Marvel: Madness Returns
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Marvel: Madness Returns
Oldalplotok Ta LoMorlockokTVAS.H.I.E.L.D.EmbertelenekWakandaBayville S.A.B.E.R.Raft Bosszúállók Sentinels Üdv!Köszönt Téged a Föld-6969!
Pánikra semmi ok, mind össze vagyunk zavarodva. A kérdéseink és a kételyeink visznek minket előre. Csatlakozz hozzánk! Keressünk együtt válaszokat, fedezzük fel és formáljuk a valóságot! Bizalmunk jeleként hozzáférést biztosítottunk számodra az itt található tudásbázishoz. Izgatottan várjuk, hogy Te is nyomot hagyj benne!
Üdvözlettel: Interdimenzionális Diplomáciai Testület
Fontos linkekSzabályzat Világleírás MCU canon lista ET minta Univerzum foglaló Foglalt avatarok IC híreink Elkészültem! OOC híreink Eddig történtek Kredit Discord szerverünk Update'24
SZEPT 14
Oldalunk új kinézetett kapott, az Ana Codes mintája alapján.
'24
MÁJ 15
Az oldalra beköszöntött a tavasz, így jelenleg is 2026 tavaszát írjuk az oldalon.
'23
NOV 19
A Marvel: Madness Returns megnyitotta kapuit.
'XX
X X
A következő eseményünk ide kerül ki hamarosan!
BelépésJelentkezel a Bosszúállók közé?

Elfelejtettem a jelszavam!

Az oldal vezetősége Percike, a Mindenható Stan Lee, a Mesélő
Pusztulás számláló
Rise of Hydra
20%

Multiverse of Madness
15%
Chatbox
Legutóbbi témákJelenleg futó küldetéseink
» Museum hide and seek - Lacey & Bo-Wei
by Fu Bo-Wei Tegnap 3:01 pm-kor

» Rain announces lightning
by Shu Kyoko Tegnap 8:17 am-kor

» Előzmények
by Danny Ketch Csüt. Szept. 19, 2024 7:11 pm

» Throwback thursday
by Peter Parker Szer. Szept. 18, 2024 10:29 pm

» Teenage disaster
by Aurora Knightley Szer. Szept. 18, 2024 9:47 pm

» Egy utolsó fejezet
by Danny Ketch Szer. Szept. 18, 2024 9:18 pm

» two disasters
by Volstagg Szer. Szept. 18, 2024 8:35 pm

Statisztika
Összesítőnk
Ki van itt?A S.H.I.E.L.D. és HYDRA aktív ügynőkei

Re: Holding out for a villain

Mathias Dorn Szomb. Szept. 07, 2024 9:05 am
• doing bad for bad reasons •
To: Lachlan Smith
A vonat kirablása, sokkal nagyobb eredménnyel zárult végül, semmint, azt elsőre reméltem volna. Nem elég, hogy további tapasztalatot szereztem a képességemet illetően, de kellő mennyiségű Electrumot is szereztem ahhoz, hogy a páncélomat tovább erősíthessem. A finomítása jelenleg egy kicsit túl lett kalibrálva, a jelen állapotában, fölösleges, irányíthatatlan kinetikus energia szabadul fel, ami ártalmatlan, apró hulladékot mozgat. Bánatomra, nem tudom irányítani ezt a másodlagos hatást és sajnos túl sok időúbe telne, hogy újabb kalibrációt végezzek. Kénytelen voltam működés közben tesztelni a Fekete Arkhónt és a megszerzett tapasztalatok és megfigyelések függvényében újraállítani. Ez van akkor, ha az ember agya, őrjítő mennyiségű Telekinetikus energiát generál, de szükséges használnia valamilyen eszközt, hogy kordába tarthasd a saját képességedet. Még mindig a retek Csótányra vadásztam és hiába állt rendelkezésemre nagyon sok pénz, hogy megbízhatatlan zsoldosokkal kutattassak utána, valahogy mindig kicsúszott a markomból. A nyavajűs, mintha mindig egy pillanattal előttem járna. Hihetetlen, hogy minden alkalommal, "meglátja", hogy veszélyben az élete és lelécel, még azelőtt, hogy egy irdatlan nagy papuccsal pofánverhetném a büdös dögöt. A tervem összekötötte a kellemest a hasznossal. Egy bűnöző palántának, kerülő utakat használva eljuttattam egy az enyémhez hasonló kináézetű páncélt. Igaz, amit ő kapott, az messze nem volt olyan hatásfokú, mint az enyém és teljesen más elven működött, rejtett még egy meglepetést. T9-es ipari energiaforrást használt, amely a nehézjármű építésben leszerelésre került, mert instabilnak számított. Távvezérelt túlmelegítésre alkalmasnak építettem meg és raktam a páncélba, a piros gomb nálam volt. Mivel a Csótány egykori területén volt dolga szegény flótásnak, úgy terveztem, hogy előcsalja a Csótányt és amikor ezek ketten éppen elég közel vannak hozzá, akkor egy ötven méter sugarú körben, mindent lenullázó robbanás kíséretében, a hamis Black Archon és a Csótány is meghal. Tökéletesen elvarrt lenne minden szál, betlejesítettem volna a bosszúmat és mindenki boldog lenne, míg meg nem hal. Kivéve, ha olyan bosszantó, mint Csótány.

