Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

» Egy utolsó fejezet
by Danny Ketch Szer. Szept. 18, 2024 9:18 pm

» two disasters
by Volstagg Szer. Szept. 18, 2024 8:35 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: In front of Sorry

Niel Topsfield Csüt. Szept. 05, 2024 3:00 pm
• doing good for good reasons •
Bloom & Niel


Megbámulom nadrágom alját, keserű fintort nyomok el. Nem érzem mentségnek, hogy nem tudhattam, hiába sandítok rá bűnbánó képpel, aztán konvertálom az egészet elszánttá. Mert akkor még elhiszem, hogy meg tudom csinálni, körvonalazódik fejemben a terv, látom a lépések dinamikáját, mindent helyrehozok, azonnal, mosolyt csalok az arcára, hamar visszaviszem, nem lesz gond.
Megidézem a portált, belebámulok a fényesen tekergő körbe, aztán hátra sandítok rá. Először annyira megdöbbenek, hogy majdnem begzáródik a portál, aztán logikusan végigpörgetem Lacey miértjeit, összébb húzódik a belsőm, kicsit meggörnyedek szavai súlya alatt. Hát persze, fél tőle, miattam. Ha egyszer személyesen találkozom ezzel a Topyval, ki fog herélni…
-Nem, dehogy baj.
Nyögöm, aztán túl mélyre konyul a fejem, árulkodóan mélyre.
-Nagyon sajnálom, hogy félsz, helyrehozom, igyekszem. Várj meg itt, gyors leszek. Sietek
Kiáltom még, mielőtt eltűnnék pár órára.

Három órával később…

Remélem nem bánja, hogy a szobájába idézek portált, egyszer csak megjelenek, ziláltabban, kócosabban, mint ahogy elmentem és a landolás is nem várt kapkodással sikerül, majdnem pofára esem a padlón, szerencsére térdeim megállítanak. Bent van még, remélem, megpróbálok talpra kecmeregni, bár félúton tudatosodik mennyire remeg a lábam, így fél térden maradok, mint egy leszerepelt lovag. Visszaülök a földre, megbámulom a földet és igyekszem kevésbé remegő hangon előadni.A fejemben még normálisan szólt.
-Azt mondták az én ereklyém és nincs hozzáférésük, hogy nekem kell megoldanom.
És tanuljak belőle, nem lehet mindent azonnal, csettintésre. Kissé megremeg a hangom.
-Nem baj, ha itt vagy még egy ideig, bíznak benne, hogy rá fogok jönni.
Erőszakkal túrok le farmer zsebembe és előhalászom a hamis papírokat a Zsurnalisztától. Mielőtt elkezdenék bőgni, átadom neki. Különben is hülyén jönne ki, ő került ide, ő csalódott, én csak szar eszköznek bizonyultam.
-Viszont sikerült elintéznem ezeket…Elvileg minden megvan.
Motyogom csendesen, alig hallhatóan, behunyt szemmel. Eszembe jut mire emlékeztet a pozitúra, úgy térdelek előtte, bűnbánóan mint egy Buddhista templomban, ahogy Kamar-Tajban is áldozatokat mutatnak be a Mágiának. Én mást nem tudok nyújtani, csak hamis iratokat.





With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

Re: In front of Sorry

Lacey Harries Szomb. Aug. 31, 2024 6:46 pm
• doing good for good reasons •

Niel & Lacey

Majdnem azt mondja ki, amin én is agyalok szinte minden nap. Azt, hogy Georgie ott van azon a rémes helyen, és azt várja, hogy kiszabadítsuk, hogy Roman most azt hiszi, én is az ő sorsára jutottam, vagy ami még rosszabb, hogy már nem érdekel annyira a nővérem sorsa, hogy folytassam vele a keresést és inkább eltűnök, csak hogy ne kelljen ezt a szemébe mondanom.

- Igen... Nagyjából ez a felállás... De ezt nem tudhattad... - menteném én őt, de úgy látom, Niel ugyanabban az önvád-ciklonban pörög, mint amiben én is.

És ugyanazt is érzi.

Felpattan és járkálni kezd, én meg csak bámulhatom az ideges sétálást.

A francba... Ahogy mondja...

Aztán megint jön egy ígéret, utálom, hogy ezt váltom ki belőle folyton, bár nyilván ő sem szereti felelősnek érezni magát a helyzet miatt.

S amikor azt gondolom, legalább azzal teszek valamit mindkettőnk kínjának enyhítéséért, hogy hajlandó vagyok az átjáróját használni, az ő zavara még nagyobb lesz, és látom, hogy tesz megint valamit a portállal, amitől változni kezd, én meg rögtön rástresszelek, hogy akkor lehet, megint elromlik valami és megint nem ott kötünk ki, ahol kellene. Én a levegőt kezdem kapkodni, de amikor rájövök, hogy egyenes irányban haladok a pánikroham felé, néhányszor mélyeket lélegzem, csak hogy ne hasson hisztérikus sikítozásnak a hangom, amikor elmondom neki, hogy ez alkalommal nem csatlakozok hozzá.

- Nem baj, ha inkább megvárlak itt?- húzom ki a kezemet az övéből és lépek néhány lépést hátra, biztonságos távolságra az újabb katasztrófától. - Nem szeretnék hálátlannak látszani, de az a hely ott nem tűnik New York-nak... - persze alig merem megnézni, mégis minek tűnik. - Gyorsabban megjárod, ha nem vagyok veled, gondolom... Kevesebb a magyarázkodás, hogy miért cipelsz magaddal egy lányt, aki láthatóan retteg ettől az egésztől...

Nem biztos, hogy bocsánatkérő próbálkozásom segít most azon, hogy ne érezze, feleslegesen próbálkozott, de rajtam meg az nem segítene, ha megint valahol "máshol" találnám magam. Az a hely, ott, nem tűnik olyannak, ahol szeretnék ott ragadni. Baywille legalább valamennyire emlékeztet a régi életemre.

- Az jó lenne, ha kifaggatnád őket, hogy tudnak-e segíteni... De én úgy sem érteném, hogy miről beszéltek... Jobb, ha maradok... Itt legalább tudom már, hogy hol vagyok...

***
(C) Ross
[/color][/size]

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..

