Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Laserian Harries Tegnap 10:27 pm-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


About David Haller Xavier

Vas. Márc. 24, 2024 2:56 pm
Ne szaladjunk elNew York
About XavierFreddy, Niel



Hát ez gáz, mennyire tud fájni egy, két, három órával is utána, szenvedős dalszövegírás közben, miközben az agyonfetrengett Bayville-béli ágyban, takarót, Freddyt (képzeletben) magam alá gyűrve próbálom átszenvedni magam azon a neglizsén. Fú, egyáltalán hogy jutott eszembe ez az öreg szó?
Berakom a féltett, soha senkinek nem mutogatott firkáim közé ezt is, első, második, párhuzamos szerelem vonatok címen.

Párhuzamos szerelem vonatok

Pöfögnek feléd, gyorsan, zakatolva, mint szív a zsebeid mélyén,
szív, amit örökre ott hagysz és elfelejtesz más karjaiban.
Későn hangzó sípszó, lemaradt utas
Eltévedt, káosz sínpáron bolyongó, két vagon közé ragadt.
És lehagyta a
gyorsan futó, a gőzös.
a lány, szerelme szavát messzire fújták zord, kegyetlen szelek.
Ő már nem hallotta meg.
Eltömítette az éjszaka, közbevonaglott más hangja
Buta, színtelen utas, egyik vonatról le, másikra felszállt,
elesett, szívét horzsolta le, hülyén nézte, hogy átvágtat rajta
kettészeli az élet.
Bocsáss meg nyugatra induló, ne haragudj kelet
Még én sem értettem, még fiatal voltam úgy szeretni,
ahogy megérdemelted.
Még fiatal és lemaradtam, mindkét térdem lehorzsoltam,
elvesztettem a könnyeim miattad és érted.
Félek felállni és eléd támolyogni, félek ránézni a másikra
Egyszerű volna fekve maradni, belehalni a mába.
Többé nem inteni le téged, nem állni eléd,
Vigyen el a nyugat nyugatalan szelleme megérdemelt célod felé.
Féltelek, ránk omlik egyszer ez a világ
és nyugat-kelet közt rekedek, nem megy a járat tovább.
Neked adom a kezem, vidd a lábam messzire,
őrizd meg szívem zsebvilágod mélyében.
Bocsáss meg nyugatra induló, ne haragudj kelet
Még én sem értettem, még fiatal voltam úgy szeretni,
ahogy megérdemelted.
Bocsáss meg nyugatra induló, ne haragudj kelet
Még én sem értettem, még fiatal voltam úgy szeretni,
ahogy megérdemelted.



Miután terveim szerint végleg leszámolok a könnyeimmel és ócska, röhejes szevedéseimmel, eszembe jut Bishop. Hülyén jön ki a tagbaszakadt őrnagy gondolata egy ilyen szituban, de teljes mellszélességgel beugrik, amit David Hallerről mondott, amit nem mondtam el Freddynek.
Mert azzal voltam elfoglalva, hogy…önző legyek.
Felállok és csinálok egy portált, innen úgyis aludni fogok menni, azt hiszem Kamar-Tajba. Még ezt megmondom neki, ogy oké, fogtam, elindult a vonattal, el David Hallerrel, akihez…gratulálok, de valakinek a fia és….
És bármi van, mindig itt leszek neki. Wong is eszembe jut, meg a két pólus, amire célzott velem és a bájgúnárral kapcsolatban, annyi minden zsizseg a fejemben, mindjárt felrobban. Valakinek ki kéne mosni, valamiben megint elbújni.
Amikor kész a portál, zsebrerakom a noteszem, a neki írt szerelmem és nagyjából belövöm Freddy szobáját, ha ott van egyáltalán és tényleg tök véletlenül az ajtón belülre teleportálom magam. Kívülre akartam, de már olyan fáradt vagyok, hogy eszembe se jut bocsánatot kérni érte. Olyan sok mindenért kéne.
Ha ott van, ha látom, akkor odamegyek megölelni. Szenvedős illatom lehet, olyan nyomorult, megázott, átöltözni elfelejtett szaré, aki még innen se haza indul.
-Sajnálom, nem így kellett volna reagálnom. És örülnöm, és nem…magamra gondolnom. Főleg mert valami fontosat tudtam meg Davidről, miközben Bishop őse próbált rávezetni az ereklyém körüli dolgokra. Úgy monták, mintha biztos lenne és fontos, nekem nagyon fontos, hogy biztonságban legyél.
Saját magamnál, annál a szívnél, ami már úgyis elveszett zsebvilága olyan szegletében, ahol sosem jut eszébe többé.













Isley








_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Márc. 24, 2024 5:06 pm

What about David?
Lehunyt szemmel hátradőlök a széken, a nyakam félrebicsaklik a támlán, tompán lüktet a homlokom mögött a kimerültség, mégsem bírok aludni. Próbáltam. Többször. David ágyában meg a sajátomban. Folyton felriadtam totál idiótaságokra: egy zörrenésre, kifacsart rémképekre, az ablakon beszökő halvány napsugárra, a pánikszerű szorításra a mellkasomban.
Végighúzom az ujjam a spirálfüzetből kitépett lap szélén, lecincálok egy-egy fityegő darabot.
Amikor már egy levél Xanaxot forgattam, inkább úgy döntöttem, írok magamnak másfajta nyugtató levelet. David rászorulhat ezekre a pirulákra, nem ehetem őket meg előle. Gondoskodni fogok róla. Akárhogy is. Megígértem.
Kurtnek könnyű volt írni. Persze, hogy könnyű – feleli rá egy undok hang a fejemben. Kurt nincs itt, éveket kaptam elengedni.
Nielt csettintésre kellene. És nekem nincsen varázskövekkel kirakott kesztyűm hozzá.
Visszaidézem a buta kérdőjelet a szeretlek én is mögött, azt, ő milyen könnyen lenyelte a sírást, mennyire lazán visszaküldött Davidhez. Erőt merítek a dacból. Makacsul belevésem a papírba a begyakorolt szöveget.

Kedves Niel,
pukkadj meg!
Rám testáltad a dolgokat, szóval tessék, érzek meg átérzek mindent, helyetted is.
Dühös vagyok rád, kezdjük itt. Hagyhattál volna tisztán továbblépni, mégsem tetted. Muszáj volt felszínre cibálnod ezt az önző, piszkos lélekdarabkámat, hogy sunyiban tévképzetekkel ámítson, arról, mit jelentettek a könnyeid. Most bedarálom azt a szilánkomat. Kiírtom magamból, amint ezt megfogalmaztam. Amint bevallom a zsebemnek, hogy gyenge vagyok és szánalmas.
Az utolsó pillanatig inogtam. Valahol azt vártam, majd magad felé billentesz. Tudtál volna olyat mondani. Túl sok hatalmat adtam neked magam fölött. A futás maradt az egyetlen menekülő utam, és akkor döbbentem rá. Te viszont még elfutni sem engedtél.
Pedig nem léteznek mesék. Nincsenek hercegek. Egyedül őszülnék meg a tornyomban, ha rád várnék.
Azért… hálás vagyok neked. Egy darabig léteztek a mesék, egy darabig egészen önfeledten és boldogan álmodtam veled, rólad. Dinók, pegazusok meg kecske bácsik nélkül is végtelen mágia szorult beléd, tudod?
Dunsztom sincs, hogy csináltad. Mitől habarodtam beléd. Bár lenne. Talán könnyebben kihabarodnék.
Ott van neked Lili. Itt van nekem David. De ez most kivételesen szóljon rólunk, jó? Adok magunknak két oldalt, amíg elbúcsúzok tőled. Ahogy te tőlem. Ennyi belefér.
Eddig nem mertem elképzelni, mi lett volna ha. Először és utoljára fantáziálok ilyenről. Csapdába ejtem a sorok közé. Örökre száműzöm a valóságból.
A szerelmes dalokat, amiket a neked lopott gitáron játszhattál volna. A puszikat, amiket a gödröcskédre nyomtam volna. A piercinged fémes koccanását a fogamon. A hajad…


Kihullik a toll a markomból. Átugrik négy-öt ütemet a szívem, majd minden milli vért a képembe pumpál. Lebandzsítok a mellkasom köré fonódó karra. Megreked a szájpadlásomon egy korty száraz, keserű levegő.
Rajtakapottan, remegő ajkakkal kémlelek hátra, a szemem sarkában szőkén világítanak a tincsei. Fejest ugrik a mondandójába, későn fogom fel, mekkorát csobban, a gyűrűző felszínt figyelem. Lassan feltolom magam, kibontakozom az öleléséből, és szembe fordulok vele. Az egyik tenyeremmel megtámaszkodom, a másikat elé tartom, időt kérek vele.
Végigmérem, először Nielt, aztán az ágyamat, mintha arra számítanék, ott csicsikál a takaró alatt egy másik Freddy és ezt hallucinálja. Minket. Ennyire közel. Alig pár órával azok után...
Kopottan, halkan erőszakolom ki magamból a szavakat. Leeresztem a másik kezemet is, belekapaszkodom az asztal szélében.
– Niel… Tudok róla. David mindent elmondott. – Kergén cikázik a helyiségben a tekintetem. Hülyeség. Az én szobám. Nincs benne menekülő útvonal. Már a bútorlapon ülök, annyira igyekszem tartani tőle a távolságot. Nincs erőm barátian vigasztalni meg nyugtatgatni őt. Elhasználtam az előző beszélgetésben. Nincs szívem elküldeni. Kiöntöttem tintával a papírra. – Nem kell féltened. Megtanultam, mit csináljak, ha elkezdene… kifordulni magából. Ma is megoldottam.
Megállapodok egy másodpercre az arcán, és gyökeret ereszt bennem a felismerés. Visszhangot vernek a fülemben a saját mondataim. Baromi vontatottan eltakarom a számat.
– Várj… mit mondtam az előbb? – ráncolom a szemöldököm. Elveszetten, könyörgőn, rettegve. – És ők… mit mondtak Davidről?
Remeg alattam a padló. Ha az asztal nem tartana meg, fixen összerogynék.
Végső kétségbeesésemben felé nyúlok. Talán zsebre rakhatom egy-két órácskára. Csak amíg összeszedem magam…

Niel & Freddy
—Hakrabi


_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Márc. 30, 2024 6:32 pm
Ne szaladjunk elNew York
About XavierFreddy, Niel




