Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

» Egy utolsó fejezet
by Danny Ketch Szer. Szept. 18, 2024 9:18 pm

» two disasters
by Volstagg Szer. Szept. 18, 2024 8:35 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: In front of Sorry

Lacey Harries Szomb. Márc. 09, 2024 1:39 pm
• doing good for good reasons •

Niel & Lacey

Ha magyarázatot reméltem eddig, hát most megkaphatom. Persze, hogy ez az első gondolatom. A második meg az, hogy egy nagy francot! Niel Topsfield, aki itt ugyanolyan "Topy", mint "otthon" az én Nicky-m, ugyanis legalább annyira kínban van, mint én. És nyilván emiatt már jó ideje az ő gyomra is nehezebben emészti meg az én látványomat. Pont úgy, ahogyan az enyém az övét. Mert a legutolsó közös emlékem róla az, hogy cefetül haragszok rá. Az övé meg az lehet, hogy egy sárkány vagyok, de legalább is egy hárpia. Még szerencse, hogy ezekkel ebben a világban sem kell versenyeznem.
De térjünk inkább vissza rá.
A pillantásával max. akkor találkoznék, ha leheverednék a lábai elé, de persze erre nem most fog sor kerülni. Fogai koccannak az ajkát díszítő karikán, kezét meg a zsebébe rejti, vagyis nem igazán birkózott meg eddig ő sem azzal, ami történt. Ez csak annyiban vigasztal, hogy nem csak én érzem magamat rémesen. 
Mégis ő az, aki megelégeli a szótlan álldogálást és annak ellenére kezd bele a mondókájába, hogy az invitálásom minden volt, csak nem szívélyes. Nehézkesen kezd bele és azt hiszem, csak mentegetőzés lesz az egész, szabadkozás, meg a véletlenek emlegetése és az én ostobaságomé, hogy minek nyúlok olyan dolgokhoz, amik világegyetemek között nyitnak átjárókat, de mégsem ezt kapom. Inkább egy ígéretet, amire talán azóta vártam, hogy megláttam a méretes nappalit Baywille-ben.
Persze nem néz rám, vagyis még mindig szörnyeteg vagyok a szemében amiatt, ahogy velük viselkedtem, így azt sem hallom tisztán, ami pedig nagyban javítaná a kapcsolatunkat, így mikor ahhoz jut, hogy nem talált mentségeket és hogy Laze-t sem okolja, azon túl, hogy magamat még mindig őszintén és rémesen önző módon sajnálom, őt is elkezdem szánni.
- Gyere be... Nem fogok kiabálni... - ha ő ígér, én is megteszem, bár ez sokkal kevésbé nagystílű felajánlás az övéhez képest. Ám talán legalább akkora lépés verbális kommunikációnk ösztönzésére, mint az a valóban megtett hátrálás, amivel nagyobb utat engedek neki a szobám belseje felé. - Ha vigasztal, én pontosan így gondolom... 
Hát, ha Niel óvatosan kezd, én meg ostobán és félreérthetően folytatom, így mielőtt megszólalna, már javítom is ki magamat, csak hogy ne gondolja, feleslegesen vállalta a veszélyt azzal, hogy bekopogott.
- Mármint nem azt gondolom, hogy az egész a te felelőtlenséged miatt volt, sokkal inkább, hogy az enyém miatt...
Ennyire szánalmasan rég kezdtem egy párbeszédet, de ez a világ a "legjobbat" hozza ki belőlem.
- Én sajnálom, hogy ilyen helyzetbe hoztalak benneteket...
Tényleg sajnálom, de már csak az a remény maradt, amit a szavai keltettek bennem és amit most nem igazán tudok titkolni. Mohón vetem rá magam a szóra, amit ő mondott ki először és amire mostanában gondolni sem tudtam.
- Jól értettem, azt mondtad, hogy vissza tudsz vinni? Haza?
***
(C) Ross

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..

Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Re: In front of Sorry

Niel Topsfield Vas. Márc. 03, 2024 4:32 pm
• doing good for good reasons •
Bloom & Niel

Ajjaj. Az első és második gondolatom is agyam falára forr, ahogy hirtelen felrántja az ajtót, pedig már mentem volna, mert azt hittem nincs is itt, elnapolhatok egy kellemetlen canossa járást.
De az ajtó feltárul és ő élesen, határozottan követeli a magyarázatot.
Torkomra forr egy nyelés, mintha félúton meggondolná magát és fél lépést teszek hátra.
Legalább olyan félelmetes, mint Kopasz, nagyon durva…
Minden kihullik fejemből, amit igazából nem is gyakoroltam be, arra gondoltam elütjük valami megsemmisült poénnal, imprózok, de most...
Legyőzött pillantást vetek a földre, már megint megrágom a piercingem és még remegő ujjaim is zsebembe rejtem.
Mert ez komoly dolog, elrángattam ide egy másik világból, összezúztam az életét, hasadás keletkezett a téridő kontinuumon, bántottam. Egész egyszerűen kifejezve valaki ártatlant, Laze közreműködése ebben teljesen lényegtelen és az is érthető, hogy Lacey Harries utál.
-Én…
Kezdem a földnek, érzem, hogy piercing rágásom mellé durva vörösség és hő is elönti az arcom.
-Igazán sajnálom és megpróbálom helyrehozni, mert azóta is kutattam. Már…már nagyjából tudom hogy működik, csak meg kellene találni az ajtódat. Szerintem…szerintem összejöhet a dolog és haza tudlak vinni.
Hebegem Lacey lábának, pedig ha feljebb emelném a fejem biztosan érezné rajtam az ólmos fáradtságot, látná a fekete karikákat szemem alatt, amik nem csak késői koncertekről mesélnek, tényleg haladtam, valóban kihasználok minden másodpercet, hogy ezt az egész terhet méltósággal cipeljem, mint egy férfi. Az a felnőtt, akinek a bátyám, Dominic sosem látott, de aki majd ott lesz, ha megtámadják a szentélyt.
Persze Lacey Harries nem tudja, hogy rajta kívül is mennyi mindet pakoltak rám, vagy hallgatja az agyamban felsikkantó késztetéseket, álljak már meg aludni néhány órát, leülni egy játék elé, olvasni valamit, a világ túl gyorsan pörög, mert a legrosszabb körhintára szálltam. És fáradt vagyok, nagyon fáradt. Néha már annyira, hogy szeretnék végre kiugrani, akkor is, ha iszonyat nagyot esnék, ha több métert kellene zuhannom. Eltörni a lábam, vagy az orrom, mert görbén nem lehetnék popsztár, senki sem kérne autogramot tőlem. Nem cserbenhagyni senkit, vágyni cserbenhagyni…mindenkit, csak néhány órára.
-Tudom, hogy nincs mentségem és nem is akarom Lazere fogni, én voltam felelőtlen.
Folytatom némi szaggatott lélegzet után, sután.



With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

Re: In front of Sorry

Lacey Harries Szer. Feb. 28, 2024 10:18 pm
• doing good for good reasons •

Niel & Lacey

Újabban már legalább nem zárom kulcsra a szobám ajtaját és ha bekopog valaki, akkor nem bújok némán a párnákkal teli heverő legtávolabbi sarkába, csak hogy ne kelljen felelni. És ne kelljen azt hazudni, hogy persze, jól vagyok. Mert a kérdések elmaradtak, "megszokottá" váltam és mert az első néhány rázós nap után már nem is borultam ki látványosan, hát mindenki úgy hitte, valamennyire megbékéltem a helyzettel.

Ami persze nem volt igaz. Fortyogott bennem minden indulat, amit eddig nem zúdítottam senkire, és minden fájdalom, amit nem tudtam eltüntetni egyetlen intéssel.

Először persze Niel-re haragudtam és a "hülye" könyvére, meg persze Laze-re, aztán magamra, meg az egész világra, végül már senkire sem. "Csak" hiányzott a régi életem. Attól nem tartottam, hogy apám kutat majd utánam, mert szerintem ő tökéletesen boldog lesz, ha megtudja, hogy eltűntem. Remélem, Topy-t azért valamennyire izgatja majd a dolog és legalább annyit megtesz, hogy Darwin kedvéért ott marad a házban, amíg végre hazajutok...

Ha hazajutok...

