokban mossák el a határaink a simogatások és csókok. Melenget a mosolyod, a nevetésed. Felvidít, hogy bombariadót rendeznél, hadd legyen kastélyom. Legyintesz mellé. Épületeket elsüllyeszteni a semmiben tök természetes, melletted szabad, nem mondanál nemet az őrült ötleteimre. Kénytelen vagyok én megtenni.
– Áh, nem lehet. Épp bujkálnom kéne, és túl közel vagyunk Bayville-hez. Hatalmas feltűnést keltene. A szökőkút… – elmélázok, végül rábiccentek: – Az még belefér. Várat majd szerválunk hozzá máshonnan.
Félreteszem Jan bá mutációját, hiába tartod érdekesnek. Most ne vele foglalkozz!
A nyakadban csüngök, zsibongok, késztetést érzek elrugaszkodni a talajtól és a derekad köré kulcsolni a lábamat. Viszonzod a gesztusaimat, igazi randit kerekítettél, puszikkal, ölelésekkel, kéz a kézben andalgással. Nekem.
– Hát – levigyorgok az összefont ujjainkra, meglóbálom a karodat –, sosem voltam túl klasszikus. Szívesen kipróbálom az ilyen dolgokat, de nem hiszem, hogy rászoknék. – Felhozod a vonatrablást, örülök neki. Önként, könnyedén kínálod a témát, nem rakódik rá baljós ború, mint múltkor a fürdőben. És látod? Hasonlítunk. Minek díszelegnénk hamis koronákban, kényelmetlen trónon? Tolvaj mellé tolvaj dukál. Erre már rájöttem. – Kakamival én sem akarnék együttműködni – fintorgok. Ronda, turbános fickónak képzelem, véletlenül sem kötöm össze veled, külön létezik, és elárultad, mennyire gyűlölöd, ezért gyűlölöm én is. – De miért pont vonatot? Különben neked szívesen szerzek egyet. Legközelebb engem vigyél! – szorítom meg a csuklódat. – Mi mást akarnál rabolni? És kipróbálni? Mikre vágysz? Van bakancslistád?
Kizárom a kirittyentett vendégeket, a csillárok ragyogása, az előtér márványos eleganciája is távoli. Lefoglal a saját felvetésem: itt aludni. Együtt. Veled. Egy hotelben.
Kalapál tőle a szívem, lángolva zubog a vér az ereimben, aztán lehajolsz hozzám, a nyakamhoz préseled az ajkad, és ilyeneket duruzsolsz… Hiányról, amit nem szenvednék el, felkészültségről, gumikról. Lejjebb vándorol bennem az izgalom. Ráharapok a számra, pislogás nélkül meredek a tiédre, lejjebb vándorol a tekintetem is. Gyorsan visszarántom. Nyelek egyet. Egészen közel lépek hozzád. Még nem vagyok benne biztos, kijut-e bármi a torkomon, nem darálják-e fel a rengések a gyomromban, hamvad el a mellkasomat fűtő kazánban. De panaszkodtál az önbizalomhiányomra, és különben arra jutottam, kicsit én is el akarlak téged csábítani, szóval merész leszek. A nyakadra lehelem a szavakat, fátyolosra koptatja őket a zsizsegés.
– Nálam is van óvszer. Mondtam. A kleptománia nem válogat.
Benedvesítem az ajkam. Mindjárt szétpukkadok zavaromban. Mint egy túlhevített, vörös léggömb. Közben keresem a kifejezést arra, amire készülünk, és elhatározom, hiába vagy olyan helyes, hogy a kaviáron nevelkedett, elit hölgyek meg a luxusszálló extrán képzett dolgozói is illetlenül stíröljenek, én nem fogok csak úgy lefeküdni veled. Sem dugni, szexelni, kefélni.
– Oké – cirógatom meg a tarkódat. – Szeretkezzünk. – Várok néhány szívdobbanásnyit. Megkísérlem leolvasni rólad, érted-e, elér-e az üzenet. Nem egy éjszakát ajánlok fel neked. Magamat. Utána nincsen visszaút, muszáj lesz szeretned, vigyáznod rám. Velem maradni. Akkor is, ha néha túl sok vagyok, csöpögős, drámázós, bizonytalan. Tuti vállalod? Ezer százalék?
Sarkon pördülök, vissza a bamba recepcióshoz. Matatok a ruhám aljánál, mintha onnan szedném elő a köteg százdollárost, majd kipakolom elé.
– Szeretnénk foglalni egy szobát, ma estére. – Az egyik karommal a pultra könyökölök, a másikkal közelebb vonlak téged. Büszkén somolygok a srácra. Asszem bejössz neki. Túl szép vagy, én meg baromi gyanús a rakat készpénzzel, de eltökéltem, hogy magabiztosságot diktálok magamba, és ezzel indítunk. Feltételezhetnek rólunk bármit, nem örlődöm rajta. Együtt vagyunk. Nincs mit komplikálni. Te elhívtál vacsorára, én szobára viszlek. Holnap reggel távozunk a szökőkútjukkal, és hálásak lehetnek majd, amiért a kastélyt nem loptuk ki alóluk.
Na? Jól csinálom? Elég benne az önbizalom?