Valamit firkált, de nem vagyok kíváncsi, vagyis de, marhára, erőszakkal kell eltépnem pillantásom onnan és róla, eltépem.
Gondolataim körkörös táncában úgyis mindig oda lyukadtam ki, hogy… hogy Freddy már választott, még mielőtt én választhattam volna.
Igazából ez valamiféle búcsú a romantikus érzelmeimtől, felkészülés a Lili előtti kataklizmára, valami nevetséges ragaszkodás, csak mert egyszer, először megígérte.
Aztán már átgondolhatta százszor, ezerszer, csak egy első impulzus volt, amit David Haller azonnal felülírt és kettőnk közül csak én ragadtam ragaszkodásba.
Megijed, leállít és megbánom, hogy rárontottam, tapadok rá, mint egy kamaszgyerek rágója az iskolapad aljára.
Kicsit hátralépek, aztán nagyon sajnálom az egészet, tekintetem már a jelentéktelen szőnyegrostokba menekül előle, valószínűleg azonnal haza küldene, ha nem lenne túl kedves. A pegazus miatt, vagy ki tudja miért. A szőnyegrostok nem fogadnak be.
-Igen?
Kapom fel a fejem egy pillanatra és már előkészítem a visszavonulóm. Hogy akkor jó, nem zavartam, itt sem voltam, kiszellőzik fejem a Kamar-Tajban és majd megint kínosan kerüljük egymást, sosem mondva ki, miért. Vagy ha kimondjuk, azonnal letagadjuk utána. Úgy menekült a vallomásom elől, mint én az övé elől először. Szeretném elmondani mennyire eltévedtem a sínpárok között…
-Mit csinálni?
Hátrálok, nem akar, nem akar itt…
-Micsoda? Várj…kifordulni magából? Én csak azt akartam mondani, amit Bishop állapított meg, hogy David valójában Xavier fia és abban a világban megölte az apját, ami apokalipszishoz vezetett, de ez nem lényeg, nekem is vannak gonosz variánsaim, csak gondoltam szólok, ha itt is megtenné, ne csinálja, de mi az, hogy kifordulni magából?
Hátrálok egy bizonyos pontig, elég messze van tőle, a viszolygásától, keserű naranccsá rohadok.
-Én nem akarom kifürkészni David titkait és tudom, hogy képes vagy megvédeni magad. Én csak… ezt mindenképpen el akartam mondani, aggódtam.
Mindegy, olyan tök mindegy.
-Nyilván megvan rá az okod, hogy utálj. Amikor te mondtad ki, nem hittem neked és leráztalak, mert nekem még új volt és csak később döbbentem rá. Haragudj. Haragudhatsz. Biztos összezavartalak és ez nem ér, mert neked már olyan jól megy Daviddel és én szeretném, ha boldog lennél. Sajnálom, hogy így tapadok, megmondhatod ha nem kérsz belőlem és már nem ér, amit plüss esőben ígértünk, mert régen volt és azóta megbántottalak, hogy lemaradtam rólad. Meg mindennel.
Biztos van még más is, amit nem értek. De ez ismét önző kívánság, megint a saját baromságaim hajtom, lélegzet, levegő, David Xavier fia és veszélyes Freddyre, remek, mert ennyit leszűrtem, remek. Akkor most kívánjak sok boldogságot és hagyjam, hogy egyedül oldja meg? Kurva életbe!



Isley








_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Márc. 31, 2024 10:36 am

What about David?
Elhátrál előlem, az enyves kezem nem éri utol, hogy eltüntesse és időt lopjon; tehetetlenül hullik vissza mellém. Megismétli, amit mondtam. Az értetlenség a hangjában lenyúzza a bőrömet, kifordítja a zsigereimet. Kikotyogtam, elszúrtam, szararc vagyok. Davidnek sosem szabadott volna rám bíznia magát.
Niel után kellene vetnem magam. De azt hiszem, csalódna bennem, ha most kiragadnám néhány órára a létezésből, amíg összekapirgálok valami kifogást vagy magyarázatot. És túl sok csalódást okozok mostanában, másoknak, magamnak. Itt rajzolom a homokba a határt.
– Semmi – mormolom. – Félrebeszéltem. Nem jelent semmit.
Hiába távolodott el, a menekülhetnék görcsbe rántja a gyomromat, levándorolt belé a csomó, húz lefelé, sűrű szálakat ereszt a tüdőmbe, beszívnak minden légvételt. Megtelek szöszökkel, porral. Plüss vagyok, akinek a zsebemben lenne a helye, örökre.
Mivel elfutni nem bírok, elbújok. Felhúzom a térdem és a mellkasomhoz ölelem. Az asztal tetején. Elképzelem, hogy nem létezem, nem létezik ez a kellemetlen pillanat. Talán mégis bevettem a Xanaxot. Talán allergiás vagyok a nyugtatókra. Talán ilyen egy csendes pánikroham.
Mint egy berozsdásodott bicska pengéje, úgy nyikorognak, súrolódnak elő a szavak. Lemaradt az agyam. Késve rakja össze.
– Xavier? A… professzor? Ó… – Oldalra kémlelek a színes babzsákfotelre, a tarka szőnyegek és a virító dekoráció között. Számít ez bármit? Vagy a gonosz variánsok? Annyi mindent kifacsartam Davidből, hogy ha szándékosan hallgatta is el, nem zavar. Sőt, mardos a bűntudat, mert véletlenül kisajtoltam az utolsó cseppet.
Niel szerencsére békén hagyja a titkait. Így menni fog. Elhitetem magammal, hogy lehozom. Megoldom. Lezárom.
Ereszt bennem a feszültség. Kibontakozom a gubómból, visszacsusszanok a talpamra, fészkelődés közben papírlap libeg mellettem a szőnyegre, gurul utána egy toll. A szék háttámlájára fektetem a tenyerem.
– Nem kell aggódnod. Jól vagyok – hazudom. Akkor esik le, mekkora hazugság, amikor kimondom. Tiltakozásként könnyek fakadnak a szememből. Dunsztom sincs, az én lódításom ellen ágállnak-e, vagy Niel egymásba folyó kijelentései miatt, az ellen, ahogy felszaggatnak belülről, réseket vájnak. Rossz érzelmek szivárognak ki rajtuk. Érzelmek, amiket el akartam temetni a buta levelem buta sorai közé.
Lenyelem a szipogást. Sietősen felitatom a cseppeket, összezárom a markom a nyirkos zsebkendő körül, mielőtt eltüntetném. Rákoncentrálok a puha nedvességre, aztán a kezembe fúródó körmeimre, a zakatolásra a halántékom mögött.
Megrázom a fejem. Megint sírok. Vagy még mindig. És ezernyi gondolatfoszlány suhan keresztül bennem, fátylat vonnak a valóságra. Ötleteket, szökési útvonalakat lebbentenek fel előttem. Hozzá vághatnék Nielhez valami csúnyát, hisztizhetnék. Utáljon ő engem. Kibukhatnék rá, dühösen, hadd kapja meg, amit kér. Rám testálta. Fogadkozhatnék, mennyire boldogok leszünk Daviddel. Kipaterolhatnám, tovább küldhetném Lilihez. Kábítsa őt, zavarjon össze mást. Közölhetném, hogy igen, lemaradt.
Valahol ezek is mind hazugságok lennének. Az őszinteségem az egyetlen, amit még fel bírok mutatni, az utolsó erény, amivel még takarózhatok. Aztán lehet, valójában csak büntetem vele őt. Esetleg magamat.
Újra a fejemet ingatom.
– Tényleg elsiettem. Rám foghatod – a szőnyeget vizslatom. Azért imádkozom, szakítson félbe, hagyjon faképnél, ne engedje befejezni. Abban reménykedem, átölel. Rühellek, Freddy. Nevetséges vagy. – Én meg majd hibáztatlak téged. Mert nem kellene itt állnod, és úgy tenni, mintha választhattalak volna, miközben úgy nézel Lilire, ahogy. Miközben rám sosem néztél úgy. – Letépek a fogaimmal egy száraz bőrdarabot az ajkamról, és lenyalom a helyén serkenő vért. Nielre szegezem a pillantásomat. Mit szólna ehhez David? Hármunk közül végül ő a legkevésbé önző. Hármunk közül ő a legjobb. – Mit akarsz tőlem, Niel? – Elmaszatolom a friss könnyeket az ujjammal. Kár pézsét pazarolni rám. – Mi lenne erre a jó válasz? Köszönöm, legyél te is boldog? Nem tapadtál, azt éreztem volna. Ha tapadtál volna, nem ígérek semmit Davidnek. És most? Most mihez kezdjek? Valljam be, hogy kérnék belőled, de nem szabad, mert már így is nyomorult vagyok meg szánalmas, és nem fér bele?
Leguggolok. Lehajtom a fejemet, elrejtőzöm, ezúttal a hajam mögé. A szemem sarkából kiszúrom a papírt a földön, tele a macskakaparásommal. Nem törődöm vele. Hidegen hagy. Fenét se érdekli.
– Nem teheted ezt velem. Visszautasítottál. Lilit választottad. Itt kellett volna abbahagyni. – Megremegek. El akarok tűnni innen. Bárcsak nyithatnék egy portált. – Nem testálhatnám ezt én rád? Nem lehetne, hogy te utálsz engem? Nem tudnál ellökni? Nekem nem fog menni. Utolsó kis piszok vagyok. – Összehúzom magam, a kezemmel próbálom a helyén tartani a szívemet, mielőtt katapultál. – Nem bánthatom Davidet. Szeret. Szüksége van rám. Megfogadtam. És már így sem vagyok rendben. Le kéne ráznod engem. Neked könnyebben menne… Te nem loptál gitárokat meg energiaitalokat… Te nem álmodtál velem meg rólam…
Feladom. Végleg összeroskadok, és idézek egy plédet. Mint a kisgyerek, aki azt hiszi, ha ő nem látja a másikat, az sem látja őt. Tompán hüppögök alóla.
– Inkább csak… felejtsük el az egészet. Ki lehetne törölni a memóriánkból. Kezdhetnénk elölről…

Niel & Freddy
—Hakrabi


_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Márc. 31, 2024 1:27 pm
Ne szaladjunk elNew York
About XavierFreddy, Niel




