Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bejelentkezés

Elfelejtettem a jelszavam!

KEDVCSINÁLÓ

Üdv a Dimenziókapuban!

A belépés ingyenes, az utazás addiktív, desztinációnk: a Marvel univerzum. Ölts magadra álarcot, kísérletezz szuperképességekkel, kapcsolódj a kedvenc karaktereidhez, tervezz bűncselekményt, vagy állíts meg egyet. Itt te írod a canont.
Jelenleg 2025/26 telét írjuk az oldalon.

Az oldal vezetősége

Percike, a Mindenható
Stan Lee, a Mesélő
Chatbox

Chatbox

Legutóbbi küldetések


» How did We get so Dark?
by Lacey Harries Ma 11:56 am-kor

» The evilest variant
by Rosemarie Morozov Tegnap 9:19 pm-kor

» Stardew Valley
by Laserian Harries Szomb. Május 18, 2024 1:16 am

» Not scared of giants
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 9:52 pm

» In front of Sorry
by Lacey Harries Pént. Május 17, 2024 8:56 pm

» Mirror stares back hard
by Lucas Bishop Pént. Május 17, 2024 3:47 pm

» Csibefutam
by Laserian Harries Pént. Május 17, 2024 3:40 pm

» Otthon édes otthon
by Stan Lee Csüt. Május 16, 2024 4:36 am

» I buried my faith with you - Laze & George
by Laserian Harries Csüt. Május 16, 2024 3:32 am


Failed mutant action - Kev & Ash

Pént. Május 10, 2024 5:19 pm
Failed
mutant action



Azt szívhatta mellre, hogy egy tíz éves kissráchoz hasonlítottam, pedig nőiesnek tartom, egyszerűen csak szarok a vicceim. Lenyeltem a világ legpocsékabb poénjainak enciklopédiáját.
De ha ezen kicsit túllendülünk, eljutunk odáig, vigyem haza, el kell gondolkodnom vagy nagyon jól csinálok valamit, vagy piszkosul elrontottam.
Bámulom, latolgatva, vajon mennyire ver át, hallgatom összevissza kalapáló szívem ide-oda feszengését.
Egy szegény, ártatlan terrorista, akit megmenthetnék. Még ha Jules fröcsögne is “mit hoztam már megint haza” Vagy okozok egy kis galibát az X-ek között, vagyis ha neki nincs képessége igazából bárki lekapcsolhatja nálunk néhány másodpercen belül. Különcök között különcként azáltal, hogy nincs képessége?
Komolyan gondolja, fegyver nélkül egy csinos vörös lány, Cess biztosan kedvelné. Nem Ash, hanem Misty.
Kinyújtom felé kesztyűs kezem, ezt nyugodtan megrázhatja, dukál egy kacsintás-féle.
-Ha én bevédelek a világon senki sem fog piszkálni. Be vannak szarva a rohadástól. Csak mondd azt, Wither hozott, nála kell reklamálni. De nem fogod kitaszítottnak érezni magad köztünk, mutánsok között? Persze jó fejek, a legtöbben.
Mi begyűjtősök legalábbis.
-Mi külön katonai különítmény vagyunk a fiatal X-ek között, dolgozhatnál velünk, az ölést sem kell feltétlen abbahagynod, csak jobban megérné, mert a köcsögöket irtanád. Azért mégis jobb érzés kövér kopaszokat ölni, mint ártatlan kislányokat, nem?
Általában túlgondolom, ahhoz képest Ash X-é avanzsálását tök lazán veszem. Az emberek köcsögségére persze bólintok, tapasztaltam.
-Király, akkor gyere. Megkeressük a kislányt és hazaállítok veled. Alig várom, hogy lássam milyen arcot vágnak a többiek, ha beközlöm, hazhoztam a terrositát, aki meg akart ölni!
Kezdek el fütyörészni a kislánynak, hátha hallgat rám és lábhoz jön. Talán Ash-nek lesz jobb módszere is.







To. Ash Failed mutant action - Kev & Ash 1f631




_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Vas. Ápr. 21, 2024 11:37 pm


Failed mutant action

Am I failing again or am I just imagining things?! Why do I have to chase chicks like this?


Végre visszanyerem rendesen az egyensúly érzékemet, így teljesen el tudok távolodni Kevintől és megkapaszkodok a korlátba alatta egy lépcsőfokkal. Így szabályosan fel kell néznem rá. Egyébként sem vagyok valami magas, azt meg kell hagyni, de így különösen törpének érzem magamat. Figyelem az arckifejezéseit, mimikáit, szinte belelátok a gondolataiba, de mégsem. Vajon min agyalhat ennyire? Ennyire megbántottam volna a Reszkessetek betörők beszólásommal? Végül is csak visszadobtam a labdát, ha már én lettem Ash a pokemonból. Fuh de gyűlöltem mindig is azt a csajt, erre pont hozzá kell hasonlítani. Akaratlanul is forgatom a szemeimet erre a gondolatra, ami elég kínosan hathat, mert pont kérdez. De úgy is mindenki elkönyvelt már pszichopatának, meg őrültnek, úgyhogy mit is érdekel, mit gondolnak mások, nem igaz? – Kicsit elbambultam. – Ja persze, kicsit. Várom a dobpergést, de elmarad, csak a síri csönd követi félbehagyott mondandóját. Már éppen szólásra nyitnám ajkaimat, mikor végre folytatja, habár bár ne tenné. – Ha megígéred, hogy senki nem fog elevenen felfalni, itt is hagyom neked az összes fegyveremet. – Majd hazapostáztatom a főnivel, vagy nem tudom. Jason még mindig kérdéses, de majd hazudok valamit, mint ahogy szoktam is. Nem vagyok egy szívbajos csaj. – Túl gondolod, Kevin, csak érdekesnek talállak titeket... Na meg az emberek nem valami befogadóak. – Megvakarom a tarkómat kínomban. Gáz, de sosem tudtam beilleszkedni a társadalomba és arra a gondolatra, hogy van egy rahedli ember, aki meg sem próbált, kicsit megnyugtat és egyszerre tesz izgatottá. – Én csak szeretnélek megismerni titeket. – Végül is, mindenkinek adni kell egy esélyt és kitudja, lehet kapok új életcélt, nem fogok értelmetlenül vadászni másokra. Vagy legalább eljutok arra a szintre, hogy kérdezek is munka előtt. Bár az tényleg sosem volt az erősségem, mert valójában én ezt a pénzért csinálom és az én lelkemnek személy szerint könnyebb úgy, ha nem tudom a miérteket. Szívesen dolgoznék mást, de nem nagyon értek én semmihez.