Re: In front of Sorry

Niel Topsfield Kedd Aug. 20, 2024 5:31 pm
• doing good for good reasons •
Bloom & Niel


Azt hiszem nem örül a képnek, pedig szép lett, reménykedve tartom elé a készüléket, a lányokat fel szokták dobni a jó fotók. Aztán leeresztem és próbálok mosolyt viszonozni, ne lássa rajtam, hogy törött a bili füle, felismertem az iróniát, kényszeredettséget “idegen” emberekkel boltosdit játszani.
Sóhajtva eresztem le a mobilt. És csak rosszabb lesz, mint az és-el kezdődő mondatok általában.
-Basszus…
Eltűnt. Kicsit még villódzik szemem előtt a gondolat, aztán behunyom halántékot masszírozni hozzá.
-Megértem miért vagy annyira kiakadva, a nővéred szeretnéd keresni, úgy érzed szüksége van rád, míg te itt vagy és csak időt veszítesz. Francba.
Felpattanok fel-alá kezdek járkálni, ez meg sem fordult a fejemben, de logikus, ilyen körülmények között, keresik.
-Én is sík ideg lennék.
Agyonharapom a szám, megint felreped. Freddy előkapná a férfias, málnás szájfényét, vagy az epreset. Még rosszabb.
-Jó, megoldjuk ezt mihamarabb, nem a Zsurnalisztához viszlek, Strangehez. Ő vagy Wong meg tudja oldani, odamegyünk.
Döntök hirtelen, kissé zihálva fordulva felé.
-Nagyon…
Nem fejezem be a mondatot, úgyis tudja. Csak fejem rázom hozzá, mintha átkokat akarnék elhessegetni.
-De
Szakítom félbe, hogy nem az én hibám, még húga említése előtt, aki valami Jégkirálynő titulussal bír. Elhúzom a szám, ez korrelál Dominickal, rá csak legyintek. Nem rinya téma, ha hasonló helyzetben, ő vagy én párhuzamos univerzumban ragadtunk volna, szarrá rágná mindenem, amibe bele tudok harapni, akár játssza a jégkirályt, akár nem.
Amikor megnyitom a portált, kissé módosítok rajta, nem a New York-i szentély tárul fel előttünk, hanem Kamar Taj, persze csak abban az esetben, ha beleegyezett a most azonnalban-ba. Igazából mindegy, a Zsurnalisztánál is meggondolhatja magát, csak egy plusz kör, ami nekem semmi, neki lenne kellemetlen, egy portál helyett kettőn kellene átmenni. Mindenesetre először a szentélybe viszem, aminek az előcsarnoka tulajdonképpen majdnem ugyanaz, annyi, hogy Tibetben hideg szél járja át a monumentális előcsarnokot és néhányan szerzetesruhában futnak át rajta, sietnek gyakorolni.






With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

Re: In front of Sorry

Lacey Harries Kedd Aug. 20, 2024 11:44 am
• doing good for good reasons •

Niel & Lacey

Azt ígéri, megmagyarázza az iphone működését, én meg bólogatok, nem hiszem, hogy sokkal bonyolultabb az élet itt, mint otthon. Valamiért csak a fotó készítése után jut az eszembe, hogy ez az első bizonyítéka annak, hogy ezen a világon járok, így amikor Niel megmutatja, inkább az jár a fejemben, hogy meg kell kérjem majd, hogy törölj ki. De azért rápillantok, amikor felém fordítja a képernyőt, de nem igazán érdekel, hogyan nézek rajta ki. Bólintok hát, szóval így fogok kinézni a következő... nem is tudom, hogy hétben, hónapban vagy évben. De Niel biztatása most nem idegesít, ahogy az sem, hogy a Baywille-ieket említi.
- Ja... Majd küldök comnote-ot Lilinek, vagy Freddy-nek, hogy mit hozzak vacsorára... - a vigyorra én is mosollyal próbálkozom, remélem nem bánja, hogy kicsit fáradt és beletörődő. Aztán a bátyját említi, meg az én családomról kérdez. Az meg, hogy röviden vázolja, hogy az ő bátyja egy kis szemétláda, engem késztet sajnálkozásra. Erről tutira nem fogunk leszokni.
- A nővéremmel semmi baj.... Vagyis de... Annyi, hogy eltűnt... A pasijával próbáljuk megtalálni, de gyanítom, az apánk keze van benne... Georgina... Szóval jó fej, és most nyilván azt hiszik, én voltam a következő áldozat...- gyorsan folytatom hogy ne legyen ideje szabadkozni... Megint...- Niel, ez most tényleg nem a te hibád... Honnan tudtad volna... Bár szerintem a húgomat ez éppen nem érdekli... Ő Snow, gyerekkora óta Hókirálynő volt a gúnyneve, mert pont olyan, mint az apánk... A saját véleményük szerint tökéletesek, de szerintem csak önteltek és számítóak... Vagyis ennyit az én kínomról... A bátyád miatt meg részvétem... Főleg, hogy jóban voltatok...
Ő megint próbálkozik az iphone-nal, sóhaja párja az enyémnek, így elveszem tőle azzal, hogy meg kell mutatnia, hogy működik, mert nem hiszem, hogy szeretnék magyarázkodni a barátainak a téves hívások miatt. Aztán megint mond valamit, amiben pont olyan, mint Topy és megállapítom, hogy a párhuzamosok tutira nem a végtelenben találkoznak.
látom, mit művel, hogy megint a sistergő átjárót nyitja meg, amitől a frász jön rám. Egy pillanatra megtorpanok és abban reménykedek, hogy ahogy téves kijáratot találtak nálam talán most megint megtörténik a "csoda", csak éppen visszafele. De aztán eszembe jut, hogy azt a fura könyve tette, így némileg lemondó sóhajjal és persze fenntartásokkal fogadom el a felém nyújtott kezet.
- Tudod, hogy hogy utálom... De legyen...


***
(C) Ross
[/color][/size]

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..