Éppen, mert azt mondja semmi, képzelek bele mindent. Rémületem az övével összecseng, mint a hangok énekórán, de a sok miért és értetlenség legalább nem hagy reagálni.
Az sem, ahogy összeomlik előttem, elbújik, mint egy virág, ha nem éri fény, gyerek, ha elhagyják, mint én szoktam. Elvégre csak ugyanolyan gyerek vagyok, akit elhagytak. A látkép facsar rajtam egyet, bár már nem engedek holmiféle ösztönszerű késztetéseknek, csak levegőt veszek, vele, olyat, pánikban mint ő, és zsibbadó agyam mélyén kiröhög saját, kárörvendő hangom, meg a nyomorult hiperérzékenységem, amire úgyis mindig mindenki rálép. David Haller miatt nem fordult ennyire magába. Akármi is történt az udvaron, jobban viselte, hát ki az igazi bűnös a szerelmi drámában, amit mindig el akartál kerülni?
Fél lépés felé bénult kétségbeesésben, na most mit csinálj? Késve esik le Xavier is, mintha nem lenne jelentősége és csak azért jöttél volna vissza, hogy őt bántsd. Te a hős. Aki mindig bizonygatta mekkora jó arc, megmenti a világot a pusztulástól…
Összeszorulva, gyolcsban, gumóban, szánalmas és semmit nem érő sajnálatodban lépésekre tőle.
Hazudik, erről mesél az elguruló toll és a papír lent, béna a némaságom, David Haller jobb szavakat találna. Semmi más nem jut eszembe csak a sajnálom különböző szinonimái és hogy itt vagyok, de én vagyok a probléma gyökere és magammal nem dolgozhat fel engem. Már sír. Visszajöttem, hogy végül mégis itt kössünk ki és a csatánkban az veszítsen, akinek nem akkora szégyen, mert ő lány és neki szabad. Milyen hülyén jött ki, amikor az én vallomásomra tapostak rá és csináltam ugyanezt, nem?
-Sajnálom…
Mondom ki tényleg, mégis, minden belső tök mindegy mit mondasz-szerű figyelmeztetésem ellenére és olyan hamar ugrok mellé, bár nem tudom hagyja-e a karját simogatni, vagy bárhogy hozzáérni. Aztán…egy kicsit gonosz leszek, azt kívánom bár sírna inkább, hagyná, hogy megöleljem és ettől minden rendbe jönne, emlékezne rá, valamiért megkedvelt. De elkezd beszélni és visszadobja a labdát a térfelemre. Nekem éppen lyukas kezem van, nem kapok el semmit.
Talán rossz volna bevallani, hogy választhatott volna, de én úgy néztem Lilire és akkor biztosan úgy néztem, nem hazudhatom, hogy nem. Legalább a föld nem mozog alattam, csak egy kicsit, jelentéktelen kis rándulásokkal a gyomromban.
Még egy lépés felé, kissé zombi ittas. Leguggolok mellé, megpróbálom megölelni, rettegek, hogy nem fogja hagyni, nevetséges vagyok, zúg a fejem, gonosz variánsokat kellene ölnöm éppen, inkább…
-Sajnálom, hogy nem…nem is mondtam egyértelműen mit akarok. Azt hiszem kaotikusan viselkedtem, hirtelen, ezért sem hitted el, amit mondtam. Én csak…nem akarlak elveszíteni. A többiről már nyilván lemaradtam. A viszonzásról és barátnősdiről.  Elhiszed, hogy nem direkt volt? Én először azt hittem barátok vagyunk, aztán David miatt ébredtem rá, hülye klisé, tudom. Aztán nem is tudom… Lehet, hogy már a Pegazuson is volt valami.
Jah, szánalmas, ha ő el akar veszíteni nem kéne könyörögni neki, mellette térdelni és ezerszer bocsánatot kérni, mert azzal szúrtam el, hogy béna voltam. Kibaszott…béna vagyok ebben.
Látok egy papírt, nekem is van, bár ez biztos nem hozzám szól, miért szólna hozzám. Nem sírok, a kurva életbe akkor sem sírok! Lesz méltóságom, lesz…döntési képességem, növesztek.
-Igazából nem választottam Lilit. Csak említettünk egy randit, amire még nem hívtam el. Említettünk, előtted. De mindegy, nem választhatom Lilit, ha téged szeretlek.
Állok fel hirtelen, bár ostoba mód hozzá is ragaszkodnék még mindig, amíg ennyire kikészít Freddy, amíg egy trágyalé a fejem és benne minden ótvar gondolat, egyszerűen nem tehetem Lilivel. Nem ugorhatok bele egy kapcsolatba, ha nem vagyok felkészülve a kapcsolatokra. Nem vagyok… Azt sem tudtam mit akarok.
-De, rám testálhatsz bármit. Utálni? Ellökni…
Behunyom a szemem. Kurva érzelmek! Domi szavai járnak a fejemben, nem vagyok elég férfias, soha nem voltam.
-Ha ezt akarod…
Ellökni? Hogyan? Legyek vele hideg, menjek el? Igen, menjek el. Csinálj portált Niel az istenért!
-Oké… Oké, értem. Nem, igazad van, én csak megöltem valakit, aki az én megfelelőm volt egy másik világban, sokkal jobb. Talán őt szerette a Freddyje. Álmodtam rólad…de igazad van, nekem ez nem megy, nem vagyok felkészülve rá, a kapcsolatokra, talán igaza volt…Lilinek
Mondom ki, talán nélkül kéne.
-Hogy nem kellene túlhajtani magam és bele fogok zanzulni. Romynak, ő is mondta, ezt…ezért utasítottalak vissza akkor is, csak nem tudtam rendesen megfogalmazni miért, ráfogtam a variánsaimra. Tudod, hárítás.
Sír tovább a takaró alatt, hárít. Nem sírok, ki fogom magamból irtani őket, nekem…nem kellenek. David Haller hogy csinálja? Beletépek a hajamba, piercingembe, olyan mélyen harapok, hogy megérzem a vérem, csodálatos.
-Oké, figyelj… Nem fogjuk megoldani, ha csak elbújunk. Én jobban bántalak mint ő valaha is fog és ez jobban fáj, mint neki valaha is fájna. Szerintem két út van, vagy nem is beszélünk többé egymással, ha akarod hiheheted gyűlöletnek, aminek akarod, vagy barátok leszünk, ahogy Narniában akartuk. De akkor most nem hagyhatlak itt, akkor el kell mennünk egy nyugodt helyre, vagy itt megnéznünk egy gyerekes filmet a barátságról, például a Szörny Rt-t és megint Pókemberes pizsamában, forró csokival, mint a barátok. Viccelni és kommentálni a filmet, lazán. Biztosan menne…
De nem ezt fogja választani, igaz?




Isley








_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Márc. 31, 2024 4:43 pm

What about David?
Sajnálja, és odabotorkál hozzám, alatta sem stabil a talaj. Nem tetszik, amit egymással művelünk. Nem tetszik, hogy ma mindenki remeg, magyarázkodik és szenved körülöttem. Talán miattam. Talán csak szimplán rossz velem együtt lenni, le kellene lépnem innen is, mint az X-ektől.
De megölel, én pedig hozzábújok. Úgysem tudnék hova menekülni, ilyen fáradtan, portál nélkül nem vinnének messzire a lábaim.
Sajnálja, és kicsúszik egy keserű, kurta nevetés a torkomon.
– Én is. Én is kaotikusan viselkedtem és miatta jöttem rá, hogy csak próbáltam a barátod lenni. – Lehunyom a szemem, a mellkasába sóhajtok, elismétlem utána: – Klisé…
David tényleg a világ legerősebb telepatája. Bánhatna óvatosabban a hatalmával.
Maradok Niel karjai között, míg ki nem lyukad oda, hogy nem választhatja Lilit, mert… szeret. Engem. Egy harang hamisan azt kongja bennem, téved. Misére hívja a pillanatokat, amik rácáfolnak. A túlcifrázott álomképeimet. Rég szétfoszlottak, kipukkasztotta őket a valóság.
Örülök, amiért feláll. Muszáj eltávolodnom tőle. Az asztal fiókjainak támaszkodni. Szerintem Niel nem sejti, de rám is kirótta az ítéletet. Ha miattam nem választhatja Lilit, miatta nekem sem szabadna Davidet. Egymásról lecsúsztunk. Ők meg jobbat érdemelnek egy-egy félig megrágott szívnél.
Nincsen megoldásom. Kevés ehhez a végtelen zsebem, kevés vagyok én is. Könnyebb azt kérni, hogy taszítson el, dobjon félre, akár egy lyukas zoknit. Hiszen minek foltozna be? A párom sincs meg. Tök felesleges velem vesződni.
Félreért. Nem kéne ezen aggódnom. Azt akarom, utáljon és rúgjon le magáról, vagyis néhány félreértés a minimum. Nem?
Mégis kicsúszik a számon egy:
– Dilis vagy. – És innentől egyre megy. Ennyi erővel folytathatom. A takaró alól különben is gyerekjáték szövegelni. – Nem azon próbáltam versenyezni, kinek súlyosabb a motyója. Úgy értettem, neked loptam őket. Mert én is dilis vagyok, és a franc se tudja, lehet, a lopás a szeretetnyelvem. – Vállat vonok, szemet forgatok. David megfertőzött, túl könnyen veszem át mások rossz szokásait. – Jó, akkor visszaértünk ide. Nincs elég helyed a romantikához. Világos. Lilinek meg Romynak tuti igaza van, okosabbak nálam, közelebbről meg régebb óta ismernek téged.
Velem van a baj. Nagy dobra verem a semmit, elefántot csinálok bolhából, túlreagálom. Ugyanazokat a köröket futom. Újra meg újra.
Átutazó vendég vagyok. Kit érdekel, szeretem-e és hogyan vagy mennyire? Kitárgyaltuk, megegyeztünk. Barátként férek el mellette. Hülyeség ezen zokogni. Totál gyász. Teljes szánalom. Mate kiosztana. Davidnek be sem merném ismerni. Mások életét tornádó, hurrikán dúlja fel, én meg gyengusz fuvallatok miatt imbolygok és sápítozom. Majd közlöm Daviddel, jobbat érdemelne nálam, de azért átrepíthet a forgószelével Óz birodalmába, ha nem zavarja a megrágott szívem és hogy az a gyanúm, valójában én vagyok a Gonosz Keleti Boszorkány.
Elődugom a kobakom, felszárítom a pléddel a maradék nedvességet az arcomról, aztán kitapogatom Niel tekintetét a tekintetemmel. Feltápászkodom. Közvetlenül elé lépek, puha zsebkendőt idézek a markomba. és az ajkához emelem. Letörlöm vele a vért a piercingje körül.
– Előkapom a málnás balzsamot – fenyegetőzöm. – Az epreset elhasználtam. – A szigor engedékeny, fáradt vigyorba hajlik a képemen. – Oké. Rendben. Szólhatunk erről. Forrócsoki, pókemberes pizsi meg viccelődés. Lazán barátok.
Végül is nem kötelező főszerepet kapnom az életében. És biztos elirigyelném a barátságát Romytól, ha abból sem jutna nekem. Illett volna szavamon fognom magam, amikor azt állítottam Davidnek a pavilonban, hogy köztem és Niel között nem fér el a féltékenység.
Kurttel végigjártam ezt az útvonalat. Ismerős terep. Kiigazodom rajta, nem igaz? Energiapazarlás kiakadni. Az érzelmek elmúlnak. Az övé, az enyém. Kialszik a szikra, utána összesöpörhetjük a langyos hamut, csinos dobozba rakhatjuk, és egyikünk sem ég meg.
Tegyük fel, hogy dobtuk egymást. Közösen, kölcsönösen. Induljunk ki innen, és akkor lehetsz te is valaki, akit hidegzuhany alá állíthatok, mert kipergett közülünk az elvárásokból gyúrt habarcs.
– Mivel teljesen hivatalosan barátok vagyunk, már én is kioszthatlak, ugye? – Odanyújtom a karom. Mozit emlegetett, valahol máshol. És az agyam peremén ott zizeg az idióta levél, amit nem merek elrakni. Túl messze van. Feltűnő lenne odaszambázni, hogy eltüntessem. – Magadnak kéne először helyet csinálnod az életedben. Kiszorítottak belőle a variánsok. És nem leszünk jóban, ha utálod simán Nielt. Én megígértem simán Nielnek, hogy mellette maradok. – Megragadom a csuklóját. – Megyünk?
Mehetünk. Itt hagyhatjuk az utolsó vallomásomat, amit nélküled fejezek majd be, a szobában, amit később totálisan át fogok rendezni, véletlenül se emlékeztessen rá, hogy voltam bármi erős, megingathatatlan baráton kívül.
Talán írok magamnak is búcsúüzenetet. A Freddynek, aki vakon, önzőn kapaszkodott a mesékbe, és azt gondolta, léteznek csillivilli happy endek, sorsszerű szerelmek meg hasonló baromságok. Aki naivan királylánynak képzelte magát melletted, holott valójában egyszerű zsebtolvaj.