_________________
Ashlyn Brooke
Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 13.
Tartózkodási hely : New York
Munka/hobbi : Assassin, thief
Ki van a képen? : Olivia Rose Keegan
Keresem : Jason <3
Ashlyn Brooke
• doing bad for bad reasons •
Vissza az elejére Go down
Pént. Ápr. 19, 2024 7:55 pm
Failed
mutant action



Muszáj behunynom a szemem, koncentrálnom, nagy, sűrű levegővétellel: Én a jó fiú vagyok ebben a történetben, az ellenségek lerohasztását leszámítva nincs velem gáz, nem gyalulok bele a nők lelkivilágába, ha lehetne, odaadnám az arcom, vagy testem egy részét, élje ki rajta szadista vágyait. Stop, megint rossz irány, mint valami szado-mazo szappanopera, nagy levegő, még mindig jó arc vagyok, vicces.
Amikor a nevem ízlelgeti sokféle Kevin eszembe jut. Kevin az Üvegből, vagy hogy beszélni kell róla, esküszöm egy kétlábon járó klisé hegy vagyok, várom a dobpergést, amikor jön a Reszkessetek betörők és elhúzom a szám. Hát persze, amivel Jules is mindig buzerál: KEVIN!
De maradjunk a Pokemoonos bólogatásnál, Ash. Aki majd mindjárt megoldja, hogy ne bántsam, mindketten elégedetten menjünk haza innen, én egy túlélő mutáns lánnyal ő meg sok szép, ezek szerint karácsonyi élménnyel. Hogy meihlessem, mosolygom rá. Na ez a mosoly kissé odafagy, amikor közli, hogy nem kérni akar. Mert nem, de aztán mégis.
-Őőő komolyan? Az X-ekhez? Mármint…
Egy perc néma csend, egyetlen másodperc, amíg lelki szemeim előtt látom Julian elsötétedő tekintetét, ahogy Xavier haja kihullik.
Hazahozott egy bérgyilkost? De végülis mit tudna Ash csinálni egy rahedli kegyetlen erős mutánssal?
-Ha megígéred, hogy nem fogsz lövöldözni a suli közepén, akkor jah. Vagy megígéred, hogy nem adsz ki minket a… Várj… Erre megy ki? Elvezesselek a suli búvóhelyére és kiadj minket? Akkor le kéne adnod a terrorista cuccaid, meg fel kéne hagynod ezzel az életmóddal is. Beszéljek a főnököddel? De várj, miért is? Az tulajdonképpen egy mutánsokért működő szervezet. Nem mintha nem szeretnénk az embereket, én kifejezetten humanitárius vagyok és az olyan faszfejeket, elnézést a ronda szóért, szóval pöcs, mint Pyro menesztjük. De mégis...miért?
Annyira meglep, hogy egy kisebb Hamlettet elszavalok neki. Biztos kéne éreznem, hogy ez CSAPDA. Ne bízz senkiben, aki mutánst akar ölni. De mi van, ha megváltoztatta a csodálatos személyiségem? Én lehetek az, aki megváltoztatja az életét?






To. Ash Failed mutant action - Kev & Ash 1f631




_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Hétf. Ápr. 15, 2024 6:43 pm


Failed mutant action

Am I failing again or am I just imagining things?! Why do I have to chase chicks like this?


Csupán legyintek a bűnbánatára, annyira ugyanis nem szívtam mellre a megjegyzését. Tudatlan voltam ebben a témában és az valóban nem valami okos, hogy soha, nem kérdezek semmit. Talán így próbálom magamat védeni valamelyest mentálisan, vagy kizárni a külvilág sztereotípiáit. Azonban többé-kevésbé mindig megszívom emiatt. Vagy kínos szituáció áldozata leszek, vagy ami rosszabb, szimplán csak áldozat. Egy ilyen alkalommal szedett ki a slamasztikából Jason is, amiért hálás vagyok neki. Talán az lenne az ésszerű, ha akkor tanultam volna a hibáimból és felfelé fejlődök, de lényegében képtelen vagyok erre. Valami nem oké velem, ezt én is látom.
A szédelgős mutatványom is bizonyítja, hogy nem vagyok valami jó emberismerő, vagy inkább mutáns. Ugyanis nem gondoltam volna, hogy képes tényleg megfékezni és nem csak a szája nagy. A humora viszont tetszik, hogy rákontráz a kínos szövegemre. Kevin... forgatom a számban a nevét. Először csak magamban, aztán hangosan is kimondom. – Kevin... – Aztán mikor keresi a névikreimet, szabályosan késztetést érzek, hogy most erre meg én feleljek. – Tényleg?! – Szalad fel a szemöldököm a pokémonos megjegyzésére. – Kevin, az a rossz kisfiú a karácsonyi filmekben. – Illik is rá a szerep némiképp. Biztos őt is otthon felejtették, azért rosszalkodik itt nekem a leheletével. Bár más értelemben ő inkább jófiú, ha én vagyok a rossz fiú. Már pedig bérgyilkosként nem érzem magam jófiúnak. Akarom mondani lánynak. De fiúnak sem.
Gondolkodóba ejt, hogy mit is kérnék cserébe, mert nem akartam igazándiból semmit sem. – Majdnem, mi? Miből gondolod, hogy bármit is kérni akarok? – Mondjuk egy V.I.P belépő a mutánsokhoz nem lenne rossz, ott talán nem érezném magam olyan bolondnak. Nekem nincsenek képességeim, de egyértelműen kilógok az emberek közül. Bár ez nem biztosíték, hogy közülük ne lógnék. Több mint valószínű, hogy be se tudnék illeszkedni. – Na jó...engedd meg, hogy veled menjek. Úgy értem..haza vihetnél magaddal. – Na nem mint egy plüss játékot, inkább mint egy csavargó kutyát. Ha már hasonlatokkal élek.