Re: In front of Sorry

Niel Topsfield Hétf. Aug. 12, 2024 9:02 am
• doing good for good reasons •
Bloom & Niel



Tátva maradt szájjal konstatálom, hogy nem ismeri a telefont, vagy legalábbis úgy néz rá, mint kissé idegen, nagyjából azonosított, beszédre talán alkalmas tárgyra. Lehet, hogy náluk a telefonok is lányok?
Próbálom elkapni pillantását, kérdéseit és elképzelem egy hajkefe alakú walkie-talkie-val.
-Majd elmagyarázom hogyan működik. Ez a fehér háttér jó is lesz.
Tartom elé a kamerát és kattintok. Megmutatom neki milyen lett az eredmény és magyarázni kezdem, hogy tulajdonképpen telefonálni lehet vele, illetve közösségi életet élni, bár ő nem tudom részt akar-e majd venni ilyesmiben.
Kissé kókadtan veszem vissza, igyekszem mosolyogni, de hamar leolvad, jégkrém vagyok, amit kint felejtettek a napon. Romlott…jégkrém.
-Sokan vagyunk itt Bayvilleben és…majd lesz több kontaktod.
Próbálkozom silányan.
Fura végighallgatni, hogy Nicky valahol mélyen tényleg hasonlít rám. Én is komolyan veszem a banda dolgait. A családba meg inkább ne menjünk bele. Habár mégis azt teszem, kissé le is konyul fejem, szám, mellkasomban mély sóhaj rezonál.
-Tudnak róla, Lazet megpróbálta bántani. Mármint velem akart kicseszni, csinált egy portált a sivatagba és átlökte. Én nemrég még nem tudtam átjárót idézni. Úgyhogy nem kedvelik, jelenleg én sem, valami baja van és nem enged közelebb, pedig ő nevelt fel, össze voltunk nőve.
Hadarom, de itt el is szakítom a Domi beszámolót.
-Mi a helyzet a nővéreddel és húgoddal?
Az enyém is tömör beszámoló volt. Arról nem szólt a fáma miket mondott Liam, hogy borított ki és mennyi mindent jelentett egész életemben.
Természetesen ágál a mobil ellen. Hosszú, vesztett sóhajt préselek ki.
-És kölcsönbe? Amíg visszamész?
Próbálkozom. Közben lelevelezem a mágussal, kiállítja a papírokat, fel is pattanok, útra készen. Nem számít mennyire vagyok fáradt, úgyis az leszek a elkövetkező hetekben, akár el is kezdhetjük Lacey projektjét.
-Nem igazán vagyok jártas az Egyetem dolgaiban, én soha nem jártam, még középiskolába sem, de szerintem simán.
Megcsinálom a villódzó portált a New York-i szentély közelébe, ahol a Zsurnaliszta vezeti kívülről lepukkantnak tűnő újságosbódé vállalkozását. Kinyújtom a kezem Lacey felé, ha félne egyedül átsétálni a portálon.






With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

Re: In front of Sorry

Lacey Harries Kedd Aug. 06, 2024 8:51 pm
• doing good for good reasons •

Niel & Lacey

Megint helyesel, én meg csak utálom magam emiatt. És gyanítom, hogy ő is engem. Kikínlódik magából egy újabb biztatást, én meg inkább meg sem szólalok. Aztán úgy tűnik, elérjük a béna mondatok és undok közbevetések maximumát, mert hirtelen témát vált, fura nevű haverját ígéri, vagyis azt, hogy segít nem totálisan "törvényenkívülinek" lenni, legalább is látszólag. Túlgondolt és túlstresszelt napjainkat söpri a szemétbe és vált sebességet azzal, hogy azonnal a megvalósításba fog és a kezembe nyomja a a telefonját, amit iphone-nak hív és amin egy fura alma van, amibe valaki beleharapott. Hasonlít a sagecom-ra nálunk, de mégis más, így mikor azt kéri, az igazolványhoz hagyjam, hogy képet készítsen rólam, nem tiltakozom.
- Csak csináld... Ezt még tanulnom kell használni, de nem tűnik nagyon másnak, mint a mieink. És persze... Jó lesz... Úgy is csak benneteket hívnálak... - először nem ugrok a torkának a javaslatai miatt. Nem, mint ha nem lenne kényelmetlen a totális kiszolgáltatottság, de tényleg azt látom, hogy őszinte próbál lenni és tényleg igyekszik.
- Azért vannak még rajta kívül páran, de Nicky tényleg olyan, mint ha a nővérem lenne... Vagy a húgom, mert néha inkább úgy viselkedik. Felelőtlenségben világbajnok, de ha a bandájáról van szó... Ehh, akkor nem kell mesélnem...- sem családról, sem felelőtlenségről. Látom, neki is van része mindkettőben. De az meglep, amit a bátyjáról mond.- Ezt hogy érted? A többiek sem tudnak róla? Vagy tudnak, de nem igazán szeretnének még többet? Ha ez a helyzet, akkor sajnálom... És megértelek... Nálam sem jó téma sem a nővérem, sem a húgom... Persze nem ugyanabból az okból - szerencsére a fénykép sürgetőbb most, én meg engedélyt adok, hogy elkészítse, de persze azért a jóváhagyásomat meg kell várnia. Legalább én ráismerjek magamra...- Nem, Niel, nem fogadhatok el tőled ilyesmit... Egyrészt mert a magam pénzét használtam eddig is, másrészt, mert... - inkább elharapnám a nyelvemet, mint hogy megint kezdjem az "amikor majd hazamegyek..." kezdetű litániát. Szerintem ő is megérti, mert ez a téma neki is épp oly kínos.- Szóval persze, szívesen találkozok vele, ne húzzuk a dolgot.. És az egyetemen jó lesz valami munka, ezt említetted, nem? Valami olyan, ahol nem leszek annyira szem előtt...

***
(C) Ross

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..

