Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» Wings Of War
by Elsa Bloodstone Tegnap 8:38 pm-kor

» Creepy shits
by Kevin Ford Tegnap 6:18 pm-kor

» It’s okay to be not okay
by Kevin Ford Tegnap 6:12 pm-kor

» Recipe for Disaster
by Winifred Wilson Tegnap 3:38 pm-kor

» The evilest variant
by Lucas Bishop Tegnap 3:05 pm-kor

» Have you eaten enough?!
by Sooraya Qadir Hétf. Május 06, 2024 10:13 pm

» Not scared of giants
by Lucas Bishop Hétf. Május 06, 2024 9:53 pm

» LazyTown Goes Digital
by Laserian Harries Hétf. Május 06, 2024 5:40 pm

» Metallic taste
by Danny Ketch Vas. Május 05, 2024 7:55 pm


Vampire issues

Szomb. Ápr. 27, 2024 10:06 am



Vampire issues

Vampire issues
--Zene --  feat.  @"Dracula, Ellie"






Ő az egyetlen, aki eszembe jut ebben a pillanatban, Elsa a vámpírvadász, a szexi vörös, bár ez utóbbi nyilván részletkérdés. Valamennyire a hirtelen pánik váltja ki belőlem, hogy vadászt hívjak az Én fészkembe és ne próbáljam széttépni a lázadó dögöt valamelyik személyiségemmel. Lehetne önmagam David része is, elhiszem, hogy vagyok olyan erős megkérni, verje csak szét fejét a falban, legközelebb jobb vámpírt hozok kísérletezni.
Ezt az ócska Draculázást nem veszem komolyan, olyan lehet, mint katolikusok pofájában a Jézus, mégis ki a tetű hiszi el, hogy személyesen a fővámpír fog eljönni egy ilyen kis csicskáért? Megszédülök, éppen amikor beront az ajtón, egyelőre csak az ódivatú pofaszakálla tűnik fel. Siegfried a béna, tisztességesen vért szívni képtelen szúnyog és a főnöke, aki úgy tesz, mintha Dracula lenne.
Elmosolyodom, ahogy leválassza rólam, mint egy szopós csecsemőt. Alaposan kiéheztettem, hogy enni se legyen elég ereje és miért is ne tudnék elbánni két vámpírral, főleg, ha Elsa is besegít. Talán a bajuszbáró nyakába beleállíthatnék valamit Jack segítségével, vajon mennyire bírja a félig fejezést?
Amíg ezen agyalok, konkrétan letépi a szerencsétlen fejét, pislogok kettőt.
-Csak nem azt akarod mondani, hogy tényleg te vagy Dracula?
Lehetséges, hogy szarban lennék?
Fenyegetően néz rám, miközben halvány mosolyra húzom ajkam.
-Ugyan már, szeretek mindig a legagyobb halakkal packázni, csak így fejlődnek az én képességeim is. Szóval Te, aki Draculának hívja magát egy tízes skálán mennyire halnál meg a lefejezéstől?
Már szólok Jacknek, hátha Ellie nem érne ide időben, vagy ha igen, kicsit el tudja terelni a figyelmét, amíg beleállítunk valamit. Éppen megérkezik, amikor Jack fontoskodva sorolni kezdi a fejemben melyik kés tudná elvágni a nyaki ütőerét, de a csaj azzal érkezik, hogy  “Vlad” - és ez kizökkent. Jack perverziója halkul, Elsáé felerősödik.
Hát ez remek, ez igazán remek…
-Naiv voltam azt hinni a vadászok és a vámpírok mind ősellenségek, mi? Eszem megáll baszki, Vlad. Mintha valami kikúrt tiniplakát frontembere lenne.
Fröcsögöm, akár elenged a Vladnak titulált, akár berohaszt a sarokba. Francba már, így koncentráljon az ember! Számba kellett volna vennem, hogy ezen a világon senki se normális!