_________________
Ashlyn Brooke
Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 13.
Tartózkodási hely : New York
Munka/hobbi : Assassin, thief
Ki van a képen? : Olivia Rose Keegan
Keresem : Jason <3
Ashlyn Brooke
• doing bad for bad reasons •
Vissza az elejére Go down
Hétf. Márc. 25, 2024 4:46 pm
Failed
mutant action




Tuti elszúrtam a sértegetéssel, pedig nagyon próbálom magam ahhoz tartani, még véletlenül se bántsam meg a másikat. Olyan ostoba szókapcsolat jut eszembe, mint a “rossz Dobby” de mégiscsak hülyén venné ki magát, ha elkezdeném ütni a fejem valamibe.
-Bocsánat, tényleg nem akartam udvariatlan lenni, végülis tök okés, ha emberként nem vagy otthon mutáns körökben.
Hadarom zavartan, ha így folytatódik hajlandó lesz forró csoki mellett megbeszélni, miért NEM éri meg kinyírni a kislányt. Kicsit mondjuk lelomboz, hogy nem akarja feladni, találhatom ki, hogyan ússza meg ép bőrrel? Sehogy. Ha hozzám ér, ha eléggé lehúz, bomlik, hacsak a közelemben van. Francér’ erőlteti Jules is az edzéseket, nem bírja ki mellettem senki.
-Jó, de nem akarlak kinyírni, márpedig ki foglak, ha nem adod fel. Szerintem… egészen véletlenül, csak attól, ha túl sokáig állsz mellettem és elég rossz kedvem lesz hozzá. Alapvetően nem tehetek róla…
Kezdem magyarázni és jutifalatként, vagyis, hogy prezentáljak valamit halálosságomból, kap egy rossz lehellést, mert már elég pocsék kedvem van.
Bűnbánóan pislogok a szédelgésére, de prúszer lenne elkapni és felsegíteni, ha egyszer egymás halálos ellenségei vagyunk, nem? Még jó, hogy csak a vállamban kapaszkodik meg, gyorsan zsebre dugom kesztyűs kezem, még véletlenül se kezdjen szétesni, aztán egészen furcsa, zavarba ejtő mozdulatot tesz, és nő, szóval húha, totál elvörösödöm, amíg el nem lök és rám nem rivall, tényleg bámulom.
-Bocs. Nem… nem annyira. Kevin, így jobb egy kicsit? Nem nagyon szoktak közel jönni hozzám.
Vallom be és helyette gyorsan megbámulom a falat, észreveszek egy ráragadt random velőt, valamelyik biztonságié lehet. Guszta.
-Ashley? Azt bírom, a Pokemoonból még, meg az egyik Olsen iker is Ash, mindegy.
Össze-vissza hadoválok, ráadásul, amíg mi itt “romantikázunk” megszökik mindkettőnk áldozata. Ó hoppá, én jófiú vagyok, nem szabad elfelejteni!
-Tényleg? Mit kérsz cserébe?
Mondanám, hogy egy randit, de nem jó ötlet, ha másba vagyok szerelmes. Mondjuk Jules nagyot nézne, hogy összehoztam egyet, Én, egy bűnözővel!
-Akármit kérhetsz, majdnem.
Teszem hozzá, mert biztos ki tudna találni valami gyalázatosan meredeket.






To. Ash Failed mutant action - Kev & Ash 1f631




_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Hétf. Márc. 11, 2024 11:22 pm


Failed mutant action

Am I failing again or am I just imagining things?! Why do I have to chase chicks like this?


Hirtelen úgy elfehéredik a férfi, hogy Hófehérke is megirigyelné, vagy egy jobb napokat megélt vámpír. Aztán amikor már azt hiszem, kész, itt és most el fog ájulni, nekem szegez egy olyan gyilkos kérdést, hogy nem tudom eldönteni, hogy gratuláljak neki, vagy vágjam pofán. Így aztán meg csak felhúzom a szemöldökömet. – Őszinte leszek, korábban azt sem tudtam, hogy léteztek... – Mert hát feltételezem most már, hogy nem csak a lány, hanem ő is mutáns. Az eddigi mondandója alapján ez teljességgel bebizonyítást nyert. - ..., így aztán nem kérdezősködtem és nem is érdekelt, kit kell levadásszak. – Ez az igazság. Nem mintha korábban nagyon érdekelt volna. Talán igaza is lehet, nem gondolkodok eleget, mert ha nem így lenne, minden bizonnyal kevesebb kínos szituba keverednék. De az vajon én lennék? – Eszem ágában sincs feladni, az nem én lennék. – A készségesen stafétabot átadás ugyanis nem minősül feladásnak. Hiszen abban az esetben én magam döntök a lány sorsáról akként, hogy csináljon vele, amit akar. A bohócos poénja pedig csak ezt az álláspontomat erősíti, mert tudatosítom magamban, hogy nem is olyan rossz arc. Ráadásul igazából én rendszeresen szúrok el mindent, plusz egy hiba? Oda se ránts!
Már éppen tervezném félrelökni, hogy tovább haladjak, mikor teljesen random rám lehel. Na, micsoda úriember, lelehel egy nőt. Meg is jegyezném neki, hogy ez nem volt valami udvarias, de konkrétan megszédülök. Na jó, ennyire azért nem volt büdös. Ez meg mégis micsoda? Meg kell kapaszkodjak a korlátba, mert úgy érzem, különben padlót fogok. Itt a lépcső fordulóban pedig nem volna valami kellemes elvágódni. Valószínűleg bevágnám a fejemet is, azt annyi nekem. Kilábalva a szédülésből megragadom a férfi vállait. Éppen lefejelném, de olyan erőtlen vagyok a szédüléstől, hogy a feje helyett a mellkasát sikerül eltalálnom. Azt sem éppen úgy, ahogy szerettem volna. Inkább olyan hatást kelt, mintha kvázi hozzá szerettem volna bújni. Mikor erre feleszmélek, villámsebességgel húzódok el tőle, majd nagyokat pislogok. – Mit bámulsz? – Csak ennyi jön ki a torkomon. – Még be se mutatkoztál, de én már a mellkasodba fúródok, ez tök ciki. – Arról nem is beszélve, hogy van barátom, bár ezt neki nem kell tudnia. – Én Ash vagyok. Hát te? – Mégis mi ütött belém? Leállok pacsizni is? Soha nem szoktam elárulni az igazi nevemet. Hu, kemény cucc lehetett a leheletében, az egyszer biztos. Most az egyszer talán tényleg engednem kellene, mert nincs itt Jason, hogy megmentsen. – Talán..mondom TALÁN, tiéd lehet a lány. – Még mindig rohadtul rosszul érzem magam és képtelen vagyok elengedni a vállait, mintha a karomhoz nőttek volna. Ha most meglökne előre, tuti lehuppannék a fenekemre.