Niel Topsfield a Nap Hősének tart

Re: In front of Sorry

Niel Topsfield Kedd Aug. 06, 2024 8:48 am
• doing good for good reasons •
Bloom & Niel

Asszem megint elcseszem azzal, hogy kirándulásnak nevezem a traumáját. Egy perc néma önostorozás nekem, néhány árulkodóan kibuggyanó verejtékcsepp, aztán nagy levegőt veszek a folytatáshoz.
-Persze, igazad van.
Bólogatva ingatom a fejem, hogy próbálkozom, de biztosan lehetne keményebben, kevesebb alvással. Csak Laze említésére vetem fel kissé.
-Összességében igen, nagyon jót tesz neki.
Nem túl elmés, vagy szórakoztató hozzáfűzés, de mindkettőt feladom. Komolyan pillantok rá, a Zsurnaliszta sok, kényes ügyet megoldott már nekünk, mágusoknak. Bár nem lenne baj, hogy belőlünk él, belőlem, ha egyszer én hoztam ide, ez a legkevesebb, de azt hiszem ezeket a tiszteletköröket már letudtuk.
-Kapcsolatba lépek vele, kiállítjuk a papírjaid és
Vállat vonok.
-Gondoskodhatsz magadról, ha szeretnél. Nem, nem akarom, hogy felments. Az, hogy segítek, természetes, de alapvetően én rontottam el, úgysem tudnám fölmenteni magam.
Félig neki mondom, félig az ágya lábának.
-Még ma megszerzem a papírokat.
Jelentem ki, nem könnyelműen, hanem egyszerű tényként, a Zsurnaliszta gyorsan dolgozik és túl élénk érdeklődést mutat az ereklyém iránt. Meg is dobom egy üzenettel, hogy számítson rám, aztán iphone-om Lacey kezébe adom.
-Készíthetek rólad majd képet az igazolványokhoz?
Jut eszembe, ez kelleni fog. A bizalom jelnének gondolom azt a hülyeséget, hogy ha nála lesz a mobilom jobban kezembe helyezi a sorsát. A pinterest mappámban csak nem fog bóklászni…
-Telefont is szerzek neked. Jó lesz ez a típus?
Gwennek is akartam, nem volt semmije, Laceynél ragaszkodom hozzá.
Azért leülök, amikor mesélni kezd, tulajdonképpen iszonyat fura, hogy saját, punk, női másomról hallok és még ajkam is mosolyra ráng, amikor az összekuszálásokat feltételezi. Képről is pont ilyennek tűnt.
-Azokkal tényleg nehéz, én is hadilábon állok a dologgal. Értem. Sajnálom a családod és úgy tűnik fontos neked, fontos barátnő. Ha visszakerülsz, majd nyugodtan savazzatok együtt. Lehet Dárc Táblának használni a fejfotóm, meg ilyenek. Szóval ő is befutott punk zenész a világotokban és rosszban van az anyjával, ez eddig stimmel.
Egy percre elbambulok, aztán bólintok a báttyra.
-Egy elég zűrös bátyám, igen. Nahát, te vagy az első, aki ilyesmit mond.
Röhögök fel röviden a tinilányokra.
-Rendben. Igazából…most elérhető is, ha gondolod és megcsinálhatom a fényképet.
Ha esetleg nála lenne a mobilom visszakérem, ha már nem, csak érte nyúlok és ránézek. Ajkam harapdálva igyekszem közbeiktatni a pénz nem probléma kínos kérdéskörét.
-Igazából nekem elég jól megy, szóval örülnék, ha elfogadnál… bármit. Persze a vállalkozás hosszútávú dolog lenne, de nem hiszem, hogy akadály, a Zsurnaliszta simán kijátssza a hatóságokat. Szeretnél már most találkozni vele?
Iktatom közbe óvatosan.






With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

Re: In front of Sorry

Lacey Harries Szer. Júl. 31, 2024 10:29 am
• doing good for good reasons •

Niel & Lacey

Amióta ismerem, Niel Topsfield bűnbánó arca kisért. De most még ez sem kell, mert itt van előttem. Nyilván én meg őt a sajátommal. Szerencsétlen srácot folyton szabadkozásra késztetem, pedig már rég rá kellett volna jönnünk, hogy ezt a Véletlen cseszte el, de megjavítani neki kellene. Ahhoz, hogy megkedveljem, nyilván több kellene némi szánalomnál és együttérzésnél, de talán legalább utálni nem tudom és fogom már ezen a világon. Még akkor sem, ha szerencsétlen szóhasználatával megint öntudatlanul is nyomogatja azt a Gombot.
- Ha nem bánod, nem lesz ebből már semmilyen emlékiratban "kirándulás", és ne stresszelj, az első kétségbeesés már elmúlt és ígérned sem kell folyton, hogy megoldod a helyzetet... Mert látom, hogy próbálod... Az meg, hogy Laze-re jó hatással vagyok... Talán csak úgy érzi, hogy van valaki, aki egy kicsit távolabb jutott már azon az úton, amire ő lépett... És persze a Harries-lét sem mellékes... - meglennék én a Harries-rokon nélkül is, ezt tudjuk mindannyian, de ő az egyik a Baywille-i csapatból, aki az első és kezdeti nehézségek után nem úgy néz rám, hogy menten elsírom magam az önsajnálattól. - A rossz érzések múlnak, ne aggódj és lehet, hogy tényleg össze kellene hoznod azzal az alakkal... Mert megőrülök a semmittevéstől és az is keményen frusztrál, hogy még mindig a ti jószándékotok és persze a hűtőszekrényetek tart életben. Vagyis tényleg kellenének papírok, hogy dolgozhassak... Vagyis, ha segítesz, felmentelek az összes vélt vagy valós hiba, bűntett és egyéb dolog alól, ami miatt rosszul érzed magad velem kapcsolatban. Jó lesz így?
Persze nem várom, hogy az örömtől majd a nyakamba hullik, de legalább mindketten úgy érezhetjük, hogy a kapcsolatunk státusza változott valamennyit. a "ha lehet, elkerüllek"-ből időszerű lenne "helló, téged is jó látni"-ra váltani. Ezért is igyekszem felfogni azt, amit a "variánsairól" mond ~valamiért még nem kedveltem meg ezt a szót~, és felelni a kérdéseire is Topy-t illetően.
- Lehet, jobb is, hogy ennyire korlátozva van a képessége... Így max Hawaii-ra, vagy a Himalájába tudna elvinni, de nem egy másik világba... Szerintem, ha neki ilyen könyve lenne, már úgy összekuszálta volna azokat a párhozamosokat, hogy problémásabb lenne kibogozni, mint Lessandra-nak a gordiuszi csomót. És hogy hogyan lettünk barátok? Egy középiskolába jártunk, csak ő végzősként kimaradt, hogy a karrierjét építse. Én meg leérettségiztem, hogy a sajátomat. Aztán sokszor meghívott a koncertjeikre. Meg persze anya halála után is náluk laktam egy ideig. Most meg ő lakik itt nálam és így menekül az anyától, meg a rajongóitól, akik az ő esetében jobbára fiúk... Vagyis ott lakik nálam... Szóval érted...
Már megint ez a téma, és ha ő képes kínossá tenné, én még inkább, így jobban járok, ha inkább kérdezek. azt csak nem rontom el ennyire.
- Neked bátyád van? nem igazán tudok róla semmit, de mielőtt megint szabadkoznál, csak közlöm, hogy ez legalább annyira az én hibám is. De szívesen pótolnám ezt a hiányosságomat. Akár egy kávé mellett is... Mert a tinilányoktól nem igazán félek - nem megy nekem ez a könnyedség, de még elszántan próbálkozok.- Vagyis akkor legyen egy Starbuks-os randi, ahol kitárgyalhatjuk a családi ügyeinket? Meg esetleg találkozhatunk azzal az alakkal, akit említettél az igazolványokkal kapcsolatban? az is lehet, hogy ő meg tudná mondani azt is, hogy meddig nyújtózkodhatok, ha már hamis papírjaim lesznek. Nem hiszem, hogy a saját vállalkozás működne. Itt elég szűkösek a lehetőségeim pénzügyileg is... Az meg nem lenne jó, ha az adóhivatal razziázna Baywille-ben, ha jól sejtem...