Niel & Freddy
—Hakrabi


_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Márc. 31, 2024 6:31 pm
Ne szaladjunk elNew York
About XavierFreddy, Niel




Amikor megengedi, hogy öleljem olyan, mint tonnányi kellemetlen súlytól szabadulni meg, szétpukkan belsőmben egy léggömb és remegve szorítom magamhoz, bár próbálom szilárdan tartani kettőnket. Azért egy perc néma csend jár a jelenetnek, amikor behunyom szemem és mélyet sóhajtok a hajából, körülbelül ekkor mondja Davidet, aki már csak mint egy halvány emlék valahol mélyen. Mert kezdjük kicsiben a gyógyulást és a bébilépés örömtelin zengi: nem veszítem el.
Egy másodpercre megengedem magamnak, hogy örüljek, odaszorítom ajkam a hajához, de menet közben eszembe jut, nem biztos, hogy teljesen baráti lenne egy puszi rá, úgyhogy marad odatapadva, amíg ezen rágódok. Aztán eszembe jut ez is mennyire béna dolog már, és mi most éppen megbeszéljük, hogy nem lehetünk egymáséi, a bébilépés valahol mélyen felsír.
És elengedem, valahol a nyomommal, ha hagyta egyáltalán, a vigaszcsókkal, ami egy rettegő, kimondatlan üzenet maradt a fején, egy láthatatlan köszönöm.
Aztán már azt is mosolyogva vallom be, hogy dilis vagyok. Egész enyhe megfogalmazása a személyiségemnek.
-Tudom.
Azért annyira nem széles, a bébilépés megtorpan, pedig szeretnék fázist váltani, amikor már újra együtt süt a napunk és forrócsokit iszunk, nem baj, ha egymás mellett alszunk el valami távoli kanapén, ami még nem emlékszik ránk, nem úgy, mint ez az asztal.
-Tényleg loptál nekem egy gitárt? Wooow, milyet?
Ragadok le egy pillanatra, a szeretetnyelvre próbálok nyelni, mintha teljesen beleférne a barátságba és nem remegtetné meg a gyomrom.
Megint ráharapok a piercinemre, most nagyon jót akarok felelni, de az előbb azt mondtam nincs rá helyem, pedig határozottan kiharcolt magának egy előkelő trónust. Aztán lehet, talán tényleg igazuk van és én magam szorítottam ki a lányokat, rontok el valamit, körkörös mintázatokban és az egyenlet folyton hibásan érkezik. Lehet meg sem kellene szólalnom, ott a megoldás, túl sok ismeretes.
Hallgatok, amíg elém nem döcög, plédben, amit kicsit megigazítok rajta, hogy körüfogja, mintha biztonságban, melegben lenne. Kicsit kizökkent és hátralök, hogy tőlem, de lenyelem és elnyílnak ajkaim, mert az ostobaságom igazítja helyre, már megint.
-Semmi gond, nem fáj. Áh…málnás.
Recsegem, mint egy náthás.
-Nem csak erről, hanem mindarról, amit akkor akartunk, tudod a plüss esőben. Fontosnak lenni és nem elengedni egymást. Erre gondoltam, amikor azt mondtad töröljünk emléket, talán Narniát nem törölted volna ki.
Mosolyt veszek elő a kiosztásához, bármi is fog jönni. Megremeg a széle, félig be is horpad, ő meg majd elfelejti a hogy is hívta? Gödröcskéket.
-Igen…igen, tudom. Nem utálom simán Nielt, csak néha nehéz elviselnem mennyire béna.
Végszóra elragad, világossá teszi, lépni kell innen, úgyhogy csinálok egy portált, bár semmi jobb nem jut eszembe a pihenőszobánknál a gyakorlóban, ahol vannak plédek, elő sem kell varázsolnia, egy kanapé, Tv, még DVD lejátszó is, Kopasz folyton újranézeti velünk a koncertfelvételeket hol, miért csúszkál a hangunk.
Barátságos, de zenész helyiségbe jutunk, hátul van Domi dobfelszerelése, amit most Gwen használ, de a világítás például ideális, ablaktalan pincehelyiség, oltok is lámpát, egy kis álló szerkezet a kanapé mellett. Oldalt hangfalak, lemezek, mikrofon, babzsák, egy régi, de még működő vízipipa.
-Csak mert itt még nem jártál. Itt szoktuk kifújni magunkat próbák után, vagy néha, ha úgy adódik dalszöveget írni.
Fordulok felé, kissé izzad a tenyerem, ekkor jövök rá, hogy aznapi ruhában vagyok.
-Igazából teát tudok főzni, kell lennie itt egy forralónak, de forró csokit tudsz varázsolni te? Meg nadrágokat, Freddyset? És mit nézzünk? Mackótestvér?
Ugrik be, hogy totál ártatlan, ugrik torkomba megint az izgalom, vajon megnyugszunk-e végre, mikor áll le vénáimban a boldog zsizsegés, hogy nem veszítettem el, mikor döbbenek rá, hogy egyre távolabbra kerül majd, mert rögtön az elején elbotlottam a bébilépésekben és a barátság majd messzire sodorja, amit valójában akartam tőle.




Isley








_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Márc. 31, 2024 10:33 pm

What about us?
Ugyanolyan könnyű elveszni Niel ölelésében, mint a zsebvilágaiba. Elfelejtem, hol vagyunk és miért vagyunk itt. Kicsúszik kettőnk közül a valóság. Elbírnék így aludni. Most tuti nem riadnék fel semmire. Hosszú napokat szundítanék át, bepótolnám az összes kiesett kábulatot.
A mellkasára tapasztott füllel hallgatom a lélegzetvételei ritmusát, a szívverése ütemét, keresztülremeg rajtam a remegése. Mintha hangszer lennék, amit magához hangol. Bizseregve ágaskodnak a pihék a karomon, ahogy a fejbúbomat csiklandozza egy bizonytalan érintéssel. Észlelnem sem szabadna, annyira puha.
Megint csimpaszkodnék, de elenged, és még nem jöttem rá, mennyire kapaszkodhatok, mikor keresek benne fogódzkodót, azért, mert inog alattunk a talaj, és mikor inog alattunk a talaj azért, mert benne kerestem a fogódzkodót. A világ lett bonyolultabb vagy én virrasztottam magam butábbra?
Bólintok a kérdésére.
– Hát… nem értek hozzá… Szóval a neten próbáltam utánanézni, és ott jókat írtak erről. – Előpattintom az első gitárt. – Meg… ezekről is. – Aztán a másodikat, a harmadikat, végül egy negyedikkel zárom a sort. Állvánnyal együtt lovasítottam meg őket. Szereztem tokot is hozzájuk. Kiskereskedést rittyentek belőlük a szobámba.
Keresem a gödröcskéit, abból próbálom kiolvasni, jól vagyunk-e. A hiányuk azt súgja, billegünk. Nem raboltam helyre magunkat, a plüssesős fogadalmak, az elengedések meg emléktörlések között valahol kiveszett Nielből a könnyedség. Szeretném visszaadni neki. Szeretnék tényleg laza lenni. Hogy ő is laza lehessen. Nem sok, nem kevés, pont elég.
– Azt csak úgy mondtam... Kínomban – vallom be a Batman szimbólumokat analizálva a zoknimon. – Úgysem adtam volna. Se Narniát, se téged.
Igyekszem újraépíteni magunkat a fejemben. Barátokként. Felhúzni valami vázat, ami elbírja, hogy olykor rám fog törni a késztetés megcsókolni őt, hogy néha belerozsdásodunk majd a féltékenységbe, és az agyam bekeverhet a mixbe egy-két álmot, amiről a naplómnak sem mesélnék.
Igyekszem megtervezni kettőnket, de igazából sosem volt erősségem a tervezés. Talán sosem húzunk fel magunknak stabil alapokat. Jobban járok, ha kibékülök azzal, hogy omladozni fogunk, botladozni, hibázni, rajzolhatom majd naponta újra a határainkat. Nem baj. Az idő megoldja, nem? Idővel megoldjuk.
Egyelőre belekarolok. Mintha sosem hagytuk volna ott Narniát.
– Pedig én bénább vagyok, és engem egész jól elviselsz. Sőt. Mindenki béna. Még Kén Parker is. Annyit bénázik Romyval, hogy Laze-ék strigulázzák. – Rászorítok a bicepszére. – Ha nagyon muszáj, ügyesedhetsz, csak ne vidd túlzásba. A végén még lemaradok mögötted.
Abszurd, irreális, a pukiszörny egyben lenyelné, rögtön jóllakna. Számomra ilyen minden szemcsényi mágiája, a portál, és a mögötte nyíló, elvileg hétköznapi helyszín. Biztos azért, mert Niel hozott ide, hozzá kötöm, odafújja a képzeletem rá a varázsporát. Mert beenged az élete egy új zugába. Hála Istennek, megtarthatom magamnak ezt a gondolatot, a belőle szerteágazó izgatott rügyeket arról, hova férkőzhetnék még be. Nem buldózerezem le velük a frissen felhúzott kapcsolatunkat.
Körbejárkálok. Felfedezek. Összekulcsolom a hátam mögött a kezeimet, ne kívánjanak rá akaratlanul egy szuvenírre. Közelebbről megvizsgálom a mikrofont.
– Rátok kerestem múltkor. Végül nem hallgattam meg a számaitokat. – Szórakozottan megemelem a vízipipa csövét, megkocogtatom a tartályát. Loptam hasonlót Vegasból, viszont sosem próbáltam. – Rossz ötletnek tűnt. Kihabarodós, túllépős szempontból mármint. – Visszarakok mindent a helyére, a mancsaimat is a derekam mögé.
Magamra rántok zsebből egy sötétkék, pókemberes melegítőt, a párját összehajtogatva pislantom elő, ráterül Niel vállára.
– Aha. Mehet a Mackótestvér. A kaját-piát bízd csak rám – kacsintok barátian, miközben lehuppanok a kanapéra. Odaidézek a dohányzóasztalra két bögre gőzölgő forrócsokoládét, külön tálkában pillecukrot, flakonban laktózmentes meg növényi tejszínhabot. Kekszből és sütiből is olyat készítek elő, amit fixen ehet. Múltkor nem ivott a kakaóból, ezért beraktároztam.  Hátha.
Befészkelődöm a takaró alá, és amint csatlakozik hozzám, odasimulok mellé. Barátok is bújhatnak kicsit, különben meg nem ettől fogok elhasalni a kiszeretős projekttel. Ha érintésekkel lehetne hódítani, már feleségül mentem volna Davidhez. De nem ezen múlik, száz százalék. Vagyis megkísérelhetem Niel ujjai közé fűzni a sajátjaimat és a karjának dönteni a fejem. Mert az ilyesminek címkék nélkül nincs hatalma. Nem randi, amíg nem hívjuk annak. Barátságnak nevezzük, szóval barátság. És végül is, elég ennyi. Nem kell, hogy az enyém legyen, ugye? Semmi szükség rá, hogy az övé legyek, igaz?
Elszakadok tőle, beleszürcsölni az italomba. Sikeresen leforrázzam belülről a számat, hiába legyezem a nyelvem utólag.
– Vigyázz! Baromi meleg – figyelmeztetem Nielt selypítve.
A televízióra meredek, elásom az eszmefuttatást arról, mit művelünk, elcsitítom a vészjelzéseket. Nincs értelme azon töprengeni, meddig kell úgy tenni, mintha nem vágynék másra vagy többre, mire végre elmúlik. Egy nap simán arra ébredek majd, hogy már nem akarok a hajába túrni és a fogam közé csípni az ajkát. Remélem. Bízom benne. Felesleges önsanyargatás belemerülni abba, mennyire és kinek fog fájni, amikor feloldódik a barátságunkban a szerelem meg a zsibongás maradéka. Addigra felkészülök rá. Nagyon remélem… Nagyon-nagyon bízom benne…
Visszakuporodom Niel mellé.
– Szerinted az összes történetnek létezik saját világa? A Mackótestvérnek is? És azoknak a nagyon kínos sztoriknak, amiket a kamaszlányok szoktak kitalálni hírességekről? – Összeborzolom a szemöldököm. – Juj. Várj… Te is az vagy! Tuti írtak rólad! Hű… Eskü, nem olvastam egyet sem! A suliban hallottam a régi osztálytársaimat ilyesmikről áradozni. Mármint nem a bandáddal. Ez még a csettintés előtt volt. Akkor szerintem kis elsős vagy másodikos lehettél. Tök fura… És… Bocsi – suttogom. Visszaterelem a figyelmem a TV-re, Lejjebb csúszom a kanapén. – Túl sokat dumálok.
Inkább belekortyolok a bögrébe. Továbbra is forró a csokoládé, úgyhogy kilógatom a nyelvemet, lehűteni. Legalább így nem fecsegek hülyeségeket.

