Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


About David Haller Xavier

Pént. Ápr. 19, 2024 7:13 am

What about us?
Szerinte csak neki van Freddyje, és bármit is jelentsen a kósza megjegyzés, ugyanaz a magány visszhangzik tőle bennem, mint a kifejezetten szar gyerekkorától. Odabújok, átölelem. Vigasztalóan simogatom a hátát, és persze, hogy engedem sárkánnyá változni. Megbeszéltük, Nielnek szinte bármit szabad. A csókot is önként adtam volna ébren – jövök rá, miközben az ujjaim mögött takargatom az ajkam, bizseregve, édes mázzal borítva, és éhesen reszket a gyomrom. A pikulába… Odaadtam volna. Ezt, sok minden mást. Ha kéri. Ha nem akkor lopja el, amikor azt hiszi, alszom. De mit vártam? Hercegnők mellé herceg, tolvajok mellé tolvaj dukál.
Előre roskadnak a vállaim, eresztek. Lapos labda leszek, akivel nem akartok majd játszani. Megdörgölöm a szemem.
– Nem hagytam időt… – ismétlem ernyedten. Sután rábólintok.
Talán ennyi az egész. Elfutnak az idővanalaink egymás mellett a távolba, és az enyémen túl gyors az iram, autópálya, kereszteződés nélkül.
Megcsóválom a fejem. Legszívesebben téged is hidegzuhany alá pakolnálak, mégsem mozdulok. Davidnek igaza volt. Nem az én feladatom boldoggá tenni titeket. Túl kevés és túl sok vagyok hozzá. Cserébe én sem várhatom el tőletek, hogy rendbe rakjatok belülről. Röhejes, nem? Ennyire próbálni fényleni a kedvetekért, miközben amint egyedül maradok, bekebeleznek az árnyékok.
Felsóhajtok.
Rád kellene hagynom. A félreértések felhúznák közénk a falat, amit nekünk nem sikerült. Te nem hallod a gondolataimat sem, a szavaim felsértenek, a jelentésük lepereg.
–  Jogos, dunsztom sincs, mit választottál volna. Nem is ez a lényeg. – A markomba gyűröm a pólóm szegélyét. Újabb sóhaj, mielőtt visszaterelem rád a pillantásom. – Próbálok nektek elmondani dolgokat, újra meg újra, de szerintem nem fogjátok fel. Valamit biztos rosszul csinálok. Szóval sajnálkozhatunk megint együtt, vagy hagyhatjuk az egész bűnbánatot. Én a másodikra szavazok. – Vállat vonok. Nektek olyan jól megy. Lassan én is belejövök. – Nem az a bajom, hogy megcsókoltál. Az a bajom, hogy megvártad vele, amíg elalszom. Én mertem volna őszinte lenni magammal meg Daviddel. De ez megint olyan, amit hiába fogalmazok meg neked, nem fogod érteni, igaz? – Örömtelen mosolyra húzom a szám, a vége fintorba görbül. – Persze, kicsit elszúrtad. Mind elbaltáztuk. Folyton elbaltázzuk. Az emberek bénák. – Széttárom a karomat, amolyan nézz rám, itt az élő példa mozdulattal. – Nem nekem rossz. Én vagyok rossz. Egyszer elfutottam, nem szeretnék megint. Akkor is, ha csak átmenetileg vagyok itt, és akik neked a barátaid, nekem szimplán lakótársak. – Felkémlelek a plafonra. – Adok időt. Mindkettőnknek. Amennyit szeretnél. Használhatod bármire. Elkerülhetsz. Elfelejthetsz. Később megállapodhatunk benne, mennyire nem működünk, se barátként, se másképp. Akármi. Csak… ne tűnj el teljesen, jó? Rossz annak, aki hátramarad. És rossz az, aki hátrahagyja. Tapasztalat.
Kurtán, elhaló hangon megköszönöm a portált. Áttántorgok rajta, vissza az átmeneti szobámba, ahonnan nem ér elszökni, mert valahol, valamikor, tudtomon kívül ezt is megfogadtam magamnak.

Niel & Freddy
—Hakrabi


_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.