_________________
Ashlyn Brooke
Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 13.
Tartózkodási hely : New York
Munka/hobbi : Assassin, thief
Ki van a képen? : Olivia Rose Keegan
Keresem : Jason <3
Ashlyn Brooke
• doing bad for bad reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Márc. 09, 2024 7:53 pm
Failed
mutant action




Bámulom a nőt, elkerekedett szemmel, hihetetlenkedve és majdnem nagyon köcsög dolgokat kérdezek. Nem is lenne bennük semmi vicces, arcomból is kifutnak a színek, gondolataimra fekete festék ömlik. Visszafogom, megsemmisült pillantást vetve a padlóra, hátha elhallgattat. Hát nem tud.
-De nem szoktál gondolkodni?
Csúszik ki mégis a miért, aztán rájövök, hogy persze túlspiláztam, mert egy bérgyilkos nem tesz fel filozófiai kérdéseket, az ő szótárából hiányzik a miért. Azért van, hogy ha kezébe adnak egy fegyvert, minenkit agynlőjjön vele, aki szerepel a listán, mintha egy játékautomata karakter lenne. De vajon sosem fordult meg a fejében, miért?
Tök mindegy, ki kell nyírnia, hogy befejezhesse a melót és ez az a rész, amikor szabad rohasztanom. Csak általában már nem szoktam dumálni a halottal, pár másodperc, hozzá kell érni és annyi. Bár igazából, amíg itt állok és sajnálom, simán agyonlőhet.
Hát igen, szomorú vagyok, olyan istenes ajakelbiggyesztősen, mert a vadász se dumál a nyúllal, mielőtt lelőné, amikor beköpöm, hogy büdös a leheletem, a csaj pedig teljesen jogosan akad ki ezen, elmúlik.
Pislogok rá, hogy az istenbe magyarázzam meg, hogy minél szarabb hangulatban vagyok, annál mérgezőbb a közelemben lenni (szó szerint)
-És ha mégis feladnád a dolgot mielőtt rádlehelek és belehalsz?
Bár túlzás mert a gázosításhoz igaz depresszió kell, talán könnyek, esetleg csak belázasodik estére, ha közvetlenül a szájára sóhajtok. Ez valami érdekes, köztes megoldás lenne.
Egyelőre nem jön össze, mert véres csatánk közben én nemes egyszerűséggel seggre ülök, nézek rá és magam elé hogy a jó égbe hoztam összes ilyesmit, bónuszként kiröhögnek, ennyit a halálos szájszagról.
-Haha?
Csatlakozom bizonytalanul, hátha kezet rázhatunk (francba, nem úgy, kesztyűben) és összegereblyézhetem a mutánst én, mert éljen az élet, hippik vagyunk, nem rohasztunk.
-Semmi baj, ez a dolgom, másodállásban bohóc vagyok.
Átvitt értelemben sajnos tényleg. Munkaköri leírás, hogy belül cseszett szomorú a festett vigyor mögött.
Megragadom kesztyűs kézzel és összeszedem minden negatív gondolatom. Eszembe jut, hogy meghalt az apám, elrohadt a közelemben és nagyot sóhajtok rá. Igen…ettől meg kell szédülnie, bár maga a szaga nem lesz rossz, igazából egy fantát ittam indulás előtt, bejátszik a tompa naranillat még, de a hatása, halott apával gondolataim között még lehet…kiábrándító.





To. Ash Failed mutant action - Kev & Ash 1f631




_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Pént. Márc. 01, 2024 12:30 am


Failed mutant action

Am I failing again or am I just imagining things?! Why do I have to chase chicks like this?


„Sokan”, hát ez hátborzongató a maga szűkszavú kontextusában. Nyilván azt elhiszem, hogy többségük ezt nem akarta, hanem így született, vagy valamilyen trauma okozta a mutációt. De akkor is, tényleg olyan sokan lennének? Hallottam pletykákat egy különleges iskoláról, de azt hittem a drogosok képzeletbeli világának része. Jelek szerint nem is olyan biztos ez. Hiszen ha ennyire el vannak szigetelve, valahol tanulniuk is kell, nem? Persze, hogy elfog az undor, hiszen az ember, amit nem ismer, attól tart, taszítja. Én sem vagyok ezzel másként. Számomra ez még nagyon új. Az se hétköznapi, hogy Jason-nek van szuper ereje és hősködik. De ezt lenyeltem, mert megmentett, na meg mert belé szerettem. – Én nem kérdezek, zsoldos vagyok, ez a munkám. – Nem tudom ki az aki megkérdőjelezi a főnöke szavát, ezzel kockáztatva az állását és a megélhetését. De elég egyértelműen a tudtára adtam, hogy az nem én vagyok.
Mint ahogy azt sejtettem, nem rajong az érme feldobós ötletemért. Igazából tényleg jó nagy faszság volt a részemről, nem is tudom mit gondoltam. Ujjaimat a homlokomra helyezem, miközben azt összeráncolom. Aztán leeresztem a kezemet és forgatom a szemeimet. – Ne haragudj, de mégis mit értesz azon, hogy büdös a leheleted? – Kedvem támadna nevetni ezen, de valahogy rossz előérzetem van ezzel kapcsolatban. Semmi jóra nem számítok, ami a válaszát illeti.
A következő pillanatban már felvesz egy harci állást és megpróbál elgáncsolni. Azonban gyorsabb vagyok és megugrok, aminek következtében seggre ül. Ekkor már igazán nem bírom és kitör belőlem a nevetés. Egészen mélyről jön és jó pár éve nem tudtam ilyen jót nevetni. – Jajj ne haragudj, de ez most nagyon jól esett. – Amiért ilyen jól megnevettetett, még az is megfordul a fejemben, hogy engedek neki, aztán vigye a lányt. De ennek hangot még véletlenül sem adok, mert kíváncsivá tesz, mi lesz a vég kifejlett. Hátha nevetek még ilyen jókat. Meg ha ennyitől megadnám magam, mégis milyen véleménnyel lenne rólam? Eddig sikeresen keltettem a vakmerő lány képét, de ezzel a húzásommal félő, mindent lerombolnék. De hogy lássa, nem vagyok egy két lábon járó szörnyeteg, kinyújtom felé a karomat, hogy felsegítsem. – Na gyere, onnan a földről nehéz lesz legyőznöd. – Folytatom a humorizálást.