A tervem odáig tökéletesen működött, hogy a lóti-futi szerencsétlen, elkezdte a hepajt, erre lezárták az egész környéket, forgalom terelés, meg minden, amit el lehet képzelni ilyen helyzetben. Az egyszerű rendfenntartó személyzet és felszerelése hasztalan volt, az ürge ellen. Jó eséllyel felbukkan Csótány. A tervem itt fuccsolt be, ugyanis nem Csótány volt, aki előkerült, hogy önjelölt hősként megküzdjön a "protezsáltammal", hanem valami feltörekvő hősöcske, aki éppen most készült debütálni. Annyira szívtelen azért mégsem voltam, hogy azonnal felrobbantsam az emberem, ezzel megölve az új hőst, de kiiktatva a lehetőséget, hogy a levegőbe repíthessem a Csótányt. Öltözékemmel, tökéletesen fedtem a páncélomat, ami elég könnyű és vokony volt ahhoz, hogy mozgékonyságom megmaradjon. A tömegben ácsorogtam, álcámat használva és vártam, hogy esetleg mégis megjelenik a rohadék, aki felelős volt a feleségem és a gyermekem halála miatt. Egyre több és több ember gyűlt össze, valaki még egy motort is letámasztott és hátrahagyta, hogy jobban szemügyre vehesse a gonosztevő kontra hős küzdelmét. Voltak, akik már videóztak, hogy aztán feltölthessék valamelyik videómegosztó platfromra. Én kezdtem unni.  Nem tudom, hogy mások mennyire találhatták izgalmasnak a jó és a gonosz előttük megelevenedő csatáját, nekem az volt a véleményem, hogy itt az idő a patronált, ál Black Archonnak kicsit besegíteni. Elvégre a páncélt jól használta, az elterelő bűntényt, ügyesen megoldotta. Fölöslegesen robbantanám fel, most.