Niel & Freddy
—Hakrabi


_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Hétf. Ápr. 01, 2024 7:48 pm
Ne szaladjunk elNew York
About XavierFreddy, Niel






Így a helyes, mintha egy régóta remegő puzzle darab elmozdult volna a nagy egészből és végre valaki helyre pattintotta volna. Most már teljes a kép, pontosan haladnak a faliórák, elmúlnak a görcsös remegések. Hiányzott.
Kicsit megtántorodom, hogy el kell engednem és még a kábulatból ébredem, amikor elém pattint egy gitárt, aztán még egyet és megint, én meg forgok körbe, azonosíthatatlan csodálkozó, hihetetlenkedő örömszerű torokhangokat hallatva. Néhány értelmesnek tűnő kötőszóval, mint: mi? Wow! Neee… Komolyan?
-Várj, ezeket komolyan nekem? Ez egy Fender, az első, nagyon drága és ritka és úú várj Takamine, ilyet mindig akartam. Azta, nagyon szépek. Komolyan nekem? De nem lesz belőle bajod?
Elfogadhatom egyáltalán? Elméletileg lenne rájuk pénzem, de jobb, ha egyszerre csak eggyel villogok, a többit én is a zsebszobába rejtem majd, vadul rágdosom a szám, csak most a kínokat repeső izgalom helyettesíti. Kicsit hajamba túrok, úgy fordulok vissza felé, zavartan, mert mindig én tukmálok dolgokkal másokat, hozzám nem vágott még gitárt senki.
-Nem is tudom hogy köszönjem meg…
Tárom szét a karom, nehezemre esik nem gitárról gitárra ugrálni és própapengetni rajtuk párat.
-Majd játszom neked valamit, egy szép helyen, ahol másnak nem jutna eszébe gitározni, ha van kedvenc dalod, mondd, megtanulom. Van? Kedvenc dalod?
Kicsit megállok, éppen fontos dolgokat tárgyalunk, megtartott volna és végre széles, nevetős mosolyra fakad nagyjából minden belső szervem, a fejemen megjelenő csak ráadás.
Minden nap újra fénylik, Freddyben kettő is van, mint a Tatuinon, tényleg tovább szövi értelmét a sors előttem, már a holnapi fellépés sem tűnik foghúzásnak //kac-kac//
És korábbi témákhoz térünk vissza, Narnia leszünk, amikor még minden rendben volt, belekapaszkodom a pegazusba, elfelejtem David Hallert, már Kaine Parkeren nevetünk és Laze striguláin.
-Igaz, annyira nem lehetek béna a lányokkal, mint Kaine. Most már rendben van.
Legyintek nagy általánosságban az életre és bevezetem egy új valóságba, bár ez nem mágikus, csak más, a próbatermünk pihenője, amit Tom néha összeizzad, de Kopasz fogad takarítókat és a nevünkben is bocsánatot kér minden eldobott cigarettacsikkért.
-Áh, nem is baj, nem nagy szám. Olyan kis könnyed zenénk van.
A mostani hangulathoz végülis illik, de nem fogom erőltetni, inkább azon agyalok, mit szólna a vízipipához. Belefér a barátságba egy vízipipa.
-Jah, azért! Majd megmutatom Kopasz felvételeit, van egy CD, nagyon gáz címmel felcímkézve, amin tök fals vagyok, azonnal kihabarodsz.
Fintorodom el, meghallgatni is fájdalmas volt, bár ha egy mód van rá, inkább a vízipipa férjen a barátságunkba, mint béna felvételek rólam. Abszolút ki tudnám én ábrándítani két perc alatt, mondjuk éppen ennyit töltene valamelyik turnén, de szeretnék reggelente nem hányingerrel tükörbe nézni.
-Aha, szuper, köszönöm.
Konstatálom, hogy rekordsebességgel kaptam egy pólót, szóval pillanat türelmet kérek, amíg előhozok saját zsebszobámból egy Mackóstestvér DVD-t, legyünk retrók és felveszem a melegítőt, mondjuk tovább tart a procedúra, mint neki, de már kékben térek vissza.
Végre megtörténik, mellette vagyok, még a DVD-t is elindítom, hogy színes kezdőképek villanjanak fel, öreghangon mesélni kezdjen az indiánasszony, és megfogja a kezem, kissé szédülten viszonzom, valami a gyomrom mélyén megcáfolja a barátságot és az izgatott remegés, amivel hozzám bújik csak tűzijátékká fokozza, de nem baj, ezt nem kell most megmagyarázni, ahogy átkarolom és letüdőzöm megint, hogy ilyen közel van, forró csokoládé és pillecukor illatban, amitől megkívánom, az első nyelvemen ragad, csak aztán bólogatok és fújom a sajátom, amikor elenged, csokiért szabad.  Ez is egyfajta zsebvilág, ahol titokban még lehet azt éreznem iránta, amit nem nevezünk nevén.
-A Mackótestvérnek tuti, de fuj a fanfictionra gondolsz? Írtak! Ne is, buzi vagyok mindben. Hol Langgal hoztak össze, általában vele és Tommal szoktak, de hallottam már olyat is, ahol a tesómmal. Néha előfordul, hogy a rajongó tinilány, általában 14 éves, magát írja a sztoriba, azok is elég gázak. Ez az egész elég gáz… Fú, aha, bár nem jártam iskolába, tudod én a Szentélyben nőttem fel. Azért nem baj, hogy ezekből kimaradtál, hidd el ezek a sztorik betegek.
Belekortyolok a csokiba, éppen változik át az indián csóka medvévé.
-Nem baj, ezért szeretlek.
Jut eszembe egy elvörösödésnyi fáziskéséssel, hogy ez túl őszinte volt, természetes, kiugrott, mint nyuszika a bokorból a nagyon szar viccekben. Gyors oldalpillantást vetek rá, aztán veszek a kekszből.
-Tökéletes a keksz, meg az egész.
Ezzel lehet nem javítok a helyzeten.
-Mármint milyen durva lenne medvévé változni, nem? Pont medvévé? Te milyen állattá szeretnél, ha lehetne választani?
Ez jó, el fogja felejteni, barátságnak fogjuk hívni, a szeretet univerzális, az emberek az anyjukat is szokták szeretni.




Isley








_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Ápr. 02, 2024 10:31 am

What about us?
Örül a gitároknak, de akármennyire örül nekik, nem tehetik boldogabbá, mint engem az öröme. Úgy zizeg, olyan vidáman, nyár-kéken csillan a szeme, hogy kibékülök a kleptomániámmal, szívesen megmondanám a pszichológusnak, mekkorát tévedett, nem szenvedek én semmiben, csupa élvezet megrögzött tolvajnak lenni.
A széles, érzelmektől reszkető mosolyom a válasz a kérdéseire. Azért bólogatok mellé, hozzáfűzök pár szót.
– Komolyan. Neked. És nem lesz.
Bajom? Ne vicceljünk! Ez a legsikeresebb rablásom valaha. Kit érdekel az Eiffel torony? A gyémántok meg a vibránium? Mostantól mementókat gyűjtök Nielnek. Lelopom neki a csillagokat az égről, amint rájövök a nyitjára.
– Mondjuk megölelhetsz – vetem fel, és pimaszul kitárom a karomat. Hálásak lehetünk nekem, sehol sincs ez a pimaszság az első impulzusomhoz képest, messze van attól, hogy csókot kérjek viszonzásként vagy olyan ígéretet, amit egyikünk sem tarthatna be.
Felcsilingel anyu kedvenc Beatles dala a fejemben. Ezer éve nem hallgattam meg, kihagytam a retró lejátszási listáimból, mert túl sokat jelent, túl otthonos, nosztalgikus és reményteli ahhoz, hogy a szüleim nélkül szóljon. Mégsem pang üresség a mellkasomban, amikor Niel felidézi bennem. Az a kellemes melegség jár át, mint amikor anyu dúdolgatta.
Megütközöm, elbizonytalanodom. Talán már Niel is túl sokat jelent, túl otthonos, nosztalgikus és reményteli. És biztos rendben van ez így? Tuti nem ragadt rajtunk valamiféle varázsnyavalya? A mágián kívül nincs ránk magyarázatom.
Here Comes the Sun a címe – felelem. Pedig nem kellene. Azt kellene mondanom, nincs ilyenem, nincs mit megtanulni, és buták vagyunk, butaság az egész. Mégis hogyan másszak ki ebből a gödörből és zúgjak bele másba, ha szép helyen gitározik nekem? Ha ő a visszatérő napsütés?
Okosabbnak kellene lennem. Érettebbnek, ügyesebbnek.
Nem vagyok. Egyik sem. És mellette, szerencsére vagy inkább sajnos, ezzel is megbarátkozom. Lehet, emésztem még magam emiatt, hajnalok hajnalán, egyedül, most viszont, amíg vele vagyok, nem bírnak gyökeret ereszteni az aggodalmak, hiába nyújtóznak utánam a lidércek. A talaj felett lebegek. Együtt nevetünk a strigulákon, legyintek vele a bénaságra, a fiúkra meg a lányokra. Lényegtelen. Túlbonyolítjuk. Ennél sokkal egyszerűbb minden. Amíg ketten vagyunk, egy falat habcsók az élet.
Könnyen hadoválok kihabarodásról, az is szimpla fogalom, illékony, mondvacsinált, mennyivel kézzelfoghatóbb nála a melegítő szettünk, hogy megint egyengatyában feszítünk majd. Nem értem, miért éreztem magam annyira magányosnak a házban, miközben ott volt pár szobával arrébb. Elég összeöltözni Niellel, és rögtön olyan, mintha tartoznék valahova.
Ezúttal én legyintek először.
– Szeretem a könnyed dolgokat, és már mindegy. Különben sem tudsz olyat mutatni vagy csinálni, hogy csak így – csettintek egyet – elmúljon.
Újabb tabu, amit illene kerülgetnem. Tagadni, meggyőzni magunkat az ellenkezőjéről. Azt szajkózni: persze, elő azzal a videóval! Rögtön kiszeretek! Percek, órák, legfeljebb napok kérdése.
Inkább… inkább csak várok. Kurtnél bevált. És elterelem a figyelmünk, hagyom magunknak úgy szeretni egymást, ahogy még szabad.
– Majd kipróbáljuk? – Rábökök a vízipipára. Úgy tűnt, izgatja a fantáziáját. Kicsit az enyémet is. Mondjuk az enyémet könnyű. Elég izgága. – Nekem is van Vegasból, de még sosem használtam.
Miközben átugrik a zsebébe öltözködni, előkészülök, és azon mélázok, vajon mettől meddig normális szégyellősködni, okés-e előtte más szettbe villanni, és egyáltalán haveri talányok-e ezek. Az, hogy ennyire kényelmesen vagyok mellette, a természetesség, amivel hozzásimulok és ő átkarol, azt jelenti, oszlik körülünk a romantika, sűrűsödik az ártatlan szeretet, igaz?
Nem tudom. Gőzöm sincs.
Egyedül abban vagyok biztos, hogy leperzselt nyelvvel is boldogságíze van a pillanatnak.
Kuncogok a buzi fanfictionökön, aztán a tesójánál berekesztem, ott fintorogva fújogok. Elcsigázottan kattog az agyam, dilis gondolatokon akad meg, lassan fordul tovább a fogaskerék, különös felismeréseket görgetve előre.
– Annyira azért nem gáz. Mármint rád nézve. Valójában nem is rólad szólnak. Nekem úgy jött le, filmet forgatnak a fejükben, és mivel helyes vagy, híres, tehetséges meg ilyesmik, téged castingoltak a főszerepre. Az alapján, amit össze tudnak távolról rakni rólad. – Apró vállrándítással zárom a témát. Elsuvasztom átmenetileg a forrócsokimat, nehogy magamra borítsam, és visszakecmergek mellé, még közelebbre. Kisajátítom a kezét, amiben nincs bögre. – Egyébként nem meséltél róla. A gyerekkorodról meg a szentélyről. Fura. Úgy érzem, mintha tényleg ismernénk egymást. De lehet csak képzelem. Talán jobban hasonlítok a rajongóidra, mint Romyra, Lilire meg a többiekre.
Ráfókuszálok az ujjaira az ujjaim között, a tenyeremhez simuló tenyerére, az összekeveredő, felerősödő testhőre.
És akkor kimondja. Kérdőjel nélkül, nem azért, mert indoklás valamire. Csakúgy.
Ha lenne ital a számban, fixen kicsorogna belőle.
Elkerekedett szemmel, elnyílt ajkakkal csípem el a pillantását. Hamar elkapja. Mázli. Már emelkedett magától a mancsom az arcához, de időben elmozdul. Hagyom távolodni, kekszért nyúlni, eljátszani azzal, milyen állatok lennénk. Szokás szerint lángol a képem, különösen a fülem. Kivételesen nem takargatom. Hátratűröm a hajam. Szeretjük egymást és barátok leszünk. Ügyetlen vagyok, éretlen meg buta, sőt, gyenge, a megérzéseim viszont elég erősek. Azt súgják, az elhallgatás nem fog rajtunk segíteni. Ha a titkolózás megoldaná a szívügyeket, rég kikúráltam volna magam.
– Sárkány – vágom rá, mielőtt visszakanyarodom. – És nem baj. Hogy kicsúszott egy szeretlek. Rendben vagyunk. – Visszaveszem magamhoz a bögrét, bambulom a békésen ringó pillecukrot a forrócsoki tetején. Mi is lebeghetünk így, hiába túl édes meg forró szerelmesnek lenni, amíg nem nyomjuk a felszín alá magunkat, addig ellebeghetünk. Oldalra kémlelek Nielre, félszeg mosolyt küldök felé. – Biztos előfordul velem is. Tuti mondani vagy csinálni fogok... dolgokat. De igazándiból, ami elhatározás kérdése, azt már elhatároztuk. A többi meg majd követi. Remélem. Ha nem… akkor később megbeszéljük. Kitalálunk valamit.
Kihúzom magam ültömben, eligazgatom a takarót, majd vigyorogva előrekönyökölök a térdemre.
– Szóval… te milyen állattá változnál? És nem akarjuk most kipróbálni azt a vízipipát? Passzolna a meséhez.