_________________
Ashlyn Brooke
Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 13.
Tartózkodási hely : New York
Munka/hobbi : Assassin, thief
Ki van a képen? : Olivia Rose Keegan
Keresem : Jason <3
Ashlyn Brooke
• doing bad for bad reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Feb. 24, 2024 2:45 pm
Failed
mutant action




Ezt a korábban felkelni dolgot már sokan mondták, különféle bohóc kontextusba helyezve. Persze most nem kezdem el taglalni, ha kicsit is szomorúbb lennék, itt mindenki meghalna, bleértve a vörös “muhahát”
Azért nem hagyom futni a nőt, bár kesztyűs kézzel kell bánnom vele és úgy a zsaruk kezére adni, mert azt hiszem mi begyűjtőosztagosok nem a hétköznapi bűnözőkre vadászunk, legalábbis egy terrorista sem csücsül nálunk egyelőre.
Próbálom neki elmagyarázni, én igazán nem akarom bántani, csak a lányt akarom, akiért küldtek, de nehéz a felfogása.
-Sokan…
Bólogatok, próbálok napirendre térni a fintor felett, ami nekem szól és annak mennyire undorító vagyok. Na bumm, nem az első ilyen, ráadásul még mutánsok között is igazán visszataszító a lényem.
-Hát jó, kapsz néhány popó paskolást, de jobb, mint elrohadni nem? Ráadásul nem ébredt fel benned némi emberség, vagy valami? Például, hogy megkérdezd miért akarnak bántani egy ártatlan mutánst? Puszta fajgyűlöletből?
Kezdek el papolni neki, bár eddig sem volt rá hatással az ilyesmi, a lelkére hatni, aztán ki tudja hova dugta.
-Ne már
Reagálok az érmére, mert ez nagyon random, nem fogom szerencsejátékra feltenni mások életét, Hellion kinyírna. És lehet a lelkiismeretem közben mindenki mást is.
-Értsd meg, meg kell mentenem, különben nagyon rosszkedvű lennék és olyankor büdös a leheletem.
Ajjj
Utálok küzdeni! Bár kaptam kiképzést a többiekhez képest meglehetősen tunya vagyok.
-Jó, de ha leütlek nincs harag, okés? Szépen hagyod, hogy a főnököd elpicsázzon és átadhatod neki az üzenetet, mutánsokkal többet ne kezdjen.
Megigazítom a kesztyűm és felveszem a harci alapállást, bár csak az időt húzzuk vele, aztán majd futhatok a lány után. Gyorsan le kell ütnöm.
Akkor rémülök meg viszont igazán, amikor másik kezemről is megpróbálja levenni a kesztyűt, gyorsan elrántom előle és megpróbálom elgáncsolni, valamint kesztyűs kézzel, ha összejön leütni, nem hagyni, hogy lerángassa a kesztyűm, különben vége. Bár ha nem lesz más választásom, azt hiszem kénytelen leszek tényleg ártani neki. Fenébe!
//nem tudtam rá dobni, úgyhogy eldöntheted sikerül-e a gáncsolás és leütés, avagy mennyire xD//





To. Ash Failed mutant action - Kev & Ash 1f631




_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Szomb. Feb. 17, 2024 7:45 pm


Failed mutant action

Am I failing again or am I just imagining things?! Why do I have to chase chicks like this?


Fő gonosz mi? Hát azért ott még nem tartunk, majd talán egyszer, amikor kilépek végre a kompfront zónámból és felmondok a tökfej főnökömnél, hogy feladjam zsoldos énemet. Addig? Legfeljebb gonosz maradhatok. De szent szar, sosem fogom oda tenni a végére, hogy „muhahaha”, egek, mint valami rossz képregény show. Ez a valóság, helló. – Micsoda mókamester valaki, ahhoz korábban kell felkelned apukám. – Ha akarná sem tudná kiszedni belőlem, ki bérelt fel, mert fingom nincs, hogy a fenébe hívják, sosem mutatkozott be, csak úgy, hogy a megbízó. Na hát ez nagyon sokat mondhat. Az meg egyenesen röhejes, hogy ő akar engem megölni, miközben teljesen eszköztelen, nekem meg megannyi fegyver lapul a táskámban.
A lépcső fordulóban megállok és visszafordulok, mert kezd rendkívül frusztrálni, hogy valaki folyamatosan a nyomomban van. Felvonom a szemöldökömet a kis fenyegetésére, vagy bárminek is nevezhető az, amit itt előad nekem. Kirohad? Mégis hogyan? Ő is mutáns lenne? Rálehel valamire s elrohad, vagy mi? Esküszöm nem tudom elképzelni, annyira új ez még nekem, hogy egyáltalán léteznek mutánsok. – A sajátjai közé? Mégis hányan vagytok?! – Elfog az undor, ha arra gondolok, hogy több ilyen szerzet is van a világon. – Végeznem kell vele, semmi személyes, de el leszek picsázva, ha hagyom, hogy megmentsd. – Nehéz ügy ez, ő neki az a kötelessége, hogy élve leszállítsa, nekem, hogy holtan tudjam. Tulajdonképpen mindkettőnk feje felett ott lebeg egy láthatatlan kasza, amit leengednek amennyiben elbukunk. – Feldobhatnánk egy érmét, melyikünk járjon sikerrel. – Na jó, ez hülyeség, úgy sem engedné a másik, hogy beteljesítse, szóóóval. – Vagy egyszerűen meg is küzdhetnénk, mit szólsz? – Félmosolyra húzódik a szám. Annál jobban izgat a küzdelem, mint a cél véghez vitele, mert bevallom őszintén, imádok harcolni, főleg ha úgy érzem, az ellenfélnek egy hangyafosnyi esélye is lehet ellenem. Gyenge fosok ellen nem túl izgalmas harcolni.
Megmarkolom a lépcső korlátját, majd szép lassan elcsúsztatom a tenyeremet a kesztyűs kezére, amit tekintetem végig kísér. Majd felnézek rá. – Miért nem veszed le hát a másikat is, ha abban rejlik az erőd. – Tudom, hogy kísértem a sorsot, de ha nem érzem magunkat egyenlő feleknek, bele sem megyek a küzdelembe, mert puszta időpocsékolás, ami a küldetés teljesítéséből vesz majd el. Szükségem van az időre, hogy Jason előtt érhessek haza és ne tudjon erről a kis incidensről.