_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

David H. Xavier Szomb. Május 11, 2024 5:54 pm
• doing bad for bad reasons •



Basic date with a psycho

First date
--Zene --  feat.  @"Winnifred Wilson"





Magabiztosan mosolyodom el, mert ennyire jól csinálom a randizást, átagosként, klisés válaszokkal. Eleve a kedves szó távol áll tőlem, rám használni még ritkábban szokták. Egészen addig marhára magabiztos vagyok, amíg ennyire barátságos nem leszel, ráadásul olyan hülyén viselkedek, hogy neked is feltűnik. A sok mozgás, vagy viszonylagos színeváltozás lehet az oka?
Nagy levegőt veszek, amikor megkérdezed jól vagyok-e, azért nyitok ablakot, ideje lehiggadnom, el sem kezdtük még a randit.
-Jól vagyok.
Kösz, hogy rosszabbá teszed és konkrétan pózt kell váltanom, olyan izgató, amit csinálsz, annyira keresed a kapaszkodót egy karóban, ami lefogadom nagyon meglepve. Nem látsz belém, nem is tudod mit vállaltam érted. Az orrod ironikus módon megnyugtat, a kutyapuszi emberek között, elmegy.
Ajkam szegélyébe költözik egy félvigyor, önként engedsz a fejedbe, aztán kicsit mégis megbánom, mert pont nem az egekig magasztalsz.
A tenyeremhez dörgölődzöl, mélyebben veszek levegőt, jót tesz a hirtelen huzat. Viszonzom puszijaid fejeddel, homlokoddal, akkor is, ha berág rád az egóm. A dagadt, felfújt, túlműködő fekete epém.
Engesztelően kifújom az előbb magamba szívott levegőt.
-Csak azért, mert mindent megteszel azért, hogy nagyon szeresselek.
Baszogatod a porcikáim, törődsz a részleteimmel. Az is érdekel, ami belül van, pedig azt hittem majd fennakadsz a héjon.
-Elloptad az X-jet-et és én még nem láttam?! Oké, randi után repülünk, nyilván tudom vezetni én is.
Pöckölök le egy porszemet zakómról és bizsereg rád a vigyorom.
-Inkább az érdekel te hogyhogy tudod? Megmutatták?
Érdekes vagy, sokkal érdekesebb, mint valaha remélni mertem.
-Akkor ezt megbeszéltük, repülünk majd vele.
Alig várom, hogy letudjam a nyálas köröket, persze te élvezni fogod és látod, nekem fontosabb, hogy jól szórakozz, legalább annyira, hogy utána el akarj repülni velem. A szemem egészen nagy a világ nevezetességeit hallva, utazhatnánk a világ hét csodájára.
-Mekkora a zsebed? Be is tudod rendezni, rendesen? Mondjuk az idő megáll odabent, igaz? Ha berendeznénk egy utcát csak magunknak és ott lennénk mondjuk egy hétig, vajon mi történne?
Egy héttel öregebbek lennénk, mint “hivatalosan” Fogalmam sincs tudsz-e válaszolni minderre vagy mit kezdesz kissé megalomán lelkesedésemmel, de egyre biztosabbá válik, ha létezik “igazi” némely klisé igaz, legalább részben, vagy emberi nyelvre lefordítva, Én jól választottam.
-Nagyszerű. Hogyan tudtál ellopni egy mitológiai lényt?
Ámulok rajtad, nézd a neked szóló rajongásom, te kapod és a tükörképem.
Óvatosan megcsókollak, amikor megérted miért akarok élő embereket szadbalni, még ha a te megfogalmazásod barátságosabb is. Puha, egyetértő mosolyt kapsz, nem kell magyarázni.