_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 69
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •

Elsa Bloodstone a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Hétf. Ápr. 22, 2024 5:03 pm
vampireking
Csak egy csepp vér
Nem igazán nézem meg ki hív, épp helyezkedtem volna el a kanapén egy bödön kukoricával. Danny épp valami ügyét intézi, ami számomra szerinte unalmas lenne, így legalább itthon maradtam a csajos teendőimmel. Megcsináltam a körmöm, befestettem a hajam, megszárítottam, és a többi. És most megnézek valami lónyál filmet... idegesen veszem fel a telefont, bárki is az ne zavarjon...
"-Tudsz jönni most azonnal? Megtámadott egy vámpír. Becsalt valami pincébe, tök beteg, még az ujját is levágta. Be tudod mérni a helyet?"
- Ki vagy? - felállok, de addigra már csak sercegéseket hallok. Megnézem a kijelzőt. Jajj ez az a fura David gyerek... aki kissé megrémített még engem is. - Faszom. - dünnyögöm, és igyekszem bemérni a telefonját... addig megyek összekészülődni. Mi a szart csinált ez a gyerek? Csak úgy nem támadják meg pont őt a vámpírok... bűzlik a dolog. Mire összeszedem maga, kapok találatot. Így célirányosan megindulok.
A hely nem valami biztató, sőt... valószínűleg itt forgatták a legtöbb horror filmet, pedig már láttam egyet smást. Mintha a hangulatra szándékosan játszana rá a sűrű köd, és az éjsötét. Arról nem is beszélve, hogy a gps egyenesen le a pincébe vezet.
Ahogy haladok le, hangokat hallok, mérges és dühös hangot... majd mintha valakit hozzá vágtak volna valamihez. Előveszem a puskám, majd nemes egyszerűséggel berúgom az ajtót.
- Mi a jó dracula folyik itt? - kérdezem, majd a látvány konkrétan lesokkol. - Vlad? - gyerekként találkoztam vele... egyszer, apám után mentem, és hallgatóztam, mikor vele beszélt. Nem emlékszem miről, de minden vadász könyvébe ott virít a portréja. Vlad Tepes. Ennél jobban bele se tudtam volna nyúlni a dologba. Egy eléggé csonka másik vámpír arrébb szenved, illetve David... a karmai között.
- Vlad tedd le- leeresztem a puskát. - Bocs a Dracula olyan drámai. - a szívem nagyot dobban, amit bizonyára észre vesz. De félre értés ne essék, nem azért mert félek. Hanem mert izgatott vagyok. Megannyi kislány fiú bandák tagjairól ábrándoztak... én Draculáról, gyerekként szerelmes vagy mi... voltam belé. Így eléggé izgalmas találkozó ez. Csak egy csepp vért... mindig ezt mondogattam, mikor ábrándoztam.
Nem olyan félelmetes mint mondják, inkább a hosszú élet intelligenciája az ami tükröződik a tekintetében.
- Elsa Bloodstone vagyok Ulysses Bloodstone lánya. - ugyanis apámmal megvoltak a maga egyességeik. Így tudhatja nem vagyok fenyegetés.



_________________
a71ee4b8d60634c099fa648611b89afbb1b6c37f.gifvhttps://i.imgur.com/hpy0OiA.png
Monsters stuck in your head.
Monsters under your bed.
..
Elsa Bloodstone
Hozzászólások száma : 97
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : NYC - Manhattan
Munka/hobbi : Szőrnyvadász, Zsoldos
Ki van a képen? : Katherine McNamara
Elsa Bloodstone
• doing bad for good reasons •

David H. Xavier a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Ápr. 21, 2024 10:41 pm





~midnight.
music.
basement, usa.




Pár napja járja a hír a vámpírok között, hogy egy társukat elrabolta egy férfi alak. Évek óta nem adtak hírt ilyesmiről, így talán természetes, hogy némiképp aggaszt a helyzet. Joggal gondolhatom azt, hogy Van Helsing tért vissza, ránk talált és jó eséllyel azt akarja, hogy sétáljak be a rókalyukba.
Eleinte úgy gondoltam, nem adom meg neki ezt az örömöt, de aztán rájöttem, ha nem teszek így, más vadászokat fog elénkbe küldeni, ami Mina halálához is vezethet. Ezt nem szeretném, egyszer már elveszítettem, nem élném túl, ha még egyszer bekövetkezne. Így, hogy megakadályozzam ezt, mégis rávetemedek, hogy megkeressem ezt a vámpírt.
Sajnos elég lassan haladok a kereséssel, mert nagy hátrányom, hogy többé nem tudok nappal mutatkozni, az éjszaka pedig túl rövid. Mina-t ebbe belevonni sem kívántam, így dolgomra indultával jeleztem neki, hogy magánjellegű dolgom akadt. Nem hiányzik, hogy kövessen és baja essen.