_________________
Ashlyn Brooke
Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 13.
Tartózkodási hely : New York
Munka/hobbi : Assassin, thief
Ki van a képen? : Olivia Rose Keegan
Keresem : Jason <3
Ashlyn Brooke
• doing bad for bad reasons •
Vissza az elejére Go down
Kedd Feb. 13, 2024 6:19 pm
Failed
mutant action



Áh, egy pszichopata! Szomorúan nézek rá, hogy idáig jutottunk, rövid, ámde tartalmas ismeretségünk során, ami olyan szépen kezdődött. Még az önéletrajzomban is jól mutatott volna: Megmentettem egy nőt
Az elrohasztottam mégis hogy fog hangzani? Különben is, szegény kövér biztonsági őrök, most már sosem fognak tudni lefogyni.
-Mondták már, hogy ez rémesen hangzik? Mintha valami főgonosz lennél egy nagyon szar animéből. Már csak egy “muhahaha” hiányzik a végéről.
Mutatom be jelentékeny torokköszörüléssel hogy kell csinálni. Aztán furcsa érzés vesz erőt rajtam, mintha nem csak hülyéskednék és őt tényleg mocskos emberek bérelték volna fel kövéreket ölni. Van vajon ennek olyan ista-szerű megnevezése, mint a rasszistáknak? Hájista? Csak azért mert neki jó alakja van…
-Aha, szóval valaki irányít, mi? Ajh, tudod milyen nehéz lesz nem megölni téged és kinyomozni ki bérelt fel? A francba már!
Fakadok ki, mert ide nem én kellenék, hanem Julian! Nyomozni, úgy ejnyebejnyézni, hogy a csaj szájában alma van, kikötni egy székhez, faggatózni, vagy tudja isten mivel rábírni, hogy csicseregjen. Én az ilyen finomságokra nem vagyok alkalmas, vagy elbomlik, vagy elrohad, nincs köztes megoldás, csak a bűz marad utána, rajtam meg még egy lélek halála szárad.
Jaj ne, meg akar lépni! Azonnal sietek utána, de felemelt kézzel nehogy idő előtt bomlasztó élményben részesítsem, ráadásul egyre szarabb a kedvem, vagyis ha elfajul a dolog még a lélegzetem is mérgező lehet.
-Figyelj, nem egyezhetnénk valahogy meg? Nem akarlak megölni… Nekem nem klassz, hogy te is az én lelkemen száradsz majd, vagy a falon, a padlón és csak egy pocsolya leszel. Ez a kesztyű azért van, mert jófej vagyok, de ha nekikeseredek az egész kurva épület kirohad a ge*be…
Francba! Káromkodtam! Szám elé kapok, de szerencsére a kesztyűs kezemmel.
Aztán kaparni kezdek vele a maszk után, de a lány nyomában.
-Mit akarsz az alannyal? Mert tudod én jó helyre vinném, a sajátjai közé.
Próbálok érvelni, miközben rohanok utána, vagy legalábbis megyek az ő tempójában és iszonyatosan szégyellem magam, hogy nyomdafestéket nem tűrő, ordenáré stílusban, vagyis…önmagamhoz híven viselkedtem, úgy, mint az igazi Kevin, aki egyre jobban utálja a világot.




To. Ash Failed mutant action - Kev & Ash 1f631




_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Hétf. Feb. 05, 2024 8:31 pm


Failed mutant action

Am I failing again or am I just imagining things?! Why do I have to chase chicks like this?


Lepillantok a karjára, ahogy lehúzza arról a kesztyűt. Őszinte leszek, nem is tudom hova tenni ezt a kesztyűs dolgot, de egészen idáig meg sem fordult a fejemben, hogy talán nyomós oka lehet, hogy viseli. Hiszen valljuk be, ez az egész küldetés szürreális a maga mutáns vadászatával. Mondhatni tök megalázó és szinte biztos vagyok benne, hogy a főni ezt bosszúból adta, amiért elszúrtam egy fontos ügyet. De ezt éppen ezért nem hagyom elúszni. Az örök járulékos veszteségnek számítanak, meg amúgy is, én csak leütöttem és kinyomtam az egyik szemét, a hullákért nem én felelek. Részben. Valószínűleg az általam generált füstben lőtték agyon egymást. Kell lövöldözniük vakon. Így jártak. – Kezdjük ott, hogy én nem öltem meg senkit, bár igazán kedvemre való lett volna. – Minek hazudjak, nem igaz? Nem vagyok jő kislány és nem is akarom, hogy azt higgye, az vagyok. Igazából a hideg futkos a hátamon az ügyeletes jó kislányoktól. – Sajnos barátom, azt nem engedhetem. – Még hogy elvigye az alanyomat? Mire számított, ezt benyögi, én meg készségesen elállok az útjából, esetleg még segítek is neki? Hát remek, még egy ostoba férfi egyed. – Az eltussolás nem az én szakterületem, arra ott a főnököm. – Sajnálatos hír, hogy engem teljesen hidegen hagy, ki sérül meg. A nőnek, vagy lánynak, nevezzük, ahogy akarjuk, meg kell ma éjszaka halnia. Ezért képes vagyok akár felégetni is ezt az egész kócerájt, ha máshogy nem megy. Másfelől. – Rápillantok az órámra. Igyekeznem kell, hogy időben hazaérjek, különben lebukok és annak beláthatatlan következményei is lehetnek.
Mivel meg vagyok róla győződve, hogy erre szaladt a nőszemély, így megunva a bájcsevejt, befúrom magam a férfi mellett és a másik oldalon pedig kipasszírozom. – Egyébként minek a kesztyű? – Kérdezek mégis csak rá még visszafordulva a háta mögül, mert nem hagy nyugodni a kíváncsiság. Nem mintha annyira rossz lenne, hogy valaki kesztyűt hord enyhébb időben, vagy akár mint most is, beltéren, de valljuk be, nem megszokott. Az pedig, hogy az alanyunk mindkettőnknek ugyanaz a mutáns lány, arra hagy következtetni, hogy talán a férfi is mutáns. Talán van valamilyen képessége, amit a kesztyűvel rejt el. Nem tudom. Mindenesetre jól esne ha mielőbb válaszolna, hogy nyugodt tudattal folytathassam hadjáratomat lefele a lépcsőn.