Mert ez volt itt a legfontosabb kérdés, és az összes többi csak utána következett. Miből fogok megélni, amíg itt ragadok? Meddig kell várnom, míg az itteni Topy jóvoltából hazamehetek? Mégis mihez kezdjek magammal? De mert ezekre a kérdésekre még nem igazán tud felelni senki, így nem is jelentkeznek túl sokan, hogy megadják a válaszokat. De nem hibáztatom őket, hiszen rendesek... Befogadtak, pedig idegen voltam... Elviseltek... 

Talán ezért is lep meg a kopogás, hiszen azt hittem, rajtam kívül nem nagyon van más a házban, hiszen vagy az egyetemen vannak, vagy az éppen aktuális feladataikat végzik... Csak nekem nincs semmi.

- Gyere! - szólok ki, de talán túl halk vagyok, vagy az ajtó vastag, mert nem mozdul a kilincs. Így feltápászkodok és az ajtóhoz sétálok, talán titkon reménykedve abban, hogy az odakint álldogáló meggondolta magát.

De nem... Niel Topsfield kitartott, s az ajtót kinyitva legelőször a bűnbánó arcot látom meg, s csak aztán tudatosul bennem, hogy mit is mond. Védőbeszéd... Hirtelen minden emlék kristálytisztává válik, a hangom meg túl élessé, amikor félreállok az ajtóból, hogy bejöhessen. 

- Hallgatlak, Topsfield!

***
(C) Ross

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..

Niel Topsfield a Nap Hősének tart

In front of Sorry

Niel Topsfield Szer. Feb. 28, 2024 7:00 pm
• doing good for good reasons •
Bloom & Niel

Hatalmas levegőt veszek Bloom zárt szobaajtaja előtt. Még egy utolsó hajvakarás mielőtt bekopognék, ettől csak méginkább égnek merednek tincseim.
Szerettem volna beszélni vele már amióta ide hoztam, csak én és ő, Lazac hülye viccei, a többiek hátbaveregetése és buli címszavak nélkül.
Csak én és a megtestesült bűnöm, akiről még nem is szóltam Strangenek, bűnbánó mosollyal, óvatos felajánlással, visszaviszem, mert elméletileg már működhet.
Nem akartam megoldás nélkül beállítani, azt hiszem keveset foglalkoztam vele és nem is igazán kedvelt meg a lányt. Lehettem volna nyomulósabb a “filmes” estén, de lefoglalt nyomorom a lányokkal.
Az egész kaotikus életem csak tovább nyomott, mint migrénesek agyát a melegfront.
Három kopogás elég lesz. Ha nincs itthon, jövök máskor, bár-mint piercing rágás közben emlékeztetem magam rá, nem ő az egyetlen lány, akivel tisztáznom kell pár dolgot. Fogalmam sincs mi történik mostanában ezen a fronton.
Bár Bayvillebe költözéssel jobbra fordultak a dolgok, nem akarom kiskanállal kikaparni a vénáim, hogy variánsaim vannak, akiket assinként kellene levadásznom, azért még nem épültem fel teljesen a dologból.
Ad1 kösz Bishop, hogy megmutattad mekkora kórokozó tudnék lenni, ad2 és Strange, hogy feltetted azt a kérdést megismertem-e őket eléggé ahhoz, hogy képes legyek rutinosan ölni. Én, akit tudom, sokan béna szarnak tartanak, például Laze, aki látott sírni.
Ha feltennének egy sokat érő kérdést, jól vagy-e már, csak hazudnám, hogy persze. Azt hiszem én sem feltétlen hívom majd meg a variánsaim teára, mielőtt megpróbálnám megölni őket, de a Bayvillebe költözéssel megint olyan, mintha lennének körülöttem, barátok támogatnak, hallgatnak meg, vagy csak mosolyognak amolyan “jó reggelt” haver fejjel, és néha ennyi pont elég, hogy ne őrüljek meg teljesen.
Nem mindenkivel rózsás viszont a helyzet, az egyikük éppen itt lakik és ha kinyitja, felemelt kézzel lépek egyet hátra, fegyvertelenül.
-Készültem védőbeszéddel.




With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

Re: In front of Sorry

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.