***
(C) Ross

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..

Re: In front of Sorry

Niel Topsfield Pént. Júl. 19, 2024 1:33 pm
• doing good for good reasons •
Bloom & Niel

Kínos csend váltakozik még zavarbaejtőbb vallomásokkal, amiknek központi témája a Nem. Lesütött tekintettel gyónok saját tehetetlenségemről és ez végtelenül bassza az agyam. Szeretem azonnal megoldani a dolgokat, főleg olyan problémákat, amiket én magam okoztam. Ezernyi sajnálom készül kitolakodni a számon, megrázom a fejem, amikor ő is szabadkozni kezd. Szomorúak vagyunk, hogy Lacey itt van. Pedig…
-De megoldom, azon dolgozom, hamarosan meglesz. Addig pedig nagyon jó hatással vagy Lazacra, az itteni társaságból is kedvel mindenki, remélem nem érzed rosszul magad, amíg… Fel lehet fogni kirándulásnak.
Próbálkozom, valahol érzem ezzel is meg fogom sérteni, mert mindketten tudjuk, nem nyaralni hoztam el, bizonytalanságok lengedeznek körülöttünk.
Kis hadonászásba kezdek, gyakran megesik, ha feszült állapotban állok neki a magyarázásnak.
-De nem okozol problémát. Nem, abszolút, a Zsurnaliszta segít, tudod kapcsolatban van velünk mágusokkal és Gwennek is szereztünk papírokat, Kaine Parker is elvan itt. Persze, neked nem kell tartósan, csak nem szeretném, hogy amíg itt vagy bármi miatt is rosszul éreznéd magad. Különben is az egész az én hibám, már mondtam, vállalom a teljes felelősséget.
Hiba volt Laze elterelő hadműveletére fogni, gyáva, kisfiús, férfiatlan. Most, ha vannak terhei Laceynek, vállalom, átveszem, magamra pakolom őket, nyomjanak, már úgyis mindegy mennyi tilos villog a számlámon, vagy mennyire bírom nehezen, az a vonat rég lehagyott.
Óvatosan pislogok rá fel, amikor talán megpróbál enyhülést ígérni a frusztrációmra. A múlt görcseit oldogatjuk, ő miért volt mérges, én idegbeteg. Biccentek, kurta is félmosollyal.
-Ahh, igen, akkor Topy, a te Topyd csak portált tudott idézni, a legtöbb variánsomra ez a jellemző, az én úgymond plusz képességem egy ereklyéhez kötődik.
Felhorkantok, ahogy a bulizós lányról beszél, nem úgy tűnik, hogy a szőke punk tekintettel lenne bárkire is, hozza a “gonosz” variáns sztereotípiát.
-Hogy lettetek barátok? És igen, elhiszem, hogy mérges voltál, logikusnak is tűnt, hogy az ő keze van a dologban.
Hülyeség megkérdezni, jó fej-e, eleve abból a gondolatmenetből indultam ki, mekkora baromság.
-Dehogynem, a legjobb fejek jófejségét is kikezdi egy ilyen húzás. Én is kiakadnék, sőt… talán rosszabbul kezelném.
Jah, kínosan szarul kezelek minden érzelmi dolgot, túltolom a legapróbb dolgokat is, most napok óta Lili és Freddy miatt vagyok padlón, avagy mióta láttam Daviddel ez utóbbit csak szomorú szerelmes számok kergetőznek az agyamban. Igen, az ő helyében határozottan rosszabbul lennék.
-Mármint miben? Neki is lány rajongói voltak?
Bámulok rá kissé összezavarodva, vissza rángatva agyam a realitás talajára. Sóhajtva bólogatni kezdek, kevesen gondolnak bele, de velem senki sem kávézik szívesen.
-Igen, tudom, a hírnév átka. Igazából nem is az én álmom volt a popsztárság, a bátyám akarta nagyon.
Árulok el egy titokszerűséget, talán ha kicsit jobban megismer jobban meg fog bízni bennem.
-Nem kevernél, a sikoltozó tini lányok kevernének téged.
Fordítom meg néhány másodperc alatt önostorozó gondolatmenetét.
-Igen. És egyébként ez a világ is abszolút vevő az ilyesmire. Nem tudom mennyire nagyban csináltátok és tudom, hogy ideiglenesen vagy itt, nem akarnál belevágni, de ez különben itt is működne. Hihetetlen, hogy Laze variánsa ennyire normális, még most is nehezen hiszem el.
Fixírozom Laceyt szakértői szemmel.