_________________
Ashlyn Brooke
Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 13.
Tartózkodási hely : New York
Munka/hobbi : Assassin, thief
Ki van a képen? : Olivia Rose Keegan
Keresem : Jason <3
Ashlyn Brooke
• doing bad for bad reasons •

Kevin Ford a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Jan. 28, 2024 3:39 pm
Failed
mutant action


Az ember arra számítana, hogy kánkán dobogó lépteit hallja, valami énekszót, de nem ez történik.
Igaz, hogy a korláton kb. már húzom magam és annyira zihálok, hogy ide fogom köpni a tüdőm a lépcsőfordulóra.
Viszont amikor meghallom a lövéseket, összerándulok, lelki szemeim előtt máris halottnak látom a fényképen látott szőke, rózsaszín tincses lánykát, hallom Hellion üvöltését fülemben “ezt elkúrtad barátocskám” miközben engem a hideg ráz majd vulgáris szavaitól és a hangnemtől (nem mintha sűrűn káromkodna)

Közben a szőke lány sikoltva bújik női megmentőjéhez, hiszen konkrétan az élete múlik rajta, egészen befúrja szőke fejét a másik mellkasába, aztán könnybe lábadt szemmel, szepegve nyöszörög neki.
-Akkor téged küldtek a suliból, igaz?
Figyelmen kívül hagyja a fenyegetést és csak tompán sikkant, amikor az ismeretlen vadmacska előretör és konkrétan nekiesik a biztonságiaknak. Megijed és menekülőre fogja.

Ekkor érek én fel zihálva, átlépve egy még nem rohadó tetem felett és csak a biztonság kedvéért lehúzom kesztyűm a jobb kezemről.
Összerezzenek és majdnem elájulok, amikor a fülembe ordít valami állat, éppen megterheltem a szívem lépcsőzéssel, erre tessék vonyítással akarnak megölni. Különben is allergiás vagyok a hangos zajokra. Kesztyűs kezemmel megvakarom halántékom, de iszonyatosan viszket a másik, meztelen, hogy legalább a hajamba túrjak bele.
Éppen békésen zihálgatok és harcolok magammal, csak legalább az orrom vakarhatnám meg, amikor elém toppan az a nő, akiről nem tudom mit gondoljak. Esetleg vehetne etikett leckét, előkelő viselkedés hölgyeknek…
-Elég goromba vagy, pedig kihúztalak a trágyából.
Ráncolok orrot rá, ami meg is rándul, ahogy előkapja a fegyverét. Meg-kell-vakarnom-az orrom.
-Najó, ideje lenne tiszta vizet önteni a pohárba. Miért gyilkoltad halomra a biztonságiakat? Mert csúnya, kövér férfiak? Elég lett volna néhány diétás recept és kalóriaszámláló, nem kell felkapni a vizet a hájra.
Az igen, olyan kérdést kapok, hogy szemeim majd kiesnek helyükről. Hol a nő? Milyen nő?
-Oké, őszinte leszek. Én egy lány miatt vagyok itt, őt kell elvinnem valahová, a biztonságiak és a kövér emberek abszolút hidegen hagynak.
Hadonászok felemelt kézzel. A másikon ott van még a kesztyű.
-Jó lenne, ha senkinek nem esne baja, elviszem a lányt és kész. Ezt a dolgot már majd te eltussolod. Nem az én gyilkosságom, vili? Különben undorok a fegyverektől.
Fintorgok, mert ezek szerint lelövöldözte őket. Mondjuk lehet vica versa unszimpátia volt. Egy etikett óra tutira megoldaná a gondjait!




To. Ash Failed mutant action - Kev & Ash 1f631




_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •
Vissza az elejére Go down
Kedd Jan. 23, 2024 12:42 am


Failed mutant action

Am I failing again or am I just imagining things?! Why do I have to chase chicks like this?

Camila Cabello - Shameless



A lifthez érve társaságom akad és, hogy leplezzem, mennyire nem érdekel mit magyaráz az illető, letekintek a készülékemre, amin vörösen villog a pötty pont ott, ahol éppen én is állok. Elsőre körül nézek, majd fel a lift számolójára és miután megállapítom, hogy kettőnk kivételével senki nincs itt és a lift is alattunk van még, összeráncolom a homlokomat. Alaposan végigmérem a nőt és azon gondolkozom, hogy ez most egy rossz vicc? Egy ideig még hezitálok is, de aztán mikor a hátam mögött megjelennek a biztonságiak, akkor fegyvert rántok, bedobok közéjük egy füst gránátot is, majd erre válaszként tüzet nyitnak. Én pedig tanulva az évekkel korábbi esetemből és mert a fülemben itt csengenek a főnököm szavai, reflexből elvágódok a nő társaságában, védve őt a golyóktól. Majd a bőrönd hallomját védelemnek használva nyitok én is tüzet és bizonyára az egyiket eltalálhatom, ugyanis feljajdul, majd egy időre teljesen megszűnik a lövöldözés és aztán csak részben tér vissza. Ami szintén arra ad következtetni, hogy csak egy ember céloz, a másik sérült, vagy meg is halt. Nem tudom, nem is érdekel, járulékos veszteség, kit érdekel. – Próbálj meg életben maradni, itt ha valaki megölhet, az maximum én lehetek. – Azzal kiugrok a bőröndök mögül és mint egy tigris, rávetem magam a biztonságira és kinyomom a szemeit, amit hatalmas ordítás kísér. Ez feldühít így a fegyveremmel jól homlokon vágom, hogy elájuljon és befogja végre a száját. – Túl könnyű is lett volna a meló, ha senki nem próbál meg megállítani. – Azzal hátrafordulok, eddigre a füst is elillant, de a nőt sehol nem látom. Visszasétálok a lifthez, ami közben meg is érkezik. De a nő sehol sincs, A lift pedig üresen nyílik ki, majd ugyanúgy is záródik. – Picsába. – Ez a rohadt ribanc meglógott. Bár nem hibáztathatom, be lehet szarva, persze, hogy elszaladt, ki akarna meghalni, nem igaz? Mivel a lifttel nem tudott elmenni, arra gondolok, talán a lépcsőn próbálkozott. Így én is arra indulok el, ahol aztán összefutok az iménti férfivel, aki a tetőn szedett ki a trutyiból a bugyuta tarzanos dumájával. – Nem megmondtam, ne kerülj az utamba. – Azt hittem érthető voltam, de szerintem azt gondolta, felhívtam keringőre. Fegyvert is rántok rá, de nem egészen gyilkolási célzatból. Két opció van bennem. Az egyik, hogy a nő az ellen irányba indult el, a másik, hogy ő már járt így, ez a szemét pedig védi. – Hol a nő?! – Szegezem neki a kérdést dühösen és határozottan. Nemleges választ nem tűrve.