Közel kerülünk, már én is tudok rólad dolgokat, Karami ráizgul Jan bácsira, ellentétek születtek a családban, jó és rossz oldal talán csak egy érem két oldala nálatok is.
-Unalmasabb lett volna nélküle, bár elhiszem, hogy sokszor bajba sodort. Csak nem egy Monet? Igen, egyszer majd megmutathatod a gyűjteményed, kíváncsi vagyok a világodra.
Simítok végig arcodon, a mozdulatok elakadnak a csókban, amikor ajkammal simogatlak, elakadnak a nevetésben, amit te kezdesz, én fejezek be. Mint egymás mondatai, lélegzetei.
-Azért ennyire nem vagyok szerelmes magamba, elég egy-egy pillantás, hogy minden rendben vele.
Nem-e nőtt ki az államon például pattanás. Hozzád bújok, amikor lelkesen örülsz a meglepetésemnek, sejtettem, hogy szeretsz hercegnő lenni. Akár ezt is ellophatnád, csak az embereket kellene eltávolítani belőle.
-Rendben, alig várom. Lophatnál kastélyt is. Ha akarod rögtönzök bombariadót neked, kiürítik az épületet. De csak ha tetszik, választhatunk másikat.
Legyintek, mintha egy hotel és étterem ellopása mindennapi esti kaland lenne. A szökőkút, egyébként túl van tárgyalva.
-Komolyan? Áh, aha ez érdekes.
Karami hőzöng én mosolygom, miközben átölelem a derekad, viszonzom puszid és igyekszem tisztességes polgár módjára mosolyogni, mert a herceg, valljuk be, nem én vagyok. Amennyit tudok, mégis megadok, kéz a kézben, befelé haladva, el a szökőkút mellett, míves oszlopok mentén sznobok és gazdagok királyságába. Én mégis elvehetem a koronájukat és Téged tehetlek meg uralkodójukká.
-Azt hittem szereted az ilyen klasszikus dolgokat. Tudod, hogy az enyém a rablás lenne, örülök. Mármint annak, hogy nem bánod. A múltkor megpróbáltam ellopni egy vonatot, de nem jött össze, Karami bűnöző partnere nem volt együttműködő.
Fintorodom el, miközben finoman bevezetlek az elitek közé. Senki sem nevet túl hangosan, visszafogottan, kellemkedve viselkednek. Éppen belépünk a hallba, kedvesen mosolyog a fiatal recepciós fiú, amikor megtorpanok, szembe veled, felvont szemöldökkel.
-Szeretnéd? Eredetileg nem foglaltam szobát, de biztos lehet. Ha szeretnéd…ma teljes ember vagyok, semmiben nem szenvednél hiányt.
Hajolok a füledhez, súgom óvatosan bele, hogy apró csókot tudjak közben lehelni a nyakhajlatodba.
-Nézd, alkalmazkodom. Ha szeretnéd, maradhatunk, ha várnál, azt is megértem. Én készültem minden eshetőségre. Úgy értem van nálam gumi.
Gondoltam kihasználnád, hogy most működöm, ezek szerint tényleg, akarod. És én elkezdek bizseregni, mosolyogni, kurta még, de kevésbé ironikus, mint szokott, a végső döntést mégis neked hagyom, fogadok, hogy a gumi szótól felforr az agyvized.
-De ha szeretnéd jobb, ha foglalunk szobát most.
Közlöm szórakozottan a bennünket bámuló recepciós srác felé bökve pattanástalan állammal. Nem tudom eldönteni melyikünket bámulja ennyire nyálcsorgatva.







_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Re: Basic date with a psycho

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.