Niel & Freddy
—Hakrabi


_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Ápr. 07, 2024 3:05 pm
Ne szaladjunk elNew York
About XavierFreddy, Niel





Azt hiszem ha zsebes lennék én is lopnék neki csillagokat, tejutat, vagy bármit, amit szeret, de akkor is repül velem az egész planéta, hogy ilyen gitárjaim lettek. Megkönnyebbült levegő szökdösik belőlem, mert nem lesz baja, ugyanennyi bent is reked, hogy miattam, értem, nekem és olyasmit kér, amit magamtól is adnék. Ebben a pillanatban, ha engedné, adnék mindent.
Nem érzem barátinak a vad szívdobogást, de ő azt ígérte lesz jobb és neki hinnem kell. Az ő barátsága majd mérsékli az enyém, lelassul a lüktető szív, nem akarok kimászni a bőrömből, jut elég levegő, szédülni is David Haller fog helyettem, Freddytől.
Szóval nem kéne álomszerűnek lennie, el kéne hinnem, csak nekem az és nem egy zsebben vagyunk, hanem Bayville egyik random szobájában, ahol bármikor ránk kopoghat akárki, miközben határozottan fáj elengedni egy ölelésből, ahol még érzem az illatát és őt és úgy tép meg a tudat, hogy nem szabad, mint a csirkéket, mielőtt leves lesz belőlük. Francba Freddy…. A Beastles dal sem segít, nagyon vidám leszek tőle, mert ismerem és rohadtul nem kéne gyakorolnom, hogy itt és most rögtönzött koncertet adjak neki.
-Azt akármikor lejátszom neked. Majd kérd, ha éppen úgy gondolod, hogy szükséged van rá, vagy bármikor.
Viszket minden porcikám, mert ennyi gitár között már azonnal kezdeném, lehet fel sem tűnne másnak, szokott zene kijönni a szobámból és barátok miért ne hallgathatnák együtt a Beatlest? De én szép helyet is ígértem, nem egy random, hülye gyakorlót, ami éppen a fejemben van hogy barátságot kezdjünk, folytassunk, izé, hanem valami igazán szépet az egyik ilyen csodával, amit tőle kaptam. Szóval újra ránk ragyog amit Freddy ennyire elemi szinten birtokol és aminek az elvesztésétől pár órája konkrétan rohamot kaptam. Megint süt a nap és rám varrja azt a mosolyt, mint Narnia előtt, újra felragassza ajkam két sarkát, ő is elrepít egy olyan valóságba, ahol nem léteznek problémák, fel sem találták még őket. Egy kicsit beszélünk a szerelemről, de egyengatyában és csettintéssel már könnyebb, hiába jelent ez neki többet, mint például nekem, akit nem tüntetett el Thanos. Megbámulom a földet bólogatni neki arra, hogy majd kiábrándul belőlem, mintha nem bánnám. Ettől persze nem fog és bármennyire fájna, mert ezt akarja, ha tudnám hogyan elintézném neki…Patetikus arra gondolnom, belehalnék, úgyhogy vállat vonok a földnek. Túl kell majd élni, ha nem szeret. Talán…talán akkor is marad a felvarrt mosoly, túl jól rögzítette.
A gyakorlóban már a vizipipa a lényeg, ő is azt nézi, miközben fel is pattanok, hogy Mackótestvér közelségbe hozzam.
-Persze. Van mindenféle ízesített dohány, például csipkebogyós. Tom az igazi profi a pipatömésben, de megmutatta, én is tömtem már.
Ha kéri, elő kell kaparnom pár cuccott hozzá, alufóliát például. Persze, hogy van pipája, mindene van…. Gondolom még mielőtt teljesen a tesójává vedlenék. Egyen melegtő mackózós Tv ruhában már …csak barátok lehetünk. Akik elhelyezkednek a kanapén, átkarolják egymást, érzik Freddy vattacukor illatát és szerelmesek a pillanat puhaságába. Megy a mese, beszélnek az indiánok, személyiséget növesztenek a rajzolt medvék, én meg szeretem még egyen melegítő alsóban is. A buziság pl jó téma, totál kiábrándító…
-Igen, valami olyasmi, ezért sem kezdek soha rajongókkal, abszolút nem én tetszem nekik.
Belekortyolok a csokiba, de aztán az ő kezét fogom, közel hozzá, méginkább átkarolva, hogy mellkasomra tudja dönteni a fejét, ha szeretné. Igazi barát dolog…
-Te se a te gyerekkorodról, hogyan kerültél az X-ekhez. Különben az enyém unalmas, szerzetesek neveltek, a bátyámat meg közben kiképezték rendesen, mert anyám szerint ügyesebb volt nálam. Én főleg a könyvtárban voltam, Wong számoltatott. De én is úgy érzem ismerjük egymást és nem, nem hasonlítasz rájuk, pont a rajongóim ellentéte vagy, ismersz.
Hajolok hozzá, aztán gyorsan el a közeléből, ahogy irányt váltok csók előtt és a képernyőre szegezem tekintetem vörösen, kissé zaklatottabban. Majdnem…elfelejtettem. Most döglik meg a medve, most kell szomorúnak lenni.
-Sárkány, ez az! Én is. Várj, akkor nekem valami mást kellene választanom.
Olyan, mintha utánozám. A lovak kizárva, az előbb szóltuk le a buzikat. Üres az agyam, nincsenek benne állatok, főleg amikor a szeretlek is rendben van. Túl vörös fejjel bámulom a kismaci ugrándozását.
-Persze.
Vágom rá gyorsan, miközben szerintem a fél forró csokit megiszom úgy, hogy nem is érzem az ízét.
-Megoldjuk, most már…könnyű lesz.
Biztatom magunk.
-Szerinted? Gondolom ugróegérré, a Dűnéből.
Húzom el a szám és kiiszom a csoki második felét is úgy, hogy elfelejtek az ízére figyelni. Ugrok a vizipipáért, egy ollóért, alufóliáért és a dohányért. Szépen nekilátok felépíteni, szén, amit meggyújtok, a fólia, lyukakat szurálok a levegőnek. A pipát szívogatva próbálgatom.
-Tudok karikákat csinálni. Hajót sajnos nem, de karikákat.
Mutatok egyet, szép vastag füstkarika, egészen büszke vagyok rá.