_________________
Ashlyn Brooke
Hozzászólások száma : 15
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 13.
Tartózkodási hely : New York
Munka/hobbi : Assassin, thief
Ki van a képen? : Olivia Rose Keegan
Keresem : Jason <3
Ashlyn Brooke
• doing bad for bad reasons •

Kevin Ford a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Vas. Jan. 21, 2024 4:16 pm
Failed
mutant action

Azt hiszem az elbaltázott humorom (gondolom ez is genetika, mint ahogy elrohad tőlem minden) nem teszi lehetővé, hogy a nők jól reagáljanak rám.
Szóval a Tarzan-Jane hasonlatért még egy mosolyt sem kapok és rövidesen kiderül, ami általában “hogy én mekkora hülye vagyok?!” Ezt a részt nem szoktam szeretni.
Először mondjuk az történik, hogy a csajszi összeomlik, én meg érte guggolok, hogy a spéci kesztyűm terrorizálja a kavicsokat. Elgondolkodtam már milyen mélyre hatol a rohadásom, például fonnyadna-e tőlem a magma, de ezt a gondolatmenetet jobb, ha nem most viszem tovább.
-Segíthetek valahogy? Például leülünk egy padra, én pedig veszek neked kólát. Valójában varázsszer, csomó mindenre jó, másnaposság ellen, vagy mint most, ha leesik az ember vércukra.
Magyarázom, miközben magához ölel néhány vasat, ami elég érdekes. Hozta magával a rabláncait?
Megértően nézek rá, mert én is küldetésen vagyok, hát ugyanabban a malomban őrlünk csak nálam még egy magányos szatyor sincs. Be akart ugrani az épületbe, hát aztán? Biztos az a küldetése, hogy egyenesre kalapálja a vaságyakat, amit szex közben elhajlítanak. Vagy ezaz, bilincseket hordoz magával, végülis a szado-mazo nyugodtan nevezhető küldetésnek.
Na igen, ki vagyok éhezve, nem sok opciója marad az embernek, ha elrohadnak tőle mások és csak kesztyűben tud barátkozni magával. Viszket is a tenyerem, hogy lehúzzam a kesztyűt, de ki akar megint herpeszt?
-Hát persze…
Kezdem, amikor mégis hagyna a francba, egészen addig a részig megadó mosollyal, amíg random megfenyeget.
-Egyáltalán nem kedves az életem, rohadtabb már nem is lehetne…
Kezdeném mondani, amikor leesik, hogy ez valami aranyos fenyegetés féle szeretett volna lenni. Megvakarom hátul a tarkóm, súrlódik rajta a speciális anyag bevonat.
-Öhm…
Ennyi, komolyan, tényleg ennyi. Megemelem kesztyűs mutatóujjam, mintha egy pergős párbeszéd közepébe szeretnék vágni. Ez az összeralcióm arra, hogy a nő felugrik és betör egy ablakot. Nem, ezt a  szálló tulajdonos nem fogja értékelni.
-Vajon tudja, hogy majd ki kell fizetnie?
Kérdezem a mellettem álló biztonsági őrtől, aki már veszi is elő az adóvevőt, hogy belebődüljön. Számolom hányadik emeleten landolhatott.
Ekkor már nem takargathatom akkora elánnal pőre, magamutogató gyanúm, hogy a nő esetleg gonosztevő lenne, és sietve otthagyom az őrt, csak a maga tempójában küldje rá az embereit, én berohanok az épületbe és mindenfelé mutogatom az X-es jelvényem.
-Különleges ügynök, behatolás történt, hívjanak egy üvegest!
Szemmértékre, nagyjából láttam hová ugrott fel, de a lift foglalt, emberek mászkálnak ki-be zavarodottan és ha bent ragadok bukta, úgyhogy a lépcsőt veszem célba.
Az egész szálló felbolydul, hallok sikolyokat, főleg fentről, tehát egyesek máris pánikba estek és mellettem is feldübörög néhány biztonsági. Biztos vagyok benne, hogy előbb érnek a nő nyomába, mint én, mert már a második lépcső fordulónál szorongatom az oldalam. Juliannak igaza volt az edzésekkel kapcsolatban, fene kenné el a sima száját!
Közben az én “célpontom” is elindul vagy öt gurulós bőrönddel a lift felé, hogy találkozzon velem. Épp csak másba botlik bele. Kedvesen rámosolyog.
-Foglalt. Szörnyű mennyit kell rá várni.





Cupcake ipsum dolor sit amet pudding liquorice. Sweet roll tiramisu danish chupa chups oat cake.




_________________
Kevin Ford
Hozzászólások száma : 42
Csatlakozás ideje : 2024. Jan. 02.
Ki van a képen? : Cole Sprouse
Kevin Ford
• doing good for good reasons •

Ashlyn Brooke a Nap Hősének tart

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Vissza az elejére Go down

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.