Egy sötét környékre tévedek, ami a szó minden értelmében igaz erre a helyre. Egyetlen lámpa pislákol az egész utcában és a híre sem valami jó ennek a környéknek. Néhány testvérem is megrejtőzött itt az elmúlt évtizedekben. Éppen kiérnék a fényes főútra, mikor meghallom hívószavát. Engem hív, szinte már-már bűvöl.
„Drakula, Drakula”
Majd a következő percben már elönti a környéket a vér szaga is, emberi véré. Berúgom az épület ajtaját, de sehol senki. Próbálok koncentrálni és a megérzésem elvezet egy másik ajtóhoz, amit feltépve, egy lépcső tárul elém, ami egyenesen a föld alá vezet. Egy pince, vagy alagsor. Lesuhanok a lépcsőn és akkor meglátom őket.
Egy mentoráltam, még újjászületésem idejéből, amint táplálkozik egy emberből. Talán az el rablója lehet. Siegfried nem néz ki valami jól, ha tippelnem kellene, jó ideje vér nélkül volt. Az egyik ujja is hiányzik. Mind ezt a másodperc tört része alatt fedezem fel, mert percek nem igen lennének most erre.
Kitépem karjai közül az embert és arrébb hajítom, mint egy babát. – Megőrültél?! Vadászni fognak rád! – Mindenki tud róla, hogy elrabolták, ha most épségben kiszabadul és élve hagyja az embert, mindenki tudni fogja, ki tette. A fejét akarja majd minden vadász. – Drakula, kérlek segíts! – Tudom valójában mit akar, ő is tudja, mi lenne a helyes. Csak egy út van, ha nem akarja, hogy őt és az egész családját levadásszák. Ha itt és most, meghal.
Nem különösebben szokott ez gondot jelenteni, de Siegfried valahogy a szívemhez nőtt. Segített, mikor gyenge voltam, segített a bosszúmban és megpróbált kiszabadítani koporsómból. Sok mindent köszönhetek neki.
Lehunyja szemeit én pedig felsóhajtok. Egy szempillantás alatt egy egyenesen irányzott mozdulattal áthasítom a torkát és a feje elrepül. Pillanatok alatt hamuvá válik előttem. Még pár pillanatig nézem a hamvait, ahogy beterítik a padlót.
Majd megfordulok és odasétálok az emberhez, aki amennyiben elvesztette eszméletét, felpofozom. Amennyiben pedig nem vagy magához tér, megfogom a ruháját a nyakánál fogva s felhúzom. – Rossz vámpírral packáztál, ugye tudod? – Be kell mutatkozzak? Szerintem nem szükséges. Az iménti kis mutatványom egyértelművé tehette számára, hogy nem egy jött ment vámpírka vagyok.


emme
Vlad Țepeș
Hozzászólások száma : 6
Csatlakozás ideje : 2024. Apr. 13.
Tartózkodási hely : ★ England, USA, etc
Munka/hobbi : ★ tycoon, prince
Ki van a képen? : Jonathan Rhys Meyers
Keresem : Mina Murray, Abraham Van Helsing
Vlad Țepeș
• doing bad for good reasons •

Elsa Bloodstone and David H. Xavier a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Ápr. 21, 2024 3:59 pm



Vampire issues

Vampire issues
--Zene --  feat.  @"Dracula, Ellie"