With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

Re: In front of Sorry

Lacey Harries Szer. Május 29, 2024 8:24 pm
• doing good for good reasons •

Niel & Lacey

A "NEM" kiábrándító, de ostobaság lett volna azt hinnem, hogy ha úgy lenne, ha az a könyv nem "felejtené el", hogy merre járt, akkor mi még itt diskurálnánk róla. Némileg bizonytalanná teszi a "még nem jöttem rá", de egyvalamit nem hiszek Niel Topsfield-ről... Azt, hogy ostoba lenne.
- Persze, hogy nem... Ez tényleg túl egyszerű lett volna... Sajnálom, hogy felhoztam... - békülni igyekszem vele, amióta rájöttem, hogy mindketten túl zavartak és túl szánalmasak voltunk ahhoz, hogy hamarabb rendezzük a "viszonyunkat". Ha már szabadkozni kezdek, megteszi ő is, bizonygatja, hogy nem ő mindenki bajának és világokat átívelő kalandjának az oka. Én ezt készséggel elhiszem, azt azonban kevésbé, hogy itt, ebben a világban is vagyok "valaki". Ő pedig sorolja a "nem-szellemeket", Gwen, a Kopasz és egy Zsurnaliszta nevű. Fura nevek egy fura világban. - Köszönöm, Niel... Az ígéretet és a tanácsot is... Tényleg nem kellene már több baj miattam a nyakatokba... Gondolom, itt is van azért rendősrség és bevándorlási hivatal is... Nehezen küldhetnének haza...
Fájdalmasan béna gondolat és csak el akarom viccelni a folytatást, persze, tökéletesen hiába. Ő még menteni igekszik, s komoly a szándéka, mert végre már nem tart attól, hogy lenyelem, megharapom, vagy elátkozom. Ha nem lennék ekkora pácban, élvezném, hogy azt bizonygatja, szereti a macskákat, és ha otthon lennénk, ki is próbálnám egy újabb találkával Darwin-nal. A feszültségét sem kell magyaráznia, láttam, csak éppen annak hittem, hogy tilosban járnak Topy (ehh, szóval Nicky) jóváhagyásával, csak hogy az én káromra szórakozzanak. Volt már ilyen, de őt sosem zavarta, hogy igyekezett kínos helyzetbe hozni a barátai előtt azzal, hogy előőrsnek küldte őket egy nem létező buliba.
- Igen, most már értem, hogy miért voltál feszült... És remélem, már te is, hogy én miért voltam morcos... Nem, Topy nem mesélt soha más világokról, csak más tájakról, országokról, városokról. Nekem bőven elég volt, hogy az a sistergő portál átjáróházzá alakította a Kertet. Hónapokba telt, mire rávettem, hogy csak a saját szobájában használja... És szóljon, mielőtt bulit szervez. Amikor megláttalak benneteket, azt hittem, megint elfelejtette a megállapodásunkat... Bocs, ha undok voltam...
Kissé kínos mosoly, de legalább nem menekül el. Azt kérdezi, én jó fej vagyok-e, de éppen az előbb ismertem be, hogy csak egy hisztérika, aki még elhamarkodott következtetéseket is levon vadidegenekről.
- Ha jó fej lennék, nem lenne ilyen kínos ez a beszélgetés, nem igaz?- szuper, megint szabadkozok. De szerencsére ő nem, és olyat állít, amitől kis híján hisztérikus felvihogok.- Ezt tényleg nem hiszem el... Nos, ebben totálisan egyformák vagytok...- ez tényleg félelmetes, de igyekszem nem kiakadni teljesen. Még hogy punkpop banda!- Akkor veled sem megyek kávézni... Ó, nem miattad, csak a rajongóid miatt... Látod, mégis képes lennék bajba keverni...- valamiért tényleg vicces a kép, ahogy ott áll a visítozó lánykák között ezzel a tekintettel, egy pohár lattéval a kezében. Gyors témaváltás, csak hogy egyikünknek se legyen túl sok titka a másik előtt.- Ööö, szóval én növényekkel foglalkozom. Van egy vállalkozásom, Secret Garden a neve... Különleges virágokat, cserjéket és fákat árulunk... TÉNYLEG különlegeseket... Ebben hasonlítunk Laze-zel, azt hiszem.

***
(C) Ross

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..

Re: In front of Sorry

Niel Topsfield Pént. Május 24, 2024 4:55 pm
• doing good for good reasons •
Bloom & Niel

Ő lenne az a lány, aki sosem bocsátaná meg, hogy varázskönyvem van, hogy miattam került ide, avagy én magamnak egy újabb elcseszett utazást. Ferde ajkam majd hamarabb elárulja, mint a szavak, amik végül mégis megszületnek rajta.
-Nem, nem jegyzi meg. Illetve még nem jöttem rá, ha képes is rá.
Hatásszünet, várom az esetleges fejletépést, végül csak eggyütt sóhajtok vele.
-Nem, ez nem igaz. Mármint egyik része sem. Egyrészt Gwen is egy másik világból érkezett, bár arról nem én tehettem.
Mentegetőzöm azonnal, nem minden lányt én hoztam ide.
-Mégis alkalmazta Kopasz, mert nos…van egy Zsurnaliszta nevű illető a mágusok között, simán szerez neked bármilyen papírt. Megoldjuk. Találd ki mit szeretnél és megoldom neked, tényleg. A hazajutásod szintén, dolgozok rajta.
Nem akarok ígérgetőnek tűnni, de enélkül képtelenség lenne biztatót mondani. Éppen ajkam harapom, rá a piercingre, mint általában, ha ideges vagyok, amikor elhangzik ez és szörnyen értetlen képet vágok.
-Mármint mivel keverhetnél bajba minket? Engem nem is tudsz…
Érvelek, nincs előttem a szituáció, amiben ő lenne a ludas.
-Azt hiszem mi vagyunk a történet azon része, akik bajba kevernek téged…
Nézek rá, aztán…ennyit arról, hogy kibírom állva, leülök hozzá, mert beszélgetni akar, valami nem túl zavaró helyre, ágy széle, vagy csak az ablakpárkány, egy sarok.
-De, szeretem a macskákat. Nagyon is szeretem a macskákat, csak éppen akkor elég feszült voltam, mert ezt a dolgot nem kellett volna bolygatni. Ennyire különbözök ettől a Topytól? Ő nem tud…nem tud dimenziót ugrani?
Hátha ügyesebb nálam, pl egyszer csak lazán besétálna.
-Ohh
A jó fejnél már végképp, tényleg muszáj leülnöm, de azért félszegen elmosolyodom.
-Nem tudom, azt hiszem az ember nem jelenti ki magáról, hogy jó fej. Te jó fej vagy? A visítozó lányok sajnos igaz, egy punkpop banda frontembere vagyok. Te mit csináltál odaát?
Talán tanult mint Laze, könnyebb lenne segítenem, ha jobban megismerném. Igen, ez jó ötlet, megdörzsölöm az arcom két oldalát, hogy felélesszem magam.