A tömegben az emberek furcsa dologra lehettek figyelmesek. Egy öltönyös fazon zsebéből, magától kiugrott a toll, egy futár logóval ellátott baseball sapkája lerepült a fejéről. A Páncélom jelenleg ehhez hasonló huncutságokat csinál, a túlcsorduló Kinetikus energia miatt. Végül arra lehettek figyelmesek az emberek, hogy pörögve, egy motor száguld a hős felé. Lachlannak nagyon ismerősnek tűnhetett a motor, ami telibekapta az önjelölt hőst. Az emberek, mint a riadt madarak ugrottak félre, amikor észrevették, hogy felbukkant az igazi Black Archon. A Filmekben ilyenkor szokott felhangzani a drámai belépője a gonosznak, de nem filmben vagyunk. A protezsáltam ügyesen kihasználta, hogy a hőst éppen az imént döntötte le a lábáról egy motor, ami meglepő módon némi karcolással, de nem vált ronccsá. A hős valamilyen csoda folytán, még így is képes volt két pofont kiosztani ellenfelének, szóval úgy döntöttem, hogy rövidre zárom. A túláradó energia apró hulladékot és kisebb tárgyakat kapott föl, hogy pár centivel arrébb letegye, ahogy kinyúltam a hős felé, hogy elkapjam. Kezeim egyetlen mozdulatára elkezdett szerencsétlen fazon először a vertikális, majd a horizontális tengelye körül forogni, amíg végül azt se tudta, hogy merre van előre. Alaposan elszédült, de ami sikoltozást és menekülést váltott ki az emberekből, az az volt, amikor a veszte hős, nagy sebességgel emelkedni kezdett. Hátot fordítottam a felfelé száguldó hősnek és ebből fakadóan megszűnt vele a szemkontaktus. Mögöttem éppen még egy bátor civil állt, aki kamerázott a telefonjával.
- Imádkozz, hogy tudjon repülni. - mondtam nyugodtan, majd elindultam, hogy elhagyom a tett színhelyét. a kamerás még visszakérdezett, hogy: "miért?" Amikor a hős hatalmas csattanással érkezett meg az aszfaltra.
- Nézd meg magad. - mondtam és elindultam a dolgomra.

Holding out for a villain

Lachlan Smith Kedd Szept. 03, 2024 5:11 pm
• doing good for bad reasons •
Holding out for a villain
Ma újabb edzése volt, egy bemutatóra készülnek, amibe ő mindent beleadott. Nem csak egyszerűen jó akart lenni, a legjobb akart lenni. Meglepő módon ebben elszánt volt, még a kis hang is azt mondta, hogy amibe belekezdett az nem hülyeség. Segített levezetni a felesleges energiát. Önuralmat gyakorolt. De még mindig kiábrándultnak tűnt az arca, bármikor pillantottak rá a mindenkiről is a legrosszabbat feltételezőt láthatták benne vagy azt, hogy már nagyon régóta nem aludta ki magát úgy igazán. Pedig ő aludt amennyit kellett.
Hazafele tartott, a gondolatai nyugodtak voltak, a motorral biztonságosan kerülte ki az előtte lévő autókat. Félúton volt, amikor a karján lévő óra folyamatosan jelezni kezdett. Tudta, hogy Simonette az, nem olyan rég adott neki egy ajándékot, amivel mindig „szólhat neki”, a tudtára adhatja, hogy hiányzik. Most nem volt ideje visszajelezni, hogy oké, felfogta, vette a jelzést és ő is nagyon hiányolja Simst. De most nem volt hová leparkolnia, lehúznia a kesztyűt a kézfejéről és visszapittyenteni, hogy aztán Sims csuklója is hasonló megrázkódtatást érezzen. Hol volt az esze amikor megvette ezt a kütyüt? Nem magánál az biztos.
Mindenesetre most hajtott és nem foglalkozott semmivel sem. Igen ám, csakhogy ahogy közeledett volna az otthonához korlátokkal lezárták az utat és mindenkit eltereltek egy másik irányba. Persze volt itt zavargás. Nem is kicsi. Jobb esetben ment volna tovább, de most kíváncsi volt. Biztonságos helyre parkolta le a motorját és a kíváncsiskodók közé lépett, akik itt felejtették magukat.
Meg akarta tudni miért nem mehet haza ezen az úton és meddig tart a lezárás. Vajon a túloldalon is hasonló van? Nem volt ahhoz még elég magas, hogy ezt láthassa, ezért elkezdte óvatosan megkerülni a lezárt helyet. Egy rést keresett, bármit, amin túl megláthatja, hogy mi folyik itt vagy legalábbis nagyobb és jobb rálátása lesz.
Most, hogy leszállt a motorról eszébe jutott, illő volna visszacsipogni, zörögni Simsnek. Azt remélte, halálra fogja ezzel idegesíteni a lányt, mert úgy nyomkodta, mintha a Tap Titanssal játszana.
「R」

_________________
strong
is the new pretty
- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.