Egy szűk pincehelyiséget tulajdonítottam el. Már akkor rávettem a tulajt, írassa rám, amikor a városba jöttem. Azóta azt is elfelejtette, hogy volt az egyik, üresen álló ingatlanának (rossz környék, senkinek sem kell) egy szakadt pincéje.
Ide invitálom a kis vendégem, de hamar kiderül, hogy nem tinédzser vámpírt loptam, bár a dolog így valahol…izgalmasabb.
Éreztem már késztetést, hogy valakin tesztelessem telepatikus képességeim, egy vámpír, akinek szintén van ilyesmije, tökéletes prédának tűnt, ráadásul belőlem a világon nem nézte volna ki senki, hogy elrabolok egy vérszopót darabolgatni.
De ne ugorjunk ennyire előre. Nehéz volt itt tartani a bestiát, csak a vérmegvonás segített, mégis úgy kellett intéznem, hogy életben tartsam. Főleg másokén, hisz ugyan már, ki engedheti meg magának, hogy legyengüljön? És egy kis késztetéssel azt is megtudtam, Siegfried már bőven elmúlt száz, hogy ha elég vért kap, képes védekezni, több ízben Karaimi segítsége kellett, hogy kordában tartsam. A terrorista különben is tartozott nekem, önként részt vettem a hülye, elfuserált merényleteiben és legalább a megalomániáját is kielégítettem, tetszett neki, hogy parancsolni tud egy nálnál erősebb lénynek - és emlékeztettem rá, csak nekem köszönheti. De most cseszek Karamira, ez a vámpír dolog is kezd elég érdekes lenni, Siegfrieddel való legutóbbi beszélgetésem óta már szinte kedvelem őket. Van ez a halhatatlanságuk, ami baromi jól jön. Bár az állatvérnek nem nagyon örült, kapott patkányt, azzal tökre elvolt, hogy ő most fogoly, saját bevallása szerint ráért.
-Elég erős vagyok befolyásolni téged, szóval ez pipa. Jobban működsz embervérrel, ez is, de marhára érdekel vissza tudod-e növeszteni a végtagjaidat.
Veszek elő egy kést, sőt, miért én csináljam, egy nagyobb, hatásosabb elme löket után levágatom a vámpírral saját ujját. Érdeklődve nézem, vele szemben, fejfájósan (ha nem nyomok el az erőm, folyton basztat) mi történik fizikailag. Ölemben hevernek  Sigfriedről készített jegyzeteim, hogyan reagált fizikailag, mentálisan különféle kísérleteimre. Tényleg tökre ráérünk, egyikünk sem siet és én meg sem állok majd a belső szervekig. Vajon hogyan dolgozik egy vámpír mája?
Kicsit elbambulok, a következő pillanatban Sigfried hirtelen kiszabadul, mire észbe kapok, már csuklómat harapja, undorító, legalább ne szürcsölne. Valamit hadovál Draculáról, mire képen röhögöm.
-Dracula? Na ne szívass már, személyesen idejön érted, mi?
Gondolatban gyorsan lenyúlok Jackért, de nagyobbat harapott, mint szerettem volna. A következő pillanatban, mert épp csak erre van időm, előkapom a mobilom. Nem tart sokáig, nincs benne annyi címzett, amíg kikeresem Ellie-t. Már csörög…
Közben lerúgom Siegfriedet, de nem nagyon hatja meg. Francba… Jack?
-Tudsz jönni most azonnal? Megtámadott egy vámpír. Becsalt valami pincébe, tök beteg, még az ujját is levágta. Be tudod mérni a helyet?
A dögje kirúgja kezemből a mobil-t, nem is hagyja, hogy Ellie beleszóljon pedig nekem még arra is volt eszem, hogy megint hazudjak a nőnek. Elég szar ügy lenne így meghalni, de Jack mindjárt jön, megígérte…









_________________
"Légió a nevem, mert sokan vagyunk."”
..
David H. Xavier
Hozzászólások száma : 69
Csatlakozás ideje : 2023. Oct. 26.
Tartózkodási hely : Ezek között a rohadt dögök között
Munka/hobbi : Terrorista/orvostanhallgató
Ki van a képen? : Felix Mallard
David H. Xavier
• doing bad for bad reasons •

Elsa Bloodstone and Vlad Țepeș a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.