With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

Re: In front of Sorry

Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm
• doing good for good reasons •

Niel & Lacey

Igyekszik, szánnivalóan próbálkozik nekem megmagyarázni azt, amivel sosem találkoztam. Persze a féreglyukak problematikáját nagy vonalakban minden középiskolás érinti, de ő most úgy mesél róluk, mint valami titkos, ki tudja hány lakásból álló házról, amelyben ismeretlenek laknak. A névtáblák jó része hiányzik az ajtókról, többek közt az én világoméról is.
- A fura könyved nem jegyzi meg, hogy melyik ajtót nyitottad már ki? - szegény Niel tutira nem találkozott még senkivel, aki ennyire tudatlan lenne, ha átjárókról és portálokról volt szó. Tényleg bánom, hogy a zsigeri ellenkezésem meggátolt, hogy kiműveljem magam a témában Topy segítségével, ezért cseppet sem csodálkoznék rajta, ha az itteni Topy sem válaszolna a felvetésmre. Az övére viszont én megteszem, és bár az ötlete legalább valami irányt mutat, azért józanul átgondolva cseppet sem tűnik megvalósíthatónak. - Azt nem hiszem, Niel... Tartok tőle, hogy papírok nélkül senkit sem alkalmaznának egy ilyen helyen, legyenek bármilyenek a képességei... Nálam meg semmi sem maradt, bár szerintem rajtam az sem segítene... Itt csak egy szellem vagyok...
Azt már fel sem hozom, hogy nagyjából a jóindulatukra vagyok utalva, mert hiába éltem otthon a magam életét, nem szorulva senki másra, most pácban lennék, ha Laze és a többiek ennél kicsit anyagiasabbak lennének.
- De tényleg kedves tőled, hogy próbálsz segíteni... De talán jobb lenne, ha nem nagyon lennék szem előtt... Nem akarlak bajba keverni benneteket...
Miért érzem annyira undoknak magam, amikor ezt kimondom? Talán mert amikor rám néz, már ha éppen elég bátorságot szerzett is, olyan az arca, mint aki éppen most akarja közölni egy ötévessel, hogy nem kap kiskutyát karácsonyra. Próbálom nem kínozni tovább, így inkább másra terelem a szót, valamire, amiről talán szívesebben beszélne.
- De ha már rólam beszéltünk, akkor jó lenne, ha én is többet tudnék rólad... Időnk van... Laze-t is faggattam a Bayville-ben élőkről, és... Nos, sokban különbözöl Topy-tól, ha igaz az, amit mesélt... Bár ő sem szereti a macskákat... 
Emlékszem, hogy hogy harcoltak meg egymással, ahogy Topy odaköltözött és arra is, hogy az "itteni" Topy hogy nézte Darwin-t. Pont úgy, mint aki attól fél, hogy oroszlánná változik egy pillanat alatt és szétmarcangolja.
- Azt mondta rólad, hogy jó fej vagy... És hogy ne lepődjek meg, ha visítozó lányok vesznek körül a Starbucks-ban... Tényleg így van?

***
(C) Ross

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..

Re: In front of Sorry

Niel Topsfield Vas. Május 05, 2024 1:27 pm
• doing good for good reasons •
Bloom & Niel

Aprót rándítok vállamon, mert felkészültem rá, hogy elhajlanak feltúrt tincseim bántó frekvenciái alatt. Még egy suta félmosollyal is próbálkozom, milyen jó, hogy nem fog ordítani.
Először iróniát sejtek mögötte, hogy pont nem látja, de aztán szemlesütve felfogom, talán megértette, tényleg sajnálom.
-Igen, ezt belekalkuláltam. Hogy ijedt és sokkos állapotban voltál, sokkal jobban, mint mi.
Főleg, hogy Laze valamit szívott is. Még sosem láttam igazán megijedni…
Fáradtan huppanok le a fotelébe, azt hiszem derogálna beismerni, hullaként jöttem megint, avagy null huszonnégy ez a túlfeszített, fáradt állapot jellemző. Biztos azt hiszi órákig fel fogom tartani, tíz percenként egy-egy bocsánattal. Pedig valahol tényleg nem én tehettem róla, egyszerűen beindult a könyv. A pillanatnyi magam elé meredésből kizökkent a kódok és ajtók hieroglifája.
-A varázstárgyam egyik képessége, hogy képes féreglyukat nyitni egy hosszú folyosóra, innen nyílnak a különböző világok. A te ajtód valamelyik a milliárdból, de ha megfejtem a kódját, úgy, mint hogy ez a 6969-es Föld, meg fogom tudni keresni.
Pislanok rá kissé laposan és reménykedve, talán nagyjából el tudtam magyarázni a helyzetet.
Nagy levegő, folytathatnánk tényleg órákig a bocsánatkérősdivel, azt hiszem ő sem akar becsapni, még mindig haragos és csalódott. Egyetlen húsvér elszenvedője lehet ennek, én, aki elfoglalta a babzsák fotelét.
Darwin a macskája, kicsit bólintok erre, elég fancsali képpel, szintén, ebből is volt konfliktus.
-Áh…
Nyer értelmet az üzlettársak kifejezés, különleges növények, na igen, Laze el is hozott valamit.
-Addig találhatunk neked valamit, bármit. Ha ennyire értesz a növényekhez hasznos lehet a kutatómunkád az itteni világ számára. Már ha szeretnéd… Például a Wakandai Egyetemen.
Jut eszembe a többiek mind jólnevelt egyetemisták, csak én kerültem ki teljesen az oktatási rendszer minden hagyományos módját. Kósza ötlet, nem is tudom honnan származik, de rossz lehet feleslegesnek érezni magad.