Isley








_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Kedd Ápr. 09, 2024 9:12 pm

What about us?
Az összes porcikám felsóhajt az öleléstől. Hallgatom a kalapálást, végigrezonál bennem a lüktetés, és fogalmam sincs, melyikünk veri a ritmust, hol érek véget én, hol kezdődik ő. Olyan erősen húzom magamhoz, olyan szorosan préselem az arcom a nyakához, hogy szinte érzem a bőre ízét – gyümölcs fagyi egy tikkasztó, nyári délutánon. Mintha utoljára tartanám a karomban. És utoljára kellene. Így nem ölelhetek barátokat. Baráti ajándékért cserébe nem jár gyomorremegés meg illatminta a másik pólójából.
Furcsán hideg, nyirkos, üres a tenyerem, amikor elenged és nem kapaszkodhatok tovább a felsőjébe. A nadrágomat gyűröm helyette.
Nedves szemmel bazsalygok.
Kérjem, ha szükségem van rá. Bármikor. És elgitározná nekem a napsütést, még mélyebbre ivódna a kellemes emlékek közé, átszínezné a valóságot.
– Oké – bólintok. Legszívesebben kérném most, de nincs rá szükségem. Sőt, arra lenne, hogy ne énekeljen nekem, ne nézzen rám úgy, mint aki lehozná a kedvemért a csillagokat az égről, legyen kicsit kevésbé meseszerű, kevésbé… Niel.
Szeretném másképp szeretni. Nem akarni megcsókolni. Ártatlan plüss eső lenni, párnákból épített bunker, ahova elbújhat. Ahol senkinek nem kalapálna attól a szíve és az esze, vajon mennyit bír el a kapcsolatunk, mert mindig pontosan, ösztönösen éreznénk. Erre miért nem árulnak varázsszert? Szerelmi bájitalról bezzeg már hallottam.
Talán a Mackótestvér, a forrócsoki és az egyen nadrág a mágikus kötés, amit keresek. Talán ettől meg a könnyed érintésektől igazi barátokká változunk.
Az agyam hátsó fiókját éles karmokkal karistolja belülről a tiltakozás. Azt sistergi, nekem szabad, rám testálták, elkérhetném azt a dalt, kérhetnék mellé csókot, hadd döntse el ő helyettem, mi fér bele és mi nem. Lehetnék önző. Mit számít? David azt mondta, csókokért sosem kérünk bocsánatot. Azt is mondta, nem tudok, olyat csinálni, amiért haragudna rám. Tesztelhetném, hazudott-e.
Bezárom, elreteszelem a gondolatokat a maradék józanságommal. Mert végső soron nekem fájna a leginkább bármelyiküket bántani. Valahol az is önzőség, amit most csinálok, csak más az árnyalata, nem rikít annyira.
Eljátszom, hogy nem tűnik fel a kókadt bólogatása, hogy nem képzelek már minden mozdulatába plusz jelentést, megerősítést a saját jelentéseimre. Haveri mozizás, vízipipázás készül itt, semmi több. Annyi vagyunk, amennyit eldöntöttünk. Felcímkéztük magunkat, gondosan felragasztottuk, mik leszünk. Nem lehet olyan könnyen lekaparni rólunk.
– Majd megtaníthatsz engem is – vetem fel, hiszen a dohánytömésben semmi romantikus nincs. Tökéletes program kettőnknek.
Összefolynak picit a képkockák, elvesztek egy-két jelenetet az elcsigázott pislogások között. Nielre bezzeg könnyű figyelni. Lágyan hümmögök arra, hogy nem kezd rajongókkal, közben a mellkasának dőlve babrálok a kezével. Miután eleget tornáztattam az ujjaimat az ujjai között, magam elé tartom a tenyerét, átrajzolom rajta a vonalakat, megjegyzem az ívüket, a hosszukat, a vastagságukat. Nyomok egy puszit a kézfejére. Ásítva engedem el.
– Ó, akkor így értetted, hogy félig pap vagy? – illesztem be a puzzle darabkát, amit a zsebszobája óta cipelek magammal. – Ez mekkora hülyeség. – Felháborodok helyette, ehhez pont maradt bennem elég energia. – Te is ügyesebb lettél volna, ha nem csak számoltatnak. Különben milyen már összemérni két tesót? Tiszta gáz. És tökre nem fair! Az idősebbnek több ideje volt felkészülni! – Puffogok párat. Kihalászok a nyelvemmel egy pillecukrot a forrócsokiból. Ide-oda tologatom, mialatt válaszolok. – Én Walesben nőttem fel. Elég átlagosan. Semmi szentély meg szerzetesek, könyvtárban mondjuk jártam párszor, a számolás viszont sosem ment. Később jött az ékszerlopás, amit már említettem, tudod, amit felvettek videóra. Plusz apum összeakasztotta a bajuszát Jan bácsival és a végén Kurt meg az X-ek húztak ki minket a csávából. – Selypítősre sikerül a vége. Az édes, olvadt cukormassza a szájpadlásomon ragadt, igyekszem ledolgozni onnan. Niel úgy hajol közelebb, mintha segíteni akarna benne. Azt hiszem, megszeppenek, azért válnak szét az ajkaim. Nem azért, mert hagytam volna neki. Remélem…
Meredten bámuljuk TV-ét. Nekem speciel lövésem sincs, mi történik benne. Elvesztettem a sztorit. Ez itt egy szomorú, drámai rész? Sajnálnom kellene a medvét, ugye?
Megkísérlem behozni a lemaradást, összerakni a mackót a testvérrel meg ilyesmi. Niel pedig azt rakja össze, mennyire könnyű lesz megoldani magunkat. A szemem sarkából látom, amint iszik erre. Vontatottan fordulok felé.
– Ugróegér? A Dűnéből? Azok különleges állatok ott? Mágikusak? – ráncolom a homlokom. – Nem ismerem a Dűnét, de nekem tuti nem egy rágcsáló jutna rólad eszedbe. Akkor már inkább madár. Szerintem repülsz, nem ugrálsz. – Beleborzolok a hajába. – Amúgy nyugodtan lehetsz sárkány. Azt mondtad, azok a kedvenceid.
Felhúzott lábbal, a térdemre támasztott állal vizslatom az ügyködését. Le akarnak ragadni a szemhéjaim, egyetlen dohánytömési trükköt sem jegyzek meg. A füstkarikára azért felélénkülök. Követem a kör útját, fellebeg, szétmállik, enyhe homályt borít ránk. Álomszerű ködöt.
– Hadd én is! – nyújtom a mancsom a szívócsőért. Lepandzsítok a szipkára, először lélegezem néhány aprót, majd egy egészen mélyet. Alaposan letüdőzöm a füstöt. Ami nem ragad benn és kaparászik belülről, az az orromon szökik ki, csiklandoz, prüszköltet. Köhécselve dőlök előre, lassan röhögéssé alakul a krákogó ugatás. Nem bírom egyenesben tartani magam, még mindig kuncogva, vakon kitapogatom Nielt, és az ölébe hanyatlok, párnának használom a combját.
– Baromi fáradt vagyok – jelentem be. Felkémlelek rá a pilláim között. Füstös a kép, füstös belülről a fejem. Inkább visszacsukom a szemem. – Lehet, aludnom kéne rád egyet. Hátha tényleg könnyebb lesz. Hátha utána nem akarlak már ennyire megcsókolni. – A mellkasomra húzom a takarót. Magában nem elég meleg, nem elég megnyugtató, szóval odavonom Niel karját is.

Niel & Freddy
—Hakrabi


_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Szer. Ápr. 17, 2024 11:21 am
Ne szaladjunk elNew York
About XavierFreddy, Niel




Tudatalattim gonoszan felrikolt, aztán kicsúfol, mint ujjal mutogatós, gonosz kisgyerek, apró lúdbőröket kapok és kényelmetlen forróságot gyomortájékon, mert ilyen közel van. Szemem lehunyva szipuzom illatát a függők elesettségével, az olyanokéval, akiket rehabra kényszerítettek. Még egy utolsót mielőtt megtiltanám az orromnak, hogy érezzen. Csak még picit belőled, mielőtt eltaszítanál. Hiszen ennek a beszélgetésnek David Hallerről kellett volna szólnia, nem a nedves szemeidről és az okéról, amivel elutasítod, hogy én is a te napsütéseddé váljak. Mert ha falakat kell húznunk, akkor jobb ha nem adom elő neked, mélyről jönne, ez jól sikerülne, érzem, mert el akarom énekelni. Talán egy showműsorban, messze tőled, valakinek ajánlva, akinek nem mondom ki a nevét, sosem tudod meg mennyire vágyom rá, sosem hallod majd.
Elveszünk jelentéktelen dolgokban, hétköznapok motoszkálásában és ártatlan dolgokra figyelünk, mint Mackótestvér, Vizipipa, ahogy majd megtanítalak,  ha messzire kerül tőlem az ajkad, csak mosolyra fogjuk használni, mert azt a barátok sem féltik egymástól. Igen, már itt vagyunk gyerekruhában és én sűrűn bólogatok, mennyire meg foglak tanítani vizipipázni. Észre sem veszem, ahogy zavartan hadarok, miközben magyarázom hogyan kell megtömni, kicsit elvesztem a fonalat, elfelejtem a rajongóimat, amikor nekem dőlsz, mint egy…barát és játszol a kezemmel, amibe erőszakkal próbálok nem belerondítani a remegésemmel. Szétmozognám a pillanatot, amit ellopok David Hellertől. Tolvajjá válok melletted és örülök neki. A titulus rád emlékeztet. Hagyom, hogy izgass egy kicsit a rajzolgatással, szívem hülyén vert tamtamjai félrecsuklanak és lélegzetem is elfelejt agyamba oxigént pumpálni, mert te körberajzolod. Jesszus…Freddy.
-Fáradt vagy?
És nem vagyok jobb, mert ahogy ezt kérdezem hátrasimítok egy tincset a füled mögé.
-Jah, végülis…
Közlöm a szerzetesi életre, meg Dominicra, akire nem bírok már Liamként gondolni.
-Tudtam, hogy fel fogsz háborodni. Mindig összemértek minket, csak a többi világban én voltam ügyesebb. De az ügyesség ott pocsék személyiséggel társult, úgyhogy hálásak lehetünk. Dominic-al túl szigorúak voltak, nekem teret hagytak.
Nézem ahogy a pillecukorral játszol, örülök, hogy semmid sincs olyan közel, amit bűntudat nélkül fogdoshatnék.
-Szerettél Walesben felnőni? Biztos szép lehet, természetközeli. Igen, azért Jan bácsi nektek is tett a dologról. Egyetértek apukáddal, azt hiszem én elverném azt az alakot.
Belemerülsz a filmbe, nagyon nézed, közben én már rég nem figyelek rá, próbálom hűteni a gondolataim forró csokival, melletted.
-Hát… Végülis a szimbólumuk különleges, a kiválasztottakra utalnak.
Ugróegerezünk. Hívhatna ő is így, Romyval olyan jó barátok vagyunk, talán ez a jelszó. Igen, ez a baj, hogy neki nem egy egér jut eszébe rólam…
-Milyen madár? Oh, kösz. Akkor leszünk mindketten sárkányok. Kösz, hogy megosztod velem.
Beleborzolsz, közelebb hajolok, ez a hajtúrás abszolút tesós és hogy megtanítalak füstkarikát fújni, hogyan csücsöríts az ajkaddal.
-Mondj lágy O betűt, halkan ki is sóhajthatod, eleinte nekem az segített, pöfögtem, mint egy steampunk szerkezet.
Emlékszem Lang kiröhögött érte. Nem teszem hozzá. Persze, hogy köhögsz, annyira rád vall, rögtön a tüdődbe kellett az egész, de ott vagyok, hogy átsegítselek a füstön, csak te az ölembe hullasz, szó szerint és ez megállít, vörösséggel, elakadó mindennel, az álmosság távozik, mint egy áramütés.
-Ahh, aha, nyugodtan aludj el, én vigyázok rád.
Mint egy testvér, vagy hasonló, csak az a baj nekik nem szoktak “füstkarikák” robbanni a gyomrukban, kivéve, ha Targaryenek. Targaryenek vagyunk… Te mondtad, hogy két sárkány.
-Persze, hátha…hátha nem. Aludj egyet, itt jó lesz.
A karom, az ajkam, az agyam izzik, teljes feszültséggel, hátha akkor nem akarsz megcsókolni, kialszod magadból a Nieleket. Igen, így lesz, nem fogsz emlékezni rá mit okoztam…hogy meg akartál csókolni. Sosem fogjuk kipróbálni. Lehet ha megtörténne nem is akarnánk utána, nem érezném ezt az átható pillecukorillatot rajtad, a puhaságot, álmos füstöt, más hercegnője vagy.
-Aludj, én álmodom helyetted még egy kicsit.
Biztosan elpilledsz, elpilledsz attól, ahogy föléd hajolok, én megvárom, hogy neked csak álom legyen, szétmálló füstkarika, megfoghatatlan, várok, halálraítélten az ajkaid előtt, de nem bírok sokáig, le kell csókolnom róla a csokival ráragasztott pillecukrot. Olyan lágyan, hogy észre se vedd, olyan finoman, mintha meg sem történne, remegni is elfelejtek. Egyetlen, utolsó pillanat, csak amíg pislantasz, aztán már… úgyis ideje azzal foglalkoznom mennyi kényelmetlenséget okoz, hogy az ölemben vagy. Utána ér lélegezni, remegni is, csak amíg a Mackótestvér rendesen szomorú lesz.