With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

Re: In front of Sorry

Lacey Harries Szer. Május 01, 2024 8:33 am
• doing good for good reasons •

Niel & Lacey

Látszik, hogy habozik, és néhány pillanatig azt hiszem, talán azt hiszi, nem csak szavakkal fogom bántani, ahogy eddig tettem. Mindkettőjükkel. De aztán nagyot sóhajtva belép, miközben arról biztosít, hogy a kiabálás ebben a helyzetben több, mint normális lenne.
- Szerintem a kiabáláson már túl vagyunk... - tartok tőle, hogy ez az emlékeztető tökéletesen felesleges, mert ő pontosan ugyanolyn jól emlékszik mindenre, ahogyan én is. - És pontosan tudom, hogy sajnálod... Látszik... Gondolom, akkor is sajnáltad, csak túl ijedt és túl dühös voltam, hogy észrevegyem. Én is sajnálom, hogy így alakult... 
Annak a holminak az említésétől persze még most is kiakadok és talán ha látnám megint, nem folyna ennyire "barátságos" mederben a társalgás, de Niel tapintatossága megment az újabb hisztitől. De nem ment meg a szabadkozásától. Ha nem motoszkálna még bennem valahol mélyen az akkori rettegés árnya, hát vihognék mindkettőnk kínján. De így nem teszem, csak azt figyelem, ahogy bátorsága még kitart és helyet keres magának. Ó, szóval hosszabb beszélgetésre kell számítani. Ő a babzsákfotelt választja, én meg a közeli ágy szélét, ahonnan tökéletesen hallom minden szavát. Hallom, csak nem értem.
- Kódok? Ajtók?
"Otthon" nem szoktam ilyen ostoba lenni, de most annak érzem magam, mert rá kell döbbennem, hogy ha jobban érdekel "Topy" képessége, talán már régen megoldást lelhettünk volna erre a problémára és egy kusza, és roppant fura emlékként gondolnánk erre az egészre. Niel Topsfield egy távoli ismerős lenne a szó legtisztább értelmében és Laze meg egy rokon, olyan, amilyennel nem sokan büszkélkedhetnek.
- Ne kérj elnézést... Nekem kellene megköszönnöm, hogy megpróbálod... Nem foglak sürgetni...
Igyekszem nem túl fancsali képet vágni, főleg most, hogy a reményt csillogtatja meg előttem, a hazatérés reményét. Ő meg, mintha megérezné, hogy mit is gondolok, az "otthoniakról" kérdez, így az árnyékot az arcomon már nem tudom  titkolni többet.
- Aha... - bököm ki az egyetlen szót, de aztán én is érzem, hogy ez így túl kevés és túl elutasító, ezért folytatom, remélve, hogy nem hozom még nagyobb kínba, mint amilyenben eddig volt. De még sosem beszéltünk arról a mások világról
- Darwin biztosan hiányol... És az üzlettársaim is... Tudod, a házam... Ahol találkoztunk... A kert, ami körülötte van... A Titkos Kert... Egy vállalkozás... Különleges növényeket árulunk... Itt semmit sem csinálok... Tök feleslegesnek érzem magam...

***
(C) Ross

_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifv9de430bd43722b29f602bbc2c2fc9e8c830b2126.gifv
Love all, trust a few, do wrong to none.
..

Re: In front of Sorry

Niel Topsfield Vas. Márc. 17, 2024 1:53 pm
• doing good for good reasons •
Bloom & Niel

Nagyjából akkor szedem magam össze és nézek rá, amikor beinvitál az oroszlán barlangjába.
Azt hiszem tehetség kell hozzá, hogy valaki ennyire béna legyen minden nőnemű egyeddel és napok, hetek kelljenek hozzá, mire összeszedje magát és megkezdje a bűnbocsánatért esedező körutat. Ahogy felpillantok, továbbra is ellenséges, de valamennyire sorsába leteörődő arcára, rájövök, egy hosszú canossa első lépcsőfoka, és titkolt gyávaságom legszívesebben ostobán heherészne: kösz, most nem.
Aztán mégis bemegyek, mert annó eldöntöttem, hogy a hősködéssel bátorság is jár, még ha valahol egyszerűbb is lenne legyőzni egy tűzokádó sárkányt.
-Kösz. Egyébként nem baj. Mármint, ha kiabálsz, lehet ettől éreznéd magad jobban.
Lépek be a szobába óvatosan és jó nagy levegővel, amivel majd én is védőburkot képezhetek egy esetleges farkasüvöltéshez magam köré, bár inkább csak reszketegen kifújom a vendégszoba közepén, ahogy körülnézek.
Nem, azt hiszem Bloom nem rendezkedett “még” be hosszú távra.
Közben megkapom, hogy egyetért és hülye voltam, úgyhogy veszek még egy jó nagy levegőt. Hozhattam volna nyugiteát vagy valamit, Laze szereti, gondolom ő is.
-Sajnálom.
Nézek a szemébe, legalábbis most már felelősséget vállalva ezért az egészért.
-Mondanom kellett volna, amikor megtörtént többször és tennem valamit, hogy jobban érezd magad. Ha esetleg, ha bármi van, amíg megoldom, szükséged lenne akármire, akkor kérlek szólj.
Pótolok be néhány elmaradt mondatot.
Közben rázom a fejem, mert befejezi a magáét, amivel nem értek egyet.
-Nem, nem tehetsz semmiről. Ha valakinek ekkora erejű varázstárgy van a birtokában, mint nekem, akkor nekem kell kontrollálnom, ti, te nem tudhattad.
Próbálom felmenteni legalább ez alól, különben is állítólag szeretek minden terhet egyedül cipelni. Csak rázom a fejem megint, de aztán rájövök, hátha megkönnyebbülés neki is a bocsánatkérés, úgyhogy gyorsan biccentek, hangosan is hozzáteszem.
-Semmi baj.
Aztán azt hiszem keresek valamit, amire leülhetek, mert a változatosság kedvéért elfelejtettem eleget aludni. Ha akad széke, akkor arra, ha semmi olyasmi, talán a fal mentén, a földön is jó lesz.
-Hát, rájöttem, hogy minden világnak van egy kódja, a miénk 6969-es Föld és ha megfejteném a tiéd, valamint azt, melyik ajtó mögött hányas kódjelzés lapul, akkor azt hiszem igen. Elnézést, hogy ez ennyire lassan megy, de nem adtak használati utasítást hozzá, még épp csak kapizsgáljuk honnan származhat egyáltalán ez az ereklye. De ha megfejtem, nem lesz akadálya a világok közti átjárásnak. Nagyon…hiányoznak az otthoniak?
Teszem hozzá halkan, sokkal halkabban, mint a hosszas magyarázatot a kódokról, esetleges pozitív kimenetelekről.




With great power comes great responsibility...

✿ Elli




_________________
Trust Yourself, Trust Your Power – That's How You Stop It.”
..

Re: In front of Sorry

Ajánlott tartalom

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.