Isley








_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Csüt. Ápr. 18, 2024 7:13 pm

What about us?
Ügyesen körbetáncoljuk ezt a barátság dolgot. Azt már kiderítettem a moziesten, hol kezdődnek a szeretők – valahol a smárolás és a vetkőzés környékén –, vagyis a pókemberes uniformisban, a kezével a kezemben, az arcommal a tenyerében totál biztonságban vagyunk. Nem igaz?
Bele merek simulni az érintésébe, míg eltűri azt a tincset az útból. Merek rá bazsalyogni. Ártatlanul, haverian, szinte testvérien. Csak a visszanyelt ásításba remegek bele.
– Ühüm. Eléggé – felelem.
A lelkemben régóta ül egy nehéz kavics, többnyire észre sem veszem, annyira beleágyazódott már, az is ilyen fáradtság-szerű. A visszacsettintéstől kezdve cipelem, az utóbbi időben viszont átterjedt a tagjaimra. Sziklát görgettek belőle az érzelmi viharok és a kialvatlanság. A bizonytalanság, ami elől Bayville-ben sem sikerült elbújnom, és amihez most Niel gödröcskéjét, a hangja lágy duruzsolását használom ellenszernek.
– Mekkora mázli! A legklasszabb Nielt csíptem el az összes közül. Aztán lehet, a többi a Freddy vitatkozna velem. Ők is biztos a saját Nielükért rajonganak.
Elmélázva kikaparom az összesűrűsödött csokit a bögre aljáról. Ott fityeg a számban a kanál, ahogy hozzáfűzöm:
– Aha, szerettem a gyerekkorom, ilyen kellemesen bizsergető visszaemlékezni rá. Jan bá sem volt mindig ennyire borzalmas. Igaz, akadtak zűrök meg nehéz időszakok. Viszont szereztem egy szuper barátot az általános suli elején! Ő ismertetett össze a kocka témákkal. Mate-nek hívják. Szerintem bírnátok egymást. És te? Hogy álltál a Szentélyhez? Nem unatkoztál? Nem voltál magányos?
Törökülésbe hajtogatom a lábaimat, megkapaszkodom a bokámban, és előre-hátra dülöngélek.
Örülök, hogy rád bíztam magam. Amiért elengedted a buta kérésem, és nem löktél el. Azt hiszem, jól döntöttünk. Talán nagyobb szükségem van a barátságodra, mint a szerelemre. Talán sokkal jobban rászorulok a forrócsokis mozizásra, mint bármilyen lángoló szenvedélyre vagy mesebeli románcra.
Megpecsételjük romantika-mentes hajborzolással, ugróegerekkel, madarakkal meg sárkányokkal.
– Ó, akkor az is illik hozzád! A kiválasztottság szimbólumának lenni meg ilyesmi. Hogy milyen madár? Hmm… Tarka tollú, énekesmadár mondjuk? Ú, vagy Főnix! Azok menők. De igen, szívesen befogadlak a sárkány bandámba. Egyelőre kétszemélyes. Nincs nagy tolongás – böködöm oldalba játékosan.
Megpecsételjük lágy O-betűkön keresztülfújt mágikus füstkarikákkal. Röhögős, fuldoklós pöfögéssel. Az ölében heverve szabadjára engedem az igazságot, hiszen elbírjuk. Rögtön tompítja a késztetést. Segít elszenderedni. Bár varázsigének képzelem, megeshet, hogy valójában átkot szórok magunkra.
Azt álmodom, megcsókol.
Azt álmodom, a tarkójára csúsztatom az ujjaimat, és közelebb vonom. Visszacsókolom, mert David megtanította, hogyan kell: gyengéden és mohón, puhán, de bátran, nyelvvel és átéléssel. A fogamnak ütközik a piercingje, miközben az ajkára harapok. A fémes koccanástól hidegrázás fut végig a gerincem mentén, visszaránt az éberségbe, átlök a holtpontomon.
Felpattan a szemhéjam, rögtön utána felpattanok én is, fel Niel öléből, fel a kanapéról. Jól bevágom a sípcsontomat a kávézóasztalba. Sántítva hátrálok. Végig Nielre meredek. A számra szorítom a tenyerem, azzal próbálom késve blokkolni a tiltott csókot.
– Mi… – Elfordulok. Néhány pillanatig a tévét bámulom, majd ismét Nielt. Keresem a fogódzkodót. Valamit, bármit, amiben megkapaszkodhatnak az érzéseim, a ziháló lélegzetek, a lüktető gondolatok és dörömbölő szívdobbanások.
Egyre ugyanaz visszhangzik a fejemben: ez így nem oké.
Hiába szajkózom magamnak napok óta, mennyire rendben van minden.
Semmi sincs rendben.
Nielbe nem kapaszkodhatom, ő rántotta ki alólam a talajt. Az egyen nadrágjaink pókhálói tartanak meg, a hazugság a barátságunkról. A megveszekedett, romboló őszinteségem. Az önzőségem – pont olyan, mint én: túl sok, túl kevés.
– Tudod – kezdek bele rekedten, felhorzsolják a torkomat a szavak –, David ma hajnalban azt mondta, tetszem neked, összezavartalak, és közölnöm kellene, válassz Lili meg köztem. Aztán majdnem lelépett. De hagyott búcsúlevelet. Tippelj, mit írt a végén! – Kicsúszik egy keserű, reszelős nevetés. – Hogy szeretne itt maradni velem, ha nem Niel Topsfield érdemelne meg. Mintha valami jutalom lennék. Te meg közben olyanokkal jössz, hogy lemaradtál rólam. Mint egy vonatról. – Elcsigázottan ingatom a fejemet. – Egyik sem vagyok, Niel. Sem jutalom, sem vonat. Nyűgös, az vagyok. Egy leeresztett labda, amit passzolgattok egymás között és észre sem veszitek. David állítólag örült, amiért a szeretője vagyok, de az fel sem tűnt neki, hogy kerültem. Azért vagyunk együtt, mert kábé kiharcoltam. Te meg állítólag a barátom vagy, közben napokig hozzám sem szóltál David miatt. Bármi másnak legfeljebb akkor választottál volna, ha egyikünknek sincs más választása, szóval maradunk barátok, ez a megoldás. És rendben. Nincs gond. Megpróbállak máshogy szeretni. De akkor nem csinálhatsz… – Nyelek egy hatalmasat, keserédes íz vonja be a nyelvem. – Nem csinálhatunk... ilyet... – gesztikulálok felhevült képpel az ajkam meg az ő ajka irányába. Fűt a zavar, az érintése ottmaradt melege és a düh. Kire haragszom? Fogalmam sincs. Most egy kicsit mindenki megpukkadhat. – Nem művelhetjük ezt. Én biztosan nem. Veled. Veletek. Sőt, magammal sem. Anyu tökre kiakadna rám. Ettől még apu is! – Ökölbe szorítom a kezem, megfeszül az állkapcsom. – Inkább alszom mindkettőtökre. A saját ágyamban. – A homlokomhoz nyomom szemellenzőnek a bal kezem, a jobbal a mellettem lévő üres térre intek. – Nyiss nekem egy portált! Kérlek…

Niel & Freddy
—Hakrabi


_________________
L627e69.gif8EPJc98.png0QW3vcY.gif"
Your stolen goods are in safe hands.
Finder. Keeper. Dreamer.
Winifred Wilson
Hozzászólások száma : 118
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayville
Munka/hobbi : tolvaj és széf
Ki van a képen? : Ruby Stokes
Keresem : a szüleimet :'(
Winifred Wilson
• doing bad for good reasons •

Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Csüt. Ápr. 18, 2024 9:13 pm
Ne szaladjunk elNew York
About XavierFreddy, Niel




A saját kis álmom, veled, kényelmes, kocka egyenruhás, valami ismerős, ártatlan dolgot nézünk, füst is van, a vizipipa karikái egyenletesen oszlanak, elringat a hamis boldogság, mintha nem számítana nemhogy a holnap, egy következő rossz pillanat sem. Elhiszem, nem lesz ilyen. Fáradt vagy, elalszol majd az ölemben, minden átvált a szokott, Freddys idillbe, kap egy plusz Pikachut. És még akkor is, ha a dumánk már most túl a barátságont játszik. Ahogy rád nézek, mert hozzám érsz, mosolyom csak akkor hervadozik, amikor saját gonosz variánsaimra gondolok.
-Szerintem csak nekem van Freddym.
És megint csesznek a szavaim David Hallerre, tekintetem ismét nem Lilihez hűséges. Gyorsan visszakanyarodunk a gyerekkorhoz, igyekszem kipislogni barátságunkból a többet.
-Az szuper. Mate biztos jó fej. De… is-is, nekem kifejezetten szar gyerekkorom volt.
Teszem hozzá és tömören talán ennyi elég róla, nem fejtem ki hogyan, miért, az egész hosszú hervasztó mesét eredményezne és mi most épp valami chill pillanatba fojtjuk szerelmeinket.  Nevetünk, én most a színes madaradon és főnixvágyakon, ami végül sárkány lesz. Előbb utóbb minden sárkány lesz.
-A színes madár gáz, valami papagájféle, de a főnix elég jó. Ha engedsz sárkánynak lenni, akkor…
A tolongásnál vállat vonok, mert megint David Hallerre gondolok. Szerencsére oldalba böksz, utána már azzal vagyok elfoglalva, hogy megint hozzám értél. Hogy elalszol és próbálok így búcsúzni tőled. Még nem tudom mennyire hülye ötlet, elmerülök benne, hogy viszonzod, megszűnik a világ, elhomályosul minden más, átveszi helyét a forró ölelés, az ajkak kusza, vágytól ritmustalan tánca, piercingem visszhangja. És amíg nem pattansz fel, nem kerülsz megint olyan messze, megfeledkezem róla, máshol jár a vér, mást pumpálnak az erek. Boldogan nézek rád. Egy egészen más folytatást írok, mint amit te…
Gyorsan pattan fel, gyorsan esik le, le a vérnyomásommal, a gyakorló zenés fülledtségében. De igazán nem kellene ennyire érzékteletes szavakat használni. Tekintetem a felszín alá süllyed. David Hallerről beszél. Már egészen elfelejtettem, hogy…létezik. Sután vállat vonok, mit tudom én mit írt a levele végére. Nem is érdekel, nem akartam így elszúrni, nem akartam… Milyen szerencse, hogy megválaszolja helyettem. Már majdnem visszakérdezek mi akar lenni, mert nem értem.
-Én nem..
Kezdem, felpillantva rá, sosem passzoltam David kezére. Oké, oké, talán későn jöttem rá.
-Nem hagytál időt nekem és lassan esett le.
Gördül le a számról. Rögtön letarolt a szerelmével, idő kellett amíg… Hajamba tépek.
-Honnan tudod, hogy mit választottam volna, ha nem ez a szcenárió van? Tudom, tudom, hogy nem… Sajnálom. Akkor most végleg elszúrtam, mindent? Tudom, tudom, hogy te nem művelheted ezt, hogy neked lenne rossz, sajnálom.
Neked lenne rossz velem, neked lenne rossz, ha megcsalnád David Hallert, mert te hű vagy az ígéreteidhez, nem úgy mint én. Te még eljuthatsz a randidig. Most már én is haza akarok menni, el, a szentélyembe ahol mindig olyan kibaszott magányos voltam. Tovább magányosnak lenni. Egy pillanatra elfelejtettem, hogy nekem ez jutott, meg hogy én választottam és lehetettem volna tökösebb az elején. Hagyjuk.
Megcsinálom a portált. Anélkül, hogy megint bocsánatot kérnék, vagy elkezdenék könyörögni, hagy hozzam helyre. Nem tudom, nem vagyok olyan állapotban és helyzetben, hogy megjátsszam a barátságot, én is haza akarok menni. A saját padlómra.
Megcsinálom a portált Baywillebe, aztán megnézem, ahogy eltűnik a hálótermi folyosón. Csak utána nyitom meg magamnak, azzal a biztos és szörnyen magányos tudattal, ide tartozom. Semmi közöm a boldog emberekhez, és a szerelemhez, lassan ahhoz sem.
//köszi :3//




Isley








_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..
Niel Topsfield
Hozzászólások száma : 221
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 25.
Tartózkodási hely : Bayvile
Munka/hobbi : pop-rock sztár
Ki van a képen? : Luke Hemmings
Niel Topsfield
• doing good for good reasons •

Winifred Wilson a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.